PDA

View Full Version : www.hattrick.org

Leheküljed : 1 [2] 3 4 5 6 7

Marduk
25.06.03, 15:49
Kellele v6i kuhu kohta typodest teatada? Vahetasin keele Inglisest eestisse ymber ja silmad hakkavad valutama kui seda teksti seal loen.:(

2mSööt3mMööda
26.06.03, 10:39
kunagi oli foorumis selle kohta teema kuhu sai veateateid panna. Aga võib-olla saab ka jutuka kaudu Treixiga asjad sirgeks rääkida.

Peku
26.06.03, 13:07
ok, päris nõmekas.

2003-06-25 Müüsid mängija ning said 975 200 Krooni
2003-06-23 3 uut toetajat ühines su fänniklubiga ning nad maksid liitumismaksu summas 1 800 Krooni.
2003-06-22 Sa saatsid mängija müüginimekirja ning pandi algsummaks 1 000 000 Krooni.

tegu oli sama mängijaga. miks ma vähem raha sain kui algsummaks pandi?
:oih: :oih:

2mSööt3mMööda
26.06.03, 13:15
Originally posted by Peku

ok, päris nõmekas.

2003-06-25 Müüsid mängija ning said 975 200 Krooni
2003-06-23 3 uut toetajat ühines su fänniklubiga ning nad maksid liitumismaksu summas 1 800 Krooni.
2003-06-22 Sa saatsid mängija müüginimekirja ning pandi algsummaks 1 000 000 Krooni.

tegu oli sama mängijaga. miks ma vähem raha sain kui algsummaks pandi?
:oih: :oih:
Võib-olla sain su küsimusest valesti aru aga kui sa mehe maha müüs ega siis 100% sellest rahast sinu tasku ei voola. Raha võib minna sinna:5% to the agent, plus 2% to the original club and 3% to the last owner

euro_boss
26.06.03, 13:49
kas keegi oskab öelda seda et kui ma treenin kaitset siis kas äärekaitsijad saavad ka 100% trenni?

2mSööt3mMööda
26.06.03, 13:50
Originally posted by euro_boss

kas keegi oskab öelda seda et kui ma treenin kaitset siis kas äärekaitsijad saavad ka 100% trenni?
Jah saavad küll ning max kaitseid korraga treenida on 10

euro_boss
26.06.03, 14:05
seda küll aga 5-4-1 ma liigamängus küll ei mängiks ja siis saan treenida kas 8 või 9 olenevalt kas liigamängus mängida 3-5-2, 3-4-3 või 4-4-2. aga see on hea et wingbackid ka saavad 100% sest minuteada kui treenida äärt siis wingbackid ei saa 100%

2mSööt3mMööda
26.06.03, 14:38

seda küll aga 5-4-1 ma liigamängus küll ei mängiks ja siis saan treenida kas 8 või 9 olenevalt kas liigamängus mängida 3-5-2, 3-4-3 või 4-4-2. aga see on hea et wingbackid ka saavad 100% sest minuteada kui treenida äärt siis wingbackid ei saa 100%
Pikemas perspektiivis oleks siiski kasulik kümmet kaitset treenida ja üks hooaeg natuke nõrgem olla. Aga kui sulle on tähtis võita siis on sinu variant tõesti parem sest 5-4-1 -ga on raske võita.

Peku
27.06.03, 23:15
5% to the agent, plus 2% to the original club and 3% to the last owner

polnud tal mingeid original clube ja last ownereid...:oih: kahtlane igatahes
ju siis midagi muud ägedat

-Eemeez-*
27.06.03, 23:25

5% to the agent, plus 2% to the original club and 3% to the last owner

polnud tal mingeid original clube ja last ownereid...:oih: kahtlane igatahes
ju siis midagi muud ägedat

Agent võttis ikka oma papi ...

Swifty2002
28.06.03, 15:34
no sul seal mingi väike summa ju kadus ..mult võtsid agent ja vana klubi 2,5milli omale ;)

Peku
04.07.03, 22:01
kas keegi ei taha keskpoolikut... mul on neid üle...:(

17
04.07.03, 23:38

olex vaja nagu küll mõnda täkku keskele aga palju küsid?

Swifty2002
05.07.03, 01:35
ma just täiendasin oma meeskonda 2 midfielderiga maxin 2 mehe peale kokku vaid 34 milli mõlemad noored ja formidable

Peku
05.07.03, 01:59
Originally posted by mixer

väärtus on tal 440 000, ma panin ta müüginimekirja igatahes 450, näitajad mingid ülimad just ei ole, tahaks lihtsalt natukese rahaga mehest lahti saada, ise maksin ta eest üle kuuesaja, ma tegelt ei tea, mis klassist meest sa otsid:

Vastupidavus: vilets Väravavaht: armetu
Mängujuht: puudulik Söötmine: puudulik
Äärel: vilets Kaitsmine: puudulik
Ründamine: kohutav Standardolukorrad: hea

mitu väravat löönud... aga lihtsalt mul on neid palju
:lahe:

17
05.07.03, 15:29

Originally posted by mixer

väärtus on tal 440 000, ma panin ta müüginimekirja igatahes 450, näitajad mingid ülimad just ei ole, tahaks lihtsalt natukese rahaga mehest lahti saada, ise maksin ta eest üle kuuesaja, ma tegelt ei tea, mis klassist meest sa otsid:

Vastupidavus: vilets Väravavaht: armetu
Mängujuht: puudulik Söötmine: puudulik
Äärel: vilets Kaitsmine: puudulik
Ründamine: kohutav Standardolukorrad: hea

mitu väravat löönud... aga lihtsalt mul on neid palju
:lahe:

mees on iseenesest normaalne aga kahjuks ei saa seda endale lubada kuna miinused hakkavad nelja milioni piiri ületama,asendust otsin just oma 30-aastasele keskväljajumbule

SoccerWorld
05.07.03, 16:24
oleks hädasti uueks hooajaks vaja poolikut!!

Swifty2002
05.07.03, 21:03
mul myygis vaid vinger passable variant solid passinguga....praegu pakkumine 20k\'d

vaikiv mees
06.07.03, 00:37
\'kas petavad silmad v6i t6si on see\',
kaasfoorumlane Ouroboros on taas k6ik teised eestlased kotti pannud

2mSööt3mMööda
06.07.03, 08:23
ei su silmad ei peta, ta tuli Eesti meistriks kolmandat aastat järjest

Marduk
06.07.03, 18:25
Originally posted by daywalker

Hooaega ikka mitte aastat :D Edu talle edaspidiseks!

-Eemeez-*
08.07.03, 03:00
Originally posted by Marduk

No aga kuna peale iga hooaega, saavad mehed aastakese vanemaks võib ju tinglikult aastat ka öelda .. hat\'i aastat siis ..

kyps
08.07.03, 10:35
Originally posted by vaikiv mees

\'kas petavad silmad v6i t6si on see\',
kaasfoorumlane Ouroboros on taas k6ik teised eestlased kotti pannud

Täpsustuse mõttes olgu öeldud, et Luige omanik pani kõik kotti liiga kokkuvõttes. Jooksvalt pidi ta aga korral nii martini kui minu paremust tunnistama. Karikas aga ruulis jälle üks teine meeskond.

guitz
11.07.03, 01:52
Huvitav kes? :)

Ouroboros
11.07.03, 11:44

Ma tänan :õnnelik:

H.M Murdock
25.07.03, 01:03
tahtsin küsida,et kes neid nimesid seal välja mõtleb.....mul endal on mängija nimega Manivald Käbi ja mingil meeskonnal ründaja Klaus Pauk :D .....kelle vaimulend see on,mitte et need ei sobiks :lahe:

2mSööt3mMööda
25.07.03, 01:08
Originally posted by H.M Murdock

tahtsin küsida,et kes neid nimesid seal välja mõtleb.....mul endal on mängija nimega Manivald Käbi ja mingil meeskonnal ründaja Klaus Pauk :D .....kelle vaimulend see on,mitte et need ei sobiks :lahe:
Seal on andmebaas kuhu eesti Gm nimesid ladus vanadel aegadel täiega. Vahepeal oli isegi foorumis teema kuhu kõik said nimesid pakkuda mida võiks andmebaasi lisada. Põhimõtteliselt võid sa oma ees- või perekonnanime sinna lasta panna kui neid seal juba ei eksisteeri. Siis on sul tulevikus võimalik isegi omale enda nimeline noor täkk noortest tõmmata või siis kellegi teise käest osta.

H.M Murdock
25.07.03, 01:16

Seal on andmebaas kuhu eesti Gm nimesid ladus vanadel aegadel täiega. Vahepeal oli isegi foorumis teema kuhu kõik said nimesid pakkuda mida võiks andmebaasi lisada. Põhimõtteliselt võid sa oma ees- või perekonnanime sinna lasta panna kui neid seal juba ei eksisteeri. Siis on sul tulevikus võimalik isegi omale enda nimeline noor täkk noortest tõmmata või siis kellegi teise käest osta.

mkay.....tänud:silm4:

illimar
02.08.03, 03:04
Kuramus, hat ei töötagi? Varsti mäng!

17
02.08.03, 11:14
Originally posted by illimar

Kuramus, hat ei töötagi? Varsti mäng!

Sama siin ei tea mis viga?????Mul algkoosseis panemata:viha: :deemon: :kaval: :kratsti: :eiei: :trafck: :kulm: :ham8: :jump2: :ingel3: :myts9: :sega5: :sega8: :silm3:

resorte
02.08.03, 11:41
BAH..... teil veab krt, ma ei saa isegi omale kasutajat sinna teha.:viha: :( :kurb3:

17
02.08.03, 11:54
Originally posted by Totti

BAH..... teil veab krt, ma ei saa isegi omale kasutajat sinna teha.:viha: :( :kurb3:

Ei saa teha??? Milles probleem?

resorte
02.08.03, 12:05
noh ... see oli nii et tegin endale kasutaja, sain meili kätte koos parooliga aga siis kui hattrickis sisse hakkasin logima siis ütles et sellist kasutajat pole olemas. :viha: :(

17
02.08.03, 12:14

noh ... see oli nii et tegin endale kasutaja, sain meili kätte koos parooliga aga siis kui hattrickis sisse hakkasin logima siis ütles et sellist kasutajat pole olemas. :viha: :(

No aga tee siis uus kasutaja ja proovi uuesti.Mul on ka paar korda sama jama olnud.

resorte
02.08.03, 12:21
Mul neid juba 10 korda proovitud, aga just äsja tegin ühe siis läx küll sisse. :õnnelik:

illimar
02.08.03, 12:34
Mingi jama jah, ma õnneks panin neljapäeval koosseisu paika:)
Äkki lõpetati üldse mäng ära? :oih:
äkki Lualua-Eesti uus peatreener teab milles asi?

17
02.08.03, 16:17

Mingi jama jah, ma õnneks panin neljapäeval koosseisu paika:)
Äkki lõpetati üldse mäng ära? :oih:
äkki Lualua-Eesti uus peatreener teab milles asi?

Ei usu et mäng ära lõpetati, aga jama jah mul jäi algkoosseis panemata ja jube jama niigutnii sain peksa:(:doh:

Jux
02.08.03, 16:28
Mul küll täna Hattrick kenasti lippas, häda polnud mitte vähematki... Ja pealekauba veel 6-0 võit liigamängus. Tore päev, või mis?

illimar
02.08.03, 17:53
Siia maani ei pääse mängule ligi :(

-Eemeez-*
02.08.03, 18:08

Siia maani ei pääse mängule ligi :(
mittemingisuguseid probleeme pole olnud .. aga mulle 4-0 võit :)

illimar
02.08.03, 18:42
Huvitav! Minul näitab ainult hati nime rohelisel riba ja kogu lugu.
Kuhu ma peaksin pöörduma, et abi saada. Kõik ülejäänu töötab normaalselt. Seega arvutis ka viga ei saa olla. jama, jama, jama:(

H.M Murdock
02.08.03, 18:49

Huvitav! Minul näitab ainult hati nime rohelisel riba ja kogu lugu.
Kuhu ma peaksin pöörduma, et abi saada. Kõik ülejäänu töötab normaalselt. Seega arvutis ka viga ei saa olla. jama, jama, jama:(

pole hullu illu,proovi homme jälle ;) infi võid saada ehk martini käest :doh:
minulgi töötab sait korralikult ja 6-2 võik ka pealekauba:D

Martin
02.08.03, 19:20
Aimugi pole, mis lahti võib olla. Terve päev oli kõik korras.

17
02.08.03, 20:24
Minul sama lugu mis illimarilgi aga sõbra arvutist nägin oma seisu ära ja selleks oli 4-0 võit:)

H.M Murdock
02.08.03, 23:05
äkki on interneti ühenduses viga :kulm: minul iskiklikult on atlas adsl kodu ja töötab mis ludinal :lahe:

illimar
03.08.03, 14:34
Mul sissehelistamise püsiühendus ja aeglane ta on aga mingit probleeme siia ni olnud ei ole, kuni reedest tänaseni ei mingit kõppu hat´st. Ühenduses siin küll viga ei saa olla.
Ma kasutasin absolutmanageri abiprogrammi ja neljapäeval läks see programm tuksi. Hiljem lugesin sealt kodulehelt, et tõesti mingi jama on sellega. Äkki see mõjutas hatti?
Äkki keegi ütleb mulle minu meeskonna seisu V.23 Sääse Lions?
Please.

Jux
03.08.03, 14:48

Mul sissehelistamise püsiühendus ja aeglane ta on aga mingit probleeme siia ni olnud ei ole, kuni reedest tänaseni ei mingit kõppu hat´st. Ühenduses siin küll viga ei saa olla.
Ma kasutasin absolutmanageri abiprogrammi ja neljapäeval läks see programm tuksi. Hiljem lugesin sealt kodulehelt, et tõesti mingi jama on sellega. Äkki see mõjutas hatti?
Äkki keegi ütleb mulle minu meeskonna seisu V.23 Sääse Lions?
Please.

Võitsid Fc Võhmat 7-0 ning oled liiga kolmas sats. Edu!

illimar
03.08.03, 14:55
Tänan Juks:õnnelik: Äkki Hati GM-dest teavad midagi. Kuidas nendega ühendust saada? ilge jama-esiteks anti korv eide poolt ja nüüd mäng ka ei vunksi. kõik läheb alla mäge!

Martin
03.08.03, 16:08

Tänan Juks:õnnelik: Äkki Hati GM-dest teavad midagi. Kuidas nendega ühendust saada? ilge jama-esiteks anti korv eide poolt ja nüüd mäng ka ei vunksi. kõik läheb alla mäge!

Ma ütlesin juba - HT poolt pole mingeid probleeme. Uuri oma settinguid ja värke.

17
03.08.03, 22:11
Originally posted by Martin

Ma ütlesin juba - HT poolt pole mingeid probleeme. Uuri oma settinguid ja värke.

Mul juba näitab veitsa rohkem pilti, aga sisse ei saa ikkagi logida:(Näitab kõike muud väljaarvatud vasakpoolset tulpa, kus on see sisselogimise värgens ja siis muud värgid särgid:(

H.M Murdock
03.08.03, 23:05
Originally posted by Roberto Carlos

Mul juba näitab veitsa rohkem pilti, aga sisse ei saa ikkagi logida:(Näitab kõike muud väljaarvatud vasakpoolset tulpa, kus on see sisselogimise värgens ja siis muud värgid särgid:(

olgu.pole vaja enam kuulda,kas ja kui palju kellelgi näitab/ei näita........kuna viga EI OLE hattrickis siis pole seda vaja ka siin soiuda.....aitähh

illimar
04.08.03, 21:26
Roberto Carlos- mis abiprogrammi kasutad hatis?
Ma kasutasin absolutmanageri oma ja see läks rivist välja ja peale seda ka hati link.
history kasti abil olen teami näinud ja meeskonda kamandanud. Ilge jama!:viha:

17
04.08.03, 23:07
Ma kasutasin HAM-i igatahes ja selle probleemidest ei tea ma mitte midagi.

olywer
05.08.03, 21:04
Ma tahaks teada, et kui keegi korraldab Meistriliiga sarnast võistlust, kas siis osalejaid oleks ka?

H.M Murdock
05.08.03, 21:13
Originally posted by olywer

Ma tahaks teada, et kui keegi korraldab Meistriliiga sarnast võistlust, kas siis osalejaid oleks ka?

mina oleksin käpp :)

17
05.08.03, 22:02

mina oleksin käpp :)

Mina ka:D

Markko
05.08.03, 22:11
Mis asi on \'Meistriliiga sarnane võistlus\'?

17
05.08.03, 22:20
Originally posted by Markko

Mis asi on \'Meistriliiga sarnane võistlus\'?

Tegelikult tahtsin ka mina seda küsida, aga enne unus ära nüüd siis küsin.Mis asi see siis on?:doh:

olywer
05.08.03, 22:30
See võistlus põhineb meistrite liigal. Sama võistlus mis on maailmajalgpallis tuntud.
On grupid ja sealt finaalini välja.
Mul oli seal valesti kirjutatud.
Te võite nüüd esitada küsimusi sellisel aadressil http://champion.hyperboards.com

17
05.08.03, 22:32

See võistlus põhineb meistrite liigal. Sama võistlus mis on maailmajalgpallis tuntud.
On grupid ja sealt finaalini välja.

Mõtled, et Hattrickis korraldataks selline võistlus?

olywer
05.08.03, 22:35
Ei see võistlus toimub sõprusmängudega.

17
05.08.03, 22:40

Ei see võistlus toimub sõprusmängudega.

A nüüd sain aru.Muidu oli nagu plaanis ka sõpradega selline võistlus korraldada, kuid nüüd kus enam Hattricki õieti ei saa jäi praeguseks vähemalt asi katki:(

olywer
05.08.03, 23:05
Kuna sellel võistlusel on grupides paaritu arv mänge siis saavad kodumängu eelise nõrgemas liigas olevad klubid.

17
05.08.03, 23:08

Kuna sellel võistlusel on grupides paaritu arv mänge siis saavad kodumängu eelise nõrgemas liigas olevad klubid.

Aga mul selline jama lugu, et seda passwordi ei taheta kuidagi ära saata:oih:

H.M Murdock
05.08.03, 23:17

mul oli ka,aga oota veits.

17
05.08.03, 23:19

mul oli ka,aga oota veits.

No kaua on veits???:lahe:

H.M Murdock
05.08.03, 23:28

ma ei tea......mis aadressi sa sinna oma meiliks panid??

edit:kellel probleeme tekib,lisage olywer enda msn\'i listi vms.......tema on seal mail admin

17
05.08.03, 23:33

ma ei tea......mis aadressi sa sinna oma meiliks panid??

edit:kellel probleeme tekib,lisage olywer enda msn\'i listi vms.......tema on seal mail admin

Nu eks ikka hot-i oma:)

resorte
05.08.03, 23:53
OK, ma tulen nüüd teemasse probleemiga tagasi, kuna ma ei saa ikka endale kasutajat teha!!!:viha: :viha: :viha:
Kas asi võib olla selles et mul vennal on ka seal kasutaja ja siis see nagu ei lase ühel-samal IP adral kasutajat teha vms? :segadus: :kratsti: :segadus:

17
06.08.03, 00:00

OK, ma tulen nüüd teemasse probleemiga tagasi, kuna ma ei saa ikka endale kasutajat teha!!!:viha: :viha: :viha:
Kas asi võib olla selles et mul vennal on ka seal kasutaja ja siis see nagu ei lase ühel-samal IP adral kasutajat teha vms? :segadus: :kratsti: :segadus:

Ei tahaks eriti uskuda, et asi selles on,aga siiski siiski...Minu esimene meeskond võeti ära+ ka veel naabri oma kellel on sama IP,kuigi petmises olin süüdi mina tegin tõesti mitu meeskonda mis ei olnud lubatud, aga tema meeskonda ei oleks tohtinud ju ära võtta.:viha: :viha: :viha: :viha:

mxm
06.08.03, 01:33
Mul on üks küsimus kas hattrickis on välismängijate limiit või võib neid osta palju tahad?

Markko
06.08.03, 01:38
Osta end surnuks... a kuluaarides räägitakse, et rootslastel pidavat olema hemorroidid. Nii et vaata ette!

olywer
06.08.03, 12:38
Seoses sellega, et ei saanud registreerida on võistluste foorum kolinud http://champ.hyperboards.com
Nüüd saab registreerida. Ma loodan et tuleb klubisi juurde, siis oleks võistlus huvitavam.

olywer
07.08.03, 21:36
Nüüd on ka auhind olemas. Esikoha tiim saab Hattrickis 750000, teine koht 500000, kolmas koht 250000 Eesti krooni

Mõne jaoks pole see võibolla suur summa aga midagi ikkagi.

mxm
07.08.03, 22:02

Nüüd on ka auhind olemas. Esikoha tiim saab Hattrickis 750000, teine koht 500000, kolmas koht 250000 Eesti krooni

kas kõikide eesti liigade või ainult meistrilliga võitja.

17
07.08.03, 22:23
Originally posted by mxm

Oh issand jutt käib võistlusest millest täpsemalt saate lugeda aadressil http://champ.hyperboards.com Seal on foorum ning seal saate ka oma tiimi ära registreerida:)

Markko
07.08.03, 22:26
Kui küsida tohib, kuda te seda raha üle kannate

olywer
07.08.03, 22:57
Selle raha kannab üle niimoodi, et ma ostan nendelt mängija kes võidavad ja pakkun tema eest selle summa. Arvatavasti noore mängija.

lauri59
07.08.03, 23:07
mul on ka selline probl. et sisse ei logi kuidagi.

lauri59
07.08.03, 23:08
ma tegin 2 korda endale nime isegi

olywer
07.08.03, 23:08
Kas foorumisse ei logi sisse või hattricki ei logi sisse

17
07.08.03, 23:20

Selle raha kannab üle niimoodi, et ma ostan nendelt mängija kes võidavad ja pakkun tema eest selle summa. Arvatavasti noore mängija.

Aga niipalju veel Martinile, et palun pärast turniiri, et sa ei kahtlustaks esikolmikumeeskondi ning oliveri petmises siis kirjutame pärast võistlust siia ka esikolmiku.:)

Jyrka
08.08.03, 00:26
Mis paska te ajate siin? Olete kindel, et sellist asja võib teha? Ma ei ole.

kyps
08.08.03, 09:11
Mina jälle olen kindel, et seda asja ei tohi teha.

Udupasun
08.08.03, 10:54
Ühinen eelpoolkõnelejatega. Esikolmik pannakse kolinal kinni:D

Martin
08.08.03, 11:12
Vanal ja heal ajal nimetati selliseid inimesi idiootideks. Tänapäeval on see vist solvav, peab ütlema vaimupuudega.

Kuid kuna niikuinii back to the basics kogu aeg, siis: fucking morons.

olywer
08.08.03, 11:48

Ja veel üks väike idee:

Soccerneti Foorumi Cup järgmisest hooajast. Meistrite liiga reeglitel põhinev värk.

Alagrupid ja siis selgitatakse välja tugevaim klubi :)

Mis arvate?

Kas siis see ei ole nagu sama asi mis meie teeme?

Kes nüüd vaimupuudega on?

Martin
08.08.03, 11:54
Palju õnne: endiselt sina. Proovi ka aru saada miks (kuigi see on arvatavasti liiga raske ülesanne).

Ohmoon.

olywer
08.08.03, 11:56
Nimi võib teine olla, aga arvatavasti poleks sina saanud korraldada seda hattrickis turniirina

Martin
08.08.03, 11:59
Normaalsed inimesed saavad arvatavasti vahest kenasti aru, mis nende kahe Cupi vahe on ja miks sa ohmakas oled. Vt. nt. eelmisi postitusi from Jyrka, Kyps ja Udupasun jne...

Ja siis kobi minema ja loe HT reeglid läbi.

olywer
08.08.03, 12:03
Aga kuidas sina tohid seda korraldada siis?

Glazza
08.08.03, 12:30

Laku panni

17
08.08.03, 12:32
Originally posted by Glazza

Laku panni

Ise ei taha lakkuda?Aga noh Martin on ikkagi GM ja seaduste vastu ei saa:(

olywer
08.08.03, 12:34
Aga miks ei ole Martin siis korraldanud midagi. Minu võistlusest tahavad küll paljud osa võtta. Nagu oleks aeg juba.

17
08.08.03, 12:35

Aga miks ei ole Martin siis korraldanud midagi. Minu võistlusest tahavad küll paljud osa võtta. Nagu oleks aeg juba.

Noh sa tead ju Martin ei viitsi tegeleda sellega vaja tuusata jms.Parem pange olywer GM-iks ja te ei kahetse kohe mitte.:viha:

Udupasun
08.08.03, 15:51
Noored, noored, härrased GM\'id ei ole milleski süüdi. Kui endal hallolluse asemel hapukapsas ei tasu ometigi teistele kõrri karata...
:eiei:

17
08.08.03, 16:06
Originally posted by Udupasun

Noored, noored, härrased GM\'id ei ole milleski süüdi. Kui endal hallolluse asemel hapukapsas ei tasu ometigi teistele kõrri karata...
:eiei:

Mis sa arvad, et sul on seal üleval üldse midagi?? Meil on vähemalt hapukapsas, aga sul? Sul ei ole s*****i seal kaalika sees.Aga miks martin pole ise sellis võistlust korraldanud????????????????????????Ise ei korralda ja ei lase teistel kah korraldada on ikka v*****s küll.:viha: :trafck: :ingel3: :silm3: :sega8: :sega1:

Udupasun
08.08.03, 16:45
Kas keegi on midagi öelnud võistluse kui sellise kohta? Korraldage, kuni kokku kukute...Probleem on ainult teie \"auhinnarahadega\", sest kui te vähegi reegleid ja mitme foorumikülastaja juttu ülevalpool mõistaksite lugeda, siis saaksite äkki aru, et tegemist on keelatud tegevusega, mis viib meeskondade sulgemiseni ja see edasikaebamisele ei kuulu.:kop:

lume
08.08.03, 16:47
Mis aadressil saab vaadata eesti meeskondade reitinguid ja muud huvitavat statistikat?

Devil
08.08.03, 19:41
Originally posted by lume

Mis aadressil saab vaadata eesti meeskondade reitinguid ja muud huvitavat statistikat? http://hattrick.engeros.ee

Turniiri korraldajatele: tehke turniir, kuid ärge soiuge sellest siin. Ainuke ebaseaduslik osa teie turniiris olekski raha yle kantimine, kui te selle ära jätaksite ei paneks keegi teie tiime lõpus kinni.

-Eemeez-*
09.08.03, 17:34
Originally posted by mxm

:D :D :D :D :D :D
nomaeivõi

17
10.08.03, 11:50
Enam pakkumisel 19 aastane eeskujulik vv! Alghinnaks kõigest 20 milli Teet Hennoste.Oleks hädasti raha vaja, kuna finantsseis ületab -10 miljoni piiri vaadake üldse meeskonda FC Koerapark, seal kõik vennad müügis, aga pliiz keegi ostke vv ära:silm1:

lauri59
10.08.03, 13:25

Enam pakkumisel 19 aastane eeskujulik vv! Alghinnaks kõigest 20 milli Teet Hennoste.Oleks hädasti raha vaja, kuna finantsseis ületab -10 miljoni piiri vaadake üldse meeskonda FC Koerapark, seal kõik vennad müügis, aga pliiz keegi ostke vv ära:silm1:

kle su mängijad on liiga kallid, sa pead hinda alndama kui tahad pankorotist pääseda

Peku
10.08.03, 13:57
hehee.. arvake ära, ma müüsin 480 tuhat maksva mehe 1,92 miljoniga, kuigi alghinnaks oli 400 000:õnnelik: ja panust tõsteti mingi 40 korda või oli see 50
aga jah, näitajad olid: hea ründaja ja puudulik äär või standardolukorrad vms. ülejäänud olid armetud ja viletsad ja nõrgad.

Markko
10.08.03, 15:15

hehee.. arvake ära, ma müüsin 480 tuhat maksva mehe 1,92 miljoniga, kuigi alghinnaks oli 400 000:õnnelik: ja panust tõsteti mingi 40 korda või oli see 50
aga jah, näitajad olid: hea ründaja ja puudulik äär või standardolukorrad vms. ülejäänud olid armetud ja viletsad ja nõrgad.

Niguni sa olid nii tark ja ei pannud tähele et klouni müüsid vms :P

Tõõdost turniirikorraldajale:

Kui sa oledki isegi nii osav, et viid selle rahaülekandmise läbi, kas sa siis oled juba vastavad kalkulatsioonid ka teinud, kui suur peab su (või kes iganes ostab) pakkumine olema. Tuleb ju arvestada ka tasusi mis lähevad agendile, Martinile ja varasematele klubidele ja kuhu iganes veel.

Ja miks peaks Martin üldse mingeid turniire korraldama? Sest ta on GM? GM ei ole millekski kohustatud. Turniire tehakse HT\'s küllaga proletariaadi poolt.

-Eemeez-*
10.08.03, 15:31

tegelikult on mängijate reklaam keelatud .. aga ma kardan, et soccerneti foorumi järgi trahvi ei tehta :)
aga see 20 milli on liiga palju .. võibolla 10\'a saad lahti.

17
10.08.03, 15:46
Võitsite, nii Martin kui ka teised:( auhinnaraha jääb kahjuks ära:(

Jyrka
10.08.03, 17:12

Mida nii Martin kui ka teised võitsid? Sina võitsid, et sinu haledat meeskonda kinni ei panda.

17
10.08.03, 17:15
Originally posted by Jyrka

Mida nii Martin kui ka teised võitsid? Sina võitsid, et sinu haledat meeskonda kinni ei panda.

Messaarvad, et sul on parem tiim?????????????

Jyrka
10.08.03, 17:30

See ei ole küll kuidagi sinu haleda meeskonnaga seotud aga kindlasti on mul parem tiim.

17
10.08.03, 17:36

See ei ole küll kuidagi sinu haleda meeskonnaga seotud aga kindlasti on mul parem tiim.

Naerukoht:D

-Eemeez-*
10.08.03, 22:27

Naerukoht:D

Üldiselt vale koht !
Väga vale koht !

Väravavaht
14.08.03, 20:05
ma tegin ka paari päeva eest oma esimese meeskonna FC Suhkruvatt. Meestega päris vedas, sain omale alustusex 4 340 000 mehe. Väravavahtide seis oli sitt, panin mingi suvalise ja sain 8-0 lutti...... Hetkel teen pakkumist noorele Argentiina väravavhile

Amatöörlik kysimus, a ikkagi

Kui sa lähed Brasiiliasse mängima, kas siis läheb sõidu peale raha ka ve?(kuidagi jube loll kysimus kukkus välja)

vaikiv mees
14.08.03, 20:52
Originally posted by Väravavaht

Amatöörlik kysimus, a ikkagi

Kui sa lähed Brasiiliasse mängima, kas siis läheb sõidu peale raha ka ve?(kuidagi jube loll kysimus kukkus välja)

Meeskond reisis rahvusvahelisele sõprusmängule. Piletid läksid maksma 120 000 Krooni

natu ikka l2heb maksma jah

Markko
14.08.03, 23:13
Vahet ei ole kuhu läed, 120k igal juhul

Väravavaht
14.08.03, 23:16
k, tnx inffi eest:D

z3ro
24.08.03, 22:02
mul ka siis üx tagasihoidlik tiim olemas!

Fc z3ro (95176)

Riik: Eesti
Regioon: Tallinn
Staadion: Viru Valge Koomajoomla
Keel: Estonian
Liiga: IV.6
Fänniklubi: Null tolerants

Kokkuvõte - Sinu mängijad

Mängija väärtus (keskmine): 3 725 554 Krooni
Kogu meeskonna väärtus: 67 060 000 Krooni
Keskmine vanus: 21
Hetke vorm (keskmine): puudulik
Kogemused (keskmine): armetu
Mängijate arv (v.a treener): 18
Erinevate rahvuste arv: 7

mxm
29.08.03, 13:04
Originally posted by z3ro

mul ka siis üx tagasihoidlik tiim olemas!

Fc z3ro (95176)

Staadion: Viru Valge Koomajoomla
Liiga: IV.6
Fänniklubi: Null tolerants

Kokkuvõte - Sinu mängijad

Mängija väärtus (keskmine): 3 725 554 Krooni
Kogu meeskonna väärtus: 67 060 000 Krooni
Keskmine vanus: 21
Hetke vorm (keskmine): puudulik
Kogemused (keskmine): armetu
Mängijate arv (v.a treener): 18
Erinevate rahvuste arv: 7

keskmine väärtus on küll hea

kyps
29.08.03, 14:17
Originally posted by mxm

No eputaks siis ise kah siin:D

Value per player (average): 16 345 000 Krooni
Total squad value: 261 520 000 Krooni

mxm
02.09.03, 17:59
Originally posted by kyps

Originally posted by mxm

No eputaks siis ise kah siin:D

Value per player (average): 16 345 000 Krooni
Total squad value: 261 520 000 Krooni

mul on ikka eriti pask team

keskmine 2 249 000
kokku 42 031 245

Devil
02.09.03, 21:52
nuh pole hullu ju, mul oli kah eelmine u. hooaeg siuke väärtus nyyd on kuhugi zero kanti ja kypsiga ei tasu võrrelda ju veel ta on fakkin` meistriliiga

Martin
02.09.03, 23:57
Kyps on tegelikult suht hale.

Meistriliiga võimsamad meeste väärtuse osas:

1) K-J Jotad - 303,26 miljonit
2) Treix United - 266,78 miljonit
3) Tupenugised - 258,38 miljonit
4) Luige United - 234 miljonit
5) Vahe Tera - 199,66 miljonit
6) FC Lõvi - 176,18 miljonit
7) FC Kalamaja Cowboys - 163,28 miljonit
8) Repserto Pisikesed Täkud - 123,52 miljonit

Peku
06.09.03, 21:47
kuskohast ma keskmist vaadata saan, ja mida kuradit tähendab kloun?!

2mSööt3mMööda
07.09.03, 11:27

kuskohast ma keskmist vaadata saan, ja mida kuradit tähendab kloun?!
Keskmist peaks saama vaadata supporteri alt kusagilt.

Ning kloun on selline mees, kes aitab hoida teamspiritit või seda aegaejalt isegi tõsta. Tal peab olema vähemalt solid juhioskus ning iseloom peab olema popular (parandage mind kui mul midagi sassi läks). Vist oli ka selline asi, et kloune võiks tiimis olla ainult üks.

Peku
07.09.03, 14:55
hmm, no meeleolu peale tema müüki küll ei langend.. või noh jah

ja ma pidin käsitsi näppude peal oma meeskonda arvutama

hind kokku: 36 100 000
keskmine: 1 900 000

:lahe: eino öelge mis tahate, aga ma olen siiski V liiga liider:D

Loca
07.09.03, 16:47
Kui keegi tahab kerget võitu saada siis minu võistkonna ID 114870

Marduk
05.10.03, 15:52
Millest selline vahe tuleb? V2raval88jate tabelis n2itab 11 tabamust, kuid mehe enda statsudes 14 tabamust? Sama kamm ka teiste m2ngijatega? Keegi seletab?

2. Henri Muukka* FC Tirbiku 11

Väravaid karjääris:* 14*
Karjääri kübaratrikid: 1*
Selle aasta liigaväravaid: 14*
Selle aasta karikaväravad:*0*

vaikiv mees
05.10.03, 17:03
2kki ostsid ta sel a-l & ylej22nud 3v-t sel hooajal on l88nud eelmise klubi eest

Markko
05.10.03, 17:47
See mingi HT bug, et mehe infos on eelmise hooaja kollid ka arvutatud

shakedown
06.10.03, 01:24
Milline peab olema klounil kogemus?

kyps
06.10.03, 08:13
Originally posted by shakedown

Milline peab olema klounil kogemus?

suva

Marduk
06.10.03, 09:37
Ei ole mees sisse ostetud. Eelmisest hooajast mu meeskonnas old. Oma noortest tulnud see ryblik.

Markko
06.10.03, 16:38
A eelmine hooaeg siis ei löönud su meeskonna eest väravaid?

Peku
07.10.03, 19:02
mille järgi ma üldse klouni peaks leidma.

2mSööt3mMööda
07.10.03, 19:07

Vaata eelmisi poste

Devil
07.10.03, 21:00

populaarne sell/popular guy
hea juhioskus/solid leadership

ylejäänd asjad klouni puhul pole ABSOLUUTSELT olulised. Kui klouni tahad otsi selleks mõni klounidega äri ajav tiim yles, ning hoia silma peal myygikuulutustel ;)

daywalker sa oleks võind viida kah panna kaasa kus on see postitus, muidu pole su postitusel mõtetki ju

2mSööt3mMööda
07.10.03, 21:05
Originally posted by Devil

populaarne sell/popular guy
hea juhioskus/solid leadership

ylejäänd asjad klouni puhul pole ABSOLUUTSELT olulised. Kui klouni tahad otsi selleks mõni klounidega äri ajav tiim yles, ning hoia silma peal myygikuulutustel ;)

daywalker sa oleks võind viida kah panna kaasa kus on see postitus, muidu pole su postitusel mõtetki ju
Kas sellel on mõtet kui ühes teema küsib 10 inimest mis asi see kloun on?

Devil
07.10.03, 21:19
viimase poole aasta jooksul on siin teemas seda kysitud 2 korda, asja negatiivne kylg on see, et seda tegi ka eelmine kord Peku :)

Peace :õnnelik:

Marduk
09.10.03, 09:08

Eip, ei l88nud. Kuid v2ravatage on ikkagi mingi jama.
Näide: 49 minutil viis Yaroslav Dubrovskiy FCT juhtima 3 - 0,
Väravaid karjääris:* 0

Devil
09.10.03, 11:47

Eip, ei l88nud. Kuid v2ravatage on ikkagi mingi jama.
Näide: 49 minutil viis Yaroslav Dubrovskiy FCT juhtima 3 - 0,
Väravaid karjääris: 0
Täiesti tavaline, et hatis on väravatelööjate arvepidamisega probleeme. Ärge nii väga muretsege, lootke parem, et hooajalõpuks oleks kõik paigas.

-Eemeez-*
09.10.03, 20:49
Õnneks pole ma veel näinud, et liigatabelis arvepidamine sassis oleks.

2mSööt3mMööda
11.10.03, 10:02
Täiesti tavaline, et hatis on väravatelööjate arvepidamisega probleeme. Ärge nii väga muretsege, lootke parem, et hooajalõpuks oleks kõik paigas.
Minu arust on hatis täiesti tavaline, et alati mingi asi seal ei funksi-foorum on seal maas üle päeviti, kunagi ei olnud terve hooaeg cup top skoorereid võimalik vaadata, liigas ei saanud meeskonnad top skoorerite eest oma 200k kätte(tegelt vist viivitusega said hiljem), näiteks praegu on kogu hat maas-just sel hetkel kui mul on vaja tänaseks mänguks oma koosseis välja panna, jne...
Selliseid asju võiks vähem esineda kuna vaikselt viskab juba kopa ette. Aga jah, vähemalt ei küsita selle mängu eest raha.

-Eemeez-*
11.10.03, 23:53

Aga jah, vähemalt ei küsita selle mängu eest raha.

Jah .. juba vanasõna ütleb, et kingitud hobusele suhu ei anta.

Markko
12.10.03, 10:30
Ega ükski asi ei saagi täiuslik olla. Mulle küll meeldib, et vahel on midagi perses ja sis jälle närvitsed. Jumala lõbus ju :)

Devil
21.11.03, 11:08
/me vaatab et siin pole yldse mainitud, et viimase hooaja Eesti meistriks tuli Treix United manageriga GM-Treix eesotsas ning karika võitis eelnevalt 3 korda Eesti Meistriks tulnud Luige United, manageriks siis Ouroboros. Luige kyll plaanis kuldset duublit, aga ei õnnestunud. Teise koha nii karikas kui meistrivõistlustel sai Vahe Tera aka pmasing.

Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Tegelt oli GM-Treix aka Martin veel tublim, tänu temale saavutas Eesti U-20 MMil pronks medali. Suur aplaus talle, tõeline täkk :r66m7:.
Suur aplaus ja tänu ka kõigile treeneritele, kes tegid selle võimalikuks. Treenides oma noori, päevast päeva ;).

cobras
21.11.03, 17:19
Originally posted by Chobram

logisin minagi siis yle pika aja h2tti....m6tlesin, et vaatan mis mul seal toimund on:
asun 5. liigas ja kuskil keskel...et see tulemus siis kehv.
vaatasin ka finantsi ja kartsin halvimat...et mingi suur miinus.
minu yllatusex aga oli mul raha hoopis plussis ja seda lausa 13 milli:D
kuna pole h2tti m2ngind eriti, ega p88ra ka tulevikus sellele erilist r6hku, siis ei tea kui suur raha see seal on. Igatahes MZ olex see ikka sigasuur summa:doh:

oi oi chob mis sinust saanud on!!:oih:

-Loom-
21.11.03, 17:24
saanud on see, et ma kandix selle raha hea meelega MZ ymber:D

3rk1
21.11.03, 20:04
krdi sitt lugu :P
pole enam häti nii kaua sisse logind, et meeskond käest ära võetud.
kogu see vaev mida ma nägin, et meeskonda neljandasse divarisse viia on luhta läinud :P

-Loom-
21.11.03, 21:01
logisin minagi siis yle pika aja h2tti....m6tlesin, et vaatan mis mul seal toimund on:
asun 5. liigas ja kuskil keskel...et see tulemus siis kehv.
vaatasin ka finantsi ja kartsin halvimat...et mingi suur miinus.
minu yllatusex aga oli mul raha hoopis plussis ja seda lausa 13 milli:D
kuna pole h2tti m2ngind eriti, ega p88ra ka tulevikus sellele erilist r6hku, siis ei tea kui suur raha see seal on. Igatahes MZ olex see ikka sigasuur summa:doh:

Devil
21.11.03, 21:24
5 liiga kohta on 13m vägagi vajalik summa. V liiga ostab selle rahaga endale terve koosseisu treenitavaid. tugevamatele klubidele, on see yhe treenitava raha, täkkudest ma rääkima ei hakka.

Devil
22.11.03, 13:26
Originally posted by 3rk1

krdi sitt lugu :P
pole enam häti nii kaua sisse logind, et meeskond käest ära võetud.
kogu see vaev mida ma nägin, et meeskonda neljandasse divarisse viia on luhta läinud :P Tee siis uus tiim, ja näe uuesti vaeva :), tasub ära :).

3rk1
22.11.03, 14:39
njah, kuid MZ on juba südame võitnud :D:)

cobras
28.11.03, 08:24
see juba on midagi:õnnelik:

Swifty2002
29.11.03, 01:04
MA ka MZi peland aga no nüüd vähemalt 1 mäng veel proovitud ja välja praagitud :D

TSA
14.12.03, 00:16
proovisin ka siis selle MZ ära ja millegiga see ei üllatunud pigem pettunud olin kuna võimalused seal väiksemad ja eriti see transfer teema käib vastukarva kuid ilmselt ma juba liiga veteran hattrickis ja minuarust hattrick -one and only mäng on .
See minu arvamus siis

gamer
14.12.03, 08:10
mis jutt et MZ on jama, MZ on palju üksikasjalikum ja lähedasem päris manageri tööle

Devil
14.12.03, 11:06
Originally posted by gamer

MZ on palju üksikasjalikum ja lähedasem päris manageri tööle
Nagu sul oleks aimu mis reaalsuses toimub, MZ on Pask ja seda mängivad wuzzid

Markko
14.12.03, 12:10

Originally posted by gamer

MZ on palju üksikasjalikum ja lähedasem päris manageri tööle
Nagu sul oleks aimu mis reaalsuses toimub, MZ on Pask ja seda mängivad wuzzid

Täpselt!

Wingback
15.12.03, 17:58
Peab ütlema, et nõustun Devili ja Markkoga. Alustasin nii MZ-is ning hattrick-is mängimist suhteliselt paralleelselt. Umbes suve lõpust. Selle aja jooksul on mulle - rohelisele algajale selgeks saanud, et tõesti MZ on nõrk. Vaatamata sellele, et MZ-s tõesti võimalus näppida igast erinevaid osi (kahtlase otstarvega lisafunktsioonid) ja sel olemas põhjalikum graafiline keskkond. Siiski kurat kogu see värk seal nagu ei toimi õigesti. :sega6:
Nii et Hattrick on mu südame vallutanud. :P :love:

euro_boss
15.12.03, 18:37
Originally posted by Vince

Peab ütlema, et nõustun Devili ja Markkoga. Alustasin nii MZ-is ning hattrick-is mängimist suhteliselt paralleelselt. Umbes suve lõpust. Selle aja jooksul on mulle - rohelisele algajale selgeks saanud, et tõesti MZ on nõrk. Vaatamata sellele, et MZ-s tõesti võimalus näppida igast erinevaid osi (kahtlase otstarvega lisafunktsioonid) ja sel olemas põhjalikum graafiline keskkond. Siiski kurat kogu see värk seal nagu ei toimi õigesti. :sega6:
Nii et Hattrick on mu südame vallutanud. :P :love:

Ma alustasin HATi mängimist mingi paar kuud enne kui MZ ja võibolla(arvatavasti) just tänu sellele aga igatahes MZ ei paku mitte mingit pinget, enam pole klubigi vist alles- ei tea, HAT seevastu on mu südame vallutanud :õnnelik:

Markko
15.12.03, 23:20
Ma alustasin HT\'d liiga algusest ja MZ\'d ka, kus sain isegi meeskonna Meistriliigasse. Mingi aeg suutsin keskmike seas püsida, ent siis lihtsalt MZ kirju kaadervärk lõi pildi oimetuks ja ma enam sisse ei loginud. Eriti veel seetõttu, et mingi kuu aega kuipalju ma seda pelasin, selle ajaga ma ei suutnud üldse üles leida kohta, kus muuta passwordi, mille süsteem mulle alguses saatis :P

gamer
16.12.03, 06:46
selle kohta ütleks küll et oled nati lol, milleks on siis support ja muud asjad ja profiili all on seline koht täitsa olemas.

kyps
16.12.03, 08:45
Hattricki mängijatel on nüüd võimalik enda klubile kodulehekülg teha.

Leiate selle funktsiooni siit (http://www.ht-arena.com)

Mingi käkerdisega on ka hakkama saanud Tupenugised (http://www.ht-arena.com/nugised)

larry261
16.12.03, 17:56
kas keegi veel haledamat mängu ei suutnud välja mõelda vä?

H.M Murdock
16.12.03, 18:05
Originally posted by larry261

Rumaluse esimene aste on pidada end targaks,teine- seda kuulutada ja kolmas nõu mitte kuulda võtta Benjamin Franklin

nii et ole inimene ja põhjenda oma arvamust või mõtle ise parem mäng.

PS: miks krt sul ManU avatar on?!?!vaatasid,et barcaga ei vea välja?

Devil
16.12.03, 18:35

Originally posted by larry261

Rumaluse esimene aste on pidada end targaks,teine- seda kuulutada ja kolmas nõu mitte kuulda võtta Benjamin Franklin

nii et ole inimene ja põhjenda oma arvamust või mõtle ise parem mäng.

Mnjah tundub, et noormees ei saand vist mängust aru, ning seetõttu seal hakkama. Minu arust väga aus põhjus kuulutada see nn. haledaks mänguks.

euro_boss
16.12.03, 18:58
kui keegi ei pea seda suureks saladuseks siis võiksid ka teised siia kirja panna(kes tahab muidugi) oma tiimi lühikirjelduse(umbes nii nagu minul aga alati võib ka paremini)- lahe oleks vaadata kuidas kellelgi siin läinud on sest et ega paljudest siinsetest kasutajanimedest ei saa ju aru mis klubi tal HATis on. Mõndade klubisi ma tean ka a la mel21, Martin, lua-lua, kyps ja veel mõned.

Fc Euro Boss
25.10.2002 sain omale meeskonna
parim saavutus on senini olla 3 viimast hooaega liigas IV.41 2 kohal kokkuvõttes.
praegu asun 3 kohal samas liigas. cupis parim saavutus on jõudmine 4 ringi.

H.M Murdock
16.12.03, 20:06
jah tõesti,miks mitte!:hacker: arendame silmaringi:prill5:

FC Tühikargajad
meeskonna sain 16.mai
Eelmine hooaeg sain neljandasse liigasse,kuhu üritan sel aastal püsima jääda.liigax on IV.42 ja olen seal 5. kohal.Karikasarjas olen jõudnud kuni 3. ringini.pikemas perspektiivis tahaks paari-kolme hooaja pärast 3. liigas olla,aga eks aeg näitab :õnnelik:

edit: Tühikargajate koduleht (http://www.ht-arena.com/tyhikargajad/)

Loca
16.12.03, 22:21
C.F Santa Real
Liitusin 9.augustil 2003
Oma esimesel hooajal sain liigas V.131 4.koha. Karikas osaleda ei saanud, eelmine omanik oli 1.ringis välja langenud.
Praegu olen liigas 5.kohal. Karikas kaotasin 1.ringis 1 väravaga ja langesin välja

Markko
17.12.03, 14:09
JK Vääna- Jõesuu Tapjad

liitusin 01.01.2003
Istun IV.11 liigas neljandat hooaega, hetkel juhin täiseduga. Karikas jõudsin see hooaeg 4. ringi, mis on ka rekord. Hetkel on prioriteetideks liiga kinni panna, lüüa liigas kõige rohkem väravaid ja oma mees teha liiga edukaimaks väravalööjaks.

Koduleht on tehtud mitme meeskonna peale kahasse:
www.hot.ee/spectator

coyote
17.12.03, 15:51
JK Türi

nii siis alustasin V.152, tiimi sain 27.08.2003(väga hea tiim oli)tõusin kohe paari mänguga tabeli etteotsa ja võitsin ka üleminekumängu. Praegu kükitan IV.10 ja seal olen 3.kohal ,selle hooaja eesmärk ongi IV püsima jääda.Tiimi kodukas valmib:D

vaikiv mees
17.12.03, 19:35
hm, t6epoolest, seekordne serveri crash on j2lle p2ris p6hjalik.. enne homset pole vist midagi loota,
ei tea, mis kolmap-test m2ngudest saab/sai

edit:This means that all games today are being played as they would have, while the transfer market is on hold. We aim to have the site open again tomorrow Thursday, at noon HT-time.

euro_boss
17.12.03, 21:59
seega siis mängud toimusid aga mängijate üleminekud lükkusid edasi.
krt. küll ootan põnevusega juba oma sõprusmängu tulemust et näha kuidas mu uus noor vv on mänguinud. soov tast U20 koondise vv teha, eks aeg näitab mis sest ka välja tuleb! kahtlane on, et kas saab, aga hea vv saab temast kunagi nagunii :P

justincase
18.12.03, 19:29
hmm, kas järjekordselt toimus ka TS-i langus nagu see oli peale eelmist suurt crashi?

Marduk
20.12.03, 14:40
Kas keegi oskaks seletada millest t2psemalt s6ltub m2ngija myygihind? Ntx eeskujuliku p6hi oskusega, rahuldava vormi ja umbes 20-23 aastane? 10M, 20M? (krooni) ma saan aru et osaliselt s6ltub see positsioonist ja pakkumise/n6udluse suhtest. Kuid kindlasti on mingid piirm22rad alla mille ei tasu myya ja yle teatud summa kah ei saa? Oleks tore kui keegi tooks paar n2idet oma kogemusest ;) .

Devil
20.12.03, 14:59

Kas keegi oskaks seletada millest t2psemalt s6ltub m2ngija myygihind? Ntx eeskujuliku p6hi oskusega, rahuldava vormi ja umbes 20-23 aastane? 10M, 20M? (krooni) ma saan aru et osaliselt s6ltub see positsioonist ja pakkumise/n6udluse suhtest. Kuid kindlasti on mingid piirm22rad alla mille ei tasu myya ja yle teatud summa kah ei saa? Oleks tore kui keegi tooks paar n2idet oma kogemusest ;) .

Mängija müügihinna määrab ära tema põhioskus, lisaoskuste olemasolu tõstab hinda.
Vaid väravavahi juures pole lisaoskused olulised. Alati tasub vaadata palju tärne mängija on võimeline teenima, tärnid on kah yks oluline aspekt siis selle juures, aga neid ei saa täielikult usaldada ;).

Kõige stabiilsemate hindadega on väravavahid, ääremängijad seevastu on aga vägagi kõikuvad eeskujuliku ääre võid osta nii 4 kui u. 30 miljoniga. Ääred on kõige nõudliumad positsioonid lisaoskuste poolest, see seletab ka ära hinnakõikumised.

Ründajate hinda tõstab nende sööduoskus, mängujuhtide puhul enamasti kah sööduoskus aga ka kaitsmine(vahest ka äär).Kaitsjate puhul tuleb abiks äärel mängimise ja mängujuhtimine lisaoskus, nyydsest võib sinna lsiada ka sööduoskuse. Ääremängijate puhul läeb vaja kõiki oskusi va väravavaht ja ryndamine. Väravavahtide puhul nagu ennem mainitud tuleb kasuks vaid väravavahi oskus.

Hinnad: noh seda ei saagi tõesti täpselt määratleda
aga mina ei näe pointi myya alla 5-6 miljoni, samas ma ei näe yldse põhjust miks eeskujulikke myya, treeni edasi ;). Kui nad just vanaks pole saanud.

Palju jäi kyll vahele aga noh kiirkokkuvõte umbes :P. Võin mõnes asjas eksida kah, ega ma jumal pole ;).

euro_boss
27.12.03, 20:57

aga mina ei näe pointi myya alla 5-6 miljoni, samas ma ei näe yldse põhjust miks eeskujulikke myya, treeni edasi ;). Kui nad just vanaks pole saanud.

miks pole mõtet eeskujulikke müüa, kui sul on/oled ostnud paremad mehed kui eeskujulikud ja sa ei treeni neid siis pole ju mõtet neid endal hoida ja/või treeningut selle ühepärast muuta(N: treenid vv-d aga jutt käib näiteks keskväljamehest)

aga kui sa mõtlesid ainult neid eeskujulikke mehi keda sa ka treenid siis nõustun

Devil
27.12.03, 23:24

miks pole mõtet eeskujulikke müüa, kui sul on/oled ostnud paremad mehed kui eeskujulikud ja sa ei treeni neid siis pole ju mõtet neid endal hoida ja/või treeningut selle ühepärast muuta(N: treenid vv-d aga jutt käib näiteks keskväljamehest)

aga kui sa mõtlesid ainult neid eeskujulikke mehi keda sa ka treenid siis nõustun Loomulikult seda su viimast lauset.
See on liiga elementaarne ju, et ebavajalikke mängijaid pole mõtet hoida.
Ehk siis jah, eks igayks las myyb mehi sel hetkel, kui talle parajasti tarvis. Vahest tuleb lähtuda ka finantsseisust ju ;). Treenida treenida treenida ytlevad targad [sh mina;)].

Cerny Petr
31.12.03, 15:24
Mängimist alustasin hiljuti, ainult 5 mängu peetud. Kui võistkonna sain, oli hooaeg juba täies hoos, minu sats loomulikult viimane, neljast mängust 1 punkt, löödud ainult 2 kollikest, sisse lastud aga tervelt 17. Võimas !
Esimese liigamängu võitsin täiesti juhuslikult, 2-1. Ülejäänud juba kindlalt, 3-0 ja 4-0. Ühe õnnetu sõprusmängu olen kaotanud, muidu võidud, selle hooaja püüangi kaotuseta lõpetada.

Devil
31.12.03, 19:08
Originally posted by Cerny Petr

Mängimist alustasin hiljuti, ainult 5 mängu peetud. Kui võistkonna sain, oli hooaeg juba täies hoos, minu sats loomulikult viimane, neljast mängust 1 punkt, löödud ainult 2 kollikest, sisse lastud aga tervelt 17. Võimas !
Esimese liigamängu võitsin täiesti juhuslikult, 2-1. Ülejäänud juba kindlalt, 3-0 ja 4-0. Ühe õnnetu sõprusmängu olen kaotanud, muidu võidud, selle hooaja püüangi kaotuseta lõpetada.
Sõprusmängu tulemused on muidugi savi, ma enamus neid kaotan ;). Aga neidki võita on tore. Trenniks ja taktikate katsetamiseks on sõprusmängud hädavajalikud.

mcnamara
07.01.04, 11:26
Vaat selline lugu, et olen minagi - vanainimene - selle toreda mängu enda jaoks avastanud. :P
Oma meeskonnast kõnelema ei hakka, kehvake alles ja võib selleks jäädagi, sest ei püüa tavaviise kasutades tippu jõuda. Mängin hoopis omamoodi ja püüan sellest lihtsalt rõõmu tunda.

kyps
26.02.04, 08:50
Alates algavast hooajast on Eestil ka 6. liiga. Seega on hetkel just õige aeg ennast selle mängu kasutajaks registreerida.

Ühtlasi on meeldiv tõdeda, et langes 3000-e kasutaja piir.

Martin
26.02.04, 09:02
Kyps räägib tõtt nagu alati, tule ja ühine Eesti liigaga ning püüa tõusta mudaliigast tippu :)

Marduk
26.02.04, 19:52
Treening 18:37 - 18:28 (Täna)

Hihihi treening l2ks ajas tagasi?:D

Marduk
26.02.04, 19:56

Kyps räägib tõtt nagu alati, tule ja ühine Eesti liigaga ning püüa tõusta mudaliigast tippu :)

Kusjuures just arutasin siin s6braga, et ise olen otseselt h2tti meelitanud umbes 5 inimest. 1 neist on meelitanud juurde veel 1, 1 neist mingi 3 ja 1 neist veel 5 :P
Ehk siiani mu panus = 14 uut m2ngijat :)

Ja mind meelitas sinna semu Rainman :)

Devil
04.03.04, 16:55
http://www.epl.ee/artikkel_259262.html <<< Hattrickist Eesti päevalehes.

Tanel
06.03.04, 21:11
Väikene probleem on.Sain kasutaja kätte ja Logisin sisse (võisat veel polnd) läks ilusti.Ja lähen paari päeva pärast uuesti kirjutasin kõik õigesti ei läind sisse vaatasin veel maililt kõik järgi kirjutasin kasutaja noh proovisin 3 võimaliku parooli ära sest rohkem ma ei neid ei võtta unustab ära.Ikka ei läind.Siis panin Unustasin või Kaotasin Parooli.Siis läksin panin kõik samad see kuhu mul kasutaja saadeti.Gigant12 ja Gigant1_5@hotmail.com (kasutaja saadeti sinna) noh trükin kõik ilusti ära ütleb Kasutaja ja Mail ei klappi. Üldse on mingi viga sees või siis on arvutis viga.Kui ühekorra login sisse ja läheb valesti siis ma ei saa enam alla kerida seda.:kaval:

Devil
08.03.04, 12:43
Suht segane jutt sul, võta yhendust mõne mängujuhiga(GM).

edit: Teinekord kirjuta paberi peale oma paroolid ja kasutajanimed yles ;).

Refieus
17.03.04, 12:49
Nujah, sama siin, sittagi ei saa aru:)

GreenACe
19.03.04, 17:00
Kes tahab sõpruskohtumisi,siis Fc Green (409760)

Staadion: Fc Green Arena
Liiga: # 2 liigas VI.113

Aga olen veel väga algaja:doh:

Devil
19.03.04, 18:41
Originally posted by Kevin

Kes tahab sõpruskohtumisi,siis Fc Green (409760)

Staadion: Fc Green Arena
Liiga: # 2 liigas VI.113

Aga olen veel väga algaja:doh: Pole hullu, kui natuke asjast huvi tunned ja reegleid ning abiehekylgi loed siis saad varsti asja selgeks ja pühid tolmu VI liigast :).

GreenACe
20.03.04, 14:16
Kuidas teil siis mängud läxid?Endal väga halvasti :kurb4: sain 4:1 pähe ja minu 1 parimaid ründajaid sai kollase ning pealekauba minu parem kaitse sai vigastuse :kurb9: .1 küsimus,sain mängu pähe,aga kas ma siis piletiraha ei saa?

Bobik
20.03.04, 15:10

Kuidas teil siis mängud läxid?Endal väga halvasti :kurb4: sain 4:1 pähe ja minu 1 parimaid ründajaid sai kollase ning pealekauba minu parem kaitse sai vigastuse :kurb9: .1 küsimus,sain mängu pähe,aga kas ma siis piletiraha ei saa?

piletiraha saad liigamängus ainult kodus...võõrsil mängides ei saa...
karikasarjas saad kodus mängides 2/3 piletituludest ja võõrsil mängides 1/3.

3rk1
20.03.04, 15:15
Miks ma hätti enam meeskonda ei saa teha? :sega5:
Mis kamm on?

GreenACe
20.03.04, 16:27
Originally posted by Bobik

Aga asi on selles,et ma ei saanud raha üldse :(

Bobik
20.03.04, 16:32

sa mängisid ju liigamängu ja kui sa võõrsil mängisid, siis ei saagi sentigi...mõistad?;)

GreenACe
21.03.04, 10:00

sa mängisid ju liigamängu ja kui sa võõrsil mängisid, siis ei saagi sentigi...mõistad?;)

Jah sain aru ;)

Devil
21.03.04, 23:19

Mis kamm on? Ehk oled petturlusega varem vahele jäänud?

3rk1
22.03.04, 21:13

Mis kamm on? Ehk oled petturlusega varem vahele jäänud?
Ei ole. Mul oli kunagi meeskond, kuid ma ei loginud 7 nädalat sisse ja nüüd siis võeti käest :P

GreenACe
25.03.04, 13:46
Kuda siis sõpuskohtumised/karikamängud läxid?ise võitsin 7:1 kadrina kotkaid :P

Marduk
25.03.04, 21:23

Kuda siis sõpuskohtumised/karikamängud läxid?ise võitsin 7:1 kadrina kotkaid :P

J2ta Kadrina rahule, muidu Tirbiku omad kotivad sind :kaval:

3rk1
26.03.04, 15:27
Jälle ei saanud ära regada. Mõttetu.

Devil
26.03.04, 22:52
järelikult tegelesid tugeva petturlusega. m.o.t.t.

3rk1
26.03.04, 23:23

Skruu juu oma pettusega. Rääkisin ju, et ei logind seitse nädalat sisse ja nüüd võeti käest.

kyps
29.03.04, 08:46

Skruu juu oma pettusega. Rääkisin ju, et ei logind seitse nädalat sisse ja nüüd võeti käest.

Kui pettusega ei tegelenud, siis järelikult esitad registreerimisel valeandmed.

gratos
30.03.04, 19:28
Küsimus selline. Kui tahan osta mängijat kelle hetkeväärtus 0 kr. ja hetke kõrgeim pakkumine on 200000. Niipea kui üritan seda üle pakkuda röögitakse, et \"Sa ei saa pakkuda üle 100x turuväärtusest\". Kuda need pakkumised siis 200000 minna üldse on saanud. :(

raunoten
30.03.04, 20:18
JAAAAAAMMMMMMMAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! Managerzone on 99999999999 korda parem.:viha:

Aramis
30.03.04, 20:24
Kle Aruküla mees - oled sa kindel, et isa lubas sul arvutit näppida?

raunoten
30.03.04, 21:47
Jah ma olen kindel.

3rk1
30.03.04, 21:50
Originally posted by raunoten

Jah ma olen kindel.
Ega ta sel ajal purjus ei olnud?

Devil
30.03.04, 22:57
Originally posted by gratos

Küsimus selline. Kui tahan osta mängijat kelle hetkeväärtus 0 kr. ja hetke kõrgeim pakkumine on 200000. Niipea kui üritan seda üle pakkuda röögitakse, et \"Sa ei saa pakkuda üle 100x turuväärtusest\". Kuda need pakkumised siis 200000 minna üldse on saanud. :( 200000 on järelikult maksimumpakkumine 0 väärtusega mehe puhul. 0 pole ju number :P

Refieus
31.03.04, 23:53
niih.. 256 satsi veel karikasse jäänud. kelledel siinsetest kasutajatest võimalus ka järgmine kolmapäev pelada karikas?

-Eemeez-*
01.04.04, 14:29
Minul on võimalus olemas ...

Markko
01.04.04, 19:34
http://forum.metalstorm.ee/YaBBImages/smilies/wave.gif

Swifty2002
01.04.04, 22:44
Mulle ka kingiti see võimalus

Tembu
02.04.04, 10:43
Mina ka endiselt rivis....West-Wiru County FC (94215) III.8 liiga

Bobik
03.04.04, 12:05
naljakas, kudi oma grupist veel viimasena karikas pelamas ja nüüd kukun ise ka vist välja. Kahju, karikas lõppeb ilma ühegi kodumänguta...ebaaus :(

Devil
03.04.04, 18:40

naljakas, kudi oma grupist veel viimasena karikas pelamas ja nüüd kukun ise ka vist välja. Kahju, karikas lõppeb ilma ühegi kodumänguta...ebaaus :( ebaaus on, et kaotad endast madalama asetusega meeskonnale? Meistrika tiimid, suure tõenäosusega kukuvad kah varem, kui nende kodumängud hakkavad.

Bobik
03.04.04, 18:51

naljakas, kudi oma grupist veel viimasena karikas pelamas ja nüüd kukun ise ka vist välja. Kahju, karikas lõppeb ilma ühegi kodumänguta...ebaaus :( ebaaus on, et kaotad endast madalama asetusega meeskonnale? Meistrika tiimid, suure tõenäosusega kukuvad kah varem, kui nende kodumängud hakkavad.

eino...võiks kuidagi loosiga olla või....siiani olnud liiga madalamal või oma liiga meeskondadega mäng...nüüd kolmanda liiga meeskonnaga mäng, kuigi ma ise neljandas ja ikka mängin võõrsil...tahaks kasvõi ühte kodumängu hooaja jooksul cupis :P

Devil
03.04.04, 20:01

eino...võiks kuidagi loosiga olla või....siiani olnud liiga madalamal või oma liiga meeskondadega mäng...nüüd kolmanda liiga meeskonnaga mäng, kuigi ma ise neljandas ja ikka mängin võõrsil...tahaks kasvõi ühte kodumängu hooaja jooksul cupis :P

Karika süsteem on perfektne. Tugevamad peavadki võõrsil mängima ja kui oled sitt ning ei jõua kodu mängudeni siis leppid sellega, kui tahad karikas jubedalt kodumänge pidada, siis saa liigas sitt koht.

Sina oled IV ja tema III ... tema kodus, järelikult - yks võimalus on selline, et mõlemad võitsite IV liiga ja tema pääses IIIsse sina mitte, aga sa said hooajal rohkem punkte.
või siis sina kukkusid IIIst liiagst IVsse tema tõusis IVst IIIsse

Bobik
03.04.04, 20:09

Karika süsteem on perfektne. Tugevamad peavadki võõrsil mängima ja kui oled sitt ning ei jõua kodu mängudeni siis leppid sellega, kui tahad karikas jubedalt kodumänge pidada, siis saa liigas sitt koht.

Sina oled IV ja tema III ... tema kodus, järelikult - yks võimalus on selline, et mõlemad võitsite IV liiga ja tema pääses IIIsse sina mitte, aga sa said hooajal rohkem punkte.
või siis sina kukkusid IIIst liiagst IVsse tema tõusis IVst IIIsse

Ma põhimõtteliselt saan aru, aga nüüd saan sellelt n.ö. nõrgemalt meeskonnalt kotti ja kodus ei saagi mängida. Lihtsalt, et isegi, kui mängin nõrgemaga, siis tahaks ikkagi kodus mängida. Reaaliga võiks ju sarnane olla. Alati saan hädaldada, aga see lihtsalt minu arvamus asjast. MInu mätta pealt vaadatud ;)

Devil
03.04.04, 20:26
Tahtmine on taevariik ;)

Ma tahan kah igast asju, aga näed ei saa. Kodus mängida, kodus mängida ... ma saan aru, et kodu on armas koht aga vahest tuleb ka kylas käia :).
HT-d pole eriti mõtet võrrelda reaaliga, lihtsalt acceptida teda kujul nagu ta on, sest ta on NIIIVÕRD HEA :)

Marduk
04.04.04, 10:47
Kas keegi suudaks mulle lahti seletada keskv2li vs teised liinid. Toome lihtsa n2ite. Sul on eeskujulik kaitse ja rynnak, kui keskv2lja 4 meest annavad kokku viletsa. Nyyd tuleb mingi suvaline tyyp kellel keskv2li on hea, muud liinid erilist vahet pole millised, kuid sinu omast n6rgemad ja lutib sind 5-0. See pole eriti balansis v6i mis?

mcnamara
05.04.04, 11:53
Kas keegi suudaks mulle lahti seletada keskv2li vs teised liinid. Toome lihtsa n2ite. Sul on eeskujulik kaitse ja rynnak, kui keskv2lja 4 meest annavad kokku viletsa. Nyyd tuleb mingi suvaline tyyp kellel keskv2li on hea, muud liinid erilist vahet pole millised, kuid sinu omast n6rgemad ja lutib sind 5-0. See pole eriti balansis v6i mis?

Aga samas keskvälja heaks saamiseks on vaja ka meeletult tööd teha ja väga korralikke mängijaid. Ise tean seda üsna algaja mängujuhtimise treenijana hästi. Ehkki skillide järgi näib, et keskpoolkaitse peaks meeskonna ülejäänud liinidest tugevam olema, siis reitingutes ja hinnangutes see välja ei tule. Pigem on vastupidi. Sellepärast hindan kõrge poolkaitsereitinguga meeskondi väga kõrgelt ja ei imesta, et nad enamasti võidavad.

Refieus
05.04.04, 12:59
Sa oled õigel teel mcnamara!

Kui ma Apelsini ära võidan.. III.liiga, kuid samas võidetav vastane siis peale seda peaks saame 128 parema sekka ja sellega kaasnevalt ka kodumängule:P

Glazza
05.04.04, 17:19
Originally posted by tembuu

Mina ka endiselt rivis....West-Wiru County FC (94215) III.8 liiga

Siis on siin ju lausa 2 III.8 tiimi esindatud :)

taku*
06.04.04, 22:05
alustasin ka hattricki mängimisega mõned ajad tagasi.
Küsimus on mul selline, et vanemad lõvid kes aidata oskavad võiks natukene õpetust anda, kuidas ma Hattrick Organizeri tööle saan, ma ei saa kuskilt seda õiget ja vajalikku javat?:(

Jyrka
06.04.04, 22:07
Originally posted by vanapagan

alustasin ka hattricki mängimisega mõned ajad tagasi.
Küsimus on mul selline, et vanemad lõvid kes aidata oskavad võiks natukene õpetust anda, kuidas ma Hattrick Organizeri tööle saan, ma ei saa kuskilt seda õiget ja vajalikku javat?:(

Nende kodukal peaks see üleval olema.

taku*
06.04.04, 22:08
a mul mingi hoorakas... ma ei saa sealt downloadida

Jyrka
06.04.04, 22:11
Möhh? Miks ei saa?

http://www.java.com/

GreenACe
11.04.04, 16:27
Mis arvate mu treenerist?Kas ma peax uue palkama?

Andre Karm (28042279)
54-aastane, nõrk vorm, terve
Ta on nõrk treener, kes on Pigem ründav
Ta on meeldiv sell, kes on temperamentne ja aus.
Tal on imepärane kogemus ja nõrk juhioskus.

Eriomadus: Ettearvamatu

Rahvus: Eesti
Hetkeväärtus: 0 Krooni
Palk: 10 000 Krooni/nädal
Omanik: Fc Green
Hoiatusi: 0

Vastupidavus: kohutav Väravavaht: armetu
Mängujuht: armetu Söötmine: kohutav
Äärel: armetu Kaitsmine: kohutav
Ründamine: armetu Standardolukorrad: armetu

Väravaid karjääris: 0
Karjääri kübaratrikid: 0
Selle aasta liigaväravaid: 0
Selle aasta karikaväravad: 0

:oih:

Aramis
11.04.04, 16:32
Sajaga palka uus...vähemalt rahuldav!

Refieus
12.04.04, 10:15
Pask treener. Ta peaks omadustelt olema vähemalt solid coach. Kuid võid arvestada u 5M-20M\'ga, et sellist saada. Samas on see ülimalt hädavajalik, kuna see mõjutab treeningut väga palju, milline see treener on.

dreyd
19.04.04, 14:34
sai ka siis lõppeks kiusatusele järgi antud ning hatimaailmaga ühinetud, tulem on olnud igati positiivne, viimane meeldejäävam sündmus on liigamäng ja kodus 8-0 võit ja fännid on deliiriumis.

kyps
19.04.04, 14:43
Originally posted by dreyd

sai ka siis lõppeks kiusatusele järgi antud ning hatimaailmaga ühinetud, tulem on olnud igati positiivne, viimane meeldejäävam sündmus on liigamäng ja kodus 8-0 võit ja fännid on deliiriumis.

Püsivust ja edu siis uue väljakutse juures!;)

Refieus
19.04.04, 16:39
Anna aga tuld:)

Kyps miks sa ei pane oma HT logo siia üles:) Ma oleksin siis niiii uhke:)

kyps
20.04.04, 09:29
Selle pärast ei pane, et säilitada soccerneti akadeemilisemat joont. Võitlesin isegi ju selle avatariläbu vastu:)

Logo ise selline:

http://www.hot.ee/refieus/nuzziz.jpg

Tembu
20.04.04, 09:39
Aga kui otsid midagi ilusat siis vaata minu logo:) :
http://www.hot.ee/treix/wwcfc

Refieus
20.04.04, 11:51
Originally posted by tembuu

Aga kui otsid midagi ilusat siis vaata minu logo:) :
http://www.hot.ee/treix/wwcfc

tembuu, tegin sulle kunagi sammuti logo... jäi poolikuks küll aga nuh
:õnnelik:

http://www.hot.ee/melcv/WWC2.jpg

Melwood
20.04.04, 11:55
Niih? amority. Minu meelest peab logo ikka olema logo moodi st kuidagi kompaktne. Praktilisest küljest vaadatuna: Mõtleks kui raske seda Sinu väljapakutut on vormile õmmelda.:D

Tembu
20.04.04, 12:31
Originally posted by amority
tembuu, tegin sulle kunagi sammuti logo... jäi poolikuks küll aga nuh
:õnnelik:

Aitäh jäi vist tookrd ütlemata, aga arvan siiamaani, et olen ise parem va logomeister:) Härrad teavad, et ise tehtud on hästi tehtud!

Red Devil
20.04.04, 13:58
Alustasin ka mingi paar nädalat tagasi hattricki mängimist. Meeskonnal nimeks FC Finaal ja mängin VI.171 liigas. Kõik 3 mängu mis ma siiamaani teinud olen, olen ma võitnud - Kaks liigamängu tulemusega 1-0 ja üks sõprusmäng 5-0. Liigas olen tõusnud juba 2-ks.

Peab ütlema, et hattrick on vähemalt minumeelest parem mäng kui managerzone. Kui hakkasin ükskord managerzone\'i mängima siis lendas ikka klots kõvasti kokku :D , aga hattrickist sain enam-vähem kohe aru.

Mikusiku
20.04.04, 18:33
Originally posted by Red Devil

Alustasin ka mingi paar nädalat tagasi hattricki mängimist. Meeskonnal nimeks FC Finaal ja mängin VI.171 liigas. Kõik 3 mängu mis ma siiamaani teinud olen, olen ma võitnud - Kaks liigamängu tulemusega 1-0 ja üks sõprusmäng 5-0. Liigas olen tõusnud juba 2-ks.

Peab ütlema, et hattrick on vähemalt minumeelest parem mäng kui managerzone. Kui hakkasin ükskord managerzone\'i mängima siis lendas ikka klots kõvasti kokku :D , aga hattrickist sain enam-vähem kohe aru.
ma ei saa aru, mis seal mz-is rasket on?mina oskan eesti keelt ja sain kohe kõigest aru;)

Devil
21.04.04, 07:03
no näiteks raske on asru saada, miks võidad hommiku yhte meeskonda 6:0 ja õhtul saad samalt 0:6 peksa.

Mikusiku
21.04.04, 08:10
aga äkki siis, kui 6-0 võidad, mängitab ta varumehi?

Marduk
21.04.04, 08:46
Originally posted by zidane_5

aga äkki siis, kui 6-0 võidad, mängitab ta varumehi?

2kki v6ib ainult pyksi tulla :P

Ja kui Virumaa poisid siin enda logodega eputama hakkasid, miks mitte siis ka mina?

:kaval:

http://leevike.cjb.com/Tirbiku/tirbiku.jpg

Devil
21.04.04, 09:17

aga äkki siis, kui 6-0 võidad, mängitab ta varumehi?tähendab äkki mitte, samad mehed mõlemil poolel.

Mikusiku
21.04.04, 11:19

aga äkki siis, kui 6-0 võidad, mängitab ta varumehi?tähendab äkki mitte, samad mehed mõlemil poolel.
taktika?äkki oli sul või su vastasel erinev taktika?ja kui ei olnd, siis tuleb öelda, et see ongi jalgpall;)

Refieus
21.04.04, 15:03
Originally posted by Melwood

Niih? amority. Minu meelest peab logo ikka olema logo moodi st kuidagi kompaktne. Praktilisest küljest vaadatuna: Mõtleks kui raske seda Sinu väljapakutut on vormile õmmelda.:D

Kle see on virtuaalne jalgpall mees:) Ja seda ma ei teinud lõpuni, kuna vembuu jäi iseendale kindlaks:D

Melwood
21.04.04, 15:38
Originally posted by amority

Originally posted by Melwood

Kle see on virtuaalne jalgpall mees:) Ja seda ma ei teinud lõpuni, kuna vembuu jäi iseendale kindlaks:D

Mina ei tea, kas nüüd nutta või naerda, aga kui Sa ise ei saa naljast aru, siis pole ju põhjust arvata, et kõik teised on rumalad. :)

(Ja Tembu kindlusest saan ma siinkohal väga hästi aru).