320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Müüa Sony Ericsson X10 Mini | Alghind 750.- |

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Müüa Sony Ericsson X10 Mini | Alghind 750.- |

    * Mõõdud (mm): 83x50x1
    * Kaal koos standardakuga (g): 88
    * Standardaku: 950 mAh
    * Kõneaeg (GSM) kuni (h): 4
    * Ooteaeg (GSM) kuni (h): 285
    * Kõneaeg (UMTS) kuni (h): 3,5
    * Ooteaeg (UMTS) kuni (h): 360
    * GSM sagedused (MHz): 850/900/1800/1900
    * WCDMA/HSDPA sagedused (MHz): 850/900/1900/2100
    * Operatsioonisüsteem: Google™ Android™ 1.6 (Donut)
    * Protsessor: 600 MHz Qualcomm MSM7227
    * Ekraani tüüp: 16,777,216 värvi TFT
    * Ekraani resolutsioon (px): 2,55 tolli, 240x320
    * Puutetundlik ekraan: Kriimustuskindel ekraan


    Müüa kuu aega kasutuses olnud telefon, ostetud Elisast ja telefonil on kehtiv garantii. Telefon on töökorras ja väga laheda välimusega. Valgel korpusel on kaks väikest täket, kuna kogemata sai telefon pandud võtmetega ühte taskusse. Puutetundlikul ekraanil on kaitsekile peal. Müün, kuna olen ikkagi telefonide suhtes vanakoolimees ja ei saa nii moodsa telefoniga hakkama! Esimesed korrad on akut korralikult laetud ja kaasa tuleb karbiga kõik tarvikud, mis ostmisel kaasa sain. Mulle telefon ei meeldi iseenesest ning arvan, et olin loll, et just sellise ostsin. Eks tuleb nüüd odalt maha müüa..

    Kliendihind elisast: 4190.-


    * Asukoht: Valga, Valgamaa, Eesti
    * Transport: Osapoolte kokkuleppel, ostja maksab transpordikulud

    Maksmine: Pangaülekandega makstes läheb summa 50 - 50 maksmisele + transpordikulud [SmartPOST]








    MSN: Rrannu@hotmail.com või lihtne PM
    Ei taha numbrit avalikult jagada, kui diiliks läheb siis võite julgelt küsida

    #2
    Sooviks kuskilt tõestust teiste müümiste kohta !

    Kommentaar


      #3
      Teiste müümise kohta? need on korpused ju
      sigpic

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas TDI Vaata postitust
        Sooviks kuskilt tõestust teiste müümiste kohta !
        mu meelest ka korpused

        see telefon käes suht väike või sa siis kui oli(esimene pilt) suurendatud seda

        Kommentaar


          #5
          Sellel alumisel pildil on jah 2 korpust

          Müün odavalt ära kuna sms laenu tähtaeg pressib peale ..

          Kommentaar


            #6
            Silmas on peetud eelnevaid tehinguid!

            Ilma selleta ei tekita nagu väga usaldust sms-leanu võtjaga tehinguid teha.

            Kommentaar


              #7
              Mis sinul sellest, mida ma enda eluga teen?
              Sinu õnneks annan tänu sellele asjale telefoni odavalt ära
              Võimalus ka ise kohale tulla

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas siimsorokin Vaata postitust
                Silmas on peetud eelnevaid tehinguid!

                Ilma selleta ei tekita nagu väga usaldust sms-leanu võtjaga tehinguid teha.
                Tra lampi ei ole ka mõtet paukuda kui sa ei osta midagi.
                Mis sinu asi on mida ta on teinud ?
                Kui sinu emal saab raha otsa ja saad aru,et pole kuskilt enam võta ja saad kunagi täiskasvanuks siis võtad ka sms laenu.
                Nii,et tühja pole mõtet ka plõksida kui ise ei saa aru mida räägid !

                Kommentaar


                  #9
                  Aga on sessuhtes puhas, et pole järelmaksule võetud ? , et kui esinduses käia ja öeldakse, et sa pole 2 kuud maksnud seda ja on järelmaksu peale võetud ? uued telfid pannakse lukku ja sa ei saa mitte midagi sellega teha, et väga odavalt proovid tast ikka lahti saada, kui praegu igalpool näidatakse just xperiat jne tundub kahtlane..

                  Kommentaar


                    #10
                    Kahtlane on ainult see, et võtsin SMS laenu täispeaga 6000 14 päevaks
                    Pool on maha joodud ning mingi pool alles. Üürirahade eest pean ma maksma siis + telefon nüüd ...

                    Lisage msni ning võin oma numbri jne ka anda, et täpsemalt asja arutada

                    Kommentaar


                      #11
                      Tüüp ütles et kanda palun raha Timo Nirk'i arvele, kes teadupärast on vana petis. Ise olevat ta aga Sander Rõivassepp, kelle SEB arve isegi mulle andis, Rõivassepp on Valga Warriori ja noortekoondiste vähemalt endine mängija. Nirkiga seotud pidi olema lapsepõlvest, kui ütlesin et ta petis on pakkus ka Rõivassepa arvet. Valka järgiminekuga on ta ka nõus, aga see on pmst võimatu, kuna tal on raha kiiresti vaja.

                      Mis arvate kas on üldse mingit lootust, et tegemist pole petisega?

                      Kommentaar


                        #12
                        Võtan sult selle 750.- + post ära kui paned täna cargoga teele ning kannan raha siis kui telefon on käes. Kui tekib kahtlusi minu usaldavuses siis võta palun ühendust ning annan teada kohad kus on minu tagasisided olemas.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas #11 Vaata postitust
                          Tra lampi ei ole ka mõtet paukuda kui sa ei osta midagi.
                          Mis sinu asi on mida ta on teinud ?
                          Kui sinu emal saab raha otsa ja saad aru,et pole kuskilt enam võta ja saad kunagi täiskasvanuks siis võtad ka sms laenu.
                          Nii,et tühja pole mõtet ka plõksida kui ise ei saa aru mida räägid !
                          kõva

                          Kommentaar


                            #14
                            See on kahjuks müügiteema mitte mingite asjade arutamise teema ja läbustamise võiks edaspidi ära hoida, nagu näiteks viimane post " kõva "

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Jossman Vaata postitust
                              See on kahjuks müügiteema mitte mingite asjade arutamise teema ja läbustamise võiks edaspidi ära hoida, nagu näiteks viimane post " kõva "
                              kõva

                              Kommentaar

                              Working...
                              X