320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

pallide parandamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pallide parandamine

    ma just avastasin et mu super heal pallil on õmbklus lahti. ilmselt seetõttu et ma selle rämedalt õhku täis lõin.

    küs selline et kas sellise asjaga ka kuskil tegeletakse nagu pallide parandamine. või on pall nüüd õhtal ja oean ära viskama, kuigi ei taha tast lahti saade sest pall on superhea

    #2
    Küll mingi kingsepp selle korda teeb.
    Jalgpallihaigla liige

    Kommentaar


      #3
      kurat hea mõte selle peale ma ei mõeldnki

      Kommentaar


        #4
        see ei saa enam siiski nii hea pall olema ma pakun..
        aga king seppadest võib siiksi tulu tõusta nad on remontinud mul mitmeid putsasid ja seljakotte ka..
        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by aojalgpall

          see ei saa enam siiski nii hea pall olema ma pakun..
          aga king seppadest võib siiksi tulu tõusta nad on remontinud mul mitmeid putsasid ja seljakotte ka..
          Mis ajast kingsepad SELJAKOTTE parandavad?..
          Jalgpallihaigla liige NR. 69

          Kommentaar


            #6
            ikka parandavad. mul ka kunagi parandasid koolikoti ära. suht normaalselt. kestis tükk aega veel. kauem kui originaalis igatahes

            Kommentaar


              #7
              Osta omale uus pall

              Kommentaar


                #8
                vot ei osta

                müüaks igasugust paska mis peale paari korda vihmas mängides on nagu juustud

                Kommentaar


                  #9
                  Eriti muidugi ei usu, et sest pallist sul enam asja saab. Pall peaks ikkagi suht sümmeetriline olema igatpidi, vaevalt et kingsepp eda teha suudab. Aga mine sa tea.
                  Jube Tige Kala

                  Kommentaar


                    #10
                    Kunagi sai ise kah kokku õmmeldud, aga suhteliselt kiiresti tuli õmblus jälle lahti, nii et mina vaikselt lepiks sellega, et pall on retire teinud.
                    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                    Kommentaar


                      #11
                      ma üritan jah siin harjuda selle mõttega. peab siis kuskilt uue varastama

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'pallide parandamine\'

                        tra see eston on ikka valus lammas et sellise teema siia yles riputab OMO

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'pallide parandamine\'

                          Mul õmblustega kogemusi pole...aga eelmine suvi juhtus selline asi, et pall lendas klaasikillu otsa...ja hakkas sealt läbi laskma...korda sain ma ta mingisuguse elastse mögaga...mille nime ma ei tea...sõbra käest sain...see oli selline liimi taoline asi, mille ma pallis olevasse aukku panin ja see jäi õhku pidama...pall töötab tänaseni

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'pallide parandamine\'

                            küsi sõbra käest kust sellist kraami saab, sest eestimaa jalgpallisõbralikes oluides tuleb tihti ette sarnaseid juhtumeid

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'pallide parandamine\'

                              Originally posted by Aff


                              Küll mingi kingsepp selle korda teeb.
                              Kusjuures tuli meelde just, et kunagi sai Affiga sitaks palle nõelutud kokku ja jälle kuskil lasteaias neid sodiks taotud vastu tiblasid.
                              Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X