PDA

View Full Version : Koostööpartnerid

kojamees
14.03.02, 16:11
Alates 15.03.2002 a. kehtib "Jalgpallihaigla" liikmetele "Coffik"us allahindlus -15%.:õlu:

kojamees
15.03.02, 22:40
Alates 16.03.2002 a. kaardi ettenäitajale -10% "Buffalo" Tallinn Liimi 1.:õlu:

kojamees
15.03.02, 22:43
Alates 16.03.2002 a. -15% "The Black Mount Pub" Tallinn Tammsaare tee 133.Seal esineb homme s.o. 16.03.2002 kell 21:00 "Smilers".Tuld herrad Ohvitserid!!:õlu:

oku
17.03.02, 13:04
Tubli töö! :)
Kas mõnes neist pubides ka korralikult jalgpalli saab vaadata :kaval:

kojamees
17.03.02, 16:10
jalgpalli vaatamisega on asjad veel lahti.Kuigi Buffalos on pidevalt Eurosport.Coffikus aga Fashion TV.EKS neid kohti tule ka.
Aga nüüd.Alates 16.03.2002 a. "Kamikaze" -10% .Kamikaze asub Mustamäe teel EKS Kaubamaja vastas Aadressil Söstra 2.:õlu:

Aff
18.03.02, 17:02
Väga tore, et Tallinnas asi juba niikaugel on.
Aga selline küsimus - kui kaugel Tartus pubidega läbirääkimised on?

:õlu: :õlu:

jimmy
18.03.02, 17:19
:õlu:
respect kojamehele!!!!!...tudengitele on iga voidetud penn tahtis..
:õlu:

vibu
19.03.02, 23:10
Ütleme nii, et toetajaid tuleb koheselt juurde, kui mõni mees oma mailivärgi korda saab.... Ja seda Haapsalust Rakvereni...

Alo
20.03.02, 15:39
Orginally posted by vibu

Ütleme nii, et toetajaid tuleb koheselt juurde, kui mõni mees oma mailivärgi korda saab.... Ja seda Haapsalust Rakvereni...

Vibu, mõne Rakvere jalgpallifänni aadressi võiksid mullegi privaati visata, teaks konsolideeruda. Nendel Rakvere fännidel, keda mina tunnen, minu andmetel mailiaadressi pole.. :)

Alo

Kamikaze
21.03.02, 15:51
Orginally posted by kojamees

jalgpalli vaatamisega on asjad veel lahti.Kuigi Buffalos on pidevalt Eurosport.Coffikus aga Fashion TV.EKS neid kohti tule ka.
Aga nüüd.Alates 16.03.2002 a. "Kamikaze" -10% .Kamikaze asub Mustamäe teel EKS Kaubamaja vastas Aadressil Söstra 2.:õlu:

Lisaks siia veel omalt poolt et kella 17.00-18.00 on iga jumala poolt loodud päev seal *õnnetund* ehk liikmetele mingi 22.50 liitri :õlu: eest

kojamees
21.03.02, 16:44
kas Saiake =Vamps?:õlu:

Kamikaze
21.03.02, 16:45
Orginally posted by kojamees

kas Saiake =Vamps?:õlu:

Jep!

ROOTSI KUNN
21.03.02, 23:11
Värske uudis kesklinnast- GEORGES BRWN on nõus-10%
kõigile JH-liikmetele,lisaks saab seal mõnusalt suurel ekraanil MM-mänge vaadata,suvel peale remonti ollakse nõus üks jalgpalliteemaline nurgake tegema.
Enne Eesti -Vene mängu on koht põhiline treffpunkt nii meile ,kui venelastele.Ehk tehakse isegi jalgpallipraad menüüsse.
Ja see kõik tänu Anti-Anti ja Jansa usinale tegevusele ning
suhetele.:doh: :õnnelik:

kojamees
27.03.02, 02:23
meie viies koostööpartner on "Depech Mode Bar" Tallinnas Nunne tänaval Nukuteatri all.Prossa teab kahjuks ainult papa aga ei hullu seal niigi sootsad hinnad.:õlu:

Kamikaze
28.03.02, 13:11
Ei tea kas The Black Mount Pub on ikka veel meie koostööpartner?:õlu:

kojamees
28.03.02, 18:00
elus ja terved ning suht rahul kui mitte arvestada nelja kasti jagu tühja õlle taarat.Kuis endal tervis.??:õlu:

jots
28.03.02, 23:18
mina leian, et black mount tegi endale väga suure kassa, millega kaasneb ka vaieldamatu rahulolu.
Taarat kommenteeriks nii, et pole midagi teha kui baarist pead õlut ootama 49 minutit ja 10 meetri kaugusel putkast saad selle kätte 3 minutiga.

kojamees
29.03.02, 11:50
ega siin vabandusi pole vaja otsida.Kõik oli niigi ülemõistuse lahe.LAHE!!!!:õlu:

vibu
29.03.02, 12:31
asi oli tõesti lahe. Järjekord oli tõesti mega, kuid alati sai ju mõnele tuttavale papi kätte anda ja õlled ära oodata. Bänd oli tase, mõned funktsionäärid samuti ning palja kõhuga PaPa... irw. Minul kui võõralt maalt tulnule jäi vähemalt mulje, et ka päälinna omad oskavad lõbutseda. Ajakirjandus oleks võinud ka kohal olla ja koondislased. Kuslikt kuulsin nagu, et koondislased olid hiljem Nimetas istunud. Senaatoriga oli nagu plaan linna peale minna, kuid kõik laitsid selle mõtte maha (venelased linnas bla-bla-bla) aga ega ei kahetse...

vandersell
30.03.02, 16:13
telekast nägin, et kanal2 oli kaameraga kohal ja võttis ilusasti kõik paljad poisid peale :P ise olin nuka taga ja ei pannud kaameramehi tähelegi- oli parematki teha-:õlu: libistada näiteks. Aga pigu oli mega, laup hommikuks sai pea korda

kojamees
04.04.02, 20:13
"Depech Mode Baar":õlu: Tallinn Nunne 4 Nukuteatri all Allahindlus pross on 10%.Rohkem infot www.depechmode.ee

oku
04.04.02, 20:26
VÄike parandus - www.depechemode.ee

margunn
05.04.02, 15:43
käisin eile coffic-us
ostsin 3 a le coq ja 1 kohv
arve 105 eek, soodust sain 2 eeki

mis teema on?

vandersell
05.04.02, 16:04
see küll õige pole- õlu a 30- ja kohv 15- .Mina arvasin küll, et see veits odavam koht on. Aga kas sa selle soodustuse (KAKS KROONI) üle hält ei tõstnud :kratsti:

oku
05.04.02, 16:37
Ei tea, mis jama on - mina olen nii Kamikazes, Black Mount Pubis kui Buffalos kenasti oma aleprotsendid kätte saanud. Mine proovi uuesti, äkki näkkab :õlu:

Sen
05.04.02, 20:54
Originally posted by margunn

käisin eile coffic-us
ostsin 3 a le coq ja 1 kohv
arve 105 eek, soodust sain 2 eeki

mis teema on?

Mina arvan, et sa polnud kaine!

õlu maksab 28 eeku
ja kohvi 15 eeku
kokku 99 eeku
-10%= 89,10
ja miks sa seda siin küsid? coffikus ei osanud küsida või ei osanud sa 4 numbrit kokku liita :D

kojamees
05.04.02, 21:23
Sorry aga küsi ma peab alati,seda enam et kaardinäidis on kassa peale kleebitud.Iga päev võetakse mingid uued lambad tööle,kellele pole muchvigi seletatud.:õlu:

Andy
08.04.02, 22:14
Originally posted by ROOTSI KUNN

kõigile JH-liikmetele,lisaks saab seal mõnusalt suurel ekraanil MM-mänge vaadata,suvel peale remonti ollakse nõus üks jalgpalliteemaline nurgake tegema.
Enne Eesti -Vene mängu on koht põhiline treffpunkt nii meile ,kui venelastele.Ehk tehakse isegi jalgpallipraad menüüsse.

Nagu ma aru saan asi ei kehti, käisin seal laupäeval ning allahindlust ei saanud, öeldi, et leping pole veel allkirjastatud. Keegi teab milles asi on?

jansa
09.04.02, 16:04
Originally posted by Andy

Originally posted by ROOTSI KUNN

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::

Kojamees pidi asja korda ajama aga ilmselt suures jalgpalli tuhunas ja reisipalavikus on unustanud... kurb igaljuhul. Üritame asja ikkagi sel nädalal sellisel juhul korda saada. Sry.
Nagu ma aru saan asi ei kehti, käisin seal laupäeval ning allahindlust ei saanud, öeldi, et leping pole veel allkirjastatud. Keegi teab milles asi on?

ROOTSI KUNN
10.04.02, 20:59
Jansa ja Anti-Anti minge tehke see leping ise ära ,sest Kojamehest pole ilmselt asja ja pealegi on ta praegu Kanaaridel puhkamas. Ning tegelikult on ju see teie rida ja Anti tuttavad. Oleks hea ,kui MM-iks saaks lepingu korda.

airmike
16.04.02, 23:57
Pärnus on pubi-SEPA 7,seal käib koos igavesti tore kaader,ka omanik Ivar pärtel on teada-tuntud spordihuviline,kes selle asjaga teil seal tegeleb ,võtka temaga ühendust,ta on äkki koostööst huvitatud?:õlu:

kojamees
17.04.02, 16:42
ma arvan et selle George Browni kohapealt pole mul muchvigi lisada ei kehti seal ega ka hakka kehtima mingi ale.See et rootsi Kunnil oli sellega tuli takkus ja muudkui kiirustas ning selle siia ylesse riputas enne kui leping sölmitud.Sama moodi kiideldi "Postimehes" a`la ametlik-ametlik Pubi:õlu: MONKEY BUSINESS:Ma arvan ega sealt head nahka ei tule kui vana teatab et ta peale mängu "öunte pealt vaatab"

Miq
17.04.02, 19:08
Mitteametlike pubide nimekirja võib ka vist lisada O'Malleys (krt ei teagi, kuidas täpselt kirjutada), kus tänu Margunni diplomaaditööle ja müüja teadmatusele sai õlle viimati 25 eeguga kätte:õnnelik:

Kamikaze
17.04.02, 19:54
Originally posted by kojamees

ma arvan et selle George Browni kohapealt pole mul muchvigi lisada ei kehti seal ega ka hakka kehtima mingi ale.See et rootsi Kunnil oli sellega tuli takkus ja muudkui kiirustas ning selle siia ylesse riputas enne kui leping sölmitud.Sama moodi kiideldi "Postimehes" a`la ametlik-ametlik Pubi:õlu: MONKEY BUSINESS:Ma arvan ega sealt head nahka ei tule kui vana teatab et ta peale mängu "öunte pealt vaatab"

Mul üsna hiljutise Brownesi juhtivtöötajana pole muud lisada kui ,et seal pole ei tulevikus ega pole ka minevikus olnud kellelgi ühtegi head deali teha õnnestunud. Vähmalt mitte Rein Kilgi omanikuks olemise ajal, nii et ärge kurvaks muutuge kui see ka meil tegematta jääb. Lisaks veel niipalju et suur televiisor sai kah läbi ussim.nni Kilgilt välja kaubeldud ning sedagi kaalus ta ligikaudu aasta. Töötajad kes sinna veel jäänud on nõuavad aga igalt kliendilt aplausi sest kui majas on iga töötaja kohta 1 direktor siis ... noo vabandage väga. Käige parem seal kus asi kindel!! Black Mount, Kamikaze jne.

Kellelegi kurja tahtmata!!:õnnelik: :D :D :D

kojamees
23.04.02, 01:00
EI KIIRUSTA lepingu sölmimisega:ham1:Kahjux jah ei ole nad veel valmis meiega lepingut sölmima:kurb5: :kurb10: :kurb9: :kurb3:

jansa
23.04.02, 14:40
...siiski Georges Brown ja Nimetu oleksid huvitatud - tegutse Koja tegutse...

Poborsky
23.04.02, 16:07
Korralik fotofirma soovib teha diili, mille kohaselt JPH liikmed saaksid oma reisi- jm fotod vähemalt 10 % odavamalt ilmutatud. Täpsustamisel.

rauno
23.04.02, 16:51
Ma pole küll JH liige,kuid reklaame kuulates raadiost jm. te Laksu Halli nimelise pubiga pole proovind miskit,nad reklaamivad end kui jalpalli sõprade koht vms.see seal roosikrantsi 1 linnavalitsuse all nurgapeal :õnnelik:

Poborsky
23.04.02, 20:42
Hea mõte!

Aga miks sa liige ei ole?

rauno
23.04.02, 21:10
Varsti olen :)

kui saan ankeedi jansalt mailile ja soovitajad kirja siis olengi ehk ;)

minu arvéstuse järgi ehk peale eesti võitu poola üle 1:0 varssavis ja uhked pidu bonabussis :r66m2:

Poborsky
24.04.02, 15:51
Usun, et nö bonabussis leiad soovitajadki:)

ROOTSI KUNN
25.04.02, 00:38
AINA KUUMEMAKS LÄHEB!!!

Homses minu postituses kuum uudis kesklinna tuttuuest restoranist ,mis pakub JALGPALLIHAIGLALE 20% hinnasoodustust.
Lugege kõik ja andke teade sõpradele edasi.

jots
25.04.02, 14:20
Mina leian, et varsti on jalgpallihaigla kaart kõige sefim kaart kogu tallinna peale - igaltpoolt saab alet nii mis mühiseb.

Isegi kaubamaja naistepesu osakonnas saad kopsukad -20% kätte.

vandersell
25.04.02, 14:26
Originally posted by jots

:D :D :P mis muud kui kopsukaid ostma!!!

jansa
25.04.02, 15:20
Originally posted by vandersell

Originally posted by jots

:D :D :P mis muud kui kopsukaid ostma!!!

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::

mis te naerate ja seletate siin selle üle - minu naine on näiteks väga õnnelik selle üle et saab WonderBraad nüüd paar sotti odavamalt kätte, ehkki ise liige ei ole veel, kasutab minu kaarti....:P Tõsine värk!

vandersell
25.04.02, 16:34
kas te tahate öelda, et see polnudki nali?? Mul on vist midagi kahe silma vahele jäänud, koostööpartnerite all ei ole näinud...:sega10:

Poborsky
25.04.02, 19:18
Aina hullemaks läheb: täna hommikul helistas Mati Kaal: nemad soovivad anda 15% piletisoodustust ning ka meiega jalgpalli mängida. Vastutasuks soodustuse eest tahavad, et me loomaaeda igalpool tutvustaksime ning logo lipule paneksime.
Loomad pidavat juba kaks korda päevas trenni tegema, ahv pidi MMi ajaks eriti heasse vormi jõudma:)

vandersell
25.04.02, 19:55
Eino leino... normaalne värk ju..loomade jalgpall :D :D Aga see jäi selgusetuks, et pange meie logo lipule. Eesti lipule või???

kyps
25.04.02, 20:21
Lõvid on ju lippude peal olemas:) Meie pool on lepingust seega täidetud.

Loomaaeda tahaks aga küll, seal tunnen end kohe kuidagi eriti koduselt :D

rauno
25.04.02, 20:41
Loomaaia vapiks pole vist lõvi vaid ilves.
Arvata on et ka Mati Kaal pidas silmas loomaaia vappi mitte Eesti oma.
:) ehk siis tulevikus sinised ilvesed või sinine loomaaed(blue zoo)?:D
*kuskil siin foorumis on arutelu mis nime võiksid eesti jalkafännid kanda*:P

jansa
25.04.02, 20:52
Poborsky tahtis öelda lipsule mitte lipule..
ja nüüd eriti kuum uudis meie erootikahuvilistele tõupullidele SexShop Kaupmehe 6 on huvitatud meile ....

Poborsky
25.04.02, 23:08
Blue zoo on päris hea. Mida negatiivset oleks ****de loomaaias?

kojamees
29.04.02, 19:51
Pean teile teatama härrased ,jätkem nali ja jant.Nimelt pole ei Tallinna Kaubamaja ega ka Tallinna Loomaaiaga veel mingit Diili.
Meie uus koostööpartner on "Laksuhall" Roosikrantsi ja Vadaduseväljaku nurgal.Liikmekaardi ettenäitamisel -10%.Läbirääkimised Fotofirmaga käivafd:ham2:

ROOTSI KUNN
30.04.02, 13:33
Laks ootab Hallis

Kõik JH- liikmed siis täna teist poolfinaali sinna Laksu Halli vaatama.Kohad reserveeritud ja mäng algab 21.30

ROOTSI KUNN
30.04.02, 13:47
UUS KOOSTÖÖPARTNER

Asub Lauteri ja Maakri nurga peal Olümpia Hotelli kõrval.
tel:646 65 37 ja 056 486 559 KALEV ,omanik on hea tuttav.
Spets menüü MM-iks.+ odavad praed.
Õlu -20% , sees on kogu Saku valik. Kanged joogid -10%
Üles pannakse suur ekraan ning välja seinale ka JH-gla
toetaja reklaam ning mängude kava ning kellaajad.
Lahtiolekuaeg vastavalt meie soovidele ,kas või hommikul vara jne.
Peatselt saate siin ka pilte sellest baarist vaadata. Igal juhukl suur ,mõnus ja avar koht ,värskelt remonditud(2 weeks

lazyglub@hot.ee

winki
30.04.02, 16:22
vastikult head uudised on siin kõik:idee:
aaga kas mitteliikmed ka laksu halli tohivad tulla?
äkki saab soovitajate allkirjakogumisega algust teha ?:sega10:

rauno
30.04.02, 16:44
Hakkan taotlema juuni keskelt sissekirjutust Lazy baari :õnnelik:

olen alati tahtnud kesklinna elama asuda :D

kojamees
30.04.02, 17:22
Teisipäeval ootame kõiki "Laksu Halli" ja Kolmapäeval "Kamikazese"sse vaatama futti.Peale selle tuleb kohale veel reklaamifirma inimesed kes teevad kõikidest võimalikest kandidaatidest proovifotod.Nimelt on peatselt tulemas uus reklaam kus lahkelt paluti osalema "Jalgpallihaigla" liikmeid ja teisi jalgpallifänne.Täpsem info kohapeal.Kellaajaks on 21:30.Üheskoos võimalus nautida Futti telekast.

winki
30.04.02, 17:40
jeeee, kamikazes kindlalt kohal :õnnelik:
..ja kui pilti ka veel tehakse:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

vandersell
30.04.02, 17:46
Kamikaze on ülimõnus koht, mittesuitsetajate sektor jne. Aga tervis võib seal ikkagi rikutud saada, eriti kui viibida kella 17-18, siis on Orikas JH liikmetele 22.50. Nii minuga juhtus viimane neljapäev... veel pühapäeval andis tunda :lahe:

kyps
30.04.02, 17:53
Nigula peeru laksaks küll hää meelega ja kui veel vutti kõrvale näidatakse:)

Ei lähe küll teemasse aga teadmiseks neile, kes kuskil kõrtsus täna juua ei kavatse, et alkoholi müüakse aint kuni 19:00-ini, ma näiteks ei teadnud seda. Ilmselt leidub veel selliseid :oih:

rauno
30.04.02, 17:54
Kamikadze mõnus jah,kodu ligidal ja puha(5min ratatata) ;)
Eh lahe vaadata et olen suutnud winkist väikestviisi fänni teha :P
*õhtused uefa mängud abiks*
selle eest saan kodus muidugi peksa nüüd a pole hullu :deemon:

Kosk
30.04.02, 19:14

Kamikaze on ülimõnus koht, mittesuitsetajate sektor jne. Aga tervis võib seal ikkagi rikutud saada, eriti kui viibida kella 17-18, siis on Orikas JH liikmetele 22.50. Nii minuga juhtus viimane neljapäev... veel pühapäeval andis tunda :lahe:

Olgem ausad, 17:00 - 18:00 on Kamikazes häppikas ja siis saab 22.50.- eest tervelt 2 õlle:õlu:

vandersell
30.04.02, 19:17
Originally posted by Kosk

Olgem ausad, 17:00 - 18:00 on Kamikazes häppikas ja siis saab 22.50.- eest tervelt 2 õlle:õlu:

Nojah, selline pisiasi jäi mainimata :P minu jaoks oli see lihtsalt iseenesest mõistetav .
Aga täna soovin kõigile ilusat :õlu:

Kamikaze
30.04.02, 19:44
sellise meeliülendava jutu eest siin foorumis ja lubas kasutada igat võimalust et kolmapäevaks ka suur ekraan uuesti üles panna.?
Kas on veel mingeid reaalseid soove Kamikaazelt , et asi veelgi meeliülendav oleks.

kojamees
02.05.02, 14:07
Sooritage julgemini ettepanekuid Saiakesele,ta nimelt töötab seal ja kõik nii hää kui halb läheb otse ülemuste kõrvu.

rauno
02.05.02, 15:17
Niih käisin ka eile winkiga Kamikadzes ;)
*luurasime JH omasi nende seljataga*

Kamikadzele ettepanek mida tegelt varemgi tahtnud teha on see et võiksite rattalukustus koha orgunnida,sest eila oli küll hoov tühi a kevade poole viite lauad hoovi siis seal ruumi vähem :doh:
A muidu nagu alti kõik very good :D

Kamikaze
02.05.02, 19:02
Originally posted by rauno

Niih käisin ka eile winkiga Kamikadzes ;)
*luurasime JH omasi nende seljataga*

Kamikadzele ettepanek mida tegelt varemgi tahtnud teha on see et võiksite rattalukustus koha orgunnida,sest eila oli küll hoov tühi a kevade poole viite lauad hoovi siis seal ruumi vähem :doh:
A muidu nagu alti kõik very good :D

Sügisesed tormid tegid meilegi paha ja viisid ühe värava eest. Aga täna käisid juba töömehed kohal ja vaatasid mis vaja et aia jälle ette saaks. Sellega lahenebki mure nimega ratta hoidmine, sest siis on kõik rattad hoovis luku taga. Tuleb ainult baarist paluda et värav lahti tehtaks.

vandersell
02.05.02, 19:13
Tean küll seda drink and drive :P võib õnnetult lõppeda. Endal pole veel juhtunud, aga elus võib veel kõike juhtuda. (siinkohal rääkisin rattaga sõitmisest, autoga pole kunagi joobes sõitnud)
Selline asi veel- käin ikka aeg-ajalt Kamikazes ja Buffalos ja iga kord mõtlen, kas siin jalgpallirahvast ka on? Nii julge inimene ma ka pole, et igaühelt eraldi küsida, või siis üle saali karjuda. Kallis rahvas, aidake, kuidas murest jagu saada;)

Murelik vandersell Tallinnast :õlu:

kojamees
03.05.02, 19:44
See on ravimattu haigus.Jalkahuvilisi on pea absoluutselt võimatu ära tunda,kui ise pole joogine.Siit ka ravim ,Joo rohkem ja "inimesed polegi sead"!!:lahe:

wiiner
05.05.02, 14:36
Jansa tahtis, et ma mõned pildid üles paneks... Üks on siis kohe foorumis kõigil näha ning ülejäänud saate tirida altjärgneva lingi (Laysi Baar.zip) kaudu...

http://www.soccernet.ee/img/foorum/laysi_baar.jpg

Kamikaze
09.05.02, 16:42
...ehk mis arvate kui Kamikaze pubis oleks riiul millel seisavad ning ootavd oma peremeest 1 liitrised saapa kujulised õllekannud ja millele oleks trükitud selle omaniku nimi ja näiteks Jalgpallihaigla logo- kui see kuskil olemas on?? ootan aktiivset vastukaja. Niipalju siiski veel , et see kes seda sooviks see peaks siiski loobuma mingisugusest sümboolsest summast mis läheb kirja trükkimiseks-klaas on pubi poolt ja juba kohal !:õlu: :õlu: :õlu:

Tembu
09.05.02, 16:57
Isiklik kann tekitaks miski kuninga tunde...Et näed,lihtinimesed joovad "tavalistest" aga mina ISIKLIKUST kannust...Miks mitte.Oleks käsi

vandersell
09.05.02, 16:59
mina nii poolt kui olla saab!!! Broneeriks ühe ära! Ja arvan, et leian veel paar sõpra, kes ühinevad. Aga kas selline võimalus on ainult JH liikmetele? kõik sõbrad pole...

rauno
09.05.02, 17:21
Kusjuures saapakujulised kannud on lahedad.Olen wellingtonis(pubi kaupsi juures) joonud neist.Seal olid küll väikesed vist 0,3l.kui teatud asendis kannu hoida ja juua mulksub õlu päis hästi ja saab ka näo õlleseks. :D
idee hea.
samas kas kannu on võimalik saada kõigil kes tahavad ja maksavad või on ka mingid kriteeriumid?

*bronnib 2:P *

Kamikaze
09.05.02, 17:26
miks ei peaks kõik saama? Muidugi saavad aga ainult haigla liikmetele paneks peale vee liikmekaardinumbri ja logo mis on liikmekaardi selja peal. Võibolla soovivad mitteliikmed sinna oma lemmikklubi logo või mida iganes. Kirjutame ja arutame.

kyps
09.05.02, 17:33
Ma ise arvan küll, kui nüüd sajad inimesed endale kannu tahavad, kelledest mõni seda asutust ainult paar korda aastas külastab, tekib teil seal probleem ruumiga ja teenindamisega, et katsu leida nüüd hops, hops juhani, mihkli ja antsu kannud hulludest virnadest:)

Loodan et ma eksin:) Püssirohukeldris on kah mingi taoline süsteem, aga seal vist ainult püsikundede ja muidu staaride kannud.

Kamikaze
09.05.02, 18:12
Nii, sain nüüd teada hinnad mis nende kirjade trükkimise eest tahetakse.

1 varaint- mustvalged kirjad kus on nimetatud omaniku nimi, liikmekaardi number ja kuuluvus jalgpallihaiglasse= 40,-
2 variant mustvalged kirjad kus on nimetatud omaniku nimi, liikmekaardi number ja varviline logo liikmekaardi seljalt = 70,-

Vahe on päris suur nii, et isa olen küll esimese variandi poolt.
Ei saa jätta kirjutamata ka seda, et küsisin hindasid vaid ühest kohast ( vabaduse väljaku tunnelis asuvast putkast). Kui kellelgi on kuskil käsi sees ja saaks odavamalt olen nõus valmis koostööd tegema.

To Kyps! Kahtlen et neid inimesi sadu saab olema kes seda oma nime klaasile tahavad, aga kui ikkagi on siis hakkab tööle järgmine süsteem; Klaasi omanik astub pubisse ja esimene asi mida te teeb on see , et läheb riiulite või aknalaua juurde ja võtab oma kannu. Sellega siirdub ta sujuvalt lauda või baari ning ettekandja-baaridaam täidab selle mõne hetkega just klaasiomanikule sobiva kesvamärjukesega. Lahkudes jätab ( kui usaldab) klaasi lauale või viib ( kui ei usalda) baari. Lihtne!! Kindlasti pean Pubi huve silmas pidades välja mõtlema variandi miks ei peaks klaasi omanik seda klaasi omale koju viima! Vot selle koha pealt ootan küll abi. Lihtne oleks võtta tagatist või a la midagi sellist aga kas kõik oleks nõus jällegi rohkem raha välja käima?

vandersell
09.05.02, 18:18
Originally posted by Saiake
Klaasi omanik astub pubisse ja esimene asi mida te teeb on see , et läheb riiulite või aknalaua juurde ja võtab oma kannu. Sellega siirdub ta sujuvalt lauda või baari ning ettekandja-baaridaam täidab selle mõne hetkega just klaasiomanikule sobiva kesvamärjukesega

Kas sellise variandi juures ei ole probleemiks kogunev tolm kui näiteks jääb ühel nädalal käimata?
Ja veel- võiks mingid proovieksemplarid ka olla, siis saaks vaadata, kumb variant rohkem sobib-kas must-valge või värviline

Kamikaze
09.05.02, 19:12

Klaasi omanik astub pubisse ja esimene asi mida te teeb on see , et läheb riiulite või aknalaua juurde ja võtab oma kannu. Sellega siirdub ta sujuvalt lauda või baari ning ettekandja-baaridaam täidab selle mõne hetkega just klaasiomanikule sobiva kesvamärjukesega

Kas sellise variandi juures ei ole probleemiks kogunev tolm kui näiteks jääb ühel nädalal käimata?
Ja veel- võiks mingid proovieksemplarid ka olla, siis saaks vaadata, kumb variant rohkem sobib-kas must-valge või värviline

Kindlasti ei ole probleemiks klaasi loputamine enne sinna millegi sissevalamise alustamist. Aga ok, ma arvane et see teema jääb rohkem meie pubi kui liikmete arutada ja selle pärast muretseda.
Panin paberile kaks võimalikku variant: Mis arvate?

Kamikaze
09.05.02, 19:15
Ma olen vist emane et ei saa selle faili lisamisega hakkama!!!!!!!!!!!!!:trafck: :trafck: :trafck: :trafck: :trafck:

Kindlasti ei ole probleemiks klaasi loputamine enne sinna millegi sissevalamise alustamist. Aga ok, ma arvane et see teema jääb rohkem meie pubi kui liikmete arutada ja selle pärast muretseda.
Panin paberile kaks võimalikku variant: Mis arvate?

rauno
10.05.02, 13:35
värviline oleks vist ilusam(logo vms) ja ega see 70 eeq nii väga kallis nüid ka pole :)
selline minu arvamus :jump1:

selleks et vähendada klaaside tolmumist seestpoolt tuleb klaasid lihtsalt tagurpidi panna st.põhi ülespoole :r66m7:

Kamikaze
10.05.02, 13:55
Tegin enda nimega ühe klaasi valmis ja olen täitsa häppi. Panen selle baari nähtavale kohale. Keda huvitab tulge vaadake ja kui soovi on jäta oma liikmenumber, liikmenimi ( see mis on kaardi peal ) ja 40,- eeku mustvalge või 70,- eeku värviline. Kui liige ei ole jäta hüüdnimi, põhjus miks ei ole liige ja mingi huvitav number millega sind seostada saab.

vandersell
10.05.02, 14:20
Aga kui mul on liikmekaardi peal teine nimi kui see, mille all ma siin foorumis esinen? kas siis ma vanderselli ei saa või :(

rauno
10.05.02, 14:25
ma pole veel liige :(
aga varsti olen :D *lootus kustub viimasena*
saiake ega 15-ks kuupäevaks suurt ekraani ei saa üles?
siis on finaalmäng :)

Kamikaze
10.05.02, 15:45

Aga kui mul on liikmekaardi peal teine nimi kui see, mille all ma siin foorumis esinen? kas siis ma vanderselli ei saa või :(

Muidugi saad! Selle järgi ongi lihtsam kodanikke tuvastada kui kasutad nime mille järgi sind tuntakse. Minu klaasil on kah mitte saiake vaid Vamps.

Kamikaze
10.05.02, 15:46
Originally posted by rauno

ma pole veel liige :(
aga varsti olen :D *lootus kustub viimasena*
saiake ega 15-ks kuupäevaks suurt ekraani ei saa üles?
siis on finaalmäng :)

Väga suure tõenäususega saab.

vandersell
10.05.02, 15:53
no siis peab täna tsekkama tulema. Kas ise ka tööl oled?

Kamikaze
10.05.02, 15:57

no siis peab täna tsekkama tulema. Kas ise ka tööl oled?

Muidugi.

rauno
10.05.02, 16:39
konsulteeris õrnema poolega ja arvab et peale emadepäev kontserti paras kamikazes õlle teha. :r66m7:

vandersell helista kui vaja abi kummutamisel 05105643 :D
arvan(loodan) et tunniga on kontsert läbi et sel ajal 18-19 mobiil ei vasta a iljem ennem küll :ham12:

Kamikaze
15.05.02, 15:36
Olete kõik oodatud täna õhtul Kamikazesse. sebisime suure ekraani ja projektori nii et kõik OK!

Sen
15.05.02, 17:51
Nüüd siis suurepärane võimalus JALPALLIHAIGLA
liikmetel ilmutada filmi ja teha fotosid 20 % soodsamalt :r66m15: :r66m15: :r66m15:
Kohad kus oma fototeenused kätte saate on:

Morgan Foto
Viru Torn

Jyrka
15.05.02, 21:01
Morgan Foto on mu issi oma :D

kojamees
16.05.02, 05:16
Taas üks märg negatiiv vedelema jäetud?!?

kojamees
21.05.02, 05:09
Julgemalt Herrad
Kõik kes Poolas käisid ja klõpsutasid pilte,nüüd on teil võimalus neid 20% odavamalt ilmutada.Morgan Fotol on Tallinnas 4 müügiesindust ja Viljandis üks pluss Tallinnas "Viru torn".TULD:kohv:

Kamikaze
27.05.02, 18:25
ehk siis näitame igat mängu televiisoritest ja poolfinaale ning finaali suurelt ekraanilt. 31.05.02-30.06.02 on Kamikaze pubi jalgpallihaigete päralt.
Alustame 31.05 toimuva avatsermoonia näitamisega ja lõpetame 30 juunil toimuva finaaliga.

meeldetuletuseks: kui kellelgi on soov saada endanimelist 1 liitrist õlleklaasi siis andke teada.

Miq
28.05.02, 15:05
Nii, Saiake palus, et äkki saaks foorumisse ka üles panna õlleklaaside näidised - umbes sellised nad peaks välja nägema.

ROOTSI KUNN
28.05.02, 16:22
Suur ekraan terve MM-i aeg.

Nagu kõik juba teavad siis ootab Lauteri ja Maakri nurgal meid mõnus baar juba alates kella 8.00 hommikul.
Terve baar meie päralt ning erimenüü ning hubane olemine. Olete kõik vist ka pilte sellest baarist näinud siin samas teemas , mõned postitused tagasi. Igatahes on ikka hea kvaliteediga suurelt ekraanilt hoopis parem mänge vaadata . Ka ei sega seal igasugused pühapäevakülalised kes kohe ,kui natuke lärmi teed ,hakkavad nina krimpsutama. Kõik rahvas on oodatud kesklinnas asuvasse LAYZY BAARI
hea ka töölt korraks ära lipsata ning keha kinnitada.

Pean tunnistama ,et konkurents vutisõprade pärast on tige
aga see on samas meeldiv ,et meiega juba arvestatakse.

ROOTSI KUNN
28.05.02, 16:31
Siin toon veel kord LAZY BAARI ANDMED

tel:646 65 37
056 486 559 Kalev
lazyclub@hot.ee LAUTERI 7C

Heliloojate maja kelder -Olümpia hotelli kõrval.
Kõik õlled ainult 20.- eeki jne.

Tembu
28.05.02, 18:12
Ma kardan,et tööpäevadel jääb külastatavus nadiks...Aga jumal teab...Kuid weekendidel oleks küll vahva miskit põnevat mängu suurema seltskonnaga jälgida(näiteks inglise-rootsi)...Seega võib vabalt jõud ühendada:õlu: :reiv: :kokk: :ham7: :ham8:

rauno
28.05.02, 18:23
alates 15.06 mul puhkus ja ei oskagi valida kuhu peaks kolima mänge vaatama:D:D :D
enne 15dat pisteliselt ehk vaatab kus parasjagu mängu aeg olen seal vaatn :P
a layzy baar tundub hea variant olevat praegu:D
02.06 kestavad mängud päris pikalt oli vist kuni 16.30-i :D

Pätu
28.05.02, 20:20
teised mängud on nagu on, aga Inglise - Rootsi mängu tahaks küll miski "gängiga" vaadata ;)

saate kõik jälle mulle igasugu asju lubada ;)

Kamikaze
29.05.02, 22:07
Kamikaze teeb nüüd sihukese lükke et annab kõigile vutisõpradele MM-i ajal 2 Carlsbergi 25,- eest !!!!!!!!! Ehk siis mitte Happy Hour vaid Happy 744 Hours.

Tulge külla!

Tembu
30.05.02, 13:19
Saiake, kas Carlsbergi on ikka 0.5liitrit? Tean kohti, kus seda jooki pakutakse 0.4L anumates ja nõutakse ikka 25EEKi.
Kui kui 2*0.4L=25krooni, siis pole seegi paha investeering.
See you,Kamikaze on Saturday!!

Kamikaze
30.05.02, 13:39
... kann ongi kahjuks 0,4 liitrine ja 0,5 liitrist polegi. 0,4 liitrit ongi taanlaste arvates õige kogus õlut korraga kannus; ei lahtu ära ja ei lähe soojaks nagu k.si jne. Aga seda taanlaste meelest. Kuid siiski 25,- kahe "õiges mõõdus" kannutäie hea õlle peale pole küll palju makstud. Või mis? igatahes ootame kõiki.

Originally posted by tremboni

Saiake, kas Carlsbergi on ikka 0.5liitrit? Tean kohti, kus seda jooki pakutakse 0.4L anumates ja nõutakse ikka 25EEKi.
Kui kui 2*0.4L=25krooni, siis pole seegi paha investeering.
See you,Kamikaze on Saturday!!

vibu
30.05.02, 13:58
Kes Võrru satub, siis parim koht MMi vaatamiseks on pubi Õlle 17. Ning kaks õiges 0,5l kannu ALeCoqi tuleb arvatavasti 20eekuga kätte. Aga teil päälinnas võib sellistest asjadest loomulikult vaid und näha...:õnnelik:

Tembu
07.06.02, 13:14
Alright, ongi see päev käes ,kus Argentiina ja Inglismaa kohtuvad. Seega, inimesed, kus te seda kavatsete jälgida? Seltsis oleks segasem!

Tembu
25.07.02, 18:57
Siuke küsimus tekkis seoses algava Premier League hooajaga,et kas ons äkitse tekkinud uusi koostööpartnereid nende pubide hulgas,kes näitavad eelpool mainitud liigamänge live´s? Hea hinnaga vaataks mänge muidugist nende juures!

P.S. Igatahes,õlu odavamaks,igatahes!

Kamikaze
16.08.02, 19:10
KAMIKAZE
pubil on ülim rõõm kutsuda kõiki MTÜ JPH liikmeid ja muidu vutisõpru 21.08.02 õhtul peale jalgpallikohtumist ametlikule afterpartyle. Oma nõusoleku teile meelelahutuse pakkumiseks on andnud muusikaline kolektiiv nimega Vennaskond. Ärgem siis unustagem , et õlu on meil pealinna kohta ikkagi soodne ( kõik sakud 0,5l = 20,- ) ja MTÜ liikmetele veel 10% ( 2,- ) odavam. Liikme 10% soodustus kehtib kõige kohta mida teile baarist ja köögist pakutakse. Natukene kurvemaks teeb asja see , et esimest korda meie pubi ajaloos oleme sunnitud müüma pileteid hindadega JPH liikmekardi omanikule 35,- päevase vutilahingu pileti või flaieri ( täna hakatakse kujundama ja kohe-kohe saab valmis )ettenäitajale 40,- ja tavalisele linnakodanikule 50,- . Mängupileti/flaieri ja liikmekaardi ettenäitamisel maksab pilet ikka 35,-. Hinnad on samad mis olid pärast venemaaga kohtumis Black Mount pubis, seega loodan et vastuvõetavad. Samas lubame et õlu meil otsa ei saa ja ruumi jääb ka hingamiseks ( lihtsalt koht on vähe suurem ) Oleme avatud vähemalt kella 02.00-ni või publiku tungival nõudmisel ka kauem.

Hoidke end siis kolmapäevaks.
Nägudeni

Lisa infi pubi kohta saab kodulehelt ja niipalju teadmiseks et suure tõenäosusega olete te viimased kes sellest menüüst roogasid tellivad sest neljapäevast läheb käiku juba uus menüü. Ka on võimalik siis kohapeal kaeda ja soovikorral väikese raha eest lasta teha omale isiklik ( vaata paar lehte tagasi ) saapakujuline õllekann mis mõeldud õlletarbimiseks meie pubis. http://www.kamikaze.ee

Tembu
03.09.02, 16:13
Hmm, tekkis selline küsimus, et kas nn koostööpartnerid ei ole mõelnud CRO-EST mängu ühisvaatamist korraldada? Ja siis ka loomulikult sooduspakkumised(eelistatult alkoholile)...Või mis? Diskuteeriks,härrased ja prouased!:õlu:

Tembu
05.09.02, 16:17
Nagu näha olen ise rumal,et ei checkkanud eesti koondise teemat...Nüüd siis tean et progressiivsed inimsed vaatavad jalkat Kamikazes....We gonna kick their asses!!!

Poborsky
05.09.02, 18:14
Jalgpallihaigla kutsub kõiki Eesti jalgpallikoondise toetajaid 7. septembril söögi- ja joogikohta Kamikaze (Tallinn, Sõstra 2, Mustamäel Marja poe lähedal), kus toimub ühine kaasaelamine Horvaatia-Eesti jalgpallimatšile.

Pakutakse:
* jalgpall suurel ekraanil
* mängu ajal ehk kell 19.00-20.45 kõigile kaks Saku Originaali ühe hinnaga
* Jalgpallihaigla liikmetele kogu aeg 10 % allahindlust kogu menüüst
* ostes jalgpallimängu ajal 150kroonise Eesti koondise salli, saad 2 õlut kauba peale, muul ajal ostes kauba peale üks õlu

Kamikaze
05.09.02, 19:55
Tõsi ta on , et KAMIKAZE ootab laupäeval teid kõiki EESTI võidule horvaatia üle kaasa elama. Lisaks Poborsky jutule olgu lisatud et pakume välja valiku suupisteid soodsamalt kui muidu ja ootame teist mõnda kellel aega on ja käed küljest ei kukku ,meile natuke varem appi( Koja juba lubas tulla ). Nimelt kartes et ,mõni õhtune päikeskiir kogu vutilahingu jälgimise võib ära rikkuda katame aknad kilega( loe; prügikottidega ). Ja ukuge, akendest meil puudust pole. Kes saab abiks olla võtke ühendust Kojaga, minuga või lihtsalt andke kuidagi märku.

Seniks aga rõõmu ja kohtumiseni Suurel Laupäeval

Poborsky
09.09.02, 16:42
Fantastiline! Nö võitsime Horvaatiat nende kodus. Jõime Kamikaze õllest tühjaks. Seoses sellega küsimus: kas jäite rahule Kamikaze üritusega rahule? (et teinekord paremini orgunnida)

vandersell
09.09.02, 16:50
Originally posted by Poborsky

kas jäite rahule Kamikaze üritusega rahule? (et teinekord paremini orgunnida)
Muidu oli OK aga see vaatamise pool... seda annaks parandada- ntx projektoti pildi kvaliteeti vms. Ja see koht seina peal pole ka just kõige parem aga Kamikazes mujale vist ei olegi panna. Aga soovitus- ostku paar keskmise suurusega laiekraantelekat!:P
siis oleks küll hea vaadata. Mingi 50 tuhhine investeering- mis see Mürkale ära pole.

Rainman
10.09.02, 02:17

kas jäite rahule Kamikaze üritusega rahule? (et teinekord paremini orgunnida)
Muidu oli OK aga see vaatamise pool... seda annaks parandada- ntx projektoti pildi kvaliteeti vms. Ja see koht seina peal pole ka just kõige parem aga Kamikazes mujale vist ei olegi panna. Aga soovitus- ostku paar keskmise suurusega laiekraantelekat!:P
siis oleks küll hea vaadata. Mingi 50 tuhhine investeering- mis see Mürkale ära pole.
Just-just, nagu Tartus Zum-Zumis :kaval:

Poborsky
10.09.02, 19:19
Noh, Vamps, fännid nõuavad, pigista Mürkalt telekad välja:)

Manager
11.09.02, 14:51

Head mõtted jäägu viisakuse piiridesse.

vandersell
11.09.02, 15:01
Originally posted by Manager

Kuule Manager, äkki ikka põhjendad ka? Muidu on su postitused veits mõttetud.

Manager
11.09.02, 15:05

Kuule Manager, äkki ikka põhjendad ka? Muidu on su postitused veits mõttetud.

Mõttetus on see mis mõnda häirib nii, et ei suuda arusaada kus ta enda mõtted asuvad.Ta loeb teiste kommentaare ja teeb ka siis sellise järelduse ,et teistele meeldida.Püüa olla ja tegele rohkem sellega mis sulle tegelikult meeldib.
Ilusat päeva ja pikka iga.

vandersell
11.09.02, 15:09
See seal ülalpool sarnaneb väga minu ja MLS-i mõttevahetusega ühe teise teema all :P
Pole vist mõtet seda jätkata...

Alo
11.09.02, 18:31

Mõttetus on see mis mõnda häirib nii, et ei suuda arusaada kus ta enda mõtted asuvad.Ta loeb teiste kommentaare ja teeb ka siis sellise järelduse ,et teistele meeldida.Püüa olla ja tegele rohkem sellega mis sulle tegelikult meeldib.
Ilusat päeva ja pikka iga.

Manager, tunnista üles, sa oled kuidagi seotud Keskerakonnaga? Nii paljude sõnadega mitte midagi öelda...... :oih:

Alo

Tembu
11.09.02, 18:53
Alo,ma olen sinuga täiesti nõus!! Tundub, et mõttetute sõnadega püütakse risustada soccerneti kättemaksuks kurikuulsa loosungi eest(Savisaar on pede)...Asi läks kellgil vist väega hinge...:)

Kamikaze
11.09.02, 20:54
No kuulge... vahest aitab selle va keskerakonna igale poole toppimisest. Kui üks ütleb et üks teine kes soovitab oma soovidega natukene rohkem mõistusepiiridesse jääda, siis ei tasu teist ju kohe kõige hullemaks nimetada. Jutu iva selles et Kamikazes paari laiekraaniga televiisorit niipea ei näe ja tore on lugeda kui keegi selle kohta ka midagi arusaadavat ütleb. Oleme loomulikult avatud igasugustele soovitusetele ja soovidele kuid a la \"äkki saab 10 õlut tasuta\" ja \" küll müürsepal nende ostmiseks raha jagub\" ei ole just kõige suurema IQ -ga kodaniku poolt kirjutatud ( ärge võtke isiklikult ). Ehk siis uuesti - jääme tõesti mõistuse piiridesse, teeme toredat koostööd edasi ja äkki tõesti saab millalgi 10 õlut tasuta ja äkki tõesti on mingi päev meil paar televiisorit rohkem. Lihtsalt olge mõistlikud ning mõtetuste postitamise siia kui ka minule mõtetute pivade saatmise võiks nüüd lõpetada.

Rõõmu

vandersell
12.09.02, 13:33
Hmm.. Keskerakonnast ma ei ole, ei mõtle ka nende moodi.
Ei ole kellegilt TASUTA õlut nõudnud ega palunud.
Mis puutub laiekraantelekasse, siis sellest rääkisin seetõttu, et olin just päev varem käinud tehnikapoes ja seal näitas parasjagu sellisest telekast jalgpalli ja seda oli võrratult parem vaadata kui tavalisest kastist. Ja mina ei soovitanud osta 100 tuhat krooni maksvat riista- saab ka 5x odavamalt.

Kokkuvõtteks- minu postitus ei olnud mõttetu.

PS. Selliseid avaldusi võtan ikka südamesse küll.

Kamikaze
12.09.02, 13:57

Hmm.. Keskerakonnast ma ei ole, ei mõtle ka nende moodi.
Ei ole kellegilt TASUTA õlut nõudnud ega palunud.
Mis puutub laiekraantelekasse, siis sellest rääkisin seetõttu, et olin just päev varem käinud tehnikapoes ja seal näitas parasjagu sellisest telekast jalgpalli ja seda oli võrratult parem vaadata kui tavalisest kastist. Ja mina ei soovitanud osta 100 tuhat krooni maksvat riista- saab ka 5x odavamalt.

Kokkuvõtteks- minu postitus ei olnud mõttetu.

PS. Selliseid avaldusi võtan ikka südamesse küll.

Sry aga ma ei ole tahtnud kedagi solvata ega ole seepärast ka ühtegi nimetanud nii et hinga paar korda sügavalt sisse ja räägime jalgpallist edasi. OK!

Stinger
18.09.02, 17:22
kas oleks võimalik teha üks kindel ülevaade soodustustest
Nt: X baar X% soodustust X kellaajal
jne.
ning selle võiks riputada üles ka jalpallihaigla kodukale,sest praegune variant on väga laialivalguv ja toob segadust nagu eespool näha.
Kui ma eksin siis vaielge vastu, võikui on selline asi juba olemas
Terv, Stinger

buffalo
27.09.02, 17:45
Buffalo Pub esitleb

Laupäeval 28.09.02, kell 21:00 Legendaarse Skrewdriveri laulja IAN STUART DONALDSONI mälestuskontsert. Üles astuvad: P.w.a & Billy (Waels), pilet 70.-

PS Jalgpallihaigla liikmetele kehtib endiselt soodustus 10%.

Buffalo pubi pere

Poborsky
27.09.02, 17:57
Jalgpallihaigla liikmekaardi esitamisel saate järgmisi soodustusi:

Bona Reisid: kuni -10 % kõikidest jalgpallireisidest
http://www.bonareisid.ee/

Restoran Kamikaze: -10 % kogu menüüst
http://www.kamikaze.ee/

Buffalo Pub: -10 % kogu menüüst
Buffalo Pub OÜ
Liimi 1, 10621 Tallinn
(0) 656 2713

Black Mount Pub: -10 % kogu menüüst
Resera OÜ Black Mount Pub
Tammsaare tee 133, 12915 Tallinn
(0) 657 0455

Depeche Mode Baar: -10 % kogu menüüst
http://depechemode.ee/EST/Fans/pub.html

Laksu Hall: -10 % kogu menüüst
Tipson OÜ Laksu Hall
Roosikrantsi 1, 10119 Tallinn
(0) 640 4499
Lahtiolekuajad: E-R: 8.00-24.00, L: 10.00-24.00, L, P: 0.00-2.00, P: 12.00-24.00

Morgan Foto: -20 % filmi ilmutamise ja piltide ilmutamise pealt
http://www.morgan.ee/morgan.htm

Rakvere Teater: -30 % etenduste piletitest
http://www.rakvereteater.ee/

Juuksur Tõnu Viik: -50 % juuste lõikuse pealt
052 96422, Pärnu

Alo
27.09.02, 20:06
Originally posted by Stinger

Höhöhöhh.. X Baari soodustused jätavad mind isiklikult küll külmaks.. :)

http://www.zone.ee/xbaar/index2.html

Alo
homofoob

Poborsky
27.09.02, 20:57
Siinkohal üleskutse kõikidele liikmetele: võibolla me ise (JPH juhatus) ei tule ise kõige peale, mistõttu teen ettepaneku, et andke teada, kui teil tuleb mõte, kellega-millega võiks JPH reaalset koostööd teha ning liikmetele soodustust pakkuda. Veel parem, kui teil on juba konkreetne koostööpartner (isa, venna, sõbra, hea tuttava jne firma) silmapiiril. Viige meid kokku ja me teeme liikmetele kasuliku lepingu!

Olgu selleks Loomaaed, taksofirma või toidu-alkopood.

Rainman
28.09.02, 19:04

Olgu selleks Loomaaed, taksofirma või toidu-alkopood.
Loomaaed sounds great! :lehm: :j2nes: :p6der: :kala:

Stinger
30.09.02, 14:05
Originally posted by Alo

Originally posted by Stinger

Höhöhöhh.. X Baari soodustused jätavad mind isiklikult küll külmaks.. :)

http://www.zone.ee/xbaar/index2.html

Alo
homofoob

Rainman
01.10.02, 14:35

Jalgpallihaigla liikmekaardi esitamisel saate järgmisi soodustusi:

.....

Morgan Foto: -20 % filmi ilmutamise ja piltide ilmutamise pealt
http://www.morgan.ee/morgan.htm

Käisin mina seal eila pilte ilmutamas, aga Jalgpallihaiglast ei teatud seal midagi.. Sain küll oma sooduse kätte, aga selline tunne oli, nagu oleks käinud vanaisalt raha lunimas :oih: Ja muide ISIC kaardiga on seal samuti -20%, nii et üliõpilastel erilist vahet ei ole.

Aga siiski on hinnad suht kirved, 4 eeku per pilt ja 40 eeku ilmutamine. Kas keegi teab ehk Tallinnas mõnd soodsamat kohta??

gnat
03.10.02, 01:15
saada IFI-ga. saadad pakiga oma filmi ja maksad vist mingi 27 eeku transpordi kulu ja pilt vist vahest 2 krooni ja vahest mingi soodustus lausa 1 kroon or smt. ja ilmutamine enamasti vist ka soodne ..... aga pildi kvaliteet jätab vahest soovida. teine koht vist on kadrioru keskuses selle hindu ei mäleta aga viimati suht soodsad ja kvaliteet ka perfektne. Viimast soovitan kiirete ilmutamiste korral ...... nuh eks sa uuri nende kohta ise olen neid kasutanud ja olen ka rahule jäänud.

vandersell
03.10.02, 12:46
Just mingi paar päeva tagasi kuulsin kusagilt, et IFI lõpetab oma teenuste pakkumise eestis ära.

ROOTSI KUNN
03.10.02, 14:44
Kui siiani oleme paaris Mustamäe kõrtsis möllamas käinud (KAMIKAZE ja BLACK MOUNT) siis seekord üritame kesklinnas ja Wellingtonis pubis ning ka natuke uut taset leida.
Oleme mõelnud ka natuke meelelahutulikule osale .
Kõiki ma siisn välja lobiseda ei tohi ,kui natuke vihjeid võin anada. Esiteks oleme ka koondise mängijaid kaasa haaranud . Toimuvad mitmed oksjonid ja ennustusvõistlused ,kus on üsna kopsakad auhinnad. Toimuvad effektsemate fännitaride ja fännide valimised jne. Silmapaistvate mängijate ja treenerite autasustamised.
Hinnad on neil päevil: viin 15.-
viski 15.-
hõõgvein 15.-
õlu 22.-
laup. ja pühap. on õlu 25.- kuid siis saate suupisteid tasuta kõiki niipalju kui süüa jõuate.
(kanatiivad, ahjukartul ,grillvorstid, küüslauguleivad, oad-singiga ,kastmed ja värske salat) jne.

KÕIK ON JALGPALLINÄDALAL OODATUD 12.-16. OKT.
WELLINGTONI PUBIS Maakri 19/21 SAS RADISSONI kõrval.:P

vandersell
03.10.02, 14:54
Kunn, kas see on iga päev sel ajavahemikul nii või mingist kellast kellani ja kas mingi afterparty ka toimub? On kusagilt mingi ajakava ka saada?

ROOTSI KUNN
03.10.02, 15:03

Kunn, kas see on iga päev sel ajavahemikul nii või mingist kellast kellani ja kas mingi afterparty ka toimub? On kusagilt mingi ajakava ka saada?

Ajakava on juba soccerneti esilehel uudiste all ja varsti ilmub ka pressiteatena igal pool kus võimalik. Samuti tuleb sellest nädalast laiemalt ajakirjanduses juttu.
Võimalik ,et mängude kavas jne. Nii,et jälgige infot.:)

kojamees
04.10.02, 17:43
Ikkagi on see ju ühekordne üritus,mitte koostööpartner.Loodame et nad ikka ükskord ka koostöölepingule alla ka kirjutavad.Muidu toome firmale lihtsalt heast tahtest potensiaalseid püsikliente.:õlu: :õlu:

aiFo
04.10.02, 18:34
igatahes näeb asi välja kui potentsiaalne \"pysikliendindus\"...:)

kesklinn -- here we go!:õnnelik:

winki
04.10.02, 19:57
mõned meist on juba ammu püsikliendid
*eriti just suvel, enne kaevamist*:õlu:

jimmy
08.10.02, 17:37
...iseenesest on kesklinn hea idee...
sest keskus ehk keskpaik tähendab kõikidele prussakatele enamvähem samapikka teed....
sest see mustamäele taksoga rallymine.... ja tagasi neelab ikka kolepalju õlleraha..uskuge või mitte...
aga ega yldiselt rockimata ei jää enyway...olgusiis kas või muugal...
minumeelest on see afterpartyde idee täiega täkke läind ja üritused rockivad täiega...

kojamees
15.11.02, 01:17
POOL KAHEKSA
Nüüdsest \"Pool kaheksa\" biljardiklubi ja baar
Tallinn Rävala pst.12
Sakala keskuses-keldris
Jalgpallihaigla liikmekaardi ettenäitajatele
joogid -10%
mängud-15%
Vuti ajal 2 õlut ühe hinnaga
tel 6454112
056567463 Joel:õlu: :õlu: :õlu:

Stinger
16.11.02, 01:11
Originally posted by kojamees

POOL KAHEKSA
Nüüdsest \"Pool kaheksa\" biljardiklubi ja baar
Tallinn Rävala pst.12
Sakala keskuses-keldris
Jalgpallihaigla liikmekaardi ettenäitajatele
joogid -10%
mängud-15%
Vuti ajal 2 õlut ühe hinnaga
tel 6454112
056567463 Joel:õlu: :õlu: :õlu:

Hästi tehtud Koja, mul juba PBC kliendikaart olemas, huvitav kas pool kaheksas on odavam kui PBC-s:õnnelik: Tuleb vaatama minna:reiv: :reiv: :reiv:

kyps
26.11.02, 19:51
Selline küsimus, et kas see leping ikka Rakvere Teatriga kehtib? Sealne kassatädi väitis et ei ole Haigla liikmetele mingit soodustust. Et midagi talle meenus, aga see olevat olnud ainult ühele tükile ja kunagi kauges minevikus.

kojamees
27.11.02, 00:01
Uurime,uurime aga kindlasti ei kehti see kõikidele etendustele.Näiteks Potsataja ja Genal on pakett mida ei anna vähendada.:õlu: :õlu: :õlu:

kojamees
13.12.02, 23:06
HILPHARAKAS
Kauplus \"Hilpharakas\" mis asub Von Krahki teatri kõrval ehk siis Rataskaevu 12
Jalgpallihaigla liikmekaardi ettenäitajale -10% allahindlust.
Kauplus tuntud nii T-särkide ,rihmade,vööde,kõrvarõngaste ja päikseprillide laia sortimendi poolest.Ilmselt paljud meist on ostnud sealt ka lippe.:õlu: :õlu: :õlu:

Grunge
16.12.02, 15:27
Mis ajast need soodustused ka kehtima hakkavad.Kas isegi 10.- märkidepealt saab -10%:õnnelik: :õnnelik:

vandersell
14.01.03, 17:08
Kurjad keeled räägivad, et õige pea kaob Buffalo Pubis soodustus ära ja seda omanikuvahetuse tõttu :(
Äkki kojamees teab täpsemalt rääkida-uurida?

kojamees
18.01.03, 23:01
Vastus on jah.Kuigi see inf on vist haigla kodukal olemas ,paneme siis siia ka.Seoses omanike vahetustega ei ole Buffalo pubi Jalgpallihaigla koostöö partner ja Jalgpallihaigla liikmetele enam soodustused ei kehti.Ei kehti mingid soodustused.No võib-olla kevadel seebitab neid uuesti:õlu: :õlu: :õlu:

kojamees
12.04.03, 01:41
Nagu juba näha siis Balti Plaadikeskus teeb alet ja varsti ka \"Woodstock\".
Ja ega Buffalo uued omanikud ei suhtu ka meisse eriti negatiivselt :õlu: :hacker: :õlu:

stiff
14.04.03, 10:46
plaadipoes ale täitsa töötab, sain plaadid juba eelmine nädala alega kätte:õnnelik:

maardulane
14.04.03, 21:27
Balti plaadikaubanduses saab jph liikmekaardiga 10 protsenti allahindlust
Saadaval seina ja p6randaplaadid.

www.bpk.ee

Kontakt:
Margus Rotten Tornberg
055 10092
rotten.maardulane@mail.ee
:jump1: :jump1: :jump1:

maardulane
18.04.03, 19:48
Nüüd allahindlus ka Kunderi Ehitusmaterjalides.Kõigile JPH liikmetele.
Saadaval igasugust ehitusmaterjali.Kauplus asub aadressil Kunderi 34./Kunderi ja Laulupeo nurgal,endine Ehitusmaailm/
Kehtib- 10 protsenti ,JPH kaardi esitamisel!!!

www.hansaco.ee

rotten.maardulane@mail.ee

kojamees
19.04.03, 18:40
Hea töö Rotten Hea töö:? :? :?

maardulane
20.04.03, 00:01
Teenin jalgpallihaiglat!!!

kojamees
26.06.03, 13:09
RANCHO Saloon

Uus koostööpartner on nüüd meil \"RANCHO Saloon\" aadressil Tallinn Sütiste tee 28 info telefonil 6545312.
Niisiis kõikidele Jalgpallihaigla liikmetele liikmekaardi ettenäitamisel -15% kogu menüüst(v.a. tubakatooted).

Ja mis sest Te ei tunnegi meid
sest meid on vaid TUHANDEID:? :? :? RANCHO Saloon

Strike11
11.07.03, 09:43
Jalgpallihaigla uusim koostööpartner on söögi- ja joogikoht Woodstock (Tatari 6,
Tallinn, 660 49 15), kust Jalgpallihaigla liikmed saavad liikmekaardi esitamisel kogu menüüst 10% allahindlust.

Koostööpartnerite kohta saab rohkem infot Jalgpallihaigla koduleheküljelt: http://www.jalgpallihaigla.ee
:D

kojamees
08.10.03, 12:17
The Black Mount Pub
Jalgpallihaigla koostöös The Black Mount Pub-iga kutsub teid vaatama 11.10.2003 EM Valikmängu Belgia vs. Eesti.
The Black Mount Pub asub Tallinnas Tammsaare tee 133.
Warm Up Party algab kell 20:00
Ennustusvõistlus,käesurumisvõistlus + üllatused
DJ Aimar Ventsel
21:15 Suurel ekraanilt Belgia vs. Eesti EM valikmängu otseülekanne.
Pärast mängu After Party
DJ Aimar Ventsel
P.S. The Black Mount Pubis JPH liikmetele -15% liikmekaardi ettenäitamisel.
:õlu: :õlu: :õlu:
Sa Magad selle raudselt maha ja hiljem süüdistad EMA :suurnutt: :suurnutt:

ballack
12.06.05, 21:42
peaks mainima et jalgpallihaigla kodulehel ei ole kirjas kõiki koostööpartnereid. kõik info alede kohta peaks ikka ühes kohas koos olema. muidu juhtub nii et vaatad et näed 1.5 aastat tagasi sõlmiti kokkulepe et saab alet ja nüüd lähed sööd/jood ja siis selgub et ei saagi enam alet. peaks ikka neid firmasid austama natuke et nad meile alet teevad!