PDA

View Full Version : pallide parandamine

eston maravilha
08.03.02, 16:07
ma just avastasin et mu super heal pallil on õmbklus lahti. ilmselt seetõttu et ma selle rämedalt õhku täis lõin.

küs selline et kas sellise asjaga ka kuskil tegeletakse nagu pallide parandamine. või on pall nüüd õhtal ja oean ära viskama, kuigi ei taha tast lahti saade sest pall on superhea

Aff
08.03.02, 16:28
Küll mingi kingsepp selle korda teeb.
:õlu:

eston maravilha
08.03.02, 16:34
kurat hea mõte selle peale ma ei mõeldnki
:õnnelik: :õlu: :õnnelik:

apunkto
09.03.02, 00:25
see ei saa enam siiski nii hea pall olema ma pakun..
aga king seppadest võib siiksi tulu tõusta nad on remontinud mul mitmeid putsasid ja seljakotte ka..

Lincoln
09.03.02, 01:17
Orginally posted by aojalgpall

see ei saa enam siiski nii hea pall olema ma pakun..
aga king seppadest võib siiksi tulu tõusta nad on remontinud mul mitmeid putsasid ja seljakotte ka..
Mis ajast kingsepad SELJAKOTTE parandavad?..:doh:

eston maravilha
09.03.02, 01:20
ikka parandavad. mul ka kunagi parandasid koolikoti ära. suht normaalselt. kestis tükk aega veel. kauem kui originaalis igatahes

PAPA
09.03.02, 13:39
Osta omale uus pall:D :D :D

eston maravilha
09.03.02, 16:37
vot ei osta

müüaks igasugust paska mis peale paari korda vihmas mängides on nagu juustud

Miq
11.03.02, 16:39
Eriti muidugi ei usu, et sest pallist sul enam asja saab. Pall peaks ikkagi suht sümmeetriline olema igatpidi, vaevalt et kingsepp eda teha suudab. Aga mine sa tea.:oih:

Kosk
18.03.02, 09:40
Kunagi sai ise kah kokku õmmeldud, aga suhteliselt kiiresti tuli õmblus jälle lahti, nii et mina vaikselt lepiks sellega, et pall on retire teinud.

eston maravilha
18.03.02, 10:09
ma üritan jah siin harjuda selle mõttega. peab siis kuskilt uue varastama

Suurik
18.06.03, 10:48
tra see eston on ikka valus lammas et sellise teema siia yles riputab OMO

Sir Margus
18.06.03, 15:06
Mul õmblustega kogemusi pole...aga eelmine suvi juhtus selline asi, et pall lendas klaasikillu otsa...ja hakkas sealt läbi laskma...korda sain ma ta mingisuguse elastse mögaga...mille nime ma ei tea...sõbra käest sain...see oli selline liimi taoline asi, mille ma pallis olevasse aukku panin ja see jäi õhku pidama...pall töötab tänaseni:õnnelik:

eston maravilha
18.06.03, 18:10
küsi sõbra käest kust sellist kraami saab, sest eestimaa jalgpallisõbralikes oluides tuleb tihti ette sarnaseid juhtumeid

Kosk
19.06.03, 16:10
Originally posted by Aff

Küll mingi kingsepp selle korda teeb.
:õlu:

Kusjuures tuli meelde just, et kunagi sai Affiga sitaks palle nõelutud kokku ja jälle kuskil lasteaias neid sodiks taotud vastu tiblasid.

uuno73
23.06.03, 00:59
Omal ajal sai neid seapõisi kyll ise kokku nõelutud...

taku*
27.04.04, 15:41
Iidvana teema, kuid äratan ta ellu, kuna just sain endal palli ära parandatud, nimelt hakkas pall õmbluse juurest õhku läbi laskma, kuid sellise asja puhul aitas hädast välja rulameestele ketside parandamiseks mõeldud \"shoe goo\". Tegemist on siukese läbipaistva kummiliimi haisuga oleva mögaga, mida kasutatakse auklikuks kulunud ketsi taldade parandamiseks, väga vastupidav aine. Saadaval kui ma ei eksi siis Exit spordis.

Bossman
13.05.04, 01:31
Mul peab juba teist aastat vastu 59 kroonine copa palll!!!!!! Ostke endale kõik säästumarketist 59 kroonine pall ja te ei kahetse sest ma juba sellega kaks aastat mänginud!!!!:D

zaz
13.05.04, 01:56
Originally posted by Bossman

Mul peab juba teist aastat vastu 59 kroonine copa palll!!!!!! Ostke endale kõik säästumarketist 59 kroonine pall ja te ei kahetse sest ma juba sellega kaks aastat mänginud!!!!:D
iseasi on muidugi palli kvaliteet ja pall ise:doh:
kui ma ei eksi siis see pall on küll ehe saast:D

2mSööt3mMööda
13.05.04, 02:03
Oli suvi ja sõbraga tahtsime ilgelt jalkat mängida aga mida polnud oli pall ja raha. Sõber siiski kraapis natuke raha kokku ja nii saigi ostetud pall nimega \"copa\". Paar nädalakest saigi siis sellega korralikult mängitud kuni tulin mina ja tegin meeletu pommlöögi mille tagajärjel pall pauguga katki läks. Selline oli minu lugu pallist nimega \"copa\". Aga jah, makstud raha oli see pall väärt ikkagi, nii et soovitan minagi külastada saastamarketit ja see pall omale soetada :D