320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kameruni maika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kameruni maika

    Tuleb välja, et MM-võistluste korralduskomitee keelas Kamerunil varrukateta maikas mängida. Minu arust on tegu selge diskirimineerimisega ning ei saa pihta, mis alusel selliseid otsuseid tehakse. Ei tahaks hästi uskuda, et nüüd Kameruni vennad äkki kiiremini jooksma hakkaksid. Võib-olla kardetakse lihtsalt nende pesemata kaenlaaluseid...:P

    Tegelt ise olen ikka klassikalise vutisärgi poolt, loodan, et see maikatrend vaid Aafrika pärusmaaks jääb. Samas ei meeldi mulle ka Itaalia vendade liibukad, kuradi sünteetika peaks mainima.


    #2
    Need Kameruni omad on liiga basketbol-likud süda võib pahaks minna

    Kommentaar


      #3
      need maikad oli ilgelt sünged minuarust. aru ma tõesti ei saa miks ära keelati. keda kurat segavad need. mingeid kuradi fifa bürokraate või. need võivad kõik perse minna

      Kommentaar


        #4
        kas kuskil mingeid pilte ka on võimalik kaeda selle pulli kohta? ja millega kameruunlased ise oma valikut põhjendavad? neil on kodus mängides palav?
        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

        Kommentaar


          #5
          kusjuures olevat jah parem mängida aafrika päikese all. nii vähemalt oli "puma"(tootjad neil) seletus.

          ja siin on näiteks pilt kus neid särke näha



          teine veel



          Kommentaar


            #6
            Muide eston nad panevad monikord piltide postitamise eest bani

            Kommentaar


              #7
              ma tean aga ma riskin

              Kommentaar


                #8
                Sa oled vapper mees

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by Juks

                  Tuleb välja, et MM-võistluste korralduskomitee keelas Kamerunil varrukateta maikas mängida. Minu arust on tegu selge diskirimineerimisega ning ei saa pihta, mis alusel selliseid otsuseid tehakse. Ei tahaks hästi uskuda, et nüüd Kameruni vennad äkki kiiremini jooksma hakkaksid. Võib-olla kardetakse lihtsalt nende pesemata kaenlaaluseid...:P

                  Tegelt ise olen ikka klassikalise vutisärgi poolt, loodan, et see maikatrend vaid Aafrika pärusmaaks jääb. Samas ei meeldi mulle ka Itaalia vendade liibukad, kuradi sünteetika peaks mainima.
                  Itaalia koondise särgiga on see lugu, et nad on nii keha ligidal, et särki on vastasvõistkonna mängijal raskem kinni hoida.
                  Jalgpallihaigla liige NR. 69

                  Kommentaar


                    #10
                    Moepolitsei näitab hambaid...

                    Kommentaar


                      #11
                      Pole varrukaid, ei saa neis ka kinni hoida .

                      Võib-olla on mängus kombluspolitsei...ikka liiga palju kehast paljastatud .

                      Kommentaar


                        #12
                        Kamerunil on kõige täkumad särgid üldse ja see korralduskomitee lihtsalt diskrimineerib vaeseid neegreid!

                        Selle protestiks mina Jaapani ja Saudi-Araabi vahelist mängu (kui nad kohtuma juhtuvad) ei vaata!!!
                        Howay the lads!

                        Kommentaar


                          #13
                          Õige otsus! Muidu tuleb varsti mõni meeskond maadlustrikooga ... Ning maika ja neegrid , see on rohkem nagu NBA värk
                          299195

                          Kommentaar


                            #14
                            No kui aafrika päikese all nõnna palav on, siis võiks ju ujukate väel ka ringi lipata
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              #15
                              Ülikõvad särgid. Kui mehed veel nendega kunagi väljakule peaks saama, siis lähen mina Luaga Filipiinide ja Sierra Leone vahelist jalgpallimatshi vaatama, kui see kunagi toimuma peaks
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X