PDA

View Full Version : Jalgpallihaigla auhinnad

Hellik
15.03.02, 09:44
Mõte selline, et Jalgpallihaigla võiks sellest aastast oma auhindu välja andma hakata. Noh näiteks "fännide lemmik (koondislane)" ja näiteks "aasta fänn". Viimast on andnud välja ka Sporditäht aga võib-olla on võimalik nendega kokkuleppele jõuda, et selle tiitli otsustaksime me ise.

ROOTSI KUNN
15.03.02, 10:40
Mulle see mõte meeldib.
See võiks traditsiooniks saada.

Poborsky
15.03.02, 12:15
Aasta mngijad jne on väga hea mõte ning väärib teostamist.

Aasta fänni auhinna ise välja andmine enda liikmetele pole just kõige tagagihoidlikum mõte.

Pakun välja, et võiks olla a la:
Aasta koondislane
Jalgpallihaigla Kõige Suurem Sõber 2002
Aasta ajukääbus
jms

Põhiline on minu arvates, et märgitud saaksid positiivsed nähtused, aga ilmtingimata väikse huumoriga (ka eneseirooniaga).

Palun arendage mõtet!

Hellik
15.03.02, 12:25
Auhinnad (eriti "Aasta koondislane" ) peaksid kindlasti olema ka nn. käega katsutavad ehk mingi kuju vms. vormis
Kätteandmine v6iks toimuda näiteks jalgpalliajakirjanike klubi "aasta värava" valimisega koos v6i vutihooaja l6petamisel. V6i teha hoopis oma üritus?

oku
15.03.02, 15:25
Võiks olla ka midagi aasta värava sarnast.
Ja auhinnad võiks vorpida Tauno Kangro :D

Peku
15.03.02, 16:55
:D mul ei ole tauno kangro vastu midagi, aga minu arust oleks just seff, kui jalgpallihaigla kooos, või siis mõni tema liige vorbiks ise midag sellist seffi. improviseerige!!!!

Poborsky
15.03.02, 17:13
Arvan, et võiksime ise midagi teha. Flora Fänn andis kunagi välja hõbesaabast või midagi sellist, mille mõtles minu teada Matu välja. Lihtne, aga see-eest geniaalne.

maverick
15.03.02, 17:23
tõsiselt lahe oleks kui kätteandmine oleks mingit sorti jalgpallihaigla ja koondise ühisüritus, ehk et mingit laadi fännide ja mängijate koosviibimine, kus võiks igasugu huvitavaid asju korraldada ja see nii ka koondisele huvitavaks teha...

kojamees
15.03.02, 22:58
Jeep jeep jeep.See möte on ilmselt köigil peast läbikäind ja hea et sa Poborsky selle van traditsiooni meelde tuletasid.Midagi oli ka Jalopenodega ka seoses.Loomulikult tuleb ta teha odev,sest eks te kujuta ise ette nida Tauno Kangro küsib?:õlu:

Peku
16.03.02, 20:52
koja võiks võitjatest laule kah teha kui viitsib :D:D:D:õlu:

kojamees
17.03.02, 16:15
See laulutegemine on küll suht raskendatud.Ega ta ikke nii kiirelt ka tule ,kui ükspäew otsusta ,teine laula.:õlu:

Peku
17.03.02, 19:41
kujutan ette... see on vist jah raskendatud variant
aga võiks aasta fännile kinkida.. ma ei tea murulapikese lilleküla staadionilt???:D :õlu:

jimmy
18.03.02, 17:12
...uutele ideedele tervist!!!!
..ka torkas pahe valida aasta sheffima feelingu tekitanud mang...ja koigi nende auhindade valjaloosimisex tuleks taita igal jalgpallihaigla fannil igaaastane liikme kysitlus or something jne:õlu:

Peku
19.03.02, 23:15
veel võiks aasta lõpetamisel teha keegi JH auliikmeks, näiteks, kes on sellel aastal kõige rohkem kasu Eesti jalgpallile toonud.. või ,midagi sellist!! improvisatsioon puudub, jah?? :D:õlu:

Peku
19.03.02, 23:18
ja kõik selle võiks otsustada siin foorumis mingi polliga ve??
see oleks suurele osale jalgpallihaigla liikmetest kõige sobivam variant!! ikke parem ju, kui mingi kokkutulek, kuigi mingisugune kokkutulek peaks ju kah vähemalt iga-aasta jalgpallihaiglal toimuma, aga ma ei tea.. :D:õlu:

Hellik
01.04.02, 10:43
Pakuks veel ühe auhinna: "Aasta tropp" või "Aasta pidur". Kandidaadina esitaks raudselt ninasarviklase Vitsuti

ROOTSI KUNN
01.04.02, 19:56
Tropp on Vitsut, selge see, kuid raudse jalgpallisaapa auhinna võiks Anti-Anti sepistada tal ju oma sepikoda olemas
Mäletate neid mõõkasid ,mis me Kristalile ja Reimile kinkisime ,kui nad sajaliste klubi liikmeks astusid.

kyps
02.04.02, 18:52
Võiks ka ära mainida parima jalgpallipildi autor.

Sellel alal peaks olema 2 kategooriat, et 1. mängust enesest ja 2. jalgalli ümber toimuvast melust.

Siit edasi fantaseerides:, et oleks ju tore kui mõlema kategooria 3 parimat pilti ära raamitakse ja JH kontori seinal endale koha leiaksid:)

oku
02.04.02, 20:57
Piltidest nii palju, et ülimega oli too pildiseeria Rootsi Kunnist, mis vist laupäevases Päevalehes ilmus.

jimmy
02.04.02, 21:35
Orginally posted by okuzuna

Piltidest nii palju, et ülimega oli too pildiseeria Rootsi Kunnist, mis vist laupäevases Päevalehes ilmus.

:õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu:

..jaa sellel pildiseerial oli jumet...

Peku
02.04.02, 22:27
kunn jah hakkas seal nutma lahistama... aga no tõepoolest:D kunn, kas sa hakkasid õnnest nutma?? ma vaatasin seda kah ja käskisn kõigil teistel kah vaadata :D
lahee... see on juba jalgpallifänni moodi!!!! respect!!
ahjaa flora-trans 1:6??????????????????????????????????????