PDA

View Full Version : Hollandi Eredivisie 2010-2011



Leheküljed : [1] 2 3

midfielder
01.08.10, 00:08
Lööme lahti uue hooaja ennustusvõistluse. Juba 6 päeva pärast pannakse pall madalmaade vutiväljadel mängu, et alustada teed ajaloos 122 dat korda riigi meistri selgitamist.

Süsteem on sama, mis möödunud hooajal, esimesena välja toodud meeskonna võidu pakkumise puhul 1, viigi puhul X ja teisena välja toodud klubi võidu puhul märkida 2.

Tiitlit kaitsevad koguni kolm foorumlast- Eeri, cocoon ja midfielder.

Kuna eelmisel aastal sai alustatud mõnevõrra hiljem kui hooaeg juba tuure kogus, siis seekord saab start tehtud õigeaegselt.

Loodan suuremat osavõttu kui möödunud hooajal, mil osalejaid oli 20. Ehk suudab värske maailma teise koondise kodune liiga meelitada seekord rohkem huvilisi oma panuseid tegema ja ees saab ootama tihe rebimine.

Edu kõigile, kes soovivad oma aega Eredivisie ennustamiseks pühendada. Tabelisse kannan kõik osalejad sõltumata sellest kas mõni voor jääb tähelepanematusest või ajapuudusest kogemata vahele.



Enda panus (ajad eesti järgi)


6.august 21.45 Roda-Twente 2
7.august 19.45 NEC-VVV Venlo 1
7.august 20.45 De Graafschap-Excelsior 1
7.august 20.45 Heracles- Willem II X
7.august 21.45 Heerenveen-PSV 2
8.august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
8.august 15.30 Groningen-Ajax 2
8.august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag X
8.august 17.30 NAC Breda-AZ 2

Blue Rock
01.08.10, 00:33
Planeedi kõige mõnusam vutiliiga läheb jälle lahti ning esmaseks eesmärgiks on loomulikult mulluse 5. positsiooni parandamine.


1.voor

6.august 21.45 Roda-Twente x
7.august 19.45 NEC-VVV Venlo 1
7.august 20.45 De Graafschap-Excelsior 1
7.august 20.45 Heracles- Willem II 1
7.august 21.45 Heerenveen-PSV x
8.august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
8.august 15.30 Groningen-Ajax 2
8.august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag x
8.august 17.30 NAC Breda-AZ x

soccer90
01.08.10, 04:26
6.august 21.45 Roda-Twente 2
7.august 19.45 NEC-VVV Venlo 1
7.august 20.45 De Graafschap-Excelsior 1
7.august 20.45 Heracles- Willem II 1
7.august 21.45 Heerenveen-PSV 2
8.august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
8.august 15.30 Groningen-Ajax 2
8.august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
8.august 17.30 NAC Breda-AZ 2

keenjus250
01.08.10, 10:56
6.august 21.45 Roda-Twente 2
7.august 19.45 NEC-VVV Venlo 1
7.august 20.45 De Graafschap-Excelsior x
7.august 20.45 Heracles- Willem II 1
7.august 21.45 Heerenveen-PSV 2
8.august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
8.august 15.30 Groningen-Ajax 2
8.august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag x
8.august 17.30 NAC Breda-AZ 2

midfielder
01.08.10, 15:48
Tähelepanu! Üks oluline teave.

Seoses ühe foorumlase päringuga võimalike auhindade kohta tekkis idee sisse viia rahalise sissemaksega ennustusvariant.

Et stimuleerida osavõttu ja mitte voorude ennustusi vahele jätma võiks sissemakse suurus varieeruda vahemikus 100-500 krooni. Seda siis sõltuvalt osavõtjate arvust. Nt. kui sissemaks ühe ennustaja kohta oleks 500 krooni, siis võttes arvesse eelmisel hooajal osalenute üldarvu- 20 olnuks auhinnafond 10 000 krooni.

Minu pakkumine oleks rahaline preemia vaid kolmele esimesele ja see jaguneks nõnda- 1 koht 50% auhinnafondist; 2 koht 25 % auhinnafondist ja 3 koht 10 % auhinnafondist. Kui esikoht läheks jagamisele nagu möödunud korral, siis võitja selgitamiseks oleks variant, et esikoha saab ennustaja, kellel on rohkem maksimaalseid punkte ühest voorust, st. kel on rohkem 9 punktiseid vooru ennustusi.

Andke palun teada, kas olete rahalisest sissemaksest huvitatud ja teatage ka oma summa, mida olete nõus maksma. Miinimum võiks olla siis 100 krooni ja maksimum 500. Sinna vahele jäävad pakkumised võiks olla siis 200, 300 ja 400. Ehk 5 varianti.

Pärast esimest ennustusvooru kokkuvõtet löön arvamused kokku. Juhul kui rohkem pooltest ennustajatest on sellisest ennustusmudelist huvitet, siis läheb käiku summa, mis saab kõige rohkem hääli.

Seejärel teatan arve nr kuhu summa saata ja panen paika ka lõpptähtaja, mil see üle kanda. See võiks olla kuskil augusti keskpaigas.

Isegi kui rahalise sissemakse suhtes jääb pooldajaid vähemusse, siis minu poolt on võitjale auhinnaks Arjen Robbeni Oranje särk nr 11 XXL suuruses.

file:///C:/DOCUME%7E1/USER/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.pnghttp://images.kitbag.com/kb-72900.jpg?width=350&height=350&quality=95

keenjus250
01.08.10, 16:02
Oletame, et keegi peab minema töö- või muus asjus 6 kuuks reisile eestist välja ja tal pole interneti võimalust. Samas, raha on makstud. Selles mõttes särgi variant oleks parem. Rahaga probleeme mul ei ole, aga särk tundub mõistlikum.

Blue Rock
01.08.10, 17:59
Isiklikult pooldan väikse honorari mõtet, ehkki nii omalt poolt käiksin välja väiksema ehk umbes 50 (max. 100.-) kroonise sissemakse idee, et kõik osavõtjad pääseksid pardale, ega raha mängiks asjal liiga suurt rolli, kuid samas siiski motiveeriks ennustama. Ka selle summaga saab ca. 15-20 osavõtja pealt juba piisavalt õlle-/kommiraha või-mis-tahes-otstarbeks-see-ka-ei-läheks. Välja toodud auhinnafondi jagunemine oleks täitsa okei ning ülejäänud 15% kulub kindlasti turniiri korraldaja vaevatasuks ära.

midfielder
01.08.10, 21:18
Välja toodud auhinnafondi jagunemine oleks täitsa okei ning ülejäänud 15% kulub kindlasti turniiri korraldaja vaevatasuks ära.

Väga hea märkus :p. Omale polnud plaanis midagi jätta, kogu auhinnafondi laekunud summa saaksid ikkagi kolm paremat. Mõte jooksis kirjapandust ette. Idee oli selline 1 koht 60 % 2 koht 30 % ja 3 koht 10%. Sellisena seda ette kujutan.

Andke kõik, kes plaanivad ennustuse täita,oma võimalikest soovidest sissemakse osas teada. Isiklikult pooldan kõige rohkem 100 kroonist varianti nagu hiljuti ühel mm-i ennustuses taks oli. See selline sümboolne ja mitte just ka ülearu suur summa, mille kaotuse pärast peaks pisaraid valama. Kui see summa ära jagada proportsionaalselt 9 kuu peale, mil Eredivisie kestab, siis teeb see ju keskmiseks kuu väljaminekuks 11 krooni, mis just kedagi ülearu vaesusesse ei tohiks paisata.

budu
03.08.10, 00:11
6.august 21.45 Roda-Twente 2
7.august 19.45 NEC-VVV Venlo 1
7.august 20.45 De Graafschap-Excelsior 1
7.august 20.45 Heracles- Willem II 1
7.august 21.45 Heerenveen-PSV 2
8.august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
8.august 15.30 Groningen-Ajax 2
8.august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
8.august 17.30 NAC Breda-AZ 2

karl54
03.08.10, 17:19
1.voor

6.august 21.45 Roda-Twente 2
7.august 19.45 NEC-VVV Venlo 1
7.august 20.45 De Graafschap-Excelsior 1
7.august 20.45 Heracles- Willem II x
7.august 21.45 Heerenveen-PSV 2
8.august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
8.august 15.30 Groningen-Ajax 2
8.august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 2
8.august 17.30 NAC Breda-AZ 2

Brick
03.08.10, 18:51
1.voor

6.august 21.45 Roda-Twente 2
7.august 19.45 NEC-VVV Venlo 1
7.august 20.45 De Graafschap-Excelsior 1
7.august 20.45 Heracles- Willem II 1
7.august 21.45 Heerenveen-PSV x
8.august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
8.august 15.30 Groningen-Ajax 2
8.august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 2
8.august 17.30 NAC Breda-AZ 2

lorenzo
04.08.10, 03:40
minu poolne soovitus-ettepanek- ennustusest võivad osa võtta kõik, ka kes ei maksa. samas premeeritute hulka kuuluvad lõpuks ainult need, kes on oma sissemaksu siiski teinud.

Hogweed
05.08.10, 13:39
6.august 21.45 Roda-Twente 2
7.august 19.45 NEC-VVV Venlo x
7.august 20.45 De Graafschap-Excelsior 1
7.august 20.45 Heracles- Willem II 1
7.august 21.45 Heerenveen-PSV 2
8.august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
8.august 15.30 Groningen-Ajax 2
8.august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 2
8.august 17.30 NAC Breda-AZ 2

Meintz
05.08.10, 18:14
6.august 21.45 Roda-Twente 2
7.august 19.45 NEC-VVV Venlo 1
7.august 20.45 De Graafschap-Excelsior 1
7.august 20.45 Heracles- Willem II 2
7.august 21.45 Heerenveen-PSV x
8.august 15.30 Feyenoord-Utrecht x
8.august 15.30 Groningen-Ajax 2
8.august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag x
8.august 17.30 NAC Breda-AZ x

telekavaataja
06.08.10, 20:57
6.august 21.45 Roda-Twente x
7.august 19.45 NEC-VVV Venlo x
7.august 20.45 De Graafschap-Excelsior 1
7.august 20.45 Heracles- Willem II 1
7.august 21.45 Heerenveen-PSV 2
8.august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
8.august 15.30 Groningen-Ajax 2
8.august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
8.august 17.30 NAC Breda-AZ 2


Ise oleksin huvitatud pigem "niisama lõbuks ennustamisest", kuid kui enamik rahvast oleks preemia poolt, siis kannaksin omalt poolt ~100 kroonisse summa küll.

cocoon
06.08.10, 21:02
6.august 21.45 Roda-Twente 2
7.august 19.45 NEC-VVV Venlo 1
7.august 20.45 De Graafschap-Excelsior 1
7.august 20.45 Heracles- Willem II 1
7.august 21.45 Heerenveen-PSV 2
8.august 15.30 Feyenoord-Utrecht x
8.august 15.30 Groningen-Ajax 2
8.august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag x
8.august 17.30 NAC Breda-AZ 2

ise pooldaks ka eespool mainitud 100.- sissemakset..

Eeri
06.08.10, 21:14
6.august 21.45 Roda-Twente 2
7.august 19.45 NEC-VVV Venlo 1
7.august 20.45 De Graafschap-Excelsior 1
7.august 20.45 Heracles- Willem II 1
7.august 21.45 Heerenveen-PSV 2
8.august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
8.august 15.30 Groningen-Ajax 2
8.august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
8.august 17.30 NAC Breda-AZ 2

Karla
07.08.10, 17:23
1.voor

6.august 21.45 Roda-Twente -
7.august 19.45 NEC-VVV Venlo x
7.august 20.45 De Graafschap-Excelsior 1
7.august 20.45 Heracles- Willem II 1
7.august 21.45 Heerenveen-PSV 2
8.august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
8.august 15.30 Groningen-Ajax 2
8.august 15.30 Vitesse-ADO Den Haag 1
8.august 17.30 NAC Breda-AZ 1

sherf
07.08.10, 18:34
Kas oleks võimalik, et ma ennustan, kuid ei maksa sissemaksu ja ka kui saan esimese kolme sisse siis mina auhinda ei saa ?

midfielder
07.08.10, 21:31
Teen küll kokkuvõtte homme õhtul peale esimest vooru, kuid juba praegu võib öelda, et rahalise sissemakse pooldajad on siiski mõningases vähemuses ennustajate üldarvust ja kuna idee sai käidud välja liiga varajase etteteatamise ajaga vahetult enne 1 vooru mänge, siis jätan selle hooaja ennustusest rahalise makse kohustuse välja ja võitja saab Robbeni XXL särgi nr 11, nagu eelnevalt teatanud olen.

Mõistlik oleks samm sammult üle minna rahalise sissemaksega ennustuse peale.

Kuna eelmine hooaeg said võitjad vaid soojad sõnad ja virtuaalse õlale patsutuse, siis selle kampaania lõppedes on juba olemas materiaalne auhind ning alates hooajast 2011-2012 siis rakendame kõigi osalejate suhtes rahalist sissemakset ning tingimused ja tähtajad makse tegemiseks saab juba varakult paika panna, et tagada kõigile osalejatele võrdsed võimalused.;)

midfielder
08.08.10, 21:39
Aeg esimesest uue hooaja voorust kokkuvõtteid teha. Oma ennustused saatsid 13 foorumlast ja koguni 5 nendest said võrdselt parima vooru tulemuse- 6 punkti. Nendeks osutusid Blue Rock, budulojus, Eeri, soccer90 ja telekavaataja.

Nagu eile õhtul mainisin, siis rahalise sissemaksega ennustus jääb ootama uut hooaega, kuna selle meetodi pooldajaid olid ennustuse saatnud osalejate üldarvust vähemus- viis 13-st. Võitjale on auhinnaks siis juba korduvalt mainitud Arjen Robbeni Hollandi koondise särk nr 11 XXL suuruses. Edasiminek on seegi, kuna eelmisel hooajal mingit muud auhinda peale soojade tunnustussõnade polnud. Nüüd on olemas motiiv mille nimel üritada. Järgmisest hooajast proovime siis rahalise sissemaksega üritust kui on piisavalt sooviavaldusi ning proovin võimalikult varakult tähtajad makse osas ka teatavaks teha. See aasta jäi liiga väike etteteatamisaeg, et kõigile võrdseid võimalusi tagada.


Tabel

1-5. Blue Rock, budulojus, telekavaataja, soccer90, Eeri- 6 punkti

6. Karla- 5 punkti

7-12. midfielder, cocoon, Hogweed, Jalkafriik, kalr54,krissu04- 4 punkti

13. Meintz- 3 punkti

Ja uus 2 voor üles koos oma pakkumisega. Kõik ajad meie ajatsooni järgi.

14.august 19.45 Ajax-Vitesse 1
14.august 20.45 VVV- Heracles 2
14.august 20.45 PSV-De Graafschap 1
14.august 20.45 AZ- Groningen 1
14.august 21.45 Twente-Heerenveen 1
15.august 13.30 Excelsior-Feyenoord 2
15.august 15.30 Willem II- NEC 1
15.august 15.30 Utrecht-NAC 1
15.august 15.30 ADO-Roda 1

keenjus250
08.08.10, 21:50
14.august 19.45 Ajax-Vitesse 1
14.august 20.45 VVV- Heracles 2
14.august 20.45 PSV-De Graafschap 1
14.august 20.45 AZ- Groningen 1
14.august 21.45 Twente-Heerenveen 1
15.august 13.30 Excelsior-Feyenoord 2
15.august 15.30 Willem II- NEC 1
15.august 15.30 Utrecht-NAC x
15.august 15.30 ADO-Roda 1

Brick
08.08.10, 23:01
14.august 19.45 Ajax-Vitesse 1
14.august 20.45 VVV- Heracles 2
14.august 20.45 PSV-De Graafschap 1
14.august 20.45 AZ- Groningen 1
14.august 21.45 Twente-Heerenveen x
15.august 13.30 Excelsior-Feyenoord 2
15.august 15.30 Willem II- NEC x
15.august 15.30 Utrecht-NAC x
15.august 15.30 ADO-Roda 2

karl54
09.08.10, 00:41
14.august 19.45 Ajax-Vitesse 1
14.august 20.45 VVV- Heracles 2
14.august 20.45 PSV-De Graafschap 1
14.august 20.45 AZ- Groningen 1
14.august 21.45 Twente-Heerenveen 1
15.august 13.30 Excelsior-Feyenoord 2
15.august 15.30 Willem II- NEC 1
15.august 15.30 Utrecht-NAC 1
15.august 15.30 ADO-Roda x

budu
09.08.10, 10:07
14.august 19.45 Ajax-Vitesse 1
14.august 20.45 VVV- Heracles 2
14.august 20.45 PSV-De Graafschap 1
14.august 20.45 AZ- Groningen 1
14.august 21.45 Twente-Heerenveen 1
15.august 13.30 Excelsior-Feyenoord 2
15.august 15.30 Willem II- NEC 1
15.august 15.30 Utrecht-NAC 1
15.august 15.30 ADO-Roda x

Ev0luti0n
09.08.10, 12:16
14.august 19.45 Ajax-Vitesse 1
14.august 20.45 VVV- Heracles x
14.august 20.45 PSV-De Graafschap 1
14.august 20.45 AZ- Groningen 1
14.august 21.45 Twente-Heerenveen 2
15.august 13.30 Excelsior-Feyenoord 2
15.august 15.30 Willem II- NEC 1
15.august 15.30 Utrecht-NAC 1
15.august 15.30 ADO-Roda 2

Meintz
09.08.10, 12:38
14.august 19.45 Ajax-Vitesse 1
14.august 20.45 VVV- Heracles 2
14.august 20.45 PSV-De Graafschap 1
14.august 20.45 AZ- Groningen x
14.august 21.45 Twente-Heerenveen 2
15.august 13.30 Excelsior-Feyenoord 2
15.august 15.30 Willem II- NEC 2
15.august 15.30 Utrecht-NAC x
15.august 15.30 ADO-Roda x

telekavaataja
09.08.10, 13:29
14.august 19.45 Ajax-Vitesse 1
14.august 20.45 VVV- Heracles x
14.august 20.45 PSV-De Graafschap 1
14.august 20.45 AZ- Groningen x
14.august 21.45 Twente-Heerenveen 1
15.august 13.30 Excelsior-Feyenoord 2
15.august 15.30 Willem II- NEC x
15.august 15.30 Utrecht-NAC x
15.august 15.30 ADO-Roda x

Blue Rock
09.08.10, 14:55
2. voor

14.august 19.45 Ajax-Vitesse 1
14.august 20.45 VVV- Heracles 2
14.august 20.45 PSV-De Graafschap 1
14.august 20.45 AZ- Groningen 1
14.august 21.45 Twente-Heerenveen 1
15.august 13.30 Excelsior-Feyenoord 2
15.august 15.30 Willem II- NEC x
15.august 15.30 Utrecht-NAC 1
15.august 15.30 ADO-Roda x

kristjan27
09.08.10, 16:52
2. voor

14.august 19.45 Ajax-Vitesse 1
14.august 20.45 VVV- Heracles x
14.august 20.45 PSV-De Graafschap 1
14.august 20.45 AZ- Groningen 1
14.august 21.45 Twente-Heerenveen 1
15.august 13.30 Excelsior-Feyenoord 2
15.august 15.30 Willem II- NEC 1
15.august 15.30 Utrecht-NAC x
15.august 15.30 ADO-Roda 1[/QUOTE]

sherf
09.08.10, 21:31
2. voor

14.august 19.45 Ajax-Vitesse 1
14.august 20.45 VVV- Heracles 2
14.august 20.45 PSV-De Graafschap 1
14.august 20.45 AZ- Groningen 1
14.august 21.45 Twente-Heerenveen 1
15.august 13.30 Excelsior-Feyenoord 2
15.august 15.30 Willem II- NEC 2
15.august 15.30 Utrecht-NAC x
15.august 15.30 ADO-Roda x

Blaugrana
09.08.10, 22:42
14.august 19.45 Ajax-Vitesse 1
14.august 20.45 VVV- Heracles 2
14.august 20.45 PSV-De Graafschap 1
14.august 20.45 AZ- Groningen 1
14.august 21.45 Twente-Heerenveen x
15.august 13.30 Excelsior-Feyenoord x
15.august 15.30 Willem II- NEC 1
15.august 15.30 Utrecht-NAC 1
15.august 15.30 ADO-Roda 1

Hogweed
09.08.10, 22:43
14.august 19.45 Ajax-Vitesse 1
14.august 20.45 VVV- Heracles x
14.august 20.45 PSV-De Graafschap 1
14.august 20.45 AZ- Groningen x
14.august 21.45 Twente-Heerenveen 1
15.august 13.30 Excelsior-Feyenoord 2
15.august 15.30 Willem II- NEC x
15.august 15.30 Utrecht-NAC 1
15.august 15.30 ADO-Roda 2

Tofoa
10.08.10, 21:19
14.august 19.45 Ajax-Vitesse 1
14.august 20.45 VVV- Heracles 1
14.august 20.45 PSV-De Graafschap 1
14.august 20.45 AZ- Groningen 1
14.august 21.45 Twente-Heerenveen 1
15.august 13.30 Excelsior-Feyenoord 2
15.august 15.30 Willem II- NEC 1
15.august 15.30 Utrecht-NAC 1
15.august 15.30 ADO-Roda 1

soccer90
13.08.10, 02:43
2. voor

14.august 19.45 Ajax-Vitesse 1
14.august 20.45 VVV- Heracles 1
14.august 20.45 PSV-De Graafschap 1
14.august 20.45 AZ- Groningen 1
14.august 21.45 Twente-Heerenveen 1
15.august 13.30 Excelsior-Feyenoord 2
15.august 15.30 Willem II- NEC 2
15.august 15.30 Utrecht-NAC x
15.august 15.30 ADO-Roda 2

JT8055
13.08.10, 15:08
2. voor

14.august 19.45 Ajax-Vitesse 1
14.august 20.45 VVV- Heracles 2
14.august 20.45 PSV-De Graafschap 1
14.august 20.45 AZ- Groningen 1
14.august 21.45 Twente-Heerenveen 1
15.august 13.30 Excelsior-Feyenoord 2
15.august 15.30 Willem II- NEC 2
15.august 15.30 Utrecht-NAC 1
15.august 15.30 ADO-Roda 1

Karla
13.08.10, 21:51
2. voor

14.august 19.45 Ajax-Vitesse 1
14.august 20.45 VVV- Heracles 2
14.august 20.45 PSV-De Graafschap 1
14.august 20.45 AZ- Groningen 1
14.august 21.45 Twente-Heerenveen 1
15.august 13.30 Excelsior-Feyenoord 2
15.august 15.30 Willem II- NEC 2
15.august 15.30 Utrecht-NAC 2
15.august 15.30 ADO-Roda 2

Eeri
13.08.10, 22:39
14.august 19.45 Ajax-Vitesse 1
14.august 20.45 VVV- Heracles 1
14.august 20.45 PSV-De Graafschap 1
14.august 20.45 AZ- Groningen 1
14.august 21.45 Twente-Heerenveen 1
15.august 13.30 Excelsior-Feyenoord 2
15.august 15.30 Willem II- NEC 1
15.august 15.30 Utrecht-NAC 1
15.august 15.30 ADO-Roda 1

cocoon
14.08.10, 11:31
14.august 19.45 Ajax-Vitesse 1
14.august 20.45 VVV- Heracles x
14.august 20.45 PSV-De Graafschap 1
14.august 20.45 AZ- Groningen 1
14.august 21.45 Twente-Heerenveen 1
15.august 13.30 Excelsior-Feyenoord 2
15.august 15.30 Willem II- NEC 2
15.august 15.30 Utrecht-NAC 1
15.august 15.30 ADO-Roda 2

midfielder
15.08.10, 22:22
Aeg teha kokkuvõtteid teisest voorust. Meeldiv on tõdeda, et ennustusega liitus tervelt 6 uut foorumlast senisele 13-le lisaks- juba eelmisest hooajast tuttavad Ev0luti0n, JT8055 ja Tofoa ning kolm täiesti uut Eredivisie ennustajat- kristjan27, Blaugrana, sherf.

Vooru võitjaid oli kokku kolm- soccer90, Hogweed ja cocoon 5 õige panusega. Üldtabelis tõusis ainuliidriks soccer90 11 punktiga ning kahekohaline punktiskoor on veel ühel eelmise hooaja kolmest võitjast Eeril- 10.

Tabel

1. soccer90 (+5)---11 punkti

2. Eeri (+4)----10 punkti

3-8. Blue Rock (+3), telekavaataja (+3), budulojus (+3), Hogweed (+5), cocoon (+5) ja Karla (+4)----9 punkti

9.Jalkafriik (+4)----8 punkti

10-12. midfielder (+3), Meintz (+4), karl54 (+3)----7 punkti

13.krissu04 (+2)----6 punkti

14-17. Ev0luti0n (+4), Tofoa (+4), JT8055 (+4), Blaugrana (+4)----4 punkti

18. sherf (+3)----3 punkti

19. kristjan27 (+2)----2 punkti



3 voor üles koos enda panustega. Mänguajad eesti ajatsooni järgi.

20.august 21.45 Excelsior-NEC 1
21.august 19.45 Vitesse-Twente X
21.august 20.45 Heerenveen-NAC 1
21.august 20.45 Groningen-De Graafschap 1
21.august 21.45 Ajax-Roda 1
22.august 15.30 Heracles-Feyenoord 1
22.august 15.30 VVV-ADO 1
22.august 15.30 Utrecht-Willem II 1
22.august 17.30 PSV-AZ 1

Blaugrana
15.08.10, 22:47
20.august 21.45 Excelsior-NEC 1
21.august 19.45 Vitesse-Twente 2
21.august 20.45 Heerenveen-NAC 1
21.august 20.45 Groningen-De Graafschap X
21.august 21.45 Ajax-Roda 1
22.august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
22.august 15.30 VVV-ADO X
22.august 15.30 Utrecht-Willem II 1
22.august 17.30 PSV-AZ 1

soccer90
15.08.10, 23:44
3. voor

20.august 21.45 Excelsior-NEC 1
21.august 19.45 Vitesse-Twente 2
21.august 20.45 Heerenveen-NAC 1
21.august 20.45 Groningen-De Graafschap 1
21.august 21.45 Ajax-Roda 1
22.august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
22.august 15.30 VVV-ADO x
22.august 15.30 Utrecht-Willem II 1
22.august 17.30 PSV-AZ x

Blue Rock
15.08.10, 23:54
3. voor

20.august 21.45 Excelsior-NEC x
21.august 19.45 Vitesse-Twente 2
21.august 20.45 Heerenveen-NAC x
21.august 20.45 Groningen-De Graafschap 1
21.august 21.45 Ajax-Roda 1
22.august 15.30 Heracles-Feyenoord x
22.august 15.30 VVV-ADO x
22.august 15.30 Utrecht-Willem II 1
22.august 17.30 PSV-AZ 1

kristjan27
16.08.10, 06:45
3. voor

20.august 21.45 Excelsior-NEC 2
21.august 19.45 Vitesse-Twente 2
21.august 20.45 Heerenveen-NAC x
21.august 20.45 Groningen-De Graafschap 1
21.august 21.45 Ajax-Roda 1
22.august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
22.august 15.30 VVV-ADO 1
22.august 15.30 Utrecht-Willem II 1
22.august 17.30 PSV-AZ 1

keenjus250
16.08.10, 12:06
20.august 21.45 Excelsior-NEC 1
21.august 19.45 Vitesse-Twente 2
21.august 20.45 Heerenveen-NAC 1
21.august 20.45 Groningen-De Graafschap 1
21.august 21.45 Ajax-Roda 1
22.august 15.30 Heracles-Feyenoord x
22.august 15.30 VVV-ADO 1
22.august 15.30 Utrecht-Willem II 1
22.august 17.30 PSV-AZ 1

budu
16.08.10, 14:36
III voor

20.august 21.45 Excelsior-NEC x
21.august 19.45 Vitesse-Twente 2
21.august 20.45 Heerenveen-NAC 1
21.august 20.45 Groningen-De Graafschap 1
21.august 21.45 Ajax-Roda 1
22.august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
22.august 15.30 VVV-ADO 1
22.august 15.30 Utrecht-Willem II 1
22.august 17.30 PSV-AZ 1

karl54
16.08.10, 17:52
3.voor

20.august 21.45 Excelsior-NEC x
21.august 19.45 Vitesse-Twente 2
21.august 20.45 Heerenveen-NAC 2
21.august 20.45 Groningen-De Graafschap 1
21.august 21.45 Ajax-Roda 1
22.august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
22.august 15.30 VVV-ADO 1
22.august 15.30 Utrecht-Willem II x
22.august 17.30 PSV-AZ 1

Hogweed
16.08.10, 18:29
3.voor

20.august 21.45 Excelsior-NEC x
21.august 19.45 Vitesse-Twente 2
21.august 20.45 Heerenveen-NAC 1
21.august 20.45 Groningen-De Graafschap 1
21.august 21.45 Ajax-Roda 1
22.august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
22.august 15.30 VVV-ADO 1
22.august 15.30 Utrecht-Willem II x
22.august 17.30 PSV-AZ 1

Ev0luti0n
16.08.10, 20:42
3.voor

20.august 21.45 Excelsior-NEC 1
21.august 19.45 Vitesse-Twente 2
21.august 20.45 Heerenveen-NAC 1
21.august 20.45 Groningen-De Graafschap 1
21.august 21.45 Ajax-Roda 1
22.august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
22.august 15.30 VVV-ADO x
22.august 15.30 Utrecht-Willem II 2
22.august 17.30 PSV-AZ 1

Brick
17.08.10, 01:33
3.voor

20.august 21.45 Excelsior-NEC 2
21.august 19.45 Vitesse-Twente 2
21.august 20.45 Heerenveen-NAC x
21.august 20.45 Groningen-De Graafschap 1
21.august 21.45 Ajax-Roda 1
22.august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
22.august 15.30 VVV-ADO 1
22.august 15.30 Utrecht-Willem II 1
22.august 17.30 PSV-AZ x

Karla
17.08.10, 12:19
3.voor

20.august 21.45 Excelsior-NEC 2
21.august 19.45 Vitesse-Twente 2
21.august 20.45 Heerenveen-NAC 1
21.august 20.45 Groningen-De Graafschap 1
21.august 21.45 Ajax-Roda 1
22.august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
22.august 15.30 VVV-ADO x
22.august 15.30 Utrecht-Willem II 1
22.august 17.30 PSV-AZ 1

telekavaataja
17.08.10, 12:23
20.august 21.45 Excelsior-NEC x
21.august 19.45 Vitesse-Twente 2
21.august 20.45 Heerenveen-NAC 1
21.august 20.45 Groningen-De Graafschap 1
21.august 21.45 Ajax-Roda 1
22.august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
22.august 15.30 VVV-ADO x
22.august 15.30 Utrecht-Willem II x
22.august 17.30 PSV-AZ 1

sherf
18.08.10, 13:50
20.august 21.45 Excelsior-NEC 1
21.august 19.45 Vitesse-Twente 2
21.august 20.45 Heerenveen-NAC 1
21.august 20.45 Groningen-De Graafschap 1
21.august 21.45 Ajax-Roda 1
22.august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
22.august 15.30 VVV-ADO 1
22.august 15.30 Utrecht-Willem II 1
22.august 17.30 PSV-AZ x

JT8055
18.08.10, 16:31
3.voor

20.august 21.45 Excelsior-NEC 2
21.august 19.45 Vitesse-Twente 1
21.august 20.45 Heerenveen-NAC 1
21.august 20.45 Groningen-De Graafschap 1
21.august 21.45 Ajax-Roda 1
22.august 15.30 Heracles-Feyenoord 1
22.august 15.30 VVV-ADO 2
22.august 15.30 Utrecht-Willem II 1
22.august 17.30 PSV-AZ 1

Tofoa
20.08.10, 16:21
20.august 21.45 Excelsior-NEC x
21.august 19.45 Vitesse-Twente 2
21.august 20.45 Heerenveen-NAC 1
21.august 20.45 Groningen-De Graafschap 1
21.august 21.45 Ajax-Roda 1
22.august 15.30 Heracles-Feyenoord 2
22.august 15.30 VVV-ADO x
22.august 15.30 Utrecht-Willem II 1
22.august 17.30 PSV-AZ 1

cocoon
20.08.10, 17:53
3. voor

20.august 21.45 Excelsior-NEC 2
21.august 19.45 Vitesse-Twente 2
21.august 20.45 Heerenveen-NAC 1
21.august 20.45 Groningen-De Graafschap 1
21.august 21.45 Ajax-Roda 1
22.august 15.30 Heracles-Feyenoord x
22.august 15.30 VVV-ADO 1
22.august 15.30 Utrecht-Willem II 1
22.august 17.30 PSV-AZ 1

Eeri
21.08.10, 11:45
3. voor

20.august 21.45 Excelsior-NEC
21.august 19.45 Vitesse-Twente 2
21.august 20.45 Heerenveen-NAC 1
21.august 20.45 Groningen-De Graafschap 1
21.august 21.45 Ajax-Roda 1
22.august 15.30 Heracles-Feyenoord 1
22.august 15.30 VVV-ADO 1
22.august 15.30 Utrecht-Willem II 1
22.august 17.30 PSV-AZ 1

midfielder
22.08.10, 21:32
3 voorust aeg kokkuvõtteid teha.

Vooru võitjaks osutus kaheksa õige panusega oma kasutajanime vahetanud keenjus250 (ex krissu04).

Üldliidriks tõusis aga 17 silmaga soccer90, kellele järgnevad ühe vähem punktiga Eeri ja cocoon.

Tabel

1. soccer90 (+6)----17 punkti
2-3. Eeri (+6) ja cocoon (+7)----16 punkti
4-6. Blue Rock (+6),Karla (+6),budulojus (+6)----15 punkti
7-9. telekavaataja (+5),keenjus250 (+8), Hogweed (+5)----14 punkti
10. midfielder (+6)----13 punkti
11. Jalkafriik (+4)----12 punkti
12. karl54 (+4)----11 punkti
13-16. Ev0lution (+6), Blaugrana (+6), Tofoa (+6) ja JT8055 (+6)----10 punkti
17. sherf (+6)----9 punkti
18-19. kristjan27 (+5) ja Meintz (0)----7 punkti

Uus 4 voor üles koos oma panustega. Ajad Eesti järgi.

27.august 21.45 Willem II-Groningen 2
28.august 20.45 Roda-Heracles 1
28.august 20.45 NEC-Heerenveen X
28.august 20.45 NAC-VVV 1
29.august 13.30 De Graafschap-Ajax 2
29.august 15.30 Feyenoord-Vitesse 1
29.august 15.30 Twente-Utrecht 1
29.august 15.30 ADO-PSV 2
29.august 17.30 AZ-Excelsior 1

keenjus250
22.08.10, 21:36
27.august 21.45 Willem II-Groningen 2
28.august 20.45 Roda-Heracles x
28.august 20.45 NEC-Heerenveen 2
28.august 20.45 NAC-VVV 1
29.august 13.30 De Graafschap-Ajax 2
29.august 15.30 Feyenoord-Vitesse 1
29.august 15.30 Twente-Utrecht 1
29.august 15.30 ADO-PSV 2
29.august 17.30 AZ-Excelsior 1

karl54
22.08.10, 22:10
4.voor

27.august 21.45 Willem II-Groningen x
28.august 20.45 Roda-Heracles x
28.august 20.45 NEC-Heerenveen 1
28.august 20.45 NAC-VVV 1
29.august 13.30 De Graafschap-Ajax 2
29.august 15.30 Feyenoord-Vitesse 1
29.august 15.30 Twente-Utrecht 1
29.august 15.30 ADO-PSV 2
29.august 17.30 AZ-Excelsior 1

Brick
23.08.10, 12:53
II voor

27.august 21.45 Willem II-Groningen 1
28.august 20.45 Roda-Heracles x
28.august 20.45 NEC-Heerenveen x
28.august 20.45 NAC-VVV 1
29.august 13.30 De Graafschap-Ajax 2
29.august 15.30 Feyenoord-Vitesse 1
29.august 15.30 Twente-Utrecht 1
29.august 15.30 ADO-PSV 2
29.august 17.30 AZ-Excelsior 1

telekavaataja
23.08.10, 14:20
27.august 21.45 Willem II-Groningen x
28.august 20.45 Roda-Heracles 1
28.august 20.45 NEC-Heerenveen X
28.august 20.45 NAC-VVV x
29.august 13.30 De Graafschap-Ajax 2
29.august 15.30 Feyenoord-Vitesse 1
29.august 15.30 Twente-Utrecht 1
29.august 15.30 ADO-PSV 2
29.august 17.30 AZ-Excelsior 1

Hogweed
23.08.10, 15:18
27.august 21.45 Willem II-Groningen x
28.august 20.45 Roda-Heracles 1
28.august 20.45 NEC-Heerenveen 2
28.august 20.45 NAC-VVV x
29.august 13.30 De Graafschap-Ajax 2
29.august 15.30 Feyenoord-Vitesse 1
29.august 15.30 Twente-Utrecht 1
29.august 15.30 ADO-PSV 2
29.august 17.30 AZ-Excelsior 1

kristjan27
23.08.10, 16:12
4.voor

27.august 21.45 Willem II-Groningen 1
28.august 20.45 Roda-Heracles 1
28.august 20.45 NEC-Heerenveen 1
28.august 20.45 NAC-VVV 1
29.august 13.30 De Graafschap-Ajax 2
29.august 15.30 Feyenoord-Vitesse 1
29.august 15.30 Twente-Utrecht 1
29.august 15.30 ADO-PSV 2
29.august 17.30 AZ-Excelsior 1

Brick
23.08.10, 17:09
II voor

27.august 21.45 Willem II-Groningen 1
28.august 20.45 Roda-Heracles x
28.august 20.45 NEC-Heerenveen x
28.august 20.45 NAC-VVV 1
29.august 13.30 De Graafschap-Ajax 2
29.august 15.30 Feyenoord-Vitesse 1
29.august 15.30 Twente-Utrecht 1
29.august 15.30 ADO-PSV 2
29.august 17.30 AZ-Excelsior 1

Vooru nimi läks sassi , mõtlesin siiski IV vooru.

Blue Rock
23.08.10, 19:49
4. voor

27.august 21.45 Willem II-Groningen x
28.august 20.45 Roda-Heracles x
28.august 20.45 NEC-Heerenveen 2
28.august 20.45 NAC-VVV 1
29.august 13.30 De Graafschap-Ajax 2
29.august 15.30 Feyenoord-Vitesse 1
29.august 15.30 Twente-Utrecht 1
29.august 15.30 ADO-PSV 2
29.august 17.30 AZ-Excelsior 1

budu
24.08.10, 09:59
4.voor

27.august 21.45 Willem II-Groningen 2
28.august 20.45 Roda-Heracles 2
28.august 20.45 NEC-Heerenveen 2
28.august 20.45 NAC-VVV 1
29.august 13.30 De Graafschap-Ajax 2
29.august 15.30 Feyenoord-Vitesse 1
29.august 15.30 Twente-Utrecht 1
29.august 15.30 ADO-PSV 2
29.august 17.30 AZ-Excelsior 1

Tofoa
24.08.10, 21:39
4.voor

27.august 21.45 Willem II-Groningen 1
28.august 20.45 Roda-Heracles 1
28.august 20.45 NEC-Heerenveen 2
28.august 20.45 NAC-VVV 1
29.august 13.30 De Graafschap-Ajax 2
29.august 15.30 Feyenoord-Vitesse 1
29.august 15.30 Twente-Utrecht 1
29.august 15.30 ADO-PSV 2
29.august 17.30 AZ-Excelsior 1

Blaugrana
26.08.10, 14:36
4.voor

27.august 21.45 Willem II-Groningen x
28.august 20.45 Roda-Heracles 2
28.august 20.45 NEC-Heerenveen 1
28.august 20.45 NAC-VVV 1
29.august 13.30 De Graafschap-Ajax 2
29.august 15.30 Feyenoord-Vitesse 1
29.august 15.30 Twente-Utrecht 1
29.august 15.30 ADO-PSV 2
29.august 17.30 AZ-Excelsior 1

Ev0luti0n
26.08.10, 23:01
4.voor

27.august 21.45 Willem II-Groningen 2
28.august 20.45 Roda-Heracles 1
28.august 20.45 NEC-Heerenveen x
28.august 20.45 NAC-VVV 1
29.august 13.30 De Graafschap-Ajax 2
29.august 15.30 Feyenoord-Vitesse 1
29.august 15.30 Twente-Utrecht 1
29.august 15.30 ADO-PSV 2
29.august 17.30 AZ-Excelsior 1

soccer90
27.08.10, 17:58
4.voor

27.august 21.45 Willem II-Groningen 2
28.august 20.45 Roda-Heracles x
28.august 20.45 NEC-Heerenveen 2
28.august 20.45 NAC-VVV 1
29.august 13.30 De Graafschap-Ajax 2
29.august 15.30 Feyenoord-Vitesse 1
29.august 15.30 Twente-Utrecht x
29.august 15.30 ADO-PSV 2
29.august 17.30 AZ-Excelsior 1

cocoon
27.08.10, 19:06
4. voor

27.august 21.45 Willem II-Groningen 2
28.august 20.45 Roda-Heracles 1
28.august 20.45 NEC-Heerenveen x
28.august 20.45 NAC-VVV 1
29.august 13.30 De Graafschap-Ajax 2
29.august 15.30 Feyenoord-Vitesse 1
29.august 15.30 Twente-Utrecht 1
29.august 15.30 ADO-PSV 2
29.august 17.30 AZ-Excelsior 1

Karla
27.08.10, 21:32
4. voor

27.august 21.45 Willem II-Groningen 2
28.august 20.45 Roda-Heracles 2
28.august 20.45 NEC-Heerenveen 1
28.august 20.45 NAC-VVV 1
29.august 13.30 De Graafschap-Ajax 2
29.august 15.30 Feyenoord-Vitesse 1
29.august 15.30 Twente-Utrecht 1
29.august 15.30 ADO-PSV 2
29.august 17.30 AZ-Excelsior 1

Eeri
27.08.10, 22:04
4.voor

27.august 21.45 Willem II-Groningen 2
28.august 20.45 Roda-Heracles 1
28.august 20.45 NEC-Heerenveen 2
28.august 20.45 NAC-VVV 1
29.august 13.30 De Graafschap-Ajax 2
29.august 15.30 Feyenoord-Vitesse 1
29.august 15.30 Twente-Utrecht 1
29.august 15.30 ADO-PSV 2
29.august 17.30 AZ-Excelsior 1

midfielder
29.08.10, 22:37
4 vooru edukaimateks osutusid kolm ennustajat- cocoon, Ev0lution ja allakirjutanu 7 õige panusega.

Cocoon tõusis ka uueks üldliidriks 23 punktiga edestades punktig Eerit ja kahega senist liidrit soccer90.

Tabel

1. cocoon (+7)----23 punkti
2. Eeri (+6)----22 punkti
3. soccer90 (+4)----21 punkti
4-6. budulojus (+5), Karla (+5), midfielder (+7)----20 punkti
7-9. Blue Rock (+4),keenjus250 (+5), telekavaataja (+5)----19 punkti
10. Hogweed (+4)----18 punkti
11-12. Ev0luti0n (+7), Jalkafriik (+5)----17 punkti
13-14. Tofoa (+5), karl54 (+4)----15 punkti
15. Blaugrana (+4)----14 punkti
16. kristjan27 (+5)----12 punkti
17. JT8055 (0)----10 punkti
18. sherf (0)----9 punkti
19. Meintz (0)----7 punkti

Nüüd tuleb sisse kahenädalane paus liigas seoses koondise mängudega, kuid panen 5 vooru juba varakult üles koos enda panustega. Ajad nagu ikka eesti järgi.

5 voor

11.september 19.45 VVV- Twente 2
11.september 20.45 Heerenveen-Vitesse 1
11.september 20.45 PSV-NEC 1
11.september 21.45 Excelsior-Hearcles 1
12.september 13.30 NAC-Feyenoord X
12.september 15.30 Ajax-Willem II 1
12.september 15.30 ADO-De Graafschap 1
12.september 15.30 AZ-Roda 1
12.september 17.30 Groningen-Utrecht 1

telekavaataja
29.08.10, 22:43
5 voor

11.september 19.45 VVV- Twente 2
11.september 20.45 Heerenveen-Vitesse x
11.september 20.45 PSV-NEC 1
11.september 21.45 Excelsior-Hearcles x
12.september 13.30 NAC-Feyenoord 2
12.september 15.30 Ajax-Willem II 1
12.september 15.30 ADO-De Graafschap x
12.september 15.30 AZ-Roda 1
12.september 17.30 Groningen-Utrecht x

kristjan27
29.08.10, 22:58
5 voor

11.september 19.45 VVV- Twente 2
11.september 20.45 Heerenveen-Vitesse 1
11.september 20.45 PSV-NEC 1
11.september 21.45 Excelsior-Hearcles 1
12.september 13.30 NAC-Feyenoord 2
12.september 15.30 Ajax-Willem II 1
12.september 15.30 ADO-De Graafschap 1
12.september 15.30 AZ-Roda 1
12.september 17.30 Groningen-Utrecht 1

sherf
29.08.10, 23:49
11.september 19.45 VVV- Twente 2
11.september 20.45 Heerenveen-Vitesse 1
11.september 20.45 PSV-NEC 1
11.september 21.45 Excelsior-Hearcles x
12.september 13.30 NAC-Feyenoord 2
12.september 15.30 Ajax-Willem II 1
12.september 15.30 ADO-De Graafschap 1
12.september 15.30 AZ-Roda 1
12.september 17.30 Groningen-Utrecht 1

karl54
30.08.10, 17:37
5 voor

11.september 19.45 VVV- Twente 2
11.september 20.45 Heerenveen-Vitesse 1
11.september 20.45 PSV-NEC 1
11.september 21.45 Excelsior-Hearcles 2
12.september 13.30 NAC-Feyenoord 2
12.september 15.30 Ajax-Willem II 1
12.september 15.30 ADO-De Graafschap 1
12.september 15.30 AZ-Roda 1
12.september 17.30 Groningen-Utrecht x

Blue Rock
30.08.10, 18:30
5. voor

11.september 19.45 VVV- Twente 2
11.september 20.45 Heerenveen-Vitesse 1
11.september 20.45 PSV-NEC 1
11.september 21.45 Excelsior-Heracles x
12.september 13.30 NAC-Feyenoord 1
12.september 15.30 Ajax-Willem II 1
12.september 15.30 ADO-De Graafschap 1
12.september 15.30 AZ-Roda x
12.september 17.30 Groningen-Utrecht 2

Meintz
30.08.10, 22:55
5. voor

11.september 19.45 VVV- Twente 2
11.september 20.45 Heerenveen-Vitesse x
11.september 20.45 PSV-NEC 1
11.september 21.45 Excelsior-Heracles 2
12.september 13.30 NAC-Feyenoord x
12.september 15.30 Ajax-Willem II 1
12.september 15.30 ADO-De Graafschap 2
12.september 15.30 AZ-Roda x
12.september 17.30 Groningen-Utrecht 2

Brick
31.08.10, 21:35
5. voor

11.september 19.45 VVV- Twente 2
11.september 20.45 Heerenveen-Vitesse 1
11.september 20.45 PSV-NEC 1
11.september 21.45 Excelsior-Hearcles x
12.september 13.30 NAC-Feyenoord 2
12.september 15.30 Ajax-Willem II 1
12.september 15.30 ADO-De Graafschap x
12.september 15.30 AZ-Roda 1
12.september 17.30 Groningen-Utrecht x

keenjus250
05.09.10, 10:35
5 voor

11.september 19.45 VVV- Twente 2
11.september 20.45 Heerenveen-Vitesse 1
11.september 20.45 PSV-NEC 1
11.september 21.45 Excelsior-Hearcles x
12.september 13.30 NAC-Feyenoord 2
12.september 15.30 Ajax-Willem II 1
12.september 15.30 ADO-De Graafschap 1
12.september 15.30 AZ-Roda 1
12.september 17.30 Groningen-Utrecht x

budu
05.09.10, 11:34
5. voor

11.september 19.45 VVV- Twente 2
11.september 20.45 Heerenveen-Vitesse 1
11.september 20.45 PSV-NEC 1
11.september 21.45 Excelsior-Heracles 2
12.september 13.30 NAC-Feyenoord x
12.september 15.30 Ajax-Willem II 1
12.september 15.30 ADO-De Graafschap 2
12.september 15.30 AZ-Roda 1
12.september 17.30 Groningen-Utrecht 1

Iceman
05.09.10, 12:37
5. voor

11.september 19.45 VVV- Twente 2
11.september 20.45 Heerenveen-Vitesse 1
11.september 20.45 PSV-NEC 1
11.september 21.45 Excelsior-Heracles x
12.september 13.30 NAC-Feyenoord 2
12.september 15.30 Ajax-Willem II 1
12.september 15.30 ADO-De Graafschap 2
12.september 15.30 AZ-Roda 1
12.september 17.30 Groningen-Utrecht 1

Blaugrana
05.09.10, 22:12
5. voor

11.september 19.45 VVV- Twente 2
11.september 20.45 Heerenveen-Vitesse 1
11.september 20.45 PSV-NEC 1
11.september 21.45 Excelsior-Heracles 2
12.september 13.30 NAC-Feyenoord 2
12.september 15.30 Ajax-Willem II 1
12.september 15.30 ADO-De Graafschap 1
12.september 15.30 AZ-Roda 1
12.september 17.30 Groningen-Utrecht 2

Ev0luti0n
07.09.10, 21:36
5. voor

11.september 19.45 VVV- Twente x
11.september 20.45 Heerenveen-Vitesse 1
11.september 20.45 PSV-NEC 1
11.september 21.45 Excelsior-Heracles 2
12.september 13.30 NAC-Feyenoord 1
12.september 15.30 Ajax-Willem II 1
12.september 15.30 ADO-De Graafschap x
12.september 15.30 AZ-Roda 1
12.september 17.30 Groningen-Utrecht 2

Hogweed
08.09.10, 22:50
5. voor

11.september 19.45 VVV- Twente 2
11.september 20.45 Heerenveen-Vitesse 1
11.september 20.45 PSV-NEC 1
11.september 21.45 Excelsior-Heracles x
12.september 13.30 NAC-Feyenoord 2
12.september 15.30 Ajax-Willem II 1
12.september 15.30 ADO-De Graafschap x
12.september 15.30 AZ-Roda 1
12.september 17.30 Groningen-Utrecht 1
__________________

Tofoa
10.09.10, 17:34
5. voor

11.september 19.45 VVV- Twente 2
11.september 20.45 Heerenveen-Vitesse x
11.september 20.45 PSV-NEC 1
11.september 21.45 Excelsior-Heracles x
12.september 13.30 NAC-Feyenoord x
12.september 15.30 Ajax-Willem II 1
12.september 15.30 ADO-De Graafschap x
12.september 15.30 AZ-Roda 1
12.september 17.30 Groningen-Utrecht 2

Karla
10.09.10, 20:30
5. voor

11.september 19.45 VVV- Twente 2
11.september 20.45 Heerenveen-Vitesse 1
11.september 20.45 PSV-NEC 1
11.september 21.45 Excelsior-Heracles 2
12.september 13.30 NAC-Feyenoord x
12.september 15.30 Ajax-Willem II 1
12.september 15.30 ADO-De Graafschap 1
12.september 15.30 AZ-Roda 1
12.september 17.30 Groningen-Utrecht 1

wal
10.09.10, 22:43
5 voor

11.september 19.45 VVV- Twente 2
11.september 20.45 Heerenveen-Vitesse 1
11.september 20.45 PSV-NEC 1
11.september 21.45 Excelsior-Hearcles 1
12.september 13.30 NAC-Feyenoord 2
12.september 15.30 Ajax-Willem II 1
12.september 15.30 ADO-De Graafschap 1
12.september 15.30 AZ-Roda 1
12.september 17.30 Groningen-Utrecht 1

soccer90
11.09.10, 00:51
5. voor

11.september 19.45 VVV- Twente 2
11.september 20.45 Heerenveen-Vitesse 1
11.september 20.45 PSV-NEC 1
11.september 21.45 Excelsior-Heracles x
12.september 13.30 NAC-Feyenoord 2
12.september 15.30 Ajax-Willem II 1
12.september 15.30 ADO-De Graafschap x
12.september 15.30 AZ-Roda 1
12.september 17.30 Groningen-Utrecht 1

cocoon
11.09.10, 13:35
5. voor

11.september 19.45 VVV- Twente 2
11.september 20.45 Heerenveen-Vitesse 1
11.september 20.45 PSV-NEC 1
11.september 21.45 Excelsior-Hearcles x
12.september 13.30 NAC-Feyenoord 2
12.september 15.30 Ajax-Willem II 1
12.september 15.30 ADO-De Graafschap 1
12.september 15.30 AZ-Roda 1
12.september 17.30 Groningen-Utrecht x

midfielder
12.09.10, 21:04
5 voorus said parima tulemuse, 6 punkti, koguni viis ennustajat-Hogweed, soccer90, midfielder, kristjan27 ja uuena mängu sekkunud wal.

Üldtabelis on liidreid kaks- cocoon ja soccer90 27 silmaga

Tabel

1-2. cocoon (+4) ja soccer90 (+6)----27 punkti

3. midfielder (+6)----26 punkti

4-5. budulojus (+5) ja Karla (+5)----25 punkti

6-7. Blue Rock (+5) ja Hogweed (+6)----24 punkti

8-9. telekavaataja (+4) ja keenjus250 (+4)----23 punkti

10-12. Eeri (0), Jalkafriik (+5) ja Ev0lution (+5)----22 punkti

13-14. karl54 (+4) ja Tofoa (+4)----19 punkti

15-16. kristjan27 (+6) ja Blaugrana (+4)----18 punkti

17. sherf (+5)----14 punkti

18-19. Meintz (+3) ja JT8055 (0)----10 punkti

20. wal (+6)----6 punkti

21. Iceman (+5)----5 punkti

uus voor üles koos oma panustega, ajad nagu ikka meie järgi

6 voor

17. september 21.45 De Graafschap-Heerenveen 2
18. september 20.45 Vitesse-NAC X
18. september 20.45 Willem II-ADO 1
18. september 20.45 Groningen-Excelsior 1
19. september 13.30 Feyenoord-Ajax 2
19. september 15.30 NEC-AZ 1
19. september 15.30 Roda-PSV 2
19. september 15.30 Utrecht-VVV Venlo 1
19. september 17.30 Heracles-Twente 2

sherf
12.09.10, 21:37
6 voor

17. september 21.45 De Graafschap-Heerenveen 2
18. september 20.45 Vitesse-NAC 1
18. september 20.45 Willem II-ADO 1
18. september 20.45 Groningen-Excelsior 1
19. september 13.30 Feyenoord-Ajax 2
19. september 15.30 NEC-AZ 2
19. september 15.30 Roda-PSV 2
19. september 15.30 Utrecht-VVV Venlo 1
19. september 17.30 Heracles-Twente 2

Blue Rock
12.09.10, 22:41
6. voor

17. september 21.45 De Graafschap-Heerenveen x
18. september 20.45 Vitesse-NAC x
18. september 20.45 Willem II-ADO 2
18. september 20.45 Groningen-Excelsior 1
19. september 13.30 Feyenoord-Ajax 2
19. september 15.30 NEC-AZ x
19. september 15.30 Roda-PSV 2
19. september 15.30 Utrecht-VVV Venlo 1
19. september 17.30 Heracles-Twente 2

Brick
13.09.10, 16:13
6. voor

17. september 21.45 De Graafschap-Heerenveen 2
18. september 20.45 Vitesse-NAC 2
18. september 20.45 Willem II-ADO x
18. september 20.45 Groningen-Excelsior 1
19. september 13.30 Feyenoord-Ajax x
19. september 15.30 NEC-AZ 1
19. september 15.30 Roda-PSV 2
19. september 15.30 Utrecht-VVV Venlo 1
19. september 17.30 Heracles-Twente 2

karl54
13.09.10, 20:27
6 voor

17. september 21.45 De Graafschap-Heerenveen 2
18. september 20.45 Vitesse-NAC 2
18. september 20.45 Willem II-ADO 1
18. september 20.45 Groningen-Excelsior 1
19. september 13.30 Feyenoord-Ajax 2
19. september 15.30 NEC-AZ 2
19. september 15.30 Roda-PSV 2
19. september 15.30 Utrecht-VVV Venlo 1
19. september 17.30 Heracles-Twente 2

telekavaataja
14.09.10, 12:07
6 voor

17. september 21.45 De Graafschap-Heerenveen x
18. september 20.45 Vitesse-NAC 1
18. september 20.45 Willem II-ADO x
18. september 20.45 Groningen-Excelsior 1
19. september 13.30 Feyenoord-Ajax 2
19. september 15.30 NEC-AZ 2
19. september 15.30 Roda-PSV 2
19. september 15.30 Utrecht-VVV Venlo x
19. september 17.30 Heracles-Twente 2

kristjan27
14.09.10, 13:19
6 voor

17. september 21.45 De Graafschap-Heerenveen 1
18. september 20.45 Vitesse-NAC 1
18. september 20.45 Willem II-ADO 1
18. september 20.45 Groningen-Excelsior 1
19. september 13.30 Feyenoord-Ajax 2
19. september 15.30 NEC-AZ 2
19. september 15.30 Roda-PSV 2
19. september 15.30 Utrecht-VVV Venlo 1
19. september 17.30 Heracles-Twente 2

keenjus250
14.09.10, 16:00
6. voor

17. september 21.45 De Graafschap-Heerenveen 2
18. september 20.45 Vitesse-NAC 1
18. september 20.45 Willem II-ADO 2
18. september 20.45 Groningen-Excelsior 1
19. september 13.30 Feyenoord-Ajax 2
19. september 15.30 NEC-AZ x
19. september 15.30 Roda-PSV 2
19. september 15.30 Utrecht-VVV Venlo 2
19. september 17.30 Heracles-Twente 2

Hogweed
14.09.10, 17:23
6 voor

17. september 21.45 De Graafschap-Heerenveen x
18. september 20.45 Vitesse-NAC 1
18. september 20.45 Willem II-ADO 2
18. september 20.45 Groningen-Excelsior 1
19. september 13.30 Feyenoord-Ajax 2
19. september 15.30 NEC-AZ x
19. september 15.30 Roda-PSV 2
19. september 15.30 Utrecht-VVV Venlo 2
19. september 17.30 Heracles-Twente 2

Ev0luti0n
16.09.10, 19:53
6 voor

17. september 21.45 De Graafschap-Heerenveen 2
18. september 20.45 Vitesse-NAC 1
18. september 20.45 Willem II-ADO 1
18. september 20.45 Groningen-Excelsior 1
19. september 13.30 Feyenoord-Ajax 2
19. september 15.30 NEC-AZ x
19. september 15.30 Roda-PSV 2
19. september 15.30 Utrecht-VVV Venlo 1
19. september 17.30 Heracles-Twente 2

Eeri
17.09.10, 19:12
6 voor

17. september 21.45 De Graafschap-Heerenveen 1
18. september 20.45 Vitesse-NAC 1
18. september 20.45 Willem II-ADO 2
18. september 20.45 Groningen-Excelsior 1
19. september 13.30 Feyenoord-Ajax 2
19. september 15.30 NEC-AZ 2
19. september 15.30 Roda-PSV 2
19. september 15.30 Utrecht-VVV Venlo 1
19. september 17.30 Heracles-Twente x

Karla
17.09.10, 21:13
6 voor

17. september 21.45 De Graafschap-Heerenveen 2
18. september 20.45 Vitesse-NAC X
18. september 20.45 Willem II-ADO 2
18. september 20.45 Groningen-Excelsior 1
19. september 13.30 Feyenoord-Ajax 2
19. september 15.30 NEC-AZ 2
19. september 15.30 Roda-PSV 2
19. september 15.30 Utrecht-VVV Venlo 1
19. september 17.30 Heracles-Twente 2

Iceman
17.09.10, 21:14
17. september 21.45 De Graafschap-Heerenveen 2
18. september 20.45 Vitesse-NAC 2
18. september 20.45 Willem II-ADO 1
18. september 20.45 Groningen-Excelsior 1
19. september 13.30 Feyenoord-Ajax 2
19. september 15.30 NEC-AZ 2
19. september 15.30 Roda-PSV 2
19. september 15.30 Utrecht-VVV Venlo 1
19. september 17.30 Heracles-Twente 2

cocoon
17.09.10, 21:16
6 voor

17. september 21.45 De Graafschap-Heerenveen x
18. september 20.45 Vitesse-NAC 2
18. september 20.45 Willem II-ADO 2
18. september 20.45 Groningen-Excelsior 1
19. september 13.30 Feyenoord-Ajax 2
19. september 15.30 NEC-AZ 2
19. september 15.30 Roda-PSV 2
19. september 15.30 Utrecht-VVV Venlo 1
19. september 17.30 Heracles-Twente 2

Tofoa
17.09.10, 21:36
6 voor

17. september 21.45 De Graafschap-Heerenveen 2
18. september 20.45 Vitesse-NAC 1
18. september 20.45 Willem II-ADO 1
18. september 20.45 Groningen-Excelsior 1
19. september 13.30 Feyenoord-Ajax x
19. september 15.30 NEC-AZ x
19. september 15.30 Roda-PSV 2
19. september 15.30 Utrecht-VVV Venlo 1
19. september 17.30 Heracles-Twente 1

Blaugrana
17.09.10, 23:24
6. voor

18. september 20.45 Vitesse-NAC 1
18. september 20.45 Willem II-ADO 1
18. september 20.45 Groningen-Excelsior 1
19. september 13.30 Feyenoord-Ajax 2
19. september 15.30 NEC-AZ 2
19. september 15.30 Roda-PSV 2
19. september 15.30 Utrecht-VVV Venlo 1
19. september 17.30 Heracles-Twente 2

soccer90
18.09.10, 03:14
6. voor

18. september 20.45 Vitesse-NAC x
18. september 20.45 Willem II-ADO 2
18. september 20.45 Groningen-Excelsior 1
19. september 13.30 Feyenoord-Ajax 2
19. september 15.30 NEC-AZ 2
19. september 15.30 Roda-PSV 2
19. september 15.30 Utrecht-VVV Venlo 1
19. september 17.30 Heracles-Twente 2

wal
18.09.10, 11:41
6 voor

17. september 21.45 De Graafschap-Heerenveen -
18. september 20.45 Vitesse-NAC X
18. september 20.45 Willem II-ADO X
18. september 20.45 Groningen-Excelsior 1
19. september 13.30 Feyenoord-Ajax 2
19. september 15.30 NEC-AZ X
19. september 15.30 Roda-PSV 2
19. september 15.30 Utrecht-VVV Venlo 1
19. september 17.30 Heracles-Twente 2

Meintz
18.09.10, 12:57
6 voor


18. september 20.45 Vitesse-NAC X
18. september 20.45 Willem II-ADO 1
18. september 20.45 Groningen-Excelsior 1
19. september 13.30 Feyenoord-Ajax x
19. september 15.30 NEC-AZ 2
19. september 15.30 Roda-PSV 2
19. september 15.30 Utrecht-VVV Venlo 2
19. september 17.30 Heracles-Twente 2

midfielder
19.09.10, 22:32
6 voorus võttis pikima kõrre eelmises voorus ennustamata jätnud Eeri, kes pani täppi 7 mängu 9-st.

Üldtabelis läks kaksikjuhtimiselt ainujuhtijaks soccer90 33 silmaga, vaid punktiga jääb maha cocoon ja kahega Karla.

Tabel

1. soccer90 (+6)----33 punkti

2. cocoon (+5)----32 punkti

3. Karla (+6)----31 punkti

4. midfielder (+4)----30 punkti

5-6. Eeri (+7) ja Blue Rock (+5)----29 punkti

7.Hogweed (+3)----27 punkti

8-9. telekavaataja (+3) ja keenjus250 (+3)----26 punkti

10-11. budulojus (0) ja Ev0lution (+3)----25 punkti

12. Jalkafriik (+2)----24 punkti

13-14. karl54 (+4) ja kristjan27 (+5)----23 punkti

15. Blaugrana (+4)----22 punkti

16. Tofoa (+2)----21 punkti

17. sherf (+4)----18 punkti

18. Meintz (+3)----13 punkti

19-20. JT8055 (0) ja wal (+4)----10 punkti

21. Iceman (+4)----9 punkti


7 voor koos enda panustega

25.september 19.45 Heerenveen-Roda 1
25.september 20.45 ADO-Heracles 1
25.september 20.45 PSV-Groningen 1
25.september 20.45 AZ-Utrecht 1
25.september 21.45 Twente-Ajax 1
26.september 15.30 NEC-Feyenoord X
26.september 15.30 NAC-Willem II 1
26.september 15.30 Excelsior-Vitesse 2
26.september 17.30 VVV-De Graafschap 1

Blue Rock
19.09.10, 22:39
7. voor

25.september 19.45 Heerenveen-Roda x
25.september 20.45 ADO-Heracles x
25.september 20.45 PSV-Groningen 1
25.september 20.45 AZ-Utrecht 1
25.september 21.45 Twente-Ajax x
26.september 15.30 NEC-Feyenoord 1
26.september 15.30 NAC-Willem II 1
26.september 15.30 Excelsior-Vitesse 1
26.september 17.30 VVV-De Graafschap x

keenjus250
19.09.10, 22:40
7. voor

25.september 19.45 Heerenveen-Roda 1
25.september 20.45 ADO-Heracles 1
25.september 20.45 PSV-Groningen 1
25.september 20.45 AZ-Utrecht 1
25.september 21.45 Twente-Ajax 2
26.september 15.30 NEC-Feyenoord x
26.september 15.30 NAC-Willem II 1
26.september 15.30 Excelsior-Vitesse 1
26.september 17.30 VVV-De Graafschap 2

sherf
19.09.10, 23:24
7. voor

25.september 19.45 Heerenveen-Roda 1
25.september 20.45 ADO-Heracles 1
25.september 20.45 PSV-Groningen 1
25.september 20.45 AZ-Utrecht 1
25.september 21.45 Twente-Ajax 2
26.september 15.30 NEC-Feyenoord 2
26.september 15.30 NAC-Willem II x
26.september 15.30 Excelsior-Vitesse 1
26.september 17.30 VVV-De Graafschap 2

kristjan27
20.09.10, 12:11
7. voor

25.september 19.45 Heerenveen-Roda 1
25.september 20.45 ADO-Heracles 1
25.september 20.45 PSV-Groningen 1
25.september 20.45 AZ-Utrecht 1
25.september 21.45 Twente-Ajax 1
26.september 15.30 NEC-Feyenoord 1
26.september 15.30 NAC-Willem II 1
26.september 15.30 Excelsior-Vitesse 1
26.september 17.30 VVV-De Graafschap 1

Ev0luti0n
20.09.10, 12:39
7. voor

25.september 19.45 Heerenveen-Roda x
25.september 20.45 ADO-Heracles 2
25.september 20.45 PSV-Groningen 1
25.september 20.45 AZ-Utrecht 1
25.september 21.45 Twente-Ajax 2
26.september 15.30 NEC-Feyenoord 2
26.september 15.30 NAC-Willem II 1
26.september 15.30 Excelsior-Vitesse 2
26.september 17.30 VVV-De Graafschap 1

karl54
20.09.10, 14:18
7. voor

25.september 19.45 Heerenveen-Roda 1
25.september 20.45 ADO-Heracles x
25.september 20.45 PSV-Groningen 1
25.september 20.45 AZ-Utrecht 1
25.september 21.45 Twente-Ajax 1
26.september 15.30 NEC-Feyenoord x
26.september 15.30 NAC-Willem II x
26.september 15.30 Excelsior-Vitesse x
26.september 17.30 VVV-De Graafschap x

telekavaataja
20.09.10, 16:00
7 voor koos enda panustega

25.september 19.45 Heerenveen-Roda x
25.september 20.45 ADO-Heracles x
25.september 20.45 PSV-Groningen 1
25.september 20.45 AZ-Utrecht 1
25.september 21.45 Twente-Ajax 2
26.september 15.30 NEC-Feyenoord X
26.september 15.30 NAC-Willem II 1
26.september 15.30 Excelsior-Vitesse x
26.september 17.30 VVV-De Graafschap x

Brick
20.09.10, 16:01
7. voor

25.september 19.45 Heerenveen-Roda 1
25.september 20.45 ADO-Heracles 1
25.september 20.45 PSV-Groningen 1
25.september 20.45 AZ-Utrecht 1
25.september 21.45 Twente-Ajax x
26.september 15.30 NEC-Feyenoord 1
26.september 15.30 NAC-Willem II 1
26.september 15.30 Excelsior-Vitesse 2
26.september 17.30 VVV-De Graafschap 1

Blaugrana
20.09.10, 23:49
7. voor

25.september 19.45 Heerenveen-Roda 1
25.september 20.45 ADO-Heracles 2
25.september 20.45 PSV-Groningen 1
25.september 20.45 AZ-Utrecht 1
25.september 21.45 Twente-Ajax 2
26.september 15.30 NEC-Feyenoord 1
26.september 15.30 NAC-Willem II 1
26.september 15.30 Excelsior-Vitesse 1
26.september 17.30 VVV-De Graafschap 1

budu
21.09.10, 10:14
7. voor

25.september 19.45 Heerenveen-Roda 1
25.september 20.45 ADO-Heracles 2
25.september 20.45 PSV-Groningen 1
25.september 20.45 AZ-Utrecht 1
25.september 21.45 Twente-Ajax x
26.september 15.30 NEC-Feyenoord 2
26.september 15.30 NAC-Willem II 1
26.september 15.30 Excelsior-Vitesse x
26.september 17.30 VVV-De Graafschap 1

Iceman
21.09.10, 17:31
25.september 19.45 Heerenveen-Roda 2
25.september 20.45 ADO-Heracles 2
25.september 20.45 PSV-Groningen 1
25.september 20.45 AZ-Utrecht 1
25.september 21.45 Twente-Ajax x
26.september 15.30 NEC-Feyenoord 2
26.september 15.30 NAC-Willem II 2
26.september 15.30 Excelsior-Vitesse 1
26.september 17.30 VVV-De Graafschap 1

Hogweed
23.09.10, 18:04
7. voor

25.september 19.45 Heerenveen-Roda 1
25.september 20.45 ADO-Heracles 1
25.september 20.45 PSV-Groningen 1
25.september 20.45 AZ-Utrecht 1
25.september 21.45 Twente-Ajax 2
26.september 15.30 NEC-Feyenoord x
26.september 15.30 NAC-Willem II x
26.september 15.30 Excelsior-Vitesse x
26.september 17.30 VVV-De Graafschap 2

soccer90
24.09.10, 16:07
7. voor

25.september 19.45 Heerenveen-Roda 2
25.september 20.45 ADO-Heracles 1
25.september 20.45 PSV-Groningen 1
25.september 20.45 AZ-Utrecht 1
25.september 21.45 Twente-Ajax 2
26.september 15.30 NEC-Feyenoord x
26.september 15.30 NAC-Willem II 1
26.september 15.30 Excelsior-Vitesse 1
26.september 17.30 VVV-De Graafschap x

Eeri
24.09.10, 19:19
7. voor

25.september 19.45 Heerenveen-Roda 1
25.september 20.45 ADO-Heracles 1
25.september 20.45 PSV-Groningen 1
25.september 20.45 AZ-Utrecht 1
25.september 21.45 Twente-Ajax 2
26.september 15.30 NEC-Feyenoord x
26.september 15.30 NAC-Willem II 1
26.september 15.30 Excelsior-Vitesse 1
26.september 17.30 VVV-De Graafschap 1

Karla
24.09.10, 21:23
7. voor

25.september 19.45 Heerenveen-Roda 1
25.september 20.45 ADO-Heracles x
25.september 20.45 PSV-Groningen 1
25.september 20.45 AZ-Utrecht 1
25.september 21.45 Twente-Ajax 2
26.september 15.30 NEC-Feyenoord 1
26.september 15.30 NAC-Willem II 1
26.september 15.30 Excelsior-Vitesse 2
26.september 17.30 VVV-De Graafschap 1

cocoon
25.09.10, 08:20
7. voor

25.september 19.45 Heerenveen-Roda 1
25.september 20.45 ADO-Heracles x
25.september 20.45 PSV-Groningen 1
25.september 20.45 AZ-Utrecht 1
25.september 21.45 Twente-Ajax x
26.september 15.30 NEC-Feyenoord 2
26.september 15.30 NAC-Willem II 1
26.september 15.30 Excelsior-Vitesse 1
26.september 17.30 VVV-De Graafschap 1

wal
25.09.10, 09:39
Kas juubelipostitus on edukas või mitte?

7. voor

25.september 19.45 Heerenveen-Roda 1
25.september 20.45 ADO-Heracles X
25.september 20.45 PSV-Groningen 1
25.september 20.45 AZ-Utrecht X
25.september 21.45 Twente-Ajax 2
26.september 15.30 NEC-Feyenoord 1
26.september 15.30 NAC-Willem II 1
26.september 15.30 Excelsior-Vitesse 1
26.september 17.30 VVV-De Graafschap X

midfielder
26.09.10, 21:26
7 vooru edukaimaks osutus Jalkafriik 7 õige panusega. Üldtabelis tekkis aga kolmik juhtimine kui senise liidri soccer90 kõrvale tõusid ka cocoon ja Karla.


Tabel

1-3. soccer90 (+3), cocoon (+4) ja Karla (+5)----36 punkti

4. midfielder (+5)----35 punkti

5. Blue Rock (+5)----34 punkti

6. Eeri (+4)----33 punkti

7. Jalkafriik (+7)----31 punkti

8. Ev0lution (+5)----30 punkti

9-12. telekavaataja (+3), keenjus250 (+3), budulojus (+4), Hogweed (+2)----29 punkti

13. kristjan27 (+5)----28 punkti

14. Blaugrana (+4)----26 punkti

15. karl54 (+1)----24 punkti

16. Tofoa (0)----21 punkti

17. sherf (+2)----20 punkti

18. Meintz (0)----13 punkti

19-20. Iceman (+3), wal (+2)----12 punkti

21. JT8055 (0)----10 punkti


8 voor üles oma panustega

1. oktoober 21.45 Vitesse-Willem II 1
2. oktoober 19.45 NAC-NEC 1
2. oktoober 21.45 Excelsior-Roda 2
3. oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
3. oktoober 15.30 AZ-Heracles 1
3. oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
3. oktoober 15.30 Heerenveen-ADO Den Haag 1
3. oktoober 15.30 De Graafschap-Feyenoord 2
3. oktoober 17.30 PSV-VVV Venlo 1

Blue Rock
26.09.10, 21:59
8. voor

1. oktoober 21.45 Vitesse-Willem II 1
2. oktoober 19.45 NAC-NEC 1
2. oktoober 21.45 Excelsior-Roda x
3. oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
3. oktoober 15.30 AZ-Heracles 1
3. oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
3. oktoober 15.30 Heerenveen-ADO Den Haag 1
3. oktoober 15.30 De Graafschap-Feyenoord x
3. oktoober 17.30 PSV-VVV Venlo 1

budu
26.09.10, 22:02
8 voor

1. oktoober 21.45 Vitesse-Willem II 1
2. oktoober 19.45 NAC-NEC 1
2. oktoober 21.45 Excelsior-Roda x
3. oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
3. oktoober 15.30 AZ-Heracles 1
3. oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
3. oktoober 15.30 Heerenveen-ADO Den Haag x
3. oktoober 15.30 De Graafschap-Feyenoord 2
3. oktoober 17.30 PSV-VVV Venlo 1

telekavaataja
27.09.10, 00:09
8 voor üles oma panustega

1. oktoober 21.45 Vitesse-Willem II 1
2. oktoober 19.45 NAC-NEC x
2. oktoober 21.45 Excelsior-Roda x
3. oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
3. oktoober 15.30 AZ-Heracles 1
3. oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
3. oktoober 15.30 Heerenveen-ADO Den Haag x
3. oktoober 15.30 De Graafschap-Feyenoord 1
3. oktoober 17.30 PSV-VVV Venlo 1

sherf
27.09.10, 09:42
1. oktoober 21.45 Vitesse-Willem II 1
2. oktoober 19.45 NAC-NEC 1
2. oktoober 21.45 Excelsior-Roda 2
3. oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
3. oktoober 15.30 AZ-Heracles 1
3. oktoober 15.30 Twente-Groningen 2
3. oktoober 15.30 Heerenveen-ADO Den Haag x
3. oktoober 15.30 De Graafschap-Feyenoord 2
3. oktoober 17.30 PSV-VVV Venlo 1

kristjan27
27.09.10, 13:15
8 voor

1. oktoober 21.45 Vitesse-Willem II 1
2. oktoober 19.45 NAC-NEC 1
2. oktoober 21.45 Excelsior-Roda 2
3. oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
3. oktoober 15.30 AZ-Heracles 1
3. oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
3. oktoober 15.30 Heerenveen-ADO Den Haag 1
3. oktoober 15.30 De Graafschap-Feyenoord 2
3. oktoober 17.30 PSV-VVV Venlo 1

keenjus250
27.09.10, 17:00
8. voor

1. oktoober 21.45 Vitesse-Willem II 1
2. oktoober 19.45 NAC-NEC 1
2. oktoober 21.45 Excelsior-Roda 2
3. oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
3. oktoober 15.30 AZ-Heracles 1
3. oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
3. oktoober 15.30 Heerenveen-ADO Den Haag 1
3. oktoober 15.30 De Graafschap-Feyenoord 2
3. oktoober 17.30 PSV-VVV Venlo 1

karl54
27.09.10, 18:50
8. voor

1. oktoober 21.45 Vitesse-Willem II x
2. oktoober 19.45 NAC-NEC 1
2. oktoober 21.45 Excelsior-Roda 2
3. oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
3. oktoober 15.30 AZ-Heracles 1
3. oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
3. oktoober 15.30 Heerenveen-ADO Den Haag 1
3. oktoober 15.30 De Graafschap-Feyenoord 2
3. oktoober 17.30 PSV-VVV Venlo 1

Brick
28.09.10, 15:40
8. voor

1. oktoober 21.45 Vitesse-Willem II x
2. oktoober 19.45 NAC-NEC 1
2. oktoober 21.45 Excelsior-Roda x
3. oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
3. oktoober 15.30 AZ-Heracles 1
3. oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
3. oktoober 15.30 Heerenveen-ADO Den Haag 1
3. oktoober 15.30 De Graafschap-Feyenoord 2
3. oktoober 17.30 PSV-VVV Venlo 1

Ev0luti0n
30.09.10, 20:27
8. voor

1. oktoober 21.45 Vitesse-Willem II 1
2. oktoober 19.45 NAC-NEC 1
2. oktoober 21.45 Excelsior-Roda 2
3. oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
3. oktoober 15.30 AZ-Heracles 1
3. oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
3. oktoober 15.30 Heerenveen-ADO Den Haag 1
3. oktoober 15.30 De Graafschap-Feyenoord 2
3. oktoober 17.30 PSV-VVV Venlo 1

soccer90
01.10.10, 16:26
1. oktoober 21.45 Vitesse-Willem II 1
2. oktoober 19.45 NAC-NEC x
2. oktoober 21.45 Excelsior-Roda 2
3. oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
3. oktoober 15.30 AZ-Heracles 1
3. oktoober 15.30 Twente-Groningen x
3. oktoober 15.30 Heerenveen-ADO Den Haag x
3. oktoober 15.30 De Graafschap-Feyenoord x
3. oktoober 17.30 PSV-VVV Venlo 1

Eeri
01.10.10, 17:05
8 voor

1. oktoober 21.45 Vitesse-Willem II 1
2. oktoober 19.45 NAC-NEC 1
2. oktoober 21.45 Excelsior-Roda 2
3. oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
3. oktoober 15.30 AZ-Heracles 1
3. oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
3. oktoober 15.30 Heerenveen-ADO Den Haag 1
3. oktoober 15.30 De Graafschap-Feyenoord 2
3. oktoober 17.30 PSV-VVV Venlo 1

cocoon
01.10.10, 17:31
8. voor

1. oktoober 21.45 Vitesse-Willem II 1
2. oktoober 19.45 NAC-NEC x
2. oktoober 21.45 Excelsior-Roda 2
3. oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
3. oktoober 15.30 AZ-Heracles 1
3. oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
3. oktoober 15.30 Heerenveen-ADO Den Haag 1
3. oktoober 15.30 De Graafschap-Feyenoord x
3. oktoober 17.30 PSV-VVV Venlo 1

wal
01.10.10, 20:30
8. voor

1. oktoober 21.45 Vitesse-Willem II 1
2. oktoober 19.45 NAC-NEC X
2. oktoober 21.45 Excelsior-Roda 2
3. oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
3. oktoober 15.30 AZ-Heracles 1
3. oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
3. oktoober 15.30 Heerenveen-ADO Den Haag 1
3. oktoober 15.30 De Graafschap-Feyenoord 2
3. oktoober 17.30 PSV-VVV Venlo 1

Karla
01.10.10, 21:51
8. voor

1. oktoober 21.45 Vitesse-Willem II 1
2. oktoober 19.45 NAC-NEC 1
2. oktoober 21.45 Excelsior-Roda 2
3. oktoober 13.30 Ajax-Utrecht 1
3. oktoober 15.30 AZ-Heracles 1
3. oktoober 15.30 Twente-Groningen 1
3. oktoober 15.30 Heerenveen-ADO Den Haag x
3. oktoober 15.30 De Graafschap-Feyenoord 2
3. oktoober 17.30 PSV-VVV Venlo 1

midfielder
03.10.10, 21:29
8 vooru edukaimateks osutusid 6 silmaga karl54 ja Karla. Ühtlasi tõusis Karla ka ainuliidriks edestades punktiga cocooni ja soccer90-t.

Tabel

1. Karla (+6)----42 punkti

2-3. cocoon (+5), socecr90 (+5)----41 punkti

4. midfielder (+5)----40 punkti

5. Blue Rock (+5)----39 punkti

6. Eeri (+5)----38 punkti

7. Jalkafriik (+5)----36 punkti

8. Ev0lution (+5)----35 punkti

9-10. keenjus250 (+5) ja budulojus (+5)----34 punkti

11-12. telekavaataja (+4) ja kristjan27 (+5)----33 punkti

13. karl54 (+6)----30 punkti

14. Hogweed (0)----29 punkti

15. Blaugrana(0)----26 punkti

16. sherf (+5)----25 punkti

17. Tofoa (0)----21 punkti

18. wal (+4)----16 punkti

19. Meintz (0)----13 punkti

20. Iceman (0)----12 punkti

21. JT8055 (0)----10 punkti

Nüüd tuleb kahenädalane paus liigamängudesse seoses koondiste em valikmängudega. Lisan varakult juba 9 vooru mängud koos enda panustega.

9 voor

16 oktoober 19.45 Ajax-NAC 1
16 oktoober 20.45 Utrecht-De Graafschap 1
16 oktoober 20.45 ADO-Excelsior 1
16 oktoober 20.45 VVV-AZ 2
16 oktoober 21.45 Feyenoord-Twente 2
17 oktoober 15.30 Willem II-PSV 2
17 oktoober 15.30 Roda-Vitesse 1
17 oktoober 15.30 Groningen-Heerenveen 1
17 oktoober 17.30 Heracles-NEC 1

Blue Rock
04.10.10, 02:03
9. voor

16 oktoober 19.45 Ajax-NAC 1
16 oktoober 20.45 Utrecht-De Graafschap 1
16 oktoober 20.45 ADO-Excelsior 1
16 oktoober 20.45 VVV-AZ 2
16 oktoober 21.45 Feyenoord-Twente 2
17 oktoober 15.30 Willem II-PSV 2
17 oktoober 15.30 Roda-Vitesse 1
17 oktoober 15.30 Groningen-Heerenveen 2
17 oktoober 17.30 Heracles-NEC 1

sherf
04.10.10, 08:37
9. voor

16 oktoober 19.45 Ajax-NAC 1
16 oktoober 20.45 Utrecht-De Graafschap 1
16 oktoober 20.45 ADO-Excelsior 1
16 oktoober 20.45 VVV-AZ 2
16 oktoober 21.45 Feyenoord-Twente x
17 oktoober 15.30 Willem II-PSV 2
17 oktoober 15.30 Roda-Vitesse x
17 oktoober 15.30 Groningen-Heerenveen 2
17 oktoober 17.30 Heracles-NEC 1

karl54
09.10.10, 15:09
9 voor

16 oktoober 19.45 Ajax-NAC 1
16 oktoober 20.45 Utrecht-De Graafschap 1
16 oktoober 20.45 ADO-Excelsior x
16 oktoober 20.45 VVV-AZ 2
16 oktoober 21.45 Feyenoord-Twente 2
17 oktoober 15.30 Willem II-PSV 2
17 oktoober 15.30 Roda-Vitesse 1
17 oktoober 15.30 Groningen-Heerenveen x
17 oktoober 17.30 Heracles-NEC 2
__________________

Brick
11.10.10, 19:39
9 voor

16 oktoober 19.45 Ajax-NAC 1
16 oktoober 20.45 Utrecht-De Graafschap x
16 oktoober 20.45 ADO-Excelsior 2
16 oktoober 20.45 VVV-AZ 2
16 oktoober 21.45 Feyenoord-Twente 2
17 oktoober 15.30 Willem II-PSV 2
17 oktoober 15.30 Roda-Vitesse 2
17 oktoober 15.30 Groningen-Heerenveen 2
17 oktoober 17.30 Heracles-NEC 2

Ev0luti0n
12.10.10, 01:50
9 voor

16 oktoober 19.45 Ajax-NAC 1
16 oktoober 20.45 Utrecht-De Graafschap 1
16 oktoober 20.45 ADO-Excelsior x
16 oktoober 20.45 VVV-AZ 2
16 oktoober 21.45 Feyenoord-Twente 2
17 oktoober 15.30 Willem II-PSV 2
17 oktoober 15.30 Roda-Vitesse 1
17 oktoober 15.30 Groningen-Heerenveen 1
17 oktoober 17.30 Heracles-NEC 1

budu
12.10.10, 12:40
9 voor

16 oktoober 19.45 Ajax-NAC 1
16 oktoober 20.45 Utrecht-De Graafschap 1
16 oktoober 20.45 ADO-Excelsior X
16 oktoober 20.45 VVV-AZ 2
16 oktoober 21.45 Feyenoord-Twente X
17 oktoober 15.30 Willem II-PSV 2
17 oktoober 15.30 Roda-Vitesse 1
17 oktoober 15.30 Groningen-Heerenveen 1
17 oktoober 17.30 Heracles-NEC 1

telekavaataja
13.10.10, 00:37
9 voor

16 oktoober 19.45 Ajax-NAC 1
16 oktoober 20.45 Utrecht-De Graafschap 1
16 oktoober 20.45 ADO-Excelsior x
16 oktoober 20.45 VVV-AZ x
16 oktoober 21.45 Feyenoord-Twente x
17 oktoober 15.30 Willem II-PSV 2
17 oktoober 15.30 Roda-Vitesse 1
17 oktoober 15.30 Groningen-Heerenveen 1
17 oktoober 17.30 Heracles-NEC x

Iceman
13.10.10, 12:35
9 voor

16 oktoober 19.45 Ajax-NAC 1
16 oktoober 20.45 Utrecht-De Graafschap 1
16 oktoober 20.45 ADO-Excelsior x
16 oktoober 20.45 VVV-AZ 2
16 oktoober 21.45 Feyenoord-Twente x
17 oktoober 15.30 Willem II-PSV 2
17 oktoober 15.30 Roda-Vitesse 1
17 oktoober 15.30 Groningen-Heerenveen 1
17 oktoober 17.30 Heracles-NEC 1

keenjus250
13.10.10, 18:33
9 voor

16 oktoober 19.45 Ajax-NAC 1
16 oktoober 20.45 Utrecht-De Graafschap 1
16 oktoober 20.45 ADO-Excelsior 2
16 oktoober 20.45 VVV-AZ 2
16 oktoober 21.45 Feyenoord-Twente 1
17 oktoober 15.30 Willem II-PSV 2
17 oktoober 15.30 Roda-Vitesse 1
17 oktoober 15.30 Groningen-Heerenveen 2
17 oktoober 17.30 Heracles-NEC 1

Eeri
15.10.10, 17:48
9 voor

16 oktoober 19.45 Ajax-NAC 1
16 oktoober 20.45 Utrecht-De Graafschap 1
16 oktoober 20.45 ADO-Excelsior 1
16 oktoober 20.45 VVV-AZ x
16 oktoober 21.45 Feyenoord-Twente x
17 oktoober 15.30 Willem II-PSV 2
17 oktoober 15.30 Roda-Vitesse 1
17 oktoober 15.30 Groningen-Heerenveen 1
17 oktoober 17.30 Heracles-NEC 1

Karla
16.10.10, 00:35
9 voor

16 oktoober 19.45 Ajax-NAC 1
16 oktoober 20.45 Utrecht-De Graafschap 1
16 oktoober 20.45 ADO-Excelsior 1
16 oktoober 20.45 VVV-AZ 2
16 oktoober 21.45 Feyenoord-Twente 2
17 oktoober 15.30 Willem II-PSV 2
17 oktoober 15.30 Roda-Vitesse 1
17 oktoober 15.30 Groningen-Heerenveen x
17 oktoober 17.30 Heracles-NEC 1

kristjan27
16.10.10, 11:58
9. voor

16 oktoober 19.45 Ajax-NAC 1
16 oktoober 20.45 Utrecht-De Graafschap 1
16 oktoober 20.45 ADO-Excelsior 1
16 oktoober 20.45 VVV-AZ 2
16 oktoober 21.45 Feyenoord-Twente 2
17 oktoober 15.30 Willem II-PSV 2
17 oktoober 15.30 Roda-Vitesse 1
17 oktoober 15.30 Groningen-Heerenveen 1
17 oktoober 17.30 Heracles-NEC 1

soccer90
16.10.10, 15:04
9. voor

16 oktoober 19.45 Ajax-NAC 1
16 oktoober 20.45 Utrecht-De Graafschap 1
16 oktoober 20.45 ADO-Excelsior 1
16 oktoober 20.45 VVV-AZ 2
16 oktoober 21.45 Feyenoord-Twente 2
17 oktoober 15.30 Willem II-PSV 2
17 oktoober 15.30 Roda-Vitesse 1
17 oktoober 15.30 Groningen-Heerenveen 1
17 oktoober 17.30 Heracles-NEC 2

cocoon
16.10.10, 18:35
9. voor

16 oktoober 19.45 Ajax-NAC 1
16 oktoober 20.45 Utrecht-De Graafschap 1
16 oktoober 20.45 ADO-Excelsior x
16 oktoober 20.45 VVV-AZ 2
16 oktoober 21.45 Feyenoord-Twente 2
17 oktoober 15.30 Willem II-PSV 2
17 oktoober 15.30 Roda-Vitesse 1
17 oktoober 15.30 Groningen-Heerenveen 1
17 oktoober 17.30 Heracles-NEC x

midfielder
17.10.10, 21:13
9 vooru edukaimateks osutusid 8 õige panusega kristjan27 ja allakirjutanu. Üldtabelis jätkab liidrina Karla, punktiga jäävad maha midfielder ja soccer90.

Tabel

1. Karla (+7)----49 punkti

2-3. midfielder (+8) ja soccer90 (+7)----48 punkti

4. cocoon (+6)----47 punkti

5. Blue Rock (+7)----46 punkti

6. Eeri (+6)----44 punkti

7. Ev0lution (+7)----42 punkti

8-9. Jalkafriik (+5) ja kristjan27 (+8)----41 punkti

10. budulojus (+6)----40 punkti

11. keenjus250 (+5)----39 punkti

12. telekavaataja (+4)----37 punkti

13. karl54 (+5)----35 punkti

14. sherf (+5)----30 punkti

15. Hogweed (0)----29 punkti

16. Blaugrana (0)----26 punkti

17. Tofoa (0)----21 punkti

18. Iceman (+6)----18 punkti

19. wal (0)----16 punkti

20. Meintz (0)----13 punkti

21. JT8055 (0)----10 punkti



10 voor üles oma panustega

22.oktoober 21.45 NAC-Roda 2
23.oktoober 20.45 NEC-Groningen 2
23.oktoober 20.45 De Graafschap-Hercales 1
23.oktoober 20.45 Heerenveen-VVV Venlo 1
24.oktoober 13.30 Excelsior-Ajax 2
24.oktoober 15.30 PSV-Feyenoord 1
24.oktoober 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
24.oktoober 15.30 AZ-Willem II 1
24.oktoober 17.30 Vitesse-Utrecht 2

kristjan27
18.10.10, 12:29
10 voor

22.oktoober 21.45 NAC-Roda 1
23.oktoober 20.45 NEC-Groningen 2
23.oktoober 20.45 De Graafschap-Hercales 1
23.oktoober 20.45 Heerenveen-VVV Venlo 1
24.oktoober 13.30 Excelsior-Ajax 2
24.oktoober 15.30 PSV-Feyenoord 1
24.oktoober 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
24.oktoober 15.30 AZ-Willem II 1
24.oktoober 17.30 Vitesse-Utrecht 2

Blue Rock
18.10.10, 17:49
10. voor

22.oktoober 21.45 NAC-Roda x
23.oktoober 20.45 NEC-Groningen x
23.oktoober 20.45 De Graafschap-Heracles 1
23.oktoober 20.45 Heerenveen-VVV Venlo 1
24.oktoober 13.30 Excelsior-Ajax 2
24.oktoober 15.30 PSV-Feyenoord 1
24.oktoober 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
24.oktoober 15.30 AZ-Willem II 1
24.oktoober 17.30 Vitesse-Utrecht x

Tauri.T
19.10.10, 22:09
Budulojus ennustab:

10 voor

22.oktoober 21.45 NAC-Roda 2
23.oktoober 20.45 NEC-Groningen 1
23.oktoober 20.45 De Graafschap-Hercales 1
23.oktoober 20.45 Heerenveen-VVV Venlo 1
24.oktoober 13.30 Excelsior-Ajax 2
24.oktoober 15.30 PSV-Feyenoord 1
24.oktoober 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
24.oktoober 15.30 AZ-Willem II 1
24.oktoober 17.30 Vitesse-Utrecht 2

telekavaataja
20.10.10, 10:13
10 voor üles oma panustega

22.oktoober 21.45 NAC-Roda x
23.oktoober 20.45 NEC-Groningen 2
23.oktoober 20.45 De Graafschap-Hercales 1
23.oktoober 20.45 Heerenveen-VVV Venlo 1
24.oktoober 13.30 Excelsior-Ajax 2
24.oktoober 15.30 PSV-Feyenoord 1
24.oktoober 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
24.oktoober 15.30 AZ-Willem II 1
24.oktoober 17.30 Vitesse-Utrecht 1

keenjus250
20.10.10, 17:15
10. voor

22.oktoober 21.45 NAC-Roda 2
23.oktoober 20.45 NEC-Groningen 2
23.oktoober 20.45 De Graafschap-Hercales 1
23.oktoober 20.45 Heerenveen-VVV Venlo 1
24.oktoober 13.30 Excelsior-Ajax 2
24.oktoober 15.30 PSV-Feyenoord 1
24.oktoober 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
24.oktoober 15.30 AZ-Willem II 1
24.oktoober 17.30 Vitesse-Utrecht x

Brick
20.10.10, 18:13
10. voor

22.oktoober 21.45 NAC-Roda 2
23.oktoober 20.45 NEC-Groningen 2
23.oktoober 20.45 De Graafschap-Hercales 2
23.oktoober 20.45 Heerenveen-VVV Venlo 1
24.oktoober 13.30 Excelsior-Ajax 2
24.oktoober 15.30 PSV-Feyenoord x
24.oktoober 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
24.oktoober 15.30 AZ-Willem II 1
24.oktoober 17.30 Vitesse-Utrecht 1

Ev0luti0n
20.10.10, 19:28
10. voor

22.oktoober 21.45 NAC-Roda 1
23.oktoober 20.45 NEC-Groningen 1
23.oktoober 20.45 De Graafschap-Hercales x
23.oktoober 20.45 Heerenveen-VVV Venlo 1
24.oktoober 13.30 Excelsior-Ajax 2
24.oktoober 15.30 PSV-Feyenoord 1
24.oktoober 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
24.oktoober 15.30 AZ-Willem II 1
24.oktoober 17.30 Vitesse-Utrecht x

bert2k3
21.10.10, 08:37
22.oktoober 21.45 NAC-Roda 2
23.oktoober 20.45 NEC-Groningen x
23.oktoober 20.45 De Graafschap-Hercales 1
23.oktoober 20.45 Heerenveen-VVV Venlo 1
24.oktoober 13.30 Excelsior-Ajax 2
24.oktoober 15.30 PSV-Feyenoord 1
24.oktoober 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
24.oktoober 15.30 AZ-Willem II 1
24.oktoober 17.30 Vitesse-Utrecht 2

JT8055
21.10.10, 15:22
22.oktoober 21.45 NAC-Roda 2
23.oktoober 20.45 NEC-Groningen 1
23.oktoober 20.45 De Graafschap-Hercales 2
23.oktoober 20.45 Heerenveen-VVV Venlo 1
24.oktoober 13.30 Excelsior-Ajax 2
24.oktoober 15.30 PSV-Feyenoord 1
24.oktoober 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
24.oktoober 15.30 AZ-Willem II 1
24.oktoober 17.30 Vitesse-Utrecht 1

karl54
21.10.10, 16:39
10 voor

22.oktoober 21.45 NAC-Roda 2
23.oktoober 20.45 NEC-Groningen x
23.oktoober 20.45 De Graafschap-Hercales x
23.oktoober 20.45 Heerenveen-VVV Venlo 1
24.oktoober 13.30 Excelsior-Ajax 2
24.oktoober 15.30 PSV-Feyenoord 1
24.oktoober 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
24.oktoober 15.30 AZ-Willem II 1
24.oktoober 17.30 Vitesse-Utrecht 2

sherf
21.10.10, 18:32
10 voor

22.oktoober 21.45 NAC-Roda 1
23.oktoober 20.45 NEC-Groningen 2
23.oktoober 20.45 De Graafschap-Hercales x
23.oktoober 20.45 Heerenveen-VVV Venlo 1
24.oktoober 13.30 Excelsior-Ajax 2
24.oktoober 15.30 PSV-Feyenoord 1
24.oktoober 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
24.oktoober 15.30 AZ-Willem II 1
24.oktoober 17.30 Vitesse-Utrecht 2

Eeri
22.10.10, 16:54
10 voor

22.oktoober 21.45 NAC-Roda 1
23.oktoober 20.45 NEC-Groningen 1
23.oktoober 20.45 De Graafschap-Hercales 1
23.oktoober 20.45 Heerenveen-VVV Venlo 1
24.oktoober 13.30 Excelsior-Ajax 2
24.oktoober 15.30 PSV-Feyenoord 1
24.oktoober 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
24.oktoober 15.30 AZ-Willem II 1
24.oktoober 17.30 Vitesse-Utrecht 1

Karla
22.10.10, 22:03
10 voor

22.oktoober 21.45 NAC-Roda 2
23.oktoober 20.45 NEC-Groningen 1
23.oktoober 20.45 De Graafschap-Hercales 2
23.oktoober 20.45 Heerenveen-VVV Venlo 1
24.oktoober 13.30 Excelsior-Ajax 2
24.oktoober 15.30 PSV-Feyenoord 1
24.oktoober 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
24.oktoober 15.30 AZ-Willem II 1
24.oktoober 17.30 Vitesse-Utrecht x

soccer90
23.10.10, 00:17
10 voor

22.oktoober 21.45 NAC-Roda 2
23.oktoober 20.45 NEC-Groningen 2
23.oktoober 20.45 De Graafschap-Hercales 1
23.oktoober 20.45 Heerenveen-VVV Venlo 1
24.oktoober 13.30 Excelsior-Ajax 2
24.oktoober 15.30 PSV-Feyenoord 1
24.oktoober 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
24.oktoober 15.30 AZ-Willem II 1
24.oktoober 17.30 Vitesse-Utrecht 2

wal
23.10.10, 13:09
10 voor üles oma panustega

22.oktoober 21.45 NAC-Roda X
23.oktoober 20.45 NEC-Groningen 2
23.oktoober 20.45 De Graafschap-Hercales X
23.oktoober 20.45 Heerenveen-VVV Venlo 1
24.oktoober 13.30 Excelsior-Ajax 2
24.oktoober 15.30 PSV-Feyenoord 1
24.oktoober 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
24.oktoober 15.30 AZ-Willem II 1
24.oktoober 17.30 Vitesse-Utrecht 2

cocoon
23.10.10, 17:16
23.oktoober 20.45 NEC-Groningen x
23.oktoober 20.45 De Graafschap-Hercales 1
23.oktoober 20.45 Heerenveen-VVV Venlo 1
24.oktoober 13.30 Excelsior-Ajax 2
24.oktoober 15.30 PSV-Feyenoord 1
24.oktoober 15.30 Twente-ADO Den Haag 1
24.oktoober 15.30 AZ-Willem II 1
24.oktoober 17.30 Vitesse-Utrecht 2

midfielder
24.10.10, 21:22
10 vooru edukaimateks osutusid 7 tabamusega karl54 ja budulojus. Üldtabelis jätkab esikolmik samas järjestuses. Karla edestab punktiga tandemit soccer90 ja midfielder.

Tabel

1. Karla (+6)----55 punkti

2-3. soccer90 (+6) ja midfielder (+6)----54 punkti

4. cocoon (+5)----52 punkti

5. Blue Rock (+4)----50 punkti

6. Eeri (+5)----49 punkti

7. Ev0lution (+6)----48 punkti

8. budulojus (+7)----47 punkti

9. kristjan27 (+5)----46 punkti

10. Jalkafriik (+4)----45 punkti

11. keenjus250 (+5)----44 punkti

12. karl54 (+7)----42 punkti

13. telekavaataja (+4)----41 punkti

14. sherf (+6)----36 punkti

15. Hogweed (0)----29 punkti

16. Blaugrana (0)----26 punkti

17. wal (+6)----22 punkti

18. Tofoa (0)----21 punkti

19. Iceman (0)----18 punkti

20. JT8055 (+6)----16 punkti

21. Meintz(0)----13 punkti

22. bert2k3 (+6)----6 punkti

Kuna järgmine voor mängitakse juba teisipäeval-kolmapäeval ning ülejärgmise vooru vahel on kõigest kaks päeva, siis panen nii 11 kui 12 vooru juba varakult koos üles.

11 voor

26 oktoober 21.00 Roda-NEC 1
26 oktoober 21.00 Heracles-NAC 1
27 oktoober 20.00 De Graafschap-AZ 2
27 oktoober 20.00 Ajax-Heerenveen 1
27 oktoober 20.00 Groningen-ADO Den Haag X
27 oktoober 21.00 Willem II-Twente 2
27 oktoober 22.00 Feyenoord-VVV Venlo 1
27 oktoober 22.00 Utrecht-Excelsior 1
27 oktoober 22.00 Vitesse-PSV 2


12 voor

30 oktoober 19.45 VVV Venlo-Groningen 2
30 oktoober 20.45 NAC-De Graafschap 1
30 oktoober 20.45 Heracles-Ajax 2
30 oktoober 20.45 Excelsior-Heerenveen X
30 oktoober 21.45 PSV-Twente 1
31 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 1
31 oktoober 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 2
31 oktoober 15.30 AZ-Feyenoord 1
31 oktoober 15.30 Roda-Willem II 1

keenjus250
24.10.10, 21:29
11 voor

26 oktoober 21.00 Roda-NEC 1
26 oktoober 21.00 Heracles-NAC 1
27 oktoober 20.00 De Graafschap-AZ 2
27 oktoober 20.00 Ajax-Heerenveen 1
27 oktoober 20.00 Groningen-ADO Den Haag 1
27 oktoober 21.00 Willem II-Twente 2
27 oktoober 22.00 Feyenoord-VVV Venlo x
27 oktoober 22.00 Utrecht-Excelsior 1
27 oktoober 22.00 Vitesse-PSV 2

Karla
24.10.10, 21:35
11 voor

26 oktoober 21.00 Roda-NEC 1
26 oktoober 21.00 Heracles-NAC x
27 oktoober 20.00 De Graafschap-AZ 2
27 oktoober 20.00 Ajax-Heerenveen 1
27 oktoober 20.00 Groningen-ADO Den Haag 1
27 oktoober 21.00 Willem II-Twente 2
27 oktoober 22.00 Feyenoord-VVV Venlo 1
27 oktoober 22.00 Utrecht-Excelsior 1
27 oktoober 22.00 Vitesse-PSV 2

Blue Rock
24.10.10, 22:15
11. voor

26 oktoober 21.00 Roda-NEC 1
26 oktoober 21.00 Heracles-NAC 1
27 oktoober 20.00 De Graafschap-AZ 2
27 oktoober 20.00 Ajax-Heerenveen 1
27 oktoober 20.00 Groningen-ADO Den Haag 1
27 oktoober 21.00 Willem II-Twente 2
27 oktoober 22.00 Feyenoord-VVV Venlo 1
27 oktoober 22.00 Utrecht-Excelsior 1
27 oktoober 22.00 Vitesse-PSV 2


12. voor

30 oktoober 19.45 VVV Venlo-Groningen x
30 oktoober 20.45 NAC-De Graafschap 1
30 oktoober 20.45 Heracles-Ajax 2
30 oktoober 20.45 Excelsior-Heerenveen 2
30 oktoober 21.45 PSV-Twente 1
31 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 1
31 oktoober 13.30 ADO Den Haag-Utrecht x
31 oktoober 15.30 AZ-Feyenoord 1
31 oktoober 15.30 Roda-Willem II 1

kristjan27
24.10.10, 22:17
11. voor

26 oktoober 21.00 Roda-NEC 1
26 oktoober 21.00 Heracles-NAC 1
27 oktoober 20.00 De Graafschap-AZ 2
27 oktoober 20.00 Ajax-Heerenveen 1
27 oktoober 20.00 Groningen-ADO Den Haag 1
27 oktoober 21.00 Willem II-Twente 2
27 oktoober 22.00 Feyenoord-VVV Venlo 1
27 oktoober 22.00 Utrecht-Excelsior 1
27 oktoober 22.00 Vitesse-PSV 2


12. voor

30 oktoober 19.45 VVV Venlo-Groningen 2
30 oktoober 20.45 NAC-De Graafschap 1
30 oktoober 20.45 Heracles-Ajax 2
30 oktoober 20.45 Excelsior-Heerenveen 1
30 oktoober 21.45 PSV-Twente 1
31 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 1
31 oktoober 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 2
31 oktoober 15.30 AZ-Feyenoord 1
31 oktoober 15.30 Roda-Willem II 1

karl54
24.10.10, 22:42
11 voor

26 oktoober 21.00 Roda-NEC x
26 oktoober 21.00 Heracles-NAC x
27 oktoober 20.00 De Graafschap-AZ 2
27 oktoober 20.00 Ajax-Heerenveen 1
27 oktoober 20.00 Groningen-ADO Den Haag 1
27 oktoober 21.00 Willem II-Twente 2
27 oktoober 22.00 Feyenoord-VVV Venlo 1
27 oktoober 22.00 Utrecht-Excelsior 1
27 oktoober 22.00 Vitesse-PSV 2


12 voor

30 oktoober 19.45 VVV Venlo-Groningen 2
30 oktoober 20.45 NAC-De Graafschap 1
30 oktoober 20.45 Heracles-Ajax 2
30 oktoober 20.45 Excelsior-Heerenveen 2
30 oktoober 21.45 PSV-Twente x
31 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 1
31 oktoober 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 2
31 oktoober 15.30 AZ-Feyenoord 1
31 oktoober 15.30 Roda-Willem II 1

Blaugrana
24.10.10, 23:19
11. voor

26 oktoober 21.00 Roda-NEC 1
26 oktoober 21.00 Heracles-NAC 1
27 oktoober 20.00 De Graafschap-AZ 2
27 oktoober 20.00 Ajax-Heerenveen 1
27 oktoober 20.00 Groningen-ADO Den Haag x
27 oktoober 21.00 Willem II-Twente 2
27 oktoober 22.00 Feyenoord-VVV Venlo x
27 oktoober 22.00 Utrecht-Excelsior 1
27 oktoober 22.00 Vitesse-PSV 2


12. voor

30 oktoober 19.45 VVV Venlo-Groningen 1
30 oktoober 20.45 NAC-De Graafschap 2
30 oktoober 20.45 Heracles-Ajax 2
30 oktoober 20.45 Excelsior-Heerenveen 1
30 oktoober 21.45 PSV-Twente 1
31 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 2
31 oktoober 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 2
31 oktoober 15.30 AZ-Feyenoord 1
31 oktoober 15.30 Roda-Willem II 1

Brick
25.10.10, 00:04
11. voor

26 oktoober 21.00 Roda-NEC 2
26 oktoober 21.00 Heracles-NAC 1
27 oktoober 20.00 De Graafschap-AZ 2
27 oktoober 20.00 Ajax-Heerenveen 1
27 oktoober 20.00 Groningen-ADO Den Haag 1
27 oktoober 21.00 Willem II-Twente 2
27 oktoober 22.00 Feyenoord-VVV Venlo 1
27 oktoober 22.00 Utrecht-Excelsior 1
27 oktoober 22.00 Vitesse-PSV 2


12. voor

30 oktoober 19.45 VVV Venlo-Groningen 2
30 oktoober 20.45 NAC-De Graafschap 1
30 oktoober 20.45 Heracles-Ajax 2
30 oktoober 20.45 Excelsior-Heerenveen 2
30 oktoober 21.45 PSV-Twente 1
31 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 1
31 oktoober 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 1
31 oktoober 15.30 AZ-Feyenoord 1
31 oktoober 15.30 Roda-Willem II 1

bert2k3
25.10.10, 01:10
11 voor

26 oktoober 21.00 Roda-NEC 1
26 oktoober 21.00 Heracles-NAC 2
27 oktoober 20.00 De Graafschap-AZ 2
27 oktoober 20.00 Ajax-Heerenveen 1
27 oktoober 20.00 Groningen-ADO Den Haag 2
27 oktoober 21.00 Willem II-Twente 2
27 oktoober 22.00 Feyenoord-VVV Venlo 1
27 oktoober 22.00 Utrecht-Excelsior 1
27 oktoober 22.00 Vitesse-PSV 2


12 voor

30 oktoober 19.45 VVV Venlo-Groningen 2
30 oktoober 20.45 NAC-De Graafschap 1
30 oktoober 20.45 Heracles-Ajax 2
30 oktoober 20.45 Excelsior-Heerenveen 2
30 oktoober 21.45 PSV-Twente 1
31 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 1
31 oktoober 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 2
31 oktoober 15.30 AZ-Feyenoord 1
31 oktoober 15.30 Roda-Willem II 1

budu
25.10.10, 12:44
11 voor

26 oktoober 21.00 Roda-NEC 1
26 oktoober 21.00 Heracles-NAC x
27 oktoober 20.00 De Graafschap-AZ 2
27 oktoober 20.00 Ajax-Heerenveen 1
27 oktoober 20.00 Groningen-ADO Den Haag 1
27 oktoober 21.00 Willem II-Twente 2
27 oktoober 22.00 Feyenoord-VVV Venlo 1
27 oktoober 22.00 Utrecht-Excelsior 1
27 oktoober 22.00 Vitesse-PSV 2


12 voor

30 oktoober 19.45 VVV Venlo-Groningen 2
30 oktoober 20.45 NAC-De Graafschap 1
30 oktoober 20.45 Heracles-Ajax 2
30 oktoober 20.45 Excelsior-Heerenveen 1
30 oktoober 21.45 PSV-Twente 1
31 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 1
31 oktoober 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 2
31 oktoober 15.30 AZ-Feyenoord 1
31 oktoober 15.30 Roda-Willem II 1

Meintz
25.10.10, 20:40
11 voor

26 oktoober 21.00 Roda-NEC x
26 oktoober 21.00 Heracles-NAC 2
27 oktoober 20.00 De Graafschap-AZ 2
27 oktoober 20.00 Ajax-Heerenveen 1
27 oktoober 20.00 Groningen-ADO Den Haag x
27 oktoober 21.00 Willem II-Twente 2
27 oktoober 22.00 Feyenoord-VVV Venlo x
27 oktoober 22.00 Utrecht-Excelsior 1
27 oktoober 22.00 Vitesse-PSV 2


12 voor

30 oktoober 19.45 VVV Venlo-Groningen 2
30 oktoober 20.45 NAC-De Graafschap 2
30 oktoober 20.45 Heracles-Ajax 2
30 oktoober 20.45 Excelsior-Heerenveen 2
30 oktoober 21.45 PSV-Twente 1
31 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 2
31 oktoober 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 1
31 oktoober 15.30 AZ-Feyenoord 1
31 oktoober 15.30 Roda-Willem II 2
__________________

wal
26.10.10, 12:07
11 voor

26 oktoober 21.00 Roda-NEC 1
26 oktoober 21.00 Heracles-NAC X
27 oktoober 20.00 De Graafschap-AZ 2
27 oktoober 20.00 Ajax-Heerenveen 1
27 oktoober 20.00 Groningen-ADO Den Haag 1
27 oktoober 21.00 Willem II-Twente 2
27 oktoober 22.00 Feyenoord-VVV Venlo 1
27 oktoober 22.00 Utrecht-Excelsior 1
27 oktoober 22.00 Vitesse-PSV 2


12 voor

30 oktoober 19.45 VVV Venlo-Groningen 2
30 oktoober 20.45 NAC-De Graafschap 1
30 oktoober 20.45 Heracles-Ajax 2
30 oktoober 20.45 Excelsior-Heerenveen 2
30 oktoober 21.45 PSV-Twente 1
31 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 1
31 oktoober 13.30 ADO Den Haag-Utrecht X
31 oktoober 15.30 AZ-Feyenoord X
31 oktoober 15.30 Roda-Willem II 1

Ev0luti0n
26.10.10, 13:36
11 voor

26 oktoober 21.00 Roda-NEC 1
26 oktoober 21.00 Heracles-NAC 1
27 oktoober 20.00 De Graafschap-AZ 2
27 oktoober 20.00 Ajax-Heerenveen 1
27 oktoober 20.00 Groningen-ADO Den Haag 1
27 oktoober 21.00 Willem II-Twente 2
27 oktoober 22.00 Feyenoord-VVV Venlo 1
27 oktoober 22.00 Utrecht-Excelsior 1
27 oktoober 22.00 Vitesse-PSV 2


12 voor

30 oktoober 19.45 VVV Venlo-Groningen 2
30 oktoober 20.45 NAC-De Graafschap 1
30 oktoober 20.45 Heracles-Ajax 2
30 oktoober 20.45 Excelsior-Heerenveen 1
30 oktoober 21.45 PSV-Twente 2
31 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 2
31 oktoober 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 1
31 oktoober 15.30 AZ-Feyenoord 1
31 oktoober 15.30 Roda-Willem II 1

cocoon
26.10.10, 14:05
11. voor

26 oktoober 21.00 Roda-NEC 1
26 oktoober 21.00 Heracles-NAC x
27 oktoober 20.00 De Graafschap-AZ 2
27 oktoober 20.00 Ajax-Heerenveen 1
27 oktoober 20.00 Groningen-ADO Den Haag 1
27 oktoober 21.00 Willem II-Twente 2
27 oktoober 22.00 Feyenoord-VVV Venlo 1
27 oktoober 22.00 Utrecht-Excelsior 1
27 oktoober 22.00 Vitesse-PSV 2


12. voor

30 oktoober 19.45 VVV Venlo-Groningen 2
30 oktoober 20.45 NAC-De Graafschap 1
30 oktoober 20.45 Heracles-Ajax 2
30 oktoober 20.45 Excelsior-Heerenveen x
30 oktoober 21.45 PSV-Twente 1
31 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 1
31 oktoober 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 2
31 oktoober 15.30 AZ-Feyenoord 1
31 oktoober 15.30 Roda-Willem II 1

telekavaataja
26.10.10, 15:02
11 voor

26 oktoober 21.00 Roda-NEC 1
26 oktoober 21.00 Heracles-NAC x
27 oktoober 20.00 De Graafschap-AZ x
27 oktoober 20.00 Ajax-Heerenveen 1
27 oktoober 20.00 Groningen-ADO Den Haag 1
27 oktoober 21.00 Willem II-Twente 2
27 oktoober 22.00 Feyenoord-VVV Venlo 1
27 oktoober 22.00 Utrecht-Excelsior 1
27 oktoober 22.00 Vitesse-PSV 2


12 voor

30 oktoober 19.45 VVV Venlo-Groningen x
30 oktoober 20.45 NAC-De Graafschap 1
30 oktoober 20.45 Heracles-Ajax 2
30 oktoober 20.45 Excelsior-Heerenveen X
30 oktoober 21.45 PSV-Twente 1
31 oktoober 13.30 NEC-Vitesse x
31 oktoober 13.30 ADO Den Haag-Utrecht x
31 oktoober 15.30 AZ-Feyenoord 1
31 oktoober 15.30 Roda-Willem II 1

Eeri
26.10.10, 21:01
11 voor

26 oktoober 21.00 Roda-NEC 1
26 oktoober 21.00 Heracles-NAC 1
27 oktoober 20.00 De Graafschap-AZ 2
27 oktoober 20.00 Ajax-Heerenveen 1
27 oktoober 20.00 Groningen-ADO Den Haag 1
27 oktoober 21.00 Willem II-Twente 2
27 oktoober 22.00 Feyenoord-VVV Venlo 1
27 oktoober 22.00 Utrecht-Excelsior 1
27 oktoober 22.00 Vitesse-PSV 2

soccer90
26.10.10, 22:07
11 voor

26 oktoober 21.00 Roda-NEC 1
26 oktoober 21.00 Heracles-NAC 1
27 oktoober 20.00 De Graafschap-AZ 2
27 oktoober 20.00 Ajax-Heerenveen 1
27 oktoober 20.00 Groningen-ADO Den Haag x
27 oktoober 21.00 Willem II-Twente 2
27 oktoober 22.00 Feyenoord-VVV Venlo 1
27 oktoober 22.00 Utrecht-Excelsior 1
27 oktoober 22.00 Vitesse-PSV 2

sherf
27.10.10, 12:29
11 voor

27 oktoober 20.00 De Graafschap-AZ 2
27 oktoober 20.00 Ajax-Heerenveen 1
27 oktoober 20.00 Groningen-ADO Den Haag 1
27 oktoober 21.00 Willem II-Twente 2
27 oktoober 22.00 Feyenoord-VVV Venlo 1
27 oktoober 22.00 Utrecht-Excelsior 1
27 oktoober 22.00 Vitesse-PSV 2


12 voor

30 oktoober 19.45 VVV Venlo-Groningen 2
30 oktoober 20.45 NAC-De Graafschap 1
30 oktoober 20.45 Heracles-Ajax 2
30 oktoober 20.45 Excelsior-Heerenveen x
30 oktoober 21.45 PSV-Twente 1
31 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 1
31 oktoober 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 2
31 oktoober 15.30 AZ-Feyenoord 1
31 oktoober 15.30 Roda-Willem II x

midfielder
28.10.10, 11:14
11 vooru edukaimateks 7 tabamusega osutusid koguni kuus foorumlast-Blue Rock, karl54, Jalkafriik, Eeri, Ev0lution, kristjan27. Esikolmik üldtabelis jäi samaks. Juhib Karla soccer90 ja midfielderi ees.

Tabel

1. Karla (+6)----61 punkti

2-3. soccer90 (+6) ja midfielder (+6)----60 punkti

4. cocoon (+6)----58 punkti

5. Blue Rock (+7)----57 punkti

6. Eeri (+7)----56 punkti

7. Ev0lution (+7)----55 punkti

8-9. budulojus (+6) ja kristjan27 (+7)----53 punkti

10. Jalkafriik (+7)----52 punkti

11. keenjus250 (+6)----50 punkti

12. karl54 (+7)----49 punkti

13. telekavaataja (+6)----47 punkti

14. sherf (+6)----42 punkti

15. Blaugrana (+5)----31 punkti

16. Hogweed (0)----29 punkti

17. wal (+6)----28 punkti

18. Tofoa (0)----21 punkti

19-20. Meintz (+5) ja Iceman (0)----18 punkti

21. JT8055 (0)----16 punkti

22. bert2k3 (+5)----11 punkti

keenjus250
29.10.10, 10:06
12 voor

30 oktoober 19.45 VVV Venlo-Groningen 2
30 oktoober 20.45 NAC-De Graafschap 1
30 oktoober 20.45 Heracles-Ajax 2
30 oktoober 20.45 Excelsior-Heerenveen 2
30 oktoober 21.45 PSV-Twente 1
31 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 1
31 oktoober 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 1
31 oktoober 15.30 AZ-Feyenoord x
31 oktoober 15.30 Roda-Willem II 1

Karla
29.10.10, 17:51
12 voor

30 oktoober 19.45 VVV Venlo-Groningen 2
30 oktoober 20.45 NAC-De Graafschap 1
30 oktoober 20.45 Heracles-Ajax 2
30 oktoober 20.45 Excelsior-Heerenveen 2
30 oktoober 21.45 PSV-Twente 1
31 oktoober 13.30 NEC-Vitesse x
31 oktoober 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 1
31 oktoober 15.30 AZ-Feyenoord 1
31 oktoober 15.30 Roda-Willem II 1

Eeri
30.10.10, 16:03
12 voor

30 oktoober 19.45 VVV Venlo-Groningen 1
30 oktoober 20.45 NAC-De Graafschap 1
30 oktoober 20.45 Heracles-Ajax 2
30 oktoober 20.45 Excelsior-Heerenveen 1
30 oktoober 21.45 PSV-Twente 1
31 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 1
31 oktoober 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 1
31 oktoober 15.30 AZ-Feyenoord 1
31 oktoober 15.30 Roda-Willem II 1

soccer90
30.10.10, 17:48
12. voor

30 oktoober 19.45 VVV Venlo-Groningen 2
30 oktoober 20.45 NAC-De Graafschap x
30 oktoober 20.45 Heracles-Ajax 2
30 oktoober 20.45 Excelsior-Heerenveen x
30 oktoober 21.45 PSV-Twente 1
31 oktoober 13.30 NEC-Vitesse 1
31 oktoober 13.30 ADO Den Haag-Utrecht 2
31 oktoober 15.30 AZ-Feyenoord 1
31 oktoober 15.30 Roda-Willem II 1

midfielder
31.10.10, 19:08
12 vooru edukaimaks osutus tabeli liider Karla 7 õige panusega. Ühtlasi suurendas ta edumaa alalkirjutanu ees 4 le silmale. Soccer90 jätkab kokkvõttes kolmandana.


Tabel

1. Karla (+7)----68 punkti

2. midfielder (+4)----64 punkti

3. soccer90 (+3)----63 punkti

4. cocoon (+4)----62 punkti

5-6. Blue Rock (+4) ja Ev0lution (+6)----61 punkti

7. Eeri (+4)----60 punkti

8. Jalkafriik (+6)----58 punkti

9-10. budulojus (+4) ja kristjan27 (+4)----57 punkti

11. keenjus250 (+5)----55 punkti

12. karl54 (+5)----54 punkti

13. telekavaataja (+4)----51 punkti

14. sherf (+5)----47 punkti

15. Blaugrana (+2)----33 punkti

16. wal (+4)----32 punkti

17. Hogweed (0)----29 punkti

18. Meintz (+5)----23 punkti

19. Tofoa (0)----21 punkti

20. Iceman (0)----18 punkti

21-22. bert2k3 (+5) ja JT8055 (0)----16 punkti


13 voor üles

5 november 21.45 Willem II-VVV Venlo 1
6 november 19.45 Twente-Excelsior 1
6 november 20.45 Heerenveen-Heracles 1
6 november 20.45 Groningen-NAC 1
6 november 21.45 De Graafschap-NEC 1
7 november 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
7 november 15.30 Utrecht-PSV 2
7 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
7 november 15.30 Vitesse-AZ 2

sherf
31.10.10, 20:23
13 voor

5 november 21.45 Willem II-VVV Venlo 1
6 november 19.45 Twente-Excelsior 1
6 november 20.45 Heerenveen-Heracles 1
6 november 20.45 Groningen-NAC 1
6 november 21.45 De Graafschap-NEC x
7 november 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
7 november 15.30 Utrecht-PSV 2
7 november 15.30 Feyenoord-Roda x
7 november 15.30 Vitesse-AZ 2

Blue Rock
31.10.10, 22:54
13. voor

5 november 21.45 Willem II-VVV Venlo 1
6 november 19.45 Twente-Excelsior 1
6 november 20.45 Heerenveen-Heracles 1
6 november 20.45 Groningen-NAC 1
6 november 21.45 De Graafschap-NEC 1
7 november 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
7 november 15.30 Utrecht-PSV x
7 november 15.30 Feyenoord-Roda x
7 november 15.30 Vitesse-AZ 2

budu
31.10.10, 23:35
13 voor üles

5 november 21.45 Willem II-VVV Venlo 1
6 november 19.45 Twente-Excelsior 1
6 november 20.45 Heerenveen-Heracles 1
6 november 20.45 Groningen-NAC 1
6 november 21.45 De Graafschap-NEC 1
7 november 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
7 november 15.30 Utrecht-PSV 2
7 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
7 november 15.30 Vitesse-AZ 2

Brick
31.10.10, 23:59
13 voor üles

5 november 21.45 Willem II-VVV Venlo 2
6 november 19.45 Twente-Excelsior 1
6 november 20.45 Heerenveen-Heracles 1
6 november 20.45 Groningen-NAC 2
6 november 21.45 De Graafschap-NEC 2
7 november 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
7 november 15.30 Utrecht-PSV 2
7 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
7 november 15.30 Vitesse-AZ 2

kristjan27
01.11.10, 11:08
13 voor üles

5 november 21.45 Willem II-VVV Venlo 1
6 november 19.45 Twente-Excelsior 1
6 november 20.45 Heerenveen-Heracles 1
6 november 20.45 Groningen-NAC 1
6 november 21.45 De Graafschap-NEC 2
7 november 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
7 november 15.30 Utrecht-PSV 2
7 november 15.30 Feyenoord-Roda 2
7 november 15.30 Vitesse-AZ 2

bert2k3
02.11.10, 08:45
13. voor

5 november 21.45 Willem II-VVV Venlo 1
6 november 19.45 Twente-Excelsior 1
6 november 20.45 Heerenveen-Heracles x
6 november 20.45 Groningen-NAC 1
6 november 21.45 De Graafschap-NEC 1
7 november 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
7 november 15.30 Utrecht-PSV 2
7 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
7 november 15.30 Vitesse-AZ 2

karl54
02.11.10, 20:50
13 voor

5 november 21.45 Willem II-VVV Venlo 1
6 november 19.45 Twente-Excelsior 1
6 november 20.45 Heerenveen-Heracles 1
6 november 20.45 Groningen-NAC x
6 november 21.45 De Graafschap-NEC 2
7 november 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
7 november 15.30 Utrecht-PSV 2
7 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
7 november 15.30 Vitesse-AZ 2

keenjus250
03.11.10, 18:32
13 voor

5 november 21.45 Willem II-VVV Venlo 1
6 november 19.45 Twente-Excelsior 1
6 november 20.45 Heerenveen-Heracles 1
6 november 20.45 Groningen-NAC 1
6 november 21.45 De Graafschap-NEC 1
7 november 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
7 november 15.30 Utrecht-PSV 2
7 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
7 november 15.30 Vitesse-AZ 2

telekavaataja
03.11.10, 19:04
13 voor

5 november 21.45 Willem II-VVV Venlo 1
6 november 19.45 Twente-Excelsior 1
6 november 20.45 Heerenveen-Heracles 1
6 november 20.45 Groningen-NAC 1
6 november 21.45 De Graafschap-NEC x
7 november 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
7 november 15.30 Utrecht-PSV 2
7 november 15.30 Feyenoord-Roda x
7 november 15.30 Vitesse-AZ x

Ev0luti0n
04.11.10, 12:07
13 voor

5 november 21.45 Willem II-VVV Venlo 1
6 november 19.45 Twente-Excelsior 1
6 november 20.45 Heerenveen-Heracles 1
6 november 20.45 Groningen-NAC 1
6 november 21.45 De Graafschap-NEC 2
7 november 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
7 november 15.30 Utrecht-PSV 2
7 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
7 november 15.30 Vitesse-AZ 2

Blaugrana
04.11.10, 22:36
13 voor

5 november 21.45 Willem II-VVV Venlo 1
6 november 19.45 Twente-Excelsior 1
6 november 20.45 Heerenveen-Heracles 1
6 november 20.45 Groningen-NAC 1
6 november 21.45 De Graafschap-NEC 1
7 november 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
7 november 15.30 Utrecht-PSV 2
7 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
7 november 15.30 Vitesse-AZ 2

cocoon
05.11.10, 15:40
13 voor üles

5 november 21.45 Willem II-VVV Venlo x
6 november 19.45 Twente-Excelsior 1
6 november 20.45 Heerenveen-Heracles 1
6 november 20.45 Groningen-NAC 1
6 november 21.45 De Graafschap-NEC 1
7 november 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
7 november 15.30 Utrecht-PSV 2
7 november 15.30 Feyenoord-Roda x
7 november 15.30 Vitesse-AZ 2

Karla
05.11.10, 18:09
13 voor üles

5 november 21.45 Willem II-VVV Venlo 2
6 november 19.45 Twente-Excelsior 1
6 november 20.45 Heerenveen-Heracles 1
6 november 20.45 Groningen-NAC x
6 november 21.45 De Graafschap-NEC 2
7 november 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
7 november 15.30 Utrecht-PSV 2
7 november 15.30 Feyenoord-Roda 2
7 november 15.30 Vitesse-AZ 2

Eeri
05.11.10, 22:15
13 voor üles

5 november 21.45 Willem II-VVV Venlo 1
6 november 19.45 Twente-Excelsior 1
6 november 20.45 Heerenveen-Heracles 1
6 november 20.45 Groningen-NAC 1
6 november 21.45 De Graafschap-NEC 1
7 november 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
7 november 15.30 Utrecht-PSV 2
7 november 15.30 Feyenoord-Roda 1
7 november 15.30 Vitesse-AZ 2

soccer90
06.11.10, 00:34
13 voor

6 november 19.45 Twente-Excelsior 1
6 november 20.45 Heerenveen-Heracles 1
6 november 20.45 Groningen-NAC 1
6 november 21.45 De Graafschap-NEC x
7 november 13.30 Ajax-ADO Den Haag 1
7 november 15.30 Utrecht-PSV 2
7 november 15.30 Feyenoord-Roda x
7 november 15.30 Vitesse-AZ 2

midfielder
07.11.10, 19:08
13 vooru edukaim ennustaja oli telekavaataja 6 tabamusega. Üldtabelis suurendas aga Karla oma edu juba viiele silmale tandemi soccer90-midfielder ees.

Tabel

1. Karla (+5)----73 punkti

2-3. soccer90 (+5) ja midfielder (+4)----68 punkti

4. cocoon (+5)----67 punkti

5. Ev0lution (+5)----66 punkti

6. Blue Rock (+4)----65 punkti

7. Eeri (+4)----64 punkti

8. Jalkafriik (+5)----63 punkti

9. kristjan27 (+5)----62 punkti

10. budulojus (+4)----61 punkti

11. keenjus250 (+4)----59 punkti

12. karl54 (+4)----58 punkti

13. telekavaataja (+6)----57 punkti

14. sherf (+5)----52 punkti

15. Blaugrana (+4)----37 punkti

16. wal (0)----32 punkti

17. Hogweed (0)----29 punkti

18. Meintz (0)----23 punkti

19. Tofoa (0)----21 punkti

20. bert2k3 (+3)----19 punkti

21. Iceman (0)----18 punkti

22. JT8055 (0)----16 punkti

14 voor

12 november 21.45 Wilem II-De Graafschap 2
13 november 19.45 PSV-Excelsior 1
13 november 20.45 Roda-Utrecht 1
13 november 21.45 NAC-Twente 2
14 november 15.30 AZ-Ajax 1
14 november 15.30 VVV-Vitesse X
14 november 15.30 NEC-ADO Den Haag 1
14 november 17.30 Feyenoord-Heerenveen 1
14 november 17.30 Heracles-Groningen X

sherf
07.11.10, 19:47
14 voor

12 november 21.45 Wilem II-De Graafschap 2
13 november 19.45 PSV-Excelsior 1
13 november 20.45 Roda-Utrecht 1
13 november 21.45 NAC-Twente 2
14 november 15.30 AZ-Ajax 1
14 november 15.30 VVV-Vitesse x
14 november 15.30 NEC-ADO Den Haag 1
14 november 17.30 Feyenoord-Heerenveen 1
14 november 17.30 Heracles-Groningen 2

Blue Rock
07.11.10, 19:51
14. voor

12 november 21.45 Wilem II-De Graafschap x
13 november 19.45 PSV-Excelsior 1
13 november 20.45 Roda-Utrecht 1
13 november 21.45 NAC-Twente x
14 november 15.30 AZ-Ajax 2
14 november 15.30 VVV-Vitesse 1
14 november 15.30 NEC-ADO Den Haag x
14 november 17.30 Feyenoord-Heerenveen x
14 november 17.30 Heracles-Groningen x

budu
07.11.10, 23:09
14 voor

12 november 21.45 Wilem II-De Graafschap 2
13 november 19.45 PSV-Excelsior 1
13 november 20.45 Roda-Utrecht 1
13 november 21.45 NAC-Twente 2
14 november 15.30 AZ-Ajax 2
14 november 15.30 VVV-Vitesse 2
14 november 15.30 NEC-ADO Den Haag 1
14 november 17.30 Feyenoord-Heerenveen 1
14 november 17.30 Heracles-Groningen 1

karl54
08.11.10, 00:26
14 voor

12 november 21.45 Wilem II-De Graafschap 1
13 november 19.45 PSV-Excelsior 1
13 november 20.45 Roda-Utrecht x
13 november 21.45 NAC-Twente 2
14 november 15.30 AZ-Ajax 2
14 november 15.30 VVV-Vitesse x
14 november 15.30 NEC-ADO Den Haag 1
14 november 17.30 Feyenoord-Heerenveen 1
14 november 17.30 Heracles-Groningen x

Brick
08.11.10, 01:09
14. voor

12 november 21.45 Wilem II-De Graafschap 2
13 november 19.45 PSV-Excelsior 1
13 november 20.45 Roda-Utrecht 1
13 november 21.45 NAC-Twente 2
14 november 15.30 AZ-Ajax 1
14 november 15.30 VVV-Vitesse x
14 november 15.30 NEC-ADO Den Haag 2
14 november 17.30 Feyenoord-Heerenveen 1
14 november 17.30 Heracles-Groningen 2

bert2k3
08.11.10, 08:54
14 voor

12 november 21.45 Wilem II-De Graafschap 1
13 november 19.45 PSV-Excelsior 1
13 november 20.45 Roda-Utrecht x
13 november 21.45 NAC-Twente 2
14 november 15.30 AZ-Ajax 2
14 november 15.30 VVV-Vitesse X
14 november 15.30 NEC-ADO Den Haag 2
14 november 17.30 Feyenoord-Heerenveen 1
14 november 17.30 Heracles-Groningen 2

Blaugrana
08.11.10, 16:38
14 voor

12 november 21.45 Wilem II-De Graafschap 1
13 november 19.45 PSV-Excelsior 1
13 november 20.45 Roda-Utrecht 1
13 november 21.45 NAC-Twente 2
14 november 15.30 AZ-Ajax 2
14 november 15.30 VVV-Vitesse 1
14 november 15.30 NEC-ADO Den Haag 1
14 november 17.30 Feyenoord-Heerenveen 1
14 november 17.30 Heracles-Groningen 1

Ev0luti0n
08.11.10, 17:24
14 voor

12 november 21.45 Wilem II-De Graafschap 1
13 november 19.45 PSV-Excelsior 1
13 november 20.45 Roda-Utrecht x
13 november 21.45 NAC-Twente 2
14 november 15.30 AZ-Ajax 2
14 november 15.30 VVV-Vitesse 2
14 november 15.30 NEC-ADO Den Haag 1
14 november 17.30 Feyenoord-Heerenveen 1
14 november 17.30 Heracles-Groningen 2

soccer90
09.11.10, 01:05
14 voor

12 november 21.45 Wilem II-De Graafschap 2
13 november 19.45 PSV-Excelsior 1
13 november 20.45 Roda-Utrecht x
13 november 21.45 NAC-Twente 2
14 november 15.30 AZ-Ajax x
14 november 15.30 VVV-Vitesse 2
14 november 15.30 NEC-ADO Den Haag 2
14 november 17.30 Feyenoord-Heerenveen x
14 november 17.30 Heracles-Groningen 2

kristjan27
09.11.10, 11:26
14 voor

12 november 21.45 Wilem II-De Graafschap 1
13 november 19.45 PSV-Excelsior 1
13 november 20.45 Roda-Utrecht 1
13 november 21.45 NAC-Twente 2
14 november 15.30 AZ-Ajax 2
14 november 15.30 VVV-Vitesse 1
14 november 15.30 NEC-ADO Den Haag 1
14 november 17.30 Feyenoord-Heerenveen 1
14 november 17.30 Heracles-Groningen 1

keenjus250
09.11.10, 19:49
14 voor

12 november 21.45 Wilem II-De Graafschap 1
13 november 19.45 PSV-Excelsior 1
13 november 20.45 Roda-Utrecht 1
13 november 21.45 NAC-Twente 2
14 november 15.30 AZ-Ajax 2
14 november 15.30 VVV-Vitesse 1
14 november 15.30 NEC-ADO Den Haag x
14 november 17.30 Feyenoord-Heerenveen 1
14 november 17.30 Heracles-Groningen 1

telekavaataja
11.11.10, 19:14
14 voor

12 november 21.45 Wilem II-De Graafschap x
13 november 19.45 PSV-Excelsior 1
13 november 20.45 Roda-Utrecht 1
13 november 21.45 NAC-Twente 2
14 november 15.30 AZ-Ajax x
14 november 15.30 VVV-Vitesse X
14 november 15.30 NEC-ADO Den Haag x
14 november 17.30 Feyenoord-Heerenveen x
14 november 17.30 Heracles-Groningen X

cocoon
12.11.10, 22:19
14 voor

12 november 21.45 Wilem II-De Graafschap 2
13 november 19.45 PSV-Excelsior 1
13 november 20.45 Roda-Utrecht x
13 november 21.45 NAC-Twente 2
14 november 15.30 AZ-Ajax 2
14 november 15.30 VVV-Vitesse 1
14 november 15.30 NEC-ADO Den Haag x
14 november 17.30 Feyenoord-Heerenveen 1
14 november 17.30 Heracles-Groningen 1

Eeri
12.11.10, 22:32
14 voor

12 november 21.45 Wilem II-De Graafschap 2
13 november 19.45 PSV-Excelsior 1
13 november 20.45 Roda-Utrecht 1
13 november 21.45 NAC-Twente 2
14 november 15.30 AZ-Ajax 2
14 november 15.30 VVV-Vitesse 1
14 november 15.30 NEC-ADO Den Haag 1
14 november 17.30 Feyenoord-Heerenveen 1
14 november 17.30 Heracles-Groningen 1

Karla
12.11.10, 22:45
14 voor

12 november 21.45 Wilem II-De Graafschap 2
13 november 19.45 PSV-Excelsior 1
13 november 20.45 Roda-Utrecht 1
13 november 21.45 NAC-Twente 2
14 november 15.30 AZ-Ajax 2
14 november 15.30 VVV-Vitesse x
14 november 15.30 NEC-ADO Den Haag 1
14 november 17.30 Feyenoord-Heerenveen 1
14 november 17.30 Heracles-Groningen x

midfielder
14.11.10, 22:41
14 voorust kokkuvõtete tegemine lükkub teadmata tulevikku, kuna kaks vooru mängu jäid vihmast tingitud väljakute mängukõlbmatuks muutumise tõttu pooleli (Willem II-De Graafschap) või sootuks pidamata (Roda-Utrecht).

Seega saab sellest voorust lõplikku rezümee teha kui need matśid peetud saavad.

Panen aga üles uue 15 vooru, mille krooniks on vaieldamatult kahe läbi aegade edukaima (tiitli arvult) pundi vastasseis Arenal, Ajax-PSV.


15 voor

20 november 19.45 Excelsior-VVV Venlo 1
20 november 20.45 Vitesse-Heracles 1
20 november 20.45 Twente-AZ X
20 november 20.45 De Graafschap-Roda 2
20 november 21.45 Ajax-PSV 2
21 november 15.30 Groningen-Feyenoord X
21 november 15.30 ADO-NAC 1
21 november 15.30 Heerenveen-Willem II 1
21 november 17.30 Utrecht-NEC 1

Blue Rock
15.11.10, 00:49
15. voor

20 november 19.45 Excelsior-VVV Venlo 1
20 november 20.45 Vitesse-Heracles 1
20 november 20.45 Twente-AZ 1
20 november 20.45 De Graafschap-Roda 2
20 november 21.45 Ajax-PSV x
21 november 15.30 Groningen-Feyenoord 1
21 november 15.30 ADO-NAC 1
21 november 15.30 Heerenveen-Willem II 1
21 november 17.30 Utrecht-NEC 1

bert2k3
15.11.10, 09:52
15 voor

20 november 19.45 Excelsior-VVV Venlo 1
20 november 20.45 Vitesse-Heracles 1
20 november 20.45 Twente-AZ 2
20 november 20.45 De Graafschap-Roda 2
20 november 21.45 Ajax-PSV 1
21 november 15.30 Groningen-Feyenoord 1
21 november 15.30 ADO-NAC 1
21 november 15.30 Heerenveen-Willem II 1
21 november 17.30 Utrecht-NEC 1

karl54
15.11.10, 14:51
15 voor

20 november 19.45 Excelsior-VVV Venlo 1
20 november 20.45 Vitesse-Heracles x
20 november 20.45 Twente-AZ 1
20 november 20.45 De Graafschap-Roda 2
20 november 21.45 Ajax-PSV x
21 november 15.30 Groningen-Feyenoord 1
21 november 15.30 ADO-NAC x
21 november 15.30 Heerenveen-Willem II 1
21 november 17.30 Utrecht-NEC 1
__________________

budu
15.11.10, 15:06
15 voor

20 november 19.45 Excelsior-VVV Venlo 1
20 november 20.45 Vitesse-Heracles x
20 november 20.45 Twente-AZ X
20 november 20.45 De Graafschap-Roda 2
20 november 21.45 Ajax-PSV 2
21 november 15.30 Groningen-Feyenoord 2
21 november 15.30 ADO-NAC 1
21 november 15.30 Heerenveen-Willem II 1
21 november 17.30 Utrecht-NEC 1

sherf
15.11.10, 15:32
15 voor

20 november 19.45 Excelsior-VVV Venlo 1
20 november 20.45 Vitesse-Heracles 1
20 november 20.45 Twente-AZ 2
20 november 20.45 De Graafschap-Roda 2
20 november 21.45 Ajax-PSV 1
21 november 15.30 Groningen-Feyenoord 1
21 november 15.30 ADO-NAC 1
21 november 15.30 Heerenveen-Willem II 1
21 november 17.30 Utrecht-NEC 1

Brick
16.11.10, 16:15
15. voor

20 november 19.45 Excelsior-VVV Venlo 2
20 november 20.45 Vitesse-Heracles 1
20 november 20.45 Twente-AZ 1
20 november 20.45 De Graafschap-Roda 2
20 november 21.45 Ajax-PSV 2
21 november 15.30 Groningen-Feyenoord 2
21 november 15.30 ADO-NAC x
21 november 15.30 Heerenveen-Willem II 1
21 november 17.30 Utrecht-NEC x

keenjus250
16.11.10, 18:34
15 voor

20 november 19.45 Excelsior-VVV Venlo 1
20 november 20.45 Vitesse-Heracles 1
20 november 20.45 Twente-AZ x
20 november 20.45 De Graafschap-Roda 2
20 november 21.45 Ajax-PSV 2
21 november 15.30 Groningen-Feyenoord x
21 november 15.30 ADO-NAC 1
21 november 15.30 Heerenveen-Willem II 1
21 november 17.30 Utrecht-NEC 1

telekavaataja
16.11.10, 19:28
15 voor

20 november 19.45 Excelsior-VVV Venlo x
20 november 20.45 Vitesse-Heracles 1
20 november 20.45 Twente-AZ 1
20 november 20.45 De Graafschap-Roda x
20 november 21.45 Ajax-PSV 2
21 november 15.30 Groningen-Feyenoord 1
21 november 15.30 ADO-NAC x
21 november 15.30 Heerenveen-Willem II 1
21 november 17.30 Utrecht-NEC 1

Ev0luti0n
17.11.10, 12:48
15 voor

20 november 19.45 Excelsior-VVV Venlo 1
20 november 20.45 Vitesse-Heracles 1
20 november 20.45 Twente-AZ 1
20 november 20.45 De Graafschap-Roda 2
20 november 21.45 Ajax-PSV 1
21 november 15.30 Groningen-Feyenoord 2
21 november 15.30 ADO-NAC 2
21 november 15.30 Heerenveen-Willem II 1
21 november 17.30 Utrecht-NEC 1

soccer90
19.11.10, 17:37
15 voor

20 november 19.45 Excelsior-VVV Venlo x
20 november 20.45 Vitesse-Heracles x
20 november 20.45 Twente-AZ 2
20 november 20.45 De Graafschap-Roda 2
20 november 21.45 Ajax-PSV x
21 november 15.30 Groningen-Feyenoord 1
21 november 15.30 ADO-NAC 2
21 november 15.30 Heerenveen-Willem II 1
21 november 17.30 Utrecht-NEC 1

Karla
19.11.10, 17:48
15 voor

20 november 19.45 Excelsior-VVV Venlo 2
20 november 20.45 Vitesse-Heracles 1
20 november 20.45 Twente-AZ 1
20 november 20.45 De Graafschap-Roda 2
20 november 21.45 Ajax-PSV 2
21 november 15.30 Groningen-Feyenoord x
21 november 15.30 ADO-NAC 2
21 november 15.30 Heerenveen-Willem II 1
21 november 17.30 Utrecht-NEC 1

Eeri
19.11.10, 23:19
15 voor

20 november 19.45 Excelsior-VVV Venlo 1
20 november 20.45 Vitesse-Heracles 2
20 november 20.45 Twente-AZ 1
20 november 20.45 De Graafschap-Roda 2
20 november 21.45 Ajax-PSV 2
21 november 15.30 Groningen-Feyenoord 1
21 november 15.30 ADO-NAC 1
21 november 15.30 Heerenveen-Willem II 1
21 november 17.30 Utrecht-NEC 1

cocoon
20.11.10, 16:15
15 voor

20 november 19.45 Excelsior-VVV Venlo x
20 november 20.45 Vitesse-Heracles 1
20 november 20.45 Twente-AZ 1
20 november 20.45 De Graafschap-Roda 2
20 november 21.45 Ajax-PSV 1
21 november 15.30 Groningen-Feyenoord 1
21 november 15.30 ADO-NAC 2
21 november 15.30 Heerenveen-Willem II 1
21 november 17.30 Utrecht-NEC 1

Blaugrana
20.11.10, 17:50
15 voor

20 november 19.45 Excelsior-VVV Venlo 1
20 november 20.45 Vitesse-Heracles 1
20 november 20.45 Twente-AZ 1
20 november 20.45 De Graafschap-Roda 1
20 november 21.45 Ajax-PSV 1
21 november 15.30 Groningen-Feyenoord 1
21 november 15.30 ADO-NAC 1
21 november 15.30 Heerenveen-Willem II 1
21 november 17.30 Utrecht-NEC 1

midfielder
21.11.10, 21:14
15 vooru edukaimad ennustajad olid koguni neli foorumlast 7 õige panusega-Blue Rock, Blaugrana, sherf, bert2k3. Üldtabelis säilitas esikoha Karla kuigi edumaa jälitajate soccer90 ja allakirjutanu ees vähenes kolmele silmale.

Tabel

1. Karla (+3)----76 punkti

2-3. soccer90 (+5) ja midfielder (+5)----73 punkti

4. Blue Rock (+7)----72 punkti

5. cocoon (+4)----71 punkti

6. Ev0lution (+4)----70 punkti

7. Eeri (+5)----69 punkti

8-9. Jalkafriik (+2) ja budulojus (+4)----65 punkti

10. keenjus250 (+5)----64 punkti

11. karl54 (+5)----63 punkti

12. kristjan27 (0)----62 punkti

13. telekavaataja (+4)----61 punkti

14. sherf (+7)----59 punkti

15. Blaugrana (+7)----44 punkti

16. wal (0)----32 punkti

17. Hogweed (0)----29 punkti

18. bert2k3 (+7)----26 punkti

19. Meintz (0)----23 punkti

20. Tofoa (0)----21 punkti

21. Iceman (0)----18 punkti

22. JT8055 (0)----16 punkti

16 voor

26 november 21.45 NAC-PSV 2
27 november 19.45 AZ-Heerenveen 1
27 november 20.45 Roda-Groningen X
27 november 20.45 Willem II-Excelsior 1
27 november 21.45 NEC-Twente 2
28 november 13.30 De Graafschap-Vitesse 2
28 november 13.30 Feyenoord-ADO 1
28 november 15.30 VVV-Ajax 2
28 november 15.30 Heracles-Utrecht 2

Brick
21.11.10, 21:29
16. voor

26 november 21.45 NAC-PSV 2
27 november 19.45 AZ-Heerenveen 1
27 november 20.45 Roda-Groningen 1
27 november 20.45 Willem II-Excelsior x
27 november 21.45 NEC-Twente 2
28 november 13.30 De Graafschap-Vitesse x
28 november 13.30 Feyenoord-ADO 1
28 november 15.30 VVV-Ajax 2
28 november 15.30 Heracles-Utrecht 2

Blue Rock
21.11.10, 22:15
16. voor

26 november 21.45 NAC-PSV x
27 november 19.45 AZ-Heerenveen 1
27 november 20.45 Roda-Groningen 1
27 november 20.45 Willem II-Excelsior x
27 november 21.45 NEC-Twente 2
28 november 13.30 De Graafschap-Vitesse x
28 november 13.30 Feyenoord-ADO x
28 november 15.30 VVV-Ajax 2
28 november 15.30 Heracles-Utrecht x