320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Eesti EM valikturniiri kodumängude pakett

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    M: Eesti EM valikturniiri kodumängude pakett

    Müün Eesti EM-i valikturniiri kodumängude piletite paketti.
    Sektoriks on Nike B3 ehk küljetribüün. Rida on 9.
    Alghinnaks on 600.-

    #2
    Ma ei tea mis sa loodad, et kes sul ostab 750 krooniga selle. Aga sulle teadmiseks, et isegi kui osta igale mängule eraldi pilet(keskmise hinnaga), siis saab juba odavamalt. Mina igatahes ostsin piletilevist omale küljetribüüni paketi 500, aga sa võid ju loota, et keegi sul selle 750 ostab. Ole õnnelik, kui 150 saad.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Rolex Vaata postitust
      Ma ei tea mis sa loodad, et kes sul ostab 750 krooniga selle. Aga sulle teadmiseks, et isegi kui osta igale mängule eraldi pilet(keskmise hinnaga), siis saab juba odavamalt. Mina igatahes ostsin piletilevist omale küljetribüüni paketi 500, aga sa võid ju loota, et keegi sul selle 750 ostab. Ole õnnelik, kui 150 saad.
      esiteks see keskmise hinna jutt on täiesti võssa ja kui sa tõesti 500.- eest enda arvates küljele ostsid, siis oled ilmselt kergelt tünni saanud, kuna odavaim pakett sinna maksab 600 raha. viis sotti on otsatribüün. teiseks väljendusviisi põhjal otsustades sai see nuts sul üldse tühja makstud, sest kuni kuueaastased võivad ka täitsa tasuta emme-issi põlve peal istuda, aga eks varajane iseseisvumine on ka muidugi tervitatav. kolmandaks on õnnekombel olemas ka täisealisi inimesi, mis tähendab neile küljetribüünile juba 900-kroonist paketti ja sellega võrreldes pole teemaalgataja pakkumisel häda kedagi.

      ja üleüldse kehtib kõigi müügiteemade kohta see, et hind on puhtalt müüja otsustada, mitte igale tatikale plõksimise teema.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        #4
        Pakun 500.-eek; kui tegemist ikka tavalise mitte sooduspaketiga.
        Usk kaob viimasena...

        Kommentaar

        Working...
        X