PDA

View Full Version : Futsal

wezzz
15.08.10, 23:21
kui palju on futsali hooaja tasu ja millal saab uusi meeskondi registreerida?

aleh
18.08.10, 23:47
UEFA Futsal Cupi eelringi 1 mäng. Levski Sofia West - Anzhi Tallinn 3:3

marti88
25.08.10, 22:36
Kas mõni meeskond ka juba saalitrennidega alustanud ? Tuleks ka heameelega trenni ;)

Martin112
21.09.10, 13:49
kus saab futsali liigasse regada ja infot liigasse regamise nõuete kohta?

roque jr
21.09.10, 14:05
http://jalgpall-ee.sn13.zone.eu/docs/Eesti%202010_2011.a%20saalijalgpalli%20meistriv%F5 istluste%20juhend.pdf

Siin kõik jutud sulle:D

4eburator
22.09.10, 14:41
ma ei tea millega EJL-is mõeldakse, kui nad seda üldse oskavad. uus saaljalgpalli juhend on ju täiesti ajuvaba ... on ainult kaks võimalust, mis nüüd toimuda võib - 1. esiliiga tase langeb nii kõvasti, et ka teise ja kolmanda liiga võistkonnad saavad esiliiga satsidele vastu (loomulikult tase võrdsustamine on väga hea, kuid mitte sellisel viisil); 2. saalijalgpalli tase langeb veelgi, sest väga paljud head mängijad ei saa EJL väga toreda uue juhendi tõttu selle spordialaga tegeleda ...

dedmoroz
23.09.10, 16:03
ma ei tea millega EJL-is mõeldakse, kui nad seda üldse oskavad. uus saaljalgpalli juhend on ju täiesti ajuvaba ... on ainult kaks võimalust, mis nüüd toimuda võib - 1. esiliiga tase langeb nii kõvasti, et ka teise ja kolmanda liiga võistkonnad saavad esiliiga satsidele vastu (loomulikult tase võrdsustamine on väga hea, kuid mitte sellisel viisil); 2. saalijalgpalli tase langeb veelgi, sest väga paljud head mängijad ei saa EJL väga toreda uue juhendi tõttu selle spordialaga tegeleda ...

Eraldada need kaks ala tuleb varem või hiljem. ühest küljest arusaadav. teisest küljest oleks mul huvitav teada, mida saab Tamme Autost esiliigas või Anžist futsalis. Samad mehed mängivad.

ekuuu
24.09.10, 19:29
Kas mõni Tallinnas tegutsev futsali tiim omale väravavahti ei otsi? Täpsem info meili teel.
ekuuu@hot.ee

wezzz
26.09.10, 14:45
Otsime uude futsali meeskonda mängijaid. Kõik kellel huvi võtke ühendust maili teel fcmustadhundid@gmail.com