320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Ööjooks2011, Rakvere

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti Ööjooks2011, Rakvere

    Oleks olnud patt lisada see tavalise jooksmise- teema alla. See on midagi enamat kui lihtsalt jooks.
    Eesti esimene ööjooks toimub Rakveres, 10. juunil ja osalema on oodatud kõik! Registreerumine on alanud.


    "Ööjooks on jooks, mida Eestis enne pole joostud. Oleme rohkem kui lihtsalt jooks. Oleme suur tervisespordi pidu, kogu Eesti liikumissõprade kohtumispaik. Soovime, et oleksid meiega - 2011. aasta tervisespordi suursündmusel!"
    - -
    “Eesti Ööjooks 2011″ on suur eelvaatus esmakordselt Rakveres toimuvale täispikale jooksumaratonile 2012. aastal. Võime ennast julgelt nimetada ööjooksu maaletoojaks Eestis. “Eesti Ööjooks 2011″ on esimene omalaadne Maarjamaal.


    Eesti Ööjooks, Eesti Ööjooks - Talver eri, Eesti Ööjooks - Ülemiste eri, Ööjooks

    #2
    Siiski, ma pean sind kurvastama, Valgas on toimunud ööjookse aastaid, kuni aastani 2004, lihtsalt pole enam selle ürituse korraldajat.

    Kommentaar


      #3
      Ma lootsin, et terve öö saab joosta, aga isegi pikimal distantsil saab juba enne keskööd üritus otsa

      Päris huvitav idee. Tuleb vist plaani võtta


      Algselt postitas tannn
      Siiski, ma pean sind kurvastama, Valgas on toimunud ööjookse aastaid, kuni aastani 2004, lihtsalt pole enam selle ürituse korraldajat.
      Ööjooksu peeti hiljuti ka Pärnus, kuigi seal vist rohkem showüritusena pidzaamades
      Et Valgaga ühele pulgale jõuda, peab Rakvere neid ööjookse ikka rohkem kui 10 korraldama, kuigi maraton aastal 2012 oleks vist tõesti esmakordne.




      PS. Mis siin läbuga pistmist?
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #4
        Kuna sama aeg toimub mingi eriti mõtetu punk laulupidu siis lisasin läbusse

        Kommentaar

        Working...
        X