PDA

View Full Version : Lemmikspordifirma

DelPiero
10.03.02, 09:58
Ise eelistan Adidas-t

Undi
10.03.02, 10:26
ADIDAS!!!
maha nike ! :D

greenday
10.03.02, 10:31
Adidase rõivad näevaed enamuses jubedad välja, eriti dressipluusid, aga nad teevad kvaliteeti.

vibu
10.03.02, 10:34
Aru ma ei saa- kus kodumaatised tootjad on? Marat jne....

mängur
10.03.02, 11:16
Kahe viimase variandi eest annan huumori punktid teema püstitajale!

Yazid
10.03.02, 12:54
Loomulikult Adidas-kõrge kvaliteedi ja hinna suhe:lahe:

sicmic
10.03.02, 12:59
Kas nüüd on nii, et need kes panevad Nike ja Adidas, tembeldatakse jõmmideks/rullnokkadeks?

ise eelistan adidast ja umbrot :D

Yazid
10.03.02, 13:06
Orginally posted by m1ck

Kas nüüd on nii, et need kes panevad Nike ja Adidas, tembeldatakse jõmmideks/rullnokkadeks?

ise eelistan adidast ja umbrot :D
Adidas ju eriti rullnokalik firma pole-liiga odav toodang vist;)

Jyrka
10.03.02, 17:48
Adidas on lihtsalt kole oma triipude ja varvilste asjadega

Raix
10.03.02, 18:43
nendest kümnest variandist tooksin neli välja: Lotto, Umbro, Converse ja siis loomulikult Ma olen kõva mees :D :)

greenday
10.03.02, 19:08
Orginally posted by m1ck

ise eelistan adidast ja umbrot :D A true rullnokk wouldn't be caught dead in Adidas.:D

vibu
10.03.02, 19:15
No sel juhul olen mina rullnokk- kui ikka maal olen ja laudast sõnnikut välja viskan, siis on mul Tosun seljas (ja üldse ei häbene)...

Ertai
11.03.02, 00:17
Damn...mis ma nyyd teen......myyn adid maha või:P
Tgelt ma eelistan kvaliteetseid....mis ikka kestab ja norm on....momendil on adi v nike siis..minu puhul(nt. nende jalanõud sobivad minuga normilt)

----------------------------------------------------------------------------
Damn ei tohiks kirjutada...kooli ajaleht vaja valmis saada.....kell juba nii rõve......drrm.....uni.see...et.g.gfg:uni:

Pätu
11.03.02, 01:02
Orginally posted by Yazid

hmm kas see käib nii et kvaliteet ja hind on mõlemad kõrged...... :kratsti:

Devil
11.03.02, 09:17
Puma, Umbro jätaks mina välja need ei sobi, see on minu arvamus kuid puma kindlasti imeb umbro natukene imeb ästi natukene:D aga jah kadakaturgu ei saa välja jätta seal head odavad automakid ja muu träni :D

Aff
11.03.02, 11:15
Dr Martens ;)
:õlu:

INCE
11.03.02, 11:23
Jalkavarustuse poolest on väga head:
buutsad: nike ja adidas,
kaitsmed: umbro ja puma
vorm: kappa ja nike,
dressid:lotto ja nike
joped: umbro.

Aga kõik on suhteline.Kui raha palju, siis võid pealaest jalatallani ola Nike´või Adidast täis, kui raha vähem ostad Maratit või õmbled ise...:) :lahe:

Aramis
11.03.02, 12:23
Orginally posted by Devil

Puma, Umbro jätaks mina välja need ei sobi, see on minu arvamus kuid puma kindlasti imeb umbro natukene imeb ästi natukene:D aga jah kadakaturgu ei saa välja jätta seal head odavad automakid ja muu träni :D

Minu arvamus on, et sinu arvamus sucks.Eriti viimane lause - kadaka turu automakk on kole saast asi ja sobib penskaritele ,kes tahavad autos Elmar Raadiost nt Uno Loopi kuulata.Riiete ja tossude ostmine sealt ka ei kõlba.Piraatsoftware oli ainuke asi ,miks seal sai käidud.Ja kui nüüd rääkida headest spordirõivast tootjatest, siis putsadena on Nike eelistatum või siis Diadora(seda puht tallaaluselistel põhjustel).Kossutossuna momendil Fila ,aga ma vahetan selle tulevikus Reeboki vastu tagasi.Adis pole ma kunagi pidanud pettuma,Umbroga sai ka omal ajal vutii mängitud.Puma mulle meedlib ,aga peab jah tunnistama ,et on olnud allaandmist kvaliteedis.

Devil
11.03.02, 12:56
nu krt automakid ... valest kohast vaatad aga jah tõestikadakalt siiski piraat tarkvara ja odavad korras head automakid (Pioneer täis digi cd-mängiaga 1700 5+ olukorras ..varastatud vms), kui hästi läheb leiad enda oma sealt kah :D
Aga sportdivarustus seal njaa ma pole nii rikas et sealt osta:D...
Kui natuke oma arvamust pakkuda siis dressid ... Championsi omad, on head ja asicsi tossud jooksmiseks, tenniseks ja jalgpalliks adidas, kossuks fila nike ja adi ja seda et parimat mäesuusa varustust harrastajale fiveseason :), kaitsmetest eelistan mina ntx uhlsport vai adi

Devil
11.03.02, 12:57
aga jah seda kah et iga yhe arvamus on igayhe enda asi... ja oleneb ju mis kellegile sobib vms:lahe:

coco
11.03.02, 13:02
ei teagi, aga eriti nõme on just adidas, just see kolme triibu variant, no issand, koledamaid riideid ananb välja mõelda, värvide valikuga on ka parajalt prse kukutud, adidase jalkapallid on enamvähem kuigi ise eelistan ka pigem Selecti
putsade kohapealt niipalju et olid mul mingid raudkorkidega adidased, healjuhul aasta pidasid vastu, aga praegu on nike'd ja varsti saab 2 aastat täis ja ainult ühel putsal seest kannakohast on natuke katki, muidu täitsa korras.

yheksa
11.03.02, 13:08
Orginally posted by Aramis

kadaka turu automakk on kole saast asi ja sobib penskaritele ,kes tahavad autos Elmar Raadiost nt Uno Loopi kuulata.

Täiega teemast välja.
Ikskjuus mii - aga asjade väärtusi hinnata "penskaritega" näitab, et Sa oma arvamust põhjendada ei oska.
See kui Sulle ei meeldi, ei tee asjasid kehvemaks....

Ahjaa - mulle meeldib NIKE :-)

Nüüd sai hoopis imelik Nike teeb justnagu "rullnokaks" ElmarRaadio/Uno Loop aga hoopistükkis "penskariks" :-)

yheksa@kuulab.elmarit.ja.uni.loopi

Yazid
11.03.02, 13:20
Orginally posted by eestieest

Orginally posted by Yazid

hmm kas see käib nii et kvaliteet ja hind on mõlemad kõrged...... :kratsti:
Ei käi nii ! Jutt käis ikka suhtest - seega lugeja kõrge ja nimetaja väike;)

Pätu
11.03.02, 13:53
hmm... mina kui jõmm ostsin täna Umbro dressid endale... mille hind jäi alla näiteks Adidase ja Nike dressipükstele.. hmm... ja umbro kvaliteet on hea! odav kah veel

Aramis
11.03.02, 13:55
Nummer üheksa - asjade väärtusi antud juhul hindasin penskaritega ,sest kartsin ,et enamus lugejatest ei saaks aru terministest automakinduses.Nagu nt naised või noored lapsed ;) ....
Aga eksisin, devil jagab asja küll ja see varastatud Pioneeri jutt on täica asjalik,kuid ...selleks tarbeks Kadaka autoturg parem ja mina pidasin eelmises kommis silmas seal müüdavaid x-nimega brände,kelle automakk on ekvivalentne 2x10w võimsuse ja mehaanilise kasseti nng keeratava raadioga.
Ja ,et teemast täiesti välja minna - devil , võin pakkuda Pioneeri,Pana või Kenwoodi Cd-makki uuest peast ja garantiiga kõigest 2500 krooni eest - seega on rsikimisel võidetud hinnavahe suht väike dont you think?

PS! Üheksa ,mina pole süüdi, et sul selline muusikavalik on!Sa pole penskar ,aga üldistusi tehes ei saa me ju kõiki erandeid arvesse võtta.No Hard Feeling it is!

yheksa
11.03.02, 14:04
Orginally posted by Aramis

PS! Üheksa ,mina pole süüdi, et sul selline muusikavalik on!Sa pole penskar ,aga üldistusi tehes ei saa me ju kõiki erandeid arvesse võtta.

HeaküllHeaküll... :)

NoHardFeelings!

Miq
11.03.02, 15:51
Adidas ei meeldi - kvaliteetne võib olla, aga toetab Saksa ja Itaalia koondist :( Tegelt ei ole eriti kenad asjad ka tal. Converse on selline kossuvendade firma üldse. Umro teeb riideid küll normaalseid, aga peale ühtede putsade omamist enam Umbro putsasid ei osta. Pallid-kaitsmed on mu arust Selectil head. Muidu on jällegi äge firma Salomon. Aga putsade koha pealt olen siis vist jõmm mis jõmm - siiani pole veel Nike'st paremat leidnud.

Undi
11.03.02, 16:50
Orginally posted by Miq

Adidas ei meeldi - kvaliteetne võib olla, aga toetab Saksa ja Itaalia koondist :( Tegelt ei ole eriti kenad asjad ka tal. Muidu on jällegi äge firma Salomon.
ehhee miq..:) salomon kuulub ka adi gruppi :)
ehk siis virma ametlik nimi (vähemalt Euroopas) on adidas-Salomon AG

dieter
11.03.02, 17:29
Orginally posted by Miq

Adidas ei meeldi - kvaliteetne võib olla, aga toetab Saksa ja Itaalia koondist :(

Sry kui ma enda võhiklikkusega võin hiilata, aga millal viimati Adidas Itaalia koondist toetas? Minu teada on Adidase riigid Saksamaa, Prantsusmaa :deemon: , Hispaania nö suurtest riikidest. Itaalial viimati oli Kappa ja kas varem mitte Lotto?
Mulle muidu adi meeldib ja on üle prahi, kuigi ega ma ainult märgi järgi kah osta, ese peab ise ka meeldima ja sobima ning mis kõige peamisem, mugav olema.:lahe:
Samas nike ja reebok eriti ei meeldi, kuigi ma ei saa öelda, et nüüd niket ma ei kanna ja reebokit selga ei pane :D

DelPiero
11.03.02, 19:10
Eesti - Nike
Prantsusmaa - Adidas
Itaalia - Kappa
Saksamaa - Adidas
Belgia - Nike
Kamerun - Puma
Portugal - Nike
Holland - Nike
Nigeeria - Nike
Inglismaa - Umbro
Iirimaa - Nike

Siin vaid mõned

Pätu
11.03.02, 19:23
seee oli küll väga mõtekas postitus (nagu ka minu oma :D)

kyps
12.03.02, 11:06
Vahva, jälle uus hääletus:D

Eesti - Nike 1
Prantsusmaa - Adidas 2
Itaalia - Kappa 2
Saksamaa - Adidas 2
Belgia - Nike 1
Kamerun - Puma 2
Portugal - Nike 1
Holland - Nike 1
Nigeeria - Nike 2
Inglismaa - Umbro 1
Iirimaa - Nike 1

Nike võtab päris mitmel rindel:P

13
12.03.02, 12:49
Kus on UHLSPORT?

kyps
12.03.02, 13:05
Orginally posted by kolmteist

Kus on UHLSPORT?

Eks siin ole mitmeid tegijaid puudu.

N:Le Coq ja Errea

Devil
12.03.02, 13:17
hmm mul tuli siuke asi meelde on olemas veel siuke tegija virma nagu mitre kelle kaitsmed on suht pandavad ja pallid veel paremad ... putsasi ei oska kommenteerida ja muud

DelPiero
12.03.02, 13:18
Orginally posted by kolmteist

Kus on UHLSPORT?

Ei mahtund :kulm:

Miq
12.03.02, 14:10
Orginally posted by dieter

Orginally posted by Miq

Adidas ei meeldi - kvaliteetne võib olla, aga toetab Saksa ja Itaalia koondist :(

Sry kui ma enda võhiklikkusega võin hiilata, aga millal viimati Adidas Itaalia koondist toetas? Minu teada on Adidase riigid Saksamaa, Prantsusmaa :deemon: , Hispaania nö suurtest riikidest. Itaalial viimati oli Kappa ja kas varem mitte Lotto?

No T*rademaa küll. Loomulikult mõtlesin ma Prantsusmaad, mitte Itaaliat. Kevad tuleb ja ajud lähevad pehmeks juba, noh, teate ise küll ju :doh:

Jaan
19.03.02, 03:24
Orginally posted by Alessandro Del Piero

Iirimaa - Nike

Siin vaid mõned

Iirimaa on siiamaani ju Umbro peal olnud. Selle teema juures ei saa ma ytlemata j2tta - Nike'i maaletooja Eestis mine m***i. Miks on Eestist saanud riik, kus Nike'i tooted on kallimad kui kusagil mujal? N2ide. Ostsin laup2eval Tiempo Premier putsad alega - 40 taala. Regulaarhind muidu 105, aga Eestis 2000 krooni ringis eksole... Sama lugu s2rkide ja muu juraga...

DelPiero
19.03.02, 21:17
Orginally posted by Jaan

Iirimaa - Nike

Siin vaid mõned

Iirimaa on siiamaani ju Umbro peal olnud. Selle teema juures ei saa ma ytlemata j2tta - Nike'i maaletooja Eestis mine m***i. Miks on Eestist saanud riik, kus Nike'i tooted on kallimad kui kusagil mujal? N2ide. Ostsin laup2eval Tiempo Premier putsad alega - 40 taala. Regulaarhind muidu 105, aga Eestis 2000 krooni ringis eksole... Sama lugu s2rkide ja muu juraga...

Nike toob "Jalajälg" maale ja Adit "Kolm Triipu"

Undi
19.03.02, 21:46
tore, ale, et meid selle muidu täiesti kättesaamatu infoga varustad, ehk edastad Jaani teate "jalajäljele" ka, teeme nii?
Kurradima kapitalistlikud sead! Naik võiks vähemalt särkide hinnad maha veidi tõmmata.

Jaan
19.03.02, 21:51
Jaa, s2rgid ka. Inglismaal on 40 naela, USA-s 60-70 taala. Kusjuures muude firmade s2rgid on Eestis yldjuhul samas hinnas v6i odavamad kui mujal eksole.

INCE
19.03.02, 21:52
Eesti on igasugustelemaaletoojatele ja muudele tegelinskitele tõepoolest ropult banaanikas.Näiteks Adi putsad , mis 2000 välja lasti ja eelmine aasta saksas juba 59 DEM-iga müüdi pole Eestisse veel jõudnudki!!! Ja kui ükskord jõuavad , siis on hind a 1500 -2000.:viha: sic!
Nöörivad raisad nagu oskavad.Sellepärast tellingi ise kõik jalanõud välismaalt.:kaval: Esiteks odavam ja teiseks valik on TOHUTU!!:)

Peku
23.03.02, 17:05
eriti lolli teemaga tulid küll välja.. :doh: :õlu:

greenday
23.03.02, 17:25
Orginally posted by INCE

Eesti on igasugustelemaaletoojatele ja muudele tegelinskitele tõepoolest ropult banaanikas.Näiteks Adi putsad , mis 2000 välja lasti ja eelmine aasta saksas juba 59 DEM-iga müüdi pole Eestisse veel jõudnudki!!! Ja kui ükskord jõuavad , siis on hind a 1500 -2000.:viha: sic!
Nöörivad raisad nagu oskavad.Sellepärast tellingi ise kõik jalanõud välismaalt.:kaval: Esiteks odavam ja teiseks valik on TOHUTU!!:) Kust kohast sa tellid? Selleks on vaja krediitkaarti eksole?

Martin
23.03.02, 18:37
Orginally posted by greenday
Kust kohast sa tellid? Selleks on vaja krediitkaarti eksole?

Ei kredikat pole vaja, nad teevad arengumaadele nagu Eesti tasuta kinke ;)

greenday
23.03.02, 18:47
Orginally posted by Martin

Orginally posted by greenday
Kust kohast sa tellid? Selleks on vaja krediitkaarti eksole?

Ei kredikat pole vaja, nad teevad arengumaadele nagu Eesti tasuta kinke ;)Yes!:D

DelPiero
24.03.02, 12:09
Orginally posted by Peku

eriti lolli teemaga tulid küll välja.. :doh: :õlu:

Mida sa ka tead?

Ertai
25.03.02, 17:10

Eesti - Nike
Prantsusmaa - Adidas
Itaalia - Kappa
Saksamaa - Adidas
Belgia - Nike
Kamerun - Puma
Portugal - Nike
Holland - Nike
Nigeeria - Nike
Inglismaa - Umbro
Iirimaa - Nike

Siin vaid mõned
Kuhu jäi Urugay ja Uganda oma turukatega?;)

jantz
26.03.02, 18:25
:õnnelik: aga otse loomuliklut ainult adidas puma ja asics ülejäänu puht pask...:viha:

mg
26.03.02, 20:24
kõige coolim firma on tramondi, sest läti koondisel peaks nende drewss olema

gaskoff
26.03.02, 21:32
ausalt öeldes on mul jummala pohui, mis dressi keegi kannab
eks igaüks oytsustab oima rahakotu järgi millist dressi ta ostab
mina ostan turu pealt igaljuhul

ahjaa kõva mees olen ka

Jaan
26.03.02, 21:41
Orginally posted by mg

kõige coolim firma on tramondi, sest läti koondisel peaks nende drewss olema

Kunagi oli. Kindlasti veel 1998. Enam minu teada mitte. Vist kasutatakse Pumat nüü.

Devil
26.03.02, 22:05
Orginally posted by jantz

:õnnelik: aga otse loomuliklut ainult adidas puma ja asics ülejäänu puht pask...:viha: puma !!! see on ise yks viimane pask ainult selle tipptooted kõlbavad ja vaevalt sina neid ostad :)

Aramis
27.03.02, 08:57
Ühinen eelkõneleja arvamusega - see ,et keegi mingit asja oma noore ea või majandusliku nappuse tõttu proovida saand pole ei tähenda automaatselt ,et need kõik pasad peaks olema.

Bobik
27.03.02, 11:23
1,5 aasat pidasid normaalselt vastu (400 raha) ja siis tuli üks kork läbi talla, nüüd loodan Nike'i peale...eks näis, kui hea see on...Adi muidu hea, aga putsa jääb mulle juuube kitsaks.

Petsin nüüd iseennast ostes ikka Adidased...damn...;)

airmike
16.04.02, 21:55
sirp on ülekõige jalanõude poolest,tulbiõis teeb viisakaid jopesi,hugo boss aga soliidseid ülikondasi :silm3:

Be[er]wolf
19.04.02, 21:14
:trafck: aga kus on selline spordifirmanagu CCM

pastakanovic
19.04.02, 22:11
hinna/kvaliteedi suhtega hiilgavad Umbro ja Lotto.

Oll
14.05.02, 17:28
Igaljuhul Nike, sest Adi riided on jõle imeliku välimusega.
Endal on Nike vutisaapad ja umb. 2aastat vastu pidanud(Hind raibe oli ka üle 2000EEKi:viha: )see eest eelmised Pumad pidasid kõigest tsipa üle aasta.

Oll
14.05.02, 17:29
Igaljuhul Nike, sest Adi riided on jõle imeliku välimusega.
Endal on Nike vutisaapad ja umb. 2aastat vastu pidanud(Hind raibe oli ka üle 2000EEKi:viha: )see eest eelmised Pumad pidasid kõigest tsipa üle aasta.

Rebu
24.05.02, 03:09
:õnnelik: ADI

Tembu
06.06.02, 11:53
Ei noo miulle meeldivad siuksed kaubamärgid nagu Lotto, Umbro, Kelme, Hummel, Pony, Kappa kah...Adi on kuidagi võõras, Nike on liiga võlts...Prooviks muidugi kõik firmad järgi aga nagu teada on et selleks on kõvasti eeki vaja (kui just Kadakast ei osta):)
Jube lahedad on kelme sisefuti tossud..kollased ja sinised ja punased....oo,romantika

Oll
07.06.02, 05:12
Mis seal Nikes siis võltsi on?
Täiesti talutav ju.

Tembu
14.06.02, 11:29
Noo see Nike paistab kuidagi liiga särav,läikiv,liialt plastmassi,jne. Et ma just seda ei salliks,ei saa öelda, aga parem eelistan teisi produkte.

Black_Magic
14.06.02, 16:06
aga kuhu jäi MIZUNO????:viha: :viha:

airmike
14.06.02, 16:20
Algselt tegi selle postituse Black_Magic

aga kuhu jäi MIZUNO????:viha: :viha: Sinna samasse,kuhu jäi ka UHLSPORT...reitingust välja.:õnnelik:

Sass (45)
14.06.02, 18:36
:deemon: Kas nike'i ja adidase eelistajad on jõmmid-rullnokad? Ei pigeb võib sellisteks tembeldada siia teemasse kirjutajad (mina ise mingil määral kaasa arvatud). See on nii tüpisch areneva ühiskonna jaoks vaadata firmalipikut! Isiklikult eelistan nike'i sellel lihtsal põhjusel, et see on kõige paremini esindatud Eestis ning võib soetada kogu varustuse kena komplektina, jalatsite puhul ei ole kvaliteet kõige parem kuid samas palju sa ikka käid samade papudega!

Somehow the clothes do not make a man...

V.Uljanov

Black_Magic
17.06.02, 22:13
Algselt tegi selle postituse airmike

Algselt tegi selle postituse Black_Magic

aga kuhu jäi MIZUNO????:viha: :viha: Sinna samasse,kuhu jäi ka UHLSPORT...reitingust välja.:õnnelik: ei!!! Ära hakka neid asju võrdlema nagu Mizuno ja Uhlsport, sest siin pole midagi võrrelda....

Devil
18.06.02, 02:25
uhlsport on vägagi lagi jalgpalli varustuse tootja ... minuarust vabalt võib tõsta selle lotto nike ja adiga yhele tasandile ... seda siis jalgpalli asjus ...

gnat
19.06.02, 01:00
üldiselt eelistan adidast, sest adidas varustab ka lemmikuid meeskondi, kuid adidas veidi kallis, vutikossid on kronose omad ja peavad paremini vastu kui umbrod, kuid kui saaks valida sellise hinna eest adidaseid, siis oleks kohe nõus ja kui müüdi adidase eelmise MM särke odavama hinnaga, siis sai kohe Hispaania särk soetatud, adidasel on küll kvaliteet kuid adidase jalanõusid kuskil tänaval ei kannaks ja mingeid läikivaid dresse kaa kohe mitte. adidase ja nike tänaval kandmise antipaatia on tekkinud sellest et need kiilad bemmidega vennad armastasid neid kadaka turu trukkidega pükse ja kahepoolseid jakke. .... aga see mida inimene kannab ei ole teiste, asi nii et keegi ei pea sõna võtma minu suhtumisest adidase dressidesse :D

Undi
19.06.02, 02:13
suht cool...gnati vastused näevad välja nagu härra Rüütli kõned :lahe:

-Antz-
19.06.02, 03:58
SALOMON!:P

Alo
19.06.02, 16:20
Algselt tegi selle postituse gnat
üldiselt eelistan adidast sest adidas varustab ka lemmikuid meeskondi kuid adidas veidi kallis vutikossid on kronose omad ja peavad paremini vastu kui umbrod kuid kui saaks valida sellise hinna eest adidaseid siis oleks kohe nõus ja kui müüdi adidase eelmise MM särke odavama hinnaga siis sai kohe Hispaania särk soetatud adidasel on küll kvaliteet kuid adidase jalanõusid kuskil tänaval ei kannaks ja mingeid läikivaid dresse kaa.

Uhh, mõned kirjavahemärgid selle lause äkki tiba loetavamaks teeks? Selle 'kui umbrod kuid kui' koha peal jooksin mina igatahes päris kokku.. :)

Alo

Martin
19.06.02, 19:17
Isiklikult mingit marki eriti ei vaata, kui meeldib, siis ostab :P Converse jalanõusid soovitaks aga küll, ilusad ja peavad kaua vastu.

Swifty2002
20.06.02, 02:03
Adidas loomulikult.Kuigi minu lemmikmeeskonnad kasutavad nike'i -Eesti Brasiilia
siiski meeldib endale adi.Peale seda kui ma endale esimest korda adi buutsad ostsin ei ole ma kordagi mõne teise firma buutsasid peale adi enam ostnud ja pallid on ka old enamus adid ja olen nendega ka rahul

Silver
20.06.02, 02:38
kaval :P ega nagu kui ostma putsasi lähen ega ma siis eriti ei vaata, kas mingi nike v6i adi peas, et hea jalas ja tugev ning vastupidav | aga m6ni siit l2heb poodi ja eesm2giks ostra nike kuigi ei ole m6tet ju peas et vastupidavad ja mugavad :D selline on ainult minu arvamus ning ei ole vaja hakkama siin targutama, et mis sa ajad nike ikke no 1 las olla see mis kellegile meeldib ja hea ja mugav ning vastupidav jalas :D mul endal neid putsasi olnud kah parajal m22ral lotosid adi nike umbro jne. aga kindalt lemmikut pole n sise putsadel on head sambad (adi) lotto käib kah selline minu arvamus :)

guitz
20.06.02, 03:09
Algselt tegi selle postituse Martin

Isiklikult mingit marki eriti ei vaata, kui meeldib, siis ostab :P Converse jalanõusid soovitaks aga küll, ilusad ja peavad kaua vastu.

Pean nõustuma Martiniga,consil on väga vastupidavad tossud,ilusad kah peale kauba.Ise olen kandnud consi tosse aastaid ja kannan ka neid edaspidi.

Udupasun
20.06.02, 16:10
Tartu botas on ja jääb löömatuks... Isegi poolakad on selle kõrval memmed.

resorte
03.10.02, 15:50
Kappa ja Puma! :õnnelik:

Kaarel
05.10.02, 23:16
Originally posted by DelPiero

Eesti - Nike
Prantsusmaa - Adidas
Itaalia - Kappa
Saksamaa - Adidas
Belgia - Nike
Kamerun - Puma
Portugal - Nike
Holland - Nike
Nigeeria - Nike
Inglismaa - Umbro
Iirimaa - Nike

Siin vaid mõned

Iirimaal on Umbro, mitte Nike\'i varustus.

Kaarel
05.10.02, 23:21
Salomon on tõeliselt lahe. :silm4:

dieter
08.10.02, 18:39
Ja Salomon (olemuselt Prantsuse firma) kuulub teadagi Adidasele :ham9: Ja firma nimi ongi Adidas-Salomon AG :keel2:
Ei tarvitse vist lisada, mis on minu lemmikspordikaupade tootja, lisaks sellele :silm4: veel ka mõned Kappa tooted, ka Lotto tennisetossud mäletan olid head ja Umbro sisejalanõud on kah kantavad.

greenday
25.10.04, 00:46
Minu lemmikfirma on Lacoste.

H.M Murdock
25.10.04, 01:44
Converse riidest ketsid rokivad!
consi nahast ketsid on aga suht värdjalikud.
siiski: forever Converse!

dimaggio
25.10.04, 02:05
Algselt postitas H.M Murdock

Converse riidest ketsid rokivad!
consi nahast ketsid on aga suht värdjalikud.
siiski: forever Converse!
yeah...klassikaliste Chuck Tayloritele ei saa miski vastu

Lapeteus
25.10.04, 09:27
Luanvi on väga kõva tegija, eestis levitab selle firma tooteid minu mäletamist mööda Monkeysport OÜ või midagi sellist. :)

rohelineKonn
25.10.04, 10:43
20 aastat vanad liibuvad adi särgid.. asendamatud

runno
25.10.04, 14:10
Mizuno on lahe
(nüüd jälle õue mängima)

inzu
27.10.04, 21:11
mina eelistan kadaka turgu saab hästi odavalt head kaupa soovitan kõigile

karla01
27.10.04, 21:13
adibass ruulib:reiv: :reiv: :reiv:

Adriano#10
27.10.04, 21:17
Algselt postitas inzu

mina eelistan kadaka turgu saab hästi odavalt head kaupa soovitan kõigileytle et sa tegid nalja...:doh:

karla01
27.10.04, 21:18
Algselt postitas Adriano#10

Algselt postitas inzu

mina eelistan kadaka turgu saab hästi odavalt head kaupa soovitan kõigileytle et sa tegid nalja...:doh:

inzu ei tee kunagi nalja.

IndrekL
27.10.04, 21:20
Algselt postitas karla01

Algselt postitas inzu

Ja kõva mees pealekauba.

inzu
28.10.04, 22:37

Algselt postitas inzu

mina ikka nalja ei teinud

inzu
28.10.04, 22:38
Algselt postitas karla01

Algselt postitas inzu

õige mina ei tee kunagi nalja ma räägin alati tõsist juttu kuigi see võib vahel kahtlane tunduda

karla01
29.10.04, 01:21
Algselt postitas inzu

Algselt postitas karla01

Algselt postitas inzu

õige mina ei tee kunagi nalja ma räägin alati tõsist juttu kuigi see võib vahel kahtlane tunduda

inzu sa ei ole kunagi kadakaturul käinud.

Davids
02.11.04, 13:29
EI tea kas NIKE ja ADI wennad kohe OSSID on aga ise ei pane enam kunagi yhtegi NIKe ega ADI asja selga!
Kui just Kossu pykse ja vormi aga jah LEMMIK firma on CIRCA, és!:lahe: