320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laupäevaks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Laupäevaks

    Kel on soovi võib juba homme Suur-Ameerikast läbi hüpata ja nautida järgmisi mänge:

    14.00 Middlesbrough-Liverpool
    17.00 West Ham-ManUtd
    17.00 ManCity-C.Palace
    18.15 Rennes-Marseille
    16.30 Kaiserslauten-Bayen München
    ja õhtul Barcelona -Real Madrid, Roma-Atalanta.

    Kõik otse ja omadega.

    #2
    sry, et loll küsimus, kuid mis seal suur-ameerika 12 on? st lugesin eesti koondise alt, et vaatasite seal koondise mängu, kuid ei saanud aru, mis kohaga tegu on.
    muidu tahaks FCK-FCB mängu võib-olla küll vaadata (kuigi võib mitte õnnestuda, kuna FC Soccernet vist homme 1600 mängib)
    ¡No Pasarán!

    Kommentaar


      #3
      Linnu, kas asi käib samamoodi, et väike õlts kaasa ja pärast sina ärkad laua all
      Kusjuures on oht, et ma kavatsen su külalislahkust kurjasti kasutada ja kohale tulla. Pane vaim valmis!
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        #4
        Veel - minu arvates see teema polegi nii väga off-topic. Selle võiks mõni mitmetärnimees liigutada "Üldise jalgpalli" alla või kusagile sinna.
        Või ma eksin?
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          #5
          Homme olen kuskil kella ühest kohal ja kes soovib,tuleb läbi.

          Kommentaar


            #6
            Selline küsimus veel et kes see vana oli kes oma kannuga kohale tuli?

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by Jokker

              Selline küsimus veel et kes see vana oli kes oma kannuga kohale tuli?
              See oli meie suur sõber Ints! Safc 'i fännid käivad ikka oma kannuga
              See oli suht naljakas küll!

              Kommentaar


                #8
                dieter, vastan Jokkeri eest, Suur-Ameerika 12 asub Jokker ise, kellel on tüüner või asi, nii et kanaleid lõpmata pmst ja jalkat näeb alati kui vaja ja tahta. Lahe sell!

                Kavatsen ka kunagi läbi astuda...

                See kiri siin on all

                Kommentaar

                Working...
                X