320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Parfüümid, dušigeelid, kreemid, higipulgad jne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    M: Parfüümid, dušigeelid, kreemid, higipulgad jne

    Mõtlesin teha siia foorumisse ka teema, sest miks maksta hea asja eest mitu korda rohkem ?

    Pakun paljude tuntud kaubamärkide nagu Calvin Klein, Chanel, Christian Dior, Escada, Giorgio Armani, Gucci, Hugo Boss, Naomi Cambpell, Paris Hilton, Versace, Davidoff jne analooglõhnasid.

    Ainuke vahe originaaliga on see, et lõhnad saabuvad teises pakendis(FM GROUP disainiga pudelites)

    Ideaalne kink!

    Lõhnade valik on suur, selle tõttu ma ei hakka kõike siia kopeerima, vaid lisan lingi hinnakirjale. http://parfuumid.net


    Miks osta analoog, mitte originaal?

    Sest hinnad on mitmeid kordi odavamad! FM Group parfüüm on valmistatud samas aroomi vabrikus (DROM), kust pärinevad originaalsed prantsuse parfüümid, mida te näete poodides firma brändiga ja originaalses pudelis.


    Mida kujutab endast parfüüm feromoonidega?

    Feromoonid on lõhnaained, mis mõjuvad vastassugupoolele ja kutsuvad temas esile alateadliku seksuaalse erutuse.


    Lõhna hinnale lisandub postikulu(ei sõltu tellitavast kogusest):
    *Eesti post
    *Smartpost

    Minu kontaktandmed - MSN: dkm112@hotmail.com

    Olen müünud neid tooteid juba pool aastat ning kliendid on rahul ja tellivad tihtipeale ka uuesti.

    Kui keegi kahtleb usaldusväärsuses, siis lisan siia mõned lingid, kus ma veel pakun neid tooteid -

    http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewto...457&highlight= (selles foorumis on mu kasutajale ka 115 positiivset kommentaari pandud tehingute eest)

    www.parfuumid.net - odavad parfüümid, dushigeelid jms kehahoolduseks vajalik

    #2
    Lõhnad on väga head ja püsib hästi peale ka, soovitan.

    Kommentaar


      #3
      Ice Men Cologne by Thierry Mugler for Men on saadaval või võimalik saada?

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas OTTK Vaata postitust
        Pakun paljude tuntud kaubamärkide nagu Calvin Klein, Chanel, Christian Dior, Escada, Giorgio Armani, Gucci, Hugo Boss, Naomi Cambpell, Paris Hilton, Versace, Davidoff jne analooglõhnasid.
        Redbooki tossud ja Sonya tehnika on sesmõttes süütumad asjad, et ei tekita ekseeme ja allergiaid.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
          Ice Men Cologne by Thierry Mugler for Men on saadaval või võimalik saada?

          Kahjuks on pakkuda vaid neid mida hinnakirjas leidub

          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          Redbooki tossud ja Sonya tehnika on sesmõttes süütumad asjad, et ei tekita ekseeme ja allergiaid.
          Sinu kahjuks või õnneks ei tekita ka minu pakutav ekseemi ega allergiat.

          Kui ei usu, tule külla - proovime järgi.
          www.parfuumid.net - odavad parfüümid, dushigeelid jms kehahoolduseks vajalik

          Kommentaar


            #6
            Pakub ka huvi, et kus ma saaks tooteid proovida ja osta? Et kas ostmine toimub vaid postiteel?
            Algselt postitas Plechazunga
            Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

            Hmm, that didn't really work.

            Kommentaar


              #7
              proovid poes, ostad siit

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                Pakub ka huvi, et kus ma saaks tooteid proovida ja osta? Et kas ostmine toimub vaid postiteel?
                Testreid saab ka tellida 5kr/tk

                Ei pea posti teel tellima, võid järgi ka tulla Tooted pole mul kodus vaid pean kontorist ostma välja enne.
                www.parfuumid.net - odavad parfüümid, dushigeelid jms kehahoolduseks vajalik

                Kommentaar


                  #9
                  Ja hüpoteetiliselt kuhu ma peaks järgi tulema?
                  Algselt postitas Plechazunga
                  Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                  Hmm, that didn't really work.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                    Ja hüpoteetiliselt kuhu ma peaks järgi tulema?
                    Viimsis elan
                    www.parfuumid.net - odavad parfüümid, dushigeelid jms kehahoolduseks vajalik

                    Kommentaar


                      #11
                      Üks julge kasutaja siit foorumit on ostu teinud
                      www.parfuumid.net - odavad parfüümid, dushigeelid jms kehahoolduseks vajalik

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Redbooki tossud ja Sonya tehnika on sesmõttes süütumad asjad, et ei tekita ekseeme ja allergiaid.
                        Mis kuradi ekseeme ja allergiaid Sa taga ajad ? FM Group-i näol on tegemist päris laia haardega võrkturundusfirmaga. Ja kaubad on tõesti kvaliteetsed, olen proovinud erinevaid. Iseasi, kas neid nüüd neti kaudu tellida, ise ostsin ühe sõbra käest, kes on vahendaja. Andis enne kataloogi ja lõhnade testrid, sai rahulikult valida.

                        Kommentaar


                          #13
                          up =)
                          www.parfuumid.net - odavad parfüümid, dushigeelid jms kehahoolduseks vajalik

                          Kommentaar


                            #14
                            kas seda vana head sõduri seepi ka on? võtaks mõned hinnaga 2 krooni per klots.

                            Kommentaar


                              #15
                              Üks on siit veel ostnud nüüd
                              www.parfuumid.net - odavad parfüümid, dushigeelid jms kehahoolduseks vajalik

                              Kommentaar

                              Working...
                              X