320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallihaigla auhinnad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpallihaigla auhinnad

    Mõte selline, et Jalgpallihaigla võiks sellest aastast oma auhindu välja andma hakata. Noh näiteks "fännide lemmik (koondislane)" ja näiteks "aasta fänn". Viimast on andnud välja ka Sporditäht aga võib-olla on võimalik nendega kokkuleppele jõuda, et selle tiitli otsustaksime me ise.
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    #2
    Mulle see mõte meeldib.
    See võiks traditsiooniks saada.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #3
      Aasta mngijad jne on väga hea mõte ning väärib teostamist.

      Aasta fänni auhinna ise välja andmine enda liikmetele pole just kõige tagagihoidlikum mõte.

      Pakun välja, et võiks olla a la:
      Aasta koondislane
      Jalgpallihaigla Kõige Suurem Sõber 2002
      Aasta ajukääbus
      jms

      Põhiline on minu arvates, et märgitud saaksid positiivsed nähtused, aga ilmtingimata väikse huumoriga (ka eneseirooniaga).

      Palun arendage mõtet!
      poborsky@jalgpallihaigla.ee

      Kommentaar


        #4
        Auhinnad (eriti "Aasta koondislane" ) peaksid kindlasti olema ka nn. käega katsutavad ehk mingi kuju vms. vormis
        Kätteandmine v6iks toimuda näiteks jalgpalliajakirjanike klubi "aasta värava" valimisega koos v6i vutihooaja l6petamisel. V6i teha hoopis oma üritus?
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          #5
          Võiks olla ka midagi aasta värava sarnast.
          Ja auhinnad võiks vorpida Tauno Kangro
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            #6
            mul ei ole tauno kangro vastu midagi, aga minu arust oleks just seff, kui jalgpallihaigla kooos, või siis mõni tema liige vorbiks ise midag sellist seffi. improviseerige!!!!
            LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

            Kommentaar


              #7
              Arvan, et võiksime ise midagi teha. Flora Fänn andis kunagi välja hõbesaabast või midagi sellist, mille mõtles minu teada Matu välja. Lihtne, aga see-eest geniaalne.
              poborsky@jalgpallihaigla.ee

              Kommentaar


                #8
                tõsiselt lahe oleks kui kätteandmine oleks mingit sorti jalgpallihaigla ja koondise ühisüritus, ehk et mingit laadi fännide ja mängijate koosviibimine, kus võiks igasugu huvitavaid asju korraldada ja see nii ka koondisele huvitavaks teha...
                run out of the city and into the sunshine...

                Kommentaar


                  #9
                  Jeep jeep jeep.See möte on ilmselt köigil peast läbikäind ja hea et sa Poborsky selle van traditsiooni meelde tuletasid.Midagi oli ka Jalopenodega ka seoses.Loomulikult tuleb ta teha odev,sest eks te kujuta ise ette nida Tauno Kangro küsib?
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #10
                    koja võiks võitjatest laule kah teha kui viitsib
                    LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                    Kommentaar


                      #11
                      See laulutegemine on küll suht raskendatud.Ega ta ikke nii kiirelt ka tule ,kui ükspäew otsusta ,teine laula.
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #12
                        kujutan ette... see on vist jah raskendatud variant
                        aga võiks aasta fännile kinkida.. ma ei tea murulapikese lilleküla staadionilt???
                        LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                        Kommentaar


                          #13
                          ...uutele ideedele tervist!!!!
                          ..ka torkas pahe valida aasta sheffima feelingu tekitanud mang...ja koigi nende auhindade valjaloosimisex tuleks taita igal jalgpallihaigla fannil igaaastane liikme kysitlus or something jne
                          jimmy.james

                          Kommentaar


                            #14
                            veel võiks aasta lõpetamisel teha keegi JH auliikmeks, näiteks, kes on sellel aastal kõige rohkem kasu Eesti jalgpallile toonud.. või ,midagi sellist!! improvisatsioon puudub, jah??
                            LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                            Kommentaar


                              #15
                              ja kõik selle võiks otsustada siin foorumis mingi polliga ve??
                              see oleks suurele osale jalgpallihaigla liikmetest kõige sobivam variant!! ikke parem ju, kui mingi kokkutulek, kuigi mingisugune kokkutulek peaks ju kah vähemalt iga-aasta jalgpallihaiglal toimuma, aga ma ei tea..
                              LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                              Kommentaar

                              Working...
                              X