320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 finaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MM 2010 finaal

    Holland - Hispaania

    Uus meister Euroopasse Aafrikast. Mingi hetk selle turniiri käigus tundus raskesti usutav stsenaarium. Aga nii kaugel oleme.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    #2
    Muidugi mõned võib-olla ei ole nõus, aga minu arust said finaali kaks tiimi, kes seda ka väärisid. Tõsi, ei ole suudetud/tahetud oma tavapärast jalgpalli mängida, aga siiski on oldud piisavalt veenvad ning kui vaja on, on alati see järgmine käik lõpuks üles leitud.

    Selge on see, et Hispaania on favoriit, aga ma arvan, et Holland suudab oma fantastiliste ründemeestega neile palju rohkem probleeme tekitada kui ükski teine tiim seni.
    sigpic

    Kommentaar


      #3
      EM 2008 Holland oli palju põnevam Holland kui MMi oma. Nii et mulle on valik lihtne keda toetada.

      Ennustada on mõttetu, nüanssides aka õnnes kinni.

      Kommentaar


        #4
        Rumal küss: kuna Holland on esimesena üles antud, saavad mängida tavapärases oranžis vormis, ning spaanlased peavad sinises rüüs platsile tulema?
        Supplies!

        Kommentaar


          #5
          Peaks mainima, et Hispaania koondis on jõudnud MM-i finaali lüües 7 väravat!
          sigpic

          Kommentaar


            #6
            igavaim finaal ever tuleb

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
              Rumal küss: kuna Holland on esimesena üles antud, saavad mängida tavapärases oranžis vormis, ning spaanlased peavad sinises rüüs platsile tulema?
              Peaks nõnda olema jah. Holland finaalmängus ka selleks nö kodupooleks märgitud.

              Kasutades kommentaatorite kellatud väljendit, siis kumbki finalistidest pole päris viienda käigu peal kordagi mänginud, kuid sellele vaatamata sümpaatsed ründavat jalgpalli harrastavad meeskonnad finaalis. Loodetavasti leiab üks neist pühapäevaks selle kõikse vägevama käigu siiski üles.

              Kommentaar


                #8
                Jajah, pole viiendat käiku kasutanud, maiäss. Neil meeskondadel polegi viiendat käiku, vaid nad ongi tänavu sellist ebamäärast jalgpalli mängivad tiimid. Mis muidugi ei tähenda, et nad finaalis olemist ei vääriks.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  igavaim finaal ever tuleb
                  Minu seni nähtutest (7) oli kõige hullem 1990, vaevalt need kaks mansat selle üle löövad. 3-2 Hispaaniale
                  Kui seda mõtled, et kumbagi mansat ei poolda siis 1994 oli minu jaoks pronksimäng elamus aga finalistid võiksid siiamaani pendlaid lüüa
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    #10
                    Raske küll seda tunnistada, kuid tõesti Hispaania ja Holland väärisid finaali kohta.
                    #Manchester United
                    #Juventus

                    Kommentaar


                      #11
                      Mu arust pole ükski tiim selles mõttes seda viiendat käiku saanud sisse panna kui välja arvata mõned tiimid paaris mängus (aga siis suretasid pigem vastased oma masina välja). Eks jalgpalli tase on juba nii kõrge et tiimid on üsna võrdsed, väljakud on üsna kehvad, pall on jama, pinge peal ning kokku tekibki selline mulje nagu ükski tiim ei saa end täielikult heasse hoogu.

                      Mu arust on nii Holland kui ka Hispaania kohati näidanud seda, kuidas mängida suudetakse, aga need perioodid on üsna lühikeseks jäänud.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #12
                        No ei jõua ju täiega panna, Villa oli 5 min enne välja vahetamist juba täitsa suss.

                        Eks Hispaania lööb palju lastakse ja eriti nagu ei lasta.

                        Kommentaar


                          #13
                          See, et neil mäng paika pole loksunud ja senini ollakse ebamääraselt esinetud ei tähenda veel käigu puudumist. Holland näitas kontrollkohtumistes küll väga korralikku mängu.

                          Kuigi nii Saksa kui ka Brasiilia jätsid kohati vägagi võimsa mulje, on Taneli jutus iva ja need suureskoorilised mängud on tulnud peaasjalikult vastase jala sirgekslaskmisest ning muudest teguritest. Hispaanial ja Hollandil seevastu nendes nö eeldatavalt lihtsamates mängudes eriti ohtralt veeretada ei lastud. Samas palju sa ikka väravale jõuad kui vastasmeeskond on 8-9 mehega palli taga. Selles suhtes üsna sarnane mängupilt mõlemal, et karistusala äärel kiigutatakse palli uinumiseni, aga neid killer passe ja 110% võimalusi on igas kohtumises vaid käputäis.

                          Kommentaar


                            #14
                            Hispaania puhul ma sellest viienda käigu jutust küll aru ei saa. See, mida nad siin turniiril mänginud on, ongi konkreetselt nende stiil ju. Söödetakse vastased surnuks, riske eriti ei võeta, lüüakse oma võimalus(ed) ära ja siis võetakse vastastelt viimanegi mänguisu. Torrese alavorm on nende ründepotentsiaalile tiba negatiivselt mõjunud, aga üldine mängupilt on sama nagu alati.

                            Hollandi probleem on see, et neil pole olnud kordagi tõsist vajadust sisu näidata. Brasside vastu oli õnnejumal 12. mängijaks platsil ja ülejäänud mängudes on vastased liiga harva hambaid näidanud, et hollandlasi end tõsiselt liigutama sundida. Hispaania vastu tuleb neil valmis olla hoopis teistsuguseks mänguks.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Devil Vaata postitust
                              EM 2008 Holland oli palju põnevam Holland kui MMi oma.
                              noh, kuidas nüüd võtta.. kas Engelaari ja vana van Nistelrooy puudumine on kohe sellise põõna pannud? ma usun, et nad suudavad selle koosseisuga mängu näidata küll

                              Kommentaar

                              Working...
                              X