320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Calvin Klein'i aluspesu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Calvin Klein'i aluspesu

    on muugil.
    Hinnakiri
    1 - 175
    2 - 325
    3 - 450
    ja nii edasi.



    #2
    Oo, kalsaaride rolls-roiss sellise hinnaga!

    Aga kuidas siiski veenduda, et klient saab sobiva suurusega alukad? Pole hea, kui jääb pigistama ja vereringe seal kokku surub. See võib lõppeda tõsise tervisehädaga või halvemal juhul lausa reproduktiivorganite jäädava kahjustusega.

    Seega, palun saata mulle jalga proovimiseks ühed kollased, ühed oranžid ja ühed roosad aluspüksid. Aadress profiilis.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #3
      Koik suurused on M

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas lehamax Vaata postitust
        Koik suurused on M
        See ei vasta absoluutselt tõele, kõik suurused ei ole M! Minu emm on kindlasti vähemalt L, heal päeval võib-olla isegi XL. Nii et ega aluspüks ei ole nokamüts, kus one size fits all. Just sellepärast ongi oluline enne proovida, et pärast midagi siniseks ei pigistaks.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #5
          Koik pesu pildil on Emm. 81-86cm

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            See ei vasta absoluutselt tõele, kõik suurused ei ole M! Minu emm on kindlasti vähemalt L, heal päeval võib-olla isegi XL. Nii et ega aluspüks ei ole nokamüts, kus one size fits all. Just sellepärast ongi oluline enne proovida, et pärast midagi siniseks ei pigistaks.
            Sa oled üks neist, kes palju kirjutab, aga mitte midagi ei osta? Mine kauplusse proovi CK aluspükse seal, siis saad vastuse oma küsimusele, arvan, et see on palju lihtsam ja mitte nii debiilik, nägu sina pakkusid.
            FCLT.EU
            ----------------------------------------------------------------------
            Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas lehamax Vaata postitust
              Koik pesu pildil on Emm. 81-86cm
              81-86cm? See ei saa küll M olla, maailma keskmine on lõtvunud olekus cosmo andmetel 7-10 cm pikk.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #8
                Ma ei mõista mis sul katuse all toimub fitti

                kell on niigi vähe ära naljatle siin juba
                slimm.ee

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas North Vaata postitust
                  Sa oled üks neist, kes palju kirjutab, aga mitte midagi ei osta?
                  Kuidas võtta, hommikul ostsin bentsu. Aga see on muidu väga hea ütlus. 'Kes palju kirjutab, see midagi ei osta.' Töötab väga mitmel tasandil - esiteks, eksole, ei jää ju produktiivse kirjutamise kõrvalt ostmiseks üldse aega. Teiseks on üldteada, et kirjutamisega teenib Eestis alukate ostmiseks piisavalt raha ainult Mihkel Raud.

                  Algselt postitas North Vaata postitust
                  Mine kauplusse proovi CK aluspükse seal, siis saad vastuse oma küsimusele, arvan, et see on palju lihtsam ja mitte nii debiilik, nägu sina pakkusid.
                  Mina ei näe küll vahet, kus neid alukaid proovida, kas poes või kodus. Alukas on alukas, kui jalga ei lähe, siis on vale number!
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    Ma ei mõista mis sul katuse all toimub fitti

                    kell on niigi vähe ära naljatle siin juba
                    Kellaajalisi piiranguid naljatlemise jaoks minu teada kehtestatud ei ole, kuigi tõsi, keelatud on see kindlasti näiteks sabati ajal. Aga mina püüan siiski jääda ärifoorumi tõsistesse raamidesse.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #11
                      kas härra lehamax garantiiremondiga ka tegeleb? Mul trussikutel õmblus lahti, seisavad kasutult kapiks.

                      Kommentaar


                        #12
                        garantiit muidugi ei ole.

                        Kommentaar


                          #13
                          misasja sa hüppad tule bussijaama taha rsk.

                          Kommentaar


                            #14
                            Fitty ei tea mida veel talle teha, kuidas veel meid üllatada?
                            FCLT.EU
                            ----------------------------------------------------------------------
                            Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas North Vaata postitust
                              Fitty ei tea mida veel talle teha, kuidas veel meid üllatada?
                              Wut?

                              Kui muidu kuidagi kaubale ei saa, siis hea küll, ma saadan pildi oma vellost, palun vaadake kas see mahub teie pakutavatesse pükstesse.

                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X