PDA

View Full Version : Eesti - Makedoonia

Rainman
14.03.02, 21:23
09-MAY-02 TALLINN Estonia - Macedonia FYR Friendly > 2002

Keegi sellest mängust on midagi kuulnud? FIFA kalendris (http://www.fifa.com/fifa/media/UPC_A_MEN.htm) üleval :lahe:

Pätu
14.03.02, 21:40
see juba ju eelmisest aastast teada. loe rohkem :doh: :)

Rainman
14.03.02, 21:45
Sorry jah, aga see teade oli kuidagi kahe silma vahele jäänud :P

jansa
15.03.02, 12:21
Orginally posted by Rainman

Sorry jah, aga see teade oli kuidagi kahe silma vahele jäänud :P

__________________________________________________ _______

teadmiseks ja kahesilma vahelejäämise vältimiseks :
3 juuli 2002 Kuressaares EESTI-AZERBAIDZHAAN sõpruskohtumine!

oku
15.03.02, 14:14
Ei tea, mis aja paiku neid MAkedoonia pileteid müüma hakatakse. No kui selle mängu eest ka 250 eeki küsitakse, siis ma lasen küll kellegi maha :viha:

tank
15.03.02, 14:34
Pakun, et Eesti-Vene mängu piletid on nii kallid lumpeni eemalepeletamiseks staadionilt. Olen kindel, et paljud lasnamäe ja kopli vene kaagid ei tule selle tõttu staadionile rahutusi korraldama.

jansa
18.03.02, 09:21
... on arvata et vehetult ennem mängu lasevad hinna alla...

vandersell
18.03.02, 09:23
Orginally posted by jansa

No sellisel juhul peab osa rahast tagasi nõudma! :viha: :D

tanielo
18.03.02, 09:31
Orginally posted by van der Sell

Orginally posted by jansa

No sellisel juhul peab osa rahast tagasi nõudma! :viha: :D

Mis teha.. turumajandus ;)

INCE
18.03.02, 11:20
No sellisel juhul peab osa rahast tagasi nõudma! :viha: :D [/quote]

Looda sa !
:oih:

Zamora
28.03.02, 13:54
No sinna me läheme!!!!!!!!!!!!
Tule ise ja võta sõber ka kaasa.

Rainman
28.03.02, 23:01
Pohlak oleks olnud eilse mängu eest nõus ka 2500 eeki välja käima :P Sellest ja paljust muust võite lugeda EPL Online-st (http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=200087), kus Pohlak vastas küsimustele. Päris huvitavad vastused :lahe:

DelPiero
29.03.02, 09:00
Pilet kyll 250.- ei tohi maksta. Macedonia on 93.kohal

Kosk
29.03.02, 09:55
Orginally posted by Alessandro Del Piero

Pilet kyll 250.- ei tohi maksta. Macedonia on 93.kohal

Tähendab olgem ausad- piletihind ei sõltu meeskonna kohast FIFA reitingutabelis;)

Bobik
29.03.02, 10:38
Kui pilet 250.- maksab, siis ei tule pealtvaatajaid rohkem kui Kazastani vastu, mis siis,et siis veel pilet 100.-..

Küll oli külm! brrr

gnat
31.03.02, 16:22
makedoonia on eesti jaoks just sobiv vastane ja võidus makedoonia üle olen rohkem kindlam kui gruusia üle a siin sama küsimus kas seal keegi väga kõva tegija kaaa on või mis ???

Aabel
31.03.02, 20:01
Kohale peaks ikka ronima...

ROOTSI KUNN
31.03.02, 21:33
Kui Makedoonia viigistas Bosniaga olles
3 väravalises kaotuse siis on tegu äärmiselt ohtliku meeskonnaga. Tuletame meelde ,kuidas ise viimati kodus Bosnia käest kindlalt tappa saime.
Arvan ,et pileti hind on 100.- vanad ja 50.- lapsed ja õpil.
:(

Sen
01.04.02, 01:32

Pohlak oleks olnud eilse mängu eest nõus ka 2500 eeki välja käima :P Sellest ja paljust muust võite lugeda EPL Online-st (http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=200087), kus Pohlak vastas küsimustele. Päris huvitavad vastused :lahe:

Oleme ausad! Mina oleks kah käinud, see oli ikka ELU mäng!!!

elx
01.04.02, 11:19
Orginally posted by Senmaster

Oleme ausad! Mina oleks kah käinud, see oli ikka ELU mäng!!!

loodame, et see ei jää ELU mänguks:)

Panterina
01.04.02, 12:14
Ma arvan ka,et pilet ei tohix ikka päris kirves olla! sest juba see nimi ütleb nii- Makedoonia.No kuulge see pole riik mis olex jalgpalli top 20-s.Aga ikkakist ju tegu välismaaga,nii et mingit raha tahavad nad ikkakist ju saada...paraku.Aga EEsti koondise nimel olen ma küll nõus maxma!

tank
01.04.02, 16:47
Viimasel ajal on siis neil nii läinud
Slovakia-Mak 2:0
Mak- Azerbaijan 3:0
Moldova-Mak 0:0
Mak-Ungari 0:1
Mak- tsehhi 1:1
Rootsi- Mak 1:0
Mak- Türgi 1:2
Mak- moldova 2:2
Türgi-Makedoonia 3:3
Bulgaaria- Mak 1:0
Makedoonia- Rootsi 1:2
Aserbaijan- Mak 1:1
Mak- Slovakia 0:5
Ungari-Mak 5:0
Soome- Mak 0:0
Bahrein-Mak 1:1
Soome-Mak 3:0
bosnia-h - mak 4:4

vandersell
01.04.02, 16:55
hea oleks, kui kuupäevad ka oleks. aga muidu on hea vaadata küll, kellega tegemist
igatahes kerge ei saa olema, aga võidame niikuinii :õnnelik:

jimmy
01.04.02, 17:46
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Kui Makedoonia viigistas Bosniaga olles
3 väravalises kaotuse siis on tegu äärmiselt ohtliku meeskonnaga. Tuletame meelde ,kuidas ise viimati kodus Bosnia käest kindlalt tappa saime.
Arvan ,et pileti hind on 100.- vanad ja 50.- lapsed ja õpil.
:(

....hmmm mis ajast 6pilaste ja vanurite vahel vahet tehakse????

...vaatasin sin just ykspaew oma vanu pileteid mis alles jaand....sydame tegi soojax naitex eesti-egiptus 30eeku kadriorus muidugi aga ikkagi...kurt m6ned s6prusmangud v6ikski vaheldusex uuel kadrioru statkal olla ytleme ausalt igatsen seda kadrioru abitribyyni....

tank
01.04.02, 17:59
eeltoodud makedoonia mängud toimusid vahemikus 2000-2002. Mängude raporteid lugedes tundub, et tegu on meeskonnaga, kes võib samuti kõigile vastu hakata, kuid kes on lõpus ilusaid võite käest lasknud. Näoteks män 3:3 türgis- makedoonia juhtis 2:0 ja 3:2.

ROOTSI KUNN
01.04.02, 17:59
Vanade all mõtlesin= täiskasvanud
Aga ses mõttes olen Jimmyga nõus ,et Kadriorg on vahest meeles. Samas sealt abikalt oli ikka võrdlemisi shitt vaadata
Peatribüün on jälle praegugi ju ainuke vihmakindel variant.

vandersell
01.04.02, 18:05
ei ole vihm enne kedagi seganud, vähemalt meiesuguseid mitte. Aga kadrioruga tuleb meelde kuidas sügispäike paitas pehmelt palet... :lahe: oh.. mälestused, mälestused :)

Jaan
01.04.02, 19:30
Siin polegi veel mainitud, aga Eesti on Makedooniaga m2nginud varemgi. 1. juunil 1994 kaotati Skopjes 0-2. Tolleaegset koondist praegusega v6rrelda ei saa muidugi. 1994.a. oli yldse Eesti jalgpallikoonidse jaoks k6igi aegade k6ige sitem. 12 m2ngust saadi yks viik L2ti vastu, l88di yks v2rav, seegi laest v6etud penaltist ning v2ravate vahe oli 1-33. Noorematele lugejatele teadmiseks, et tol aastal toimus ka Soome saun Kadriorus.

vandersell
02.04.02, 17:04
Orginally posted by Jaan
Noorematele lugejatele teadmiseks, et tol aastal toimus ka Soome saun Kadriorus.
Jaa-jaa, mäletan väga hästi- see oli minu esimene Eesti kondise mäng üldse. Leil oli päris hea :)

jimmy
02.04.02, 17:20
Orginally posted by van der Sell

Orginally posted by Jaan
Noorematele lugejatele teadmiseks, et tol aastal toimus ka Soome saun Kadriorus.
Jaa-jaa, mäletan väga hästi- see oli minu esimene Eesti kondise mäng üldse. Leil oli päris hea :)

:õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu:

mis sellesse vihma puutub seal kadriorus ...siis oli see eesti leedu kui ma täiega vihma saime..niiet mul raha ka taskus ära mädanes..oli väää...
...yritasin praegu enda kohalviibitud koondise mänge meenutada..ja mul tuleb praegu kokku umbes täpselt 19...
..mäletan et esimene oli 97vist....vander kas me vist koos hakkasimegi algul käima mikk ja pai ja urmu ja laasi ja jne

vandersell
02.04.02, 17:29
oli vast jah 97 kui järjepidevalt hakkasime käima. Ainult üks miis ongi nagu seltskonnast pudenenud-Laasi- aga ta nüüd ju pikemat aega poliitikapalli veeretamas... :( Aga kas keegi tuletab mulle meelde, mis aastal Eesti kodus Itaaliaga mängis- oli veel esimene tehisvalgustusega mäng ja minu jaoks teine koondise mäng :)

kyps
02.04.02, 17:33
Leedu mängu ajal olid taevaluugid valla jah, õigemini enne mängu. Mäletan et hüüdsin seal pilve poole: "kas see on kõik mis sa suudad?":) Va taevaisa sai vist pahaseks ja lasi Eesti koondisel kaotusekibedust tunda:(

Kadrioru statale lisab "+"-punkte kõrge laega peldik, sest selle hoone akustilised omadused on kõvasti paremad, kui sarnastel asutustel Lillekülas.

Puht nostalgia mõttes võiks mingit mängu kunagi ka seal vaadata. Helgelt veel meeles, kuidas tribüün värises ja tahtis kokku variseda, kui Eesti Rootsi vastu oma teise värava lõi.

Muidugi mängu jälgimise mõttes on Lilleküla kõvasti üle.

Jaan
02.04.02, 19:10
6htuseid m2nge oli Kadriorus abikal ikka sitt vaadata. P2ike paistis n2kku ja ei n2inud kottigi.

mcnamara
05.04.02, 12:28
Kas keegi teab, millal Makedoonia-mängu piletid müüki tulevad? Mina vana laisk tahaksin ka üle hulga aja staadioni õhkkonda nuusutada. :P

ROOTSI KUNN
05.04.02, 15:30
Äsjaste EJL-andmete kohaselt tulevad Makedoonia mängu piletid müügile ülejärgmisel nädalal. Hinda veel ei tea aga ise arvan ,et jääb kusagile 100.eeki piiresse.

dreyd
05.04.02, 15:36
tea kas keegi midagi Makedoonia fännidest ka teab, on neid ikka ?:doh: keegi kontakteerunud on ?

Undi
10.04.02, 00:36
njah...spordiuudistest sai nüüd selline ebameeldiv asi kuuldud, et see mäng jääb ära makedoonlaste mingite probleemide tõttu :(

gnat
10.04.02, 00:37
krt........ Eesti-Makedoonia jääb ära aga õnnex mitte meie pärast. nimelt makedoonias on mingid jalgpalli ümberkorraldused ja nad ei saa siia reisida jääb mulje et makedoonia jalgpall on isegi vaesem kui eesti jalgpall ..... :(
kahjux jääb nüüd see mäng nägemata jah ......**** happez :( :(

Robyn
10.04.02, 01:07
Mhh. Ma nii ootasin seda... Damn küll, järgmine kodumäng on alles Gruusiaga, jah?

Siim
10.04.02, 01:09
Originally posted by Laudrup

Mhh. Ma nii ootasin seda... Damn küll, järgmine kodumäng on alles Gruusiaga, jah?

Minu teada peaks juuli alguses Kuressaares toimuma mäng Aserbaidzhaaniga. Aga jah, kahju sellest Makedoonia-mängust.

ugla
10.04.02, 15:36
Samas on Eesti jõudmas kokkuleppele teise vastasega. “Tugev, aga naljakas meeskond. Homme saame ehk täpsemalt rääkida,” ütles Pohlak eile. “Jutt käib välismängust.”

Tore oleks küll kui mingi mäng ikkagi 9-ndal toimuks.
Muidugi huvitav , mis meeskond see tugev ja naljakas on...

vertex
10.04.02, 21:24
Onefootball teatab järgmist:

Hotel dispute scuppers Macedonia friendly

Wednesday 10th April 2002

FYR Macedonia have called off their friendly with Estonia in Tallinn next month in a dispute over who should pay the squad's hotel bill.

"The home team should pay the accommodation for our trip to Estonia, and we'll pay theirs in the rematch. But there is some problem," sighed MFA spokesman Mijalce Durgutov.

The MFA argue the trip to Tallinn will cost the federation at least £41,000 and point out that there's nothing to be gained from the game commercially.

"Our trip to Estonia should be on reciprocal base," argued Durgutov.

With the May ninth fixture scrapped, FYR Macedonia coach Nikola Ilievski is looking for potential opponents closer to home.

May could be the last opportunity for Ilievski to get his players together before the start of qualifying for Euro 2004 and Yugoslavia, Bulgaria, Romania and Greece have all been approached about a possible friendly.

thierry
11.04.02, 00:18
Tugev, aga naljakas meeskond......hmmmmm...... see saab olla ainult 1---- NIGEERIA!!!!!!! Super eagles. Vot see oleks tegija. Või mis.....:õnnelik:

xxxxxx
13.04.02, 18:07
Aga võibolla suudab jalkaliit siiski kelleltki kodumängu välja kaubelda.Ma arvan,et huvi on peale Vene mängu ja ka soodsate kliimaoludega suurem.

Tunnen kodumängust puudust.Neid võix tihedamalt olla.:(

Ja veel.Kui piletihind olex väiksem,siis tulex staadion rohkem täis ja korraldajad saaksid kokkuvõttes rohkem pappi.Korralsdamiskulud ei sõltu ju rahvaarvust?

Poborsky
13.04.02, 20:14
Sommid mängivad 17. aprillil Makedoonias.

Oll
14.05.02, 00:41
Kuradi kahju,et mäng ära jäi. On kellegil aimu millal järgmine sõprusmäng kodumaa pinnal mängitakse ja kellega?

Poborsky
14.05.02, 12:56
Pakun, et 3. juuli Kuressaares Aserbaidzhaaniga.

rauno
14.05.02, 15:18
siin mõningad mängud kirjas :D

http://www.fifa.com/fifa/media/UPC_A_MEN.htm