320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Dragikoomiline juhtum Sheffield United'iga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Dragikoomiline juhtum Sheffield United'iga

    Njah, täna kui jälle oma divarilemmiku tulemuse peale pilgu viskasin, vaatasin et ai! 3:0 pähe kodus ja viiv hiljem, et mis pagan - katkestatud?

    Nimelt siis Inglismaa 1. divisjoni kohtumises Sheffield Unitedi(SUFC) ja West Bromwich Albioni (WBA) vahel, said SUFci poolel punased kaardid lausa 3 meest: Simon Tracey (9)
    George Santos (65)
    Patrick Suffo (66)
    kelle seas ka sufci teenekas väravavaht ja aafrika rahvuste karika finaalis kameruni eest ühe otsustavamaid pendlaid sisse löönud patrick suffo.
    Ja kui sufc tegeles 8kesi wba-rünnakutelainete tõrjumisega, sai selle käigus veel viga kaks olulist tegijat sufci rivistuses: robbie ullathorne ja michael brown.
    Lisaks veel SUFCi poolt 2 kollast kaarti.

    Ühelausega: Mäng katkestati 82. minutil...

    No mis sa oskad kosta, tõeline bläkk SUFCile? Kui jah, siis kahju - ise näen selles õnnnetut asjade kokkulangemist ja mis kõige hullem - koduplatsil. Loodetavatsi SUFc suudab kriisist taastuda kus 5 põhitegijat puudu ja hooaja korralikult esikümnes lõpetada, stabiilsus on edu alus.
    WBAle (kui mõnsale tiimile) aga kõike head!

    See kiri siin on all

    #2
    inglismaal arvataks eet sufc treener käskis ullathorneäil ja brown'il lihtsalt vigastust teeselda teades et siis peab kohtunik mängu katkestama.. wba chairman kes istus mängjate tunneli lähedal ütlöes et brown lahkudes platsilt tundus olevat terve kuigi ta olevat vigastanud oma tagumist reielihast(teate küll kui raske sellise vigastusega käia on)

    wba boss megson ütles et kui peetakse kordusmäng siis tema meeskond jalutab väljakult peale kick-offi minema. ning igakord kui tem,a meeskond kaotab 2-0 käsib ta oma meestel vigastusi teesklema akkata

    saab näha mis edasi toimub

    üks asi veel

    WBA sucks ass!!!

    Kommentaar


      #3
      Asi lahendatud: tulemus jääb jõusse, WBA saab oma kolm punni ja korduskohtumist ei toimu
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        #4
        Teema algatajale m2rkuse korras, et 6ige kirjapilt on tragikoomiline.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #5
          Teemale vastajale märkuse korras, et sõnad koosnevad tähetedest mitte numbritest.

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Jyrka

            Teemale vastajale märkuse korras, et sõnad koosnevad tähetedest mitte numbritest.
            Pakun, et vastaja asub kohas, kus pole täppe võimalik toppida (vt. asukoht) aga üleüldse hakkab see eesti keel väga rappa minema, nii kõnes kui kirjas- irw??, viicin jne.. No rahvas arvab nüüd, et olen mingi vanatoi ja heietan vanu aegu. No arvaku siis
            Supplies!

            Kommentaar


              #7
              Tegelikult isegi vist on v6imalik mingite imelike kombinatsioonide tulemusena saada t2pit2hti. Aga siis v6tab iga t2he otsimine mul umbes minuti ja asi ei tasu h2sti 2ra.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #8
                ä - alt+0228
                õ - alt+0245
                ü - alt+0252
                ö - alt+0246

                Kommentaar


                  #9
                  Oi, aitäh. Muuseas, mingid kolmekohalised kombinatsioonid töötavad ka. Aga miks just sina, Jyrka, seda juttu hakkasid ajama, sellest ma küll aru ei saa.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Dragikoomiline juhtum Sh

                    Algselt postitas Jeeg
                    Nimelt siis Inglismaa 1. divisjoni kohtumises Sheffield Unitedi(SUFC) ja West Bromwich Albioni (WBA) vahel, said SUFci poolel punased kaardid lausa 3 meest: Simon Tracey (9)
                    George Santos (65)
                    Patrick Suffo (66)
                    kelle seas ka sufci teenekas väravavaht ja aafrika rahvuste karika finaalis kameruni eest ühe otsustavamaid pendlaid sisse löönud patrick suffo.
                    Sa kae aga na , vaat aga vaat kuhu see West Bromwich jõudnud on na:P Minu arust sai nende esiletõus alguse just sellest mängust na ,nii väitis vähemalt ka meeskonna kapten na Aga praegu on siiski nende treeneril oht töötuks jääda na Ikkagi loodan ,et jääb tööle ,on ju see klubi üks mu lemmikutust na !!!


                    MUUDETUD--> See oli mu 150 post ,pisike juubel na
                    Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Dragikoomiline juhtum Sheffield United\'iga\'

                      Algselt postitas Tanua


                      Algselt postitas Jeeg
                      Nimelt siis Inglismaa 1. divisjoni kohtumises Sheffield Unitedi(SUFC) ja West Bromwich Albioni (WBA) vahel, said SUFci poolel punased kaardid lausa 3 meest: Simon Tracey (9)
                      George Santos (65)
                      Patrick Suffo (66)
                      kelle seas ka sufci teenekas väravavaht ja aafrika rahvuste karika finaalis kameruni eest ühe otsustavamaid pendlaid sisse löönud patrick suffo.
                      Sa kae aga na , vaat aga vaat kuhu see West Bromwich jõudnud on na:P Minu arust sai nende esiletõus alguse just sellest mängust na ,nii väitis vähemalt ka meeskonna kapten na Aga praegu on siiski nende treeneril oht töötuks jääda na Ikkagi loodan ,et jääb tööle ,on ju see klubi üks mu lemmikutust na !!!


                      MUUDETUD--> See oli mu 150 post ,pisike juubel na
                      Kui sa juba kaevad nii vana teema ülesse, siis peab mainima, et Patrick Suffo pole mitte väravavaht. Nagu kõige esimeses postituses mainitakse.
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Dragikoomiline juhtum Sheffield United\'iga\'

                        Algselt postitas EgoTrip


                        Algselt postitas Tanua


                        Algselt postitas Jeeg
                        Nimelt siis Inglismaa 1. divisjoni kohtumises Sheffield Unitedi(SUFC) ja West Bromwich Albioni (WBA) vahel, said SUFci poolel punased kaardid lausa 3 meest: Simon Tracey (9)
                        George Santos (65)
                        Patrick Suffo (66)
                        kelle seas ka sufci teenekas väravavaht ja aafrika rahvuste karika finaalis kameruni eest ühe otsustavamaid pendlaid sisse löönud patrick suffo.
                        Sa kae aga na , vaat aga vaat kuhu see West Bromwich jõudnud on na:P Minu arust sai nende esiletõus alguse just sellest mängust na ,nii väitis vähemalt ka meeskonna kapten na Aga praegu on siiski nende treeneril oht töötuks jääda na Ikkagi loodan ,et jääb tööle ,on ju see klubi üks mu lemmikutust na !!!


                        MUUDETUD--> See oli mu 150 post ,pisike juubel na
                        Kui sa juba kaevad nii vana teema ülesse, siis peab mainima, et Patrick Suffo pole mitte väravavaht. Nagu kõige esimeses postituses mainitakse.
                        kelle seas ka sufci teenekas väravavaht ja aafrika rahvuste karika finaalis kameruni eest ühe otsustavamaid pendlaid sisse löönud patrick suffo

                        loe uuesti läbi ja rõhuta sõna JA´d
                        ½121½

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Dragikoomiline juhtum Sheffield United\'iga\'

                          Suffo osas mõeldi ilmselt väravaKÜTT.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar

                          Working...
                          X