320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mafia 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mafia 2

    Tuli välja 24. august, aga ise sain alles täna kätte ja esimese tunni põhjal olen suht rahul. Graafika super ja stoori tuleb ülikõva

    #2
    sain mängu kohe väljailmumis päeval kätte ja tegin mängu kahe päevaga ära, story kestis mul 9h40min. Story oli täitsa hea ja nauditav mäng oli, väga meeldis..Kahju, et nii lühikeseks jäi...aga lõpp oli jah üsna huvitav.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      #3
      Pole kuulnudki sellest. Ainuke sõja mäng mis ma üldse arvuti peal mänginud olen, on " cold fear".

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
        Pole kuulnudki sellest. Ainuke sõja mäng mis ma üldse arvuti peal mänginud olen, on " cold fear".
        Kelle varikasutaja sa oled?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          #5
          Vaikselt Xboxi peal mängin seda kuna tean, et lühikese storyga mäng siis sellepärast teengi aeglaselt

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
            Pole kuulnudki sellest. Ainuke sõja mäng mis ma üldse arvuti peal mänginud olen, on " cold fear".
            Nüüd kuulsid siis ! ja sul on sõjamängudes ikka väga palju hea kraami seljuhul avastamata..

            Kommentaar


              #7
              Mafia 1 oli juba ülikõva. Lähitulevikus asun ka Mafia 2 kallale, soundtack on liiga hea lihtsalt, jazz/blues/sving, oeh

              Kommentaar


                #8
                Mafia 2 ülikõva...
                Endal välja kahjuks ei vea..

                Kommentaar

                Working...
                X