320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Söögi söömine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Söögi söömine

    Esiteks iseendastmõistetavalt laua taga istudes ning tavaliselt kasutades ka lauanõusid - nagu taldrik, kahvel, nuga jne... Loomulikult - ekstreemsemates situatsioonides ei ole sellest alati abi, siis peab kasutama ka kösi ning kujutlusvõimet.

    Pakuks välja ka sellise asja, et kuna Eesti oli kunagi talupoeglik, siis põhitoiduks peaks olema kardulas ning hapukapsas. Kapsa puudumisel nt. pruunistatud lihatükk ja sibul. Seda peaksid kõik restoranid ja baarid ja kodud ka serveerida suutma.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    eiei, ei mingit lauataga söömist
    Mina viskan tavalsielt jalad diivanile, võtan miskise taldriku endale rinnapeale ja lõsutan seal nii teleka ees, vahin ntv futboli ja vaikselt kühveldan, sibulamees ka pole
    Omad vitsad peksavad jots:P

    Kommentaar


      #3
      ...kahtlemata väga asjakohane ning ütlemata huvitav teema JalgpalliHaigla all...miks te oma offtooopikut ei kasuta selleks....
      RummaBastards!

      Kommentaar


        #4
        Äkki on keegi huvitatud sellest, kuidas õigesti hambaid pesta See teema ei sobi isegi off-topicusse
        Supplies!

        Kommentaar


          #5
          Oeh, kahjuks liikus üks teine teema paigast ära, kuid arvatavasti ei oleks ka siis osad inimesed asjale pihta saanund (näiteks tolle kõnealuse postituse autor sai ning esimene vastaja kah).

          Ehk siis: tegemist on väga peene vihjega, mille täiesti õige koht on just siin.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #6
            Auhinnaks Meelejahutaja kruus.
            poborsky@jalgpallihaigla.ee

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by Martin
              Ehk siis: tegemist on väga peene vihjega, mille täiesti õige koht on just siin.
              Martin, see ei ole miski peen vihje, kui minagi sellest aru sain

              Täitsa huviga juba ootan, et näha kas foorumis kirjutajad ikka hoiavad hümni lauldes oma käsi just sedasi nagu nad selle teema all kirjutasid

              Kommentaar


                #8
                Nu jah !!!


                Või Martin@S kasutab ektreemsetes olukordades käsi ja kujutlusvõimet...

                Igaüks võib sellest omad järeldused teha.
                Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                Kommentaar


                  #9
                  Kartuli tõi euroopale keegi herr Kolumbus.Nii suured need ajaloo teadmised siis ongi???Kui peenelt vihjata,võix olla täpsem a`la naeris,kaalikas j.n.e.
                  Ajakirjanikud seda peaks teadma,aga vastan sulle Kasahhi moodi:milleks mulle nuga ja kahvlit,mu käed ei ole roojased.
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #10
                    ..ehkki ma olen ülikoolis käinud ja reklaamifirma omanikuna-art directorina tegutsenuna arvasin end olevat tugev ka absurdi ja kujund-ning varjatud reklaami vallas(ja ka selle austaja) aga paistab et EI..ja sellepärast kallid foorumlased ..tehke mulle lollile selgeks mis point sellel söögi söömise ja kartulate - kapsaste jutul siin kohal on ja kuidas see haakub jalgpalliga.
                    Alles siis saan ma aru kui debiil ma olen ja sooritan rituaalse jalgpallifänni suitsiidi lüües end palliga surnuks...
                    ettetänades Jansa
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #11
                      Siinoli vihje sellele ,et me ajame mõtetut juttu nagu kuidas keegi hümni kuulab ja kuidas laulab elik see hümn ja muu sellega seonduv on mõtetu teema.See oli nagu vihje või siis rohkem enesepaljastus.
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #12
                        Oma poolt leian, et MartinS tegi üsna aruka vihje. Ka minu arust on siin teemade all mõtetut jama.
                        Jalgpallihaigla liige

                        Kommentaar


                          #13
                          ...selge värk, minu arust on siin igas alateemas palju mõtetuid teemasi ülesse võetud, aga ma mõtlesin et see ongi PoPP värk... tunnistan end süüdi ja olen loll..... ma suhtkoht noor ja roheline ses interneti värgi suhtes kah...
                          RummaBastards!

                          Kommentaar

                          Working...
                          X