320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nipernaadi talvepuhkusel!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nipernaadi talvepuhkusel!

    Hommik!

    Brr-brr-brõõõ.. Külm on. Sügis. Lehed. Tuul. Fäkk. Peab tuppa tulema, kuigi ei tahaks veel. Mäletatavasti esimene abielu läks lörri meil, siis plaan näeb ette et Teist käimaperioodi võiks alustada pisut positiivsemates toonides. Ehk siis jätta see abiellumine ja keskenduda positiivsematele aspektidele. Millistele? Mis talv toob?
    Esiteks toob talv külma, pakast ja Lõuna-Eestis kuni miinus kolmekümne nelja kraadist õhutemperatuuri, kui uskuda Triin Tuulat, ETV ilmaneiut. Muideks, kes ei teadnud, siis Triin on veel vaba ja vallaline, kui uskuda viimaseid klantsiajakirju, nii et noormehed kiirustage. Kes ees, see...

    Aga teiseks toob talv meile kaasa lusti ja naeru ja arutelu järgmistel paeluvatel teemadel :

    1. Kas Kenad Naabrid Toovad Üksnes Suguhaigusi?
    2. Sport Tapab? Aga Teeme Kindlaks!
    3. Valime Kenaimat Hollywoodi Kaskadööri
    4. Tulge Töövestlusele!
    5. Meenutume Hea Sõnaga Rubriiki "Isa ja Poeg"
    6. Täitsa Putsis Kui Lohakad Inimesed On
    7. Avastame Metssea Jahimaid
    8. Loendame Päevi Kevade Alguseni
    9. Vaba Mikrofon

    Seniks aga olge kuuldel ja esitage ikka küsimusi. Seksi ja suhteteemad jõuavad ka kindlasti eetrisse, sest olgem ausad - Seks müüb. Meiliaadress on ikka sama. valdekvant@hotmail.com.

    NB! Avatrükk kirjatsurka sulest ilmub 16.oktoobril * , maailma toidupäeva raamestikus tähistatava ürituse "Hävitame Alkoholi" raamestikus.


    Seniks aga Kõva Mihklipäeva.
    Jott nagu Juhan.

    * - või veidi hiljem või varem. Vaatab kuidas jõuab.
    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

    #2
    Kavatsed siis 15. oktoobril Hundis rahulikult võtta, et lubad juba 16. kirjutama hakata?

    Kommentaar


      #3
      [QUOTE=jazzjansa;1232348]
      7. Avastame Metssea Jahimaid

      mis mõttes?

      Kommentaar


        #4
        Hommik!


        Kuna sai antud lubadus 2012-ndal aastal läbida Tartu Neliküritus ( http://www.tartumaraton.ee ) , siis teatavasti on selle raske jõupingutuse edukalt läbimise esmaseks eelduseks end vaimselt korralikult ettevalmistada. Nagu mu spordiarst kunagi tarvitses sellistel puhkudel öelda, valmis tuleb olla ootamatusteks ning esialgu ka keerukate ning võimatutena näivate takistuste jõuliseks ületamiseks. Sisendan endasse, et olen valmis selleks kõigeks - Valmis Suureks Katsumuseks.

        Aga et see kõik mulle jõukohane oleks, tuleb ettevalmistusega juba Täna algust teha. Täna, see on siis juba enam kui poolteist aastat ennem esimest stardipauku.

        MARATONIPOISI KÄSIRAAMAT alustab ....

        A nagu ALGAJA ESIMESED KOHMETUD SAMMUD.

        Mis on Sport? Wikipedia, mida tänapäeval infoallikaks number üks peetakse, nendib selle kohta et sport on mänguline kehaline või vaimne võistluslik tegevus ja meelelahutus. Kuna ma kehalistelt võimetelt jään Jack Norrisest valgusaastate kaugusele , püüan sporti enese jaoks rohkem vaimselt tasandilt lahti mõtestada . Ehk et "hing saaks sellest kosutust" , kui tsiteerida siin mõne Koguduse kirikuõpetajat, kellega mul veel senini pole au olnud kohtuda.
        Millest siis alustada üldse? Valikuid kui palju. Lugeda sporditeemalist kirjandust , reisida ajas tagasi ning minna Otepääle spordiinternaatkooli klassikalist suusatamist õppima, või mõelda reaalselt ning keskenduda olevikule. Teen viimast.
        Teadupärast on 21.sajandil jõle popp ja noortepärane end erialaselt harida. Miks mitte ei võiks ka mina alustada oma sportlikku teekonda finišhisse just nimelt sealt- maalt, kus ma ise jalgratast ei peaks leiutama ning saaks ka ehk mõne õpetliku ning tulevikus eluks vajamineva näpunäitegi endale kõrva taha kaasa panna. Ja mis ei võiks olla selleks parim lahendus, kui end kuhugi kursustele registreerida. Aga millisele, ja kes maksab, kerkivad esimesena siinkohal õhku küsimused. Kuna Töötukassaga sõber ei ole ning rikast isiklikku sponsorit ka ei oma, jääb üle üksnes lähtuda nimekirjast, mis oleks non-cash ning kus eelkõige Spordimentaliteedi ning -vaimu kinnistumisega tegeldaks.

        Ehk siis server avane....

        Leidsingi, aga kuna ühtsuses peitub jõud , kutsun ka kõiki Teid tervislikke eluviise järgiva liikumisega ühinema.

        Oodatud on aga eelkõige need mehed, kelle arvates on Tema elus juba sporti liiga palju. Eksite mu kulla semud, alati võib rohkem olla.
        Oodatud on ka kõik naised- eriti need, kelle jaoks ei paku sport Talle pinget, mistõttu viimastel aegadel eelistataksegi eelnevale pigem õdusat küünlavalgel olesklemist ning vadisklemist. Kullakesed, see on müüt mis tuleks nüüd ja kohe murda!

        Niisiis mul Teile välja pakkud järgnev meeleolukas väljakutse. Ja see kõik on, pange nüüd tähele, TASUTA, ainult esmalt tuleks kindlaks teha paar täpsustavat fakti.

        Uno Üksi Kas Stingi avameelne paljastus Pealtnägijale(8.septmebril) tekitas Sinuski kihu Sporti teha? Kui ei tea, millest jutt, uuri ETV arhiivi.
        Uno Kaksi Kas Su vaimne seisund on valmis enam kui seitsmetunnisteks jõu- ja ilunumbriteks. Seitse tundi võib esmapilgul tunduda üüratu ajana , kuid teaduslikult on tõestatud, et nt magavas asendis inimene mõtleb, järelikult tema aju töötab , ja kui aju töötab, on ka inimese vaimne seisund võimalikeks meeleolumuutusteks avatud, mistõttu tundub mulle kummalisena inimestelt kuulu, kes nad väidavad end mitte suutvat midagi teha. Irrogantne on selle kõige juures see, et enamik neist magab öösiti kauem kui seitse tundi. Seda suudavad küll teha, kusjuures silmagi pilgutamata.


        Kui Sa nüüd leidsid end olevat kõike eelnevat, siis alusta koos Minuga ning tule kuulama Moses Maimoni loengut teemal "tantristlikust seksuaalsusest". Loengud leiavad aset 5.oktoobril ja 13.oktoobril. Täpsem lisainfo siit www.moskiito.net/tantra.
        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

        Kommentaar


          #5
          ma ei viitsi/jõua lugeda aga ütle lühidalt mida sa korraldad siin

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas kyps Vaata postitust
            Kavatsed siis 15. oktoobril Hundis rahulikult võtta, et lubad juba 16. kirjutama hakata?
            Jah.. endale luban ühe kangema pitsi ja siis koju ära..
            Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
            "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

            Kommentaar


              #7
              [QUOTE=metssiga;1232455]
              Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
              7. Avastame Metssea Jahimaid

              mis mõttes?
              Jahimeheks hakkasin. Füüsiliselt väga hea tegevus minu eas. Järgmine kord lähen, võtan tooli ka kaasa. Siis on mugavam.
              Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
              "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Calva Vaata postitust
                ma ei viitsi/jõua lugeda aga ütle lühidalt mida sa korraldad siin
                Heategevust Maarja Küla toetuseks. Tahad saadan kontonumbri.
                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                Kommentaar


                  #9
                  Hommik!

                  Nädala alustuseks kolm tähelepanekut Tallinnas parkijatele.

                  1. Meelespea! Esmaspäeviti Viru Värava sissesõidul parkides, kasutage alati parkimiskella. Selle mittekasutamisel võib trahvi saada.
                  2. Hoiatus! Vanalinnas patseerivad esmaspäeva öösiti parkimiskontrolörid, kes teevad puhtjuhuslikult sinnasattunutele trahvi. Siinkohal ei aita ka parkimiskella olemasolu, kui ületate "lubatud" 15 minuti ajapiiri.
                  3. Tähelepanek! Kontrollige alati autost väljudes, et parkimiskell oleks asetatud armatuurile nähtavale kohele ja sätitud õigele kellajale. See kui Te ta eelmisest parkimisest tagumisele istmele viskasite , ei säästa Teid tasumast rahatrahvi, mille teisipäeval Viru Väravate juurest lilli ostma minnes saada võite.

                  Wake up call!
                  Müün parkimiskella!
                  Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                  "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                  Kommentaar


                    #10
                    Hommik!

                    Ja selle nädalavahetuse soovitus number 1 on ...

                    MILLAL? 8.-10. oktoober 2010
                    KUS? Eesti Näituste messikeskuses
                    MIS TOIMUB? Ilu- ja moeteemaline mess „Ilu sõnum 2010"
                    MIDA NÄHA SAAB? Totse.

                    Eesti Jalgpallikoondis saab ka ilma Sinu abita Serbias hakkama, Sina aga peaksid nüüd olulisemale keskenduma. Fotokaamera ühte näppu, kollane kaustik pliiatsiga teise näppu ja sukeldu. Tänada pole vaja, jõuad ka hiljem. Nüüd aga kiirusta , sest esimesed totsid on juba kohal.
                    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                    Kommentaar


                      #11
                      B nagu Banaan. Toitumine on iga spordimehe edu aluseks.

                      Nagu Adolf Hitlergi kes keelas 1930-ndatel juutidele toidutalongid ning sellega viimaseid tervislikult toituma sundis, täpselt samamoodi otsustasin eilsest dieeti pidama hakata. See see oli aga paraku eilne arvamus. Täna muidugi olen juba kardinaalselt teistsugust lähenemist propageerimas, misläbi otsustasin kannapöörde teha - dieetist loobuda ja lähemal ajal üldse mitte toidule kui füsiloogilisele vajadusele keskenduda. No more pies, kui mu kadund lelle siinkohal tsiteerida.

                      Esimene sümptom. Näen et elu on lill, kus gaasikambrist tulev õhkõrn aroom seda närtsimata roosi ära tahab lämmatada, kuid kus ma oma suure kehaga seda takistada püüan
                      Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                      "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
                        Hommik!

                        Kuna sai antud lubadus 2012-ndal aastal läbida Tartu Neliküritus ( http://www.tartumaraton.ee ) , siis teatavasti on selle raske jõupingutuse edukalt läbimise esmaseks eelduseks end vaimselt korralikult ettevalmistada.
                        Siis on sul ju aega veel sitaks. Füüsilise ettevalmistuse aeg selleks ürituseks november 2011 on täitsa ok. Vaimne ettevalmistus on veel kergem
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
                          ...Ja mis ei võiks olla selleks parim lahendus, kui end kuhugi kursustele registreerida. Aga millisele, ja kes maksab, kerkivad esimesena siinkohal õhku küsimused.

                          Ehk siis server avane....

                          Leidsingi, aga kuna ühtsuses peitub jõud , kutsun ka kõiki Teid tervislikke eluviise järgiva liikumisega ühinema.
                          Leidisid Veiko Tääri suusapäevikud üles? http://sport.err.ee/suusk.php?0585208

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas kyps Vaata postitust
                            Leidisid Veiko Tääri suusapäevikud üles? http://sport.err.ee/suusk.php?0585208
                            Leidsin ülesse nüüd ja hakkan vaatama.

                            Steivile ka selline üleskutse, et kui kevadeks kaameratööst puudust tuleb, siis lennukaid ideid, kuidas ühildada minu sportimisharjumus, Veiko Tääri poolt omandatud tarkus ning Sinu kaamerapoiste käeoskus, mul juba jagub. Alustuseks aga püüan end rehabiliteerida siin sellega, et mõtlen kätekõverduste peale. Kaheksasada kuus, kaheksada seitse , tuhat. Valmis! Aitab ka!

                            Praegust aga kuulan edasi kaheksakümnendaid ja joon rahus Starõi Melnik Iz Bochonkat. Kaks pudelit mul siin on, neist heleda avan esimesena kuna selle maitseelamus on parem.
                            Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                            "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                            Kommentaar


                              #15
                              Spordi juttu kah vahelduseks.....

                              Aga ei jah, nädalavahetusel kühveldasin kaks korda auto katuselt 10 kuupmeetrit lund maha ja ise tundsin kohe kuda jõud tuli. Pulsisagedust paraku ei mõõtnud, aga kui üks 30-ndates lapsega ema teistkordsel kühveldamisel must mööda juhtus kõndima, siis küll tundsin rütmihäireid. Kardangi nüüd et kas pingutasin natuke üle või milles asi. Konsulteerin parem spordiarstiga täna ja annan teada Teilegi tema arvamusest.

                              Anaeroobse läve tõstmiseks aga järgin edaspidigi ranget ettekirjutatud joont.

                              Milleks on siis:
                              1. Elan viiendal ja edaspidigi kasutan allasaamiseks üksnes ja ainult treppi. Liftiga sõidan aint ülesse ning jalalihastele suurema kergusliku koormuse andmiseks, hakkan ülesse üksnes täis kotte kaasa tassima. Alla tulen alati tühjadega.

                              2. Autot pargin nüüd ja edaspidi üksnes majaesisel lumest rookimata parkimisalale, et hommikuti saaks autot lumest välja kaevates end ikka füüsiliselt päris tühjaks pingutada. See tuleb eriti kasuks juhtudel kui on hommikune võimlemine jäänd tegemata.

                              3. Esimese valgusfoori taga peatudes, väljun autost ning teen tänaval kümme kätekõverdust . Kõrvalseisjate ilkumisi võtan kui positiivseid kommentaare, ning eks ole Andrus Veerpalugi öelnd et temagi sportlastee alguses oli neid ilkujaid ja muduütlejaid palju. Et nähh mis amet ka see suusatamine on. Aga vot mis nüüd on, teavad juba kõik.


                              4. Tööle jõudnuna soovin kõigile kena alanud tööpäeva,s.h. ka all laos töötavale Koljale, kes sõnagi eesti keelest aru ei saa. Ostku sõnaraamat siis, pole minu asi talle tõlkida. Integratsioon my ass. Muideks agar suulihaste liigutamine pidavat lõdvestama ka muudes tundlikes piirkondades tekkinud turseid. Kuda täpselt, sellest aga juba järgmisel korral, kuna kõiki maailma tarkusi saa ka korraga kohe Teile siin välja hõigata.

                              Olge aga tublid ja külastage Pöffi !!!!! TASUTA pileteid KÕIGILE!
                              Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                              "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                              Kommentaar

                              Working...
                              X