PDA

View Full Version : HÜJK EMMASTE

Brasco
10.03.02, 02:28
Eile, 09.03.2002,kl. 12.00 HÜJK EMMASTE - JK VAPRUS PÄRNU

2:1 (1:0)

Väravad: 40. pen., 65. Brandt - 75. Voorman

66. minutil eemaldati JK Vapruse väravavaht

HÜJK Emmaste: Krassov, Voropajev, Otsmaa, Seinre, Lepiku, Kiisk, Tuulmets (40. Karlson), Aus (60. K. Veski), Raido Oja, Brandt, Ligi.

Undi
10.03.02, 02:44
Krassov? kas see on Rando Krassov ehk siis Fc Soccerneti super-teine väravavaht? :D aga tegelt kui on, siis suht kõva saavutus juba ju...või mis

Jeeg
10.03.02, 10:59
Njah, ise kui Hiiumaal suvitaja hoain ikka Hiiumaa klubidele pöialt, olgugi et seal üldse hiidlasi ei mängi :D

Tõsi jah, Rando Krassov oli tükk aega meilgi väravas abiks ja supertasemel ta on, temast tuleb maailma klassi VV, raudselt. Teine tuttav nimi oli Raido Oja, klassivend Tallinna Tehnikagümnaasiumist ;)

aazik
10.03.02, 12:32
Orginally posted by yeg
Tõsi jah, Rando Krassov oli tükk aega meilgi väravas abiks

See ka ainus põhjus, miks teil sisselastud väravate arv püsib püsib kahekohalisena :D ;)

Brasco
11.03.02, 10:16
tegelikult ainus põhjus võidus oli see, et terve võiskond hästi mängis...Väravavaht pani just selle 1 kala maha nii ka 2:1

Brasco
11.03.02, 15:10
aga tegelikult tahame me lihtsalt võita..mitte kedagi omas võiskonnas süüdi mõistma hakata...

kõik mängisid oma võimete kohaselt...:oih:

Brasco
11.03.02, 15:12
ja loodame krassovist kõike kõige paremat...
nii et soccernet Fc pöidlahoidjatele ei jää miskit:D

Mõm17
12.03.02, 21:45
värav küll süüdi polnud, löök tuli väljastpoolt kasti ilusti lati alla, väravavaht hüppas küll aga ei ulatand.
Kes sa Brasco üldse oled?:segadus:

Brasco
13.03.02, 10:16
selles see viga oligi et ta ei ULATUNUD...
ok ok

ma ise nagu nr.10 Brandt:õnnelik:

Ray Ecco
13.03.02, 10:30
Kurat küll tahaks ka juba mängima hakata, vigastustest paranemine võtab räigelt kaua aega. Muuseas Emmaste
ruulib ja liigas tahame oma võimete kohaselt lõpetada, ehk
siis esimeste seas( eespool muidugi):kaval:

Brasco
13.03.02, 10:34
kui mõm mäsa paneb siis ei jõua kuhugi :D

Ray Ecco
14.03.02, 08:09
Kuulge, kes seda Emmaste webi keevitas, pangu samas vaimus edasi, olex tore
sinna tulemusi ja teist stuffi üles panna ehk siis webi väärtus tõuseb!

Brasco
14.03.02, 12:46
:( ma nüüd siis haige..ja ka minu osavõtt Maardu JK vastu on kahtlane.. :lahe: kuid püüan siiski kõigest väest Emmastes püsida ja mitte FC Lellesse kukkuda...

gaskoff
14.03.02, 14:57
selge

Brasco
14.03.02, 17:46
Mis tegija sa gaskoff oled?? mis klubis mängid???

Mõm17
14.03.02, 21:00
Ray Ecco- kes see on?:segadus:

Mingi Emmaste kodukas on ka olemas või?:segadus: :)

Brasco
15.03.02, 15:12
Pühapäeval, 17.märtsil
kl. 10.00 HÜJK Emmaste - Maardu JK

Brasco
15.03.02, 15:13
MÄNG toimub Lilleküla kunstmurukattega treeningväljakul!!!!!

coco
16.03.02, 00:33
äkki tulengi, kui aega leian, saaks vanat klassivenda väravas aktsioonis näha, või on tal mingi vigastus vist, ma ei tea kaa, põlv on lõhki vist

Muideks, väravavahi enda kommentaar selle värava kohta 2:1 mängus oli see et löök tuli alla nurka, puutus mõmmi(?) jalga, ja lendas seejärel rikoshetist postist(latist?) väravasse mis siin väravavahti rikoshetist tulnud väravas ikka süüdistada

Mõm17
16.03.02, 11:43
Puutus küll õrnalt minu kossi:( ebaõnn!

Brasco
16.03.02, 13:18
ja kes sa Mõm ise oled?? guidz???:deemon:

Mõm17
17.03.02, 18:29
Huvitav keda kutsutakse mõmmiks???;)

coco
17.03.02, 20:27
noh mehed, miks pähe saite siis?

Brasco
18.03.02, 09:48
Pühapäev, 17.märts kl. 10.00 HÜJK EMMASTE - MAARDU JK 3:4 (0:1)

Väravad: Laasberg, Oja, Karlson

HÜJK: Pallav, Voropajev, Otsmaa, Seinre, Lepiku, Kiisk, Laasberg, Karlson, Raido Oja, Brandt (K. Veski), Meier.

ROOTSI KUNN
18.03.02, 11:04
Mina käin kogu aeg laup. ja pühap. mänge vaatamas.
Esimesele kell 10 ei jõua sest magan kaua ,kuid 12 üritan juba platsis olla. Esiteks väga kasulik värskes õhus viibida:P
sest kord kuus satub just nendele päevadele veidi kumisev pea samas saad ka meeskondade tugevusest ülevaate.

Brasco
19.03.02, 15:14
võidame järgmine kord

Glazza
21.03.02, 00:36
KAS kasvatad siin teema all oma saadetiste arvu....

Glazza
21.03.02, 00:37
:õnnelik:
Brasco, kas teil enam selliseid nägusid pole tiimis nagu Meripuu, Denissov ja Abel, kes vahepeal väes olid!!!

maailmakunn
21.03.02, 00:45
Stennur, need nimetatud mängijad mängisid eelmine aasta alguses, kuid siis läksid jah väkke ära. Nüüdne Emmaste on hoopis uus meeskond ning eelmise aasta meeskonnaga ei ole nüüdsel Emmastel midagi pistmist. Nimi on ainult sama.

PraS
21.03.02, 12:44
eelmise aasta FC Lelle?

Brasco
21.03.02, 18:29
ei..me pole eelmise aasta FC Lelle...vaid me oleme eelmise aasta FC Lelle ja SK Lelle parimate mängijate koondis... :deemon:

Brasco
21.03.02, 18:32
See aasta peame panema nii hästi, et I liigasse tõusex...I liigas saax juba väixe papi ka kätte....

Aga jahh...minu teada on Emmaste kodumängud see aasta ka Emmastes (HIIUMAAL) nii et sõitmist tuleb megalt...tegelikult on kõik HÜJK Emmaste mängijad Tallinnast...

Brasco
23.03.02, 16:10
kl. 09.00 HÜJK EMMASTE - FC HIIU KALUR 1:4 (0:2)

HÜJK Emmaste värav: Toom

Glazza
23.03.02, 20:34
Orginally posted by Brasco

See aasta peame panema nii hästi, et I liigasse tõusex...I liigas saax juba väixe papi ka kätte....

Andke aga minna - niipalju kui ma teid eelmine aasta nägin, on vist kolmas liiga tõenäolisem. Ainus tugevus teie klubil oli habemega rokkstaar väljaku kõrval, kes kohtunikke keelitas (Chazlor teab rääkida ehk..).

Aga siiski, mis klubi on siis eelmise aasta Emmaste?

Brasco
24.03.02, 14:31
sealt osad mehed vist nagu lõpetasid või läxid väkke...osad jälle panid parematesse ja sitematesse klubidesse...Lell olex võind meil edasi olla....Peaga mängis päris korralikult

Brasco
24.03.02, 23:52
1. HÜJK Emmaste
2. JK Tervis Pärnu
3. Pärnu JK Vaprus
4. Sõrve JK
5. FC Hiiu Kalur Kotkas
6. Kompanii Märjamaa

I voor
L. 27.aprill Emmaste staadionil
HÜJK Emmaste-Pärnu JK Vaprus

Nii päris huvitav alagrupp...siin ei oska midagi ennustada...kuid usun et Tervis, Emmaste ja Hiiu võivad midagi ära teha...:oih:

Ray Ecco
25.03.02, 19:05
Kuule Stennur, kus nii targaks järsku said, mitmes klass- ma arvan, et
a la Siim Susi IIB või mis. Kurat meile ei meeldi targutajad ja HÜJK Emmaste
on praegu suhteliselt tugev teise liiga kohta. Muidugi oleme duubel
FC Kuressaarele, kust samuti tuleb mängijaid nii et hätta me ei jää.
Kusjuures eelmine aasta oli Lelle nõrk kuna meil oli Elar väravas
ja kaitse oli ka jubedad tuletõrjujad. Nüüd meil on hoopis tugevam
kaitseliin, mis koosnebki enamasti FC Kuressaare mängijatest:kisakõri:
Poolkaitses meil on üpris hea mees, kes lööb ikka igas mängus koti
nii et ei ole siin viriseda midagi,mõtetu on vaadata eelmisesse
aastasse,sest nüüd on uus nimi, mitmed uued mängijad ja uus eesmärk.

:hüppenöör

Jaan
25.03.02, 20:21
Orginally posted by Ray Ecco

kaitseliin, mis koosnebki enamasti FC Kuressaare mängijatest:kisakõri:

:hüppenöör

Vôtab tigedaks kui keegi annab ôiglase hinnangu mitte ei hakka mämmutama, et "noh, normaalne vôistkond ja...". Loodan, et sa suurest vihast Toompead ümber ei lükka vôi päikest kividega alla loopima ei hakka. Aga stennurit lolluses süüdistada on libe tee. Ma olen nôus vedama kihla kumb teist kahest lollim on ja vihje korras ütlen, et sinu peale ma raha ei paneks.

Ray Ecco
26.03.02, 12:57
Jaan, sa oled ikka täielik Jaan küll. Ei ole mõtet rääkida seda, mida ise ei tea!!:lahe:

Brasco
26.03.02, 13:16
Quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Orginally posted by Ray Ecco

kaitseliin, mis koosnebki enamasti FC Kuressaare mängijatest

--------------------------------------------------------------------------------

pean ütlema et Rayl on päris õigus....ikka kohe täitsa täitsa õigus...

Ray Ecco
26.03.02, 13:29
Ega Jaani jutus oli iva, kuid siiski ei tea ta täpselt, mida ajab!!!:)

Brasco
26.03.02, 16:10
:reiv: iva tuleb tavaliselt ikka kaua otsida :D

Jaan
26.03.02, 18:58
Kui aru ei saanud siis oma viga. Selle foorumi pideva lugejana ütlen, et kui siinkirjutatu kôik tôsi on, siis kohtuvad 6 aasta pärast Meistrite Liiga finaalis Emmaste ja Elva.

Brasco
26.03.02, 20:54
Ma pakux välja et siis olex...
HÜJK Emmaste vs. Inter Milan
ja me saax kotti....

nwa
26.03.02, 22:50
Brasco. ole nii kena ja too selle aasta treening mängude tulemused ära ja need ka kui olite veel mingisugune lelle.:juuksed: :juuksed: :juuksed: :juuksed: :juuksed:

ma ei saa aru miks te eneses nii kindlad olete.kas kaotused S.C.Realile (11-0) annavad meeletult enesekindlust???????

Hiiu Kalur on veel tugevam kui eelmine aasta(Levadia duubel),sael(L) mängib hulk noori vene kaake kes otsivad väljuntit s.t. Pohlaku satsile lüüa niipalju kui võimalik ja samas näidata (L) pasile miks just nemad peaksid mängima Levadia eest.

Tervisest ei oska midagi kirjutada.Pohlak vangerdab nii kuidas (kõhu)tuuled puhuvad.
:D :D

Ray Ecco
27.03.02, 11:46
Enesekindlust peab ju olema muidu pole asjal üldse mõtet...:baibai:

Brasco
27.03.02, 11:48
asi on selles, mix me nii kindlad oleme....MEILE tuleb palju H Ä I D mängijaid juurde :mupet: :reiv: nohh..ja siis kui realile 11-ga pähe saime olime noored ja kogenematud :punastama

oku
27.03.02, 13:39
Jaan, mulle ka kiitlejad ei meeldi. hakkan huviga jälgima, kuidas Emmaste sel aastal edasi ei saa :D

mängur
27.03.02, 16:26
Keda te sealt Kressaarest juurde kavatsete saada?

Brasco
27.03.02, 17:10
ei oska hetkel öelda...kuid kokku kuskil 5 või 4 nohh seegi norm...endal ka head mängijad...nii et see Liiga on lükatav :õlu:

Brasco
29.03.02, 12:46
Laupäeval 30.märtsil kell 10.00 Lillekyla kunstmurukattega treeningväljakul
HYJK Emmaste vs. Kuusalu SK Rada

thierry
29.03.02, 23:21
Kuule ära aja siin oma Emmaste jama- keegi ei viitsi seda kuulata. :viha: Lase parem tulemustel enda eest rääkida- praegu neid ju eriti ei ole, või mis.....

Jaan
30.03.02, 17:19
Emmaste, maailmavallutaja v6i siis v2hemalt esiliiga keskmik meeste taseme j2rgi sai t2na siis pisikese tagasil88gi. Kaotati 1-2 ja vastane polnud ei Tulevik, Kuressaare, vaid hoopis SK Rada, kes m2ngib kolmanda liiga idapiirkonnas. Tulevad meelde Aleksei Tammiste surematud s6nad kui ta teistele meestele pinksis kaotas, kui teine mees reketi ja tema raamatuga m2ngis. B2nni kartuses ma seda v2lja ytlema ei hakka. Kes teab, see teab.

Glazza
30.03.02, 18:02
1. Esiteks jälgige oma alagruppi. Vaprus ja Märjamaa ning Hiiu on teist ikka kolm tolli vanemad, kogenumad, suuremad, tugevamad ja kiiremad. Muhumaagi oli eelmine aasta üsna asjalik. Teie ja Pärnu olete ju noorteliiga nendega võrreldes. Teie ainus leib on härra Pohlaku saadetud esiliiga ning ML mehed, kes siis teid häbist säästaksid. Täpselt nagu isegi mainisid - ootate te nende tuge, ise suurt ju ei suuda luua. Usun, et teil on nende toel lootust edasi saada, aga pidage meeles, et edasi läheb nimi ning järgmine aasta pallite rõõmsalt jälle Lelle eest II liigas.

1. HÜJK Emmaste
2. JK Tervis Pärnu
3. Pärnu JK Vaprus
4. Sõrve JK
5. FC Hiiu Kalur Kotkas
6. Kompanii Märjamaa

2. Lisaks Ray Ecco kommenteerisin ma teid vaid seetõttu, et tean nii teie endisest Emmastest kui praegusest mõnda isikut teatud liini pidi. Lisaks sellele mida oled sina kuulnud AKst ning FCFlora.ee'st ei tea sa vist suurt midagi. Oma teadmistega ei maksa ikka hiilgama tulla kui sa ei tunne üle Vabariigi võistkondi (nagu Mikitamäe Mikagot, Puhja Komeeti, Kernu Kadakat, Viikingeid).

3. Nii nüüd kerge meeldetuletus teie vaimset arengutaset näitavatest kommentaaridest:

Brasco - ei..me pole eelmise aasta FC Lelle...vaid me oleme eelmise aasta FC Lelle ja SK Lelle parimate mängijate koondis... (Niipalju kui mina Lellesid nägin olid seal parim mängija mees kes suutis palli kõige kaugemale puhtaks lüüa või ei kukkunud ega nutnud)

Brasco - nohh..ja siis kui realile 11-ga pähe saime olime noored ja kogenematud (kas 1 kuuga vormitakse siis staare?!?)

Ray Ecco - Kuule Stennur, kus nii targaks järsku said, mitmes klass- ma arvan, et a la Siim Susi IIB või mis. Kurat meile ei meeldi targutajad (väga arvestatv kommentaar, kui sa juba iseendale ei meeldi, siis ..)

Ray Ecco - Jaan, sa oled ikka täielik Jaan küll. Ei ole mõtet rääkida seda, mida ise ei tea!! (Arvan, et Jaan teab jalgpallist (ainuüksi Eesti toimuvast) enam kui teie kokku. Jälgi ikka enne keda ja kus elavat inimest sa sarjad - mõtle kas sel on mõtet, ajuhiiglane)

Ray Ecco - Ega Jaani jutus oli iva, kuid siiski ei tea ta täpselt, mida ajab!!! (Loe ülalt)

4. 10.00 HÜJK EMMASTE - SK RADA 1:2
HÜJK värav: Raimo Rand

(Kui Rand, vasakkaitsja lööb teie auvärava, siis olete muidugi tublid!) Lisaks mängib Rada III või IV liigat ja koosneb meestest, kes tulevad peale tööd koora palliplatsilt läbi. Edu..

Hiiu Kalur tegi ka teiega kerge treeningu 4:1

Vapruse ja Maardu JK esitatud südid partiid on muidugi kiitust väärt, aga arvan et hooaja keskel on need mansad sootuks midagi muud.

5. Kui te kallid teadlased Emmastest selle kirja nüüd läbi lugesite ja ikka mõte hell targutama, siis võite ju ennast nii muuseas põlema panna.

Glazza
30.03.02, 18:07
.. unustasin mainida, et kui te soovite et teid peale Emmed-isside ning 8 klassi tüdrukute veel keegi toetaks, siis ei maksa ju endale viha kaela tuua ning kõigile endast ebasümpaatset muljet jätta. Arvan, et teie klubi on siin sattunud "vanade tegijate" kerge pila ning naeru alla. Kas siis nüüd on tunne uhke!? Et kui teie vastu hoitakse põialt, midagi uut - teil on väga hea marketingi direktor ning suhtekorraldaja peaks ka saama boonussummasid..

Iseennast pole ka ju meeldiv sõimata.. härrad emmasted

Brasco
30.03.02, 20:16
Stennur..su kiri võttis mõtlema:idee: nii et jahh...ME saime pähe mingi III liiga mansa käest...nüüd endalgi seda häbi tunnistada... OK püüame teid siis järgnevatel kordadel üllatata....muud miskit....:reiv:

Brasco
01.04.02, 12:17
Pühapäeval 7.aprillil Lilleküla treeningväljakul
HÜJK Emmaste vs. Tervis Pärnu

niih...sellest mängust ei oskagi eelmis mängu põhjal midagi loota... vahest tuleb hea mäng vahest jälle täielik õudukas...
aga jahh... viigi peax ikka kuidagi välja pigistama

Brasco
01.04.02, 12:19
Laupäeval 20.aprillil LILLEKÜLA treeningväljakul
HÜJK Emmaste vs. FC Toompea

Vaatama võixite ikka tulla....

Silver
09.04.02, 00:08
Vat see oli k6va mäng tervisega, nagu näha 1:1... 2 nädala pärast näeme, kumbi siis kellegile ära teeb!! Poolaeg oli 1:1 ning teisel poolajal tegi head t66d Emmaste väravavaht, kes suutis oma poolaja puuri tyhjana hoida!! Edu talle ´:)))

Brasco
09.04.02, 01:08
Originally posted by CMR

Vat see oli k6va mäng tervisega, nagu näha 1:1... 2 nädala pärast näeme, kumbi siis kellegile ära teeb!! Poolaeg oli 1:1 ning teisel poolajal tegi head t66d Emmaste väravavaht, kes suutis oma poolaja puuri tyhjana hoida!! Edu talle ´:)))

hmm...ma ise ei saanudki eriti seda mängulusti tunda...kahjux... aga jahh mäng oli hea...MEIE kaitse oli hea ja ka VÄRAVAVAHT oli hea...ees jäi kõik liiga aeglasex ja kõik jäi lõpetamatta...njahh..kahe nädala pärast on karikas...siis seal peab vormis olema....

Silver
10.04.02, 01:20
Loodan, et teil järgmised mängud ka h2sti lähevad... Muidu päris hea tulemus see 1:1 kyll te neile 2 nädalapärast ära teete. Zaur ikka arvab endast väga palju...

Brasco
10.04.02, 18:19
Zaur on omamoodi mees... mulle ei meeldi tast siin nii väga taga rääkida...las igaüx olla nii nagu tahab...
seda ka et alahinnata ei tohi kunagi kedagi...ja eriti ei tohi seda teha HÜJK EMMASTE, sest siis on iga mäng kotis...

AGA üx hea uudis raffale...MEIL nüüd üx brasiillane klubis, esialgu ei oska öelda mis klubis ta mängima hakkab, kas Emmastes või Lelles..

Ray Ecco
10.04.02, 19:43
:kaval: Jah, see brasiillane on päris hea vennike, areneb üpris jõudsalt ning hoiab külma närvi.

Brasco
10.04.02, 21:38
Originally posted by Ray Ecco

:kaval: Jah, see brasiillane on päris hea vennike, areneb üpris jõudsalt ning hoiab külma närvi.

jahh loodax tast liigamängudel kõike kõige paremat...

Brasco
12.04.02, 18:05
kell 14.00 EMMASTE Hüjk vs Maardu jr...

tulge vaatama...mis muud

Kaarel
13.04.02, 00:38
Brasco - mis Su kodanikunimi on? Äkki tunnen sind?

Brasco
13.04.02, 20:03
Originally posted by Kaarel

Brasco - mis Su kodanikunimi on? Äkki tunnen sind?

kle ma olen Brandt... sa tead mind, ma arvan nii... mina sind küll tean...davai oia kõva

Brasco
13.04.02, 20:06
nii...SAIME haledalt suhu...

kõik 7 või 8 kotti olid kaitsete vead(ma isegi ei tea mitu väravat meile kokku löödi 7 või 8)
njahh...ise enam ka lõpus mängida ei jõudnud ja palusin vahetust...njahh...
kui liigamängudel sama toimub seal platsi peal siis 3 aasta pärast oleme V liiga keskmikke hulgas...

thierry
13.04.02, 22:52
Kui su meeskonnale 8 kotti lüüakse ei saa öelda et kaitsjate pärast - lihtsalt kogu meeskonna kaitsetöö oli sitt. Ja kui sa ise vahetust palusid, siis ega sa just kõige kõvem vend ei ole ka - peaksid siin kirjutamise asemel individuaalselt jooksma minema.:õnnelik:

Silver
14.04.02, 01:37
Edu sulle thierry sa paistad k6va vend olevat kus sa siis ise mängid ? arsenal@thierry :PP njah emmaste vähemalt pyyab, vähemalt ei salga ta asja maha loodan, et sa ka nats m6istlik oled, PS kui sa nii k6va vend ise oled, ei ma saan sust aru 8 kolli on liig aga ikkagi, oleks sa ka migi k6va mees, siis ma austaks sind aga nagu njah ei tia sind :) kas oeld nii k6va mees, et kommenteerida?

Glazza
14.04.02, 18:34
Originally posted by Brasco

kell 14.00 EMMASTE Hüjk vs Maardu jr...

tulge vaatama...mis muud

Saite 8 sisse? Ei hakka enam neid vanu jutte rääkima, aga jah - hõiskamiseks küll põhjust pole. Kuule Tamsalu turniiri parim väravakütt, räägi kuidas nende Maardu Juniori tase on - tuleb nendega ka ise neli korda kokku minna. Kas mingid noored kiired kuked?

Brasco
14.04.02, 22:22
Originally posted by Stennur
Saite 8 sisse? Ei hakka enam neid vanu jutte rääkima, aga jah - hõiskamiseks küll põhjust pole. Kuule Tamsalu turniiri parim väravakütt, räägi kuidas nende Maardu Juniori tase on - tuleb nendega ka ise neli korda kokku minna. Kas mingid noored kiired kuked?

kle ega nad erilised kiired küll ei olnud..söötu lükkasid päris hästi..

thierry
Kui su meeskonnale 8 kotti lüüakse ei saa öelda et kaitsjate pärast - lihtsalt kogu meeskonna kaitsetöö oli sitt. Ja kui sa ise vahetust palusid, siis ega sa just kõige kõvem vend ei ole ka - peaksid siin kirjutamise asemel individuaalselt jooksma minema

KEEGI hüppas mulle peale et ma jooxma peaxin minema?? - Davai tule teeme duelli, paneme poolmaratoni maha ve?? tra mulle ka siukesed Targutajad ei meeldi...PS! osad arvavad et ma võixin jalgpalli kõrvalt tegeleda ka pikamaajooxuga(ma mõtlen võistlemas käia)

Brasco
14.04.02, 22:26
Stennur..ega sa ise ka eriti sitasti turniiril ei pannud..
ma sain kohe kuidagi soone peale ja väravaid muudkui tuli :D Nüüd on vaja seda värvaküti staatust pöörata ka liiga- ja karikamängudel enda kasux :kaval:

thierry
15.04.02, 00:42
Võibolla nad arvavad seepärast, et sa võiksid tegeleda pikamaajooksuga, sest jalgpallis sul eriti ei luba. Noh kui sa joosta ei taha....siis mine harjuta zonglöörimist.:õnnelik:

Ray Ecco
16.04.02, 13:37

Kuule nad olid mõned seal üpris tehnilised ning silma jäid eriti
pikka kasvu 7 ning lühikest kasvu 11, kes lajatas umbes 20m
latti päris hea laksu.:oih: TVMK duubel, mis muud öelda.:kaval:

Brasco
16.04.02, 14:02
Laupäeval, 20.aprillil kell 16.00 A.le Coq Arena treeningväljakul
HÜJK Emmaste vs. FC Toompea

NÜÜD võite tulle HEAD jalgpalli vaatama!!!

Ray Ecco
18.04.02, 11:49
Jummala lahe olex kui Kannike ka mängiks ja eriti vasakut kaitset.....:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Brasco
18.04.02, 12:35
Originally posted by Ray Ecco

Jummala lahe olex kui Kannike ka mängiks ja eriti vasakut kaitset.....:D

ma pakun, et sa peaxid lootma kõigepealt seda, et ise mängu saada... Ma küll loodan, sest Laupäevel pole kindel, et enamus just Kuressaarest ei tule :)

Ray Ecco
18.04.02, 13:42
ma pakun, et sa peaxid lootma kõigepealt seda, et ise mängu saada... Ma küll loodan, sest Laupäevel pole kindel, et enamus just Kuressaarest ei tule :
M loodan küll, et mängu saan, aga kui Kurekad kõik kohal on siis äheb raskeks, midugi piirduks ka parema kaitse kohaga, kuid eks näis mis saab......kuradi suur tahtmine
on praegu karikavõistluste finaali pääseda!!!!

Brasco
18.04.02, 15:38
MÄNG toimub kell 17.00, mitte varem välja kuulutatult kell 16.00...

MIS muud! tulge aga jalgpalli vaatama...

eugen
23.04.02, 00:45

MÄNG toimub kell 17.00, mitte varem välja kuulutatult kell 16.00...

MIS muud! tulge aga jalgpalli vaatama...

Kas teate ka et HÜJK Emmaste esimene mäng toimub 27.04 Emmastes algusega umbes kell 14.05 vahetult peale IV liiga Emmaste JK ja FC Spiritas mängu. Ja ega te suurt pesta jõuagi sest tagasi sõidab viimane praam mandrile kell 17.00.
Aga edu sellegi poolest!

eugen
23.04.02, 00:54
Tere tulemast Emmastesse HÜJK Emmaste!
Teid ootab ees sõbralik publik ja soe õhkkond. Samuti suur staadion mis muidugi ei vasta euroopa standarditele(väravavahtidel soovitan väga valvas olla ,sest pall teeb vahest väääga imelike põrkeid ). Aga muidu pole vigagi IV liiga saab seal hakkama küll. Ka Toompeaga saime hakkama. Selle aasta IV liiga Emmaste JK kindel siht on pääseda III liigasse. Selleks meelitasime ka Hiiu Kalurist mõned päris hiidlased omale üle. Suvel ootame ka pikisilmi sõpruskohtumist II liiga nimekaimuga.
Teile edaspidiseks edu soovides
EMMASTE JK IV liiga

Brasco
23.04.02, 17:26
Meil on hea kuulda, et Emmastes meid juba suur raffamass ees ootamas on... Kodupubliku ees on ju alati hea mängida, olgugi, et meil see kodupublik kodust 300km kaugusel on...
Aga ajage ikka sinna palju raffast kohale, et me endid eriti koduselt tunda saax...
Täname teid Emmaste JK, ootan väga meie sõpruskohtumist Teiega ja loodan, et see lõppex viigiga!
Loodame Emmastes kodupubliku ees(suure publiku ees) kindlasti Pärnu Vapruse üle võidu võtta..
Suurte ootuste ja lootustega HÜJK Emmaste pallur...

Brasco
23.04.02, 17:32
niih... me nädalavahetusel, laupäeval võitsime FC Toompea'd
3-1 väravad lõid Kõiv, Oja ja Toom(kax FC Kuressaare pallurit) järelikult ootame võimalikult nõrka vastast 1/8finaalis

ja võtan sõnad tagasi selles suhtes, et finaalis meie ja Tervis on..seda ma enam ei usu, sest meie suur konkurent Tervis sai 2-0 F.C.A. Ajaxi käest pähe.. järelikult kohtume kas Dünamo Tallinn või FC Ajaxiga(finaalis ma mõtlen)

Cooma11
28.04.02, 23:06
I voor
Laupäev, 27. aprill

HÜJK EMMASTE - JK VAPRUS PÄRNU 1:0 (0:0)

Värav: 89. Karlson

Hoiatused: 53. Kaar, 84. R. Lapp

HÜJK: Reelo, Erk, Otsmaa, Toom, Voropajev (37. Lepiku), Kiisk, Ligi (60. Karlson), Kulli, Raido Oja, Brandt (70. Kuusmann), Meier.

JK Vaprus: Moppel, R. Lapp, Merivälja, Lebedev, Lehe (75. Vorman), Ennok, Hansalu, Kaare, Petrash, Kaar (54. Tiivesti), Mjasojepov.

Tulemus räägib enda eest!

Brasco
29.04.02, 21:22
Võit tuli igati raskena ja värav just kõige raskemal ja samas ka ootamatul hetkel...:ham12: kuid ilma oli VÄÄÄGA halb. nii et järgmine kord loodan palju ilusamat ilma...

KOLMAPÄEVAL 1.Mail kell 14.00 Pärnus Raeküla staadionil
Pärnu Vaprus JK vs. HÜJK Emmaste

eugen
03.05.02, 16:01
Mis seal Pärnus siis õieti juhtus????:(

oku
03.05.02, 16:18
Originally posted by eugen

Mis seal Pärnus siis õieti juhtus????:(

Rääkige jah, mis seal toimus. Tulemus räägib küll enda eest, aga huvitav oleks asjaosaliste kommanteere ka kuulda.

jots
03.05.02, 17:24
kl. 15:00 Pärnu Raeküla staadion

JK TERVIS PÄRNU - HÜJK EMMASTE 7:0 (2:0)

Väravad: 25. Ahjupera, 35. Savotshkin, 63., 87. Girishin, 64., 84. R. Raudnagel, 74. Pärna

Hoiatused: 30., 35. Otsmaa

Eemaldamine: 35. Otsmaa

Tervis: Veber (Jürimäe), Masurkevitsh, Pärna, Laurimaa, M. Hurt (46. P. Sirel), R. Raudnagel, Savotshkin, Vunk (Tükk), Ahjupera (V. Gusev), Girishin, T. Kärson (Rebane).

HÜJK: Krassov (Reelo), Erk, Otsmaa, Toom (Seinre), Lepiku (Voropajev), Kiisk (Person), Karlson, Kulli (Kuusmann), Raido Oja, Brandt, Meier.

Mulle pakuks ka huvi .. siin räägitud midagi emmaste ja esiliiga teemadel ..

moiva
04.05.02, 14:58
karm lutt

Silver
04.05.02, 20:33
Ega parema loota polnud , kui tervisel oli valga komando väljakul :P Nimed r22givad enda eest!!

Jaan
05.05.02, 01:25
Siis on kyll h2da k2es, kui teised esiliiga mehi kasutavad, aga enne oli nedal hea praalida, et vot kui Kure mehed tulevad, kyll siis alles paneme.

oku
06.05.02, 00:04
üks karm lutt tuli veel
ma vaata, et emmaste hoopis kolmandasse vajub, kui kokku ei võeta ennast:lahe: :doh:

Silver
07.05.02, 00:03
Kuidagi suured kaotused jah, v22ga imelik :PP algus pole eriti lootusrikas...

eugen
07.05.02, 00:30
Ja kui HÜJK III liigasse peaks kukkuma ja Emmaste JK sinna üles peaks tõusma siis ongi kaks Emmastet ühes liigas?! Aga hooaeg on alles noor ja loodame väga et seda ei juhtu. :lahe: :lahe: :D

PraS
09.05.02, 16:17
see juba enam kui kindel et nad välja kukuvad.

Brasco
10.05.02, 14:56
Originally posted by märt

see juba enam kui kindel et nad välja kukuvad.

Heh räägi oma Kompanii eest, kelle vastu me homme mängime ;)

PraS
10.05.02, 20:14
ei taha vabandada, kuid meil on umbes 4-5 meest puudu laup.

Silver
12.05.02, 23:44
vôi kuidas nagu iga punkt ju t2htis

PraS
13.05.02, 18:26
võrreldes sellega, mis mehed meil olid ja, et üks mees sai teise poolaja alguses punase mängisime hästi.poisid peavad veel vastu tuulega harjuma.teise poolaja alguses oli paanika nende leeris, kui tuli äkki vastu tuules mängida.mängu alguses mõtlesin küll, et nüüd tuleb pakk(5:0), aga hoopis teisiti läx.

Brasco
14.05.02, 14:16
njahh...faking äärekohtunik pani ilgema kala maha...pall oli ju selgelt üle otsa joone . isegi platsilt oli seda näha... aga jahh sellest teile see värav tuli ka...

PraS
14.05.02, 15:42
nojah.see on juu eesti liiga ja meie kohtunikud.aga see oli kõige koomim kudas kohtunik oma vile ära kaotas.ja muide me jätkasime "teie tava" kapten sai kollase.kaugelt paistis ta nagu A.Stepanov.Pikk ja tumeda peaga ja liikumine oli ka sarnane.

Brasco
16.05.02, 20:53

nojah.see on juu eesti liiga ja meie kohtunikud.aga see oli kõige koomim kudas kohtunik oma vile ära kaotas.ja muide me jätkasime "teie tava" kapten sai kollase.kaugelt paistis ta nagu A.Stepanov.Pikk ja tumeda peaga ja liikumine oli ka sarnane.

ta on ka üx meestest kes kandideerib U-21 koondisse... nii et meilt tuleb koondisse järelkasvu :D

eugen
17.05.02, 03:04
Teärge siunake siin kohtunikke midagi. Seal ei olnud mingit kala. Mäng käib seni kuni kohtunik vilistab ei ole seal vaja oma värava all hääletada midagi. Väravavaht peab sellised pallid ära võtma ja siis seletada kohtunikule et pall üle oli. Vot nii on lood. Aga üldiselt edu edaspidiseks:lahe: :lahe: :lahe:

Brasco
17.05.02, 20:18
Originally posted by eugen

Teärge siunake siin kohtunikke midagi. Seal ei olnud mingit kala. Mäng käib seni kuni kohtunik vilistab ei ole seal vaja oma värava all hääletada midagi. Väravavaht peab sellised pallid ära võtma ja siis seletada kohtunikule et pall üle oli. Vot nii on lood. Aga üldiselt edu edaspidiseks:lahe: :lahe: :lahe:

tänan... tänan... ÕIETI ütlesid...aga jahh..me väravavaht ei käi siin vist...nii et tema ei näe miskit...

Cooma11
18.05.02, 23:42
Laupäev, 18. mai

kl. 15.00 HÜJK EMMASTE - SÕRVE JK 2:1 (0:1)

Väravad: 53. pen. Kuusmann, 83. Kiisk - 15. Leedo

Hoiatus: 44. Toom

HÜJK: Erk, Tokko, Otsmaa, Toom, Lepiku, Tsheremhov, Kiisk, Kuusmann, Raido Oja, Brandt, Meier.

Sõrve JK: Aksalu, Kalm, Leedo, Taavi Azarov, Kluge, Kaljo (62. Alt), Tasa (79. Torn), A. Saar, H. Karlson, Mölder, P. Post.

Brasco
22.05.02, 22:09
mäng oli väääga tasavägine...loodame , et ka Kuressaares Sõrve vastu hea mängu teeme ja võidax neid. Kuid kunagi ei tasu olla liiga enesekindlad...
Mängust nii palju, et esimene poolaeg, olid põhiliselt nemad meie värava all ja teine pool aeg olime rohkem jällegi meie..

PraS
23.05.02, 20:07
kas tuul mängis ka mingit rolli.

Brasco
24.05.02, 14:35
meie üllatusex oli tuul vaikne...pall igatahes suunda tuule pärast ei muutnud..:lahe:

PraS
27.05.02, 19:22
kuda siis mäng saaremaal läx kas olite 9 kesi.

Brasco
01.06.02, 18:14
võitsime eelmise mängu 3-1 saime ühe punase ka :)
igatahes täna tähtis mäng meid ees ootamas..

Brasco
02.06.02, 15:18
kl. 18.00 Märjamaa Gümn. staadion

KOMPANII MÄRJAMAA - HÜJK EMMASTE 0:1 (0:1)

Värav: 19. Tsheremhov

Hoiatused: 63. Pärn - 70. Otsmaa

Kompanii: Mõnjam, Vassiljev, Sõstra (65. Saar), Pärn (71. A. Raudnagel), Püü, Tiik, Kesküla, Siider, R. Post, Laansoo (67. Kosubenko), Ander Metsmaa (55. R. Sirel).

HÜJK: Erk, Voropajev, Otsmaa, Toom, Seinre, Tsheremhov, Kiisk, Kulli, Raido Oja, Berg, Meier.

Brasco
02.06.02, 15:21
1. JK Tervis Pärnu 7 4 2 1 19:9 14
2. HÜJK Emmaste 7 4 1 2 9:15 13
3. FC Hiiu Kalur Kärdla 7 3 1 3 17:10 10
4. Sõrve JK 7 3 1 3 16:11 10
5. JK Vaprus Pärnu 7 2 1 4 9:15 7
6. Kompanii Märjamaa 7 1 2 4 8:18 5

Kaarel
03.06.02, 12:31
Plats oli üsna kehv - ebatasane ja tolmune. Korralikku mängu oli raske näidata, siiski saime vajalikud kolm punkti kätte, mis oligi põhiline eesmärk.

Brasco
03.06.02, 14:17
:r66m7: :r66m7: :r66m7: supper....tänud teile Karla...akkan ka nüüd trennis käima, tänaseset (toim. EsmasP):reiv: :reiv: :reiv:

PraS
06.06.02, 15:22
meil ju pole pohlakut kes platsi korda teeks.mäng oli meie poolt esimene poolaaeg eriti sitt.kuna mõni mees oli liiga vähe maganud.ühesõnaga loll kes vabandust ei leia.

PraS
06.06.02, 15:27
ahjaa kas libu kohtunik vilistab kõiki II liiga mänge(meie mängu on ta vilistanud vist 5 korda juba).vile on tal küll imelik, kuna ta vilistab pehmelt öeldes pohalku satsidele(v.a. Lelle SK).Seal laseb küll meestemängu.Aga kui mängida Tervise või HÜJK siis iga puude on viga.

Kaarel
06.06.02, 17:10
Sul Märt on kaotuse korral alati imelikud põhjused varnast võtta. Kohtunik pani meile ka parajalt kala. Pigem peate õnne tänama, et seis vaid 0:1 - Meieril ja Kiiskil mõlemal jäi kindel 1-1 olukord lahendamata jäi ja ülelüldse on imelik väita, et kohtunik vilistab n-ö Pohlaku satside kaskuks. Sa ilmselt ei leia muud vabandust ning oled paranoiline.

PraS
11.06.02, 15:33
ma võin näida küll paranoiline kuid nii see on.kuigi see kohtunik kes meie mängu vilistas on hea kohtunik võrreldes sellega kes meie mängu sõrvega mängis.ja minu arust on vale see et iga meeskonna mänge vilistab aint üks kohtunik, kuna siis tekib oma sümpaatijad.pole midagi teha meie pole võimelised praegu mängima II liigas.

nwa
12.06.02, 02:51
Märt sa oled lihtsalt loll.Mida sa ennast õigustad, 8-1 tulemus räägib enda eest.

oi ,veel -leitsin eelmise vooru omavahelise mängu tulemuse ,mis oli 5-0 nii ,et kokku 13-1 no jah:D Ole kena ja ütle mitu 13-st gollist võib siis kohtuniku arvele kanda, sest minu teada vilistas sama vennike ka teie eelmist omavahelist mängu.
juhtusin teie mängu ajal olema haapsalus kus kaluri poisid nuhtlesid teid 4-1 tulemus tulemuseks aga see mölin mida koraldasite omavahel ei jätnud head muljet .

Nats Emmastest ka .Hea ,et Sarap on sitast saia teinud.Loodan ,et allapoole ei langeta-lihtsalt Sarapist oleks kahju.:silm1: :silm1: :silm1: :silm1:

PraS
21.06.02, 14:28
see on jah meie viga(s.t. mölin).mõni arvab, et see tüüp paneb nüüd küll segast, kuid...
viimase mängu 8:1 otsustas tõepoolest kohtunik.kui ikka kuradi lokk suluseisu ei võta.ja kui väljakul sellist viga ära võeta(st.käitse mängija katab palli ja ründaja räigelt raiub siis pole midagi teha.kas sul siis ei lähe mänguisu ära kui kolm saabast järjest pannakse.ja siis peale mängu tullakse mõnitama kohtuniku poolt siis... kuid meie trennig mahu juures on seaduspärane, et me välja kukkume, kuid kadunud pole midagi. nojah ei taha hädaldada, kuid meil ei vea lihtsalt kohtunikega pisikeste eranditega.

mängus vaprusega näiteks ei otsustanud kohtunik mängu saatust.meie endi vest tuli loll värav.

edu teilegi.

nwa
23.06.02, 20:25
valgusta nats --kui kolm saabast järjest pannakse.ja siis peale mängu tullakse mõnitama kohtuniku poolt siis...:silm4: :silm4:

PraS
02.07.02, 18:36
niisiis-hüppas riietusruumi ja ütles äitah poisid.ja järgmisel päeval vilistas see sama ..... (vend) Muhumaa JK - Lelle SK mängu ja pani jälle paska(nii räägiti).aha mis ma hädaldan.tuleb lihtsalt nii hästi mängida,et kohtunikul mingit võimu mängu tulemuse üle ei olex.

edu teilegi.

ha2
04.07.02, 05:08
hmm mis mängija see Kuusman ka on ??? Mängib hästi vä ???:lahe:

Brasco
06.07.02, 15:31
enam vähem norm... kiirus annab soovida ainult... muidu palli hoiab hästa...:sega11:

Peku
10.08.02, 02:47
kas emmaste treener on ikka Aavo Sarap??
ta ju Opi kunagine treener kah

Brasco
10.08.02, 14:54
njaa....sitast saia oskab ikka teha ;) kuid saiast sitta ka ehk... aga üldiselt on hea treener... oleme kõik rahul :D

Peku
13.08.02, 18:25
ma kah rahul ta on floras kah treener:lahe:

PraS
07.09.02, 04:02
ta on ka selline treener, kes kiirub oma ametivenda oma poiste ees.

Brasco
08.09.02, 01:19

ta on ka selline treener, kes kiirub oma ametivenda oma poiste ees.
POINT oli selles, et see AMETIVEND... see AMETIVEND on mõttetult närvihaige, kes LÕHUB oma mansa ( Flora süsteemi) mehi..:ham9:

Kaarel
09.09.02, 02:39
Kes see ametivend on, kellest jutt käib?

PraS
09.09.02, 03:48
juma tänatud, et ta amatööride koondise ete ei pandud.aga põhiline on see, et treener peax ikka oma poistele eeskujuks olema, kuid vaadake tema kõhtu.ahjaa kakuke sai jälle tv-sse.

Brasco
10.09.02, 01:42

juma tänatud, et ta amatööride koondise ete ei pandud.aga põhiline on see, et treener peax ikka oma poistele eeskujuks olema, kuid vaadake tema kõhtu.ahjaa kakuke sai jälle tv-sse.

HMM.... see KAKUKE ongi ju meile eeskujux... ta mänginud Eesti tasemel väga head jalgpalli... hmm eeskujux on ta oma suure kõhuga ka... sest tal oli siuke TÖÖ, mis talle siukest kõhtu ette võimaldas, sulle vist ei tule iialgi siukest tööd??:D

Eerik
11.09.02, 01:41
Pole ta kiirusel häda midag, võhmaga on rohkem probleeme.

Brasco
11.09.02, 23:52
Originally posted by Eerik

Pole ta kiirusel häda midag, võhmaga on rohkem probleeme.

kellest jutt käis??

PraS
12.09.02, 18:10
aaah tgelt kõva mees omas ampluaas.....aga varsti saab seda kakukest siis meie mandril ka näha.

Brasco
12.09.02, 21:25

aaah tgelt kõva mees omas ampluaas.....aga varsti saab seda kakukest siis meie mandril ka näha.

missa tahad öelda, et saadad või erkki saadab oma \"gängi\" Kakukesele peale?? ei usu eriti ;)

PraS
13.09.02, 19:35
ohei.erki veel vähem.ma arvan erkil ja .... pole sellised.ja miks kakukest üldse paigast liigutada muidu tuleb sealt veel paha haisu.ma mainin lihtsalt seda, et meil tuleb mäng õige pea(emmaste-märjamaa).

PraS
13.09.02, 19:37
kuule brasco mis posit. sa meie eelmises mängus mängisid(ehk ütle oma nr. särgil)

Brasco
14.09.02, 00:29

ohei.erki veel vähem.ma arvan erkil ja .... pole sellised.ja miks kakukest üldse paigast liigutada muidu tuleb sealt veel paha haisu.ma mainin lihtsalt seda, et meil tuleb mäng õige pea(emmaste-märjamaa).

parandaxin sind pisut...mäng toimub 22sept. kell 15.00 Märjamaa-Emmaste:õnnelik:

Brasco
14.09.02, 00:30

kuule brasco mis posit. sa meie eelmises mängus mängisid(ehk ütle oma nr. särgil)

võin mängida platsil 2-24ni sellepärast ei oska oma numbrit öelda...

PraS
14.09.02, 16:40
aga mis psitsooni

Brasco
14.09.02, 17:58

aga mis psitsooni

positsioon on ka kõikuv... vasak,parem keskel ründaja kaitse või poolkaitse... vali mida tahad ;)

PraS
15.09.02, 04:37
ei noh siis küll kui sa selline \"universaal\" oled.aga huvitv kas sarap kasutas operit ka kaitses ja väravas?

Brasco
16.09.02, 03:59

ei noh siis küll kui sa selline \"universaal\" oled.aga huvitv kas sarap kasutas operit ka kaitses ja väravas?

ei no vaata siin on väike konx.... opi ei ole nii universiaalne kui mina :хnnelik:

PraS
16.09.02, 17:53
sind võib siis franz beckenbaueriga võrrelda?nojah opi ja sinu vahel on tasemevahe ka(loomulikult sinu kasux).

Brasco
17.09.02, 01:00

sind võib siis franz beckenbaueriga võrrelda?nojah opi ja sinu vahel on tasemevahe ka(loomulikult sinu kasux).

vot mõnest asjast ikka korralikult aru saanud:ham4:

Silver
18.09.02, 23:09
hmmz, vaadates tabelit, siis emmastel ei lähe eriti hästi. Eelviimane koht näitab ise juba nutuse seisu ära. Muidu lugedes su poste Brasco mitu väravat sa see hooaeg üldse lükanud oled?? Räägid, et nii universaalne vend :D kuid tahaks teada mis otsast. Ega jah lihtsalt selline küsimus tekkis!

sry kui solvasin sind mingist otsast... siis vabandan, aga jah.... küsimus jääb samaks

PraS
19.09.02, 03:26
see nüüd oli küll brasco au pihta, et sa sellist küsida julgesid.aga julge vend oled.brasco ära siis selle teate peale kurjax saa.aga edu teile emmastes.meiegi kandi mees mängib seal.

Brasco
20.09.02, 01:34
Originally posted by treze

hmmz, vaadates tabelit, siis emmastel ei lähe eriti hästi. Eelviimane koht näitab ise juba nutuse seisu ära. Muidu lugedes su poste Brasco mitu väravat sa see hooaeg üldse lükanud oled?? Räägid, et nii universaalne vend :D kuid tahaks teada mis otsast. Ega jah lihtsalt selline küsimus tekkis!

sry kui solvasin sind mingist otsast... siis vabandan, aga jah.... küsimus jääb samaks

ma ei ole kohustatud sellistele küsimustele vastama... :D ei tegelt.. karjääri madalseisus vaevlen.. :D enne hooaega oli nagu kõik normaalne.. 10nest mängust 10 kotti pole paha.. kuid kahjux jäid kõik hooaja ettevalmistamisse... muidu nagu jahh ... on nahu on... universaalsust jagub siiski ;)

PraS
20.09.02, 13:05
see tuleb sellest et te mängisite endast ikka nõrgemate vastastega.sarapile soovitus lepi sellised kohtumised kokku, kus ka poisid arenevad st. võistkondadega kes on teist natuke tugevamad või samal tasemel.

Silver
20.09.02, 22:55
No jah :) brasco proovi siis môni koll ikka ära lükata. Muidu jah vaadake et välja ei kuku! Edu teile.

Brasco
23.09.02, 01:27

No jah :) brasco proovi siis môni koll ikka ära lükata. Muidu jah vaadake et välja ei kuku! Edu teile.

niih... väljakukkumist ei tasu karta, sest järgmisel aastal II liiga suureneb ja juurde tuleb vaid uusi meeskondi esiliigast ja kolmandast.... aga see väravavärk... täna näitex lõin koti, kuid jahh peab tunnistama, et värav tuli üle suurte kivide ja kändude...

Jaak
23.09.02, 12:08

niih... väljakukkumist ei tasu karta, sest järgmisel aastal II liiga suureneb ja juurde tuleb vaid uusi meeskondi esiliigast ja kolmandast.... aga see väravavärk... täna näitex lõin koti, kuid jahh peab tunnistama, et värav tuli üle suurte kivide ja kändude...

kuidas siis see II liiga komplekteerimine järgmiseks aastaks välja näeb? Palju sel aastal 3.sse kukub ja palju 3.-st juurde tuleb?

Ray Ecco
23.09.02, 14:41
Krt..küll Ilves on ikka püsti idikas...keeras lõpus mängu nii pea peale, et kollid tulid Märjamaale nii mõttetutest olukordadest...Õnnex ikka võitsime....Harrikas oli hull issi..kui koti ära lõi, aga ilus kott oli ka nagu jalgpalli aabitsast tehtud kombinn lk 45
oli....:D

PraS
24.09.02, 20:16
märjamaa kollid mõtetutest olukordadest? esimene värav oli karistuslöögist(viga isegi vilistati ära), teine oli äärest täeste ja ilus pea löök, kolmas oli teie keskkaitse süü.ma ütlex et teie 2 väravat olid ikka päris kobinad.eriti see kolmas.ja keegi võix ikka öelda kes teil seal paremas äärerundes oli(nr 11).selle venna koht küll II liigas pole).ja berg peax ka natsa oma närve talitsema:). poisid ärge siis kohe pahandage ma aint .........

Kaarel
24.09.02, 21:01
Märt - nr.11 oli vasakul ääreründes, mitte paremal. See nr. 11 oli seekord Esko Brandt (aka Brasco). Paremal äärel olin mina, nr. 17, ehk siis Berg, kes oma närve ei talitse. ;)

PraS
24.09.02, 23:50
vabandust et exisin.ma ootasin sult mingit kõva sõimu vastu, kaarel.eelmine kord mängis brasco 9 kohal kui me viimati kohtusime.

aga loogiline olex et te meiest tugevamad olexite.te ju teete märksa rohkem kordi trenni kui meie ja ka palju intensiivsamalt.

aga voro mängis üsna tublilt, kuigi sellel kohal pole ta vist ammu mängind?

Brasco
25.09.02, 01:42

märjamaa kollid mõtetutest olukordadest? esimene värav oli karistuslöögist(viga isegi vilistati ära), teine oli äärest täeste ja ilus pea löök, kolmas oli teie keskkaitse süü.ma ütlex et teie 2 väravat olid ikka päris kobinad.eriti see kolmas.ja keegi võix ikka öelda kes teil seal paremas äärerundes oli(nr 11).selle venna koht küll II liigas pole).ja berg peax ka natsa oma närve talitsema:). poisid ärge siis kohe pahandage ma aint .........

njaa... ma ise ütlex ka , et oma hooaja sitemal mängul lõin värava... kuid mõelge ise... minu senise amatööri-karjääri jooxul on olnud veel hullemaid mänge :D igatahes... mai tia... ex treener siis hoiab mind :D tänu me headele suhetega :D

PraS
25.09.02, 12:57
järelikult.aga need emmaste poisid on nnüüd kuidagi tagasihoidlikud.

eerik999
25.09.02, 17:39

järelikult.aga need emmaste poisid on nnüüd kuidagi tagasihoidlikud.

kle mõtle ise, kui talle ta oma mäng ei meeldinud... mis siin tahta... rünnakuid peab lõpetama õppima...

PraS
26.09.02, 23:56
aga aeg olex juba selline et peax nagu tulemust ka tulema hakkama.2a. juba II liigas ega mingit arengut.trenni onju kõvasti tehtud?

Ray Ecco
27.09.02, 14:37
Mis seletad Märt...me oleme küll teist aastat, aga mäletatavasti eelmine aasta ei suutnud me midagi ära teha see aasta oleme ikka vastu hakanud....ja ütle palun miks brascol kohta ei ole(märt)...koti lõi ju ära mis veel tahta...ju siis ikkagi halvasti pani see märjamaa...et et brascot kinni ei suutnud hoida ja eelkõige märjamaa imes!

PraS
27.09.02, 20:20
ei suutnud brascot kinni pidada.las ma nüüd ütlen, et kas see on siis hea ääreründaja kes praktiliselt 2 1-1 olukorda ära ei suuda lahendada ja kes tühjast väravast suunab väravaette tulnud tsenderduse äärde tagasi :)

Brasco
28.09.02, 00:35

ei suutnud brascot kinni pidada.las ma nüüd ütlen, et kas see on siis hea ääreründaja kes praktiliselt 2 1-1 olukorda ära ei suuda lahendada ja kes tühjast väravast suunab väravaette tulnud tsenderduse äärde tagasi :)

las ma ka nyyd ytlen... loodan, et see oli esimene ja viimane kord mul 22reryndaja olla... esimene oli see nagu nii... kuid muidu jahh... olex pidanud 2ra l66ma... ei vaidle vasta... :)

PraS
28.09.02, 17:15
ja kui su kehalisi eeldusi vaadata sobixid sa vist kõige paremini ehk ründaja taha.kuid su tehnikast ma eriti midagi ei tea.kuid soovin ikke edu, aga pange siis Valgale ära emmastes(karikamängus).

Brasco
29.09.02, 04:11

ja kui su kehalisi eeldusi vaadata sobixid sa vist kõige paremini ehk ründaja taha.kuid su tehnikast ma eriti midagi ei tea.kuid soovin ikke edu, aga pange siis Valgale ära emmastes(karikamängus).

IRW...@ valgale... eni taim... ei no t2na..v6i oli see siis juba eile, m2ngitati mind taas kord 22rel...kuid sain ka tormaja olla...:D muidu nagu oldud see ryndaja tagune... kuid ex treener siis teab meil paremini...

thierry
29.09.02, 14:52
Vaadake, et Valga käest 20 väravat sisse ei saa......... 10 peaks igal-juhuk vast tulema.

PraS
30.09.02, 03:34
tegelikult peax isenesest valgal raske olema kuna juu mõlemad meesk. mängivad ühesugust joonist.aga ma arvan, et klassivahe on ikka liiga suur sellex.ma pakun mingit 6:0 ei teglt 6:1.ja ma vaatasin et tervis ei võtnudki enam valga vendi ja pole ju ka enam vaja.......

Brasco
01.10.02, 00:50
saime siis nüüd 6-1 pähe... jäime praamist maha... bussi mootor läx katki... ja kõige hullem - mu vanaonu suri... :( pole midagi öelda, et jahh 28.sept. ei tohi ikka midagi teha...

PraS
01.10.02, 02:06
mind huvitab üx asi:

kes on see kutt heleda peaga.esimestes mängis ta paremasääreründes ja nüüd on keskele liikuma.hallide lotto butsadega?

Kaarel
01.10.02, 02:27
kes on see kutt heleda peaga.esimestes mängis ta paremasääreründes ja nüüd on keskele liikuma.hallide lotto butsadega?

See on ilmselt Marto Kiisk, keda mõtled. Eesti U-19 koondise mängija.

Brasco
01.10.02, 02:29

mind huvitab üx asi:

hmz... ta on noorte koondises... kui ästi otsid saad nime ise teada... ise ei räägi nimedest ;)

Jaan
01.10.02, 02:38

mind huvitab üx asi:

hmz... ta on noorte koondises... kui ästi otsid saad nime ise teada... ise ei räägi nimedest ;)

Häbened, väää?

Brasco
01.10.02, 23:46
Originally posted by Jaan

Häbened, väää?

mida ma peaxin häbenema?? nimedest rääkida?? asi on selles, et igal inimesel on õigus oma privaatsusele, sellepärast siin nagu existeerivadki NICKNAME\'id... nii et jahh Kaarelile soovitan teiste privaatsust austada... kuigi jahh... nüüd on hilja siukeseid soovitusi teha.. vähemalt edaspidisex teadmisex siis..

Jaan
02.10.02, 06:52
Ega siis nickname mingit privaatsust loo, niikuinii siin ju paljud teavad teisi inimesi. Ja üleüldse on meil vist privaatsusest erinevad arusaamad, ma pakun.

PraS
03.10.02, 00:14
nojah priivatsus priivatsisex, aga tema on teie võistkonna kõige kasulikem mängija.ja ma arvan, et see kutt on aastaga teist vist kõige enam arenenud ka.......?

Brasco
03.10.02, 01:51

nojah priivatsus priivatsisex, aga tema on teie võistkonna kõige kasulikem mängija.ja ma arvan, et see kutt on aastaga teist vist kõige enam arenenud ka.......?

Üx arenenumaist...

PraS
03.10.02, 16:34
ehk valgustafd mindki kes need teised on?olen väga tänulik kui seda teexid.

Phillips
04.10.02, 02:34
Brasco ..ma tahaksin väga teada..mida sa privaatsuse all silmas pidasid..et kuhu sa nagu selle piiri tõmbad...ma arvan juba et ainuüksi see, et sa kohati HÜJK topicu all kergelt lolli juttu ajad, on kõikide selle mansa mängijate privaatsuse rikkumine..

Brasco
04.10.02, 04:03
Originally posted by Phillips

Brasco ..ma tahaksin väga teada..mida sa privaatsuse all silmas pidasid..et kuhu sa nagu selle piiri tõmbad...ma arvan juba et ainuüksi see, et sa kohati HÜJK topicu all kergelt lolli juttu ajad, on kõikide selle mansa mängijate privaatsuse rikkumine..

harrikas...hmm.. njahh... wattewwa ;)

Brasco
04.10.02, 04:05

ehk valgustafd mindki kes need teised on?olen väga tänulik kui seda teexid.

Kiisk, Tokko, Otsmaa, B E R G.... ja muidugi osa teisi mängijad, kes hästi on liigat pannud...

PraS
04.10.02, 13:17
berg võibolla tõest.kui ta eelmine aasta sk-l mängis siis oli ta tõesti äpu...... tokko on isegi koondises ju.......ja taandarenenud kes on?

Brasco
04.10.02, 17:39

berg võibolla tõest.kui ta eelmine aasta sk-l mängis siis oli ta tõesti äpu...... tokko on isegi koondises ju.......ja taandarenenud kes on?

hmz... ma olen näitex sitasti pannud, kuid ei ütlex et taandareng on olnud :D aga Mõmmi on meil vähe mänginud... ja Voro istub pingil... üx väravavahtidest on ka pask... kuid ei ütlex, et kellelgi taandarengut olnud on... kõik arenevad ;)

PraS
04.10.02, 21:02
aga kelle areng on seisa ma siis jäänd(küsime siis vähe teisiti)?

thierry
12.10.02, 03:37
Minu arust on Brasco väljakul ausalt öeldes suht nõrk:õnnelik:

PraS
12.10.02, 18:09
no ex nad kõik ole juba mahakandmisele läind.neist tippjalgpallureid kyll ei saa on minu arvamus.kuigi pisikeste eranditega....

Ray Ecco
15.10.02, 16:34
Kuule Märt......
Tark poja oled..meile on neid jalgpalli kriitikuid vaja...eriline \"doktori jutt käib\" miks seda vaja on? Ütle vahelduseks mõni hea sõna kaaa..
Muidugi küll meil veab, et sa tuleviku ette näed....krt võtax!:viha:

PraS
15.10.02, 21:39
olgu ma siis ennustan vähe optimistlikumalt.te jõuate selle kooseisuga meistriliigasse ja võidate tiitli ja jõuate CL-s veeradnfinaali.kas nii sobib või olin ikke liiga pessimistlik.

Kaarel
15.10.02, 22:03
Märdil on vist lihtsalt kerged kompleksid seoses sellega, et Märjamaa Emmaste käest kõik mängud talasse sai...:kaval:

PraS
16.10.02, 14:14
see olex imelik olnud et te polex meid võitnud(ja näe ühe mängu ka viigistasime).sellise trennis juures mida teie ja meie teeme peaixd ju paberil juba võit teie käes olema.ja kui me vahest üldse trenni teeme.aga noh jus siis olen kade kui nii arvad statistik kaarel.kuule mul üxi küsimus kes on praegu singapuri liigas viiendal kohal oleva meeskonna ründaja-see küsimus kaarelile, millele sa oskad nagu nii kohe vastata:))

Kaarel
16.10.02, 15:32
trennis juures mida teie ja meie teeme peaixd ju paberil juba võit teie käes olema

Sellest lausest võiks järeldada, et kaks meeskonda treenivad koos, mida siiski ei tehta. Vahest väljendad ennast natuke täpsemalt. Ega ma muidu ei noriks, aga lihtsalt väga imelik on kaotust põhjendada sellega, et teised treenivad rohkem - keegi ei keela sul rohkem treenida. Ja üleüldse sa räägid siin 2. liiga amatöörjalgpallist väga veidralt- näiteks üks su postiusi: no ex nad kõik ole juba mahakandmisele läind.neist tippjalgpallureid kyll ei saa on minu arvamus.kuigi pisikeste eranditega..... Kulla inimene - 2. liiga amatöörjalgpallureist ei saagi kunagi tippmängijaid, sest mängitakse hobikorras, põhitegevuse kõrvalt. Tippjalgpall kui selline on hoopis midagi muud.

PraS
17.10.02, 14:36
treening mahud on teil ja meil hoopis erinevad......
et treenix rohkem.kulla kaarel meil ei ole võimalik seda teha.mõned inimesed peavad ka raha teenima(teie võistkonnas enamus ju koolilapsed).ja meie mehed ei ela kõik ju ühes linna.ja kas pärnu jk tervis on amatöörjalgpalluritest koosnev.kas u-19 mees on amatöörjalgpallur.ehk veel ta tõesti on kuid ta ise tahab ......
ja ma arvan, et sul ongi auahnemad plaanid kui lihtsalt hobi korras jalgpalli mängida.

Ray Ecco
18.10.02, 14:26
Märt...väga imelik jutt sinu pool..sa räägiks nagu teine liiga oleks neid U-19 vendasid ja lepinguga ehk siis proffijalgpallureid täis,,ei ole nii ju vaid mõni üksik ja isegi Kiisk on see kes on U-19, kuid mitte mingit lepingut ehk siis amatöör jalgpallur kui nii öelda!
Pärnu Tervises on ka Hurt ja Raudnagel, kuid nemadki sama hästi kui Valga, viimane isegi U-21(ei tea kuidas ta sinna sai:)) ):doh: :kaval:

PraS
18.10.02, 22:51
no ex ikke sellepärast et ikke isa sebis ta sinna.....
no minu juttu kohta nüüd siis et kuigi mängijatel pole lepingut treenivad nagu poolproffid.siin kohal ikke mõtlen ma emmastet ja tervist(st. flora noored).

Kaarel
18.10.02, 23:01
no minu juttu kohta nüüd siis et kuigi mängijatel pole lepingut treenivad nagu poolproffid.siin kohal ikke mõtlen ma emmastet ja tervist(st. flora noored).

Vahest seletad lahti mida Sinu arust tähendab treenimine, nagu poolproff?

Ma arvan, et Sul pole päris selge poolprofi mõiste kui selline.

PraS
20.10.02, 21:29
ehk nüüd vist jah pole selge see mõiste.....?

PraS
27.10.02, 20:37
no brasco või keegi teistest emmaste omadest kas teist loodaxe uus meeskond(nimes pidi olema mingi kohila).kas mu väitel on alust?keegi nagu rääkis?edu teile siis (olen hääääs tujus).........kohtume ehk 2 a. pärst(vt. II liiga mansad.........

Brasco
10.11.02, 22:52
PÄIVÄ
niih.. Mära kle kui sa vaataxid me trenne... me trennid on arvatavasti mitu korda kergemad kui teie omad... me läheme platsile ja me hakkame kõigest tavalist mängu tegema... ja vähemalt pooled ei pinguta sealgi midagi... nii et see, et te 2xnädalas Erkiga trenni teete teeb sama mis me 5xSarapiga... nüüd meilgi 2xnädalas siukesed lahjad trennid koguaeg...
aga selle Kohukese klubi pealt ei oska küll sõna võtta... esimest korda kuulsin sellest... loodame ikka, et emmaste jääb.. kuid kodu mängud võixid tlna piires olla...

Jaan
11.11.02, 18:50
Tohutu môte siis Emmaste klubil kui kodumängud on Tallinnas. Sama nagu samuti 2. liiga läänetsoonis mänginud Hiiu Kalur Kärdlast, kelle kodumängud olid Maardus. Miks nemad olid läänetsoonis ja Tartu meeskond pôhjatsoonis... beats me

nwa
11.11.02, 23:02
kas sa hakkad poole hooaja pealt kedagi Läänest Itta tõstma .

Mötle enne kui midagi sirgeldad :õnnelik: :õnnelik:

Jaan
12.11.02, 01:16
Sa ei saanud asjast absoluutselt aru, môtle ja loe mitu korda üle enne kui vastad. Spetsiaalselt sinule kordan üle - mulle ei meeldi kui vôistkonna asukohaga meelevaldselt ringi käiakse. Järjepidevus on lahe.

PraS
12.11.02, 12:58
asi on selles et emmaste eksisteerib tänu sellele et emmaste vallavalitsus pidi pohlakule mingit kompensatsiooni tegema.......ja ega pohlak ei tahax ka oma meeskonda venelaste vastu saata......:)))) ja brasco me oleme erkiga 3 a. jooksul trenni teinud mingi 2 või 3 korda.....

Brasco
15.11.02, 00:29
ei no siis ära tule üldse kargama, et vaata palju me trennis käime ja kui palju te... see siis te oma viga et kotid üle pea tõmmataxe ja jalaga veel * punkti mõnuga lüüaxe. Kahju teist tõesti. võtke natuke rohkem aega oma meeskonnale, ehk järgmisel hooajal heal juhul panete IIIliiga kinni ka, kuid kui olete samasugused puujalad nagu see hooaeg siis usun, et teid ülejärgmine hooaeg võib IV liigast leida...

Phillips
15.11.02, 01:43
Brasco,kaua Sarap teil puhata laseb..?millal trenni tegema hakkate,ja kus..

PraS
15.11.02, 02:00
nojah brasco äää nyyd solvama ka hakka......
no muidugi meil pole ju nii universaale kui sina......ja nii hästi töötavat meeskonda nagu teil.....sa ju lubasid sel aastal II liiga kinni panna(vt. selle teema alguse postitusi)...ja meilt olex jah halb rohkem tahta ...... me ju tööinimesed ja pereinimesed.....ja ei saa ju koguseaeg jalgpallile pühenduda....no aga edu sullegi brasco....hea et seda meilegi soovisid....

Ray Ecco
15.11.02, 15:29
No märt siis oled vale mees üldse kommenteerima..see on ju täiesti teie asi, kas teha trenni või mitte, ega asi on kättevõtmises ka ju...te ei käi ju kogu aeg lapsel näppu suus hoidmas või pidevalt tööl....tulete 3..4x nädalas kokku ja teete poolteist tundi vutti, vaevalt teil seal märjamaal 12 tundi päevas töötab:kaval:

PraS
17.11.02, 05:32
sa nüüd mõtled vähe valesti, et no meie mehed elavad kõik ilusti märjamaal.....me ei ole ju nagu teie kõik tln kutid või adentese poisid.....no ju me siis ei suuda endid kätte võtta nagu teie......te olete meile suured eeskujud....

PraS
23.11.02, 14:35
Brasco ma kuulsin et sa pidid mingi uude võistkonda minema....mingi pubi mansa....:)

Ray Ecco
25.11.02, 16:28
Misassja...Brasco, mis jutt see on...kas Märt räägib õigust, ära nüüd Monkyle, Meierile ja
Tormile järgne, et lähed sinna Nimetasse mängima....mõttetu juuu...ah eks ise teab..kui sel väitel muidugi alust on:kaval:

PraS
25.11.02, 18:48
ehk räägid sellest nimetast natsa kah?

FCB
25.11.02, 19:28
Nonii, äge vaidlus käib siin .
Phillips, kuidas mäng oli eile ? ja ilm :naer3: ?

Head Kadripäeva !

Brasco
25.11.02, 22:31
niih... mai tea kes ajas, või kust kuulsid pubi juttu.. mina pole rääkind, et mina lähen :) aga ecco kle Vinni hakkab ka neljandas mängima... sinna tahax küll minna... head tüübid ees... ja nohh... ma sobix sinna ka ju... ma nii universiaalne ju :D a Phil, kle edu teile... hästa panite ära... järgmine hooaeg pange jälle ära :) :õnnelik:

Phillips
26.11.02, 23:22
kle surusime terve mängu ,lõpuks tuli õiglaselt teenitud võit...ilm oli külm..plats täielikult jäätunud..,jubedad tingimused ühesõnaga..aga lõpp hea kõik hea

FCB
27.11.02, 23:47
phil kaua sul puhkus on ? (küsija suu peale ei lööda);)

Phillips
02.12.02, 23:47
dets.lõpuni

thierry
04.12.02, 01:02
Brasco on vähemalt jalgapalliväljakul küll 1 mõttetu mees... ja see pole alusetu jutt, sest ise olen ju näinud ikkagi.

Phillips
04.12.02, 01:45
muidu täitsa hea mängija..aga pingutab üle veidi..unustab teised mängijad ära

Brasco
08.12.02, 03:39
Originally posted by Phillips

muidu täitsa hea mängija..aga pingutab üle veidi..unustab teised mängijad ära

:o muidu täica hea mängija aga üx väike viga - mängida ei oska :D

Ray Ecco
10.12.02, 12:21
Mine persse, naera herneks!!!!!!!!!!!!!:kaval: :D

Litmanen37
10.12.02, 14:39
Brasco,sa ju isetsed platsil.Ja kui võidate,siis pidi olema see sinu kätetöö:lahe: Hehee,mõtetu mees:D Ja pealegi Nimetaga pole sul kohe kindlalt mingit pistmist:)

Brasco
10.12.02, 18:57
Originally posted by Litmanen37

Brasco,sa ju isetsed platsil.Ja kui võidate,siis pidi olema see sinu kätetöö:lahe: Hehee,mõtetu mees:D Ja pealegi Nimetaga pole sul kohe kindlalt mingit pistmist:)

kle Nimetaga..nimetasse ju ikka :)... jutud käivad ve?? üleminek emmastest nimetasse ei saa teox... kuna Nimeta ei taha üht kannu extra mulle teha.. nii et diil jääb katki...:oih:

Brasco
10.12.02, 18:59
Originally posted by thierry

Brasco on vähemalt jalgapalliväljakul küll 1 mõttetu mees... ja see pole alusetu jutt, sest ise olen ju näinud ikkagi.
kle äkki nägid mind üli sital mängul? või siis kahel...?

meier11
10.12.02, 19:32
tere kah, muidumehed. Mõtlesin et panen siin ka midagi maha. Seda, et kuidas läheb ka siis. Kas teete terve talve väljas trenni ? Siis on kyll vittus. Njah, kuulge hoitke kõvad siis, eksju !

meier11
10.12.02, 19:35

Nojah, Brasco on nagu taon, aga kui so oled see, kes ma arvan et sa oled, siis ma ei saa aru miks sa yldse siin kellegi teise mänguoskuseid kritiseerima hakkad? Võibolla sellepärast, et sul endal neid pole, kuid kes teab.:kaval:

Litmanen37
10.12.02, 22:02
Nimeta lihtsalt ei taha igasuguseid suvalisi vendi,kes endast liiga heal arvamusel on!Kahju,et sulle pettumuse valmistasin:D :D :D :D :D

Brasco
12.12.02, 00:53
Originally posted by meier11

Nojah, Brasco on nagu taon, aga kui so oled see, kes ma arvan et sa oled, siis ma ei saa aru miks sa yldse siin kellegi teise mänguoskuseid kritiseerima hakkad? Võibolla sellepärast, et sul endal neid pole, kuid kes teab.:kaval:

jah... mina võix ikka olla see kes olen.... ja meier raibe... sa võixid oma kotid ka platsile vedada... sa ju ei mängi paxule... :D

meier11
12.12.02, 20:19
Kled, ma mängingi, aga ma ei viici mingite dibladega yhes satsis olla, kui nad seal veel mängivad. Ning olen oma kodu leidnud- FC Nimeta. Siin kõik normaalsed sõbrad ning ei ole mingit mõttetut värki. Seda ka, et ei viici enam hakata 2 või 3 liiga tasemel trenni tegema, sest parem õpin, ning käin kuskil õllemansas. Lootust mul eriti pole jalgpallurina nutsu hakata saama ning seega mängin seda nyydsest oma lõbuks ( ennem mängisin ka oma lõbuks, kui siis oli asi professionaalsem). Ning varsti ylikool ning jalgpall hakkab yha väiksemat rolli mängima, kuigi olen kindel, et seda kunagi ei unusta. BTW- kuidas see kilunägu diblanässakas ka elab, sõidab ikka kõigile kossi ?

Soovin teile kõike paremat ning tahtsin ka seda veel teada, et mängite uuest hooajast ikka sama nimega ?
kelle duubel olete?
mis on teie duubel?

Hoidke kõva, need kellel lootust on :kaval:

meier11
12.12.02, 20:21
Kled, ma mängingi, aga ma ei viici mingite dibladega yhes satsis olla, kui nad seal veel mängivad. Ning olen oma kodu leidnud- FC Nimeta. Siin kõik normaalsed sõbrad ning ei ole mingit mõttetut värki. Seda ka, et ei viici enam hakata 2 või 3 liiga tasemel trenni tegema, sest parem õpin, ning käin kuskil õllemansas. Lootust mul eriti pole jalgpallurina nutsu hakata saama ning seega mängin seda nyydsest oma lõbuks ( ennem mängisin ka oma lõbuks, kui siis oli asi professionaalsem). Ning varsti ylikool ning jalgpall hakkab yha väiksemat rolli mängima, kuigi olen kindel, et seda kunagi ei unusta. BTW- kuidas see kilunägu diblanässakas ka elab, sõidab ikka kõigile kossi ?

Soovin teile kõike paremat ning tahtsin ka seda veel teada, et mängite uuest hooajast ikka sama nimega ?
kelle duubel olete?
mis on teie duubel?

Hoidke kõva, need kellel lootust on :kaval:

Mõm17
12.12.02, 20:27

BTW- kuidas see kilunägu diblanässakas ka elab, sõidab ikka kõigile kossi ?

:kaval: :kaval: :kaval:
Ikka närvitseb, rabeleb ja viriseb

:) :) :)

eerik999
21.12.02, 23:55
Originally posted by Mõm17

BTW- kuidas see kilunägu diblanässakas ka elab, sõidab ikka kõigile kossi ?

:kaval: :kaval: :kaval:
Ikka närvitseb, rabeleb ja viriseb

:) :) :) :
Mida te virisete, vaadake mis te ise platsi peal teete. Vaata õigepealt enda nägu üle,siis hakka alles kommenteerima midagi!:deemon:

eerik999
22.12.02, 00:11
Brasco ära võta liiga palju sõna eriti seal kus peaksin suu kinni hoidma!

eerik999
22.12.02, 00:12

Kaarel
22.12.02, 00:29
Originally posted by eerik999

Üpriski arusaamatu lause IMHO.

thierry
23.12.02, 22:53
Meier11 tundub asjalik mõistusega kutt olevat:lahe:

Brasco
25.12.02, 02:18
Originally posted by eerik999

siis hoia seal suu kinni :D

Sannu
25.12.02, 17:51
MIllised on olnud klubi muutused, kes kuhu on läinud ja kes on HÜJK EMMASTE-sse jäänud, või on kõik FC Kuressaarde saadetud

cyberc
26.12.02, 22:07
no emmastees tuleb küll põlvkondade vahetus...:D
emmaste alustab järgmine hooaeg siis mc tallinna asemel esiliigas,treeneriks hakkab zaur ja kõik endised emmaste pallurid saadetakse minema lellesse vist...emmastest saab siis valga paasklubi ja tervisest flora oma...;) tervise treener on järgmine hooaeg ivo lehtmets..tervise koosseis jääb enamvähem samaks ja emmastesse lähevad põhiliselt 86 ja 85 mängijad...
:õnnelik:

Kaarel
26.12.02, 23:51
Originally posted by cyberc

emmastest saab siis valga paasklubi ja tervisest flora oma...;)

paasklubi? Mingi uus nähtus siin issanda loomaaias?

PraS
27.12.02, 04:03
nojah suured uudised.....mix selelst sloleht ei kirjuta:P

cyberc
01.01.03, 17:16
no ma lihtsalt vastasin...mõned ehk on sellest huvitatud...:doh:

PraS
02.01.03, 09:25
see emmaste mis oli aastavahetuse turniiril oli ausalt öeldes mage..........

Brasco
02.01.03, 15:10

see emmaste mis oli aastavahetuse turniiril oli ausalt öeldes mage..........

nii kaua, kui enam seal ei mängi.. mind see teema enam ei goini :lahe:

FCB
05.01.03, 21:34
njah mind se ka enam ei torgi.

SIIS peaks selle teema kinni panema. amen

Ray Ecco
06.01.03, 12:34
Aga viimane sõna jäi mulle, HEAD UUT AASTAT!:kaval: :D :P

budu
23.02.13, 10:14
Kas HÜJK Emmaste jätkab esiliiga B tasandil ikka Tallinna klubina,või lõpuks kolitakse Hiiumaale tagasi?

emmaste.com
25.02.13, 22:00
HÜJK Emmaste mängib peagi algaval hooajal Esiliiga B tasandil Tallinnas, koduväljakuteks Sportland Arena ja Männiku muruväljak.