PDA

View Full Version : Top 3 lemmikala ning top3 vihatumat ala. (spordist

Black Magic
08.09.10, 15:03
Läheb minna.

Lemmikud.

1.Jalgpall
2.Tennis
3.Korvpall

Vihatumad
1.Skeleton/Bobi/Kelk
2. Judo
3.Ratsutamine

IowaReds
08.09.10, 15:34
Lemmikud:

1. Jalgpall
2. Kergejõustik
3. Võrkpall

Vihatuimad:

1. Korvpall
2. Aeroobika, võimlemine jne
3. Ameerika jalgpall

Black Magic
08.09.10, 15:38
Lemmikud:

1. Jalgpall
2. Kergejõustik
3. Võrkpall

Vihatuimad:

1. Korvpall
2. Aeroobika, võimlemine jne
3. Ameerika jalgpall

Oleks ka ise Rugby lisanud, aga polnud ruumi.

football2u
08.09.10, 19:34
1. "Tavaline" Jalgpall
2. Saalijalka
3. Rannajalka

Ei meeldi "made in America/China" värgid

Gallacher
09.09.10, 00:29
Lemmikud:

1. Jalgpall
2. Korvpall
3. No ehk kergejõustiku lühemad jooksudistantsid.

Vihatuimad (ehkki otseselt ei vihka ühtegi ala)

1. Curling (harrastada on ehk tore aga miks selline naljaala OMil peab olema?)
2. Kulturism
3-4 Maahoki ja kujundujumine.

Mõnuagent 007
09.09.10, 17:25
1. jalppall
2. veeppall
3. lumelauakross

ei meeldi:
1. pinkpon
2. taekwonto
3. jahilaskmine

Pokker ka, kui seda spordina esitletakse, aga ta pole sport.

Meenus veel sportkäimine ka, nagu wtf?

cáñamo
09.09.10, 17:26
1. Korvpall / Jalgpall võrdselt esimesed
2. Ping pong
3. Pokker lol

1. F1
2. Muud F1 sarnased motospordid
3. Ei teagi, kulturism vb? Otseselt pole spordi vastu midagi aga selle ala sportlastel on tavaliselt tõsised ego häired.

Mask
09.09.10, 17:29
Kuidas saab üks normaalne meessoost isik vihata motorsporti? Ma eeldan, et sa ikka oled meessoost.

NOT
09.09.10, 18:16
Mis mõte sel teemal üldse on ? :D

cáñamo
09.09.10, 18:18
Kuidas saab üks normaalne meessoost isik vihata motorsporti? Ma eeldan, et sa ikka oled meessoost.

Unustasin kirjutada et otseselt ei vihka ühtegi sporti, pigem on mu top 3 spordid mille tulemused üldse ei huvita või mida vaadata ei viitsi. Motosport sai vb tõesti liiga lai mõiste aga no tõsiselt, mõtetu ju, lahe on küll krossikaga kuskil rallida aga spordina jätab see mind külmaks.

författare
09.09.10, 19:53
Lemmarid.

1 Jalka(siin all ka saali- ning rannajalka)
2 PingPong
3 Koss
(4 Pokker)

Niisiis ebameeldivad alad.

1 Kulturism
2 Ujumine
3 F1(üldse ei kõida,väga igav)

Jürvi-Hool
10.09.10, 00:37
jalgpall
korvpall
ameerika jalgpall

ükskõik
ükskõik
ükskõik

Heku
10.09.10, 01:51
Jalgpall
Käsipall
Võrkpall
---
Saalihoki
Sulgpall
Lauatennis

dimaggio
10.09.10, 03:06
Ah, kurat...õiges konditsioonis on igat spordiala huvitav jälgida..jah, isegi gurlingut

aa..õige..unustasin - F1 võib küll perse kerida!

Mõnuagent 007
10.09.10, 08:42
curling on just jummala vinge. Eriti naiste oma ja kui Hiina naised võistlevad. Seda peenehäälega kiunumist on maru kuulata:)

Daz Booob
10.09.10, 08:46
curling on tulevik, sest see mäng võib meist igaühe olümpiale aidata :)

Black Magic
10.09.10, 15:07
ei meeldi:
1. pinkpon:love:

sportkäimise koha pealt nõus, aga EDIT: Mis asi see kujundujumine veel on mille üks siin välja tõi?

marconius
10.09.10, 15:12
sportkäimise koha pealt nõus, aga EDIT: Mis asi see kujundujumine veel on mille üks siin välja tõi?

Kas on raske google`sse kujundujumine kirjutada ja ise vaadata,kui siin oma lamba küsimusi esitada?
Mis küsimus see veel on?Kes on kindlas minejad?(vt.Serbia-Eesti teema).Uskumatu?!

Black Magic
10.09.10, 15:19
Kas on raske google`sse kujundujumine kirjutada ja ise vaadata,kui siin oma lamba küsimusi esitada?
Mis küsimus see veel on?Kes on kindlaS minejad?(vt.Serbia-Eesti TEEMA(?).Uskumatu?(?)!

Ma ei tea täpselt motviatsiooni, mis motiveerib sind igat postitust tsiteerima, aga väike nõuanne. Sa oled omaarust hirmus tark, mis? Aga näita seda välja ka ning alustada võiksid sellega, et kirjuta oma tekst ilma kirjavigadeta ning muid asju, sest hetkel jätad sa igale postitusele debiili mulje,kui ise kirjutadagi ei oska. Ma tõstsin su kirjavead esile, vaata hommikuti 07.15 paiku terevisioonist ``Karu aabitsat`` ning saad iga päev juba ühe tähe selgeks. Pärast seda palu emmet, et ta sulle aabitsa ostaks, et sa saaksid juba lauseid natuke sõnastama hakata. Aga edu arenemisel, saa targaks.

marconius
10.09.10, 15:22
Ma ei tea täpselt motviatsiooni, mis motiveerib sind igat postitust tsiteerima, aga väike nõuanne. Sa oled omaarust hirmus tark, mis? Aga näita seda välja ka ning alustada võiksid sellega, et kirjuta oma tekst ilma kirjavigadeta ning muid asju, sest hetkel jätad sa igale postitusele debiili mulje,kui ise kirjutadagi ei oska. Ma tõstsin su kirjavead esile, vaata hommikuti 07.15 paiku terevisioonist ``Karu aabitsat`` ning saad iga päev juba ühe tähe selgeks. Pärast seda palu emmet, et ta sulle aabitsa ostaks, et sa saaksid juba lauseid natuke sõnastama hakata. Aga edu arenemisel, saa targaks.

Soovitan vaadata Serbia-Eesti teema viimased jutte,kes on siin debiil?

Black Magic
10.09.10, 15:28

Mis lembus sul järsku selle teema järgi on? Aga kui su vastuväited mu postitustele põhinevad su ühekülgsetel arvamustel mitte kindlatel faktidel siis ei saa neid tõsiselt võtta. Ja sa võid tsiteerida küll mu postitusi, ega mul selle vastu midagi ei ole, kui mu need sind erutavad, aga ma lihtsalt ütlesin, et sisututel,ümmargustel, vahest kirjavigadega vastuütlemised ei jäta teps mitte paremat muljet sinust.

Lisan veel niipalju, et kui sa tahad nüüd üli tarka muljet jätta siis võiksin öelda nii. ``Tark pole see, kes teab mida öelda,tark on see, kes teab mis tuleb ütlemata jätta``.

rallikas
10.09.10, 15:51

Ära nüüd pahanda (sa küll seda nkn teed), aga mis sul viga on?

On sul mingi vimm Black Magicu vastu? Sa otsid ta iga postituse üles ja tahad täiega ära panna. Ta paneb tõesti vahel päris hullu, aga ega iga asi nüüd ka mingi sitt seal pole.
Võta palun natuke vaiksemalt, eks ole.

marconius
10.09.10, 15:53
Ära nüüd pahanda (sa küll seda nkn teed), aga mis sul viga on?

On sul mingi vimm Black Magicu vastu? Sa otsid ta iga postituse üles ja tahad täiega ära panna. Ta paneb tõesti vahel päris hullu, aga ega iga asi nüüd ka mingi sitt seal pole.
Võta palun natuke vaiksemalt, eks ole.

Ei pahanda,aga palun too mingi norm näide...

Tofoa
10.09.10, 16:16
aga ega iga asi nüüd ka mingi sitt seal pole.

eksid

pelmeen10
10.09.10, 18:50

Räägid kirjavigadest, mis asi on "motviatsioon"? Saade on suure algustähega "Terevisioon", peale koma on tühik. Ja kas sa jutumärke tõesti teha ei oska(proovi Shift+2)? :mad:

Kusjuures sina jätab iga postitusega debiili mulje!

Black Magic
10.09.10, 18:59
Räägid kirjavigadest, mis asi on "motviatsioon"? Saade on suure algustähega "Terevisioon", peale koma on tühik. Ja kas sa jutumärke tõesti teha ei oska(proovi Shift+2)? :mad:

Kusjuures sina jätab iga postitusega debiili mulje!

No kui tema igat postitust kommenteerib, siis peaks tema kirjavigadeta kirjutama. Oleks mina niipalju tarka pannud siis küll. Ma ei tea kas sa nüüd said pointist aru.

Iceman
11.09.10, 11:28
Lemmik:
Jalgpall
võrkpall
korvpall

vihatuimad
ameerika jalgpall
pesapall
kriket

btw isegi jälgin curlingut, fännan Sveitsi naiskonda kuna seal on üks mängija kes hirmsasti meeldib mulle. :love:

Black Magic
11.09.10, 11:34
Curlingut jälgin ka ise vahest Eurospordi pealt, kui suurturniirid on.

krissucool
11.09.10, 13:49
1.Korvpall
2.Jalgpall
3.Võrkpall

Ei meeldi:
1.Iluuisutamine
2.Kulturism
3.Iluvõimlemine

-meeelis-
11.09.10, 14:33
1.jalgpall
2.korvpall
3.saalihoki

Ei meeldi:
1.ratsutamine
2.ameerika jalgpall
3.olivõimlemine

Meintz
11.09.10, 15:15
Lemmikud:

1.Jalgpall
2.Korvpall
3.Kümnevõistlus

Vihatumad:

1.Ameerika rahvusspordialad (mittte koss
2.Jalgratta sõit
3.Poks

ChelseaFC
12.09.10, 16:52
ohhh....lahe teema

1. Jalgpall
2. Tennis
3. Rugby

1. murdmaasuusatamine
2. üldse kogu talisport (hoki, bobi, suusahüpped jne)
3. ratsutamine

Brick
14.09.10, 13:01
Lemmik

1) Jalgpall
2) Jooksualad (v.a maraton)
3) Korvpall

Vihatumad
1) Iluuisutamine
2) Sõudmine
3) Ratsutamine

sherf
15.09.10, 14:59
Lemmikud.

1.Jalgpall
2.Korvpall
3.Kergejõustik(v.a maraton)

Vihatumad
1.Maraton
2.Maadlus
3.Ratsutamine

terroriBanaan
15.09.10, 16:21
Lemmikud.

1.Diana
2.Rootsi rannavolle koondis
3.Dannar

Vihatumad.
Ei vihka ühtki spordiala, ükskõikseks jätab jooksmine

Daz Booob
15.09.10, 17:41
Lemparid

1. Jalgpall
2. Korvpall
3. Kergejõustik (v.a maraton)

За что босс?
1. Kõndimine
2. Jooksmine (maraton)
3. Ratsutamine

Teiresias
05.10.10, 22:48
VIH-A-TU-MAD !!!!!!!!!!!!!!!!!!

1.võrkpall - pikad higised mehed liibuvates pükstes umbses hallis palli toksimas. hallooo ??
2. korvipall- suht sama situation- mingi higiste meestevaheline kehakontakt ja räme hõõrdumine- beep beep my GAYDAR is peeping.
3. iluvõimlemine- nagu daaah????

LEMMIKUID:
1. vutt ... ON ELU !!!!!!!!!
2. kreeka-rooma maadlus. 1 sõna: traditsioonid ja haarded
3-4 kujundujumine ja riistvõimlemine. ülim vastupidavuse, koordinatsiooni ja eelkõike on riiistv. ülima tugevuse, tahtejõu ja kõlbelisuse verstapostiks noorspordi ajaloos

cáñamo
05.10.10, 23:10
VIH-A-TU-MAD !!!!!!!!!!!!!!!!!!

1.võrkpall - pikad higised mehed liibuvates pükstes umbses hallis palli toksimas. hallooo ??
2. korvipall- suht sama situation- mingi higiste meestevaheline kehakontakt ja räme hõõrdumine- beep beep my GAYDAR is peeping.
3. iluvõimlemine- nagu daaah????

LEMMIKUID:
1. vutt ... ON ELU !!!!!!!!!
2. kreeka-rooma maadlus. 1 sõna: traditsioonid ja haarded
3-4 kujundujumine ja riistvõimlemine. ülim vastupidavuse, koordinatsiooni ja eelkõike on riiistv. ülima tugevuse, tahtejõu ja kõlbelisuse verstapostiks noorspordi ajaloos

Oot oot kas maadlejad siis ei ole umbses saalis, kehakontaktis ja liibuvates kombinesoonides?

Teiresias
05.10.10, 23:20
no see on 1 asi, aga kreeka-rooma maadlusegaon seotud suured traditsioonid ja kombed ja uskumused, mis ulatuvad kaugele sellest ajast, kui meie veel väikesed olime ja elu najal liugu lasime.

Martin
06.10.10, 08:52
See on nõme, et Jürka postitusi tuleb nüüd mitme nime alt otsida.

mcnamara
07.10.10, 10:13
Kuna Black Magic on kahtlemata aasta foorumlane, siis tuleb tema loodud teemale kindlasti vastata.
Top 3 lemmikala:
1. Ratsutamine - inimese ja looma koostööd on müstiliselt kaunis jälgida.
2. Kergejõustik - tõeline lõõgastus on seda diivanil lösutades vaadata, eriti kui ta kestab päev läbi.
3. Curling - kenad naised nahkkinnastes luudadega jääd nühkimas. Seksikas ala.

Top 3 vihatumat ala:
1. Tõstmine - minu meelest on see loomuvastane kui inimene oma seljale vabatahtlikult haiget teeb. Pealegi ma vihkan ise raskete asjade tirimist.
2. Triatlon - üleinimlik pingutamine jubedates liibuvates kostüümides.
3. Pesapall - seda, et lööja pallile pihta saaks, võid ootama jäädagi.

HSQ
10.10.10, 18:06
:)
Jalgpall, võrkpall, jooksmine (lühike distants)

:(
Korvpall, Ameerika jalgpall, maadlus

eston maravilha
20.10.10, 00:27
Oot oot kas maadlejad siis ei ole umbses saalis, kehakontaktis ja liibuvates kombinesoonides?

ei, tõelised maadlejad on aadama ülikonnas, õliga kokku määritud ning teevad võtteid värskes õhus.

alehis
30.10.10, 05:05
+ Jalgpall, pokker, kergejõustik
- Ratsutamine, tennis, golf

Hogweed
30.10.10, 15:45
1.Jalgpall
2.Jäähoki
3.Mäesuusatamine - Kena adrenaliin, kui ise teha.

Vihkan:
1. Pesapall-Täiesti mõttetu ala. Kuidas saab seda üldse vaadata. Dejavu hetk 24/7.
2. Võrkpall..
3. Käsipall

Busby
30.10.10, 17:01
1.Jalgpall
2.Korvpall
3.Kergejõustik

Vihkan :
Pesapall
Kriket
Golf
Ratsutamine