PDA

View Full Version : Kameruni maika

Juks
08.03.02, 19:36
Tuleb välja, et MM-võistluste korralduskomitee keelas Kamerunil varrukateta maikas mängida. Minu arust on tegu selge diskirimineerimisega ning ei saa pihta, mis alusel selliseid otsuseid tehakse. Ei tahaks hästi uskuda, et nüüd Kameruni vennad äkki kiiremini jooksma hakkaksid. Võib-olla kardetakse lihtsalt nende pesemata kaenlaaluseid...:P

Tegelt ise olen ikka klassikalise vutisärgi poolt, loodan, et see maikatrend vaid Aafrika pärusmaaks jääb. Samas ei meeldi mulle ka Itaalia vendade liibukad, kuradi sünteetika peaks mainima.

Jyrka
08.03.02, 20:22
Need Kameruni omad on liiga basketbol-likud süda võib pahaks minna :)

eston maravilha
08.03.02, 23:10
need maikad oli ilgelt sünged minuarust. aru ma tõesti ei saa miks ära keelati. keda kurat segavad need. mingeid kuradi fifa bürokraate või. need võivad kõik perse minna

apunkto
08.03.02, 23:34
kas kuskil mingeid pilte ka on võimalik kaeda selle pulli kohta? ja millega kameruunlased ise oma valikut põhjendavad? neil on kodus mängides palav?:D

eston maravilha
08.03.02, 23:51
kusjuures olevat jah parem mängida aafrika päikese all. nii vähemalt oli "puma"(tootjad neil) seletus.

ja siin on näiteks pilt kus neid särke näha

http://news.bbc.co.uk/olmedia/1860000/images/_1862299_camerooncelebrate300.jpg

teine veel

http://news.bbc.co.uk/olmedia/1815000/images/_1818835_cameroonteam301.jpg

Jyrka
09.03.02, 00:12
Muide eston nad panevad monikord piltide postitamise eest bani :oih:

eston maravilha
09.03.02, 00:15
ma tean aga ma riskin

Jyrka
09.03.02, 00:18
Sa oled vapper mees :)

Lincoln
09.03.02, 00:30
Orginally posted by Juks

Tuleb välja, et MM-võistluste korralduskomitee keelas Kamerunil varrukateta maikas mängida. Minu arust on tegu selge diskirimineerimisega ning ei saa pihta, mis alusel selliseid otsuseid tehakse. Ei tahaks hästi uskuda, et nüüd Kameruni vennad äkki kiiremini jooksma hakkaksid. Võib-olla kardetakse lihtsalt nende pesemata kaenlaaluseid...:P

Tegelt ise olen ikka klassikalise vutisärgi poolt, loodan, et see maikatrend vaid Aafrika pärusmaaks jääb. Samas ei meeldi mulle ka Itaalia vendade liibukad, kuradi sünteetika peaks mainima.
Itaalia koondise särgiga on see lugu, et nad on nii keha ligidal, et särki on vastasvõistkonna mängijal raskem kinni hoida.

pastakanovic
09.03.02, 11:22
Moepolitsei näitab hambaid...:D

Aquilotta
09.03.02, 13:09
Pole varrukaid, ei saa neis ka kinni hoida ;).

Võib-olla on mängus kombluspolitsei...ikka liiga palju kehast paljastatud :D :D :D.

Repserto LuaLua
10.03.02, 18:17
Kamerunil on kõige täkumad särgid üldse ja see korralduskomitee lihtsalt diskrimineerib vaeseid neegreid!

Selle protestiks mina Jaapani ja Saudi-Araabi vahelist mängu (kui nad kohtuma juhtuvad) ei vaata!!! :õlu:

INCE
11.03.02, 11:27
Õige otsus! Muidu tuleb varsti mõni meeskond maadlustrikooga ... Ning maika ja neegrid , see on rohkem nagu NBA värk :) :lahe:

vandersell
11.03.02, 11:51
No kui aafrika päikese all nõnna palav on, siis võiks ju ujukate väel ka ringi lipata :D

oku
12.03.02, 18:06
Ülikõvad särgid. Kui mehed veel nendega kunagi väljakule peaks saama, siis lähen mina Luaga Filipiinide ja Sierra Leone vahelist jalgpallimatshi vaatama, kui see kunagi toimuma peaks :)

Mirkko
20.03.02, 12:01
Need särgid olid tõelised jubedused. Pakun, et isegi Karmen Kass oleks kole välja näinud. Itaalia särgid on siiski päris sehvid.Minu arust

Jaan
20.03.02, 20:03
K6ik, kes Kappa uutemates, liibuvates, s2rkides m2ngivad, on ex officio moekunnid. Seega - lisaks Itaalia koondusele ka AS Roma ning Walesi koondus. Kindlasti m6ni veel.

dieter
21.03.02, 08:55
Orginally posted by Jaan

K6ik, kes Kappa uutemates, liibuvates, s2rkides m2ngivad, on ex officio moekunnid. Seega - lisaks Itaalia koondusele ka AS Roma ning Walesi koondus. Kindlasti m6ni veel.

Ma olen siis ka moekunn :D :P Tegelt mulle kappa särgiga mängida meeldib, sest minu puhul, kel rahmeldamisega läheb nahk väga kiiresti ja tugevalt märjaks, jätab kappa särk vähemalt ümbruskonna (loe kaasmängijad) enam-vähem kuivaks.

Muidu Saksamaa Bundesligas on moekunnid Werderi Bremen ja St. Pauli

moochie
08.05.02, 00:57
Noonii...Klounid pääsevadki jaapanisse...:õnnelik:

Aasta alguses Malis ebajalgpallilikus vormis mänginud Kameruni koondis tohib samasugust käisteta särki kanda ka MM-võistluste finaalturniiril. Algul kavatses FIFA 'uuenduse' ära keelata, sest sellisel särgil pole kohta võistluste kohustuliku logo jaoks. Tavaliselt õmmeldakse see just särgi käisele.

Nüüd on Kameruni jalgpallijuhid jõudnud FIFA-ga kompromissile, et särgile lisatakse väike ja peaaegu läbipaistev riidetükk, millele saab õmmelda nõutud logo.

Sportnet

:keel5:

eston maravilha
08.05.02, 02:23
lahe

õiglus võidutseb.

keegi ei tea kas eestis oleks ka kuskilt sellist särki võimalik saada??

Juks
08.05.02, 19:41
Igatahes on FIFAs Aafrika survegrupp taas head tööd teinud. Blatter oli ka vast juba väsinud igast pisijamadest, nii et nüüd pääsevadki Kameruni mehed maikades platsile.

Kui nad vähemalt maailmameistriks ei tule, siis moekunnide auhinna kindlasti!;)

allenive
30.06.02, 01:26
Nad ei manginud paris maikades mm-il vaid neil oli kaenla alustes augud.Ja kuidas te aru ei saa, neil pole varrukate tegemiseks raha,kui teha tervele meeskonnale varrukad,siis nende varukate asemel saaks teha veel kaks maikat.:mupet:

eston maravilha
01.07.02, 00:19
kao munni

Silver
08.07.02, 00:04
igasugust munni jutt oskab iga üks rääkida eriti sina :viha: Kameruni meeskkond on tegija ja iga tropp ei tohiks oma munni juttu lagedale tuua :viha:

Silver
11.07.02, 02:14
muidu minumeelest on neil jummala chillid särgid :) lahe ju

wiiner
11.07.02, 17:08
Originally posted by eston#21

kao munni

sina saad järjekordse ja loodetavasti viimase hoiatuse ropendamise eest!
ja piltide postitamise eest, kui nad jäävad siiski teatud piiridesse, ma bänninud ei ole veel mitte kedagi! Samas, allkirjadesse pilte panna ei tohi!

vandersell
11.07.02, 17:34
Pliis, pliis, pange juba kohe! :D

yheksa
23.01.04, 10:15
Uus kostüüm!
Link 1 (http://www.theaerialview.com/the_aerial_view/2004/01/puma_unveils_ne.html) ja Link 2 (http://www.pumafootball.com/)

Kift :myts7:

Malfoy
23.01.04, 10:43
Kuidagi trikoo moodi asjad :doh:
On püksid ikka eraldi või kokku õmmeldud? Kahju kohe Kamerunist, tiim on neil täitsa hea.

yheksa
23.01.04, 11:08
Ongi \"trikoo\". A\'la kergejöustikliased. Pluus ja püksid ühes tükis...
Minumeelest on sheff kostüüm.

Kuigi vaevalt neil nende kostüümidega mängida lubatakse, sest reeglid (http://images.fifa.com/fifa/handbook/laws/2003/LOTG2003_e.pdf) ütlevad minuteada, et jalgpalluri vorm on pluus-püksid-põlvikud-kaitsmed-jalatsid. Sellel rõivastusel aga pluusi ja pükse ju pole. ...samas muidugi pluusist rebida enam ei saaks :P

Even
23.01.04, 12:32
väga äge särk. teles näitas e kui on valge särk, valged püksid ja valged kedrad ja sinna veel valged putsad sis oleks kohe väga tuus

dimaggio
23.01.04, 18:17
Originally posted by yheksa

Uus kostüüm!
Link 1 (http://www.theaerialview.com/the_aerial_view/2004/01/puma_unveils_ne.html) ja Link 2 (http://www.pumafootball.com/)

:sega11: võehh:sega1: :sega2: :sega3:

dimaggio
23.01.04, 18:18
Originally posted by yheksa
Uus kostüüm!

:sega11: võehh:sega1: :sega2: :sega11:

zaz
23.01.04, 18:55
Njah välimuselt on täitsa kobedad!;) See särgiosa kah kohe eriti vinge vormitud. Mängijate seisukohalt niipalju, et kui on mugavam, kui varem, siis ju hästi:)

Aga kui jalgpalli huviline soovib osta oma lemmiku(antud juhul Kamerun) särki???:oih:
Kas siis toodetakse fännidele eraldi ainult särgi osa või peavad fännid leppima samasuguse kostüüm-trikooga:doh:

Jaan
23.01.04, 19:22
Ja veel teravam küsimus - kuidas peale mängu särke vahetatakse?

Undi
23.01.04, 19:54
Originally posted by zaz

Njah välimuselt on täitsa kobedad!;) See särgiosa kah kohe eriti vinge vormitud. Mängijate seisukohalt niipalju, et kui on mugavam, kui varem, siis ju hästi:)

Aga kui jalgpalli huviline soovib osta oma lemmiku(antud juhul Kamerun) särki???:oih:
Kas siis toodetakse fännidele eraldi ainult särgi osa või peavad fännid leppima samasuguse kostüüm-trikooga:doh:
www.pumafootball.com

A replica shirt of the kit will be available for sale in February 2004 with a limited pre-launch of the authentic kit (top half only)

Juveman
23.01.04, 20:48
Igatahes mulle Kameruni uus mänguvorm meeldib!!!:lahe: Ongi aeg revolutsiooniks ;)
Ühtki halba sõna ma ei ütle igatahes,äss!!!

Silver
25.01.04, 10:47
Niih, Blatter on vormi vastu. Masendav, kui selline uus stiil tõesti jalgpallimaailmas keelatakse. Väikesed lõigud siit:

TUNIS, Tunisia (AP)— FIFA President Sepp Blatter said Friday that Cameroon\'s new one-piece kit will be outlawed, but probably not in time to stop it from being worn at the African Cup of Nations.Blatter criticized Puma, manufacturers of Cameroon\'s kit - which combines the shorts and jersey, has zippers on the shoulders, and red lion\'s claw-marks down either side.

\"It is the second time the supplier poses a problem to the laws of the game,\" Blatter told reporters. Two years ago, Cameroon wore sleeveless shirts to produce a first fashion statement.

\"I am sorry they (Puma) did not consult us before,\" Blatter continued. \"This is against the laws of the game and it will not be accepted.\"

Representatives of Puma couldn\'t immediately be reached for comment.

Blatter said FIFA\'s international board will meet at the end of February and will deal with the issue.

However, the meeting comes nearly two weeks after the end of the African Cup - where title-holder Cameroon looks for a third-straight success.

Blatter did not say if Cameroon would be allowed to wear the kit during the tournament, which begins Saturday and ends Feb. 14.

skint
25.01.04, 17:51
No kui selliste liibuvate asjadega oleks kõigepealt välja tulnud Kameruni naiskond vms, siis oleks Blatter kohe asja heaks kiitnud.... Sepp Blatter has urged women footballers to wear skimpier kits (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/3402519.stm)

Cerny Petr
16.04.04, 21:47
Nüüd siis väänati kamerunlastele sõnakuulmatuse eest ka väike karistus kaela : 200000 Šveitsi franki + järgmist valiktsüklit alustatakse 6 miinuspunktiga.

Olgu see teistele hoiatuseks!

Särkide vastu pole mul iseenesest midagi, mulle täitsa sobiks.

Meelis M
16.04.04, 22:10
lolz odav malts noh

Mõnuagent 007
17.04.04, 09:58
-6.. kameruni vist mm-il ei näe.

Davids
24.04.04, 10:22
Cameroon on parim ja nende riietus on t6esti revolutsioon jalgapalli maailmas:silm4:
Keep goin:prill2:

:prill6:

Jaan
19.03.06, 21:42
Otsisin mingit teemat kuhu üks link toppida ja kassanäe... Selle teemaga tuli meelde, et FIFA on lahendanud nö. Kameruni vormi küsimuse üsna proosaliselt. Reeglite sellesse punkti, kus on kirjas, et mängija kohustuslik varustus on särk, püksid, kedrad, kaitsed ja putsad, on lisatud, et need peavad olema nö. eraldi. EHk siis püksisäärtega integreeritud putsasid lähemal ajal muruplatsidel ei näe.

Valts
21.03.06, 16:00
Aga on ju olemas sellised kedrad, millel on säärekaitsmed sees. Kas need on siis ka nüüd keelatud?