320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 3D review Coca-Cola plazas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MM 2010 3D review Coca-Cola plazas

    Kuna sellekohast arutlust siin veel pole, siis teen eraldi teema, mida alustan oma lühikese ülevaatega.

    Olen siiani vaadanud suurvõistlusi nii statal, sõpradega pubis, kodus telekast, suurelt ekraanilt linnaväljakul kui ka veebist. Kõik need elamused on olnud loomulikult erinevad. Kahtlesin mõnevõrra, enne kui otsustasin osta piletid kõigile mängudele mida Coca-Cola Plaza alates 3. Juunist näitab.

    Esimene mäng mida ma seal vaatasin oli Hispaania - Paraguay, kuna Saksamaa - Argentiina vaatasin veel Sõpruse kinos.

    Saalis (nr 1, mis on CC plaza üks suurimaid saale) oli inimesi võrdlemisi vähe, paarikümne ringis.

    Järgnev on minu isiklik arvamus ja minu enda plussid ja miinused, mis ei puugi kattuda teiste omadega.

    Plussid:

    * Pilt ja heli.
    Pilt on väga väga terav, detailne, värvid on suurepärased. Pildi kvaliteet on lausa nii hea, et olen täiesti veendunud, et see on parem nii mõnestki Hollywoodi 3D filmist, mis ma näinud olen. Heli nagu plazas ikka, parem kui kodus. Tekib tõesti lähedane tunne nagu oleksid staadionil.

    * Mäng täispikkuses
    Kogu mäng näidatakse täispikkuses. Kui telekast vaadates tuleb poolaja lõppedes, reklaam, spordiuudised, jalgpallistuudio (viimane on ehk pluss), siis mina nägin kogu vaheaega (tanstutüdrukud, publiku melu, statistika). Kui mäng lõppes, istusin saalis veel umbes 15 minutit ja vaatasin kuidas meeskonnad lahkusid väljakult, kuidas pealtvaatajad möllasid, mängujärgne statistika jne. Telekast näeb mängujärgset melu ehk minut, paar, mitte rohkem. Kuna jõudsin kinno napilt enne mängu, siis ei tea millal hakati pilti näitama, kuid kahtlustan, et mängule eelnevat melu kanti juba tükk aega ette, mida jälle telekast ei näe. Tundub, et erinevalt televersioonist, kus pealtvaatajad näevad kui neid filmitakse, siis 3D versioonis seda ei ole ja rahvast näeb nende loomulikus olekus. Näiteks oli stseen hispaania noormehest ja väga ilusast neiust kes suudlesid ja neid näidati suures plaanis umbes pool minutit.

    Miinused:

    * Vähe rahvast.
    Sõpruses on rohkem rahvast ja möirgamist. Feeling on ehedam, CC plazas oli mul küll väga privaatne, aga kuna sõpru kõrval polnud, siis tundsin end veidi üksikuna.

    Pluss/miinus:

    * Kommentaarid inglise keeles
    Mõnede jaoks on see pluss. Inglise kommentaatorid on loomulikult tasemel, kuid nende kommenteerimine on liiga korrektne, nad annavad pidevalt teada kes hetkel on situatsioonis ja ei räägi muud juttu nagu näiteks meie Eesti kommentaatorid, kelle mõnus irw möla mulle meeldib. Nagu näiteks "Nägin kuidas Taani mängijal läks põlv välja, mis oli uskumatult rõve vaatepilt" jms.
    Ja muidugi Aavo Sarapi asjalik jutt mulle meeldib. Samas harjusin ma suht kähku "inglastega" ära.

    Muu:
    * Õlu on alati Plazas müüa olnud.
    * Pilet maksab 150kr (klubiliige)/175kr (tavapilet).

    Pileti maksumuse üle võib arutleda ja loomulikult tasuta vaatamise alternatiiv olemas. Isiklikult leian, et minu jaoks tasub see pilet ära, kuna elamus on lihtsalt nii hea. Veel paremaks annab seda muuta siis kui võtta sõbrad kaasa ja rohkem lärmi lüüa.

    Kokkuvõttes soovitan kindlasti vähemalt üks mäng 3D-s ära vaadata ja otsustada ise enda jaoks. mina olen väga rahul.

    Forum Cinemas koostöös Eutelsatiga toob esmakordselt Eestis siinsete jalgpallifännideni käimasoleva MMi tähtsaimad mängud 3D-otseülekannete vahendusel. Kõrgresolutsioonis ruumiline pilt loob efekti nagu jookseksid jalgpallimurul mängijatega kõrvuti või elaksid meeskonnale kaasa staadioni parimatelt kohtadelt.


    PS: Ma ei tööta plazas ja mul ei ole ühtegi tuttavat kes seal töötab.

    #2
    Teine postitus foorumis ja ei töötagi Plazas?

    Aga tänan teavitamast, väga huvitav oleks 3D-ga vaadata küll:P

    Kommentaar


      #3
      Kuskilt peab ju postitamist alustama Modedele võin privas saata oma töökoha andmed

      Kommentaar


        #4
        saksa vs argentiina mängu ajal võis siis palju kära ja kisa olla

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas rotten Vaata postitust

          PS: Ma ei tööta plazas ja mul ei ole ühtegi tuttavat kes seal töötab.
          Miks piletihind siis miinus pole?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            #6
            Äkki on seda väärt?
            slimm.ee

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              Miks piletihind siis miinus pole?
              See on puhtalt minu personaalsest vaatevinklist ja võimalustest kirjutatud. Ma arvan, et siin on sama põhimõte, mis näiteks filmi kinos või telekast vaatamisel. Kuigi nüüd näidatakse kinos ka reklaame, siis ei näidata neid veel filmi keskel. Avatari saab ka kinos ja kodus vaadata, aga kuna kinos on pilet, kas siis on film seal halvem?
              Aga jah, tasuta asjad on lahedad. Kui kolm-dees tahta näha, siis ma alternatiivi ei tea. Eile (Holland-Paraguay)oli saal suht täis ja vaatasin et Saksa-Hispaania mängule oli ka eile õhtul väga vähe kohti järel. Niikaua kui inimesed on nõus pappi välja käima sellise asja eest, siis ilmselt on ka pilet õigustatud. Kuigi tõsi - odavam võiks alati olla

              Tehnoloogilise poole pealt küsimus asjatundjatele. Keegi teab kuidas nad (kino) selle signaali Lõuna-Aafrikast ja muudelt live asjadelt kohale saavad? Peab päris paks toru olema, nii et ise kahtlustan, et see peaks olema mingit sorti satelliidilit?

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas rotten Vaata postitust
                See on puhtalt minu personaalsest vaatevinklist ja võimalustest kirjutatud. Ma arvan, et siin on sama põhimõte, mis näiteks filmi kinos või telekast vaatamisel. Kuigi nüüd näidatakse kinos ka reklaame, siis ei näidata neid veel filmi keskel. Avatari saab ka kinos ja kodus vaadata, aga kuna kinos on pilet, kas siis on film seal halvem?
                Aga jah, tasuta asjad on lahedad. Kui kolm-dees tahta näha, siis ma alternatiivi ei tea. Eile (Holland-Paraguay)oli saal suht täis ja vaatasin et Saksa-Hispaania mängule oli ka eile õhtul väga vähe kohti järel. Niikaua kui inimesed on nõus pappi välja käima sellise asja eest, siis ilmselt on ka pilet õigustatud. Kuigi tõsi - odavam võiks alati olla

                Tehnoloogilise poole pealt küsimus asjatundjatele. Keegi teab kuidas nad (kino) selle signaali Lõuna-Aafrikast ja muudelt live asjadelt kohale saavad? Peab päris paks toru olema, nii et ise kahtlustan, et see peaks olema mingit sorti satelliidilit?
                Eile mängis siiski Uruguai. Ilmselt ei ole siin enamus tasuta asja tahtjad vaid vähe odavam võiks see pilet tõesti olla. Ilmselt peab siis ootama kui Solarises kino kunagi kah selliste asjade peale tulema hakkab, küll siis piletihind alla kah vajub ja õhk saab sealt hinnast sisinal välja lastud.

                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                  Eile mängis siiski Uruguai.
                  Dammit, seep-see-on kui vara hommikuni TF2-te (arvutimäng) mängida
                  Aga mängu kohta kommentaar, et kuigi hoidsin pöialt Hollandile, siis Forlan suutis ikka eile ulmelisi palle keerutada.

                  Kommentaar


                    #10
                    ..selle 3D finaali tuleks vaataks küll üle...
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas rotten Vaata postitust

                      PS: Ma ei tööta plazas ja mul ei ole ühtegi tuttavat kes seal töötab.
                      Jah aga see ei välista et sulle keegi võõras reklaami eest maksab .

                      Prillid on ju kindel miinus.

                      Kuda plaza siis selle triki ära tegi et 3Ds mängud üle kannab, väidetavalt ju, vaid sony kannab 3D mänge üle. Ja seda kah vaid üksikutesse riikidesse.

                      http://www.product-reviews.net/2010/...ns-3d-network/ - seab MMi 3D kvaliteedi kahtluse alla.

                      Kommentaar


                        #12
                        Kirjutage kõikidele seintele, et Coca-Cola plazas pole mõtet saalis nr. 2 3D filme vaadata.

                        Kuna "Videviku Saaga" esilinastus toimus saalis nr 1 siis toimus Saksamaa Hispaania mäng väikeses saalis nr 2 milles on vanem tehnika ja pildi kvaliteet on alla igasugust arvestust. Erinevus saaliga nr 1 ON jõhker.

                        Probleemid:

                        * Ghosting - kui pall lendab, omandab see kurgi või "ameerika jalgpalli" kuju. Kui kaamera muudab kiiremalt trajektoori, siis kogu plats hägustub väga tunduvalt. Meestel on joostes kohati hägune saba taga.
                        Kõik see on tuttav arvutimänguritele, kes on proovinud vana aeglase LCD monitoriga kiiret arvutimängu.

                        * Üleüldine hägusus: Pilt ei ole terav. Mängijate ja rahva näod ja detailid on kohati lihtsalt arusaamatud.

                        * Värvid ei ole erksad Värvigamma vahemik on väike. Pilt näeb välja ühetaoline ja luitunud.

                        Erinevus saali 1 ja 2 vahel on mäekõrgune. Käisin vaheajal sellest personaliga rääkimas ja minuga rääkima suunatud ülemuse moega töötaja oli sunnitud kinnitama, et saalis 2 on vanem tehnika kuid leidis, et nemad ise vahet ei märganud ja et ju mul on lihtsalt terav silm.
                        Hiljem puhvetis kuulsin ka teiste inimeste kommentaare, kes samamoodi arvasid et pilt on kräpp. Kuna ma olen tüdinud kuulmast kõikjal juttu a`la "sellist viga pole keegi küll peale teie täheldanud" jms trikk, mida alati kasutatakse inimeste lolliks tegemiseks, siis olin mõnevõrra tige ja vaheajal tõusin saalis püsti ja ütlesin suht kõvasti ka kogu saalile, mis ja miks ma sellest pildist arvan. Iseasi paljud seda kuulsid ja aru said.

                        Härra ülemusele ütlesin ka, et kavatsen sellest foorumis kirjutada ja et minu arust peaks selles saalis olevatel seanssidel olema kindlasti mitte samaväärne hind saali nr 1 omaga.

                        Lühidalt. Saal nr 1 - pilt väga hea. Saal nr 2 - pilt kräpp.
                        Last edited by rotten; 08.07.10, 03:42. Põhjus: boldi osad asjad

                        Kommentaar


                          #13
                          Käisin esimest korda 3D-s ja mõtlesin, et asi minus, et erilist emotsiooni ei tekkinud..

                          Kommentaar


                            #14
                            ..tahtsin siis täna hommikul 3 piletit lunastada õhtusele finaalile 1.saalis... aga huulitki..välja müüdud...
                            Nüüd vist kolm nukrat brasiilia-RummaBastardsi-venda läevad 21:30 Vabakale kaema et mis loomad ka seal elavad.
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              #15
                              ..elik kui kellelgi on 3 kõrvuti kohaga piletid vabad siis ostan ära.

                              50 54366
                              RummaBastards!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X