PDA

View Full Version : U.S. Città di Palermo

keenjus250
08.07.10, 14:09
Võimalik, et teema on olemas.

Bye bye kjaerile.

Jasper
08.07.10, 15:08
http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=4912

Halb ründaja
01.10.10, 00:27
Rändom, aga eestlasest kohtunik Hannes Kaasik vilistab praegu Euroopa liiga mängu Palermo ja Lausanne'i vahel :)

Angelo Nerazzurro
01.10.10, 02:03
Rändom, aga eestlasest kohtunik Hannes Kaasik vilistab praegu Euroopa liiga mängu Palermo ja Lausanne'i vahel :)

Aga Gazzettal nad ei tea et on eestlane:

miccoli e katz — Quanto a Miccoli, si ritrova addosso il mastino Katz, che su ogni pallone mette tutta la sua fisicità evitando però che l'arbitro finlandese Kaasik abbia motivo di fischiare: il piccolo attaccante rosanero finisce sistematicamente a terra ed è messo nelle condizioni di non nuocere.

Nad ei viitsi mänguprotokoll vaadata UEFA.com´il...
http://www.uefa.com/printoutfiles/competitions/uefacup/2011/e/e_2002948_LU.pdf

Iceman
01.10.10, 13:13
Krt ma ei saa aru lihtsalt mis neil suurriikidel viga on??
Koguaeg peavad meid mingideks soomlasteks. -.-

Thugie
01.10.10, 14:05
Vilepartii oli väga korralik.
Mäng oli ise küllaltki sündmustevaene. Pastore kõmmutas kl iga nurga alt peale kuid meetreid üle või meetreid mööda alati. Lõpuks suudeti üks olukord ära realiseerida ja kuna Lausanne ei suutnud mingit reaalset survet peale seda korraldada üritamaks viigiväravat 1-0 Migliaccio väravast ka võideti.

Angelo Nerazzurro
01.10.10, 15:08

Nüüd korras pärast saatsin kommentaar ;) :

miccoli e katz — Quanto a Miccoli, si ritrova addosso il mastino Katz, che su ogni pallone mette tutta la sua fisicità evitando però che l'arbitro estone Kaasik abbia motivo di fischiare: il piccolo attaccante rosanero finisce sistematicamente a terra ed è messo nelle condizioni di non nuocere. A fine tempo avvertirà un risentimento al polpaccio sinistro e chiederà il cambio in favore di Pinilla, proprio mentre il Losanna mette nuovamente davanti a Benussi un uomo liberissimo - Silvio - che per fortuna sbaglia.

Parem soolasteks kui venelasteks igaks juhuks :D
Kuule, ära solva, aga keskmine suurriigi elanik ei tea kus täpselt Eesti on.
Ma olen kuulnud:

- ma olen siin, Tallinnas, Venemaal (päris mobilikõne)
- olen Lätis (sest Itaalia keeles on samasugune nimi, Lettonia - Estonia)
- Kus Eesti üldse on? (inglased)

See on normaalne. Eesti ei jõua kokku suur linna elanikude arveni ühest suurriigides.
Ma olen kindel et Eestis mitte kedagi teab mitte midagi kus St.Kitts and Nevis saared on või kui Ekvatoriaal Guinea on Afrikas või Lõuna Amerika, näiteks.

eika
01.10.10, 17:20
Tüüpvastus tõdemusele, et ma olen Eestist on seni olnud "Estonia? Yes I know, Vilnius/Riga/Minsk is very beautiful city."

Angelo Nerazzurro
01.10.10, 18:25
Tüüpvastus tõdemusele, et ma olen Eestist on seni olnud "Estonia? Yes I know, Vilnius/Riga/Minsk is very beautiful city."

Eheheh, jah nad panevad kokku

orbitaaljaam
01.10.10, 20:09
Ma olen kindel et Eestis mitte kedagi teab mitte midagi kus St.Kitts and Nevis saared on või kui Ekvatoriaal Guinea on Afrikas või Lõuna Amerika, näiteks.

mina teab, mis siis. ja ma tean seda ka miks jääkarud pingviine ei söö

Angelo Nerazzurro
01.10.10, 20:44
mina teab, mis siis. ja ma tean seda ka miks jääkarud pingviine ei söö

Pole õelnud sulle, ma rääkisin üldiselt, mina ka tean kus need kohad on...ja ma teadsin varem kui Eestisse jõudsin mis Eesti on jne

Iceman
01.10.10, 20:53
Minagi tean...

Aga siit üks isiklik küsimus Angelole:
Kuidas sa Eesti avastasid ja siia sattusid?

lorenzo
01.10.10, 20:58

igatahes parem kui venelasteks. ja sellist arvamust on Euroopas oi kui palju

Angelo Nerazzurro
01.10.10, 22:15
Minagi tean...

Aga siit üks isiklik küsimus Angelole:
Kuidas sa Eesti avastasid ja siia sattusid?

Õppisin Helsingis (Erasmus, aastat tagasi). Sõbral oli Eesti tüdruk sinna, ja ükskord ta kutsus mind ja teiseid sõbred siia teda külla.
Enne siiamani, lihtsalt teadsin et Eestis mängis Risto Kallaste ja tema kukerpall et ja alati Eesti kaotas Itaalia vastu (ma arvan et need neli mängu olen kõik vaatanud telekas enne viimane mäng A.LeCoq´is).
Ausalt ma mõtlesin et Eestis pole mitte midagi huviline, muidugi olin viga.
Esimest õppisin et raiskasime palju raha alkooli pärast Helsingis, et siin Eestis oli palju palju odavam:D Üliõpilastele, odav alkool on kõige huvitavam :D :D ...ja jah, tüdrukud, hästi Eesti (ja Vene) tüdrukud. Mõtlesime et Soomes on ilusad, kui saime siia, saime aru et see oli vale!

Kahjuks me saime Tallinnasse liiga hilja, kui meie õppeperiood Soomes oli juba peaaugu läbi. Aga saime tagasi ühe suvel ja mina isiklikult ühe külm talvel, 3 aastat enne siia kolima.
Kõik ;)

Iceman
01.10.10, 22:18
Ok tore näha, et mõnele itaallasele meeldib siin ja on eesti keele ilusasti enam-vähem ära õppinud. :P

Tanel
17.10.10, 19:39
Pastooooooooore!

d-fox
17.10.10, 19:52
Pastooooooooore!

On nüüd parem? :)

Halb ründaja
17.02.11, 19:33
Vaheapeal tehti Palermo tulevikulootusel Abel Hernandezel relv suus taskud tühjaks keset maanteed. Ründetuus taastub šokist. Ilmselgelt on tegu kas Catania fännidega.

Andri92
28.02.11, 22:31
Zamparini on küll oma viimaste aegade väljaütlemistega oma margi nii Palermo poolehoidjate kui ka muidu Serie A huviliste ees täielikult täis teinud ning ei maksa imestada, kui ülejäänud kodumängudel näeb staadionil hulgaliselt tühje kohti, protestimärgiks loomulikult.
Paar stiilinäidet siis viimase mängu järgsest intervjuust:
"The team has been completely destroyed. He ruined my Palermo."
"I told the coach to fix the defence and he did not." - märkuseks siis, et Cassani ja Balzaretti on vigastatud (Balzaretti oli sunnitud Udinese vastu vigastuse kiuste mängima, sest tema asendus oli kaartidega väljas) Kaitse koosnes olude sunnil põhimõtteliselt reservimängijatest (Darmian, Andelkovic) ja Zamparini palus tal kaitse korda teha?? Tahaks juba näha, kuidas uus treener siis sellise olukorraga toime tuleb. :o
Kahju muidugi et Rossi kinga sai, sai Palermos hästi hakkama, kes suutis sellest tiimist pukis oldud aja jooksul põhimõtteliselt maksimumi välja võtta, heidelda tabeli tippudega justkui võrdne-võrdsega ja mängida ilusat ründavat jalgpalli.

Jasper
01.03.11, 04:04
:lol: 'viimaste aegade'

Aga Tiiger on veel suuremate nutcase'idest presidentidega karastunud.

http://www.youtube.com/watch?v=5xDk7JWTyJ8

Tanel
02.03.11, 01:22
Peaks mainima pärast 7:0'i tipphetkede uuestivaatamamist, et sitemat esitust ühe väravavahi poolt sel hooajal Serie A-s ei leia. Sirigu jäi ikka 3 värava juures täielikult vastutavaks ja oleks võinud vähemalt ühe veel tõrjuda. Pole ime ka, miks mehe pea käte vahel oli pool mängust.

count
02.03.11, 10:29
Peaks mainima pärast 7:0'i tipphetkede uuestivaatamamist, et sitemat esitust ühe väravavahi poolt sel hooajal Serie A-s ei leia. Sirigu jäi ikka 3 värava juures täielikult vastutavaks ja oleks võinud vähemalt ühe veel tõrjuda. Pole ime ka, miks mehe pea käte vahel oli pool mängust.

Tegin ka oma spetsiaal analüüsi ja jõudsin järeldusele et tõesti 3 väravat olid Sirigu pang. AGA ma arvan et peale 3:0 löömist oli tal lihstalt juba motivatsioon ja tuju kadunud, sellest ka sellised praagid peale seda seisu. Ja ka kaitseliin ei aidanud just väravate ärahoidmisele kaasa. Ja Dinatale ning Sanchez, eriti viimane, olid tehniliselt äärmiselt kõrgeklassilised. Eriti see Sancheze 1vs1 Siriguga , kus ta üle palli 20 korda astus, niiet isegi aegluubis kordudes vaadets pettis minu ära. Niiet oma ekspertarvamusega Sirigut üksi risti ei lööks, aga Azzurri puuri ka valvama ei paneks vähemalt paar kuud.

Francesco
06.03.11, 21:08
Täna siis kõik lootused Rosaneri peal! Loodan et Pastore ja co. lööb Naziol puuri palle täis.

Uuu
07.03.11, 01:22
Kuda läks?

Francesco
07.03.11, 14:24
Sitasti.

F.Totti
07.03.11, 16:10
Kuda läks?

Laziol oli ju jälle seamoodi õnne, roosad põssad olid päris ohtlikud.Kahju on sellest, et oleks siis Lazio tõesti tugev ja kindel klubi, kuid nu kui kõik mängud võidetakse läbi õnne ja 1-0 2-0 ja väravad tulevad läbi mannavahu siis on ikka väga nukker kui Kozaki sugusest peerukotist sünnib uus Pandevi järeltulija, kellel pealagi kiilanemas juba noorpoisi eas, nüüd tean miks Pandevil oli pealagi kiilas, eks Lazio tekitas seda, nüüd siis Kozakil sama saatusenatuke.

F.Totti
03.04.11, 18:46
Palermolt jälle über FAIL tulemas, klubi, kes hooaja esimese pooles oli väga tugev ja üks esimesi konkurente Cl kohtadele ja ehk isegi Serie A tiitlile pretendeeris on täieliukult koost lagunenud viimastes mängudes.

Serse ilmselt hindas oma võimeid üle kui arvas, et on Serie A taseme äss.Eks ta üks edevuse kehastus ole.

http://www.sportlive.it/pictures/20091214/serse-cosmi-livorno.jpeg

Tundub , et Delio Rossi oleks siiski võinud jääda, liiga ennatlikult vahetati treenerit.

Palermol siis üsna valusad kaotused vastu kopsu, 7-0 Udikalt ja nüüd siis ilmselt midagi sarnast Catanialt kohe-kohe tulemas.

Uuel aastal siis Palermol 14 pelast 8 kaotust-1 viik-5 võitu.Kusjuures suurtega on üsna hästi mängitud, nt seejuures suudeti võita Milani ja Juvet ja Interile jäädi napilt 3-2 alla.

d-fox
03.04.11, 18:58
Palermolt jälle über FAIL tulemas, klubi, kes hooaja esimese pooles oli väga tugev ja üks esimesi konkurente Cl kohtadele ja ehk isegi Serie A tiitlile pretendeeris on täieliukult koost lagunenud viimastes mängudes.

Serse ilmselt hindas oma võimeid üle kui arvas, et on Serie A taseme äss.Eks ta üks edevuse kehastus ole.

http://www.sportlive.it/pictures/20091214/serse-cosmi-livorno.jpeg

Tundub , et Delio Rossi oleks siiski võinud jääda, liiga ennatlikult vahetati treenerit.

Palermol siis üsna valusad kaotused vastu kopsu, 7-0 Udikalt ja nüüd siis ilmselt midagi sarnast Chievolt kohe-kohe tulemas.

Uuel aastal siis Palermol 14 pelast 8 kaotust-1 viik-5 võitu.Kusjuures suurtega on üsna hästi mängitud, nt seejuures suudeti võita Milani ja Juvet ja Interile jäädi napilt 3-2 alla.

Catanialt siiski ning lõpptulemuseks jäi 0:4.

vendetta
03.04.11, 19:09
Ära tähenäri, ta vaatas just sõbraga Chievo ja Catania vahelist Sardiinia derbyt videokordusest ja läks paar tähte valesti, ikka juhtub...

Zamparini kommentaari esimesena siia postitaja saab Põleva Mikrofoni nimelise ajakirjanduspreemia. Go!

Maarek
03.04.11, 21:33
I could sack Serse Cosmi and “bring back Delio Rossi. I’ll take the night to decide.”

Valus sell :p

Francesco
04.04.11, 22:50
Delio Rossil puudub küll igasugune enesehinnang. Zamparini väike litsike :)

eika
02.05.11, 22:16
“If there are no changes, then we’ll divorce,” said Zamparini of Rossi. “We will sit around the table at the end of the season when his contract expires, but clearly at the moment we are not in sync.

Pole midagi öelda, Zamp on kuld düüd.

Jasper
05.05.11, 11:10
“If there are no changes, then we’ll divorce,” said Zamparini of Rossi. “We will sit around the table at the end of the season when his contract expires, but clearly at the moment we are not in sync.

Pole midagi öelda, Zamp on kuld düüd.
Päev hiljem:
“There is a 90 per cent chance that he will stay because he is like my wife,” he stated. “You can have an argument, but you stay together.

“At the end of the season we will sit down and talk man to man to see if there is the harmony that has been missing this term. If we find that then he won’t go.”

http://football-italia.net/may3m.html

Halb ründaja
01.09.11, 00:18
Pioli ning spordidirektor Sogliano on siis Zampa poolt lahti lastud. Noh, vähemalt on aega esimese vooruni.

eika
12.09.11, 19:10
Zamparini paistab Mangiast päris ekstaasis olevat* ja eeldatavasti saab alles endale treeneri pro-litsentsi (või vadeva see treeneritel olema peab) tegev mees ametlikult peatreeneriks. Sisuliselt päris positiivne lüke, sest nii mentaleid ja tõmblevaid treenereid naljalt ei leia. Vähemalt Interi vastu oli pull vaadata, kuidas mees mööda oma kasti jooksis ja kahe käega vehkis "kaitsesse, kaitsesse". Ehk veab Zampa all jõuludeni vastu kuni Delio tuuakse.

*"I hope that Palermo becomes the Arsenal of Italian calcio & that Mangia becomes our Wenger."
*"I've already charged my DS Sogliano to make Mangia our coach for the rest of the 2 years on his contract."
"*I give Mangia 100% of the credit, Im ready to bet on him. I think he's a coach who will become great & I don't want to lose him"

Uuu
28.10.11, 00:39
Sai täna juhuslikult Lecce mängu vaadatud. Kaks kehva meeskonda. Palermo peab suht õnnelik olema, et alamotiveeritud lecce lõpus tagasi ei löönud.
Oddol oli sihuke nägu, et on siiamaani solvunuv milani peale.

Jasper
20.11.11, 18:50
Paolo Bandini
Palermo at home: played 5, won 5, scored 14. Palermo away: played 6 (including Juve game), won 0, scored 0.

https://twitter.com/#!/Paolo_Bandini/status/138279134794227712

klounid.

Maarek
30.11.11, 11:18
http://cdn.whoscored.com/img/blog/2011%2f11%2fPalermo-Home-Away.jpg

eika
20.12.11, 17:24
Zampa meelemuutused

September:

*"I hope that Palermo becomes the Arsenal of Italian calcio & that Mangia becomes our Wenger."
*"I've already charged my DS Sogliano to make Mangia our coach for the rest of the 2 years on his contract."
"*I give Mangia 100% of the credit, Im ready to bet on him. I think he's a coach who will become great & I don't want to lose him"
Detsember:
"He lost the pulse of the situation with a team that did not follow him anymore. He was under great pressure, perhaps greater than himself."
"We must remember the club’s size. I was very sorry, but I feared that we would drop into Serie B. At the moment, the team is one of the worst. I have acted out of fear. "
"The team has had psychological setbacks and where other teams grew, we did not. Currently, we have no soul."

See Serie B jutt on muidugi geniaalne. Meeskond on faking kümnes. KÜMNES!

Maarek
21.12.11, 11:25
Ideaalselt kodus mängiva tiimi kaotus relegatsioonimeeskonna vastu on ju liiast :p

Francesco
05.01.12, 23:46
Palermo uusim ost (http://en.wikipedia.org/wiki/Milan_Milanovi%C4%87) sobiks nime poolest küll ühte teise Itaalia klubisse.

atleticomadrid
04.03.12, 12:34
Zamparini kratsis omal silmad peast eile õhtul seda nähes. Ootame kannatamatult tavapärast uudist : Coach of Palermo sacked

Jasper
04.03.12, 13:35
Zamparini kratsis omal silmad peast eile õhtul seda nähes. Ootame kannatamatult tavapärast uudist : Coach of Palermo sacked

enne mängu ütles ta, et 95% sure Milan will win. kuigi see kõlas nagu ettenutmine/ebausk, ei usu, et selline uudis tuleb. raske ennustada, sest see mees käib muidugi nagu ratsu malelaual.

Jasper
04.03.12, 13:51
see särk on totaalne burgersnitsel-juustukottide särk.
http://www.palermocalcio.it/upload/multimedia/files/970,-1,5971/117424-3.jpg

piletihinnad on ka nagu premier league'is - http://www.palermocalcio.it/it/1112/news/scheda.php?id=26418#.T1IiJj8Tw0c.twitter

atleticomadrid
04.03.12, 14:33
Ära solgitud reklaamide poolt, nagu vaataks Prantsuse liigat.

Jasper
05.03.12, 18:45
“The team seen in the second half of the game against Milan was embarrassing, we were like a Serie C side,” the President told the Giornale di Sicilia.

“I think that boss Bortolo Mutti, after getting on the right train against Lazio, has now finished up on the wrong one.

“Everyone is now under examination.”

http://www.football-italia.net/node/16350

Halb ründaja
01.04.12, 19:23
Esimene hooaja võit võõrsil Bologna vastu 1:3. Kulus selleks 30 mänguvooru.

eika
07.08.12, 14:26
James Horncastle ‏@JamesHorncastle (https://twitter.com/JamesHorncastle)
Palermo midfielder Nicolas Bertolo involved in car chase with police, pulled over, asked to do breathalyzer, tears shirt off for a fight

Just another day in Italian football...

Tofoa
07.08.12, 19:13
Palermo midfielder Nicolas Bertolo involved in car chase with police, pulled over, asked to do breathalyzer, tears shirt off for a fight

Just another day in Italian football...

http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/full/632369548.jpg?key=1192258&Expires=1344353419&Key-Pair-Id=APKAIYVGSUJFNRFZBBTA&Signature=hsJgqlH5LH~jKKE7Z-Qi11lgyAFoY9ly9TDFsDslUIM53Ahw30HlQh6kDiqcLWyOFTf-qYGVsIYH~DDGcgN2Z37koMe-7w-NvmiQROYaICs3GcHvZMg8d6U7ODDMB1Z3lhxyfAjWwwhm0YLKY tXQ~~g3P~C8gwm-GMfJfZyblnE_

atleticomadrid
17.09.12, 12:19
Tragikomöödia Palermo stiilis jätkub. Nuta või naera :D :D 3 mängu peetud, Sannino out, Gasperini(!) in.

orbitaaljaam
17.09.12, 18:49
Zamparini-48. Treenerid-0.
http://sulia.com/channel/serie-a/f/698c15d8-3674-4b85-be9b-48edc5755eea/?source=twitter

Tamzu
17.09.12, 21:13
Palju Õnne Gasperini puhul! Nüüd saab mees oma meediasse pillutud ideed tõeks teha...enne, kui Teda muidugi lahti ei lasta! :D

eika
30.09.12, 19:00
võimalik, et hooaja ägedaim koll on löödud:
(kohutav videokvaliteet, aga elab üle)

http://www.youtube.com/watch?v=d1YmOtBhv3U

atleticomadrid
30.09.12, 19:05
Härra Palermo legend.

Tamzu
30.09.12, 19:21
Väga kõva värav!

Itaalia liigas kindlasti!!

atleticomadrid
27.01.13, 13:13
Et Serie A ei jääks tulevast hooajast ühe värvika karakteri võrra vaesemaks ja Don Zamparini ikka leheveergusid oma lõbusate/hullumeelsete rantidega ka edaspidi lõbustaks on klubi Transfersektsioon jalad paksu kõhu alt välja ajanud.
Väravasse kindlakäeline Sorrentino Chievost ( Alahinnatuim väravavaht terves liigas ja täielik koondisematerjal), kaitsesse elu ja inglismaad näinud Andrea Dossena, Blackburnist noor argentiinlane Mauro Formica ning väidetavalt noolitakse ka Mauro Bosellit, kelle diil õigepea teoks saab. Salvatore Aronica liitus juba eelmise aasta lõpus vanaduspäevi veetma.
Terve hunnik muidusööjaid on samuti maha müüdud või välja laenatud, näiteks Eran Zahavi, Afriyie Acquah, igihaljas rännumees Igor Budan, Milan Milanovic jne.

Top 17 ootab !!!
http://cdn.blogosfere.it/sportemotori/images/maurizio_zamparini.jpg

Tamzu
04.02.13, 17:41
Juttude järgi lasti Gasperini siis lahti. Üllatus üllatus. Vend oli lepingu väidetavalt targalt teinud, lahti laskmise puhul saab 300 000 euri tasku panna. Ei ole loll mees, ei ole! :D

eika
04.02.13, 17:58
Gasperini Gasperiniks- tema vallandamine on ehk oodatav- aga märgatavalt kummalisem on Lo Monaco väidetav vallandamine. Lo Monaco sai Zamparinilt sügisel üsna suured õigused ja õlalepatsutuse...

Palermo owner Maurizio Zamparini has announced he is taking a back-seat at the club, with Pietro Lo Monaco becoming the new CEO. Zamparini recently made his 41st sacking since becoming involved in football, replacing Giuseppe Sannino with Gian Piero Gasperini. The trigger-happy President has admitted his image is tarnished and confirmed that Lo Monaco – formerly sporting director at Palermo's arch rivals Catania - will take a senior role with the Rosanero. “I am here to tell you that Pietro Lo Monaco will become the CEO of Palermo with full powers,” the former Venezia patron told a press conference today. “We have drawn up a plan for the coming years, and I am optimistic about our agreement with Lo Monaco. Together we have established a programme to grow technically, and with the full confidence of Gasperini, build a new training facility.“

...aga reaalsuses Lo Monaco ei saanud Palermos midagi teha. Mees tõi jaanuaris ehk oma esimesel üleminekuaknal klubisse 10 uut mängijat (sh ka päris huvitavaid nimesid a la Sorrentino, Dossena, Fabbrini, Nelson jne) ja paar päeva peale akna sulgumist mees vallandati. Täiesti arusaamatu värk, kui peaks tõele vastama.

Tamzu
04.02.13, 22:40
Kaks klubi kuhu keegi ei taha Treeneri ametit pidama minna. Palermo ja Chelsea! :D

Tofoa
05.02.13, 12:40
Kaks klubi kuhu keegi ei taha Treeneri ametit pidama minna. Palermo ja Chelsea! :D

Mina, kelner ja Mourinho küll tahame. Easy money.

Ctulu
05.02.13, 14:18
jep win-win on sellistes klubides. Saavutad edu, on kõik hästi, läheb perse, saad nutsu

F.Totti
05.02.13, 17:12
A.H Sittà See Parmuelu !

Jasper
07.02.13, 12:32
nüüd ka inglise keelsete subtiitritega

http://www.youtube.com/watch?v=ysnoRO7MYlQ&feature=youtu.be

atleticomadrid
25.02.13, 00:31
http://www.football-italia.net/31176/official-palermo-recall-gasperini

:D See on liiga naljakas.
Kaalun ebaterve huumori teemasse ka postitada.

Tamzu
07.04.13, 22:17
Palermo teeb hullu Come Backi!! :D Interil veel mäng ees....
Eelmises voorus võideti ju Romat.
Sampdoria 1 - 3 Palermo

Von Bergen 35 (P), Munari 43 (S), Ilicic 50 (P), Garcia 57

Maarek
09.04.13, 00:47
Zamparini: "I made a mistake in sacking Sannino. (http://www.fifa.com/worldfootball/clubfootball/news/newsid=2055003.html?cid=rssfeed&att=):p

epicap
19.06.13, 16:36
Gennaro Gattuso siis uus coach ametlikult!

atleticomadrid
19.06.13, 22:55
Edu. Verd võib lennata.

atleticomadrid
26.06.13, 21:09
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/8566_10152057436394012_1366296195_n.jpg

atleticomadrid
17.07.13, 15:21
6 aastat, 165 mängu ja 74 väravat, goodbye Fabizio Miccoli !
http://www.sempreinter.com/wp-content/uploads/2012/08/Miccoli.jpg

off to Lecce

eika
17.07.13, 15:28
Miccoli 2 aasta tagune värav Lecce vastu, mille järel mees tähistamise asemel pisaratesse vajus, on siiani üks eriskummalisemaid juhtumeid liigas viimastel aastatel- sellesplaanis igati tore, et mees koju jõudis.

Having scored against the love of his life, Miccoli then had to be substituted at half-time with Rosanero coach Delio Rossi telling journalists that the diminutive forward was ‘absolutely inconsolable’ at the though of ‘injuring’ Lecce’s survival chances.

It is true, I started crying and I couldn’t stop. I cried on the pitch after the goal, I cried in the dressing room. Lecce is my team and I hurt them, it is like hurting an old friend.
(alates 1:16)

http://www.youtube.com/watch?v=fPIkPx0efhE

atleticomadrid
17.07.13, 22:44
Seda, et Lecce Serie C alustab ei teadnudki. Rahulik pensipõlv vähemasti.

atleticomadrid
03.09.13, 22:57
Mental mees Zampa valmistub siis juba ka Gattusot lahti laskma. Olgugi, et ilmselt on tõetera sees väites, et Ringhio tegelikult ei oskagi olla veel peatreener ja peaks arenema veel kusagil koolis on siiski Zamparini kannatamatus juba haiguse vormi võtnud. Peetud on 2 liigamängu ! Kas seda idiooti likvideerida ei saa sealt presidente kohalt ???

cannuman
04.09.13, 09:54
Jäta naljad. Zamba sobib Itaalia jalgpalli nagu rusikas mänkufänni silmaauku

Juventino27
04.09.13, 11:58
Seda Gattusot ei oleks pidanud kunagi pulti laskmagi..parem nüüd kui veel hiljem..

Halb ründaja
25.09.13, 01:14
Sahistavad et Gattuso välja, Iachini sisse.

cannuman
25.09.13, 01:21
Milan pidavat Balole psühholoogi otsima. Võiks Gattusole uus väljakutse olla.

Tanel
25.09.13, 09:42
Väga üllatav, et pea maas ringi kappavast tööhobusest pole korralikku treenerit saanud.

Jasper
05.04.14, 22:04
:sega6:

https://www.youtube.com/watch?v=pYdUVzrynoY

Tanel
03.05.14, 19:41
Zampa tagasi. Iachinile on juba surmaotsus antud, sest Zampa seadis järgmise hooaja eesmärgiks Euroopasse jõudmise.

Solfice
03.05.14, 20:52
Ennustus: mitu mängu jõuab Iachini pidada enne kui kinga saab?

karl91
04.05.14, 22:18
Hea meel, et Palermo on A-s tagasi. :D :D

Francesco
04.05.14, 22:38
http://media.calcioblog.it/m/mau/maurizio_zamparini_02_02.jpg

Palun, Calcio jumal, ära luba enam kunagi palermol Serie A-st välja kukkuda, vähemalt niikaua kui Mauricio puldis on. Aitähh.

Jasper
04.05.14, 23:47
"at least 3 managers guaranteed a coaching job in the upcoming Serie A season" - AC Jimbo

Iceman
28.08.15, 00:58
Gilardino tagasi Itaalias jäädavalt!
http://palermocalcio.it/it/1516/news/scheda.php?id=31817

eika
11.01.16, 15:24
Paistab, et Zamparini võib treeneriralli rahulikult ära lõpetada, sest mängijad saavad ise ka hakkama.

Palermo captain Stefano Sorrentino confirmed the team is at war with Coach Davide Ballardini. The goalkeeper was set to be dropped, sparking a huge row between Sorrentino and Ballardini yesterday, but he started in today’s 1-0 win away to Verona.

Adrenaline and experience also helped me put the problems and chaos of the last few days behind me and concentrate on the game,I am the captain of this team, I am the oldest and most experienced players. Some of my teammates are young enough to be my children.

Ballardini did not speak to the team before the game, at half-time or after the match. The last two days were chaotic. I will not allow anyone to insult or doubt the professionalism and moral integrity of this team. If they do, then they have to deal with me.

treener mängijatega väravat tähistamas
http://i.imgur.com/ew7ZVVQ.jpg

Jasper
11.01.16, 15:39
asja tegi naljakamaks see, kui Zamparini kinnitas peale sõnavõtte, et ei vallandata :naer5:

"I'm the one who fires people here, IM THE ONE!" :D Zampa on täpselt sellise kategooria mentalist, et ta võib kogu mängijate armee ka lahti lasta, kui ta otsutab treenerit toetada. Do it!

eika
11.01.16, 15:42
asja tegi naljakamaks see, kui Zamparini kinnitas peale sõnavõtte, et ei vallandata :naer5:

"I'm the one who fires people here, IM THE ONE!" :D Zampa on täpselt sellise kategooria mentalist, et ta võib kogu mängijate armee ka lahti lasta, kui ta otsutab treenerit toetada. Do it!
Kas see polnud mitte nii, et tegelikult Zampa paar päeva tagasi juba sisuliselt vallandas Ballardini, kutsus tagasi Iachinit, kelle ta 2 kuud tagasi vallandas, aga läks viimasega kohe tülli ning siis annulleris Ballardini vallandamise ja jättis ta pukki.

Jasper
11.01.16, 15:43
Kas see polnud mitte nii, et tegelikult Zampa paar päeva tagasi juba sisuliselt vallandas Ballardini ja kutsus Iachini, kellega läks kohe tülli ning siis annulleris Ballardini vallandamise ja jättis ta pukki.

jah? :D ma ei tea. vabalt.

eika
11.01.16, 15:51
jah? :D ma ei tea. vabalt.
neljapäeval olid kõlakad (muu klubi puhul ei usuks, aga Palermo puhul tundub eriti tagantjärgi legit):

After defeat to Fiorentina, Zamparini made up his mind to sack Ballardini. He communicated that decision to him via SMS. Zamparini then contacted Iachini about returning to Palermo. It was agreed that Beppe would come back after they talked. After a few hours Zamparini & Iachini spoke on the phone and reports state there were several arguments regarding current state of arguments centered around the transfer market. More arguments about what kind of players Palermo needs this year (Iachini wants Italian veteran players, Zamparini policy is foreign youth) and most likely a discussion about the reintegration of Enzo Maresca at Palermo due to his veteran leadership, skills, locker room presence.

Reports say Zamparini got angry about all of this & went back on his decision to bring back Iachini. He then told Ballardini he is still coach.

Jasper
11.01.16, 16:04
kui Palermo saaks reality show, siis oleks Serie A maailma vaadatuim liiga. 100%

Jasper
11.01.16, 18:36
686554400643543042

Milanista
12.01.16, 00:44
Kas see polnud mitte nii, et tegelikult Zampa paar päeva tagasi juba sisuliselt vallandas Ballardini, kutsus tagasi Iachinit, kelle ta 2 kuud tagasi vallandas, aga läks viimasega kohe tülli ning siis annulleris Ballardini vallandamise ja jättis ta pukki.

Lel@Nocerino

“Ballardini already had his last chance against Frosinone. He knew I’d been speaking to Iachini and that I wasn’t convinced, otherwise Iachini would have returned immediately.”
“Iachini wasn’t in the right condition to return to Palermo, I told him to stay at home,” Zamparini explained.

“We have different ideas. [B]I want good players, but I don’t want [Antonio] Nocerino. I’ll ask Iachini to resolve his contract.

“He doesn’t share some of my thoughts, just as I don’t agree with him. I think he thought that he created Palermo.

“When Palermo are doing well or badly, it’s down to the whole club. He thought the success of Palermo was all about him.
“Iachini must return to earth. He flew sky-high with Palermo, and he has to return to what he was.”

Jasper
14.02.16, 17:36
kes pingil(trreener) on?
https://pbs.twimg.com/media/CbLjy2_UUAAoYXs.jpg

kellelgi on täpne arusaam, mis vahepeal on toimunud?

eika
15.02.16, 12:43
kes pingil(trreener) on?
https://pbs.twimg.com/media/CbLjy2_UUAAoYXs.jpg

kellelgi on täpne arusaam, mis vahepeal on toimunud?
Ei midagi keerulist.
Giuseppe Iachini (1-12 voor) ja Davide Ballardini (13-19 voor) saaga sai eespool läbi käidud.

20 voor. Kuna 20 vooruks peatreenerit meeskonnal polnud, sest Zampa oli mõlema varasema treeneriga tülli läinud, siis pandi üheks mänguks pukki klubis mingi tehniline asjur vms olnud Fabio Viviani, kes pidi olema pukis ühe mängu ja peale seda pingil asuma argentina peatreener Schelotto.

21 voor. Kuna Schelotto paberimajandust päris korda ei saadud 21 vooruks, siis istus pingile primaveratreener Bosi, kuigi Schelotto juba vist kaudselt juhendas tiimi. Või siis ei juhendanud. Kurat seda teab.

22-24 voor. Peagi selgus, et Schelotto litsensiga on pikemalt probleeme (mehel on liiga vähe võõramaist liigakogemust, et litsentsi saada vms) ja edasise hooaja pidi juriidiliselt nö caretaker peatreener olema Tedesco ehk siis abitreenerina pidanuks ta istuma pingil ja läbi viima pressikonverentse jne. Selline olukord pidi jätkuma kuni suveni. Kuid peale kolme vooru selgus, et Argentina peatreeneril on siiski vajaka poolteist aastat kogemust litsentsi saamiseks, mis tähendas, et Schelotto saatis kõik pikalt.

25 voor. Kuna Schelotto saatis kõik pikalt, siis läks meeskonnal vaja ikka päris treenerit ja pingile istus taaskord Primaveratreener Bosi.

Edasine on juba lahtine. On nii võimalus, et jätkab Bosi kui ka see, et Zampa kutsub Iachini tagasi.

Rocheteau
15.02.16, 12:49
ning isegi Zamparini vabandab :eek:

The fiery Zamparini made the uncharacteristic move of apologising for what has been a tumultuous period even by the Sicilians’ standards.“I ask forgiveness for this for this month of chaos, which paradoxical events have caused with the departures of Ballardini and Schelotto.

Solfice
08.03.16, 22:07
Läheb uue ringiga:

“Now I have to call Ballardini and see if he’ll accept a return. I am struggling here.

“He’s gone mad, he’s no longer Iachini. He refuses to dialogue with the club.

“Iachini won’t accept me telling him to put the team out better on the field. Can a President not talk about his own team? Have we lost our minds? Why do people always defend the Coaches?

“Iachini is an idiot. He’s making the team play badly and over the last 13 games the average is 0.7 points per match and he won’t even accept that we tell him ‘for ****sakes, try to play a bit better.’

“Iachini has a losing mentality and he doesn’t give a damn either. His contract is set to expire and he probably already has a deal with another club."

eika
09.03.16, 10:24
Või siis veel ei lähe saaga edasi. Nimelt Iachini viskas peale seda, kui klubiomanik oli teda kutsunud luuseriks ja idioodiks lahkumisavalduse lauale, aga Zamparini lükkas selle tagasi.

Jasper
09.03.16, 14:57
mul on vaja animatsiooni sellest kõigest. kas kuskil koreas ei tehtud neid lambi uudistele? saatke sinna script.

lel
707504680532836352

eika
11.03.16, 14:50
Vahepeal leiti ka Iachinile asendaja ehk Novellino. Hetkesaldo on niisiis järgnev (arvestades tabeliseisu, siis hui Walter seal hooajalõpuni vastu peab):

Giuseppe Iachini (1ª-12ª)
Davide Ballardini (13ª-19ª)
Fabio Viviani (20ª)
Giovanni Bosi (21ª)
Giovanni Tedesco (22ª-24ª)
Giovanni Bosi (25ª)
Giuseppe Iachini (26ª-28ª)
Walter Novellino (29ª-)

Rocheteau
14.03.16, 15:17
oleks ime, kui ta hooaja lõpuni pukis püsiks

Walter Novellino made his debut on the Palermo bench against the side he helped to promotion from Serie B in 1999-00. His arrival represented the eighth change of management at the club since November 2015. Novellino hadn’t been on a Serie A bench since Torino 1-3 Sampdoria on March 22 2009, a gap of seven years. This is the first time Novellino has lost to Napoli, having previously won two out of four attempts.

The Sicilians have lost eight games at the Barbera this season, the worst home record in the Division.

Rocheteau
23.03.16, 13:26
pidustused on Palermos tulekul

It is not the first time the 75-year-old has threatened to sell the Sicilian club, but this time he is convinced he will not be involved with the club from the summer.

"I'm extremely tired of football -- I've only got two more months left, then I'm leaving," he said outside a Lega Serie A meeting in Milan. "I'm not going to be president next year. I'm 75 and I've got better things to do. Today is one of my last [Lega] meetings."

"It's been a bad year with everything that's happened. There are about 50 people in Palermo protesting about me -- that's nothing; that's not representative of Palermo. The true Palermo would give me a big hug even if we were to be relegated."

Tofoa
23.03.16, 15:04
pidustused on Palermos tulekul

Enne ei usu, kui klubi müüdud.

atleticomadrid
23.03.16, 22:49
Arvan ka, et enne ametliku kinnitust ja klubi uue omaniku teatamist ei maksa hõisata, vana Zampa on vana Zampa.
Ja olgugi, et klubi treenerite ja personalivahetused on halenaljakates mõõtmetes tuleb tõdeda, et Zamparini reign ei olegi ju nii kohutav. Hullemal juhul lõpetab klubi "ärihaide" kätes ja torpedeerib end pankrottides kusagile Serie D-sse.

bubbles
03.04.16, 20:31
Tra, Palermo kukubki välja vä?

Jasper
11.04.16, 00:19
Palermo fans chanting they want the youth team on instead. It's getting ugly.

Palermo fans throwing fireworks and paper bombs.

Palermo fans now throwing seats.
https://twitter.com/footballitalia

pooled liiga sackidest peaks ka kuuluma roosadele.

-e-

Sky Sport Italia: Someone at #Palermo v #Lazio threw shoes at the pitch.

Rocheteau
12.04.16, 17:37
asi kipub naljakaks muutuma juba

Davide Ballardini returns to Palermo, and Maurizio Zamparini claims he won't sack him even if the Rosanero go down.

Walter Novellino was sacked yesterday, after just four games in charge of the Rosanero, the latest in a series of changes.

It was then reported that Ballardini would return, just four months on from his dismissal having spectacularly fallen-out with the squad.

The rift was so bad that his contract was actually terminated, rather than the Coach being placed on gardening leave as is the common practice in Italy.

However, the club's fiery President has now confirmed that the tactician will return.

Rocheteau
19.05.16, 17:23
kes ta siis endale nopib? Viola, Lazio?

Palermo’s Franco Vazquez announces his departure: “I can’t give any more, I need a change of scene.”

Rocheteau
24.01.17, 15:13
kolmas kord see hooaeg, kui treener vahetub

Eugenio Corini confirms he resigned as Palermo Coach - “a decision made with conscience and lucidity”.

It was reported this morning that the tactician had been dismissed by the Rosanero, but it later emerged that he had decided to jump before he was pushed.

“I have nothing to say, I just wanted to say one thing quickly and which I care about,” Corini told reporters as he left Stadio Renzo Barbera.

“I think I’ve been sufficiently clear when I’ve had the opportunity to speak with you. This is a decision I made with conscience and lucidity, which caused me great suffering but which seemed the most fair and logical one at this time.

Halb ründaja
24.01.17, 17:33
See sats on praeguse isikkoosseisuga Serie B materjal ning siin väga midagi treenerivahetus ei aitaks.
Kui võistkond kes ajalooliselt ca 80% oma punktidest võtab kodus suudab 10 mänguga 1 viigi ja 9 kaotust, siis on ikka midagi väga viltu.

atleticomadrid
24.01.17, 21:42
Kogu Serie A relegatsioonivõitlus paistab tänase seisuga well and truly over olevat. Lähim vastane Empoli 17. kohal on juba 11 punkti kaugusele triivinud, teistest rääkimata. Palermo oli sisuliselt omadega läbi juba eelmisel hooajal. Ehk leiab papa Zamparini endas nüüd viimaks jõu sõnade järgi käituda ja müüb viimaks klubi.
Sitsiilia jalgpall vajaks hädasti stabiilsust ja uut turgutust ent ajal mil Palermo allamäge põrutab ja Catania juba Lega Pros vireleb näib saare jalgpallitulevik küll tume.
Sitsiilia kolmas suurem klubi, Trapani Calcio oli mullu kevadel väga ligidal, et Palermole seltsi tõusta. Välja jõuti Serie B-s kolmandale kohale ent kahjuks ei käinud playoffi finaalis Pescarast jõud üle. Tänavu, nagu väga tihti tippliigade madalamates sarjades juhtub on möödunud hooaja saavutused vaid ilus mälestus. Trapani asub täna Serie B viimasel astmel ning väljapääs kukkumistsoonist on lausa 8 punkti kaugusele liikunud.

eika
25.01.17, 13:51
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170125/aa003bba3e1058df3be6a4d378bc803d.jpg

eika
27.02.17, 21:30
https://pbs.twimg.com/media/C5sATDoXEAATzNx.jpg:large

peale seda kui Zamparaini 13 kuu jooksul vahetas 11 korda peatreenerit otsustas mees teha veel sammu edasi ja...vallandas iseennast

https://pbs.twimg.com/media/C5sARmqWgAYhYO0.jpg:large

Uued omanikud (jutte nii inglastest, ameeriklastest kui kohalikest) selguvad ca 2 nädala pärast.

Igatahes. Oli ilus ajastu.

orbitaaljaam
27.02.17, 22:39
Zampa läks treeneritega kaasa :(
https://media.giphy.com/media/3oriNL7HkrKQkZwpu8/giphy.gif

football2u
03.03.17, 17:13
Mängijad, kes lähiminevikus eelnevalt Palermo särki kandnud.
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16999122_779317002244486_2666705317324658315_n.jpg ?oh=30d3d58d0a75a6d1b7f5ce8ee94e990f&oe=59373B17

eika
06.03.17, 20:41
Palermo uus president on ameerika-itaallane Baccalgini. 838768911927640064
Ütleme nii, et annab lootust, et Palermo jätkab Itaalia kõige nõdrameelsema klubina.
https://pbs.twimg.com/media/C6PmZWuWQAE8Poa.jpg

Solfice
12.03.17, 23:04
Tõsi, teine generatsioon, aga ei jää oma tegudega kuidagi Zampale alla:

“It’s important to create a winning mentality. I already promised to do all sorts of things if we stay in Serie A, like walk to the Church on my knees, eat 20 sandwiches with milza, get a tattoo on my face – I’ll do all of it. I’m a man of my word!”

https://pbs.twimg.com/media/C6vhFFBWwAE0uPA.jpg:large

atleticomadrid
18.03.17, 00:31
Ohjah, pulli võib ju saada aga Sitsiilia jalgpall käib praegu ikka väga alla. Sellise presidendiga eesotsas on raske oodata arukaid tulevikuplaane kulmineerumas, midagi mida on seal väga vaja.

eika
06.02.19, 17:35
Võib paar sõna ka siia kirjutada, sest Palermo oli kindlasti paljude Eesti Serie A fännide üks lemmikklubisid. Eriti neil perioodidel, kui seal mängisid Cavanid-Pastored-Dybalad ja muud hetke jalgpalli säravad tähed.

Palermos on huvitavad ajad. Klubi kauaaegne omanik Zamparini leidis möödunud detsembri keskpaigaks klubile uue omaniku. Mitte see tont, kes oli siinse teema viimastes postitustes, vaid mingi Briti konglomeraat, kes rahapakkidega kohale lendas. Klubi on hetkelgi selgelt kõrgliigasse viival positsioonil ja tulevik tunduks justkui lilleline. Reaalsuse on vastupidine, sest vahepeal on selgunud,et:
- Zamparini on aastaid tegelenud suuremajoonelise finantsskeemitasega, sest tal pole juba aastaid olnud raha. Riiulifirmade kaudu on liikunud olematu raha, millega on tekitatud klubile käivet ja väärtust.
- Uutel inglastest omanike skeem oli sarnane Milani hiinlastega. Väidetavalt investeerisid nad klubisse 15 000 100 eurot, millest 100 eurot oli siis oma raha ja ülejäänud 15 000 000 laen mingilt hämaralt fondilt.
- Kuna uutel omanikel polnud reaalselt raha, siis on nad nüüdseks klubi juures lahkunud.
- Zamparini ka ei saa enam panustada ja päästa midagi, sest nagu öeldud pole tal raha ja mees on ka koduarestis ehk peagi kohtu alla minemas.

Ehk siis klubil päris selget omanikku polegi. Muidu oleks see kõik ok, aga
- Mängijad pole alates novembrist palka saanud ja neile ollakse võlgu 15m
- Lisaks ollakse võlgu Zamparini skeemide pärast mingile ettevõttele 20m
- Lisaks ollakse võlgu Zamparini aegades agentidele ja asjadele 15m

Kui kiiremas korras ühtegi päästeinglit klubi etteotsa ei teki (hetkel sellist näha pole), siis vihjab kõik sellele, et meeskond lõpetab pigem varem kui hiljem pankrotiga ning (varasemaid kaasuseid vaadates) ideaalis alustab uus juriidilise kehaga Serie Dst. Oleks kahju. Klubist. Mitte Zamparinist.

Iceman
18.05.19, 14:57
Kahjuks Palermo langetatigi Serie Cśse.

It is alleged former owner Maurizio Zamparini committed money laundering, selling the Palermo brand to a company he created for a significant sum, before renting it back to the club for a minimal amount.

https://www.football-italia.net/138005/official-palermo-relegated-serie-c