320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Warren Vaata postitust
    Kas kuskil on nimekiri üleval kes koondisesse Albaaniaga mänguks kutsutud on?
    ei , hetkel pole täpsemalt teada , Rüütli mainis vaid Posti ja Sidorenkovi

    Kommentaar


      Loodan, et Albaania järgi oleks mäng näiteks Soomega. Superluks oleks kui toimuks veel Helsingis ka. Kordaks seda mis kunagi tegime

      Kommentaar


        Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


        Sellised põnevad sündmused siis.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
          http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=353342

          Sellised põnevad sündmused siis.
          Leidsin sellise artikli

          The International Challenge Trophy has been expanded from eight to eleven teams for the upcoming tournament. Participating countries are as follows:

          Belgium, England, Estonia, Italy, Malta, Northern Ireland, Poland, Portugal, Republic of Ireland, Romania, Wales

          Squads will be restricted to players under the age of 23 who have not won senior international honours
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            Peale Albaania mängu.. võiks tõesti olla mäng Soomega.
            Ma olen tihti peale mõelnud miks Eesti ei võiks Soomega vahest mängida..

            ei mäletagi millal viimane mäng nendega oli.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mittekeegi Vaata postitust
              Peale Albaania mängu.. võiks tõesti olla mäng Soomega.
              Ma olen tihti peale mõelnud miks Eesti ei võiks Soomega vahest mängida..

              ei mäletagi millal viimane mäng nendega oli.
              2005 Helsingis, 2-2 (0-2 kaotusseisust).

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                2005 Helsingis, 2-2 (0-2 kaotusseisust).
                oi seda Lindpere kolli mäletan

                Kommentaar


                  Kas ennem Albaania mängu rongkäik toimub siis vöi ültse ei toimu?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    Kas ennem Albaania mängu rongkäik toimub siis vöi ültse ei toimu?

                    Kindlasti toimub
                    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                      Kindlasti toimub
                      loodetavasti seekord nii raju tuult ei ole ja saab ka eelmine kord muretsetud tõrvikud kasutusele võtta

                      Tundmatu, kas võtad orgunni enda peale?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        loodetavasti seekord nii raju tuult ei ole ja saab ka eelmine kord muretsetud tõrvikud kasutusele võtta

                        Tundmatu, kas võtad orgunni enda peale?
                        äkki peaks seekord põlevaineks midagi muud muretsema? kuuldavasti see süütevedelik ei pidavatki kõlbama hästi tolleks otstarbeks
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          loodetavasti seekord nii raju tuult ei ole ja saab ka eelmine kord muretsetud tõrvikud kasutusele võtta

                          Tundmatu, kas võtad orgunni enda peale?

                          Ma kardan, et tõrvikud keset päeva efekti ei annaks, kuna mäng ju juba kell 16. Seega rongkäik ei algaks hiljem kui 14:45 ja siis siiski liialt valge, et tõrvikud efektselt mõjuks.
                          Orgunni ma enda peale ei võta, kuna tõttan mängule/rongkäigule otse koolist (eksamilt), kuid täna kavatsen inimestega arutada teemat rongkäik, mis kell ja kuidas.
                          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                          Kommentaar


                            "Soome Jalgpalliliit oli nõus meiega maavõistlust pidama, kuid nad olid otsustanud, et novembris mängudest loobutakse. Mängijad dikteerivad juba koondisi, soovides olla klubide juures," nentis
                            Uiboleht.

                            Kommentaar


                              Ei tea kas Rootsilt ka küsiti?

                              Kommentaar


                                Väike ülevaade ka staadioni sisemusest, kuhu tavainimene ei pääse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X