PDA

View Full Version : Uus fännireis Poola-Eesti sõpruskohtumisele

Poborsky
11.03.02, 15:04
POOLA-EESTI SÕPRUSKOHTUMINE JALGPALLIS VARSSAVIS 18. MAIL
Reis Varssavisse 17.-19. mai

----------------------------------------------------

Reede, 17. mai
7.00 Väljasõit Tallinnast
8.30 Väljasõit Pärnust
Sõidame läbi Läti ja Leedu Poolasse (aeg-ajalt seljasirutus-, suitsu-söögi-joogi-jalgpalli jm. peatused). Hilisõhtul jõuame Poola linna Bialystok. Vaba aeg linnas. Öö hotellis.

Laupäev, 18. mai
Hommikusöök
10.00 Sõit Varssavisse
14.00 Saabumine Varssavisse
Vaba aeg.
Õhtul Eesti-Poola maavõistlus.
Peale mängu asume tagasiteele. Öö bussis.

Pühapäev, 19. mai
Sõit Eesti suunas. Tallinnasse jõuame õhtul (et järgmine töö- ja koolipäev kaduma ei läheks).

HIND: 800 krooni, interneti teel broneerimisel 750 krooni
www.bonareisid.ee (kliki sõnal JALGPALLIREISID!)

Hinnas:
* mugav reisibuss, televiisor ja video (NB! Bussis videokassetid Eesti koondise mängude tipphetkedega!)
* reisisaatja teenused
* 1 öö hotellis
* reisi ajal bussis kuum vesi, kohv, tee
Lisatasu eest reisikindlustus.

NB! Hind ei sisalda piletit jalgpallimatshile, eelinfo kohaselt maksab see u 150 krooni.
Kõikidele reisi eest tasunutele broneeritakse Eesti jalgpalliliidus mängu piletid, mis tuleb EJL-ist välja osta.

Info ja registreerimine:
Mobiiltelefon: 056 662 360
E-mail: info@bonareisid.ee
www.bonareisid.ee
REGISTREERIMINE 20. APRILLINI 2002

Miks sõidavad Poola Eesti jalgpallikoondise kõige tulihingelisemad toetajad?
Papa: "Ma lähen igale poole, kuhu võimalik Eesti koondist vaatama minna. Pole vahet, kas Leedu, Araabia Ühendemiraadid või Poola. Hea, odav, lähedal."
Ott: "Poola õlu pole kehvem kui Tshehhi õlu."
Kojamees: "Kui kellelgi on soov aru saada jalgpallifännamisest, siis tuleb minna reisile. Võõrsil staadionil, kus vastasfänne on mitukümmend korda rohkem kui eestlasi, tekib tõeline ühtekuuluvustunne ja sini-must-valge omandab uue tähenduse. Benji-hüpe on jalgpallifännamise kõrval lapselalin."

jansa
11.03.02, 16:31
... 3 erinevat reisi on kohtu seadus....

Poborsky
12.03.02, 12:50
Bona Reisid on Jalgpallihaigla liikme ja paljude Eesti jalgpallifännide (Ott, Papa, Poborsky, 8:0, Kojamees jt) hea tuttava Indreku reisibüroo. Indrek on Eesti koondise toetaja alates 1994. aastast, käinud muuhulgas Leedus, Rootsis, Jugoslaavias jm.

Kes Indrekut ei tunne, pöördugu ammendavate vastuste saamiseks ülalmainitud isikute poole.

Bona Reiside Poola-reisile ei lähe tundmatu seltskond. Tõenäosus, et reis ei toimu, on väike, kuna tegemist on aastaid tegutsenud reisibürooga, mis väljendub kogemustes. Lisame siia faktina ka omaniku, kes on jalgpallihuviline.

Miks ma seda räägin? Sellepärast, et Indrek on minu ka paljude teiste jalgpallifännide sõber ning nende hulgas on mitmeid inimesi, kes planeerivad just sellele reisile minna.

Jansa, palun ära laima, kui informatsioon puudulik.

ROOTSI KUNN
12.03.02, 14:11
Minu meelest on hea ,et pakkujaid on rohkem ,kui üks.
See tähendab ainult seda ,et huviliste ring aina laieneb.
Kui raffas mäletab siis mõni aeg tagasi kuulutasin ,et Poola sõidab rekord arv fänne. Ja see saabki nüüd teoks tänu
organiseerijatele. Minu meelest ei ole kolme bussi kokkusaamine mingi küsimus. Ja valikuvõimalus on suur.:õnnelik:

vandersell
12.03.02, 14:23
Mu matemaatika võib ju petta, aga kas ei ole vaja vähemalt 10 bussitäit rahvast, et uus rekord teha?

Hellik
12.03.02, 14:28
Uut rekordit ei usu.kahjuks:( Leetu sõitsid paljud ka autodega k.a. allakirjutanu. Varssavisse vaevalt, aga eks näis

Eks 6iged rekordid hakkavad sündima ikka siis, kui meie read suurenevad ja juba raudlinde vaja läheb ;)

Poborsky
12.03.02, 14:51
Palju need ametlikud välismängude rekordid on? Pakun, et on umbes selline näeb välja edetabel "Eestlaste massid välismaal omasid toetamas":
Leedu-Eesti 1:2
Holland-Eesti 5:0
Läti-Eesti 1:0
Balti turniir 2001
Iirimaa-Eesti 2:0
Rootsi-Eesti 1:0
Tshehhi-Eesti 4:1
Austria-Eesti 2:0

Ilmselt unustasin midagi ära ka.

Kas keegi oskab inimeste arvu pakkuda?

indrek
12.03.02, 16:45
Pakun, et rekord oli 300-350 fänni leedus.
Fänne oli mitu bussitäit Tallinast, Tartust, vist ka Viljandist ja vähemalt kaks mikrobussi Pärnust + päris suur hulk autodega tulijaid.
Võin muidugi eksida.

PS. Poborsky, minu meelest pole Jansa kedagi laimanud (kui just midagi kustutatud pole).

Minu meelest, mida rohkem reisiseltskondi seda parem - igaüks leiab omale meelepärase.

Muuseas Poolas on kallis õlu: poes 10-25 krooni. Enamik siis 15-20.

vandersell
12.03.02, 16:54
Orginally posted by indrek

Muuseas Poolas on kallis õlu: poes 10-25 krooni. Enamik siis 15-20.

kurat, hakka või ise oma head Eesti õlut kaasa tarima. Muidugi võib tee peal juhtuda nii, et õlts enne kohalejõudmist otsa saab :P :õlu:

indrek
12.03.02, 17:01
Alati on võimalus osta ka Lätist või Leedust, kus õlu enam-vähem samas hinnas kui meil on.

kyps
12.03.02, 17:03
Orginally posted by indrek

Pakun, et rekord oli 300-350 fänni leedus.
Fänne oli mitu bussitäit Tallinast, Tartust, vist ka Viljandist ja vähemalt kaks mikrobussi Pärnust + päris suur hulk autodega tulijaid.

2 mikrobussi oli ka Tallinnast:D

airmike
08.04.02, 02:25
kas sellel reisil veel muidu vaba ruumi on?

ROOTSI KUNN
08.04.02, 17:06
Originally posted by airmike

kas sellel reisil veel muidu vaba ruumi on?

Kas sa tahad ,et keegi helistaks Bona reisidesse ja siis postitaks vastuse sulle ?:oih:

mihkel
21.05.02, 23:28
Bona reis oli ülihea. :õlu:
Ootan juba Kuressaare ja Horvaatia väljasõite.;)

rauno
22.05.02, 14:17
ühinen ka mihkli arvamusega reisi suhtes :D
Ja proua Giid oli ka hea :P

Huvitav et ei tule ette ühtegi mihklit bussist :(
Ju sa olid bussi tagaotsas või olen mina mitte eriti tähelepanelik :oih:

Reinuvader
22.05.02, 15:24
kuressaarde tulen ma ka raudslet!! :õnnelik:

ylikõva reis oli. ma loodan et kõik andestavad mulle mu norskamise :mupet:

Poborsky
22.05.02, 16:25
Krt, tõepoolest ei mäletagi niivõrd muretut reisi. Indrek oli kõva töö teinud. Tänud kõigile ning järgmisel reisil näeme!

PS. Elu sees ei anna norskamist andeks:)

kessu
22.05.02, 16:55
bona oli sheff jah....:)

jimmy
22.05.02, 17:08
yldiselt kiidab siin iga mees oma r..sta
..ok ytleme nii et kes soovib jansa reisist kuulda lugegu tänast sm-õhtulehte....muidugi on see vähemalt 75% lahjentatud kujul...aga ega sm-õhtulehtki ei kannata kõike trykimustana välja...et siis meie reisil osalejatele...
lets keep rock´`n`roll...