320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Meistriliiga 2010/2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti FNBA Meistriliiga 2010/2011

    Essa!

    Yahoo juba lahti jne.

    1) Commish
    2) Osalejad
    3) Panen ette arutleda ka natuke formaadi üle. Eelmise hooaja lõpetuseks mainisin korra ka seda juba aga varianti aga mis arvate, kui teeme hooaja ühe nädala võrra lühema? Et natukenegi vähendada seda hooajalõpu loteriid mis pmst igal aastal toimub staaride pingilistumise näol ja striimimise pull jne jne. Et lihtsalt tahaks arvamusi selle kohta. Kas on pointi või oleme konservatiivsed selle koha pealt.

    #2
    Tessa!

    2) uustulnukana siin liigas osalen suurima heameelega!
    3) ma olen üsna tõrkuv uuenduste vastu selliste asjade korral, ent seekord võib ka asjal jumet olla. Kuigi ise eelistan vana formaadi juurde jäämist. Otsus on teie teha.

    Kommentaar


      #3
      Kossa.

      1) Silver?
      2) Mina + 19.
      3) Formaat. Ettepanek minna tagasi 2 + 4 playoffile. Kui see võimalus on. Sest see loterii, et põhihooaja parim või teisena parim (ja 4ndast, 6ndast, 8ndast põhihooajal nt 27 võiduga ette rebinud tiim) peab veerandfinaalis välja kukkuma, kuna juhuslikult on tema meeskonnal nädalas vähem mänge kui vastasel, on minu jaoks suurem loterii kui aasta lõpu pingilejääjad.

      Elik seda saan ju mingil määral ette prognoosida, et nt Bosh, Lebron ja Wade ilmselt põhihooaja viimases kahes mängus ei mängi tavapäraselt palju minuteid, seda aga, kas mul on rohkem mänge vaja veerandfinaali või poolfinaali nädalatel, on draftides võimatu teada.

      (ja siinkohal pole tegu hapude viinamarjadega vm, kuna sama rääkisin ka eelmise hooaja eel)

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas SDK Vaata postitust
        Essa!

        Yahoo juba lahti jne.

        1) Commish
        2) Osalejad
        3) Panen ette arutleda ka natuke formaadi üle. Eelmise hooaja lõpetuseks mainisin korra ka seda juba aga varianti aga mis arvate, kui teeme hooaja ühe nädala võrra lühema? Et natukenegi vähendada seda hooajalõpu loteriid mis pmst igal aastal toimub staaride pingilistumise näol ja striimimise pull jne jne. Et lihtsalt tahaks arvamusi selle kohta. Kas on pointi või oleme konservatiivsed selle koha pealt.
        kes essa see commish! või kuidas see kõverate meeste rahvatarkus oligi

        Kommentaar


          #5
          1) Mitte mina
          2) Osalen
          3) Ei poolda muudatusi

          Liiga on muide ka loodud ja eelmise aasta esimesed 17 on ka vist kutse saanud? Kes loobub, andku teada, saab nimekirjas järgmisi kutsuda. Ja eelmise aasta esiliiga parimad ka andke märku.
          Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

          Kommentaar


            #6
            Osalen.

            P.S. Alati on liiga loodud, kui commish selgunud ja password saadetud alles pärast rahaülekannet.Liiganduses uuendused juba sees

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
              Osalen.

              P.S. Alati on liiga loodud, kui commish selgunud ja password saadetud alles pärast rahaülekannet.Liiganduses uuendused juba sees
              eks tänu kokkutulekutele on kõik-kõigile juba vägagi tuttavad ja keegi selliseid pettusi enam väga ei oota.

              Kommentaar


                #8
                Võib võtta nimekirjast järgmise mehe, kuna Lihula MKP loobub meistriliigast!

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas dwideng Vaata postitust
                  Võib võtta nimekirjast järgmise mehe, kuna Lihula MKP loobub meistriliigast!
                  Arusaadav. Viimane võimalus tipus loobumiseks
                  The Revenge sai kutse.

                  Aga pakkuge siis keegi ikka ennast commishiks välja, nii hull see amet nüüd ka pole.
                  Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                  Kommentaar


                    #10
                    Erinevalt Lihulast loobun mina põhjas olles, seega võib kutse saata juba ka eelviimaseks jäänud võistkonnale.
                    Mul on liiv ja sul on savi.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Udupasun Vaata postitust
                      Erinevalt Lihulast loobun mina põhjas olles, seega võib kutse saata juba ka eelviimaseks jäänud võistkonnale.
                      Eiei, Esiliigast tahab ikka 3 meeskonda tulla. Ma arvan.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas skint Vaata postitust
                        Eiei, Esiliigast tahab ikka 3 meeskonda tulla. Ma arvan.
                        Õigus, ruttasin sündmustest ette.
                        Mul on liiv ja sul on savi.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas silverman Vaata postitust
                          Arusaadav. Viimane võimalus tipus loobumiseks
                          The Revenge sai kutse.

                          Aga pakkuge siis keegi ikka ennast commishiks välja, nii hull see amet nüüd ka pole.

                          Commishiks ei hakka aga kutse võtan vastu ja osalen Meistriliigas ka see aasta ...

                          Kommentaar


                            #14
                            1) kes iganes peale minu
                            2) getoneegrid on igatahes valmis
                            3) jätkaks vanaviisi

                            Kommentaar


                              #15
                              Osalen

                              Tere!
                              Tabasalu Välgupoisid osalevad ka sel hooajal.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X