320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    1. trevoqd 14 38 - 22 29

    2. The Legend 14 27 - 19 26
    3. Clapton Orient 14 30 - 16 25
    4. grrrr 14 46 - 24 24

    5. BlueArmy 14 29 - 35 19
    6. zaru 14 21 - 30 19

    7. Pompey Giants 14 16 - 39 14
    8. FC Vibu 14 11 - 33 6

    Jama lugu. Ei suutnud oma meeskonnaga midagi ära teha, et viimast kohta mitte saada . Punktide vahed olid ka megad, kui meeskonna kätte sain...
    Kas keegi teab, millal hakkab uus hooaeg?
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

    Kommentaar


      #77
      Originally posted by Martin


      Nonii, lõppes ka minu hooaeg, 0:6 kaotusega LuaLua tiimi vastu

      Peab ütlema, et kui eelmises kohumises olid vahetusmehed täiesti tasemel, siis selles mängus (taas 11 vahetusselli väljakul) ei teinud ükski nendest isegi enam-vähem mängu. Isegi kollikipper imes täiega.

      Kuid hooaeg oli ikkagi suurepärane
      aitäh smutt toreda mängu eest...mehed said enne pühapäevast otsustavat mängu hea moraalisüsti sinu junne võites....

      Howay the lads!

      Kommentaar


        #78
        Originally posted by TSA


        Täna toimus siis TSA ja Maareki meeskondade vaheline sõprus kohtumine,info mängu kohta:
        Teams:Highland Star FC - FC Tundrakunnid 1 - 3 (1-2)
        formation:3-5-2 ja 4-4-2
        Koht:Highland Arena,Sotimaa,Inverness City
        Pealtvaatajad:2073
        Date:4/17/2002 at 12:30
        Väravalööjad:0 - 1.Daniil Hadartsev;0 - 2.Erik Engin;1-2.Lee Morgan;1-3.Zakhar Mikhaylov
        Kirjeldus:The fortyfive minutes were dominated by Highland, with an impressive 56 percent possession of the ball.
        Teine poolaeg:Highland held the ball, with a clear 65 percent possession rate.
        Parimad:Malcolm Thain(Highland),Bogdan Bakunin.(Kunnid)
        Loodan,et meeldis.
        Ma rahule küll ei saanud jääda. 2 kiiret väravat ja siis hakkas mingi pull peale ja tänud väravavahile, et ainult üks šotlaste pealelöök väravasse jõudis. Keskväli oli ikka täielik null, milles pole aga midagi imelikku kuna panin ikka 1 väga vale mehe sinna. Sellest tuleneval Midfieldi reiting disastrous(!!!), kuigi kõik ülejäänud passable, solid ja excellent.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #79
          Kuulge mehed, ma ei ole küll veel välja hablanud, kuidas formatsiooni muuta? Ja kas ta mitte ei näita, et 4-4-2 puhul meestel kogemus kõige suurem? Aga see vist muutub, kui mehed pidevalt ühte formatsiooni panevad...
          keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

          Kommentaar


            #80
            Originally posted by vibu


            Kuulge mehed, ma ei ole küll veel välja hablanud, kuidas formatsiooni muuta? Ja kas ta mitte ei näita, et 4-4-2 puhul meestel kogemus kõige suurem? Aga see vist muutub, kui mehed pidevalt ühte formatsiooni panevad...
            Formatsiooni saad muuta enne igat matši, kui liigutad vastavaid mängijaid. Paned näiteks ühe kaitse extra inner midfielderiks ja ongi kohe 3-5-2. Siis paned veel 1 keskväljamehe extra forwardiks ja ongi kohe 3-4-3 jne., aga point siiski selles, et alguses on need taktikad kõik disastrous (4-4-2 seevastu excellent) ja kohe liigat panna suht mõtetu. Samas on veel see kala, et kui iga mäng neile mingit erinevat formatsiooni visata, siis võib nendel väike confusion tekkida (kehtib ainult liigamängudes kuna sõprusmängud team spirit't ei muuda) ja jälle halb. Nii et, jamamist ja sõprusmänge peab kõvasti olema, et kõik lõppkokkuvõttes rahul oleksid.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #81
              tegin nüüd mitmele tegelasele siin pakkumise sõprusmänguks...kes esimesena acceptib ja saab mult vähem kui 5 väravaga pähe sellele olen sees
              Howay the lads!

              Kommentaar


                #82
                NO mina vist jõudsin esimesena acceptida.Vaatame,siis järgmine kolmapäev mis seis jääb.
                C’mon Man United!!!

                Kommentaar


                  #83
                  Hmmm, järgmine sõprusmäng kujuneb päris huvitavaks - vähemalt tundub nii.

                  Asi selles, et kuna ma liigat enam taguma ei pea, siis põhimehad vajavad ju ometi mängupraktikat ning Tundrakunnidelt tuli meeldiv kutse

                  Ehk siis - Top 11 läheb Venemaale Kunne sakutama, eks näis mis sellest välja tuleb....

                  Luureandmed näitasid, et ka Kunnidel on paar päri korralikku tegijat ning mehed pole just lükata-tõmmata sellid.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #84
                    See nädal sain mingitelt rootsi vendadelt selgelt 0-3 suhu.

                    Järgmiseks nädalaks mul sõprusmängu pole, nii et kes soovib, võib väljakutse esitada. Andmed on kusagil eespool.

                    Kommentaar


                      #85
                      Originally posted by Martin
                      Luureandmed näitasid, et ka Kunnidel on paar päri korralikku tegijat ning mehed pole just lükata-tõmmata sellid.
                      Ja minu luureandmed näitasid, et sul ühe mehe väärtuseks deklareeritud mingi 58000000 rubla + veel terve käputäis siukesi "pisemaid" tegijaid, kelle eest umbes paarkümmend milli vist välja käidaks. Kõigele lisaks on sinu tiim püsinud undefeated 9 liigamängu. Njaa, kerge ei saa vist olema
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        #86
                        jah

                        Ma rahule küll ei saanud jääda. 2 kiiret väravat ja siis hakkas mingi pull peale ja tänud väravavahile, et ainult üks šotlaste pealelöök väravasse jõudis. Keskväli oli ikka täielik null, milles pole aga midagi imelikku kuna panin ikka 1 väga vale mehe sinna. Sellest tuleneval Midfieldi reiting disastrous(!!!), kuigi kõik ülejäänud passable, solid ja excellent
                        ksutasin 352 ja tüübid olid segaduses ja Midfieldil olid valed tüübid väga paMbus oli see peli.Ma ka rahule ei jäänud.

                        Kommentaar


                          #87
                          Hooaja Algus

                          Uus Hooaeg algab minu meelest vist 5.mai 2002.Nii et viimane võimalus komplekteerida uus meeskond uueks hooajaks ja pidada viimased sõprus mängud enne hooaja algust.Õnn kaasa kõigile.
                          Eestlased Tiitli võitudeni

                          Kommentaar


                            #88
                            Oi,oi!

                            Minu teine hooaeg on eriti hästi alanud!

                            1) Ostsin endale 20-aastase poolik/kaitsja, kelle väärtus on juba hetkel 400 tuhat Eurot.
                            2) Sain endale peaaegu MAKSIMAALSE treeneri! Oujeee...
                            3) Loodan ka sellel hooajal alagrupist edasi pääseda.

                            Esimene teise hooaja testivastane on siis Maarek
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #89
                              Eesti hattrick.org is

                              palju õnne!

                              proovige endale kellegi teise nimega veel üks meeskond saada ja oh imet- Võimalus valida ka Eesti, läti või leedu vahel!!!!!!!!!!!
                              Kamikaze - " Like a friend dropping in"

                              Kommentaar


                                #90
                                Hmmm, teiste nime EI TASU teha - võib juhtuda väike Cheat'i värk.

                                Kuid ümber peaks end registreerida küll saama ning Eesti alla tahaks küll minna, hakkaks seal siis teie vastu möllama

                                Nii, asun uurima....
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X