PDA

View Full Version : www.hattrick.org

Leheküljed : 1 2 3 [4] 5 6 7

Refieus
02.05.05, 18:22
Sa oled õigel teel, mu arm:)

Marduk
03.05.05, 08:51
Seitsmes taevas Võsul või Zik-Zak Tapal peaksid lähimad olema jah.

Refieus
03.05.05, 13:11
No tänks, Ziki jätame nüüd küll ära, eksole :D Kui ma lüüa tahan siis võin Maardusse poksitrenni ka minna;)

Devil
03.05.05, 14:37
Algselt postitas amority

No tänks, Ziki jätame nüüd küll ära, eksole :D Kui ma lüüa tahan siis võin Maardusse poksitrenni ka minna;) Võtame lexxxi kaasa ja Tsikkidesse, ta ju oma poiss :D.

Lexxx-
03.05.05, 19:03
Lähme muidugi :)

Refieus
04.05.05, 18:24
Olgu jumal meile armuline sellisel juhul :P

siim089
05.05.05, 16:23
Fc Viljandi Spartak otsib sõprusmängu :õnnelik:

Devil
09.05.05, 14:19
Liiga võit kotis ja III liiga siit ma tulen ... III.13 siis :).

Martin
09.05.05, 14:21
Kvalifikatsioon jälle kotis. ML, siia ma jään :P

tkkt
09.05.05, 14:36
võitsin ka oma liiga ära:D 6-nda nimelt:P

Jyrka
09.05.05, 15:00
Langesin jälle alla. Kurat!

Mikusiku
09.05.05, 15:02
Ikka sama vana 6.-es liiga. Kogun alles jõudu, et edasi liikuda.

siim089
09.05.05, 15:13
Spartak pani oma liiga kinni :)

mcnamara
09.05.05, 15:34
Algselt postitas Devil

Liiga võit kotis ja III liiga siit ma tulen ... III.12 siis :).

Sama lugu niipalju, et oma IV õnnestus kohe esimesel katsel ära võita. Eelistaksin praegu siiski paigale jäämist.

taku*
09.05.05, 15:41
ma panin ka oma liiga kotti... täiseduga:lahe: kripeldama jäi sisse lastud 3või 4 väravat ja jama on see kaa, et ise ei saand 100 ära lüüa... nibin nabin jäi puudu..

uuest hooajast lammutan kuskil V siis:)

ja 100+ võidan ka vastast:lahe:

Devil
09.05.05, 15:51
su tõenäosus Vndas lammutada tõuseks märgatavalt, kui hakkaksid 2 ääre asemel kasutama 3 innerit ja yhte äärt. + veel mõni niff :)

Tembu
09.05.05, 16:27
Alles laupäeva pärastlõunal võin kindlalt öelda, millises liigas saab mu koht uuel hooajal olema. II.4 näib suht lõbus olevat, ja III.8 kole igav...

Marduk
09.05.05, 16:28
Kevad on käes, kõik on nii õhku täis.

Lexxx-
10.05.05, 10:34
Seda ikka lugesite, et Kruglov tuleb meie juurde testimisele. :lahe:

runno
10.05.05, 11:09
Üritasin mis ma üritasin, ikka ilma kvalifikatsioonita V.
Tundub, et on V.56...
Hooaja eesmärk on siis selge.. Lüüa värav:(

Devil
10.05.05, 11:10
Misasja?

Vaata, et sa parem mcnamara käest pähe ei saa ;)

edit: lexxxile see siis

kyps
10.05.05, 12:52
Ise võib kah hooajaga poolenisti rahul olla. Kuna vahetasin trenni, siis oli teada, et kerge tagasilöök meeskonnal ees. Ülejärgmiseks hooajaks peaks klubi taas jalad alla saama ja siis võiks ikka karika jälle endale napsata.

Devil
10.05.05, 13:00
Tra sa nagu pankrotti ei lähe juba? :P

Marduk
10.05.05, 16:07
Algselt postitas Devil

Tra sa nagu pankrotti ei lähe juba? :P

Selliseid ei võta ei ussi- ega püssirohi.

Lexxx-
10.05.05, 16:52
Algselt postitas Devil

Misasja?

edit: lexxxile see siis Uudiseid tuleb lugeda ;)

mcnamara
11.05.05, 16:20
Martini auks sai hangitud varuväravavahiks üks Smutovi nimeline tegelane. :)
Tegelikult muidugi peamiselt sobiva hinna ja senisest kollkiprist soodsama palga tõttu.

Martin
11.05.05, 16:42
Algselt postitas mcnamara
Martini auks sai hangitud varuväravavahiks üks Smutovi nimeline tegelane. :)
Tegelikult muidugi peamiselt sobiva hinna ja senisest kollkiprist soodsama palga tõttu.

There\'s only one real Smutov!
And he plays for Treix United!

Kebab
12.05.05, 09:19
Ja minu meeskonnas mängib Albert Smutov. Martini onupoeg.

mt013
15.05.05, 18:46
enam vähem on kül aga minuarust managerzone\'le jääb kõvasti alla

mcnamara
16.05.05, 12:40
Julm üleminekumäng jättis minu poisid ikkagi neljandasse. ;)
Aga minu rumeenlane ootab juba innukalt kolmapäeva ja võimalust kaasmaalastele oma ennenägematuid oskusi näidata. Kõik siis pea tuhandele Eesti meeskonnale kaasa elama!

vandersell
16.05.05, 12:57
Minu Muhvidega juhtus midagi seletamatut ning V liiga jäi veel kättesaamatuks :oih:
Ehk näkkab järgmisel hooajal.

tkkt
16.05.05, 15:27
Aga mina sain viiendasse. Mis iseenesest ei tundu hetkel kuigi vaffa, sest kui minu mängijaid võrrelda mõne muu satsiga omadega, siis tundub asi esialgu suhteliselt nutune. Aga eks näis, mis edasi saab. Loodame kenale papile - staadion kohe 45 000:) Ja seeläbi seksikatele mängijatele.

Refieus
16.05.05, 17:00
iKKA ja järjepidevalt III.. 3 hooaega veel..

taku*
16.05.05, 17:34
ma sain ka V liiagsse:) ja mis kõige aprem.. minu liiga ei paista sugugi väga tugevana.. isegi 3 kost on reale:) :) Mõni siinsetest tyypidest veel V.19 liigas?

Martin
16.05.05, 18:30
Ikka järjepidevalt meistriliigas, algab kümnes ehk juubelihooaeg.

Jyrka
16.05.05, 18:42
Algselt postitas Martin

Ikka järjepidevalt meistriliigas, algab kümnes ehk juubelihooaeg.

Ma kunagi teadsin ühte tüdrukut, kes arvas, et juubel on ainult viiekümnes. :P

Refieus
18.05.05, 09:30
HT

Mikusiku
18.05.05, 18:05
Täpselt nädala aja pärast teeb enda karikadebüüdi FC Palivere meeskond:lahe: Vastaseks 4. liiga klubi Taagepera Jk Kased. Kaotus on ilmselge, kuid lootma peab parimat:)

taku*
18.05.05, 18:09
persse kuradi jorsid seal rumeenais ikka...

mul enne mängu oli põhi vv katki ja varuväravavaht ka katki.. tegin noortekast hädatõmbe, panin selle jorsi väravasse.... juhtisin esimese poolaja 30 minutiks ilusasti 0-4 siis kuradi vastased vigastasid väravavahti... tuli mingi lõnkar asemele... siis vastased vigastasid seda lõnkarit ja tuli mingi kolmas mühkam asemele... no püha taevas... putsi ....

siis need jobud mängisid 4-4 viigi välja ja lisaajal lõid jorzid 5-4
ma sain pähe noh... kuigi mu mehed olid selgelt rohkem kuraasi täis...

müstika

päkapikk
18.05.05, 18:21
Algselt postitas taku*

persse kuradi jorsid seal rumeenais ikka...

mul enne mängu oli põhi vv katki ja varuväravavaht ka katki.. tegin noortekast hädatõmbe, panin selle jorsi väravasse.... juhtisin esimese poolaja 30 minutiks ilusasti 0-4 siis kuradi vastased vigastasid väravavahti... tuli mingi lõnkar asemele... siis vastased vigastasid seda lõnkarit ja tuli mingi kolmas mühkam asemele... no püha taevas... putsi ....

siis need jobud mängisid 4-4 viigi välja ja lisaajal lõid jorzid 5-4
ma sain pähe noh... kuigi mu mehed olid selgelt rohkem kuraasi täis...

müstika:D No ma natuke maksin sinu eest kätte,lõin tal kaitsja vigaseks ja tulin 0-2 kaotusseisust välja ja võitsin 3-2.:D oleks teadnud,et nad nii jõhkrad, oleks oma meestele andnud käsu vastasele meelega jalaga kubemesse virutada.

tkkt
18.05.05, 20:00
Vana pepu... ma juhtisin 2-0 ja sain 3-2 lutti. A mul sai kutt punase. See selgitab nii mõndagi:(

kyps
19.05.05, 09:22
1 copy paste HT Eesti foorumist.

HT Miiting tallinnas.

Tere mu kallid hättricklased!

Nagu te isegi märkate, on jälle üks sündmusterohke hooaeg möödanikuks saamas ja aeg traditsioonilist miitingut pidada, et siis sõpradele oma muljetest ja plaanidest rääkida.

Üritus toimub 19. mail (neljapäev), St. Patricku pubis, mis asub Suur-Karja tänaval. Teadupärast on neid kokku kolm. Kuna ka Suur-Karja tänava pubis on 3 korrust, siis täpsustuseks olgu öeldud, et koguneme keldrikorrusel alates 18:00.

Miitingul tulevad arutusele veel valimised ja suvepäevade teemad.

Martin
19.05.05, 10:51
Miks need kokkutulekud nii totakal päeval alati on?

kyps
19.05.05, 10:58
Alati ju pole. Üle hooaja on vist nädalavahetusel või reedel. Nädala sees pidamise peamine argument on see, et kõigil hätikatel on ju oma elu ja sõbrad, kellega nädalavahetuselt trallida. Kübersõpradele käivad nelja- ja teisipäevad kah:)

Refieus
19.05.05, 15:06
Ära aja. Mulle ei sobi.

greenday
24.05.05, 21:29
Tõusin 4. liigasse.

tkkt
25.05.05, 17:29
võitsin esimese karikamängu:P

mazz
25.05.05, 20:11
Mazzers võttis kolmandal üritusel ajaloolise esimese karikamängu võidu.

Neljas hooaeg VI.18 liigas on liig mis liig, aeg edasi liikuda.

vandersell
25.05.05, 20:17
Algselt postitas mazz

Neljas hooaeg VI.18 liigas on liig mis liig, aeg edasi liikuda.

Kui sa oma müügis olevad mehed saad soovitud hinnaga müüdud, siis ei tohiks ju mingit probleemi olla. Ma võin ainult unistada sellisest eelarvest.

Devil
25.05.05, 20:46
IRW :D

täiesti mõttetu eelarve aga see selleks

form kaitsja väärtus on maksimaalselt 20M ... mina paneks myyki 15-17ga

puudlikud mehed myyki nulliga ;), iga myyki panek maksab oma 20 000

mazz
25.05.05, 20:59
Algselt postitas Devil

IRW :D

täiesti mõttetu eelarve aga see selleks

form kaitsja väärtus on maksimaalselt 20M ... mina paneks myyki 15-17ga

puudlikud mehed myyki nulliga ;), iga myyki panek maksab oma 20 000

Tegelt ma tahtsin kaitsjad üldse silmapaistvateks treenida ja siis müüa, aga seni võib ju kallima hinnaga pakkuda, ehk näkkab. Or so I thought. Iga müüki panek 20 000?? Deem.

Ma oleks juba ammu kuskil kõrgemal, kui oleks kohe õigesti mängima hakanud ja lollused tegemata jätnud. taimo.neoon tuli appi õnneks. :)

Ahjaa - mis krdi mõttes täiesti mõttetu eelarve?

Devil
25.05.05, 21:05
ma ei saaks selle rahaga endale yhtegi meest osta põhikoosseisu va treenitavat :P

edit: st reaalne papp, mis su kontole siiski jõuab ei piisa, et mulle kedagi uut osta, kuigi selle raha eest saaks täiendada, aga ma ei viitsi paari leveli kaupa asju parandada ... _:).

Jyrka
26.05.05, 11:18
Ok kuulsite kutid? Devil ostab ainult 200 milliseid mehi!

Tal on RAHA!

Devil
26.05.05, 11:26
Algselt postitas Jyrka

Ok kuulsite kutid? Devil ostab ainult 200 milliseid mehi!

Tal on RAHA! 200M mõne mehe eest hetkel HTs maksta on lollus. Saab odavamalt.
Jyrkal pole veel raha, teda ostavad naised.

kyps
26.05.05, 11:35
sp-ga korraliku väravavahi eest, kellel ka expi oleks, võiks 200M vabalt maksta. See meenutab mulle seda, et oma vv ostsin kunagi 280M eest:S

Devil
26.05.05, 11:57
Algselt postitas kyps

sp-ga korraliku väravavahi eest, kellel ka expi oleks, võiks 200M vabalt maksta. See meenutab mulle seda, et oma vv ostsin kunagi 280M eest:Serand kinnitab reeglit ;)

vandersell
01.06.05, 16:02
JK Muhvid jõudsid hoolimata kahe võtmemängija vigastusest esimesel poolajal karika 3. ringi! Esmakordselt karikas osalenu kohta täitsa OK :)

Jyrka
01.06.05, 16:12
Mul on umbes kaks hooaega järjest 10 arsti olnud ja lõppu ei paista. Aitäh, et te mu mängijaid lõhute.

vandersell
01.06.05, 16:15
Kas see on karikamängude eripäera, et pidevalt on kommentaariks jõhker sissesõit, jalad ees jne? Sest neljas mängus mida jälgisin, kõlasid sellised väljendid suhteliselt tihti.

Wingback
01.06.05, 19:31
Algselt postitas vandersell
Kas see on karikamängude eripäera, et pidevalt on kommentaariks jõhker sissesõit, jalad ees jne? Sest neljas mängus mida jälgisin, kõlasid sellised väljendid suhteliselt tihti.

Kummaline tõesti. Minulgi täna 3 poolikut korraga mitmeteks nädalateks väljas. :oih:

runno
01.06.05, 21:53
Kaotage...
ja ei mingeid vigastusi...:sega4:

eston maravilha
01.06.05, 23:02
mul peksti väravavaht segamini - esimest korda ei õnnestunud ja ta jätkas mängu, kuid teisel korral läks õnneks

Marduk
02.06.05, 09:12
Algselt postitas -Marko-

Kummaline tõesti. Minulgi täna 3 poolikut korraga mitmeteks nädalateks väljas. :oih:

Sellega harjub ära. Eelmise hooaja algul peksti mul terve kaitseliin u. 4 nädalaks välja. 1 põhi ja 1 varu kaitsja jäid puutumata. Kui need hakkasid enam-vähem terveks saama, tehti sama keskvälja meestega. 2 vist jäi ainult alles. Siis jõudis järg väravavahi kätte. Aga lõbus peab olema :)

kyps
02.06.05, 10:23
Mul jälle probleem selles, et mehed ei allu treeneri korraldustele ja marutavad hirmsasti. Kollaseid sajab nagu oavarrest.

Refieus
02.06.05, 13:47
Häbii

2mSööt3mMööda
11.06.05, 14:59
11.06.2005
Olete saanud foorumikeelu müügikuulutuse eest foorumis /MOD-Ronley

Krt küll, postitan häti foorumisse mingi kord kahe kuu jooksul võib-olla ja ikka suudetakse näkku panna. Nimelt eile olin unustanud eelmise nädala noore tõmmata ning arvates, et see noor mille tõmbasin on selle nädala oma panin ta häti foorumisse noortetõmbe teemasse ülesse (18 aastane solid keeper oli ta) ja alla kirjutasin, et väikse kommiraha peaks tema eest isegi saama. See on mingi kuradi müügikuulutus? Hiljem postitasin veel juurde ka oma õige nädala noore ning üritasin oma kalale läbi huumoriprisma vaadata aga tundub, et mõnel MOD\'el pole vist midagi targemat teha kui näha asju seal, kus neid tegelt ei ole.
Sry, et siia seda jama postitasin aga mul on häti foorumis bän peal ja pidin lihtsalt kuskile oma vingumise postitama sest ei salli sellist lausidiootsust. Ronley, kui oled siin foorumis kasutaja, siis enne ikka mõtle kui mingi \"targa\" otsuse üritad omaarust vastu võtta :eiei:

ps. Mul on hätis hetkel 534 121 422 krooni raha, nii et ma ei pea mingit närust 18 aastast solid keeperit reklaamima :D

taku*
11.06.05, 15:14
mul kisub hätis jõuliselt persse viimasel ajal. mitmed põhivennad on saand vigastada... kuradi vormid langevad koguaeg.. väravavaht sai viimases mängus 1 tärni.. mul pole raha ka, et paremat osta... lisaks 1 vant mul meeskonnast sai sellise asjaga hakkama:
\"Mängu 35 minutil lõi Tuulik klubi mängija Nuno Prazeres meelega oma vastasele jalaga kubemesse ning kohtunik oli sunnitud talle kohe punast kaarti näitama.\"

liigas olen 7.. vist kukun kuuendasse tagasi:D

ahja... keskväli on ka sitt mul...:P

mcnamara
11.06.05, 18:43
Algselt postitas daywalker
11.06.2005

Krt küll, postitan häti foorumisse mingi kord kahe kuu jooksul võib-olla ja ikka suudetakse näkku panna. Nimelt eile olin unustanud eelmise nädala noore tõmmata ning arvates, et see noor mille tõmbasin on selle nädala oma panin ta häti foorumisse noortetõmbe teemasse ülesse (18 aastane solid keeper oli ta) ja alla kirjutasin, et väikse kommiraha peaks tema eest isegi saama. See on mingi kuradi müügikuulutus?

No kuule. Vaata, seal foorumis leidub (nagu siingi muide) nupp \"kustuta postitus\". Oma veast aru saanud, oleksid pidanud seda kasutama ja probleeme poleks tekkinud.

lume
11.06.05, 19:37
Mis värk selle hätiga on,ei saa krt kuidagi sisse saidile?

Devil
11.06.05, 19:40
püsin III.13s võitmatuna, aga saidile ei saa samuti sisse :).

2mSööt3mMööda
11.06.05, 19:44

Algselt postitas daywalker
11.06.2005

Krt küll, postitan häti foorumisse mingi kord kahe kuu jooksul võib-olla ja ikka suudetakse näkku panna. Nimelt eile olin unustanud eelmise nädala noore tõmmata ning arvates, et see noor mille tõmbasin on selle nädala oma panin ta häti foorumisse noortetõmbe teemasse ülesse (18 aastane solid keeper oli ta) ja alla kirjutasin, et väikse kommiraha peaks tema eest isegi saama. See on mingi kuradi müügikuulutus?

No kuule. Vaata, seal foorumis leidub (nagu siingi muide) nupp \"kustuta postitus\". Oma veast aru saanud, oleksid pidanud seda kasutama ja probleeme poleks tekkinud.
Ei kustutanud kuna minu posti ümber tekkis arutelu...

Devil
11.06.05, 19:51
peksa mind kallike :). ma lihtsalt muretsesin selle pärast, et mul ei lase veel tõmmata.

Refieus
14.06.05, 13:42
Jajah, mul ei lasta samuti vett tõmmata:D

Kebab
16.06.05, 11:58
:viha: Mis fakk selle teemaga lahti on! Pikemat aega kirjutatakse ainult mingit sitta?!

Devil
16.06.05, 12:49
mis sitta? ... mida sa siit teemalt ootad, räägi meile

püüaksime su mured lahendada

võib-olla

prmtga, ma ikka karikas edasi ja liigas liider ;)

Kebab
16.06.05, 13:37
peksa mind kallike . ma lihtsalt muretsesin selle pärast, et mul ei lase veel tõmmata.

--------------------------------------------------------------------------------

Jajah, mul ei lasta samuti vett tõmmata

Tõesti väga põnevad ja huvitavad jutuajamised, mul kohe süda hüppas rõõmust kui eelnevat teksti lugema hakkasin.

:oih:

tegelt pole hullu midagi, kirjutage mis tahate.

Markko
17.06.05, 10:48
Kebab, see on ju tüüpiline Hattrick :) Loe kasvõi häti lehel conference\'si või tule jutukasse. Vahest eksib üleüldise hülgemöla sisse mõni tarkusetera ka ära, aga muidu ei ole paremat midagi loota ;)

Devil
20.06.05, 13:52
Neerutis käidud ja koht taaskord ylevaadatud Bro, igati BRO. Suppa djuupa! Midagi ideaalsemat ei saa eriti olla. Telgid kaasa ja puhkus välja ;). Varsti on aeg.

Marduk
21.06.05, 16:31
Varsti on aeg.

Aega veel on :)

midasaajad
21.06.05, 23:20
koeh näha,et hattrickist räägitaxe...

Devil
22.06.05, 00:14
a millest muust veel siis, homsed karika mängud ikka paigas?

Markko
26.06.05, 16:42
Aga täna kõik hätipeded kella üheksaks Reaalile. Mängime igaks juhuks vutti ja möliseme. Õlu on ka kavas

Ramm
27.06.05, 17:09
Sai siis natuke palli keerutatud..

Markko
28.06.05, 00:12
Eks ole

taku*
30.06.05, 22:31
...nii härrased, selline küsimus... et kas mängujuhil see kaitsmise oskus on tähtis või ei ole... et kas piisab heast/eeskujulikust vastupidavusest ja korralikust mängujuhi näitajas.. või peaks ikka kaitse ka midagi olema?

tänan

mcnamara
30.06.05, 22:49
Algselt postitas taku*

...nii härrased, selline küsimus... et kas mängujuhil see kaitsmise oskus on tähtis või ei ole... et kas piisab heast/eeskujulikust vastupidavusest ja korralikust mängujuhi näitajas.. või peaks ikka kaitse ka midagi olema?

tänan

Kui sa ei taha tema abil oma keskkaitset tugevdada, siis ei ole kaitsmise oskus tähtis. See on nagu boonus rohkem. Kui kaitsmisoskusega innerit kaitsva käsuga mängitada, aitab ta veidi kaitsele kaasa. Samuti kui korraliku söötmisoskusega keskpoolikut ründava käsuga mängitada, aitab ta omakorda keskrünnet tugevdada.

Aramis
01.07.05, 09:12

Algselt postitas taku*

tänan

Kui sa ei taha tema abil oma keskkaitset tugevdada, siis ei ole kaitsmise oskus tähtis. See on nagu boonus rohkem. Kui kaitsmisoskusega innerit kaitsva käsuga mängitada, aitab ta veidi kaitsele kaasa. Samuti kui korraliku söötmisoskusega keskpoolikut ründava käsuga mängitada, aitab ta omakorda keskrünnet tugevdada.

Lisaks keskryndele ka seda äärerünnet, kelle pool ta paikneb.

Devil
01.07.05, 09:44
nüüdsel ajal on nn secodega innerid popid, kuna hinnad kõikjal odavad, kui tahad vaid keskväljale panustada siis vaata vaid tema mängujuhi oskust ja otsi võimalikult odavat ning vastupidavus kindlasti eeskujulik

ahjaa erioskus on pea alati boonus ning ka kogemus :). kogemusega on aga siuke asi, et kui mees jääb sulle umbes 5ks hooajaks tiimi, siis tasub nooremapoolseid vaadata ... 5 hooaega miinimum vanus ntx 23/24 müües oleks ta veel enamvähem hinnas 28/29 aastaselt siis

runno
01.07.05, 10:23
..kas keegi teab, või on välja arvutatud (kui üldse on võimalik), millist kaalu omavad lisaoskused (igaüks eraldi) näiteks protsentuaalselt.?. endalegi tundub, et olen pisut mängijate valikul seco-sid ületähtsustanud..

Devil
01.07.05, 10:32
ründe puhul peaks yks level skooringut võrduma 4 taset söötu, ylejäänutega on juba keerulisem

st mina oma pead sellega ei vaeva, panen mehe vajaliku põhioskusega paika ja ylejäänut vaatan kuidas rahakott lubab.

kyps
01.07.05, 13:18
Täiesti võimatu arvutada seda välja, sest isegi 1 seco võib tugevdada meeskonda mitmel erineval moel, sõltuvalt sellest, kuidas mehi mängitatakse ja milline taktika valitakse. Ühtlasi võib mõne seco rõhutamise korral kaotada ju põhiskilli panust.

Secod annavad eelkõige managerile taktikaliselt vabamad käed, mis võimaldab vastast kergemini ülekavaldada.

Marduk
04.07.05, 08:42
Algselt postitas kyps

Secod annavad eelkõige managerile taktikaliselt vabamad käed, mis võimaldab vastast kergemini ülekavaldada.

Ehk brutaalselt maa sisse tampida! Aga söötmine on vist järjekorras esimene seco mida kõige tihedamalt vaadatakse/otsitakse.

Devil
15.07.05, 03:30
On aeg pakkida asjad ja minna suvepäevadele :)

Devil
18.07.05, 16:43
Oli aeg koju jõuda :), suvepäevad möödusid taas ylimõnsalt

Refieus
18.07.05, 16:49
Nujah.

mcnamara
25.07.05, 16:25
Mis nüüd saab? Väravavaht sai vigastada... :(

Markko
25.07.05, 17:00
Nüüd on hull jama

Refieus
26.07.05, 13:14
Noortest uus VV

mcnamara
26.07.05, 13:32
Algselt postitas amority

Noortest uus VV

Kahjuks ei saa aita, sest mul oleks liigamänguks vähemalt sellist tublit neljalist vaja. Aga ehk saab vana terveks, ennegi imesid juhtunud. Kümme tohtrit kallal.

runno
26.07.05, 14:04

Algselt postitas amority

Noortest uus VV

Kahjuks ei saa aita, sest mul oleks liigamänguks vähemalt sellist tublit neljalist vaja. Aga ehk saab vana terveks, ennegi imesid juhtunud. Kümme tohtrit kallal.
Plaastri alla peaks jõudma..
aga Sul on ju imemees Smutov?;)

mcnamara
26.07.05, 14:27
Algselt postitas runno
Plaastri alla peaks jõudma..
aga Sul on ju imemees Smutov?;)

Plaastri alla ehk ikka - ei armasta neid küll plaastriga mängitada, aga seekord vist peab.
Imemees Smutov tuli mul keset mängu väravasse ja 2:1 eduseis sulas 2:4 kaotuseks. Saab siis selliseid usaldada? ;)

Refieus
26.07.05, 16:07
Smuti on alati meid alt vedanud ;)

Refieus
26.07.05, 16:09

Algselt postitas amority

Noortest uus VV

Ahjaa, vähenda neid palun 9\'le ning looda noortest 4* vv, mine sa tea;)

tkkt
11.08.05, 14:34
Nikita Mikhailov (39852079)
21-aastane, eeskujulik vorm, terve.
Sümpaatne kuju, kes on tasakaalukas ja ebaaus.
Tal on vilets kogemus ja armetu juhioskus.

Rahvus: Eesti
Total Skill Index (TSI): 6 110
Palk: 34 800 Krooni/nädal
Omanik: Västerys
Hoiatusi: 1
Vigastused: Terve

Vastupidavus: puudulik Väravavaht: kohutav
Mängujuht: nõrk Söötmine: nõrk
Äärel: nõrk Kaitsmine: silmapaistev
Ründamine: vilets Standardolukorrad: nõrk

Väravaid karjääris: 7
Karjääri kübaratrikid: 0
Selle aasta liigaväravaid: 2
Selle aasta karikaväravaid: 0

Kui palju saaks max sellise venna eest?

17
11.08.05, 14:34
Ma võin sult 100-200k ära osta kui pakud;)

tkkt
11.08.05, 14:37
Algselt postitas 17

Ma võin sult 100-200k ära osta kui pakud;)

proovida võid ju, aga ikka jääd ilma ma arvan;)

taku*
11.08.05, 19:32
noortest mõnnat vv loota on ülimüstika. mul sai eelmine hooaeg ka vv viga.. ja pappi ei olnd, et uut osta ja pool hooaega tulid noortest max rahuldavad kiiprid... ebaharilik

mul süsteem eeskujulik või nii...

Marduk
12.08.05, 12:04
Algselt postitas Roosaelevant

Nikita Mikhailov (39852079)
21-aastane, eeskujulik vorm, terve.
Sümpaatne kuju, kes on tasakaalukas ja ebaaus.
Tal on vilets kogemus ja armetu juhioskus.

Rahvus: Eesti
Total Skill Index (TSI): 6 110
Palk: 34 800 Krooni/nädal
Omanik: Västerys
Hoiatusi: 1
Vigastused: Terve

Vastupidavus: puudulik Väravavaht: kohutav
Mängujuht: nõrk Söötmine: nõrk
Äärel: nõrk Kaitsmine: silmapaistev
Ründamine: vilets Standardolukorrad: nõrk

Väravaid karjääris: 7
Karjääri kübaratrikid: 0
Selle aasta liigaväravaid: 2
Selle aasta karikaväravaid: 0

Kui palju saaks max sellise venna eest?

Peaks olema selline link nagu Transfer comapre/üleminekute võrdlus. Näed millise hinnaga sarnased mehed on enne müüdud.

tkkt
12.08.05, 12:59
seda küll jah aga need andmed on jumala vastuolus omavahel. Tahaks teada palju see max oleks? Keegi on niikuinii enamvähem pädev ytlema. Ma pole enne nii kallist meest yritanud myya:oih:

kyps
12.08.05, 14:18

seda küll jah aga need andmed on jumala vastuolus omavahel. Tahaks teada palju see max oleks? Keegi on niikuinii enamvähem pädev ytlema. Ma pole enne nii kallist meest yritanud myya:oih:

Seal olev max ongi max. Keegi ei tea täpsemalt, kui puhas statistika.

mcnamara
26.08.05, 14:14
Kas keegi siin oma liigat ka võitma hakkab? Minul näe läks kehvasti sedapuhku.

Devil
26.08.05, 14:15
homme selgub, kui võidan siis vist otse teise
võibolla aga mitte.

runno
26.08.05, 14:19
Kokkutuleku Lippur ilmselt...

Undi
26.08.05, 14:26

Kas keegi siin oma liigat ka võitma hakkab? Minul näe läks kehvasti sedapuhku.
Juhuu! Tundub, et oma aastast Hattricki-sõltuvust saab tähistada VI.37 võiduga :)

Jyrka
26.08.05, 14:28
Võidan oma neljanda juhuu! Pole õrna aimu ka mis number see liiga on.

vandersell
26.08.05, 14:47
Teine täishooaeg, teine võit. Seekord peaks piisavalt jõudu ka kogutud olema et viiendasse püsima jääda.

Markko
26.08.05, 18:58
Neljanda liiga võit on juba kindel (vist oli IV.44, neid mudakaid liiga palju). Üleminekumäng ka kindel (vist, mai suuda mõelda)

Tembu
26.08.05, 20:02
Ei tea, ei tea veel. Võimalikud kohad mu kallis II.1 liigas on 4-6. Vahet pole. Künnapuu on kunn! Saviauk enam mitte

kyps
27.08.05, 17:22
Ma tulin napilt teiseks. 1. koht jäi 8 punni kaugusele ja 3. koht 14 punni kaugusele. Sellise pingelise heitluse peale võib punaseks minna.

Devil
28.08.05, 13:54
jama raisk ebaõnn maksis 1 koha :S 1 punkt jäi võidust puudu ja yks värav oleks mind teise viinud ... raisk...

Valts
29.08.05, 01:15
Mina oma FC Sublime-ga võitsin lõpuks viienda ära täiseduga ja plaanin järgmisel hooajal ka neljandast läbi minna ja kolmandasse jõuda :)

vandersell
29.08.05, 10:02
Millal tõusjad-langejad oma uue liiga teada saavad? Rembrandt (http://www.rembrandt.net/hattrick/) on natuke ajast maas.

mcnamara
29.08.05, 10:16

Millal tõusjad-langejad oma uue liiga teada saavad? Rembrandt (http://www.rembrandt.net/hattrick/) on natuke ajast maas.

Teisipäevaks on need programmid tavaliselt uuendatud.

Mina olen aga oma meeskonnas kibedalt pettunud. Tahaks väga midagi muuta, aga olen asjadega niikaugel, et meeskonna tugevdamine kasvõi ühe mängijaga maksab juba 50 miljoni ringis. Kuidagi ilusam oli see aeg, kui sai innuga paarisajatuhandelisi mehi kokku ostetud ja nende üle rõõmu tuntud. Nüüd kõik seisab ja kopitab. Ja ainult oota nädalate kaupa neid pagana treenitavate tasemetõuse. :)

Markko
29.08.05, 11:23
Rembrandt pidi tegelikult puhkusel olema, nagu kuluaarides kirjas

Devil
29.08.05, 11:36
http://estonia.hatstats.info

seal peaks olema asjad uuendatud

edit: hetkel vist leht vaid maas

Marduk
29.08.05, 14:11
2 löömata jäänud väravat viimases mängus tähendasid seda, et ma jäin oma liigas kolmandaks. Napp. Järgmine hooaeg siis III liigasse vupsti :)

Edson
29.08.05, 14:51
Tõusin mudaliigast järgmisse mudaliigasse ehk siis kuuendast viiendasse (hooaja bilanss 13 võitu, 1 kaotus, väravate suhe 43-9).

Devil
29.08.05, 15:07
ja mis oleks su tiimi nimi kui kysida võib? :)

Edson
29.08.05, 15:54
Algselt postitas Devil

ja mis oleks su tiimi nimi kui kysida võib? :)

Tääksi Leegion

vandersell
01.09.05, 14:54
Algselt postitas Devil

Mul kui kuuendast viiendasse tõusjal pole sellest kahjuks kasu.

rauno
01.09.05, 15:09

Algselt postitas Devil

Mul kui kuuendast viiendasse tõusjal pole sellest kahjuks kasu.

sell ära ülbitse,said V liigasse ja Poomi ka veel:D deem

Marduk
06.09.05, 16:22
Foorumi bänn sukib.:oih:

eston maravilha
06.09.05, 16:51
tääksi leegioniga tuleb mul siis madistama hakata

Markko
06.09.05, 17:14
Algselt postitas Marduk

Foorumi bänn sukib.:oih:

Vala oma viha nüüd meie peale

Devil
11.09.05, 22:49
Peaks siis mainima, et eesti võitis paar minutit taga U-20ne MMil kulla. Eesti on Maailmameister. Finaalis avastati 45k kasutajaga Hispaania, neid on 9 korda rohkem kui meid :P.

Marduk
12.09.05, 13:38
Tegelikult ligemale 10x rohkem kui meid :) Aga see ei muuda fakti, et oleme U-20 maailmameistrid :)

Edson
12.09.05, 16:51
Algselt postitas eston maravilha

tääksi leegioniga tuleb mul siis madistama hakata

Näib nii. Leegioni selle aasta eesmärk on jääda liigasse püsima. Vaadates pealiskaudselt liiga koosseisu, on eesmärki siiski päris raske täita.

päkapikk
13.09.05, 13:55
aga minu ründaja valiti u-20 kooseisu.:veryhappy

tra ma olen uhke.

kyps
13.09.05, 14:15
jutuke (http://www.epl.ee/artikkel_300537.html) HT kohta Eesti Päevalehes.

vaikiv mees
13.09.05, 15:09
Muttaja-nimeline mängija

võiks olla, et muttaja-nimeline vastuoluline isiksus

vandersell
14.09.05, 21:25
Tiiter Vaga (76097659)
No comments. Kes jõuab veel, jälgige mängu.

Devil
14.09.05, 21:30
jep muttajale pea 150M eest ... HULL!

mcnamara
19.09.05, 11:48
Nagu lugeda võib, on meie foorumi lugupeetud sõber ja seltsimees jällegi auväärsele positsioonile valitud. :)
Soovime siis talle üheskoos palju jõudu sel raskel teel.

Lapeteus
19.09.05, 11:53
nüüd on siis Treix ise oma radika küljes. talvel päris hea soe koht :)

Martin
19.09.05, 14:53
Algselt postitas Lapeteus

nüüd on siis Treix ise oma radika küljes. talvel päris hea soe koht :)

LAMBIST!

mcnamara
30.09.05, 12:00
Pagan võtku neid nigelaid vorme. :(

päkapikk
02.10.05, 16:57

Pagan võtku neid nigelaid vorme. :( ............ja neid kuradi vigastusi.:(

Devil
02.10.05, 20:13
Algselt postitas päkapikk

Pagan võtku neid nigelaid vorme. :( ............ja neid kuradi vigastusi.:( ja punaseid kaarte

Bobik
04.10.05, 10:43

Kas neid füsioterapeute on ikka 10?
Mul neid 10 ja hooaja jooksul saab ehk 2 meest vigastada + paar selli heal juhul plaatstri pepule vms...ennetustööke peab rõhuma :)

kyps
04.10.05, 11:05
Vigastuste arv ei sõltu terapeudide arvust!

Bobik
04.10.05, 11:28
millest siis? Nad peaks ju ära hoidma igasuguseid jamasid?

Tsitaat HT\'st: Psühhoterapeud - Vähendab vigastuste riski.

Muidugi, mis metsjeesus see psühhoterapeud veel on. Eesti keeles sellist sõna ei tohiks olla.

Devil
04.10.05, 11:36
vigastuse pikkust

Bobik
04.10.05, 12:15
Algselt postitas Devil

vigastuse pikkust

vigastuse pikkust lühendavad ju arstid :oih:

kyps
04.10.05, 12:22
arstid lühendavad nende kestvust

Devil
04.10.05, 12:50
Algselt postitas Bobik

Algselt postitas Devil

vigastuse pikkust

vigastuse pikkust lühendavad ju arstid :oih: oeh, appi. nad aitavad ära hoida pikema vigastuse tekkimist. Mehed on muditud, lihased kombes.

näide: 1 füsioga saaks su mees 6 nädalat vigastust sama asja eest 10ga saab näiteks 4 nädalat. Ja alles siis kui mees juba vigane on tulevad arstid mängu.

päkapikk
04.10.05, 14:45
Algselt postitas Bobik

Kas neid füsioterapeute on ikka 10?
Mul neid 10 ja hooaja jooksul saab ehk 2 meest vigastada + paar selli heal juhul plaatstri pepule vms...ennetustööke peab rõhuma :)9 on mul neid.......10. pealt hoian kokku.

mcnamara
04.10.05, 14:53
Algselt postitas Devil

Algselt postitas Bobik

Algselt postitas Devil

vigastuse pikkust

vigastuse pikkust lühendavad ju arstid :oih: oeh, appi. nad aitavad ära hoida pikema vigastuse tekkimist. Mehed on muditud, lihased kombes.

Ma soovitan lugeda Häti reeglite inglisekeelset varianti ja uskuda mis seal kirjas. Siin toodud seletused on pehmelt öeldes ebatäpsed.

Devil
04.10.05, 15:11
ää öö, aga ma polegi kunagi eriti eestikeelset lugenud.
minu väited tuginevad siinkohal aastatevältel selgunud vaidluse tulemusena
aitavad kasa sellele, et tekkiv vigastus oleks võimalikult lyhike.

pigem on vigastuste põhjuseks vastasmängijate \"iseloomuomadused\" ja random

tkkt
05.10.05, 09:42
Eduards Tellāns - ma sain noortesüsteemist niisuguse nimega EESTLASE! huvitav

soccernet ei võimalda isegi niisugust tähte nagu seal on:D
Tella(millel on kriips peal;))ns

Devil
05.10.05, 10:23
Eglons Naglis-Dičs (78078041)

beat this :D

č= c katusega

vaikiv mees
05.10.05, 11:29
õnnestus jah selline Eesti kodakondsusega lätlane tõmmata,
kelle nimegi pole foorumis võimalik kirja panna
;)
oskused inad-passable võimaldasid isegi saja tuhande eest temast vabaneda,
polnudki vaja lihakombinaati saata

Algselt postitas Devil

Eglons Naglis-Dičs (78078041)

beat this :D

č= c katusega

Refieus
05.10.05, 12:03
Olen tugev.

Marduk
06.10.05, 12:24
Algselt postitas amority

Olen tugev.

Aga luuser.

Refieus
06.10.05, 16:00
Täiega.

Erki ruulib.

Refieus
17.10.05, 12:01
Karikas ikka kõik veel sees?

mcnamara
17.10.05, 12:06
Algselt postitas amority

Karikas ikka kõik veel sees?

Sees. Kaks päeva veel.

Devil
17.10.05, 15:47
mina langesin bugi ajal :(

kyps
17.10.05, 16:10
Kes sees see mees....

Refieus
17.10.05, 16:38
Algselt postitas Devil

Mis bugi? Spirit?

mcnamara
17.10.05, 16:44
Algselt postitas amority

Algselt postitas Devil

Mis bugi? Spirit?

See oli vist see bugi, kui võõrsil mängivatel meeskondadel kõigi meeste söötmine kohutavana arvestati. Ise pääsesin sellest napilt terve nahaga.

woodoo
17.10.05, 16:58

Algselt postitas amority

Algselt postitas Devil

Mis bugi? Spirit?

See oli vist see bugi, kui võõrsil mängivatel meeskondadel kõigi meeste söötmine kohutavana arvestati. Ise pääsesin sellest napilt terve nahaga.

mina olen ka bugi ohver......söötmise trenni teen.....

mcnamara
20.10.05, 15:20
Pagan. Pagan. Pagan. Pagan. Lisaaeg on saatanast.

Bobik
20.10.05, 18:37

lisaaeg keelu alla :P...0-1 95minutil....kurivaim :(

Devil
20.10.05, 19:28
aamen

Tembu
20.10.05, 20:19

Saatanast on ka normaalaja viimased 6 minutit. Nuuks.

Refieus
20.10.05, 21:23
Vastupidi Tembu!

0-1 sai 2-1

Refieus
22.10.05, 10:17
PM: Eesti koondislane liigutab netis miljoneid
22. Oktoober08:00Jalgpall

Mis sunnib tuhandeid eestimaalasi mitu korda nädalas sisenema internetijalgpalli keskkonda hattrick.org? Marko Paloveer uuris ja tuvastas, et mängus ei pea paljuks kaasa lüüa mitmed Eesti jalgpallis tuntud nimed, isegi rahvuskoondislased, kirjutab Postimees.

Pühapäeva õhtu ühes Tallinna kaubanduskeskuses. Internetikohvikusse astub mees, kes kavatseb võrgust uurida, kuidas läks tema juhitava jalgpallimeeskonna sellenädalane liigamäng igipõliste rivaalide vastu. See mees on Eesti jalgpallikoondise keskpoolkaitsja Liivo Leetma.

Kuid miks peab ta seda internetist uurima ning mis meeskond see on, millest peaaegu keegi ei ole kuulnud, kuid mida kogenud jalgpallur juba ligi poolteist aastat juhib? Vastus on lihtne: Leetma omab ja majandab virtuaalset jalgpalliklubi virtuaalses jalgpallikeskkonnas Hattrick.

Loe edasi Postimehest

http://www.sportnet.ee/index.php?id=15233

eston maravilha
22.10.05, 13:27
mia ta kasutaja nimi on? sexy_liivo?

valma
23.10.05, 12:58
yks kysimus
kui ma registreerun seal siis peaksid need asjapulgad seal mulle e-maili saatma parooliga , kaua selleks aega läheb?

gamer
23.10.05, 13:03
Algselt postitas valma

yks kysimus
kui ma registreerun seal siis peaksid need asjapulgad seal mulle e-maili saatma parooliga , kaua selleks aega läheb?

Mõni päev ehk?

valma
23.10.05, 15:40
noh sis veel aega on

Maarek
23.10.05, 17:46
Algselt postitas gamer

Algselt postitas valma

yks kysimus

Mõni päev ehk?

Sõltub järjekorra pikkusest. Kuna pärast ajaleheartiklit on tahtjaid tõenäoliselt rohkem, ei pruugi 2 päevaga mitte halligi toimuda, vast mingi nädalake isegi.

budu
23.10.05, 20:25
aga väga hea reklaam hattrickile,iga mäng lehte ei satu

valma
23.10.05, 20:32
selles suhtes jh

2mSööt3mMööda
23.10.05, 20:37
Võrreldes selle eelmise artikliga mis lehte jõudis, siis oli see tõesti huvitav.

Refieus
24.10.05, 14:54
Algselt postitas Maarek

Algselt postitas gamer

Algselt postitas valma

yks kysimus

Mõni päev ehk?

Sõltub järjekorra pikkusest. Kuna pärast ajaleheartiklit on tahtjaid tõenäoliselt rohkem, ei pruugi 2 päevaga mitte halligi toimuda, vast mingi nädalake isegi.

Online users: 208
Active users: 4993
Waiting list: 0

Zaeka
24.10.05, 14:55
Waiting list on koguaeg 0

kyps
24.10.05, 15:16
Algselt postitas Zaeka

Waiting list on koguaeg 0

Tõsi, see number seal ei näita juba ammu midagi.

Refieus
25.10.05, 15:03
Miks?

kyps
25.10.05, 15:08
Seda ei tea miks. Igatahes juba hallil ajal, kui mina veel GM olin, oli järjekorras pidevalt 50-100 tegelast ja ootejärjekorda näitas ikka 0. Võibolla hakkab järjekord alles siis registreerima, kui tiimisoovija pole endale n: kuu aja jooksul meeskonda saanud?

Active users: 5115

Refieus
25.10.05, 15:14
Ohoo, märgatav tõus paari päevaga. PM\'st oli ikkagi kasu:)

purjutaja
27.10.05, 15:21
Kas keegi teab, kellega konkreetselt peab ühendust võtma, kui on probleeme hattricki sisselogimisega?

mcnamara
27.10.05, 15:39
Algselt postitas purjutaja

Kas keegi teab, kellega konkreetselt peab ühendust võtma, kui on probleeme hattricki sisselogimisega?

estonia@hattrick.org

Eestil on kaks GM-i hetkel: GM-Typho ja GM-Ronley. Ühe neist poole peab ilmselt pöörduma.

purjutaja
27.10.05, 15:49
See \"estonia@hattrick.org \" ei suvatse küll vastata. Eks ma proovin GM-le saata.

mcnamara
27.10.05, 15:54

See \"estonia@hattrick.org \" ei suvatse küll vastata. Eks ma proovin GM-le saata.

Aga nemad peaksidki sellel aadressil saadetud kirjadele vastama.

Refieus
27.10.05, 16:10
No mäs, pandi meeskond kinni, et sissse ei saa?

Ära tsiidi siis eksole.

purjutaja
27.10.05, 16:16
Algselt postitas amority

Ära tsiidi siis eksole.

Ma ei teinud midagi. Ja kinni pannakse, siis võiks mingi teate jätta, milles asi on.!Vähemalt tsiviliseeritud asutustes on nii!

Refieus
27.10.05, 16:43

Algselt postitas amority

Ära tsiidi siis eksole.

Ma ei teinud midagi. Ja kinni pannakse, siis võiks mingi teate jätta, milles asi on.!Vähemalt tsiviliseeritud asutustes on nii!

Tsitaat:

Mängujuhtide otsus on lõplik. Nende otsust ei saa vaidlustada. Sa võid küsida, miks sind mängust eemaldati, kuid Mängujuhi kohuseks pole sulle vastata ning tõestusmaterjali esitada. Kui Mängujuhid peaksid avaldama saladused kuidas nad petmisele jälile saavad, siis oleks tulevikus petjatel palju lihtsam elu.

Mis meeskond sul on?

Jyrka
27.10.05, 16:47
Hehehehehe. Hea jobu peab olema, et vahele jääda. Mul ja mu kaheksal õel-vennal pole mingeid probleeme olnud. :lahe:

purjutaja
28.10.05, 12:58
Algselt postitas Jyrka

Hehehehehe. Hea jobu peab olema, et vahele jääda. Mul ja mu kaheksal õel-vennal pole mingeid probleeme olnud. :lahe:

Kõik pole petised!
Sain juba hattricki sisse, ilmselt oli tehniline probleem.

Refieus
28.10.05, 13:02
Ma olen koguaeg sisse saanud ja seda probleemivabalt. Seega ei saa asi olla tehnilist laadi.

Mis su meeskonna nimi on?

purjutaja
28.10.05, 14:55
Algselt postitas amority

Ma olen koguaeg sisse saanud ja seda probleemivabalt. Seega ei saa asi olla tehnilist laadi.

Mis su meeskonna nimi on?

114119

GreenACe
29.10.05, 11:46
Algselt postitas amority

Algselt postitas amority

Ära tsiidi siis eksole.

Tsitaat:

Mängujuhtide otsus on lõplik. Nende otsust ei saa vaidlustada. Sa võid küsida, miks sind mängust eemaldati, kuid Mängujuhi kohuseks pole sulle vastata ning tõestusmaterjali esitada. Kui Mängujuhid peaksid avaldama saladused kuidas nad petmisele jälile saavad, siis oleks tulevikus petjatel palju lihtsam elu.

Mis meeskond sul on?

Ma oma vana meeskonna sain tagasi korraks :P

Mikusiku
05.11.05, 15:33
Päris pikalt on tänase mängu teise poolaja kohta kirjas:
Hugo Vahing klubist Palivere sai 66 minutil ebasportliku käitumise eest kollase kaardi. Palivere, kes hoidis palli kokku 91 protsenti mänguajast, domineeris seda kohtumist.

vandersell
12.11.05, 01:08
Noortekas viimasel ajal üldse ei toida. Kui ´hea´ oli, siis tuli järjest normaalseid müügiartikleid (minu taseme ja finantsolukorra juures), nüüd ´eeskujulikuna´ tuleb küll 17-aastaseid aga oskused on nullilähedased. Aga olgu, mis siin ikka halada, uneaeg.

taku*
12.11.05, 19:59
fukkkk... närvidele käib siuke asi, kui järjest saavad põhimehed vatti.. ja allakäik jätkub:kurb9: ahjaa. noortest olen saanud 2 head mängijat. ühe sain selle hooaja alguses.. 17 aastane hea kaitsja(puhas kuld) ja teise sain täna.. 18 aastane hea rünne.. kah paar senti väärt. tavaliselt tulevad sellised poisid, kellel tsi umbes 30.

tkkt
14.11.05, 01:03
mul viimasel ajal sama teema. Ennemuistsel aal sain ikka päris tihti norme kutte, kelle arendasin enamvähem mängu meheks ja ärisin maha, aga nyyd hea on kui TSI on yle 200-ja. persse noh.

Lapsed ärge lugege.

Reintz
14.11.05, 10:45

Noortekas viimasel ajal üldse ei toida. Kui ´hea´ oli, siis tuli järjest normaalseid müügiartikleid (minu taseme ja finantsolukorra juures), nüüd ´eeskujulikuna´ tuleb küll 17-aastaseid aga oskused on nullilähedased. Aga olgu, mis siin ikka halada, uneaeg.

Oskad umbes öelda kaua läheb aega et noortesüsteem areneks \"hea\"-lt \"eeskujulik\"-kuks. Investeering on 400 000 ja no suht kaua juba olen oodanud seda eeskujulikku.

vandersell
14.11.05, 10:48
Hooaeg + natuke peale.

mcnamara
14.11.05, 11:01
Aga mina tegin strateegilise vea ja ei arvestanud õigel ajal seda suurt muudatust, mis nüüd ründajate ja äärte suhtes sisse viidi. Mind ootavad rasked ajad, sest ääred on meeskonna nõrk koht ja ründajatel ääreoskust pole.
Eks ma vist jäängi sinna neljandasse liigasse sitsima. Veel motivatsiooni jätkata on, aga kas paari-kolme hooaja pärast veel, see juba kahtlane.

runno
14.11.05, 11:50
ega Sul liigas keegi teine kah eriti äärtele panusta.. Ses suhtes läheb kõik ju vanamoodi edasi, et ega enne muudatust keegi (v.a. äärtetreenijad) ääri ei tähtsustanud....;)

Mul sai siis eile aasta selles keskonnas viibitud..

mcnamara
14.11.05, 12:05
Algselt postitas runno
ega Sul liigas keegi teine kah eriti äärtele panusta.. Ses suhtes läheb kõik ju vanamoodi edasi, et ega enne muudatust keegi (v.a. äärtetreenijad) ääri ei tähtsustanud....;)

No üks meeskond siiski panustab veidi. Või õieti on tal teistest lihtsalt selgelt paremad ääred. Ja ainult ja üksnes nende äärte toel too meeskond mulle viimati tappa andiski. Ja see tegi murelikuks - vastasel puudus kaitse, puudus keskrünnak, keskväljal jäi mulle selgelt alla, aga oma äärte abil ikkagi võitis. ;)

Bobik
14.11.05, 15:04

Algselt postitas runno

No üks meeskond siiski panustab veidi. Või õieti on tal teistest lihtsalt selgelt paremad ääred. Ja ainult ja üksnes nende äärte toel too meeskond mulle viimati tappa andiski. Ja see tegi murelikuks - vastasel puudus kaitse, puudus keskrünnak, keskväljal jäi mulle selgelt alla, aga oma äärte abil ikkagi võitis. ;)

Millisest grupist on juttu :)

mcnamara
14.11.05, 15:21
Algselt postitas Bobik
Millisest grupist on juttu :)

Neli punkt nelikümmendkaks.

Devil
14.11.05, 15:52
keegi SN/solid PM wingi ei taha endale paari nädala pärast? juttu on muidugi eestlasest

golo
14.11.05, 17:01
kurat...paar aastat tagasi oli 5 liiga lihtne...meeskonnad väikesed ja väetikesed..aga nüüd..oi oi...endalgi raskused ja probleemid püsima jääda..:)
see on see kui õpitakse mängima jne:)
nu aga seda põnevam ja raskem...läbi raskuste tippu:)

Devil
14.11.05, 19:17
minu arust on ka kolmas liiga veel iisi ;).

freeman
14.11.05, 19:50
Viiendat hooaega 6 liigas igakord 2. :D

k0x
14.11.05, 19:56
Vanasti mängisin nüüd juba ammu enam aktiivselt ei mängi lihtsalt kopp jubedalt ees:)
Mõnikord veel külastan;)

golo
14.11.05, 20:00
jah..mis devilil viga..tambib 3 liigas ja hoiab seal 4 kohta:)...tärne ka meeskonnal silmaga kohe hea jägida:)

Devil
14.11.05, 20:37
aga meeskond vaid 7hooaega vana umbes, meeskonna väärtus yle 800m-i ;), palgad ei nööri, elu on ilus.

golo
14.11.05, 21:03
jah..siis on lilleline seis:)
kül ma ka jõuan....:)tuleb varuda kannatust ja kainet mõistust:)

khristo
15.11.05, 09:49

Aga mina tegin strateegilise vea ja ei arvestanud õigel ajal seda suurt muudatust, mis nüüd ründajate ja äärte suhtes sisse viidi. Mind ootavad rasked ajad, sest ääred on meeskonna nõrk koht ja ründajatel ääreoskust pole.
Eks ma vist jäängi sinna neljandasse liigasse sitsima. Veel motivatsiooni jätkata on, aga kas paari-kolme hooaja pärast veel, see juba kahtlane.

njah... mõni meist kukkus selle muudatusega mittearvestamise pärast karikast välja...

Devil
17.11.05, 22:44
<Devil> Raivo Redi (51144436), Dave Nettles (49380374), Yves Lombao (22308600), Romuald Rosołowski (76380299), Aivo Läänemets (82016128)

esimene on siis SN/Solid(pm) Wing ja eestlane
teine on WC/passable Wing ja ameerikalne
kolmas on outs/inad/divine ründaja, mingilt väljamaalt
neljas on 17a outs wing, päritolult poolakas
viies on noorte tõmme 19 passable/inad ründaja
kõik siis müügis

taku*
19.11.05, 16:34
türademaaa....

see kuradi äärte tähtsuse tõus sööb mu elusalt. Minu ühe äärega 3-4-3 taktika on nüüd viimane piin. raisk. lutt luti otsa... uuel hooajal tuleb tõsiseid muudatusi teha.

Swifty2002
20.11.05, 07:03
suht sitt variant ja 343 kahe ründava wb\'ga enne oli ikka natuke äärerünnet kah nüüd ena ei sittagi

K6IV
09.12.05, 15:14
352 toidab meid noh

golo
09.12.05, 15:16
maru imelik..ründaja on 4 nädalat vigastatud...üx nädal jäänud veel sis tuleb tagasi ..aga toimub treening ja sellel tegelasel tõuseb mängujuht:D...müstika..

mcnamara
09.12.05, 15:43
Algselt postitas golo

maru imelik..ründaja on 4 nädalat vigastatud...üx nädal jäänud veel sis tuleb tagasi ..aga toimub treening ja sellel tegelasel tõuseb mängujuht:D...müstika..

Müstikat pole siin üldse. Sinu jutust saab üksnes järeldada, et treenid mängujuhtimist.

golo
09.12.05, 15:47
jah seda kül..selles on õigus..aga kas mitte vigastatud mängijad ei pidanud trenni mitte saama.??

Devil
09.12.05, 15:59
kui ta +1 on siis saab(väga vähe muidugi, kuna ei mänginud sul see nädal).

tkkt
10.12.05, 02:29

Algselt postitas golo

Müstikat pole siin üldse. Sinu jutust saab üksnes järeldada, et treenid mängujuhtimist.

ma treenin kaitset ja mu ryndajal, kes mitte kunagi ei mängi kaitse positsioonil tõusis kaitse skill. See oli üsna tore. Igatahes täna tõmbasin noortest laheda tyybi:D nimeks tal Ottokar Kloun.

eston maravilha
10.12.05, 06:11

ma treenin kaitset ja mu ryndajal, kes mitte kunagi ei mängi kaitse positsioonil tõusis kaitse skill

palun loe reegleid

vaikiv mees
10.12.05, 17:26
pigem r6hutavad reeglid vajadust m2ngida n2dala jooksul treenitaval positsioonil,
et ka teised 6ige veidi sama trenni saavad, polegi algajal igaksjuhuks vaja teada

aga samas imestama selle yle muidugi ka ei pea

tkkt
12.12.05, 12:02
Algselt postitas vaikiv mees

pigem r6hutavad reeglid vajadust m2ngida n2dala jooksul treenitaval positsioonil,
et ka teised 6ige veidi sama trenni saavad, polegi algajal igaksjuhuks vaja teada

aga samas imestama selle yle muidugi ka ei pea

Ei pea ennast enam väga algajaks, aga igatahes see, et nad ennast veidi treenivad olen täheldanud 3 a jooksul 2-el korral. See on vist ikka õige vähe!?!

Algselt postitas eston maravilha
palun loe reegleid

Igalt poolt kust ma loen on olemas a la niisugune lause -> Et vastavalt treening tyybile arenevad ainult antud poistsioonil mängivad pallurid. Lause küll kindlasti teistsugune, aga point on alati sama. Teistel positsioonidel mängivate meeste arenemise kohta öeldakse alati, et pm ei arene nad. Ja see on suht tõsi ka.

Devil
12.12.05, 12:06
ja põhimõtteliselt nad ei arenegi. lihtsalt mängides ja trenni tehes paratamatult lisanduvad ka oskused muudel aladel, täiesti loogiline, mitte enam nii lollidel teemadel paluks arutleda.

-Loom-
13.12.05, 22:16
minule tuli siis selline mail
\"miks ma oma hattricki kasutajat ei sa tagasi karlik5 palun saatke parool e-mailile -\"
ps. mu mail hattrick@hot.ee
..kas hattrickis siis t6esti adminne pole w, et mina pean tegelema siin:D

Devil
13.12.05, 22:22
lolle leidub, mis teha.

vandersell
17.12.05, 19:36
Tulin, nägin, võitsin. Kus ma seda enne olen kuulnud?
Tuleb tunnistada, et mul on HT-s roppu moodi õnne olnud. Eriti just viienda liigaga. Kui nüüd mõni hooaeg kosuda, võib isegi aste kõrgemale kiigata. Igatahes, seltsimehed.

Aramis
17.12.05, 21:57
Jamaks hakkab kiskuma. Loodame, et see on minu arvamus, aga olen tegelt ümberringi ka nagu sama kuulanud.
Midagi oleks juurde vaja...kõk on proovitud, kõiki on treenitud jne...Päris kõva challenge Hattrick crewle - äkki vahetused tuua sisse nt.

Jyrka
17.12.05, 22:00
Äkki kuluks üks reset ära?

2mSööt3mMööda
17.12.05, 22:54
Suht igavaks muutus see hattrick minu jaoks juba peale kolmandat hooaega aga siiski näpin seda aegajalt. Muidu panin viienda liiga täna kinni ning loodetavasti tõusen neljandasse :)

mcnamara
17.12.05, 22:58
Algselt postitas Aramis

Jamaks hakkab kiskuma. Loodame, et see on minu arvamus, aga olen tegelt ümberringi ka nagu sama kuulanud.
Midagi oleks juurde vaja...kõk on proovitud, kõiki on treenitud jne...Päris kõva challenge Hattrick crewle - äkki vahetused tuua sisse nt.

Mis ta ikka nüüd nii väga jama on. Mina olen lihtsalt näiteks niikaugel, et areng (kui seda peakski pisut olema) on lihtsalt jube aeglane juba. Ja kuskile tippu muidugi tavameetoditega elu seeski välja ei jõua. Väga ei viitsikski võib-olla seal rabeleda.
Meeskonda arendada õnnestuks vaid parimate meeste mahamüümisega. Aga on\'s sellel mõtet?

SleepWalking
18.12.05, 22:40
soome keelt oskavatele teisipäeva õhtul kell 20.00 (http://www.yle.fi/tositarina/arkisto/syksy_05/unelmien_pelikentat.htm) YLE TV1st

tkkt
18.12.05, 23:27
Algselt postitas SleepWalking

soome keelt oskavatele teisipäeva õhtul kell 20.00 (http://www.yle.fi/tositarina/arkisto/syksy_05/unelmien_pelikentat.htm) YLE TV1st

uuu... lahe. Kindlalt vaatan!

\"Vaimo yrittää joskus todistella minulle, ettei HT ole totta\", sanoo kolmikymppinen helsinkiläismuurari, Eero Honka.

kyps
19.12.05, 12:47
Minule tundub, et HT uueneb piisaval kiirusel. Taktika- ja treeninguvalik on laienenud tublisti, mis annab rohkelt võimalusi uuteks katsetusteks. Klubi on mul juba seal staadiumis, et arenemise asemel on peaeesmärgiks hoopis taseme hoidmine.

Lisaks saadi veel paraja motivaatoriga maha. Seda küll tippmeeskondade jaoks, aga usun, et see kalliskivi mäetipus motiveerib ka madalamate liigade meeskondi.

Uudis ise:

Hattrick Masters

The Hattrick Masters is a cup where the best team in Hattrick is determined. It is extremely prestigious to win the Hattrick Masters.

Only the best teams participate in the Hattrick Masters. The league winner and the cup winner from each league may enter the competition. If a team managed to win both the top league and the cup, only one team from that league will participate. The Hattrick Masters is only for the champions.

mcnamara
19.12.05, 13:25
Algselt postitas kyps
Lisaks saadi veel paraja motivaatoriga maha. Seda küll tippmeeskondade jaoks, aga usun, et see kalliskivi mäetipus motiveerib ka madalamate liigade meeskondi.

Sulle võib see motivaator olla, mulle - kes ma kunagi Meistriliigat või karikat ei võida - paraku mitte. ;)

kyps
19.12.05, 13:31
Sulle võib see motivaator olla, mulle - kes ma kunagi Meistriliigat või karikat ei võida - paraku mitte. ;)

Miks mitte? HT-s pole võimalik lõputult areneda. Seega peaks sihikindlalt tegutsedes, igal klubil olema võimalus kord ML-i murda. Kui ML-i saamiseks peab esinema hästi mitmeid hooaegu järjest, siis karika puhul on asi veel lihtsam. Tuleb ainult hooajaks osta kokku meeskond, keda keegi teine alistada ei suuda:)

Järgmisel hooajal tuleb hea meeskond tekitada ainult nädalaks.

mcnamara
19.12.05, 14:24
Algselt postitas kyps
Järgmisel hooajal tuleb hea meeskond tekitada ainult nädalaks.

Mis teeb kogu selle uue võistluse üpris mõttetuks minu hinnangul. Ma ei kujuta ette, et müüksin oma hooaegu ja hooaegu treenitud parimad mehed maha ja ostaksin saadud raha eest korraks mingi suvalise jumalike kamba kokku, et need siis mõni päev hiljem uuesti maha parseldada. See poleks enam minu meeskond.
Aga nagu juba enne öeldud - pole ausalt öeldes minu asi kah. :)

svennson
19.12.05, 15:15
Nüüd uus asi!!
League rank
Mul on 2822:P