320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA2k11

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    NBA2k11

    Keegi siit seda ka mängib? Päris hea mäng on välja tulnud võrreldes NBA2k10-ga on edasiminek olnud märgatav, eriti my playeri osas.

    #2
    Algselt postitas Bayern1989 Vaata postitust
    Keegi siit seda ka mängib? Päris hea mäng on välja tulnud võrreldes NBA2k10-ga on edasiminek olnud märgatav, eriti my playeri osas.
    Milles need muutused seisnevad siis?

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
      Milles need muutused seisnevad siis?
      My player on palju ehtsamaks tehtud ja enam ei ole selliseid buge nagu nba2k10's oli.

      Kommentaar


        #4
        Hea mäng, aga ei saa kuidagi online mängida.

        Kommentaar


          #5
          Mul on juba siuke tunne, et ma ei viitsi seda mängima hakatagi sest praeguseks juba 30 min nuppudega jamanud ja ikka ei saa midagi korralikult paika.

          Korralikult ei saa ikka aru mida mingi asi seal controller setup'is teeb

          Kommentaar


            #6
            Väga hea mäng. seekord siis võimalik vigastada ka saada my playeris.

            Ma siis sattusin draftist New Jersey Nets'i. kõige kehvemasse tiimi. nüüd siis detsembri lõpp käes ja 14-16 on mängude suhe.

            2 korda olen vigastada saanud. üks oli kerge vigastus midagi seljaga, sain valida kas mängin vigasena, siis läheb vigastus mööda 5päevaga, või puhkan ja ravin end terveks 2 päevaga. mängisin siis ikka edasi. vahepeal tuli kogunisti 9 kaotust järjest ja väga frusteeriv värk oli. Nõudsin endale ka vahetust et saada teise klubisse...aga nendesse klubidesse kuhu soovisin minna ,need klubid polnud kahjuks minust huvitatud. nüüd siis sain ka suurema vigastuse ja jäin 9 mängu eemale, neist 6 siis Nets võitis ilma minuta. Hektel siis 18. kohal

            Üks asi mulle ei meeldi my playeris. need simulated mängud võiksid kah olla 4 x 5minutit, siis on ka lootust minu meestel ja minu mängijal ka statistikas kuhugi ette otsa saada.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Üks asi mulle ei meeldi my playeris. need simulated mängud võiksid kah olla 4 x 5minutit, siis on ka lootust minu meestel ja minu mängijal ka statistikas kuhugi ette otsa saada.
              No seda saab muuta. sa saad muuta enda mängu aega 12 minutiks ja saad muuta simulated mänguaega 5 minutiks..kuidaspidi tahad..

              Kommentaar


                #8
                Ohoo. natukene hilja ütlesid seda...pool hooaega läbi juba...aga tänud ikka...nüüd ma tean siis seda
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Bayern1989 Vaata postitust
                  My player on palju ehtsamaks tehtud ja enam ei ole selliseid buge nagu nba2k10's oli.
                  Ehtsamaks? Nagu kuidas?

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                    Ehtsamaks? Nagu kuidas?
                    proovi mäng ära siis näed.

                    Kommentaar


                      #11
                      2k11 saab päriselt seda muuta? 2k10 ainult mingi eraldi programmiga saab neid simulated mänge muuta.

                      Kommentaar


                        #12
                        jah, saab päriselt mängus muuta.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          #13
                          Väga pro mäng, aga jällegi pole pcle mõeldud, uuendused on tõesti huvitavad ja head, aga mõni asi ikka pasemaks l2inud näiteks trikitamine väga kepp kuidagi aga viske värk meeldib rohkem, kolmeseid parem visata ja imo on võrreldes 2k10ga kolmeste tabavus sitaks parem viimasel ajal pole mänginud aga pmts olen otsadega playoffide juures, ja kui keegi siin mainis, et nüüd saab vigastada võrreldes 2k10 siis see vend eksib, sest 2k10s sai kah vigastada ja sain seal ilge pika vigastuse ja ma pidin kõik mängud ühekaupa pealt vaatama, kuigi nyyd on see viga parandatud ja saab k6ik m2ngud simmida sinu vigastuse lõpuni!!!!

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas K2sn Vaata postitust
                            Väga pro mäng, aga jällegi pole pcle mõeldud, uuendused on tõesti huvitavad ja head, aga mõni asi ikka pasemaks l2inud näiteks trikitamine väga kepp kuidagi aga viske värk meeldib rohkem, kolmeseid parem visata ja imo on võrreldes 2k10ga kolmeste tabavus sitaks parem viimasel ajal pole mänginud aga pmts olen otsadega playoffide juures, ja kui keegi siin mainis, et nüüd saab vigastada võrreldes 2k10 siis see vend eksib, sest 2k10s sai kah vigastada ja sain seal ilge pika vigastuse ja ma pidin kõik mängud ühekaupa pealt vaatama, kuigi nyyd on see viga parandatud ja saab k6ik m2ngud simmida sinu vigastuse lõpuni!!!!
                            See vist on küll selle foorumi pikim lause. Kängrätsjuleisjons.

                            Kommentaar


                              #15
                              Alustasin ka. 16nd pickina läksin Timberwolves'i.
                              Juba ka põhi PG , keskmiselt 21p, 6assisti ja 3 lauda. Viimasel ajal siiski juba üle 35+punkte, söödud ja lauad märkamatult asendatud stiilide ja pealtpanekutega. Triple-double kahel korral väga lähedal olnud
                              Ideaalis näen ennast teises klubis ja selles suunas töötan.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X