PDA

View Full Version : MM 2010 3. koha mäng

mcnamara
08.07.10, 00:36
Uruguai - Saksamaa

Väravaid vast ikka kui mitte muud. Mõni 3. koha mäng on mällu talletunud. Näiteks see 94. aasta Rootsi kuldse põlvkonna Ravelli, Brolin, Larsson, Kennet Andersson ja co 4:0 loputus Bulgaaria üle.

Tofoa
08.07.10, 02:46
Forlaaaaaaaaaaaaan

elx
08.07.10, 10:11
Suht savi, karikamängudes on vaid võit.

keenjus250
08.07.10, 11:28
Uruvgai paneb ära. Tavaliselt kaotavad need, kes on poolfinaalis suuremalt kaotanud.

Danel233
08.07.10, 12:07
Uruvgai paneb ära. Tavaliselt kaotavad need, kes on poolfinaalis suuremalt kaotanud.

nõus!,uruguay sai värava maigu suh,ja arvan et nad võivad võita,ei tea ka sest Thomas Müller saab ka seal mängus mängida.

keenjus250
08.07.10, 22:19
3. koha mängu vilistab mehhiklane Benito Archundia. Varem vilistas ka itaalia-paraguay ja brasiilia-portugal mänge.

Katk
09.07.10, 23:40
Sakslased võidavad. Uruguail vedas, et niigi kaugele said. Holland oli esimene korralik vastane.

Epic
10.07.10, 15:20
Sakslased võidavad. Uruguail vedas, et niigi kaugele said. Holland oli esimene korralik vastane.

Sama saab tegelikult öelda ju ka Saksamaa kohta. Inglased polnud tegelikult mingi jõud, mida ka näidati oma amatöörliku kaitsemänguga, Argentina vead ja naiivsus toodi samuti kenasti välja.

Usun, et siin saab kõige otsustavamaks motivatsioon. Uruguail tõesti vedas, et nii kaugele saadi, aga samas ka müts maha, et suudeti see võimalus ära kasutada, mida lähitulevikus vaevalt, et uuesti tekib. Seega võiks siin justkui veel üks kõigi ja kõik ühe eest suhtumisega vere ninast välja joosta.

Sakslased muidugi noored ja täis tahtmist ennast tõestada, aga kuna finaaliga tegu ei ole, siis võib siin väga lihtne been there, done that mentaliteet tulla, kui teist MM-i järjest on jäänud üle vaid pronksi peale madistada.

Ründav mäng peaks aga tulema. Mitmed mehed hellitavad veel lootusi parima väravaküti tiitlile ja Klosel pirukas ees (no pun intended) Ronaldo näol.

Miski minus kiikab suureskoorilise viigi peale. Nii 2-2 äkki. Polegi pikka aega ükski 3. koha mäng lisaajale läinud (viimati 1986 kui Prantsusmaa lõpuks 4-2 Belgia võitis).

M.Eller
10.07.10, 15:49
Paul the Octopus on rääkinud: Saksamaa võidab.

författare
10.07.10, 17:12
Mina the foorumlane on rääkinud: There's only one Diego Forlan.

count
10.07.10, 20:47
1400 eesti krooni Uruguai võidu peale normaalajal! Mina olen rääkinud!

författare
10.07.10, 21:07
Uruguai võit peale normaalajal! Mina olen rääkinud!

Duubeldan.

keenjus250
10.07.10, 21:07
Pankrotis olete omadega, või ajate lihtsalt paska?

jansa
10.07.10, 22:36
,..juba ammu tatsin postitada et Uruguai hümn on nagu Mozardi sümfoonia vms suurteose sisejuhatus või eelmäng..väga ebatavaline igatahes ja ilus....
Ja Saksamaa...paistab et kliima globaalne soojenemine hakkab ka seda vana iidset rahvust värvima... türgid, tuneesid, brassid, poljakid,ghaanid ja mida kõikke veel... Aadu keeraks hauas ringi kui teaks kes Germaane 60 aastat peale teda esindavad....

budu
10.07.10, 22:58
,..juba ammu tatsin postitada et Uruguai hümn on nagu Mozardi sümfoonia vms suurteose sisejuhatus või eelmäng..väga ebatavaline igatahes ja ilus....
Ja Saksamaa...paistab et kliima globaalne soojenemine hakkab ka seda vana iidset rahvust värvima... türgid, tuneesid, brassid, poljakid,ghaanid ja mida kõikke veel... Aadu keeraks hauas ringi kui teaks kes Germaane 60 aastat peale teda esindavad....

Adolf poiss on ennast vist hauas juba nii palju keeranud,et temast peaks alles olema vaid luupuru.Aga kas sellist Saksamaad Tema tahtis?Koondises on poolakad,neegris,türklased ja ma ei imestaks kui kuskilt mõni juut ka välja tuleks.

budu
10.07.10, 23:39
Mina the foorumlane on rääkinud: There's only one Diego Forlan.

Tõesti on nii!Forlan on kunn,vähemalt tänase õhtu kunn

elionpros
11.07.10, 00:24
Au Forlanile ja Uruguayle, tõesti väga väga sümpaatne meeskond!

JanK
11.07.10, 00:25
minge türaotsa

nii valus oli see lattilöök lõpus....

aga respekt, hea turniir, hää sua ja forlan!

budu
11.07.10, 00:33
Au Forlanile ja Uruguayle, tõesti väga väga sümpaatne meeskond!

samad sõnad ka minul poolt ja tegemist oli väga huvitava ja põneva mänguga.Finaali vaevalt nii lahtine saab olema

Even
11.07.10, 00:36
jaa. ma ei taha tegelikult üldse selle haibiga kaasa minna aga tuleb tõele näkku vaadata ja uruguay tundus tõesti selle turniiri kõige sümpaatsem võistkond. kõik mängisid nii nagu pidid, polnud ühtegi tõelist staari võistkonnas kes ennast maailma suuremaiks mängijaks peab. ja forlan, tõesti super mängija.

saksast on pohhui.

Kurat
11.07.10, 00:39
Saksamaa, siis võttis B koondisega noorte meeste rõõmuks pronksi ära. Uruguai oli tubli.

Thugie
11.07.10, 00:43
uruguai medalita ja count rahata. norm.

TheGunner
11.07.10, 00:47
kurat, kui hea mäng. Kahju vaid et mäng lisaajale ei läinud. Oleks rohkem tahtnud sellist head jalgpalli vaadata.

Uruguai oli selle MMi kõige sümpaatsem meeskond ja Forlan on kunnide jumal. See viimase minuti karistuslöök oli aga dramaatika tipp.
Saksamaale ka kiitust, et jalga lõdvaks ei lasknud ja mängisid südamega.

Tofoa
11.07.10, 00:50
Ilus MM. Kahju, et võiduga ei lõppenud. Kuna MM on nüüd lõppenud, siis kõik järgmist hooaega ootama!

krissucool
11.07.10, 00:54
Lõpuks nõustun ka mina,Forlan on tõsine kunn!Respect selle mehe ees!Saksamaast on täiesti suva.

Gallacher
11.07.10, 00:56
Oli ilus mäng ja kahju, et lisaajast nii vähe puudu jäi - tahtnuks veel pool tundi sellist mängu nautida.

kaitz
11.07.10, 01:08
Lõpuks nõustun ka mina,Forlan on tõsine kunn!Respect selle mehe ees!Saksamaast on täiesti suva.

Sama suva oled ka sina:p

Mask
11.07.10, 01:22
1400 eesti krooni Uruguai võidu peale normaalajal! Mina olen rääkinud!

Link c*untile. (http://i322.photobucket.com/albums/nn420/gapride2008/TGA/nelson_ha_ha.jpg)

Aga tuleb nõustuda, et Uruguai oli tõesti väga sümpaatne meeskond. Siiski eurooplasena olen pigem ikka Euroopa meeskondade poolt, seega Saksamaa võit on positiivne ja poodium kuulud tervenisti Euroopale nagu ka 4 aastat tagasi.

Epic
11.07.10, 01:29
Kui tagasi mõelda siis, kurat, Forlan ongi ju tegelikult olnud selle turniiri parim mängija.

kesa
11.07.10, 01:51
Kui tagasi mõelda siis, kurat, Forlan ongi ju tegelikult olnud selle turniiri parim mängija.

Täpselt nii.
Forlan on parim mängija MM-l, see on fakt.

denisss
11.07.10, 02:24
isegi mina ütlen et jah, forlan on olnud parim mängija ja boss ja üleüldse ilgelt kõva. aga lihtsalt et ta nii boss on ja selle põhjal väita et tiitel oleks pidanud urugaile kuuluma (hello, cunt! ja õnnitlused järjekordse pimeda kaotuse puhul) on lihtsalt "just being ignorant and blind and just dumb as fuck" ...
see on umbes sama et 4a tagasi ei oleks pidanud itaalia alagrupist edasi saama, aga näed mis ;)

PraS
11.07.10, 02:33
Ma ei saa aru mis Urugai armastus see nüüd on. Olgem ausad praegusel tiitlivõistlusel pole parimat mängijat välja tulnd. Kõik on harju keskmised. Forlan on teinud mõned head sooritused, kuid siis kui teda vaja oli siis oli ta ka hunnik sitta.

Beckenbauer kiitis Bastianit taevani, kuid kaks viimast mängu näitas seda, et poiss on nii kehva kui kehva veel olla saab.

Parimaks tuleb kas siis Villa või Robben.

Kui nüüd armastusest veel rääkida siis need samad urugai ja saksa armastajad armastavad järgmisel mm-l järgmise koondisi jne.

Selliseid fänne on ka järgmistel turniiridel, kuid mind kõige rohkem häirib see,et nad tituleerivad endid hardcore fännideks ja räägivad kui sümpaatsed nende pooldatav ikka on.

Ühesõnaga gloory gloory :D

krissucool
11.07.10, 03:00
Ma ei saa aru mis Urugai armastus see nüüd on. Olgem ausad praegusel tiitlivõistlusel pole parimat mängijat välja tulnd. Kõik on harju keskmised. Forlan on teinud mõned head sooritused, kuid siis kui teda vaja oli siis oli ta ka hunnik sitta.

Beckenbauer kiitis Bastianit taevani, kuid kaks viimast mängu näitas seda, et poiss on nii kehva kui kehva veel olla saab.

Kui nüüd armastusest veel rääkida siis need samad urugai ja saksa armastajad armastavad järgmisel mm-l järgmise koondisi jne.

Selliseid fänne on ka järgmistel turniiridel, kuid mind kõige rohkem häirib see,et nad tituleerivad endid hardcore fännideks ja räägivad kui sümpaatsed nende pooldatav ikka on.

Enamus räägivad siin minuarust ainult Forlanist mitte suurest Uruguai armastusest.Kes need suured Uruguai armastajad siin on,Tofoa ja Count on ainsad keda tähele olen pannud ja neid vendi ei saa ju keegi ometi tõsiselt võtta.

vendetta
11.07.10, 04:57

Mõttetu hala. Uruguay väärib igati esiletõstmist! Miljonid MM'i vaatajad maailmas (mitte ainult eestis või soccernetis) avastasid turniiri käigus nad enda jaoks meeskonnana, kellele kaasa elada. Mitte sellepärast, et glory huntida vaid sellepärast, et Uruguay mängis meeskondlikult, hingega ja lõi päris mitu ilusat väravat. Forlan oli hunnik sitta? Pärast pikka liigahooaega lüüa 5 väravat finaalturniiril on ise juba korralik saavutus. Kui võrrelda Uruguay keskvälja teiste poolfinaali jõudnutega, siis tundub see veelgi silmapaistvam tegu - vähemalt minule :)

maanus
11.07.10, 12:42
Prasmihklile nii palju, et kui koondis muutub sümpaatseks ei tähenda, et sa automaatselt fänn oleksid või jumalapärast gloryhunter, kindlasti urukid võitsid sõpru paljalt juba oma mängustiili muutumise tõttu, olid nad ju tuntud kui jõhkrad füüsilised mängijad .
Loodan, et see neljas koht on ka balsam Dario Silva nimelisele mehele, kelle koll 2002 MM siiani meeles.
Forlan kindlasti jäi silma aga ses mõttes isegi Prasiga ühel nõul, et ega urukid ainult ühemehe tiim polnud - minujaoks olid nad suht toimiv ja peatäiuslik tiim - never die hoiak meeldiski kõige rohkem (sa oled peaagu põlvili surutud ja ikka leiad mingi viimase õlekõrre/käigu mis aitab välja), eile siis skoorimise õnn polnd tasemel.
Pohlaku point oli ka muidugi õige.

cannuman
11.07.10, 12:55
Tofoa ja Count on ainsad keda tähele olen pannud ja neid vendi ei saa ju keegi ometi tõsiselt võtta.

...ütleb tegelane kelle nimi on krissukuul :confused:

Daz Booob
11.07.10, 13:31

mul käivad judinad üle keha... Robben! wtf!? parim teeskleja!

Mask
11.07.10, 13:38
Parimaks valitakse pigem Villa või Sneijder. Robben pole tervet turniirigi kaasa teinud.

författare
11.07.10, 13:49
copy that.

krissucool
11.07.10, 14:11
...ütleb tegelane kelle nimi on krissukuul :confused:

Noo ega see cannuman nüüd ka just palju kõrgem tase ei ole.

M.Eller
11.07.10, 15:56
krissu mida sa selgeks teha siin üritad?:D

count
11.07.10, 17:52
Keegi võiks Muslera maha kõmmutada. Kohutav "esitus" Lazio "mehelt"

vaikiv mees
02.08.10, 11:43
,..juba ammu tatsin postitada et Uruguai hümn on nagu Mozarti sümfoonia vms suurteose sisejuhatus või eelmäng..väga ebatavaline igatahes ja ilus....

hakkas huvitama see asi..

imelik, et wiki (http://en.wikipedia.org/wiki/National_Anthem_of_Uruguay) harrastusajaloolased ei täpsusta, et Donizetti ooper, mille motiive Uruguai hümni (http://www.youtube.com/watch?v=12-sxR2FcBs&feature=related) autorid kasutasid, olevat "Lucrezia Borgia" (http://www.national-anthems.org/anthems/country/URUGUAY)