320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    võitsin viimase mängu 8-0 ja võitsin V liiga oma tsoonis ära...nüüd kolmap. sõprusmäng Smutoviga ja Pühap. ülemineku play-off IV liiga junniga....

    Tegin aga ränga vea pannes pühap. purjus peaga omal viimase liigamängu "match of the season"...nüüd üleminekumänguks on team spirit sitaks langenud....junnid oleks viimases mängus niiehknaa ära võitnud
    Howay the lads!

    Kommentaar


      #62
      Ma kottisin siis ka möödaminnes oma viimast liigavastast 5:1, kuigi mu super noor ründetuus ei suutnud kahte võimalust veel lisaks ära kasutada. Krt.

      Sain siis edasi, minu käsutuse all sai Tartu Sepik liigas ühe kaotuse ning karikas jõudsin teisse ringi, kus mul küll saba sõlme keerati.

      Kokku:
      Liigas - 14 mängu, 13 võitu, 1 kaotus, väravate vahe: 47 - 9, + 11 punkti teise koha ees.
      Karikas - 2 mängu, võit ja kaotus, väravate vahe: 5 -4.
      Sõprusmängud - 7 mängu, 4 võitu, 1 viik, 2 kaotust, väravate vahe: 17 - 10.

      Ongi kõik.

      Hetkel olen veel ka peaaegu 100 tuhande Euroga miinuses

      Hooajaga jään aga rahule, sest meeskond on päris ülbe ning valmis uuteks liigaks. Ma loodan vähemalt.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #63
        Originally posted by Martin

        Maarek - 28927 (Itaalia)
        Hoopis Venemaal olen. Hattricki meeste bug.
        Meeskond: AC Fiorentina
        Regioon: Firenze
        Riik: Venemaa .

        Muuseas Venemaal on veel vähemalt 1 Eesti tüüp, kelle tiiminimi on FC Pullitaja või midagi seesugust ja regioon Milano

        Ise saavutasin oma divisionis (Venemaa II.1) 2.koha, mis tähendab, et peaks Rossias nagu paremuselt mingi 15 kandis olema. Tuleb välja, et tegu on mingi eriti nõrga liigaga, kuna ma ka nagu suhteliselt algaja veel.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #64
          tegin uue meeskonna. seekord inglismaal

          varsti peaks meeskonna ka saama (loodetavasti)

          Kommentaar


            #65
            liiga lõpp

            mulle lihtsalt sattus selline tiim mis oli lihtsalt väga sitt ja olen vahetanud välja esi 11 umbes 5-6 meest ja ikka ei ole ok.Raha on kulunud mestikult ja staadioni ehitamine läks ka u 70,000£ maksma,treenrit olen vahtanud ja nüüd olen sotimaal viimases liigas aga mida ma selle viimase 2 mänguga ikka oleks saand teha,
            JÄRGMISE AASTA KÄSK TREENRILE on :tõusta kõrgemale or else......
            teistele edu oma liigades ja palju võite teile

            Kommentaar


              #66
              süsteem

              muide kui te jälgite teiste maade premier divisione ja parimaid tiime siis mulle tundub,et paljud kasutavad 3-5-2 süsteemi ja ma sain mõlemad mängud pähe kui mu vastu kasutati 352 ise kasut 442.KAS 3-5-2 on parem????
              mida teised arvavad sellest ja mida te ise kasutate??

              Kommentaar


                #67
                Võitsin viimase mängu 5-2 ja jäin oma alagrupis (Inglismaa V.123) kolmandaks.
                Ka minu järgmise hooaja eesmärk on vaid üks - tõusta.
                Rahaga on hetkel sitad lood - äkki antakse hooaja lõpu puhul mingit pappi
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  #68
                  Leidsin kogemata sellise tiimi nagu FC Maailmakunn (55556)
                  Keegi tunneb?
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    #69
                    treenri abilised

                    kuulge palju teil neid assistente on ,ma mõtlen abi treenreid,väravavahi,arste,spokeperson jne mul igatahes igast üks ,kas tasub või ei ole neid vaja ???

                    Kommentaar


                      #70
                      kohtumine

                      kolmapäeval toimub järgmine sõprus mäng:
                      Highland Star FC - AC Fiorentina
                      Date: 4/17/2002 at 11:30
                      Arena: Highland Arena


                      Kommentaar


                        #71
                        Originally posted by TSA


                        kuulge palju teil neid assistente on ,ma mõtlen abi treenreid,väravavahi,arste,spokeperson jne mul igatahes igast üks ,kas tasub või ei ole neid vaja ???
                        Mul oli vahepeal 9 assistenti ja 9 väravavahtide treenerit ning need läksid omavahel tülli. Seejärel soovitasid omanikud osad lahti lasta. Nüüd on mõlemat 5.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #72
                          Tegin väikse investeeringu ja muutsin oma tobeda meeskonnanime Venemaa liigaga väheke rohkem seonduvaga ehk siis uueks nimeks FC Tundrakunnid.

                          Muuseas, olen Firenze regiooni kõige kõvema ränkinguga tiim , mis sest et minu tiim Venemaa liigas ja kõik ülejäänud Itaalia liigas(mis oma tasemelt vist oma 7 korda kõrgem). Aga sellegipoolest on igavesti hea tunne .
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #73
                            Highland Star FC - FC Tundrakunnid

                            Täna toimus siis TSA ja Maareki meeskondade vaheline sõprus kohtumine,info mängu kohta:
                            Teams:Highland Star FC - FC Tundrakunnid 1 - 3 (1-2)
                            formation:3-5-2 ja 4-4-2
                            Koht:Highland Arena,Sotimaa,Inverness City
                            Pealtvaatajad:2073
                            Date:4/17/2002 at 12:30
                            Väravalööjad:0 - 1.Daniil Hadartsev;0 - 2.Erik Engin;1-2.Lee Morgan;1-3.Zakhar Mikhaylov
                            Kirjeldus:The fortyfive minutes were dominated by Highland, with an impressive 56 percent possession of the ball.
                            Teine poolaeg:Highland held the ball, with a clear 65 percent possession rate.
                            Parimad:Malcolm Thain(Highland),Bogdan Bakunin.(Kunnid)
                            Loodan,et meeldis.



                            Kommentaar


                              #74
                              4/17/2002 (Friendly): FC Est(guitz) - FC Meerow(jyrka) 2 - 5
                              Krt,esimene poolaeg lõppes 2-2,kuid siis mäng lagunes ja lasti 3 väravat lüüa.Kuigi mul mängisid varumehed ja team attidute oli play it cool.Jyrka üks mees tegi hattricki.
                              C’mon Man United!!!

                              Kommentaar


                                #75
                                Nonii, lõppes ka minu hooaeg, 0:6 kaotusega LuaLua tiimi vastu

                                Peab ütlema, et kui eelmises kohumises olid vahetusmehed täiesti tasemel, siis selles mängus (taas 11 vahetusselli väljakul) ei teinud ükski nendest isegi enam-vähem mängu. Isegi kollikipper imes täiega.

                                Kuid hooaeg oli ikkagi suurepärane
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X