320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telemängud.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Telemängud.

    Tahaks näha telekast ka naiste mänge! Meeste mänge näidatakse igas voorus üht telekast, miks ei võiks olla samamoodi siis naiste mängudega? Meistriliiga põnevamaid heitlusi, miks mitte ka esiliiga omi. Selge on see, et ülekanne nõuab palju raha ja muid ressursse, aga spordiala tutvustamisele aitab see palju kaasa. Eks naiste mänge tsipa põnevam vaadata ka, seal tegevused käivad aeglasemalt ja ootamatuid pöördeid ka rohkem. Igastahes oleks see väärt vaatamist küll
    Karikafinaal PJK- FCF vahel...jääme siis tulemust ootama.

    #2
    Algselt postitas Pennal. Vaata postitust
    Eks naiste mänge tsipa põnevam vaadata ka, seal tegevused käivad aeglasemalt
    No see küll minuarust kasuks ei tule, ning ennem ma usun tulevad meeste esiliiga mängud, kui regullaarselt naiste meistriliiga.

    Keegi targem võiks üldse rääkida, mis riikides näidatalse naiste liigat ja kui tihti.

    Kommentaar


      #3
      Kui rääkida mängude põnevusest, siis kõige põnevamad on ikka meeste IV liiga mängud - seal on jõudu ja kiirust piisavalt ja samas tehakse nii piisavalt palju praaki, et ootamatuid ning ühtlasi põnevaid olukordi on väga palju. Seda viimast just eriti tihti näiteks Meistriliiga ja Esiliiga mängudel ei näe.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Pennal. Vaata postitust
        Tahaks näha telekast ka naiste mänge! Meeste mänge näidatakse igas voorus üht telekast, miks ei võiks olla samamoodi siis naiste mängudega? Meistriliiga põnevamaid heitlusi, miks mitte ka esiliiga omi. Selge on see, et ülekanne nõuab palju raha ja muid ressursse, aga spordiala tutvustamisele aitab see palju kaasa. Eks naiste mänge tsipa põnevam vaadata ka, seal tegevused käivad aeglasemalt ja ootamatuid pöördeid ka rohkem. Igastahes oleks see väärt vaatamist küll
        Karikafinaal PJK- FCF vahel...jääme siis tulemust ootama.
        Ma arvan, et kui see oleks kuidagi majanduslikult võimalik, siis oleks keegi Eestisse ammu eraldi jalgpallikanali teinud, aga nagu KalevSport näitas, siis isegi spordikanal ei majanda ennast Eestis ära. Mis teha, raske on nii väikse rahvaarvuga riigis sellist asja majandada. Naiste mänge muidugi ei näita ka paljud suurriigid. Tean, et Inglismaal näiteks on naiste jalgpalli telekas väga vähe. Aga igati nõus, et naiste jalgpall on omamoodi väga põnev - nii et kõik staadionile vaatama
        http://ufa-gruztaxi.ru/16154

        Kommentaar


          #5
          Realselt ei ole see kindlasti võimalik, et näidata naiste ML mänge regulaarselt. Karikafinaali ja poolfinaale iseenesest võiks ju näidata. Teine lahendus oleks kunagi mõne aasta pärast kui ML mehed ja naised samal päeval on ühendada meeskonna ja naiskonna mänguajad nõnda, et enne mängivad naised ja siis mehed seal samas, siis on teletehnika lihtsalt 2 tundi varem vaja kohale tuua ja paika panna. Reaalselt oleks see praegu võimalik Flora, Tammeka ja Levadia ning ehk ka Nõmme Kalju puhul.
          Kõik, mis tundub raske, on tegelikult lihtne ja kõik, mis tundub võimatu, võtab lihtsalt natuke rohkem aega.

          Kommentaar


            #6
            Ma olen korra näinud Saksamaa naiste karikafinaali telekast, ja Inglismaal näidatakse samuti karikafinaali, kuid eriti rohkem vist mitte.
            Olen näinud naiste UEFA Meistrite liiga mänge paar korda ühes vene kanalis ja Meistrite liiga finaali näitas sel kevadel Eurosport.
            Kõige rohkem näidatakse vist ameerika WPS-i (Fox Soccer Channel'il)
            Rahvusvaheliste mängude ülekanne on aga natuke tavapärasem, kui liigamängud.

            Kommentaar

            Working...
            X