PDA

View Full Version : Eesti koondis

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13

Jormma
22.11.16, 15:30
Veider on lugeda avaldusi nagu http://soccernet.ee/artikkel/anier-peame-palliga-kvaliteetsemalt-tegutsema või http://soccernet.ee/artikkel/reim-enne-matsi-antigua-ja-barbudaga-parandamist-vajab-individuaalne-kvaliteet

Mis tööd see Reim nende loetud päevadega laagrites ikka teha saab. Individuaalsed oskused jms peaks olema ikka see töö, mida mängijad ise igapäevaselt teevad lisaks oma trennidele.

individuaalset kvaliteeti saab parandada mängijate vahetustega, kui on kvaliteeti mida asemele tuua.

risto
22.11.16, 19:40
individuaalset kvaliteeti saab parandada mängijate vahetustega, kui on kvaliteeti mida asemele tuua.

meh??

Wingback
23.11.16, 13:47
meh??
Jorma paistab, et on veendunud oma kommentaariga: "on kvaliteeti mida asemele tuua", et Eesti mudaliigadest oleks teisi helgeid jalgu koondise etteotsa panna. Selline roosade prillidega asjale lähenemine.

metssiga
23.11.16, 16:04
üks asi, mis tegelikult karjuvalt silma hakkab kõige muu kõrval on see kui füüsiliselt nõrgad meie jalgpallurid on, pmst ükskõik kelle teisega võrreldes on. see oleks küll asi, mida saaks suhteliselt lihtsalt lahendada. ei mõtlegi, et peaks olema erilised kastid kõik, aga enamik ei näe paraku jalgpalluri moodi väljagi, vaid meenutavad pigem pikamaajooksjat.

gd77
23.11.16, 16:08
üks asi, mis tegelikult karjuvalt silma hakkab kõige muu kõrval on see kui füüsiliselt nõrgad meie jalgpallurid on, pmst ükskõik kelle teisega võrreldes on. see oleks küll asi, mida saaks suhteliselt lihtsalt lahendada. ei mõtlegi, et peaks olema erilised kastid kõik, aga enamik ei näe paraku jalgpalluri moodi väljagi, vaid meenutavad pigem pikamaajooksjat.

Milline on jalgpalluri välimus?

Wingback
23.11.16, 17:05
milline on jalgpalluri välimus?
Jaap Stam!

Tofoa
23.11.16, 17:08
Milline on jalgpalluri välimus?

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/ce/Adebayo_Akinfenwa_2015_(cropped).jpg

Wingback
23.11.16, 17:13
Jooksmiskiirust ja üldist jõudu peaks kindlasti olema võimalik tõsta. A-koondise tasemel samas seda ei tee väga, sest see on selline iganädalane trenn ja kui klubis on see sitt, siis see ei parane ka.

metssiga
23.11.16, 21:32
ei mõeldki, et seda peaks reim tegema, aga see on lihtne asi suhteliselt võrreldes kõige muuga. tegelikult asi, mis peaks olema elementaarne, et sealt vahet sisse ei tule teistega.

Kasper
27.03.17, 11:23
Täna 15 aastat tagasi võitsime Lillekülas 2:1 Venemaad. See oli suur mäng.
Eesti väravad löönud Andres Oper meenutas veidi seda kohtumist: http://soccernet.ee/artikkel/tana-15-aastat-tagasi-staadionil-laks-katus-pealt-ehk-eesti-alistas-venemaa

Janinho
03.04.17, 09:10
A. Le Coq Arena on nagu Tallinna linn, mida muudkui ehitatakse ja ehitatakse, kuid mis kunagi päris valmis ei saa. Ehitusjärgus staadion ei ole ometi seganud tuhandetel koondisefännidel end seal koduselt tunda.

Aeg on olnud halastamatu ning viimasest tehtud klipist on möödas vist juba oma 5 aastat. Tuli üle pika aja õige fiiling peale jälle ja mõtlesin et vorbin midagi kokku. Loodan, et jäi nauditav.

https://www.youtube.com/watch?v=qQ8BmZY4SPU&feature=youtu.be

chac
04.04.17, 18:27
Muidu tore, et keegi viitsib. Aga tausta muusika sundis peale 23 sekundit kinni panema selle video. Päris kole.Pakuks et siiski eelkõige omaenese rumalus. "Mute" nupp nüüd nii raske koha peal ka ei olnud.

Thx, Janinho, hea töö!
Ja muusika on ka täitsa okei, no võibolla päris mitte igale maitsele, aga ega ei peagi olema.

metssiga
04.04.17, 21:22
Muidu tore, et keegi viitsib. Aga tausta muusika sundis peale 23 sekundit kinni panema selle video. Päris kole.

kahjuks sama seis, mul on selle imala leelotamise vastu allergia ilmselgelt. vist oli postimehe reklaam, mis sama muusikaga "vürtsitatud" oli ja kanalit vahetama sundis. aga see ei ole nüüd kriitika video tegijale, vaid puhtalt sellele muusikapalale. tõesti on kohutav noh.

Kasper
06.04.17, 11:24
18 kohta tõusu ja nüüd 101. koos Leedu, India ja Nicaraguaga. Esisada terendab!

Kebab
07.04.17, 13:35
18 kohta tõusu ja nüüd 101. koos Leedu, India ja Nicaraguaga. Esisada terendab!

Eesti -India oleks huvitav. 1,3 miljonit v 1,3 miljardit

metssiga
13.05.17, 11:47
Kas keegi suudab mulle lollile selgeks teha, milline sportlik kasu on nendest kariibimere riikide ja nüüd tagatipuks okeaania riikidega mängimisest?

Hubert Gruber
13.05.17, 12:21
Arvestades ,et on novembrikuu , siis tuleb minna üle ekvaatori mõnele teisele mandrile , sest jalgpalli mängitakse soojas kliimas ja päikse käes. Arvestdes ,et soov on katsetada uusi mehi ja kasutatakse mängijatena nn .B - koondist , siis otsitaksegi vastaseid ,kelle mängutase B-satsile oleks vastav ja mängud tasavägised , mitte ühte väravasse .

MALAGA
13.05.17, 12:46
Pohlak võiks Eesti sebida Okeaania valikgruppi,sealt saaks iga kord ju MM-le.

Tom K
13.05.17, 12:55
Mõistlikumad alaliidud korraldavad selliseid mänge kas Pärsia lahe või Tai-sugustes riikides. Mängida kusagil pisikesel saarekesel seitsme maa ja mere taga niiskuses ja palavuses staadionil, mida viimati remonditi pool sajandit tagasi on kaunis ebavajalik eksootika.

metssiga
14.05.17, 15:06
mulle tundub ka see pigem ikka totaka ettevõtmisena, kus juba reisimisele kuluvale aja saaks kulutada kuskil lähemal mängides treenimisele kasvõi. ausalt ei pane küll ühelegi mängijale pahaks, kui see teatab, et ta ei viitsi sinna minna, samuti ei tõstaks kisa ka kui mõni klubijuht ei vaata hea pilguga oma meeste sinna sõitu.

urmar
14.05.17, 16:15
Kui keegi ei taha puhkuse arvelt koondisega ühineda, küllap siis võetakse järgmine, huvilisi peaks jätkuma.

metssiga
14.05.17, 18:06
mingi hetk aint tuleb piir ette, et kas on enam paslik sellist asja koondiseks kutsuda.

urmar
14.05.17, 18:13
mingi hetk aint tuleb piir ette, et kas on enam paslik sellist asja koondiseks kutsuda.

Eelmisel aastal esindas koondist 45 mängijat ja küllap on veel posu neid, kes samuti vääriksid koondislased olla. Seda ohtu, et seda koondiseks ei tohiks nimetada, küll ei ole. Sellist asja, nagu 90-datel, kui 2 mängu noortekoondis pidas, enam küll ei ole.

Wingback
18.05.17, 14:43
Belgia vastu paistab et piletimüügi järgi tulemas täismaja. Ootame siis vägevat show'd ka ehk head tulemust (naiivne).

Kasper
01.06.17, 12:21
FIFA edetabelis 98. kohal (http://soccernet.ee/artikkel/tagasi-kahekohaliste-numbrite-peal-eesti-koondis-tousis-fifa-edetabelis). Üle hulga aja ei pea kolme numbrit enam kirjutama. Reimi saldo +32 kohta. :)

Martin
02.06.17, 11:08
Tegime Õhtulehes esimese oral history katsetuse. Minu arust väga äge.

http://sport.ohtuleht.ee/807926/retropauk-eesti-holland-2-4-malestusvaarne-jalgpallilahing-kus-van-gaal-ja-overmars-tanasid-onne-ning-hollandi-fann-oli-enesetapu-aarel

salajane33
11.06.17, 12:20
Pole vist väga meediast läbi käinud, aga Mets sai reedel valiksarja teise kollase kaardi, mis tähendab puudumist Kreeka vastu 31. augustil. Samamoodi jätab vahele selle mängu ka Papastathopoulos.

Temp0
15.06.17, 18:45
Soovitan lugeda Soccernetis viimast Tarmo Kingi intervjuud Eesti koondise teemal. Minu arvates 100% tõsi jutt! Minu silmis on temal piisavalt kogemust ja talenti, et esindada koondist aga ei.. Jah noortele on vaja anda mänguaega ja kõike aga tehke siis taolisi mänge mis Rootsi vastu aastaid tagasi talvel araabiamaal tehti. Ja teiseks milleks on U-21 jne.. Koondis mängib palju paremini kui on vanameistrid platsil. Mida on Anier, Ojamaa panustanud või Kallaste, Mets jnejne viimastel aastatel? 2012 Rüütli käe all oli parim koosseis ikka võtta. Zenjov, Purje, Kink, Vassiljev, Dimitrjev, Vunk, Ahjupere, S. Puri, Pareiko, Klavan, Lindpere, Kruglov, Kaimar Saag, Piiroja. Rähn.. (vb mõni veel) need on legendid ja Eestit teeninud!

Kingile, Kruglovile rohkem mänguaega ja mingi Ojamaa kes pole jätkuvalt skoori teinud kuid nimetatakse jätkuvalt Eesti tulevikulootuseks ja Anier koosseisust välja ning Puri, Saag, Purje sisse!

ericbana
15.06.17, 18:58
Soovitan lugeda Soccernetis viimast Tarmo Kingi intervjuud Eesti koondise teemal. Minu arvates 100% tõsi jutt! Minu silmis on temal piisavalt kogemust ja talenti, et esindada koondist aga ei.. Jah noortele on vaja anda mänguaega ja kõike aga tehke siis taolisi mänge mis Rootsi vastu aastaid tagasi talvel araabiamaal tehti. Ja teiseks milleks on U-21 jne.. Koondis mängib palju paremini kui on vanameistrid platsil. Mida on Anier, Ojamaa panustanud või Kallaste, Mets jnejne viimastel aastatel? 2012 Rüütli käe all oli parim koosseis ikka võtta. Zenjov, Purje, Kink, Vassiljev, Dimitrjev, Vunk, Ahjupere, S. Puri, Pareiko, Klavan, Lindpere, Kruglov, Kaimar Saag, Piiroja. Rähn.. (vb mõni veel) need on legendid ja Eestit teeninud!

Kingile, Kruglovile rohkem mänguaega ja mingi Ojamaa kes pole jätkuvalt skoori teinud kuid nimetatakse jätkuvalt Eesti tulevikulootuseks ja Anier koosseisust välja ning Puri, Saag, Purje sisse!

Mida on Mets panustanud viimastel aastatel? Sa oled ikka puruloll küll.

rallikas
15.06.17, 19:56

Toome Tihhon Šisovi äärekaitsesse ja Skipersi tipuründajaks! Oh kus oleks alles kaitseliin ja ründeliin! Toome veel Marko Kristali ka, kes ründajatele maailma parimad krossid annaks. Pole meile enam vastast ei Belgiast, Hispaaniast ega Brasiiliast! 2020 EUROOPA MEISTER!! ELAGU EESTI!

Marek_T
15.06.17, 20:21

https://www.upload.ee/image/7124338/WOosNA.png

Kebab
15.06.17, 20:53
Minu arvates on küll praegu kõik parimad koondises. Pehrssoni ajal kiskus asi imelikuks aga Martin Reimi valikutega olen igati rahul. Tjah, kurb on ainult ainult, et meil ühtegi tasemel ründajat ei ole.

Nahkpea
15.06.17, 22:25
RichardVonMadrista postitus on juba aasta tiitli minu silmis ära teeninud. Ma ei tea küll, millises kategoorias. Sellist lollust suudab vist ainult tema veel üle trumbata.

Temp0
15.06.17, 23:52
Florakad kommenteerivad. NO mida ma valesti ütlesin? Kas mitte polnud Rüütli aeg hiilgeaeg ning ühtlasi ka playoffi pääsemine ja siis vähemalt skooriti. Mida te näete Ojamaas, Anieris? Okei Anier aastaid tagasi oli vormis aga nüüd.. Ta pole vist viimases 5 mängus isegi pealelööki saanud! Ründaja või asi. Kink oleks samaajaga mitu ära tagunud ning teiseks Kruglov on tõusev, tuleb ründesse appi ning igati on teda platsil näha ja kui ma eksi siis samuti skoorinud vaat, et võrdselt kui Anier viimastel aastatel!

...Jumal...
16.06.17, 11:03
Kui Ungari Puskase tagasi tooks, siis ei oleks võimalik Andorrale kaotada.
Ja kui Holland kasutaks keskväljal jätkuvalt Gulltit ja Van Bastenit, siis ei peaks nad kelleagi heitlema. Lihtsalt võidaks.
Sesmõttes on Rihhardil õigus.

Nahkpea
16.06.17, 12:07
NO mida ma valesti ütlesin?

Ma ei viitsinud isegi eriti süveneda su öeldusse pärast "mida on Mets koondisele andnud" ja kutsuge Saag isamaad päästma jutu nägemisse. Kui haiseb, siis ei pea ma oma käsi ja nina sisse toppima teadmaks, millega tegu on.

Ja arvestades su hindele kaks sooritust Läti - Eesti mängu teemas, oleks liigselt su juttu süvenemine tõenäoliselt ajaraisk ka.

peters
16.06.17, 12:40
Midagi sellist võis kuulata viimati lapiku maa teemadel. Koondise koostamise teemast niipalju, et see üks mees keelab kingi kutsumise, aga samas siis justkui surus peale, et koondises peab mängima antonov, juba see muudab elle teooria jaburaks. Ja neid väljaspoolt väidetava ühe mehe sunnil peaks siis koondisesse pääsenuks olema ka näiteks Artjom, Raudsepp, Subbotin. Midagi erilist nad koondisele ei andnud, selle ühe mehe "kliendid" nad ju ka ei olnud.

Kriitikat ei kannatanud ka kriitika väljakute kohta, Levadia leegionär oli ju lausa vaimustunud meie kunstväljakute kvaliteedi üle ja ka muruväljakud olid meil tänavu veidi kehvemad vaid ülikehva kevade tõttu, mullu olid maikuus enamus muruplatse normaalse kvaliteediga.

Kohatu oli ka iroonia selle kohta, et koondise eelnimekirja kantakse kõik Eesti jalgpallurid. Ja lisaks Kingile on ka teisi pallureid, keda koondisesse ei kutsuta, kasvõi seesama Antonov, Jürgenson, Kaljumäe.

enrito
16.06.17, 13:09
Rimo Hunt on ju täitsa asjalikust küljest ennast näidanud
Hunt -> Anier

Temp0
16.06.17, 17:15
Kui Ungari Puskase tagasi tooks, siis ei oleks võimalik Andorrale kaotada.
Ja kui Holland kasutaks keskväljal jätkuvalt Gulltit ja Van Bastenit, siis ei peaks nad kelleagi heitlema. Lihtsalt võidaks.
Sesmõttes on Rihhardil õigus.

Selle "surmani eesti fänn" võiksid küll ära võtta eest siukse jutuga. Eestit ei saa Ungari, Hollandiga võrrelda, see kui nemad ühe mängu kaotab on nende mure, palju meil neid kaotusi tuleb? 2:0 Belgialt või mitte, oli ilus mäng või mitte, punkte sealt ei tule, pigem sitt mäng ja punktid kui kaotada. Ja mis arengut seal on kui koguaeg võetakse Florast mõni uus noor, peale igat mängu meeskond peab jälle uue statreegiaga kohanema, kui seda üldse on. Ja vihjate justkui vanusele. Kink ja Kruglov suudavad olla rünnakus jätkuvalt aktiivsemad kui Anier ja seda kiirust polegi vaja. Nagu Eesti mängis Lätiga, taoliselt tikataka vaikselt kasti ja olemas. (ja ma ei öelnud midagi, et Läti vastu mäng sitt oli)

atleticomadrid
16.06.17, 21:47
Selle "surmani eesti fänn" võiksid küll ära võtta eest siukse jutuga. Eestit ei saa Ungari, Hollandiga võrrelda, see kui nemad ühe mängu kaotab on nende mure, palju meil neid kaotusi tuleb? 2:0 Belgialt või mitte, oli ilus mäng või mitte, punkte sealt ei tule, pigem sitt mäng ja punktid kui kaotada. Ja mis arengut seal on kui koguaeg võetakse Florast mõni uus noor, peale igat mängu meeskond peab jälle uue statreegiaga kohanema, kui seda üldse on. Ja vihjate justkui vanusele. Kink ja Kruglov suudavad olla rünnakus jätkuvalt aktiivsemad kui Anier ja seda kiirust polegi vaja. Nagu Eesti mängis Lätiga, taoliselt tikataka vaikselt kasti ja olemas. (ja ma ei öelnud midagi, et Läti vastu mäng sitt oli)

Kuule seisa vait.

risto
22.06.17, 15:41
Tekkis ükshetk sõpruskonnas arutelu läbi aegade Eesti XI kohta. Peamiselt vanakool vs tänapäev - kui vanakooli vennad oleksid praegu oma parimates aastates ja kombineerida neid praeguste koondislastega, siis milline võiks olla koondise koosseis?
Puht fantaasiamaailm ja football manager, aga ise genereerisin esmase mälupildi pealt järgmise ja arvaks, et nii oleks EM-ile pääs kotis ka olnud.

Poom
Jääger-Klavan-Piiroja-Rooba
A.Dmitrijev-Kristal
Reim-Vassiljev-Lindpere
Oper

Mehhanisaator
22.06.17, 22:45
Poom
Jääger-Klavan-Lemsalu-Kruglov
Käit-Vassiljev-Lindpere-Luts
Oper-Zelinski

gd77
27.06.17, 20:11
Käit kolme mängu pealt kõigi aegade koondisse? Muidugi! :tearsofjoy:

Mina saadaksin sellise seltskonna väljakule:

Oper

Vassiljev

Kruglov Reim Dmitrijev Kink

Rooba Klavan Piiroja Jääger

Poom

Temp0
28.06.17, 15:34
Käit kolme mängu pealt kõigi aegade koondisse? Muidugi! :tearsofjoy:

Mina saadaksin sellise seltskonna väljakule:

Oper

Vassiljev

Kruglov Reim Dmitrijev Kink

Rooba Klavan Piiroja Jääger

Poom

No vot enne mõlisesite minu valiku üle nüüd kiidate ise Kruglovi, Kinki ja kohe, et EMile pääsemine kotis.... plasticccc, jätkuvalt ei saa aru mida mõni Anieris näeb, jah, tõsi ta töötab raskelt kaasa aga sellist meest on vaja keskväljale mitte tipuründajaks, ründaja eesmärk on realiseerida olukordi ja neid ees tekitada mitte terve väljakumees olla. Koondisse on vaja egosi juurde, Islandil neid jagub, seal lausa siuksed kes Ronaldo vastu emil hakkasid.

vincent
28.06.17, 16:01
Kingile, Kruglovile rohkem mänguaega ning Puri, Saag, Purje sisse!

kui vanakooli vennad oleksid praegu oma parimates aastates

No vot enne mõlisesite minu valiku üle nüüd kiidate ise Kruglovi, Kinki

võta kokku ennast.

Tofoa
28.06.17, 21:05
võta kokku ennast.

Miks vaevud?

Temp0
29.06.17, 02:52
võta kokku ennast.

Kink ja Kruglov ei pruugi igati enda parimates aastates olla aga paremad kui hetkeses koosseisus olevad "isikud"

k2bo
29.06.17, 04:27
Oper

Vassiljev Vassiljev Vassiljev

Vassiljev Piiroja

Klavan Klavan Piiroja Klavan

Poom

Ilma kloonimasinata, kes on või on olnud parimad või potensiaalseimad:

Oper Käit

Ojamaa Vassiljev Dmitrjev Kink

Teniste Klavan Piiroja Jääger

Poom

Hubert Gruber
29.06.17, 07:20
Piiroja keskpoolikusse panna on ikka huumor ,aga see esimene 11 oligi vist poolhuumor . Piiroja tehnika oli ikka pehmelt öeldes krobeline , tänu sellele et ta hilja alustas . Ta sobiski ainult keskkaitsesse ja mängis meeletu füüsise ja meeletu duhhi pealt ,aga kespoolikusse mis on raskeim possa üldse väljakul teda ikka panna ei saa.

Mõnuagent 007
29.06.17, 07:44
Jaan O'Konnell-Bronin Jan Õun

Oliver Konsa - Ott Reinumäe - Gert Olesk - Mark Švets

Marko Lepik - Andre Anis - Jaanus Sirel - Gert Kams

Rain Vessenberg

Vahetusest Jevgeni Novikov, Sander Puri, Tarmo Neemelo ja mingid tüübid veel.

Peatreeneriks Viggo Jensen.

See koondis oleks vaieldamatult kõige meelelahutuslikum. Käiks mingi lahe mürgel, Kams karjuks koguaeg "türateteeteraiskmaeisaaarunahhuipallsiia". Fännid nutaksid tribüünil, staadioni ümber, foorumis. Aet saaks küsida "Kuidas nüüd ka halvasti hästi läks?"
Ajakirjanikud enam välisreisidel ei käi ja välismängudest lugude kirjutamine käib nagu vana Sporditähe sketš, kus ajakirjanikud helistavad Pohlakule, kes räägib: "Oh, jubehästi mängisime, latid, postid, imetõrjed vastaste väravavahilt. Ainult ime, et me poolajaks juba kolmega ei juhtinud."
Seepeale kirjutaks ajalehed SUURE pealkirja "Eesti mängis jälle hästi!" ja alla väikselt "Island-Eesti 4:0".

urmar
29.06.17, 13:12
Mõnul on ikka viitsimist sellist jama kokku kirjutada. Kas see on mingi peen iroonia? :D

Kasepats-Pidur
29.06.17, 13:21
Team "Must nimekiri"

Krõm, Olumets, Kink, Nahk, Pareiko (2003-2007), Ojamaa (Rüütli ajal) jne

Äkki teadjamad (Sats1) täiendavad ja panevad paika kohad väljakul?

Gallacher
29.06.17, 19:43
Team "Must nimekiri"

Krõm, Olumets, Kink, Nahk, Pareiko (2003-2007), Ojamaa (Rüütli ajal) jne

Äkki teadjamad (Sats1) täiendavad ja panevad paika kohad väljakul?
Keskaitses T. Kallaste ja Hepner näiteks.
Mingi aeg oli ka Viikmäe purjuspäi roolis vahelejääämise eest mustas nimekirjas.

metssiga
29.06.17, 23:04
no mingi aeg oli isegi oper paha, mingi lennupiletite ostmise trall oli.meenub et neemelo urineeriks ka kuskil põõsas ja oli ka pahandust. rähnil mingit jama peale kakelungi polnud?

Metslane89
03.07.17, 11:23
Võiks olla selline võitleja ka nüüd, nagu oli Piiroja. Piiroja oli kaitses kogu aeg 110%, hästi võitles palli pärast.

Miks koondise kutset Saag ei saa?

baller
03.07.17, 20:31
Miks koondise kutset Saag ei saa?

Jumal tänatud, et ei saa.

marconius
17.07.17, 14:56
Tere, seda suurt, et millal hakatakse Kreeka -Eesti mängupileteid müütama?

MartinEST
21.07.17, 18:00
Järgmise aasta koondise plaanid siis sellised.

"Balti turniiri kohtumised peetakse 30. mail ning 2. ja 5. juunil. Eesti kui nn korraldaja saab valida mängude graafiku. Pohlaku sõnul alustavad sinisärgid 30. mail kodus Leedu vastu ja 2. juunil mängivad võõrsil Lätiga. „Naaberriigis toimuv MM loob mõistagi ambitsiooni ja eelduse enne finaalturniiri osalejaid võõrustada. Seega oleme 5. ja 9. juunile kavandanud kodused maavõistlused.”

asdf
04.08.17, 22:08
Tere, seda suurt, et millal hakatakse Kreeka -Eesti mängupileteid müütama?

Tänasest kuni 20. augustini on Eesti poolehoidjatel võimalik soetada pääsmeid 31. augustil Ateenas peetavale Kreeka - Eesti MM-valikmängule.

Pilet maksab 10 eurot, ostmine toimub läbi Kreeka alaliidu süsteemi krediitkaardiga. Seoses rahvusvaheliste jalgpallimängude korraldamisega seotud reeglitega on eelnevalt tarvis täita ankeet.

Pileti ostmiseks toimige järgnevalt:
1) Avage lehekülg: https://buy.tickethour.com/gnfc/privateSales.html?deepLink=82&hash=Ar9RfP8vYfX0kHBB6idITkevheM2092996
2) Valige kaardilt sektor 27.
3) Järgmisel lehel valige soovitud istekoht või istekohad.
4) Valige lehekülje all "Add to basket".
5) Järgmisel lehel valige "Register here".
6) Järgmisel lehel sisetage oma andmed. Tähelepanu: lahter "AMKA code" kaob ära pärast seda, kui valite riigiks "Estonia". Kui kõik andmed on sisestatud, vajutage "Save".
7) Järgmisel lehel täitke ära piletiomanike andmed, seejärel valige lehekülje all nupp "Update".
8) Seejärel tuleb uuesti ette samal lehekülg. Kerige lehekülje alla ja vajutage nuppu "Continue".
9) Järgmisel lehel saate piletite eest maksta. NB! Maksta on võimalik ainult MasterCardi või VISA krediitkaardiga.
10) Printige piletid välja.

Lisainfo ja küsimuste korral palun kirjutage e-posti aadressil ylli@jalgpall.ee.

asdf
11.08.17, 15:00
Tänasest kuni 20. augustini on Eesti poolehoidjatel võimalik soetada pääsmeid 31. augustil Ateenas peetavale Kreeka - Eesti MM-valikmängule.

Pilet maksab 10 eurot, ostmine toimub läbi Kreeka alaliidu süsteemi krediitkaardiga. Seoses rahvusvaheliste jalgpallimängude korraldamisega seotud reeglitega on eelnevalt tarvis täita ankeet.

Pileti ostmiseks toimige järgnevalt:
1) Avage lehekülg: https://buy.tickethour.com/gnfc/privateSales.html?deepLink=82&hash=Ar9RfP8vYfX0kHBB6idITkevheM2092996
2) Valige kaardilt sektor 27.
3) Järgmisel lehel valige soovitud istekoht või istekohad.
4) Valige lehekülje all "Add to basket".
5) Järgmisel lehel valige "Register here".
6) Järgmisel lehel sisetage oma andmed. Tähelepanu: lahter "AMKA code" kaob ära pärast seda, kui valite riigiks "Estonia". Kui kõik andmed on sisestatud, vajutage "Save".
7) Järgmisel lehel täitke ära piletiomanike andmed, seejärel valige lehekülje all nupp "Update".
8) Seejärel tuleb uuesti ette samal lehekülg. Kerige lehekülje alla ja vajutage nuppu "Continue".
9) Järgmisel lehel saate piletite eest maksta. NB! Maksta on võimalik ainult MasterCardi või VISA krediitkaardiga.
10) Printige piletid välja.

Lisainfo ja küsimuste korral palun kirjutage e-posti aadressil ylli@jalgpall.ee.

Tuletan meelde, et veel veidi rohkem kui nädala jagu on aega, et pileteid osta!

pilsneris
31.08.17, 18:21
Puhtmahulistel põhjustel ei pretendeeri süvaanalüüsile, aga pisike harutus ikka. http://m.ohtuleht.ee/825282/analuus-jalgpallikoondise-uus-taktika-pealtnaha-ulikaitsev-kuid-vajadusel-vaga-paindlik?utm_source=facebook

Martin
12.09.17, 09:57
Oleks poolt või vastu?

„Jah, tahan Eesti passi,“ ütleb Zakaria Beglarišvili õnnelikult. „Eesti on mulle nii palju andnud, mu teine laps sündis siin. Loodan, et järgmise aasta jooksul saan ma passi ja kui mind koondisse kutsutakse, siis olen selleks valmis. Tahan ka 15 aasta pärast Eestis elada.“

http://sport.ohtuleht.ee/827571/flora-uliterav-grusiin-zakaria-beglarisvili-plaanib-kodakondsust-vahetada-mu-suda-tahab-eestit-esindada

$$$
12.09.17, 10:23
Kui kutsutakse, siis miks mitte. Ei ole kindel, kas tase välja veab muidugi.

Jormma
12.09.17, 10:26
Oleks poolt või vastu?

poolt

Halb ründaja
12.09.17, 10:36
Pigem poolt, kuna praegu selliseid loovaid mängijaid ei ole ega tule ka noorte seast.

Tofoa
12.09.17, 11:57
100% poolt. Zaka on Premium Liiga parim mängija.

Mehhanisaator
14.09.17, 08:08
Kardan, et rahvusvahelist taset jâäb vähe vajaka. Aga kodanikuks miks mitte. Kui talle meeldib ja sobib siin, austab keelt kultuuri, siis vabalt. Mida rohkem, seda uhkem.

MNa
14.09.17, 13:03
Kuna tegemist minu hinnangul Eesti liiga parima loova poolkaitsjaga, siis miks mitte koondisse kutsuda. Vorm peaks muidugi olema sama hea kui viimased aastad olnud on. Vassiljevi backup.

seepolnudlahe
15.09.17, 22:43
Millal oleks yleyldse reaalne tal kodakondsus kätte saada? Minu meelest oleks ta hea lisakäik koondisele.

metssiga
15.09.17, 23:00
oot kas tal see ainus meestekoondise mäng on sõpruskohtumine eestiga?

Shparkz
15.09.17, 23:01
Jah.

kümmetähemärki

Mehhanisaator
16.09.17, 09:33

Suuresti see näitab juba ära, et taset pole piisavalt. Ning ega teda kuskile välismaale pole ka väga tahetud, mis ütleb, et ta lagi on Premium liiga vms.
Vassiljevist jääb ta valgusaasta kaugusele. Tasemelt ehk on võrdne Antonoviga.
Ma üldse ei moista diskusiooni, koguaeg raagitakse, et premiumist on raske tulla koondisesse. Ja nuud on akki jube talent mees, kes varsti 10 a. on mänginud meil siin.

Pole midagi Zaka vastu, väga sympaathe kuju aga see on reaalsus.

Kasper
16.09.17, 12:11
Suuresti see näitab juba ära, et taset pole piisavalt. Ning ega teda kuskile välismaale pole ka väga tahetud, mis ütleb, et ta lagi on Premium liiga vms.
Vassiljevist jääb ta valgusaasta kaugusele. Tasemelt ehk on võrdne Antonoviga.
Ma üldse ei moista diskusiooni, koguaeg raagitakse, et premiumist on raske tulla koondisesse. Ja nuud on akki jube talent mees, kes varsti 10 a. on mänginud meil siin.
Pole midagi Zaka vastu, väga sympaathe kuju aga see on reaalsus.
Su jutule vastuseks toon välja mõned lõiked erinevatest artiklitest:
"Uus peatreener Vladimir Weiss ütles otse, et ei jälgi mehi, kes mängivad selliste riikide nagu Eesti, Leedu, Läti ja Makedoonia liigades. Eks tal valikut jagub, grusiine mängib tugevamates liigades tõesti palju. Samas on valikgrupis nelja mänguga kogutud kaks punkti, mis tekitab küsimusi."

„Kõik teavad, et ma olen siin, internetis kirjutatakse, kuidas ma mängin,“ nendib Amsterdami Ajaxi noorteakadeemias koos Tottenhami staari Christian Erikseniga ning Manchester Unitedi kaitsja Daley Blindiga pallinud Beglarišvili. „Pressikonverentsidel on küsitud, et miks Zakat ei kutsuta. Ma ei tea, miks ei kutsuta, mul on praegu karjääri kõige parem periood. Ma ise sees tunnen muidugi, et süda tahab Eestit esindada.“

Floras 196 Premium liiga mänguga 62 korda skoorinud ning 67 väravapassi jaganud Beglarišvili peale on hammast ihunud ka välisklubid, kuid grusiin on resoluutne – tema niisama lihtsalt Eestist putku ei pane. Tasuta ei soovi ta kindlasti tiimist lahkuda, Florat peab ta oma kasvatajaklubiks ning tahab, et Kitseküla klubi saaks tema eest väärilise tasu. Tema leping rohevalgetega kestab järgmise aasta lõpuni.

„Olen Florale väga tänulik, nad on kõik need aastad minu pere eest hoolitsenud,“ sõnab sööduvõlur, kelle vastu on huvi tuntud näiteks Soomest ja Poolast. „Kui tugeva liiga tugev meeskond mind tahab, siis ma räägin sellest Floraga, aga mul pole mõtet minna mujale samale tasemele.“

Nahkpea
16.09.17, 18:29
Antonoviga on Zakat natuke keeruline võrrelda, nad on mängijatüübilt ikka väga erinevad.

Üldiselt ma suhtun kodustatud sportlaste kasutamisse mis iganes alal suure reservatsiooniga. Aga teisest küljest, ta juba nii kaua siin elanud ja keel paremini selge kui nii mõnelgi siin 50 aastat elanul, et no miks ka mitte ehk. Kui muidugi üldse peatreeneri plaanidesse mahub.

Mehhanisaator
16.09.17, 20:38
Su jutule vastuseks toon välja mõned lõiked erinevatest artiklitest:

Mmm? Esimes ütleb treener, et neis liigades pole taset. Muidugi 2 punkti osas tuleb vast tal endal tugevalt peeglisse vaadata.

Teises ütleb ise, et koik teavad kus ja kuidas ta mängib aga ei tea miks ei kutsuta. Eluparim vorm jms. Vandenõu? Pigem pole lihtsalt taset. Ok treener ütles, et neid ja neid liigasi tema ei vaata. Aga keegi sellega ikka tegeleb. Või on Gruusias ala nende Tiit Sokk jalkatiimi treener kes teab ainult liigade tugevust, mangijaid vaatamas ega kuulamas ei käi. Ma siseelu ei tea aga pigem ei usu.

Ning kolmas punkt ? Kas mitte kui sa oled arvestatav tasemel siis sind ikkagi klubi soovib osta, mitte ei taha sind tasuta või ebaväärilise raha eest proovida.
Muidugi hiigel respekt mehele sellise mõttemaailma eest aga suurest Eesti armastusest koondise uks ainult avaneda ei tohiks.

Ehk mis ma su vastustest välja lugesin, et tal pole piisavalt taset, mida ma nagu mainisnin. Või siis tegu on suuremahulise vandenõu/ treenerite alaliidu jms. taiesti ebapädev tööga.

Antonov natuke halb variant jh aga hommikul unise peaga tundus kôige lähem vordlus. Ja no vabanda vâga kui nt Tabi opip nuud aastaga Eesti keele ara, raagib, et see suureparane riik jms. Kas siis peaks teda ka äkki proovima, sest ta on ju oppinud 2 aastaga keelt rohkem kui mõni 50 aastaga.

Shparkz
16.09.17, 21:26
Tabi ei saa aastaga kodakondsust :)

edit: Lisaks on ta vist Africa Cup of Nationsil koondist esindanud? Võin eksida muidugi.

Antonov natuke halb variant jh aga hommikul unise peaga tundus kôige lähem vordlus. Ja no vabanda vâga kui nt Tabi opip nuud aastaga Eesti keele ara, raagib, et see suureparane riik jms. Kas siis peaks teda ka äkki proovima, sest ta on ju oppinud 2aastaga keelt kui mõni 50 aastaga.

Mehhanisaator
16.09.17, 22:00
Tabi ei saa aastaga kodakondsust :)

edit: Lisaks on ta vist Africa Cup of Nationsil koondist esindanud? Võin eksida muidugi.

Jällegi halb võrdlus minupoolt. Aga siis mõni teine, kolmandast rahvusest mängija, kes on siin piisavalt elanud või läheneb sellele ning pole oma koondist esindanud. Ei tea kas leidub, ei viitsi otsida ka, ida virumaal äkki mõni on. Point jääb samaks.
Mina leian, et kedagi ta otseselt üle ei mängiks ja pigem kuulub see jutt sinna kunagise "kalju brassud koondisesse" rubriiki.

Ja kogu minu arusaamiste vastaselt, liigub talvel Zaka La ligase, saab kodakondsuse ja mängib 8 aastat suurepärast vutti.

rallikas
16.09.17, 22:28
Ainuke kes oleks tasemelt väärt ja omal positsioonil vajalik on Reginald, kuid tal on kah ambitsiooni Eestist ikkagi kaugemale jõuda.

metssiga
17.09.17, 21:12
tegelikult on ju asi lihtne, täidab ära kodakondsuse saamiseks eeldatud kriteeriumid ja siis võitleb koondise koha eest, nagu iga teine jalgpallur. edasi on juba treeneri otsus, kas ja kuidas kasutab. ses mõttes, ei oleks ju zaka mingi eri teenete eest passi saaja, vaid täiesti tavalises korras. andku vinti. mingeid garantiisi lihtsalt pole, et koondisesse võetakse.

GoldenEagle
26.09.17, 09:01
Gibraltari ja Bosnia vastu läheb selline koosseis:

sp3ts
26.09.17, 14:31
Dimitrjeviga on vist kõik?

Kuna lahkumismäng korraldatakse?

Jormma
26.09.17, 16:34
Dimitrjeviga on vist kõik?

Kuna lahkumismäng korraldatakse?

võiks siis juba mõlemale Dmitrijevile lahkumismängu korraldada ;)

sp3ts
26.09.17, 16:45
Ka lahendus! Mina olen kahe käega poolt.

ttBoll
26.09.17, 18:34
võiks siis juba mõlemale Dmitrijevile lahkumismängu korraldada ;)

Ja Ojamaale

hipper
08.10.17, 20:09
Kas 2017 tuleb Eesti (Fifa 84) koondisele läbi aegade edukaim? Hetkel 4 võitu, 2 viiki, 1 kaotus...ees ootavad kodus Bosnia (36) ning võõrsil Malta (191), Fidži (177) ja Vanuatu (188). Hetkel siis 1 kaotus ainult. Kas keegi mäletab peast, mis on senine parim aasta selles valdkonnas? Wikis olid andmed ainult 2013 alates ja jalgpall.ee ajas sita keema

asdf
08.10.17, 20:14
Kas 2017 tuleb Eesti (Fifa 84) koondisele läbi aegade edukaim? Hetkel 4 võitu, 2 viiki, 1 kaotus...ees ootavad kodus Bosnia (36) ning võõrsil Malta (191), Fidži (177) ja Vanuatu (188). Hetkel siis 1 kaotus ainult. Kas keegi mäletab peast, mis on senine parim aasta selles valdkonnas? Wikis olid andmed ainult 2013 alates ja jalgpall.ee ajas sita keema

Terve list mängudega: http://jalgpall.ee/koondis/uudised/koik-eesti-koondise-senised-maavoistlused-n7929
Kui tahad lapata aastate kaupa: http://jalgpall.ee/koondis/1/mangud (üleval rippmenüüst vali aasta)

hipper
08.10.17, 20:15
Terve list mängudega: http://jalgpall.ee/koondis/uudised/koik-eesti-koondise-senised-maavoistlused-n7929
Kui tahad lapata aastate kaupa: http://jalgpall.ee/koondis/1/mangud (üleval rippmenüüst vali aasta)

Tänud...seda ma otsisingi, aga ei saanud hakkama (võis vabalt olla mu enda viga)

rainis007
11.10.17, 14:40
Üks valiktsükkel on läbi ja vist oleks sobiv pilk tulevikku pöörata. Mida oodata edasisest?
Meie järgmine proovikivi on siis Rahvuste Liiga C divisjon aasta pärast Sept-Nov (mis mulle isiklikult kuidagi üldse ei sümpatiseeri - saame mängida küll keskeltläbi oma tasemele vastavamate tiimidega, aga samas mingeid suuri saavutusi loota Kreeka, Serbia, Tšehhi, Sloveenia ja Albaania vastu on ikkagi raske näha - st oleme underdogid ilma võimaluseta päriselt tippude vastu mängida, aga see selleks)

Tegelikult see mida öelda tahtsin - mulle subjektiivselt tundub, et Eesti koondis on praegu päris heas seisus.

Minu meelest saab jagada mängijad teatud gruppidesse (vanused järmine aasta nov lõpuga; kui eeldatavasti Rahvuste Liiga läbi) -

Eesti plaanis "kullaproov" - liidrid, kergelt ehk vanus hakkab peale pressima, aga vast ühe valiktsükli veel kaasa teevad. Tõestanud mehed kelle poole kõik teised vaatavad - esmajoones muidugi Klavan (33) ja Kostja (34) natukene vähem ehk eeskujud kuid kogemust pakkuvad Aksalu (34) ja Jääger (33)

Hilisevõitu küpsejad, aga praegu ja arvatavasti ka järgmises tsüklis suured panustajad - Kallaste (30), Teniste (30) ja Luts (29).

Mehed parimais aastais, kes on oma positsioonist kahe käega haaranud ja kes kestavad järgmine ning ülejärgmine tsükkel - Mets (25), Baranov (26), Antonov (25) ja Pikk (25)

Noor staar, tuleb näeb, teeb, bossab - kahjuks siia ainult üks nimi panna - Käit (20) - annaks jalkajumal ainult sellist tüüpi juurde. Valiktsükli top scorer meite eest ja sellist tüüpi keskpoolik keda ammuilma vaja oli.

Sellised squad player tüüpi mängijad, kellega kindlasti arvestada - Anier (27), Zenjov (29), Purje (33), Meerits (26) ja Mošnikov (30).

Praeguse seisuga mõõtmatud suurused, kelle arvelt ideaalis oleks võimalik kvaliteeti juurde panna samas kellele lootusi panna ei julge erinevatel põhjustel - Ojamaa (27), Liivak (22), Morozov (29), Tamm (26)

Mehed kes on kõvasti rabelenud, aga aeg oleks nägemist öelda - Dmitrijev (36), Kruglov (34), Londak (38), Kams (33), Kink (33) ja Puri (30).

Ehk järgmisel sügisel ootaks ideaalmaailmas koosseisu -

------------Aksalu------------
----Baranov-Mets-Klavan---
Teniste------------------Pikk
--------Käit---Antonov------
-----Vassiljev----Luts-------
-----------Purje--------------

Tippu ei oska kohe kedagi valida. Anier tegi muidu okei mängu ja tööd rabab kõvasti. Samas väravaid ei löö ja teistele hirmus palju ka võimalusi ette ei mängi. Tamme haibitakse kõvasti üle ja kui mängupraktikat ründaja kohal ei saa siis ... küsitav. Zenjov ka lone-striker tüüpi mees pole. Valin praegu siis Purje, ilmselt nendest tuleks valida lihtsalt hetkel parimas hoos olev valik.

Väga lühidalt positsioonidest -
VV (GK) - Aksalu esikinnas ja Meerits II number - seis on okei.
KK (CB) - Klavan, Mets, Baranov - hea. Pärast neid natukene küsitav. Kolmseses liinis võib ka Jääger mängida CBd. Oleks sügavust juurde vaja
Äärekaitse (FB) - üldiselt valik ok. Pikk peaks endale klubi leidma, siis oleks veelgi kindlam ja parem seis.
Keskpoolik (CM)- lõpuks ometi on meil mehi kellele tänu ei pea Kostjat seal mängitama. Käit on kunn ja Antonov hää. Kui mängime kahese keskkaitsega siis Mets väga hea valik kaitsvamale keskpooliku kohale.
Ründav poolkaitse (AM) - Siia valikut kõige rohkem, aga viimase aja põhjal Luts seal koha teeninud vanameister Kostja kõrval. Võib ka Zenjovi näiteks seal mängitada.
Tipurünne (ST) - nagu öeldud - head varianti ei paista. Parim Anierist, Purjest, Tammest ja Zenjovist antud ajahetkel.

telekavaataja
11.10.17, 14:49
Üks valiktsükkel on läbi ja vist oleks sobiv pilk tulevikku pöörata. Mida oodata edasisest?
Meie järgmine proovikivi on siis Rahvuste Liiga C divisjon aasta pärast Sept-Nov (mis mulle isiklikult kuidagi üldse ei sümpatiseeri - saame mängida küll keskeltläbi oma tasemele vastavamate tiimidega, aga samas mingeid suuri saavutusi loota Kreeka, Serbia, Tšehhi, Sloveenia ja Albaania vastu on ikkagi raske näha - st oleme underdogid ilma võimaluseta päriselt tippude vastu mängida, aga see selleks)

Ma ei mõista, miks inimesed nii selle Rahvuste Liiga vastu on. Parem ikka ametlikke mänge mängida, kui sõpruskohtumisi Lätiga?

Muidugi vaadates asetusi, siis superluks alagrupp: Šotimaa, Norra, Sooma; supersitt alagrupp: Rumeenia, Serbia, Montenegro. Eks paistab.

rainis007
11.10.17, 15:44
Ma ei mõista, miks inimesed nii selle Rahvuste Liiga vastu on. Parem ikka ametlikke mänge mängida, kui sõpruskohtumisi Lätiga?

Mulle isiklikult ei meeldi just see, mis sai välja toodud.

Et ühest küljest me kaotame need paar võimalust ennast maailma tippude (Belgia, Inglismaa, Holland) vastu proovile panna ja teisest küljest selllel mingit erilist upside'i polegi, kuna nagu öeldud siis lõpuks peame virtuaalselt olema ikkagi paremad Ungarist, Sloveeniast, Kreekast, Serbiast ja Albaaniast mis (call me pessimist) ei ole realistlikum kui läbi selle tavalise valikturniiri kvalifitseerumine...

Sõprusmängudel on koondisekalendris ka oma eesmärk - saab testida uusi nägusid mängudes mis kellelegi väljastpoolt huvi ei paku ja millel oluliselt vähem kaalu on.

-RoMaRiO-
11.10.17, 15:47
Tegelikult on kandepind isegi üllatavalt positiivne ja valiktsükli jooksul käis läbi paras hulk mängijaid.

Kindel esinumber puuris oli Aksalu, kes tegi kaasa kõik kohtumised, aga valikmängudeks kaasati veel Vaikla, Igonen, Londak, Meerits ja Toom, kellest ainult Londaku võib tulevikku silmas pidades maha tõmmata.

Väljakul said minuteid Teniste, Baranov, Klavan, Jääger, Pikk, Kruglov, Kams, Kallaste, Mets, Antonov, Vassiljev, Lepistu, Aleksandr Dmitrijev, Artjom Dmitrijev, Käit, Mošnikov, Luts, Ojamaa, Marin, Miller, Toomet, Zenjov, Anier, Sappinen, Purje ja Tamm. Ehk koguni 26 väljakumängijat.

Lisaks mängijad, kes kaasati valikmängudele, kuid platsile ei pääsenud: Avilov, Jürgenson, Mööl, Vihmann, Subbotin, Gussev ja Neemelo. Omajagu on veel mängijaid, kes selles valiktsüklis koondisesse ei pääsenud, kuid on varasemalt sinna kuulunud ning kelle parim enne ei ole veel möödas.

Linnupoja
11.10.17, 15:51

Et ühest küljest me kaotame need paar võimalust ennast maailma tippude (Belgia, Inglismaa, Holland) vastu proovile panna ja teisest küljest selllel mingit erilist upside'i polegi, kuna nagu öeldud siis lõpuks peame virtuaalselt olema ikkagi paremad Ungarist, Sloveeniast, Kreekast, Serbiast ja Albaaniast mis (call me pessimist) ei ole realistlikum kui läbi selle tavalise valikturniiri kvalifitseerumine...

Sõprusmängudel on koondisekalendris ka oma eesmärk - saab testida uusi nägusid mängudes mis kellelegi väljastpoolt huvi ei paku ja millel oluliselt vähem kaalu on.

Oleks me kaks kohta allpool üldtabelis, oleks vastased hulga kergemad. Kogu selle kaadervärgiga antakse väga paljudele riikidele palju suurem võimalus EM'ile saada. Ja ei ütleks, et see nüüd raskem oleks kui alagrupist sinna jõuda. Parem kaks halba võimalust kui üks halb?

Tippude vastu saab tavalises alagrupis ikka mängida, see pole uus süsteem vaid nüüd on kaks korraga.

ericbana
11.10.17, 15:56

Midagi ei kaota ju. Tavaline valikturniir jääb ju samamoodi alles, kus ka edaspidi vähemalt üks tippkoondis vastu tuleb. Pigem saab sügisel lihtsalt mingite Maltade asemel tugevamate satsidega mängida ning seda veel väga tugevas võistlusmomendis. Rahvuste liiga on väga luks asi. Kui seal veel alagrupiga ka ena-vähem joppaks.

Linnupoja
11.10.17, 17:34
Alagrupiga joppamine alagrupiga joppamiseks, aga ega siis seal grupi võit ei tähenda kohe pääset, siis tulevad play offid. Siis võib muidugi loota, et tugevamad vastased lunastavad pileti tavalisest valiktsüklist ja saab kergema vastase.

rainis007
12.10.17, 10:56
Okei, ausad pointid ja veensite mind ümber (srsly).

Ilmselt maru rumal küsimus, aga kas selle tulekuga valiktsüklite juures absull midagi ei muutu peale selle, et
a) osa tiimidest kvalifitseerub juba läbi Rahvuste Liiga
b) tava valikgrupid moodustatakse vastavalt Rahvaste Liiga tulemustele?

kesa
12.10.17, 13:12

Muidugi vaadates asetusi, siis superluks alagrupp: Šotimaa, Norra, Sooma; supersitt alagrupp: Rumeenia, Serbia, Montenegro. Eks paistab.

Mängitakse UEFA egiidi all, no beer, jalkaliidul paaniline hirm trahvide ees.
Topelt-triplet turvakontroll....piletihind kindlasti kallim kui tavalisel sõpakal.
Vähem sõprusmänge = võimalikel uutel ja unustatud kandidaatidel raskem koondisesse murda.
Pikemas perspektiivis oht, et traditsioonilised valikmängud kaovad ja jääb alles hokile sarnane grupisüsteem.

Ainuke pluss, et vastased varakult teada, jõuab soodsama reisi sügiseks planeerida.
Päikeseline Montenegro septembris oleks hea :)

MNa
12.10.17, 23:55
Ma olen endiselt vastaste leeris. Lihtsalt ei ole vaja sellist turniiri. Jah, seal saab mängida end EM-ile, aga samas kvalifikatsiooniturniiril jäävad nüüd 3.kohtade playoffid ära. Ja no kõige jaburam on asja juures see kuidas Rahvuste liigas EM kohti jagatakse. Eesti on olnud viimane aasta suhteliselt tubli ja heas hoos ning seetõttu mängime me C tasandil mille võitmine oleks igas mõttes eneseületus. Seevastu nt Läti on olnud viimasel ajal kehv mis kehv ja preemiaks saavad nad D tasandi kus hakkavad EM pileti nimel võitlema seltskonnaga kus suurimad konkurendid on Valgevene ja Makedoonia. Mul puuduvad sõnad selle jama edasiseks kommenteerimiseks.

MNa
12.10.17, 23:57
Ning lisaks kõigele saame me ilmselt ka äärmiselt ebaatraktiivsed vastased keda jahedas sügisõhtus väga vaatama ei tulda.

$$$
13.10.17, 01:09
Sportlik konkurents on ainult hea meie koondisele :) .

Vaevalt, et mõni atraktiivne vastane oleks jahedal sügisõhtul tallinnasse sõprusmängule tulnud nagunii.

Linnupoja
13.10.17, 01:47
mõttetute sõprusmängude asemel on nüüd mingi päris turniir, kui eesti saaks seal alagrupi võidu ja poolfinaali oleks päris lahe elamus.

Õhtulehe jalkatoimkond
19.10.17, 22:37
KOLMAS POOLAEG | Martin Reim võtab aasta kokku: kas Mattias Käidi usaldamine tähendas riski?
http://sport.ohtuleht.ee/835044/kolmas-poolaeg-martin-reim-votab-aasta-kokku-kas-mattias-kaidi-usaldamine-tahendas-riski

Metslane89
14.11.17, 23:28
Ei tea kellega Märtsis võiks kodus mängida?

Wales'iga võiks olla üks tore vutt. Samuti ka Islandiga.

chac
15.11.17, 18:12
Ma olen endiselt vastaste leeris. Lihtsalt ei ole vaja sellist turniiri. Jah, seal saab mängida end EM-ile, aga samas kvalifikatsiooniturniiril jäävad nüüd 3.kohtade playoffid ära. Ja no kõige jaburam on asja juures see kuidas Rahvuste liigas EM kohti jagatakse. Eesti on olnud viimane aasta suhteliselt tubli ja heas hoos ning seetõttu mängime me C tasandil mille võitmine oleks igas mõttes eneseületus. Seevastu nt Läti on olnud viimasel ajal kehv mis kehv ja preemiaks saavad nad D tasandi kus hakkavad EM pileti nimel võitlema seltskonnaga kus suurimad konkurendid on Valgevene ja Makedoonia. Mul puuduvad sõnad selle jama edasiseks kommenteerimiseks.
EM'ile pääs on Sul mingi idee-fix, unistuste lõpp? Sealt edasi midagi enam ei tule?

Minuarust on vähemalt sama oluline EM'il või MM normaalselt esineda. Ja üldse normaalselt mängida, kelletahes vastu, millal-iganes, kus-iganes. Miks mitte tulla Euroopa meistriks nagu Kreeka või Taani, või nagu Sloveenia korvpallis?

ööö
19.12.17, 23:58
Karpin ja Pareiko võiks olla hetkel koondise treenerid siis ehk hakkaks asi kuhugi nihkuma

Tofoa
20.12.17, 00:57
Karpin ja Pareiko võiks olla hetkel koondise treenerid siis ehk hakkaks asi kuhugi nihkuma

Jep. Väga kiirelt väga perse.

marcello
20.12.17, 05:01
Kust krdi kohast või mida tarbides sellised lambiantsu mõtted?
Lase ennast kontrollida!

Mehhanisaator
20.12.17, 07:58
Öised hallutsinatsioonid ?

Nasfal
20.12.17, 09:34

Miks mitte Ratnikov?

Kebab
20.12.17, 16:50
Miks mitte Ratnikov?

Miks mitte Krõm ja Olumets?

JanK
20.12.17, 17:27

sa oled foorumi üks legendidest, ja.

kesa
04.01.18, 15:21
http://svenskfotboll.se/arkiv/landslag/2017/11/jannes-januaritrupp-uttagen/

Rootsi koondis Abu Dhabis
Nagu 2016 aastal, mil Rootsi koondis tegi 10 vahetust ja 9 rootslast debüteerisid koondise eest (rootslaste keskmine A-caps peale mängu Eestiga - 2,6), on nüüdki neil laagris enamus debütandid või saanud kirja mõned mängud koondise eest

Tofoa
04.01.18, 17:04
http://svenskfotboll.se/arkiv/landslag/2017/11/jannes-januaritrupp-uttagen/

Rootsi koondis Abu Dhabis
Nagu 2016 aastal, mil Rootsi koondis tegi 10 vahetust ja 9 rootslast debüteerisid koondise eest (rootslaste keskmine A-caps peale mängu Eestiga - 2,6), on nüüdki neil laagris enamus debütandid või saanud kirja mõned mängud koondise eest

Kui palju on meil ja neil samu mehi, kes 2 aastat tagasi samal mängul koondises olid?

kesa
04.01.18, 17:33
Mõlemal peaks olema neli.

Baranov, Antonov, Sappinen, Toom oli varus

Joakim Nilsson, Tinnerholm, Wahlqvist, Mrbati

Meil said esimese A-koondise mängu kirja Mattias Käit ja Hindrek Ojamaa, nüüd saab võimaluse ainukesena Mait Toom

ElNino9
05.01.18, 02:20
Viki ütleb, et need rootslased on koguni 1 värava suutnud lüüa kokku.

Metslane89
17.01.18, 19:15
Kas me ka kellegiga plaanime Märtsi Aleq Arenal mängida?

Minuarust võiks ju teha Itaalia või muu kõvemaga ühe vuti matchi siis tuleks vaatajaid kah..

Shparkz
17.01.18, 19:19
Itaalia on igav. Peruu, Costa Rica, Argentina, Mehhiko, Lõuna-Korea jne jne pakuks mingit huvi vähemalt.

Metslane89
17.01.18, 19:23
Jah väga hea idee, pole ju nendega minuarust me mänginud kah. Eksootiline jalgpall on kah alati hea olnud. Argentinaga pole ka me mänginud?

Shparkz
17.01.18, 19:33
Argentinaga ei ole. Mehhikoga kunagi ammu mängiti, aga vaataks ikkagi neid Tallinnas.

magicm
18.01.18, 02:32
Päris jabur vestlus. Pärast seda, kui oleme Argentiinaga mänginud võiks Prantsusmaa MM-ile lähetada, a ja sinna vahele võiks Saksamaaga ka sõpaka pidada.

ericbana
18.01.18, 07:20
Kas me ka kellegiga plaanime Märtsi Aleq Arenal mängida?

Minuarust võiks ju teha Itaalia või muu kõvemaga ühe vuti matchi siis tuleks vaatajaid kah..

Ei mängita vist. Minu meelest oli jutt, et Arena muru hoitakse UEFA superkarika jaoks nii palju kuivõimalik ja ei taheta sellele märtsi alguses mingi sõprusmänguga põntsu panna.

marconius
18.01.18, 12:29
Ootaks ka välismängu kuskil Lõuna-Euroopas,sest vist toimub märtsi lõpus 2 mängu?

Kasper
01.02.18, 12:36
Märtsis võõrsil Armeenia ja Gruusia.

kasparov
10.02.18, 17:12
Senegal mängib enne MMi juunis Eestiga? Poleks paha:)

http://www.bbc.com/sport/football/43018038

seepolnudlahe
15.02.18, 22:31
Klavan versus Mane ;)

seepolnudlahe
16.02.18, 22:17
Aga suured hetked ootavad ees juba märtsikuu lõpus - kui hr Vassiljev terve on, siis mängib ilmselt Armeenia vastu oma 100.mängu :)

Shparkz
16.02.18, 22:54
Iseenesest oleks Baltikal oma 100. mängu mängimine meeldivam, muidu peab suureks juubeliks tehtud bänneriga hakkama Armeeniasse ronima veel :D

Kasper
13.03.18, 10:19
Sats väljas! Morozov üle pika aja tagasi, Kuusk võimalik debütant.
973468812363419649

Postimees Sport
13.03.18, 13:55
Igor Morozov esimest korda koondises pärast 2014. aasta mängu San Marinoga (0:0). Miks Reim ta kutsus? Samuti: miks eelistati Märten Kuuske Henrik Pürgile? Ja kes asuvad homme õhtul Kalju - Flora mängus vaba pääsme nimel lahingut lööma?

https://sport.postimees.ee/4437651/sinisarkide-peatreener-reim-annab-morozovile-voimaluse-kaukaasias-end-toestada

Linnupoja
24.03.18, 18:20
Viimased 17 mängu ja kokku 3 kaotust. Hetkel 6 mängu kaotuseta, 3 võitu 3 viiki.

kesa
25.03.18, 06:29
7 järjestikust kaotuseta mängu oleks rekord.

Vassiljevi 100. koondisemäng oli juhuslikult Eesti koondise läbi aegade 100. viigimäng.

Mehhanisaator
25.03.18, 12:26
Täitsa arvestatavad statistika Eesti koondise jaoks. Ei tea, mis lahinaabrite numbrid näitavad 17 ja 7 mängupeale aga eeldan kehvemat seisu. Otsida ei viitsi.

Eilsest mängust nii palju, et jube pusimine ja aeglane tempo. Molemad tahtsid nagu asja ruttu uhelepoole saada, voimalikult vaikese pingutusega. Muidugi nende uuteasjade proovimisel, need mangud sellised uldjuhul välja näevad. Kostjale see ründaja positsioon kindlasti ei sobi. Keisri puuted eila polnud ka mudugi päris need. Vihmanni lahedusse jouab pall, siis tekib selline imelik väbelus kehasse. Mis ja kuidas juhtub, a la Live fännid ja suuredmangud ja Lovren.

telekavaataja
25.03.18, 12:32
Viimased 17 mängu ja kokku 3 kaotust. Hetkel 6 mängu kaotuseta, 3 võitu 3 viiki.

Viimased 17 mängu siis:

https://www.upload.ee/image/8233850/s6prus.JPG

marcello
25.03.18, 19:53
Õnneks ei ole me lätlased!

Tom K
25.03.18, 20:32
Läti ja Leedu paistavad olema kõigi aegade madalseisus, tänavu on meie parim võimalus Balti turniir lõpuks ometi ära võtta.

MALAGA
25.03.18, 20:58
Nagu näha siis viimasest 17 -st mängust on ainult NELI toimunud kodus.See küll nüüd tore pole ��

cabron
26.03.18, 15:08
Nagu näha siis viimasest 17 -st mängust on ainult NELI toimunud kodus.See küll nüüd tore pole ��

kui võimalus mängida Fijil, Vanuatul ja New Caledonias, siis nahhui sa siin külmas ikka toksid

nonoh
26.03.18, 17:27

Kusjuures jah, ma olen ka sellega päri. Natukene vähe kodumänge on olnud viimasel ajal küll. Viimane kodumäng oli too Bosniaga 5 kuud tagasi, jah?

kesa
26.03.18, 19:13
Novembrist aprillini ongi mõtet võõrsil mängida.

nonoh
26.03.18, 20:06
Novembrist aprillini ongi mõtet võõrsil mängida.

Põhimõtteliselt nõus, aga esimene kodumäng tuleb praeguse kava järgi alles mai lõpus ju. Ja sedagi Rakveres (pole Rakvere vastu muidugi midagi...)

Sellest järgmine mäng on Septembris Kreekaga? Või enne kodukamaral Lätiga?

Tegelikult on suure kodupausi taga vist ka alecoqi ehitus.

Aastal 2017 oli kodumänge neli (?). Kõhutunde järgi ütlen, et varem on nagu rohkem olnud, ei?

Metslane89
26.03.18, 20:36
Maroko on ka veel kodus. Juuni alguses.

kesa
26.03.18, 21:26
Põhimõtteliselt nõus, aga esimene kodumäng tuleb praeguse kava järgi alles mai lõpus ju. Ja sedagi Rakveres (pole Rakvere vastu muidugi midagi...)

Sellest järgmine mäng on Septembris Kreekaga? Või enne kodukamaral Lätiga?

Tegelikult on suure kodupausi taga vist ka alecoqi ehitus.

Aastal 2017 oli kodumänge neli (?). Kõhutunde järgi ütlen, et varem on nagu rohkem olnud, ei?

5-6 koondise kodumängu on tavaline,
2013 oli erandlikult 8.
4 oli viimati 2006

5 kodumängu 2017 on täiesti OK, igati hea, et mitte märtsis ja novembris (tänu UEFA'le)

aprill-mai ja juulis pole FIFA kalendris koondisepause, samuti juba aastaid augustis.

chac
27.03.18, 01:19
Viimased 17 mängu siis:

https://www.upload.ee/image/8233850/s6prus.JPG
Vaadates seda vastaste nimekirja... pakun et hokis oleks eesti kõvasti paremini esinenud :doh:

Gallacher
27.03.18, 02:08
Eriti Rootsi, Soome ja Läti vastu.

marcello
27.03.18, 03:26
Horvaatia võib ka vabalt lisada. Kuigi ei peaks chaci järjekordsele tühja paugutamisele üldse tähelepanu pöörama

Shparkz
27.03.18, 03:44
Valikmängudest viik võõrsil Küprose ja Kreekaga, kodus võit Küprose üle, kohustuslikud punktid Gibraltarilt, napp kaotus Bosniale ja kaotus Belgiale.

Ei näe põhjust vingumiseks.

Mehhanisaator
27.03.18, 10:46
Lisaks see, et enamus mangud olid voorsil. Naitab veelenam, kaitses on asjad paremuse suunas liikunud. Voorsil tulemust teha on alati ju keerulisem.

chac
27.03.18, 20:18
Eriti Rootsi, Soome ja Läti vastu. jah, 3 "kohustuslikku" kaotust, Horvaatiat on Eesti viimasel ajal siiski võitnud, aga noh samas liigas mängib, andkem sellele mõtteline viik, aga ülejäänute puhul kipub olema küsimus kas võidetakse 10ga või ei.

$$$
27.03.18, 20:22
Keda kotib mingi hoki

chac
27.03.18, 20:22
Statistikud, mis on Reimi mängude skoor noortekoondisi juhendades?

chac
27.03.18, 20:23
Keda kotib mingi hoki Ega ei kotigi, see lihtsalt võrdluseks kui p****s jalkakoondis omadega on. Vastu hakkab kuidas tühja tünni kõmistatakse, a la kui hea mängude skoor ja rekordid jne. Aga paistab et täna jõudis reaalsus niigi koju tagasi.

chac
27.03.18, 20:34
Ja veel on mul küsimus - millal viimati oli koondise nimekrjas rohkem ründajaid kui väravavahte?

$$$
27.03.18, 22:42
Ja veel on mul küsimus - millal viimati oli koondise nimekrjas rohkem ründajaid kui väravavahte?

Ründajad ei tee kaitsetööd, neid ei saa kutsuda.

Temp0
28.03.18, 12:16
Vaadates seda vastaste nimekirja... pakun et hokis oleks eesti kõvasti paremini esinenud :doh:

no kui nüüd seda pilti vaatada, isegi lisades kaotus Gruusiale siis Eesti kohta on pilt ju väga hea? Ainult viike võiks vähem olla aga parem viik kui kaotus. Kaitsetöös jätkata nii nagu on, ründes võiks siiski olla Eesti sugusel 3 meest kindlalt, Kink ka koondisse ples. Keskväli peaks saama täiendkoolituse, suht pask on see Eestil kui aus olla, Mets ja Kallaste ainsad üle keskmise. Eesti pole meeskond kes suudab suuri meeskondi kontrarünnakute abil väljalülitada. Tarmo Rüütli meeskond oli nautitav, vastased skoorisid palju aga mitte nagu Belgia, Bosnia, Portugal Eestile.. Ungari 5:1 muidugi oli häbistav, eks sealt see möön algaski. imo võiks sellele pidevale Eesti koondise rahastamisele ja uurimisele-puurimisele hoopis lasta vabakäigul koondisel minna ja rohkem tegeleda koduse liigaga millel on väga palju negatiivset, leides lahendused küll tõuseb ka koondise kvaliteet, sest kui koondisse tulevat juba kvaliteetsed ja valmis mängijad siis pole koondisega nii palju vaeva nähagi, hetkel suht nii, et kui uued mehed tulevad koondisse peab ikka kõike uuesti alustama. Liigas võiks alustada kõigepealt rahalistel teemadel ja võiks rajada korralikud mänguplatsid, publiku probleemidele võiks leida lahenduse ja Eesti võidabki EMi.

Nasfal
28.03.18, 12:20
no kui nüüd seda pilti vaatada, isegi lisades kaotus Gruusiale siis Eesti kohta on pilt ju väga hea? Ainult viike võiks vähem olla aga parem viik ju kaotus.

Kas sa just eile ei rääkinud kui perses kõik on? Ühe päevaga on järsku pilt väga halvast väga hea?

Stok
28.03.18, 14:10
Tarmo Rüütli meeskond oli nautitav, vastased skoorisid palju aga mitte nagu Belgia, Bosnia, Portugal Eestile..

http://jalgpall.ee/koondis/1/mangud/protocol/34

Mehhanisaator
28.03.18, 21:07
Miks Kink peaks koondises praegu olema ? Mängib ta veel uldse ? Sul monedaastad vahele jäänud vist.

Temp0
29.03.18, 13:07
http://jalgpall.ee/koondis/1/mangud/protocol/34

üksik suur kaotus aastate jooksul millele minu teada lausa 5.aastat taolist asja ei juhtunud kuni peale Hollandiga 2-2 mängu saime Ungarilt 5:1. Praegu meil siin tugevatega järjest suured kaotused. Eestil puudub stabiilsus ja tahe.

Marek_T
29.03.18, 13:31
Praegu meil siin tugevatega järjest suured kaotused. Eestil puudub stabiilsus ja tahe.

A-koondis alates 2017. aastast kuni praeguseni:

- Küpros 0-0 Eesti
- Eesti 3-0 Horvaatia
- Eesti 0-2 Belgia
- Läti 1-2 Eesti
- Kreeka 0-0 Eesti
- Eesti 1-0 Küpros
- Gibraltar 0-6 Eesti
- Eesti 1-2 Bosnia ja Hertsegoviina
- Soome 3-0 Eesti
- Malta 0-3 Eesti
- Fidži 0-2 Eesti
- Vanuatu 0-1 Eesti
- Uus-Kaledoonia 1-1 Eesti
- Rootsi 1-1 Eesti
- Armeenia 0-0 Eesti
- Gruusia 2-0 Eesti

Mul on kaks küsimust. 1.) Kes on sinu jaoks "tugevad"? 2.) Milline viimase aasta kaotustest on nende tugevate vastu sellised, mida saab suurteks kaotusteks nimetada?

Marek_T
29.03.18, 13:39
2016. aasta mängud ka ritta igaks juhuks. Siin ei ole küsimusi eelnevas kontekstis, aga tekib küsimus, mida tähendab "praegu"?

- Rootsi 1-1 Eesti
- Eesti 0-0 Norra
- Eesti 0-1 Serbia
- Leedu 2-0 Eesti
- Eesti 2-0 Andorra
- Eesti 0-0 Läti
- Portugal 7-0 Eesti
- Eesti 1-1 Malta
- Bosnia ja Hertsegoviina 5-0 Eesti
- Eesti 4-0 Gibraltar
- Eesti 0-2 Kreeka
- Belgia 8-1 Eesti
- St. Kitts ja Nevis 1-1 Eesti
- Antigua ja Barbuda 0-1 Eesti

-edit-
Ehk et ma tahaks tegelikult teada, kellega me end võrdleme, või noh, kellega keskmine Eesti koondise jälgija end võrdleb? Suured kaotused on emotsionaalselt alati rasked taluda, aga BiH või BEL käest suurelt peksa saamised ei ole ajaloos mingid erandid, samas oleme heal päeval suutnud BEL ka kotti panna.
Kogu eelnevas kahes postituses toodud loetelu juures häirib mind kõige rohkem Soomelt 3-0 tappa saamine. Vaat seda ma pean häbiväärseks. Kõik muud tulemused on, rohkem või vähem, olusid arvesse võttes jne loogilised ja ei hälbi kuidagi "normist".

Nasfal
29.03.18, 13:46
2016. aasta mängud ka ritta igaks juhuks. Siin ei ole küsimusi eelnevas kontekstis, aga tekib küsimus, mida tähendab "praegu"?

- Rootsi 1-1 Eesti
- Eesti 0-0 Norra
- Eesti 0-1 Serbia
- Leedu 2-0 Eesti
- Eesti 2-0 Andorra
- Eesti 0-0 Läti
- Portugal 7-0 Eesti
- Eesti 1-1 Malta
- Bosnia ja Hertsegoviina 5-0 Eesti
- Eesti 4-0 Gibraltar
- Eesti 0-2 Kreeka
- Belgia 8-1 Eesti
- St. Kitts ja Nevis 1-1 Eesti
- Antigua ja Barbuda 0-1 Eesti

-edit-
Ehk et ma tahaks tegelikult teada, kellega me end võrdleme, või noh, kellega keskmine Eesti koondise jälgija end võrdleb? Suured kaotused on emotsionaalselt alati rasked taluda, aga BiH või BEL käest suurelt peksa saamised ei ole ajaloos mingid erandid, samas oleme heal päeval suutnud BEL ka kotti panna.
Kogu eelnevas kahes postituses toodud loetelu juures häirib mind kõige rohkem Soomelt 3-0 tappa saamine. Vaat seda ma pean häbiväärseks. Kõik muud tulemused on, rohkem või vähem, olusid arvesse võttes jne loogilised ja ei hälbi kuidagi "normist".

2017-2018 pilt oli umbes, et oled äsja armunud ja vaatad oma uue crushi pilti kõik on nagu üliilus või on ka vigu, aga mitte midagi hullu. Ja siis see pilt on eks minevikust, kellest oled just üle saanud... rõve.

Marek_T
29.03.18, 13:48
2017-2018 pilt oli umbes, et oled äsja armunud ja vaatad oma uue crushi pilti kõik on nagu üliilus või on ka vigu, aga mitte midagi hullu. Ja siis see pilt on eks minevikust, kellest oled just üle saanud... rõve.

Hea võrdlus :)
2016. oli väga, väga sünge aasta, ei eitagi. Aga kõrgvormis Belgia ja Bosnia ei ole meile ühesti otsast võrdsed vastased, vaata, kuidas tahad. Portugalist rääkimata. Sellist sitta juhtus ja jääbki juhtuma. Lihtsalt hr. Madrista "Siil paanikaosakonnast" ei ole praegu relevantne laks. Üldse ei ole.

Nasfal
29.03.18, 15:12
Hea võrdlus :)
2016. oli väga, väga sünge aasta, ei eitagi. Aga kõrgvormis Belgia ja Bosnia ei ole meile ühesti otsast võrdsed vastased, vaata, kuidas tahad. Portugalist rääkimata. Sellist sitta juhtus ja jääbki juhtuma. Lihtsalt hr. Madrista "Siil paanikaosakonnast" ei ole praegu relevantne laks. Üldse ei ole.

Sellessuhtes peab nõustuma, et see kui me suudame ennast meeletult ületada ja Belgia-Portugali-Bosnia meeskondade vastu hammustada, siis see on tõesti meeletu saavutus ja eks selleks on vaja ka seda, et neil oleks halb päev. Samas ikkagi kui vaadata, et me mängime ka hetkel poolte Eesti liiga meestega (mitte halvustavalt), kelle tase on Euroopa üks nõrgimaid -kahjuks, siis peab alati arvestama võimalusega, et igast Ronaldod, Pjanicid, Hazardid lihtsalt võivad heal päeval meid ribadeks tõmmata juhul kui Eesti meeskonnal juhtub halb päev olema. Sellist Rollercoasterit on ju tegelikult meie koondis teinud 90ndatest peale ja teeb ka edaspidi, et vahepeal oleme seal kuskil kõrgel tipus (Em playoff 2012) ja siis tuleme sirgjooneliselt alla San Marinodega 0:0 ja Bosnia ja Belgia saunad.

Temp0
29.03.18, 18:37
varasemad mängud rüütli ajal hollandi, brasiilia, portugaliga, uruguay jms koondistega näitavad selgelt, et saaks paremini. Asi ei ole fucking klassivahes siin maailmas vaid asi on TAHTMISES. MOTIVATSIOON. Kuna te nägite Eestit viimati võitlemas uhkelt? Enamus ajast lihtsalt täidetakse treeneri antud käske ja jookstakse uisapäisa platsil lootes, et kostja lööb ära. Klavan ka siuke tagasihoidlik kapten, vaja kedagi nagu oli Piiroja. Võitlust on vaja! Aga eks asi ole ka kliimas, v.a Rootsi ega õieti polegi Eestiga taolisi riike mis edu oleks saatnud. Vb Island, aga ainult korra nemadki. Mis siin põhjas ja pasas ikka loota, paar korda aastas tugevate vastu viik või võit ajab asja ära. Eks ta tulenevalt kliimast ole ka geenides. (kiirus, energia jne)

Jaan95
29.03.18, 20:33
Mis motivatsioonist rääkida kui mängijad ei tea, mida väljakul teha? Mõtlevad, üritavad ja kahtlevad!

Hyrax
29.03.18, 20:48
Enamasti on see ok, et Eesti koondis kaotab ja mõnikord suurema skooriga. See on täiesti realistlik. Sitt variant on see, et kui Eesti kaotab ja mängupilt on kohutav ja selgelt mängitakse alla oma tavalise võimete. See teeb rohkem kurvemaks. Paraku oli Eestil sitt mängupilt Gruusia vastu.

Tuleb ära unustada ja edasi minna. Järgmised mängud vaatab uuesti.

fcfloraforever
23.04.18, 22:45
Natukene rohkem kui kuu aega jäänud. Ma ei leia kuskilt Läti -Eesti mängupaika.
Oskab keegi natukene valgustada?

Daugava staadion Riias.

fcfloraforever
23.04.18, 23:27
Kallid.
Ametlik uudis ja piletid?

Piletiinffi veel pole ja EJL pole ka mängupaika välja hõiganud.
Aga peaks olema Daugava staadion. Lätlased nii väidavad.

JuriM
24.04.18, 11:17
http://www.fullmatchesandshows.com/2018/04/23/monday-night-football-23th-april-2018-full-show/

Belgia vs Eesti mäng stuudios analüüsimisel, Roberto Martinezi ja Thierry Henry poolt. - KDB mäng siis eelkõige.

Kasper
28.05.18, 14:24
Reim ütlustest, et Flora kaudu saab koondisesse: seda on natuke valus kuulata
http://soccernet.ee/artikkel/reim-utlustest-et-flora-kaudu-saab-koondisesse-seda-on-natuke-valus-kuulata

Jeti88
28.05.18, 21:20
Reim ütlustest, et Flora kaudu saab koondisesse: seda on natuke valus kuulata
http://soccernet.ee/artikkel/reim-utlustest-et-flora-kaudu-saab-koondisesse-seda-on-natuke-valus-kuulata

Veidi võttis kulmu kergitama kui emotsionaalselt soccernet.ee kaitses EJL-i sama artikli facebooki kommentaarides. Omanik annab vaikselt tooni.

Nasfal
29.05.18, 11:59
Veidi võttis kulmu kergitama kui emotsionaalselt soccernet.ee kaitses EJL-i sama artikli facebooki kommentaarides. Omanik annab vaikselt tooni.

Kusjuures ka mind pani natukene üllatma see soccerneti vastus seal. Ma saan aru, et kõigil jalgpalli fanattidel ja huvilistel ja kes sellega seotud neil on ka väga tugevalt enda arvamus antud olukorra kohta ja nii peabki olema, aga soccernet enda nimealt ja võiks jääda natukene sõltumatuks. Esindab ju see portaal ju kogu soccerneti ja kõiki inimesi, kes sellega seotud on ja milleks hakata natukene liialt isikliku arvamus selle konto alt postitama.

Ma saan aru et Soccernet ja EJL teevad koostööd ja see ei ole vale, sest väga õige et suurim jalgpalliportaal ja Eesti jalgpalliliit teevad koostööd ja nii peabki olema, aga Soccerneti jaoks võiksi piirduda asi ainult täpselt selle Reimi arvamusliku artikkli edestamisega mitte enda arvamuse avaldamisega sinna alla või kellegi nn paika panemisega. Selleks on ju kõigil Soccernetiga tegelevatel inimestel isiklikud facebookid ja millega saab all arvamust avaldada. Siinkohal ka ütlen kohe ära teades enda imagot siin foorumis, et tegu ei ole mitte mingisuguse rünnakuga ei Soccerneti ega järjekordselt EJL suunas vms, et keegi valesti välja ei loeks ja ei tea mida ei tõlgendaks vaid puhtalt väga viisakalt formuleeritud isikliku arvamusega. Peace.

Silver
29.05.18, 13:45
Millest me siin räägime? 75% Soccernetist kuulub Liidule.. :)

Mehhanisaator
29.05.18, 18:02
Kusjuures ka mind pani natukene üllatma see soccerneti vastus seal. Ma saan aru, et kõigil jalgpalli fanattidel ja huvilistel ja kes sellega seotud neil on ka väga tugevalt enda arvamus antud olukorra kohta ja nii peabki olema, aga soccernet enda nimealt ja võiks jääda natukene sõltumatuks. Esindab ju see portaal ju kogu soccerneti ja kõiki inimesi, kes sellega seotud on ja milleks hakata natukene liialt isikliku arvamus selle konto alt postitama.

Ma saan aru et Soccernet ja EJL teevad koostööd ja see ei ole vale, sest väga õige et suurim jalgpalliportaal ja Eesti jalgpalliliit teevad koostööd ja nii peabki olema, aga Soccerneti jaoks võiksi piirduda asi ainult täpselt selle Reimi arvamusliku artikkli edestamisega mitte enda arvamuse avaldamisega sinna alla või kellegi nn paika panemisega. Selleks on ju kõigil Soccernetiga tegelevatel inimestel isiklikud facebookid ja millega saab all arvamust avaldada. Siinkohal ka ütlen kohe ära teades enda imagot siin foorumis, et tegu ei ole mitte mingisuguse rünnakuga ei Soccerneti ega järjekordselt EJL suunas vms, et keegi valesti välja ei loeks ja ei tea mida ei tõlgendaks vaid puhtalt väga viisakalt formuleeritud isikliku arvamusega. Peace.

Sul ei pidanud ju enda arvamust olema Nässakas, oih Nasfakas.

nonoh
29.05.18, 18:22
Keegi teab, kui kaua Nasfal ja Mehhanisaator abielus on olnud?

Aga konkreetsest teemast rääkidest, siis need jutud on ikkagi juba paarkümmend aastat üleval, et Flora ja koondis, koondis ja Flora. Samas, teiste tegudes pidevalt alatusi tajuda ja EELDADA, näitab ikkagi eeldaja mõttemaailma. Nagu ütles Meri, see, kes roppu anekdooti räägib, et ole ropp, vaid see, kes naerab.

Kui nüüd mõni koondise mees tuleks lagedale konkreetse süüdistusega, vot siis oleks juba teine tera. Praegu on sihuke lambine plähmerdamine ja teineteise määrimine. Kui kellelgi pole tõemonopoli, tuleks inimestest oodata siiski head.

-RoMaRiO-
29.05.18, 18:35
Kui nüüd mõni koondise mees tuleks lagedale konkreetse süüdistusega, vot siis oleks juba teine tera. Praegu on sihuke lambine plähmerdamine ja teineteise määrimine. Kui kellelgi pole tõemonopoli, tuleks inimestest oodata siiski head.

https://sport.ohtuleht.ee/811410/tarmo-kink-kunagi-oli-minu-ja-pareiko-nimi-paberil-siis-oeldi-et-neid-kaht-meest-koondisse-ei-kutsu

Üks (eks)koondislane võttis hiljuti sarnasel teemal sõna. Ja olgu ka mainitud, et Kink keeldus too aeg lepingust Floraga.

Aga ma usun, et praegu lahvatanud "skandaali" peamine teema ei ole see, kes ja kuidas koondisesse saab.

Jeti88
29.05.18, 21:14
https://sport.ohtuleht.ee/811410/tarmo-kink-kunagi-oli-minu-ja-pareiko-nimi-paberil-siis-oeldi-et-neid-kaht-meest-koondisse-ei-kutsu

Üks (eks)koondislane võttis hiljuti sarnasel teemal sõna. Ja olgu ka mainitud, et Kink keeldus too aeg lepingust Floraga.

Aga ma usun, et praegu lahvatanud "skandaali" peamine teema ei ole see, kes ja kuidas koondisesse saab.

Ma ei ütle, et see jutt ei ole tõsi, sest mul ei ole õrna aimugi, mis seal toimus ja toimub ning mul ei ole inside infot AGA selliste vandenõudega tulevad millegipärast alati lagedale sellised vennad, kellel endal on suhtumise, distsipliini ja elementaarse käitumisega probleeme. Jah, Pareiko ja Kink olid Eesti mõistes väga kõvad tegijad aga koondisesse pääsemiseks ei pea olema vaid väga hea jalgpallur vaid meeskonda tuleb sobituda ja oma ego veidi maha suruda. Ja kas Pareiko ise pärast seda musta kaotust Leedule ei öelnud, et tema enam koondist esindada ei taha?

Temp0
03.06.18, 22:45
Einoh unistame ikka ja alati EMist ja MMist.. me pole fucking 80.a Balti turniirigi võitnud kus ainult 2 vastast... see peaks tase ära näitama.

Shparkz
04.06.18, 00:07
loodetavasti said nüüd ka treenerid aru, et ma ei ole sel positsioonil kasulik

Reim tunnistas, et võib Vassiljevit ründajana kasutada ka sügisel Rahvuste liigas. Ta möönis, et see sõltub nii Vassiljevi vormist kui ka vastaste mängustiilist.

Me ei pane teda mängu, sest ta on Konstantin Vassiljev. Usume, et sellise käiguga suudame ründefaasis vastasele rohkem segadust tekitada.

:fpalm:

salajane33
04.06.18, 00:27
Puri pani ka hea kommentaari maha:

Milliste emotsioonidega Iirimaale tagasi sõidad?

"Ma arvan, et positiivsetega. Võit ja kaotus, mängisin kaks mängu – lähen väga hea tundega tagasi."

https://sport.err.ee/836582/sander-puri-voib-olla-oli-leedu-mang-veel-jalgades

Mehhanisaator
04.06.18, 08:09
Einoh unistame ikka ja alati EMist ja MMist.. me pole fucking 80.a Balti turniirigi võitnud kus ainult 2 vastast... see peaks tase ära näitama.

Sõida sitale pervert.

Wingback
16.08.18, 14:22
Hetkel oleme oma ajaloo keskmise latialused:
https://www.fifa.com/fifa-world-ranking/associations/association=est/men/index.html

ROOTSI KUNN
19.08.18, 19:14
Hetkel on nii ,et mingi võrkpall toob välismängule 2000 fänni aga me saame kodus Arenale sama palju . Tahaks näha palju septembris soome läheb ?

Gallacher
19.08.18, 20:32
Hetkel on nii ,et mingi võrkpall toob välismängule 2000 fänni aga me saame kodus Arenale sama palju . Tahaks näha palju septembris soome läheb ?
Hmm, see on omaette viktoriiniküsimus, milla Tallinnas peetaval koondisemängul viimati 2000 vaatajat oli.

rahvaspordipäev
19.08.18, 21:37
Eelmisel balti turniiril oli Lillekülas sellesama Läti vastu alla 2k pealtvaataja.

Jeti88
19.08.18, 23:03
Võrgukoondis mängib EM kvalit, mille nad stabiilselt ka läbivad. Nad mängisid maailmaliigat, olid ühe võidu kaugusel MM-piletist jne jne. Samal ajal jalkakoondis...oeh...teate isegi...
Jalkaliit supleb rahas võrreldes võrguliiduga aga mõned otsused on kohati nii fucked up, et paha hakkab.

eika
13.10.18, 10:42
Viimane ametlik mäng, kus vastas polnud kääbusriik (loe Gibraltar või San Marino) ja Eesti suutis lüüa kaks väravat oli 6. september 2013. Vastaseks Holland. Peale seda on 21 mängus jäädud nullile nüüdseks 15 korda. Martin Reimi käe all on 9 ametlikus mängus (taaskord ei loe Gibraltarit sisse) oldud eduseisus kokku ühe minuti- see mäng, kui Käit lõi 90ndal minutil 1:0 võiduvärava Küprose vastu.

Ma ei tea, kuidagi kusine ju?

vs Soome 0:1
vs Kreeka 0:1
vs Bosnia 1:2
vs Küpros 1:0
vs Kreeka 0:0
vs Belgia 0:2
vs Belgia 1:8
vs Kreeka 0:2
vs Bosnia 0:5
vs Šveits 0:1
vs Inglismaa 0:2
vs Sloveenia 0:1
vs Leedu 1:0
vs Šveits 0:3
vs Inglismaa 0:1
vs Leedu 0:1
vs Sloveenia 1:0
vs Rumeenia 0:2
vs Türgi 0:2
vs Ungari 1:5
vs Holland 2:2 (6. september 2013)

Kasepats-Pidur
13.10.18, 11:36
Viimane ametlik mäng, kus vastas polnud kääbusriik (loe Gibraltar või San Marino) ja Eesti suutis lüüa kaks väravat oli 6. september 2013. Vastaseks Holland. Peale seda on 21 mängus jäädud nullile nüüdseks 15 korda. Martin Reimi käe all on 9 ametlikus mängus (taaskord ei loe Gibraltarit sisse) oldud eduseisus kokku ühe minuti- see mäng, kui Käit lõi 90ndal minutil 1:0 võiduvärava Küprose vastu.

Ma ei tea, kuidagi kusine ju?

vs Kreeka 0:1
vs Bosnia 1:2
vs Küpros 1:0
vs Kreeka 0:0
vs Belgia 0:2
vs Belgia 1:8
vs Kreeka 0:2
Persson =>Reim
vs Bosnia 0:5
vs Šveits 0:1
vs Inglismaa 0:2
vs Sloveenia 0:1
vs Leedu 1:0
vs Šveits 0:3
vs Inglismaa 0:1
vs Leedu 0:1
vs Sloveenia 1:0
Rüütli => Persson
vs Rumeenia 0:2
vs Türgi 0:2
vs Ungari 1:5
vs Holland 2:2 (6. september 2013)

Lisasin peatreenerid ka.

Mehhanisaator
15.10.18, 09:14
Ilmselt võtame 3, 4 tükki välja täna. Laseme kolmekümnel ungarlasel oma 1000 pealise publiku ülelaulda. Pârast oleme rahul kui head reklaami ja muud tööd me teeme. Suudame 420 000 Tallinlasest ja 1.3 millionilisest elanikkonnast meelitada staadionile 5k publikut naabriga mängus ja tänaseks ma vöin ennustada juba hommikul naeruväärset summat. 200 korda raadios ja 31 kohas reklaam, done. Loodetavasti meie ründaja pannakse veel kaugemale vastase värava alla üksiseisma ja Aksalu saab pomm lööke rohkem harjutada. Äkki täna tuleb ära !!!
NB! Kui te isegi tulete täna staadionile ärge jumala eest häält tehke. Ärge üldse näidake kuidagi viisi, et te vöiks Eesti poolt olla. Vöimalikult vaikselt ja tähelepandamatult laske aeg mööda. Köige parem on poolaegadel olla piruka järtsus. Saab vähemalt peale mängu midagi kommenteerida foorumis.

Sambaz
15.10.18, 09:26
Ilmselt võtame 3, 4 tükki väljatäna. Laseme kolmekümnel Ungarlasel oma 1000 pealise publiku ülelaulda. Pârast oleme rahul kui head reklaami ja muud tööd me teeme. Suudame 420 000 Tallinlasest ja 1.3 millionilisest elanikkonnast meelitada staadionile 5k publikut naabriga mängus ja täna ma vöin ennustada juba hommikul naeruväärset summat. 200 korda raadios ja 31 kohas reklaam, done. Loodetavasti meie ründaja pannakse veel kaugemale vastase värava alla üksiseisma ja Aksalu saab pomm lööke rohkem harjutada. Äkki täna tuleb ära !!!
NB! Kui te isegi tulete täna staadionile ärge jumala eest häält tehke. Ärge üldse näidake kuidagi viisi, et te vöiks Eesti poolt olla. Vöimalikult vaikselt ja tähelepandamatult laske aeg mööda. Köige parem on poolaegadel olla piruka järtsus. Saab vähemalt peale mängu midagi kommenteerida foorumis.

+1

Mulle isiklikult meeldivad need geeniused, kes tulevad JH sektorisse ja teevad nägusi ja virisevad, et seal inimesed seisavad/joovad õlut/karjuvad ja sadahäda, viimane mäng soomega seisin järjekorras vetsus ja kuulsin, kuidas kaks tüüpi kurtsid, et nad ei näe midagi, sest inimesed seisavad. võtsin peast kinni endalt ja mõtlesin endamisi, mida ma just kuulsin. müstika. ja muidugi mind ajab veelgi rohkem naerma, kui mingi kummaline arusaam on tekkinud, et räägitakse, et me oleme ilge laulurahvas ja värki ja tahame ja oskame jöriseda lambist, kuid miskipärast ma ei ole seda kordagi tundnud meie vutiväljakul. vahepeal on tunne, et paljud tulevad golfi vaatama või tennist kasvõi, kus jalg ülepõlve naudime pirukat ja kohvi ja ongi tore olla. bshit.

Nasfal
15.10.18, 09:34
+1

Mulle isiklikult meeldivad need geeniused, kes tulevad JH sektorisse ja teevad nägusi ja virisevad, et seal inimesed seisavad/joovad õlut/karjuvad ja sadahäda, viimane mäng soomega seisin järjekorras vetsus ja kuulsin, kuidas kaks tüüpi kurtsid, et nad ei näe midagi, sest inimesed seisavad. võtsin peast kinni endalt ja mõtlesin endamisi, mida ma just kuulsin. müstika.

Minu kõrval oli ka mingi perekond isa-ema-kaks last ja siis kui lapsed üritasid ka mingi lauluga kaasa tulla, siis ema käratas neile peale, et istuge maha ja ärge röökige ega te mingid pooletoobised ei ole. Muidu ma küll alati ütlen välja kui midagi häirib isegi kohtades, kus oleks targem suu kinni hoida, aga ma väga kahetsen siiani, et ma seal midagi sellele emale ei öelnud. Ma ei tea, kust selline debiilne attitude ja nn arvamus, et staadionil peab vait olema, sest see on viisakas üleüldse tulnud on?

rainis007
15.10.18, 10:58
Minu kõrval oli ka mingi perekond isa-ema-kaks last ja siis kui lapsed üritasid ka mingi lauluga kaasa tulla, siis ema käratas neile peale, et istuge maha ja ärge röökige ega te mingid pooletoobised ei ole. Muidu ma küll alati ütlen välja kui midagi häirib isegi kohtades, kus oleks targem suu kinni hoida, aga ma väga kahetsen siiani, et ma seal midagi sellele emale ei öelnud. Ma ei tea, kust selline debiilne attitude ja nn arvamus, et staadionil peab vait olema, sest see on viisakas üleüldse tulnud on?

Teatris käimisest prolly... seal nagu kaasa joriseda pole ilus :D

kesa
15.10.18, 11:26

Ja vastupidine mälestus ...
Kunagi sai Hollandis Groningeni staadionil olude sunnil, kuna staadioni ultra- ja tavatribüünid olid välja müüdud ning must turg sealkandis puudus, VIP-i pilet soetatud.
Istusime kamraadiga veits igavledes tüünes rahasektoris, rüüpasime õlut, kimasime sigaretti, kõrval istusid hollandlasest valgekraest isa sõbra ja kahe poisiussiga.
Mudilased ragistasid flaamikeelselt omavahel poisiasju ja aktiveerusid ainult siis, kui kaugemal paiknev ultrasektor laulu üles võttis. Isa sõbraga jätsid igakordselt mängu kommenteerimise ja vaatasid heldinult pealt, kuidas poisid fännilaule kaasa jorisesid.

atleticomadrid
15.10.18, 14:07
ja muidugi mind ajab veelgi rohkem naerma, kui mingi kummaline arusaam on tekkinud, et räägitakse, et me oleme ilge laulurahvas ja värki ja tahame ja oskame jöriseda lambist, kuid miskipärast ma ei ole seda kordagi tundnud meie vutiväljakul. vahepeal on tunne, et paljud tulevad golfi vaatama või tennist kasvõi, kus jalg ülepõlve naudime pirukat ja kohvi ja ongi tore olla. bshit.
Praegu on lihtsalt sitt seis nii tribüünidel, kui palliplatsil.
On olnud väga vägevaid atmosfääre, vs. Serbia 2011, vs. Holland 2013 näiteks. Esimene mäng neist oli veel mingisugusel eriti perses lumeõhtul märtsikuus vms. Aga eks oli siis ka mida vaadata ja rahvas tuli koondisele paremini taha.

denisss
15.10.18, 14:41
Seda, et 10k inimest tulevad staadionile laulma ja täiest kõrist kaasa elama, on sama naiivne loota, nagu tütarlapsel hollika vipist leitud nägusa kuti audisse istudes, et ju teda huvitab, kuidas tal esimese kursuse filosoofia loengus läks.

Peale paari-kolme tuhande masohistist vutihullu ei tule vist keegi vabatahtlikult vaatama, kuidas me silindrit läbi kolmnurga üritame suruda.

El President
15.10.18, 16:08
see, kui palju publikut ja mis meeleolus staadionile tuleb, sõltub ju otseselt tulemustest. oleks septembris null-ühtede asemel viike-võite nopitud, saanuks selle foonilt ka tribüünid nüüd täis. paraku pole viimasest ajast midagi meeliülendavat meenutada. mingi kriitiline mass tuleb alati kohale, aga muu rahvas mitte. jalgpall ei ole meil endistviisi rahvussport, olgugi et harrastajaid võib paberite järgi kõige rohkem olla. laulurahva müüt on rohkem laulupidude teema.

plastic'99
15.10.18, 16:13
suht suur huvi on tulla staadionile vaatama koondist, kes ei oska, istudes entitled fännide kõrval, kes õpetavad, kuidas peab kaasa elama. nii jätkata, mehed!

aastate pikkust möla ja hala, miks keegi staadionile ei tule ning siis tullakse selliste mõttevälgatustega lagedale. nii jätkata, mehed...

Cooked
15.10.18, 17:04
Väga hea atmosfääriga mängudest meenuvad veel 2011 Põhja-Iirimaa (hümn eriti!) vastu ja 2014 Sloveenia vastu, kus pärast Ats Purje väravat oli katus pealt lendamas.

Laulurahva kõrval nimetame ennast ka ju vaoshoituteks, seda ei tasu unustagi. Ka mina olen tundnud, et vot nüüd tahaks täiest kõrist kaasa laulda "Tulen tagasi sealt võitjana...", aga ebapiisav meelekindlus - ja mis seal salata, ka lauluhääl - on mind enamasti takistanud. Hümnigi ajal tunneb ju eestlane, et nüüd on küll see koht, kus kaasa laulda, aga mis saab siis kui kõrvalolija mind kuuleb? Et laulurahvas oleme kindlasti, kuid häbelikud kah. Jalgpallini on veel minna..

Sellest teemast natuke eemale puigeldes, tahtsin natuke mõtiskleda skooride üle Pehrssoni ja Reimi aegadel. Nagu oleks ju sisuliselt samad - domineerivad ühe- ja kaheväravalised kaotused. Mina jällegi näen Reimi aja mängudes kuidagi rohkem loogilisust, mis on küll kaugel heast mängust, kuid ei ole ka mööda etteantud rööpaid sõitev. Ja kuigi õnne taha ajamine ei ole kõige parem, siis kurat kurat küll, ei vea ikka üldse meil viimastel mängude kah. Eriti pean silmas Kostja lööki, mis soomlasele kuhugi kuklasse vms lendas ja Aksalu õnnetut tegutsemist väravaolukorras. Kas Aksalule oleks alternatiivi? Lepmetsa ma väga ei usaldaks, samas on Meerits end koondise eest mitmeid kordi heast küljest näidanud, nt meenub 3:0 võidumängus Horvaatia vastu mitu head tõrjet. Aksalu siiski võiks postide vahele jääda, ei näi need varuväravavahid hetkel midagi juurde andvat.

dareth
15.10.18, 17:20
Einoh, tuleb saata haigla ekipaaž küljetribüünile laulu lööma. Usun, et nad elavad tennisepubliku kõvera pilgu ja sajatused üle.

Jaan95
15.10.18, 17:31

Eks see olegi ajakirjanduse mõju. Kui ajakirjanikud fännid maasse tambivad, siis ei tohigi ju neile kaasa laulda.

El President
16.10.18, 00:10
panin kokkuvõttest tähele, ei Soome koondis ei suutnud suure edu harjal isegi Tampere staadionit (kuusteist koma midagi kilo) päris täis tõmmata. ometi linnas elanikke rohkem kui kahe Tartu või poole Tallinna jagu ja rahval raha kah nagu oleks.

j6u1uv4n4
16.10.18, 00:39
panin kokkuvõttest tähele, ei Soome koondis ei suutnud suure edu harjal isegi Tampere staadionit (kuusteist koma midagi kilo) päris täis tõmmata. ometi linnas elanikke rohkem kui kahe Tartu või poole Tallinna jagu ja rahval raha kah nagu oleks.

Esmaspäeva õhtul? Kreeka vastu? Helsingist väljas? Ei imesta. Soomes kotib koondise käekäik inimesi sama palju kui Eestis. Lihtsalt inimesi on 4x rohkem :D

El President
16.10.18, 00:47
Esmaspäeva õhtul? Kreeka vastu? Helsingist väljas? Ei imesta. Soomes kotib koondise käekäik inimesi sama palju kui Eestis. Lihtsalt inimesi on 4x rohkem :D

Helsingis mängitakse vist olümpiastaadionil? On see kunagi täis tulnud? :D

Tegelikult oli Tamperes päris palju rahvast, aga mõned täiesti tühjad sektorid rikkusid üldmulje, sest olid väravalöömise taustaks. Pluss veel need kergeraksu rajad.

j6u1uv4n4
16.10.18, 00:56
Helsingis mängitakse vist olümpiastaadionil? On see kunagi täis tulnud? :D

https://fi.wikipedia.org/wiki/Luettelo_Suomen_jalkapallomaajoukkueen_otteluista# 2010%E2%80%93

90ndatel tuli päris tihti täis. Viimasel kümnendil ainult Hispaania ja Prantsusmaa vastu.

90ndatel oli soomel Hyypiä ja Litmanen ja mõned muudki. Eks siis olid veidi teised ajad.

kesa
24.10.18, 19:40
Viimaseks kaheks Rahvuste liiga mänguks võiks koondisse kutsuda Koskori ja U-21 mehi.
Kui Ungariga läheb nagu läheb, saaks Kreeka vastu noorematele ja värskematele võimalust anda

dnb
26.10.18, 02:27
Reim lubas ka Vaštšukile ja Lepikule kunagi vähemolulises mängus võimaluse anda.
Kas sel aastalõpul ka mingi turnee tehakse?

Mattis98
26.10.18, 10:30
Reim lubas ka Vaštšukile ja Lepikule kunagi vähemolulises mängus võimaluse anda.
Kas sel aastalõpul ka mingi turnee tehakse?
Vahepeal olevat juttu olnud Kesk-Aafrikast.

Kasper
26.10.18, 13:20
Novembri asemel on plaan mängida uue aasta alguses.

Wingback
15.11.18, 17:06
Kui Ungari meeskond rääkib, et nende jaoks oleks D liigasse kukkumine kohutav, siis meie koondise figuuride väljaütlemised on justkui et "see on kehva aga noh, mis teha" ... :kulm:
Krt selline asi lõhnab kokku ikkagi ambitsioonide, häälestatuse ja suhtumise erinevuste järele! :(

Okei, see Rahvuste Liiga on veel veidi x asi, aga naabrid näe, lõikavad sellest pigem kasu. Olen meie mängupilte näinud ja need ei ole olnud hirmsad, aga kuidagi piduris oleme minuarust ja on selge segadus selles, et mis on ikkagi meie parim lineup ja kus on need mehed, siis kui neid vaja on! Vb olen ülekohtune, aga mingid käärid siin on.

fcfloraforever
15.11.18, 17:12
Kui Ungari meeskond rääkib, et nende jaoks oleks D liigasse kukkumine kohutav, siis meie koondise figuuride väljaütlemised on justkui et "see on kehva aga noh, mis teha" ... :kulm:
Krt selline asi lõhnab kokku ikkagi ambitsioonide, häälestatuse ja suhtumise erinevuste järele! :(

Okei, see Rahvuste Liiga on veel veidi x asi, aga naabrid näe, lõikavad sellest pigem kasu. Olen meie mängupilte näinud ja need ei ole olnud hirmsad, aga kuidagi piduris oleme minuarust ja on selge segadus selles, et mis on ikkagi meie parim lineup ja kus on need mehed, siis kui neid vaja on! Vb olen ülekohtune, aga mingid käärid siin on.

Need mehed on vigastatud.

Jormma
15.11.18, 18:35
Need mehed on vigastatud.
minuarust tegi eesti viimati ilma nende meesteta väga südika mängu, individuaalsete eksimuste pealt kärises ainult...

rallikas
15.11.18, 20:07
Ausalt öeldes ma ei mõista mis ulmelist taset te siin Eesti koondiselt nõuate? 2010-11 kordust, kus terve sats mängis kodujalgpalli välismaal ja meil olid ründajad kes oskasid lüüa? Koondise keskmine vanus oli oma parimais aastais ning õnnejumal kohati ka meie poolt (loe: alagruppis).

Vaadake millistest liigadest tulevad oma koondisesse mängima Kreeka, Ungari ja Soome. Iga riigi koduliiga on juba meist kõvem rääkimata meeste välisklubidest.

Kreeka: Arsenal, Roma, Benfica, Marsseille ning kodused hiiud Olympiakos, Ateena AEK, PAOK.
Ungari: Leipzig, Hoffenheim, Bologna, Kiiev Dünamo, Astana ja kohalikud suured
Soome: Augsburg, Sporting Gijon, Norwich, Bate, Leverkusen, sh ainult üks mängija HJKst.
Eesti: 5 Soomes, 4 Norras ja Poolas. Välja jäävad hetkel ainukese suurliiga mängijana Klavan ja Mets.

See tase ja kvaliteet kus meie vastased igal nädalal mängivad on juba kordi ja kordi kõrgem kui meie meestel ning ainukene reaalne relv millega on meil võimalik Ungarit, Soomet ja Kreekat võita on väga hea sisekliima. Natukene õnne ka juurde ning siis on kõik võimalk. Läbi hea sisekliima jõudsime ka play-offi 2011 sügis, kuid kui natukene paremas mentaalses seisus koondis on vastas, siis mängitakse meid individuaalselt juba üle.

Kui me mängiksime nende iga vastasega 10 mängu, siis tulemuste korrelatsioon võiks olla enamvähem 1-3-6. Selletõttu ei olegi D-liigasse langemine katastroof, sest lihtsalt vastase kvaliteet on parem.

karl91
15.11.18, 23:19
Ideetu igav mang.
Niinimetatud mudaliigasse kukkumine igati oigustatud.

Wingback
18.11.18, 19:36
rallikas, ma olen nõus sellega et vastasmängijate individuaalsed karjäärid on paremad, kui meie meestel, aga kohe kuidagi ei nõustu sellise 'valge rätiku ringi viskamisse' juba enne matšide algust. Kuuluvus - muda, leppige! Ei! :)
Ümberringi on väikerahvusest koondisi piisavalt selleks, et mõista palju parema käekäigu võimalikkust. Meil on varem hästi läinud küll ja mingi õnneelement on nendes asjades siiski minimaalne tegur.

sibierski
19.11.18, 10:23
Ma pole mingi venevastane, aga üks asi mind õrnalt häirib on see, et koondises on aastaid tekkinud eesti vs vene leerid. Kõik need reportaaž-kaadrid treeningutelt, mida ERR näitab koondise kogunemistelt TV vahendusel, siis absoluutselt kõikides neis on üks ja sama pilt : eesti kutid teevad palli lükkamist, kvadraati jne omavahel ja vene kutid jällegi omavahel.
Taaskordne kaader Ungarist:

https://www.instagram.com/p/BqIr9YXhkUf/

Suvel, Balti liiga avamängus vs Leedu, oli selline huvitav vaatepilt Rakvere linnastaadionilt, et eesti nimedega pingil olnud koondislased istusid kõik varumeestepingi katusekaare all, vene nimedega koondislased olid võtnud taburetid ja istusid omaette muust varumeestepingist eraldi lahtise taeva all..Samas räägime lõimumisest..

Ei teagi kohe paugust öelda, mis see parem on, aga see on lihtsalt üks tähelepanek, mis on juba aastaid koondises peegeldunud.

Halb ründaja
19.11.18, 10:34
Miks peaks see kuidagi probleem olema?

Nasfal
19.11.18, 10:36
Ma pole mingi venevastane, aga üks asi mind õrnalt häirib on see, et koondises on aastaid tekkinud eesti vs vene leerid. Kõik need reportaaž-kaadrid treeningutelt, mida ERR näitab koondise kogunemistelt TV vahendusel, siis absoluutselt kõikides neis on üks ja sama pilt : eesti kutid teevad palli lükkamist, kvadraati jne omavahel ja vene kutid jällegi omavahel.
Taaskordne kaader Ungarist:

https://www.instagram.com/p/BqIr9YXhkUf/

Suvel, Balti liiga avamängus vs Leedu, oli selline huvitav vaatepilt Rakvere linnastaadionilt, et eesti nimedega pingil olnud koondislased istusid kõik varumeestepingi katusekaare all, vene nimedega koondislased olid võtnud taburetid ja istusid omaette muust varumeestepingist eraldi lahtise taeva all..Samas räägime lõimumisest..

Ei teagi kohe paugust öelda, mis see parem on, aga see on lihtsalt üks tähelepanek, mis on juba aastaid koondises peegeldunud.

Kui Madison või Helmed peaksid seda lugema, siis see oleks järgmise valimisreklaami idee, et kui me ei suuda jalgpallureid lõimuma panna Eesti rahvuskoondises, siis kuidas on praegusel valitsusel idee panna lõimuma pool miljonit Eestisse tulevat immigranti.

Ibanez
19.11.18, 12:23
On see riigikeele oskus koondises mingi reegel?

dareth
19.11.18, 13:40
On see riigikeele oskus koondises mingi reegel?

Näitab natuke suhtumist äkki? Kas mina olen koondise jaoks võiks on koondis minu jaoks?

...Jumal...
19.11.18, 14:10
Millise eriloaga kasutab üks mees koondise mängu ajal Adidase varustust ja mida Nike sellest arvab?
http://bit.ly/2zhxYIH

Sambaz
19.11.18, 14:20
Millise eriloaga kasutab üks mees koondise mängu ajal Adidase varustust ja mida Nike sellest arvab?

Ah ära hakka nüüd sääsest elevandipoissi tegema. VV puhul on see täiesti tavaline, et kasutakse neid kindaid, mille oled " sisse" mänginud

+ Anier mängib ka Adidasega, ehk ärme hakka pseudoprobleemi tekitama.

asdf
19.11.18, 16:32

Selleks pole tarvis eriluba. Nike varustab koondist särgi, pükste, sokkide, trenni- ja vabaaja varustusega, mida kantakse siis, kui ollakse koondises. Jalgpallisaapad ja väravavahikindad - need on igaühe enda kasutada, muuhulgas ka seetõttu, et seal on oluline harjumus. Nii on see igal pool maailmas. Tõestust pole vaja kaugelt otsida: meie eilse vastase Kreeka varustaja on Nike, algkoosseisus oli vähemalt kolm meest, kellel Adidase saapad. Võid ka googeldada Messit ja näed, kuidas ta Barcelona (Nike) särgis mängib Adidase saabastega.

Lisan, et Pareiko kasutas mälu järgi sellise brändi nagu Sells kindaid ja Poom nii Sondico kui ka Uhlsporti omi.

Ibanez
19.11.18, 16:54
Näitab natuke suhtumist äkki? Kas mina olen koondise jaoks võiks on koondis minu jaoks?

Ma olen niikuinii kahe käega poolt, et ei oska keelt, ei saa koondisesse. Sama nagu peaks olema mujalgi valdkondades. Noh et ei oska keelt, ei saa tööle jne.

MALAGA
20.11.18, 01:07
Üldiselt on kõik super hästi .Järgmise aasta valikturniirilt saavad otse finaalturniirile Soome,Ungari ja Kreeka oma alagruppidest ja siis saab Eesti C tasandi play- offi nende asemel ja seal poolfinaalis vastaste omaväravast finaali ja seal jälle null raami löögiga ,aga siiski vastaste omaväravast EM- le . 2021 D tasandil võidab Eesti alagrupi ja play - offi ja saab teist korda järjest finaalturniirile ja koondise keskmine vanus on 34,7 aastat ja Kesa laseb kodus arvuti taga pürot 🤪

trk
20.11.18, 11:10
Kas valiktsükli mängudes on mingi lootus saada rohkem õhtuseid ja vähem öiseid mänguaegu? Vaadates tugevusgruppide alumist poolt, siis seal on enamik riike kas meiega samal ajajoonel või veel rohkem idas. Mängida neid mänge Kesk-Euroopa või Inglismaa kella järgi on ju ajuvaba.

LaRaBla
20.11.18, 12:09
Kas valiktsükli mängudes on mingi lootus saada rohkem õhtuseid ja vähem öiseid mänguaegu? Vaadates tugevusgruppide alumist poolt, siis seal on enamik riike kas meiega samal ajajoonel või veel rohkem idas. Mängida neid mänge Kesk-Euroopa või Inglismaa kella järgi on ju ajuvaba.

Kõik C-liiga mängud hakkasid kas 16 või 21:45 Eesti aja järgi. Ma arvan, et see 21:45 on oluliselt parem variant kui 16:00. Muidugi eriti jabur oli see, et otsustav Inglismaa-Horvaatia mäng hakkas siin kohaliku aja järgi kell 14, päris huvitav oleks näha, mis need vaatajanumbrid olid võrreldes õhtuste mängudega.

mcnamara
20.11.18, 12:30
Muidugi eriti jabur oli see, et otsustav Inglismaa-Horvaatia mäng hakkas siin kohaliku aja järgi kell 14, päris huvitav oleks näha, mis need vaatajanumbrid olid võrreldes õhtuste mängudega.

Pühapäeval on see täiesti tavaline algusaeg, jaburat pole midagi.

telekavaataja
20.11.18, 12:31
16.00 pühapäeval oleks oluliselt parem kui 21.45 pühapäeval.

trk
20.11.18, 13:04
Kõik C-liiga mängud hakkasid kas 16 või 21:45 Eesti aja järgi. Ma arvan, et see 21:45 on oluliselt parem variant kui 16:00. Muidugi eriti jabur oli see, et otsustav Inglismaa-Horvaatia mäng hakkas siin kohaliku aja järgi kell 14, päris huvitav oleks näha, mis need vaatajanumbrid olid võrreldes õhtuste mängudega.

Mina mäletan ka 19.45 aegu. Usun, et Eesti publiku jaoks oleks sobivaimad 20:15 või 20:45 algusajad, aga kuna neid ilmselt valikus ei ole, siis olgu 19:45. 21:45 algusaeg välistab paljude tuleku, mida ka staadionil on näha olnud.

trk
20.11.18, 13:08
Ka kaugemalt tulijatel on lihtsam vajadusel tund-paar varem töölt ära tulla, selle asemel et järgmisel hommikul zombina tööle või kooli minna.

telekavaataja
20.11.18, 16:44
Eesti koondise mängud (arvestatud nii NL-eelset kui ka järgset aega). Tabelis ainult need, kellega vähemalt 5 mängu peetud. Ülejäänud näeb siit: https://www.11v11.com/teams/estonia/tab/stats/

Opposition
P
W
D
L
F
A

Latvia
59
10
21
28
60
95

Lithuania
51
20
10
21
79
76

Finland
35
7
11
17
40
76

Sweden
16
0
2
14
16
53

Andorra
12
12
0
0
28
5

Croatia
9
1
2
6
5
16

Cyprus
9
2
3
4
8
15

Poland
9
1
1
7
4
18

Slovenia
9
2
1
6
5
13

Azerbaijan
8
3
4
1
8
5

Hungary
8
1
2
5
9
21

Norway
8
2
2
4
6
16

Portugal
8
0
1
7
1
25

Scotland
8
0
2
6
3
13

Turkey
8
0
3
5
4
17

Bosnia and Herzegovina
7
1
1
5
4
21

Faroe Islands
7
4
1
2
15
10

Belarus
6
4
0
2
7
5

Belgium
6
1
0
5
5
16

Georgia
6
2
1
3
7
8

Greece
6
1
2
3
5
9

Italy
6
0
0
6
2
16

Malta
6
2
2
2
8
8

Armenia
5
2
2
1
6
4

Iceland
5
1
1
3
3
9

Liechtenstein
5
4
1
0
10
2

Moldova
5
3
1
1
3
1

Romania
5
1
0
4
2
10

Russia
5
1
1
3
3
10

Mehhanisaator
21.11.18, 16:34
Ei tea, kas fännidelt ka küsitakse. Kas ja kui palju meeldiks meile Soome koondise peo võõrustamine Eesti esindustaadionil. Mulle isiklikult küll ei meeldi, et Soome koondis saab oma pidu alecoqil pidada(ilmselt enamusel tegelikult täiesti savi kes meie platsil mängib ja kes meie fännikal laulab). Eriti olukorras kus meil hakkab valiksari ka märtsis. Kui Soome mang ennem, siis see oleks nagu veidi ebaaus meiesuhtes. On ju teadavärk, et kevadel see muru saab kahjustatud kovasti. Liit saab muidugi kena kopika ilmselt taskupista selleeest.
Kuidagi skeemida ei kannata ? Et räägiks nagu Alecoqist aga buss viib juhuslikult Kadriorgu :D

urmar
21.11.18, 17:43
Ei tea, kas fännidelt ka küsitakse. Kas ja kui palju meeldiks meile Soome koondise peo võõrustamine Eesti esindustaadionil. Mulle isiklikult küll ei meeldi, et Soome koondis saab oma pidu alecoqil pidada(ilmselt enamusel tegelikult täiesti savi kes meie platsil mängib ja kes meie fännikal laulab). Eriti olukorras kus meil hakkab valiksari ka märtsis. Kui Soome mang ennem, siis see oleks nagu veidi ebaaus meiesuhtes. On ju teadavärk, et kevadel see muru saab kahjustatud kovasti. Liit saab muidugi kena kopika ilmselt taskupista selleeest.
Kuidagi skeemida ei kannata ? Et räägiks nagu Alecoqist aga buss viib juhuslikult Kadriorgu ��

2020. aasta märtsis meil ei tohiks valikmänge olla.

-RoMaRiO-
21.11.18, 17:45
Mul oleks küll väga hea meel kui üks mõnusa atmosfääriga ülioluline kohtumine koju kätte tuleks. Kui vaid pileti nimel kuskil loosis osalema ei peaks. :D

MALAGA
21.11.18, 18:35
Helsingi olümpiastaadion on ju mitu aastat juba remondis olnud ja ei saa 2020 ka veel valmis ? Sinna nüüd vaevalt kunstmuru pannakse ...

marcello
21.11.18, 19:14
Järgmine aasta peaks renoveerimistööd lõppema. Talvel põhjamaal muru ei kasvata ehk märtsis 2020 pole pinnas veel mängukõlblik ilmselt.
Romarioga ühes paadis - mis saab vastu olla olulisele mängule koduõues?

Mehhanisaator
21.11.18, 19:44
Ma eriti ei süvenenud. Kui mänge pole siis võimalikult suure raha eest andku minna. Kuigi lamp ikka. Eestlased keda see huvitama peaks. Nendel on ilmset piletit saada veel raskem kui sellele karikamängule mis oli.

marcello
21.11.18, 21:53
Ma eriti ei süvenenud. Kui mänge pole siis võimalikult suure raha eest andku minna. Kuigi lamp ikka. Eestlased keda see huvitama peaks. Nendel on ilmset piletit saada veel raskem kui sellele karikamängule mis oli.
Miks peaks? Lippupalvelu.fi

metssiga
21.11.18, 23:34
ma ka häste ei mõista, mis siin see halb faktor on, miks seda ei tohiks teha? väga cool oleks hoopis ju. aga ei, samas, võib siin ka eht-eestlaslikult halama pista ja sellegi lätti ja riiga peletada. no problem.

MNa
22.11.18, 00:01
See oleks äraütlemata lahe ja ajalooline sündmus! Soomlaste sajandi mäng ja seda Tallinnas. Pakun, et sommid ise sellest väga vaimustuses pole, pigem maruvihased :D

Kribenski
22.11.18, 09:32
See oleks äraütlemata lahe ja ajalooline sündmus! Soomlaste sajandi mäng ja seda Tallinnas. Pakun, et sommid ise sellest väga vaimustuses pole, pigem maruvihased :D

Soomlased oleksid veel õnnelikumad kui mäng toimuks Lätis 😀😀

Mehhanisaator
22.11.18, 12:29
Miks peaks? Lippupalvelu.fi

No kui ma loogiliselt mõtlen siis peaks olema keerulisem siiski. Soomes hakatakse pileteid mùüma. Seejuures pole eestlastele ettenähtud mingit osa pileteid nagu oli karikamàngul. Lisaks põtradel on ilmselt mega tung siia mängule. Eriti kui hoog ei rauge kah vahepeal. Ilmselt on pileti tahtjate hulk niisuur, et üks inimene saab osta mõned piletid. Ma isiklikult arvan, et köige suurem töenäosus piletit saada on vastas fännikasse. Kas selle netist ostmisega mingeid piiranguid peale ei panda ? Sellesuhtes kui nad näevad, et pileteid tahaks 20k inimest aga kohtu on ainult 10k, siis ilmselt sommid pole köige õnnelikumad kui tuhat vöi viissada eestlast võtab koha ära. Ma oleks sellises olukorras ikka väga pettunud. Kui me peaks mängima Soomes aga tuhat vöi kaks inimest jääb sellepärast koju, et mõned kohalikud tahavad näha mingit mängu millel on natuke suurem tähendus.

Stok
22.11.18, 12:37
Mida Sa öelda tahtsid? Kas halb on see, et eestlastel on raske sinna piletit saada või see, et soomlased siia (võibolla) mängima tulevad või et kõik soomlased ei mahu Alecoqile ära?

Mehhanisaator
22.11.18, 14:39
Mida Sa öelda tahtsid? Kas halb on see, et eestlastel on raske sinna piletit saada või see, et soomlased siia (võibolla) mängima tulevad või et kõik soomlased ei mahu Alecoqile ära?

Et mõttetu üritus mõlemale osapoolele. Eriti sommide jaoks. Meil saab Liit mingi kopika vähemalt. Minujaoks on see vastuvõetav tõesti ainult sellisel juhul kui meil mänge pole see periood. Mind absoluutselt ei huvita teised tiimid sellisel määral, et ma peaksin ōnnelik olema kui podrad siia mängima tulevad. Olgu siis selleks tiimiks kasvõi Inglismaa, Portugal vôi Prantsumaa.

See, et fännide arvamust küsida. Oleks lihtsalt ilus žest. Aga last ta jääb. Kuigi eks mõtekam olekski stata sommidele pikaks ajaks välja rentida. Nad vähemalt tahavad tulla ja mölluteha tribkal. Me saaks Kadriorus ka oma paarituhandelise publikuga hakkama. Tuleks liidule lisakopikad kah mida koolitustesse suunata vms.

Stok
22.11.18, 14:51
Eestis on ju teisedki riigid mänginud ja staadionitäie kapifänne kohale meelitanud, nt. Iirimaa, Inglismaa, Itaalia, Belgia, Holland, Hispaania, Portugal, ... Tõsi, neis mängudes osales ka Eesti koondis, aga Eesti fänne vaevalt üle 5000 oli. Samuti toimus meie juures müstiline Madriidi derbi ja samuti oli huvilisi rohkem kui pileteid.

kesa
22.11.18, 15:08
Kui ma õigesti aru saan, siis selleks, et Soome 2020 a. märtsi lõpus Nations League play-offis üldse kodus mängida saaks, peab Soome esmalt Šotit võõrsil võitma.
Eeldusel muidugi, et Soome ise Šoti, Norra või Serbia EM valikturniirilt otse EM- finaalturniirile ei pääse

Play-offid on ühemängulised, kodus mängib rankingu 1 vs 4 ja 2 vs 3, Soome on nelja play-offi pääsenud riigi rankingus viimane, neljas.
Finaali mängupaik loositakse poolfinaalide võitjate riikide vahel.

vincent
11.12.18, 15:12
https://sport.postimees.ee/6474800/eesti-koondisest-unistav-beglarisvili-sooritas-edukalt-keeleeksami

tehtud.

Nasfal
11.12.18, 15:16
https://sport.postimees.ee/6474800/eesti-koondisest-unistav-beglarisvili-sooritas-edukalt-keeleeksami

tehtud.

Nüüd ei peagi enam Kostjat siin False 9 kasutama, vaid on olemas noorem ja värskem vend. Go Reim!

Jormma
11.12.18, 16:17
Nüüd ei peagi enam Kostjat siin False 9 kasutama, vaid on olemas noorem ja värskem vend. Go Reim!

khm khm... niisama mainin ära et ojamaa on noorem ja värskem ning paugutas antud positsioonilt eelviimane mäng 2 tükki ja viimane mäng 1 värava. samuti hiilgas ta motherwellis samal positsioonil, ning tundub et ka miedz hakkab teda selliselt edaspidi kasutama. Miks mitte ka koondises proovida ?

Kui kõik on terved, why not

https://this11.com/play/abQGTlSakW.png

Tofoa
11.12.18, 17:22
khm khm... niisama mainin ära et ojamaa on noorem ja värskem ning paugutas antud positsioonilt eelviimane mäng 2 tükki ja viimane mäng 1 värava. samuti hiilgas ta motherwellis samal positsioonil, ning tundub et ka miedz hakkab teda selliselt edaspidi kasutama. Miks mitte ka koondises proovida ?

Sa pead ikka päris peast ... olema, et Ojamaad ja Zakat samale positsioonile samasse rolli mõelda.

fcfloraforever
11.12.18, 18:30

Kuidas selline keskväli kaitsefaasis töötama peaks?