PDA

View Full Version : www.hattrick.org

Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6] 7

Devil
25.03.07, 23:12
Yeah!!!!!!

norsk
26.03.07, 08:05
Üle prahi!!!!
Hea töö, kyps!

mcnamara
26.03.07, 09:22
Õnnesoovid! Hea, et mu vanad silmad veel selle uskumatu võidu ära nägid.
Ja aitäh kyps, et lubadust pidasid ning need kaks hooaega pühendunult mängisid.

kyps
26.03.07, 09:35
Ehhh, lollidel lihtsalt vedas jälle:) Võita on muidugi lahe.

Erko
14.04.07, 11:13
Keegi seda uut jalgpallikooli ka kasutab? On sellel asjal mõtet? Ma olen seni vel vana süsteemi juures ja nüüd kaks nädalat järjest saanud kaks head kaitsjat.

päkapikk
16.04.07, 12:20
Keegi seda uut jalgpallikooli ka kasutab? On sellel asjal mõtet? Ma olen seni vel vana süsteemi juures ja nüüd kaks nädalat järjest saanud kaks head kaitsjat.

Mina kasutan nii uut kui vana süsteemi,ei oska nagu midagi erilist selle uue kooli kohta öelda,kuna mees peab sul ju terve hooaja enne noortekas mängima....siis alles saad ta põhikooseisu tõmmata.
Raske on meestele õiget positsiooni valida,kuna pead mehed erinevatel pos. läbi proovima....et kus ta paremini hakkama saab.Ah ei tea ei tea,pole veel kõigest lõplikult arugi saanud veel,aga tundub,et tulevikus võibhakata ära tasuma küll see uus süsteem.

Refieus
16.04.07, 16:28
üldse ei tõmba see mäng enam.. lineup saab paika pandud kord nädalas kui meeles on :) I liiga jäi siis laeks..

Olympi
16.04.07, 19:04
üldse ei tõmba see mäng enam.. lineup saab paika pandud kord nädalas kui meeles on :) I liiga jäi siis laeks..
hakka mingeid transfereid tegema, siis tuleb põnevus ja konkurentsivõime tagasi

Refieus
16.04.07, 23:08
kle aeg on niipalju edasi lännu, hinnad nii madalad ja palgad kõrged :) Preagu ei suuda näpuga järgegi ajada turul.. Kunagi sa trade'sid küll kõvasti tehtud kuid huhh.. oma pankrotti lastud satsiga ostsin korralikke mehi ikka sadade millidega, preagu saad sa paarikümnega need kätte. Tegelikult ma rääkisin sellest juba vist 2 aastat tagasi häti kokkutulekul.. ei 3.. ah ma i mäletagi.. igatahes, nüüd on see käes muud midagi. Asi millepärast ma veel pelan ongi tegelikult igaastane häti joomatuur :)

Marduk
17.04.07, 12:08
Hehehe, juua tasub ikka rohkem kui kord aastas.

Refieus
18.04.07, 15:52
ei taha sulle vastatata.

Erko
05.05.07, 11:44
Kurat ma ostsin endale mõni aeg tagasi unise peaga maagilise ründajaga. Ma teadsin küll, et selliste palgad on kõrged, aga ma ei tea kuidas ma talle pakkumise teha võisin. Palka maksan talle üle 2 milli nädalas. Ots-otsaga tulen toime rahadega, aga samas jälle aitab tema mul tõusta kõrgemasse liigasse. Mina ostsin vist mingi 15 milliga, aga nüüd on neid saada isegi juba alla milli. Masendav süsteem. Midagi tuleks kindlasti muuta.

Marduk
08.05.07, 15:47
Mis sa tast hoiad. Müü maha.

Erko
08.05.07, 20:24
Tehtud! Raha sain tema eest alla 9 miljoni. Üpris palju raha läks nüüd selle veaga kaotsi kuigi samas on esikoht nii kindlam liigas.

ant
09.05.07, 10:01
Tehtud! Raha sain tema eest alla 9 miljoni. Üpris palju raha läks nüüd selle veaga kaotsi kuigi samas on esikoht nii kindlam liigas.

mis su teami nimi on, teeme järgmine nädal frendly

Erko
10.05.07, 19:50
Viljandi Saturn

Devil
14.06.07, 10:37
HT suvepäevad vol4 toimuvad Tarsi talus 24-26 august!

dreyd
14.06.07, 10:49
Tarsi talu ? Kas rabasse ka minnakse? Viimane kord sai seal päris kobedaid elamusi :)

Devil
14.06.07, 10:51
rabas mängime võrkpalli :)

Devil
14.06.07, 10:52
ÜRITUSE KAVA

24. august
Täkkude õhtu, osavõtu tasu 50 EEK
Saabumine Tarsi tallu 18:00-20:00
edasi on jooma.

25. august
Tegus laupäev :) Osavõtu tasu 100 eek
11:00-12:00 Kogunemine Rapla peaväljakul (Karmani kaupluse parklas, joogi ja söögivarude täiendamine.

13:00 Jalgpall (valida on kome staadioni vahel)
Esimene võimalus on Rapla ühisgümnaasiumi staadion, teine võimalus on Alu staadion, kolmas võimalus on Kehtna staadion.
Mäng kestaks 2x45 minutit ning omavahel võiks kohtuda Eestimaa v Liivimaa kubermang. Eks igaüks ise tea kust see piir läbi jooksis :)

Peale mängu on võimalik minna ujuma, kas Keava mõisa tiiki või Tarsi talu ligiduses olevasse väiksesse raba järve või kinnitada keha:
(www.meiepubi.ee/)
(www.krantsikorts.ee/hoone.html)
(www.arturitrahter.ee/)

16:00 Jõuame Tarsi tallu.
Telkide ülesse seadmine, esimesed õlled.

Orienteeruvalt 17:00 Õlle orienteerumine.
Vabatahtlikud 3 liikmelised võiskonnad:
Raja pikkus ca 2,5 km ja ca 4 kontroll punkti.
Igas kontroll punktis tuleb võiskonna peale juua ära kaks õlut. Osavõtu tasu võiskonna kohta 8xpudeli õlle hind.
Võitjale võiskonnale kast õlut :)

19:00- ... algab ürituse ametlik osa, ehk ohjeldamatu alksi hävitamine. Mille kestel peame maha kypsi korraldatud viktoriini ning võistleme Marduki välja mõeldud sportmängudes ning laulame Wallahi eestvedamisel puruks karaoke masina :)
Loomulikult saab iga üks enda kaasa võetud sodi grillida.
Lisaks saab kohapeal karata batuudil, mängida rabas põlvist saadik turba sees võrkpalli, olemas ka vähe kuivem võrgu plats, ning taguda jalkat.

Loodame, et marduk teeb ka nüüd miski regamise lehe, kus saate end kirja panna ning ära märkida, mitmel päeval te osa võtate ning mis hommikutel hommikusööki tahate (hommikusöök 50 EEK)

p.s. osaleda saavad kõik 18 aastased või vanemad HT mängijad. Nooremad kui 18 aastased peavad kaasa võtma vanema kirjaliku tõendi kus on öeldud et laps on seal nende oma vastutusel. Loomulikult peavad nad kogu ürituse mööda saatma kainelt.

Crap pakett on siis 100 EEK osavõtt tegusast laupäevast
Medium pakett on 150 EEK täkkude õhtu + tegus laupäev või tegus laupäev+pühapäevane hommikusöök.
VIP pakett on 250 EEK täkkude õhtu, tegus laupäev+ 2 hommikusööki. (puder, moos, piim, võileivad)

Olympi
28.06.07, 13:50
Hattrickil uus kujundus...
Väga lahe ja stiilne

ballack
28.06.07, 14:51
ei ütleks, peeeeeeaaegu sama mis eelmine kujundus ainult et kitsamaks tehtud ja paar nupukest veits muudetud. mina eelistaks eelmist varianti (selle kitsama kujunduse pärast). tegelt võib-olla isegi on rohkem muudetud - pole kõiki lehti nii läbi vaadanud selle pilguga.

Erko
30.06.07, 15:50
See uus kujundus jätab küll külmaks, ei ole midagi halba ega head selle kohta öelda. Täna oli siis selle hooaja viimane liigamäng. Mul nagu ikka vedas nii sitasti, et jälle olin teine. Kusjuures mina sain punkte 34 ja väravatevahe 59 - 4 ja esikohal oli 39 punkti ja väravatevahe 52 - 8. Enamikest olin peajagu üle ja liidrile tegin ka ühes mängus pähe, aga mingi lambi kaotused ja viigid suvaliste vastastega.

Max313
06.07.07, 21:22
Ma sain boti käest 2-3 pähe....Vale taktika panin ja siis tänu sellele jäin liigas viiendaks.Oleks võitnud oleks ma olnud neljas,aga noh ma lõpetasin alles oma teise hooaja.Ja mu parim väravakütt oli kolmas,oleks kaks kolli veel löönud oleks olnud esimene,aga oleks on sama mis poleks.
Ja siis ma unustsin ennast veel 100+ mängudele kirja panemata:'(:'(

Tiimi nimi:FC Kärdla Arsenal

Erko
06.07.07, 22:01
06.07.2007 Klubiomanikud ähvardavad hooaja vahele jätta
Klubiomanike Föderatsioon (COF) võib astuda drastilisi samme kui Hattricki Jalgpalli Assosatsioon (HFA) ja Mängijate Ühendus ei tule nende nõudmistele vastu.
- "Paljud klubid kaotavad praegu raha ja olukord halveneb pidevalt. Me ei saa seda enam lubada," sõnas COF-i eesistuja. Klubiomanike Föderatsiooni kinnituse kohaselt on praegune palgalepe Mängijate Ühendusega liiga helde ja tuleks ümber vaadata. Samuti juhitakse HFA tähelepanu piletihindade ja sponsorrahade suurendamise vajadusele.
- "Me oleme nendele teemadele ka varem tähelepanu juhtinud, kuid siiani pole HFA ja Mängijate Ühendus meid kuulda võtnud. Seekord ei tagane me nii kergesti," jätkas eesistuja.

HFA on juba väljastanud pressiteate, kus kinnitatakse läbirääkimiste alustamist järgmisel nädalal.
"Lahenduse leidmine on võimalik, samas ei tohi me silmist lasta pikaajalisi perspektiive. Raha on üks asi, kuid me peame motiveerima ka kõiki tarku meeskonna juhte, et nad jätkaksid õigel kursil liikumist.
05.07.2007 Individuaalsete sünnipäevade uus algusaeg
Uus ajastu mängijate vanuse määramisel algab varasemalt välja hõigatud 11. juuli asemel hoopis esmaspäeval 16. juulil. Me nihutasime tähtaega edasi, kuna me ei tahtnud häirida U20 maailmameistrivõistlust, mis lõppeb pühapäeval 15. juulil.
05.07.2007 Igale mängijale oma sünnipäev
Kuni tänaseni tähistasid kõik mängijad ühiselt oma sünnipäeva. Kuid hiljuti avastasid eksperdid veelgi täpsema mooduse mängijate vanuse määramiseks, mis on juba edukalt rakendust leidnud noortetiimi mängijate juures. Alates kolmapäevast (11. juulist) hakatakse uut vanusemääramist kasutama ka põhimeeskonna mängijate puhul - näidatakse ära nende täpne vanus aastates ja päevades.

Ekspertide kinnitusel on senine massiline sünnipäevade koostähistamine täielikult väär, kuna mängijad on tegelikult sündinud erinevatel päevadel. Mängijate vanus võib päevades ulatuda 0-111 päevani, kuna Hattricki aasta on 112 päeva pikk. Praktikas tähendab see seda, et näiteks mängija, kes uuel hooajal oleks saanud 23-aastaseks, võib kolmapäevast alates avastada oma sünnikuupäeva vahemikus 22 aastat, 57 päeva - 23 aastat, 56 päeva. Seega on mõned mängijad nooremad kui nad tegelikult välja näevad ja mõned vanemad.

Kaks väga teretulnud uuendust on siis tulemas. See palgasüsteem saab siis loodetavasti lõpuks lahenduse ja mängijate treenimine hakkab ennast jälle ära tasuma.

Refieus
07.07.07, 02:02
Häti jalkasärgid samuti hea tahtmise juures saadaval seoses augustikuise iga-aastase HT miitingu tarbeks (mitte ilmtingimata). Kel huvi siis info confis miitingu all vai saatke mulle mail oma kontaktidega.

Olympi
07.07.07, 14:56
Ma sain boti käest 2-3 pähe....Vale taktika panin ja siis tänu sellele jäin liigas viiendaks.Oleks võitnud oleks ma olnud neljas,aga noh ma lõpetasin alles oma teise hooaja.Ja mu parim väravakütt oli kolmas,oleks kaks kolli veel löönud oleks olnud esimene,aga oleks on sama mis poleks.
Ja siis ma unustsin ennast veel 100+ mängudele kirja panemata:'(:'(

Tiimi nimi:FC Kärdla Arsenal
boti käest annab ikka pähe saada. Soovitan sulle 5-3-2 taktikat, pallivaldamine tuleb tükk maad suurem

Refieus
07.07.07, 15:30
pigem 4-5-1 või 3-5-2

Olympi
08.07.07, 17:45
pigem 4-5-1 või 3-5-2
jah, 3-5-2 ikka

Hogweed
10.07.07, 22:02
mul oli seal kunagi kasutaja ,nimi oli number77

leht
11.07.07, 10:17
vot kui põnev. mis su mängijate nimed olid?

Erko
15.07.07, 08:04
Kellel praegu raha hattrickis on, siis soovitan võimalikult palju häid mängijaid osta, sest pärast neid muudatusi hakkavad hinnad kindlasti kõvasti tõusma jälle.

Olympi
15.07.07, 13:28
Kellel praegu raha hattrickis on, siis soovitan võimalikult palju häid mängijaid osta, sest pärast neid muudatusi hakkavad hinnad kindlasti kõvasti tõusma jälle.
Kurat sain just 10 milli kokku krabatud ja suht mõtlemata tegin staadionil ehituse

Erko
15.07.07, 14:26
Enne reedet tegid seda? Kui nii, siis 500k saad veel tagasi sellest rahast.

Olympi
15.07.07, 14:42
Enne reedet tegid seda? Kui nii, siis 500k saad veel tagasi sellest rahast.
ei, eile hilisõhtul

Max313
18.07.07, 17:32
Kuulge Hattricki tekkis mingi uus asi -Vastupidavuse treeningu jaotus.Mis see on?ja mitu % oleks sedA kõige kasulikum panna?

ballack
19.07.07, 10:01
Kuulge Hattricki tekkis mingi uus asi -Vastupidavuse treeningu jaotus.Mis see on?ja mitu % oleks sedA kõige kasulikum panna?

täpselt sama küsimus tekkis just praegu treeningut vaadates

kyps
19.07.07, 10:29
Valige soccerneti oma poiss lualua U20 treeneriks ja ma võin teile öelda, kuidas talitama peab.

ballack
19.07.07, 12:27
Valige soccerneti oma poiss lualua U20 treeneriks ja ma võin teile öelda, kuidas talitama peab.

on väljapressija :D

Max313
19.07.07, 12:31

Noh olgu ma andsin oma hääle ära.Räägi siis nüüd meile mida tegema peab.

Tundmatu
19.07.07, 12:32
Tüüpiline kypsi käitumine - ei miskit üllatust

Olympi
19.07.07, 13:56
Küsi HT-foorumitest

EDIT:
AbsoluteZero:"Vastupidavuse treeningujaotus tähendab seda, et nüüdsest treenid sa vastupidavust mitte nagu varem põhitrennina, vaid see on nö kohustuslik lisatrenn. Põhimõtteliselt ei muutu aga mitte midagi, kuna ka varem pidi 1-2 nädalat ohverdama hooajast vastupidavusele, kuid nüüd on see hooaja peale laiali jaotatud. Täpseid protsendinumbreid ei oska sulle keegi öelda kuna HT-d sellekohapealt vaikivad ja lastakse kasutajatel ise see optimaalne protsent leida. Global-foorumist on mitu korda läbi käinud maagiline 12,5%. Mina ei tea, kas see on õige või vale, aga tõenäoliselt midagi sinnakanti peaks olema see protsentmäär, mis lubab vastupidavustasemeid säilitada."

kyps
20.07.07, 09:05
Vot nii ongi. Eks siis saad tasapisi seda protseti timmima hakata, kui 12,5% pealt hakkavad innerite staminad langema.

ballack
20.07.07, 16:07
njah aga ta ei lase ju seda 12.5 panna......kolm tähte/numbrit saab ainult trükkida sinna, vähemalt mul laseb ainult kolm.

eston maravilha
21.07.07, 00:38
sitt lugu küll

Max313
21.07.07, 13:06
Küsi HT-foorumitest

EDIT:
AbsoluteZero:"Vastupidavuse treeningujaotus tähendab seda, et nüüdsest treenid sa vastupidavust mitte nagu varem põhitrennina, vaid see on nö kohustuslik lisatrenn. Põhimõtteliselt ei muutu aga mitte midagi, kuna ka varem pidi 1-2 nädalat ohverdama hooajast vastupidavusele, kuid nüüd on see hooaja peale laiali jaotatud. Täpseid protsendinumbreid ei oska sulle keegi öelda kuna HT-d sellekohapealt vaikivad ja lastakse kasutajatel ise see optimaalne protsent leida. Global-foorumist on mitu korda läbi käinud maagiline 12,5%. Mina ei tea, kas see on õige või vale, aga tõenäoliselt midagi sinnakanti peaks olema see protsentmäär, mis lubab vastupidavustasemeid säilitada."

Mulle räägiti kah mingist 10-15%,aga mulle soovitati ka panna paar nädalat 30% peal ja siis jälle tagasi 12% peale.

Erko
22.07.07, 10:31
Ma panin 10 ja las olla praegu. Kurat kõik kelle ma treenisin suurepäraseks vastupidavuse vana süsteemi järgi langesid kohe eeskujulikuks.

magnisco
26.07.07, 13:49
Kas keegi räägiks mida teha, et mängijad saaksid võimalikult vähe vigastusi.

Max313
26.07.07, 14:06

Mitme protsendi peal sa mängijad treenid?Kui 100 siis võta vähemaks mingi 90+.

Bobik
26.07.07, 14:07

füsiode arv 10 peal on mulle kasu toonud võrreldes päris paljude tuttavatega, kel väga pikki vigastusi jutti tuleb. Eks mõõnad ole Jamaika Suusakoondiselgi olnud, kuid siiski...

mcnamara
26.07.07, 14:17
njah aga ta ei lase ju seda 12.5 panna......kolm tähte/numbrit saab ainult trükkida sinna, vähemalt mul laseb ainult kolm.

Pole hullu, 13 on ilus ümmargune arv.

magnisco
26.07.07, 14:20
füsiode arv 10 peal on mulle kasu toonud võrreldes päris paljude tuttavatega, kel väga pikki vigastusi jutti tuleb. Eks mõõnad ole Jamaika Suusakoondiselgi olnud, kuid siiski...

Treenin 90% peal aga ma ei olnud rahanappuse tõttu ühtegi füsioterepeauti palganud:o

magnisco
26.07.07, 17:41
Kas kellelgi on veel probleeme sellega, et ta ei saa noortemeeskonnaga liigat alustada?

Olympi
26.07.07, 18:41
mul ei ole, kas noorteliigas on kõik kohad üldse täidetud?

magnisco
26.07.07, 19:06
mul ei ole, kas noorteliigas on kõik kohad üldse täidetud?

Ei, vastupidi mõnda aega ei tahtnud keegi lihtsalt liigaga liituda.

Olympi
26.07.07, 19:53
Ei, vastupidi mõnda aega ei tahtnud keegi lihtsalt liigaga liituda.
vali mõni liiga, kus 1-2 kohta vabad

magnisco
26.07.07, 21:35
No näed. Loob tabelit. Aga kuidas oleks seda kõige parem testida mis positsioonil mängija parim on?

Max313
26.07.07, 22:37
No näed. Loob tabelit. Aga kuidas oleks seda kõige parem testida mis positsioonil mängija parim on?

Võtad lahti koha-mängijad.Ja siis sealt kõrval on üks koht kust saad valida,kes on kõige parem ründes jne.Loodan et said aru.Tesida saad mängudes.

magnisco
27.07.07, 16:46
Kas keegi neid hattrick challengeid teeb?

Max313
28.07.07, 01:18
Kas keegi neid hattrick challengeid teeb?

Mis challengeid??

magnisco
28.07.07, 11:15
neid http://hattrickchallenge.free.fr/?lang=et

Olympi
28.08.07, 17:56
Hattrick saab ülehomme 10 aastaseks ja seetõttu on olemas ka Hattricki ajalugu, kus on link ka kõige esimesele Hattrickile. See asub siin http://www.hattrick.org/museum/news.html.

rAZA
01.09.07, 20:35
25. minutil kostitas Ariss Kaktiņš temaga sõnasõda pidanud vastast tugeva pealöögiga rindu.

ZIDANE

There
01.09.07, 20:54
Tänu mingile uuele flash HT-live jubinale on hätt täieti umbes, nagu arvta oli, hea et päeval moblaga tulemust vaatasin, õhtul nüüd nagu ligi eriti ei pääse.

erxu
14.09.07, 21:23
Erx pelab uuesti hatricku usinasti , hetkel 6endas liigas 4jas :D:D.
Pole kaua mänginud , kuid punkti vahe esimese kohaga on 7 ainult ;ddd . raha kuskil 115mln ja parandan natukene oma äärt ja poolkaitset.
Kui keegi soovib sõprusmänge teha siis alati olen nõus : FC Heeringas ! :)

Erko
20.10.07, 14:18
Lõpuks olen ma ka viimasest liigast täiseduga sel hooajal järgmisse V liigasse pääsenud.

Max313
20.10.07, 17:49
Ma jäin kolmandaks.Esikohast jäi 11 punkti ja teisest kohast jäi 7 punkti.Nüüd kui veel raha saab,siis ostan paar mängijat ja loodetavasti läheb järgmine hooaeg paremini.

Erko
20.10.07, 17:52
Kuidas selle vastupidavustreeninguga on. Kas nüüd tuleb seal protsenti juurde panna pärast liigat ja enne uue liiga algust.

Max313
07.11.07, 15:18
Ma sain endale Karikamänguks vastaseks boti :) Võitsin 5-0, panin väravavahi standardolukordi lööma,alguses ta lõi pennu mööda,aga parast lõi oma karistuslöögi sisse.Vastastel sai kolm meest punase ja kaks said vigastada :).Järgmine vastane tuleb vist üsna tugev ja ma aravan,et siis kukkun välja kah.

pall17
07.11.07, 15:20
Kas see mäng on tasuline??

Erko
07.11.07, 15:22
Täiesti tasuta, registreeri ära, oot päev või paar kuni saad meeskonna ja ainult mängi siis. Võimalus on muidugi soetada ka toetaja pakett, mis on vabatahtlik, et see teeb asja huvitavamaks, aga mingeid otseseid eelistusi ta mängimisel ei anna.

Bobik
07.11.07, 15:52
Oi, kes see geenius oli, kes unustas meeskonna karikaks üles seada ja 0-5 botilt sai :D

(&%¤%&****/%¤#/( - ropp taanikeelne sõim

Marduk
07.11.07, 16:25
Seepärast pannaksegi alati mingi standard koosseis paika.

Bobik
07.11.07, 17:20
Seepärast pannaksegi alati mingi standard koosseis paika.

Kuna ma müüsin hooaja keskel mehed maha, unustasin panna mingid tolbajoobad asemele kuniks uued mehed kohal....tämit

Devil
08.11.07, 21:27
Hääled mule, või muidu!!!

vaikiv mees
10.11.07, 13:08
veel 1,5h tagasi oli v6imalik ligi saada,
aga alanud vooruga on see uuendatud habras asi ikka lootusetult hangunud

Bobik
25.11.07, 22:45
Küsimus: miks hatstats enam liigareitinguid ei kogu ja kas on mingi alternatiiv ka sellele?

vandersell
25.11.07, 22:59
www.alltid.org

kennu93
26.11.07, 23:41
olen suht algaja ,aga lugesin eelnevalt ,et osadel siin 115 mln jne.
niiet küsiks ,et mis imenipiga te nii palju raha kokku ajate ? :)
äkki keegi jagaks mulle mõningaid õpetussõnu :)

Devil
26.11.07, 23:49
treenisid mängijaid ja hoolitsesid meeskonna eest.

norsk
27.11.07, 00:00

Eks ikka ostad, treenid ja müüd.
Kõik muu on juba detailid :)

norsk
27.11.07, 00:20

Kui natuke põhjalikumalt rääkida, siis ostad kuskile liini portsu noori mängijaid rahuldav/hea põhioskusega ja treenid neid paar hooaega ning seejärel müüd nad maha ja saad pappi. Loomulikult tulevad treenitavatele kasuks erioskus ja kõrvaloskus(-ed), need tõstavad hilisemat müügihinda.
Aga selleks on vaja aega ja kannatust.

Palju pappi ja ruttu on põhimõtteliselt ka võimalik, aga see eeldab mängijaturu põhjalikku tundmist, viitsimist turgu kammida ning head orienteerumist noormängijate subskillides, palkades ja TSI-s Aega ja kannatust on vaja tunduvalt rohkem, kui pikaajalise treeningu puhul, lisaks on oluline kogemus ja õnnefaktor :)
Mõte on selles, et ostad soodsalt mängija, kellel on järgmisest tasemest puudu vaid trenn või paar ja müüd ta korraliku kasumiga maha juba nädala või paari pärast.

kennu93
27.11.07, 15:05
Mõte on selles, et ostad soodsalt mängija, kellel on järgmisest tasemest puudu vaid trenn või paar ja müüd ta korraliku kasumiga maha juba nädala või paari pärast.

Tänud ,sain sellest aru ,aga kui ütlesid ,et ostad mängija ja arendad teda trenn või paar,seega küsimus ,kuidas sa oskad vaadata ,et tal kohe uus tase ?

Max313
27.11.07, 16:01
Tänud ,sain sellest aru ,aga kui ütlesid ,et ostad mängija ja arendad teda trenn või paar,seega küsimus ,kuidas sa oskad vaadata ,et tal kohe uus tase ?

Vaatad mängijate alt nt. mees on hea ründaja siis treenid teda nt. neli nädalat ja siis on ta eeskujulik jne.

eston maravilha
27.11.07, 17:54
ei, küsiti midagi muud

J.R.I.M
27.11.07, 18:22
ei, küsiti midagi muud

Vasta siis ise:D

norsk
27.11.07, 20:56
Palga ja TSI järgi.
Otsi turult 10 ühevanust ja ühesuguse tasemega noort, näiteks 17 a. rahuldavad kaitsjaid ja võrdle nende palkasid. Mida kõrgem palk, seda lähemal on mängija tasemetõus. Aga palka mõjutavad ka kõrvaloskused alates nõrgast, TSI-d veel ka vorm ja vastupidavus.
Edasi muudkui kammid mängijaturgu ja otsid sobivaid tüüpe normaalse hinnaga, mis pole sugugi lihtne, sest sageli maksab kõrge rahuldav mängija pea samapalju kui madal hea.

See kõik oli nüüd väga pealiskaudselt kirja pandud ja kindlasti on veel palju olulist, mida silmas peab pidama selleks, et skilltrade'iga palju pappi kokku ajada. Mina pole sellel alal eriti pädev.

2mSööt3mMööda
16.12.07, 21:54
Krt kuidas ma ei viitsi enam selle hattrickiga tegeleda aga kahju oleks ka meeskonda pöhja lasta kui meeskonna pangakontol on mingi 440milli raha. On see enam hattrickis mingi suur summa? :S
On kellegil häid ideid mida sellise tiimiga peale hakata?

Devil
17.12.07, 08:04
Aita koondist!

tkkt
19.12.07, 03:06
Krt kuidas ma ei viitsi enam selle hattrickiga tegeleda aga kahju oleks ka meeskonda pöhja lasta kui meeskonna pangakontol on mingi 440milli raha. On see enam hattrickis mingi suur summa? :S
On kellegil häid ideid mida sellise tiimiga peale hakata?

sama teema. ma ei viitsi ka tegeleda. mul vist küll mingi 100 milli, aga mäng ennast suht ammendanud. kahju nagu lihtsalt ära ka unustada, et mul seal sats.

Devil
19.12.07, 19:14
võta minuga ühendust, olen parajasti koondise eesotsas.

Riks
25.12.07, 18:19
olen rookie suhteliselt alles - VI liiga. eelmine hooaeg teekis küll võimalus V liigasse tõusta kuid üks konkurentmeeskond mu liigas noppis koha mult ära ja jäin teiseks kuid tüüp ei suutnud ülemineku mängus vastasest jagu saada ning kukkus meie liigasse tagasi ja nüüd pesitseb 5 koha peal peal seda kui hooaja selgroog on murtud. ma jätkan 5 võidu ja 2 viigiga. järgmine meeskond jääb maha juba 5 punniga. loodan, et suudan erinevalt oma liigakaaslasest üleminu mängu ära teha ning V liigasse tõusta, suht kõrini on seal kuuendas passimisest. :P

z3ro
28.12.07, 15:34
olen rookie suhteliselt alles - VI liiga. eelmine hooaeg teekis küll võimalus V liigasse tõusta kuid üks konkurentmeeskond mu liigas noppis koha mult ära ja jäin teiseks kuid tüüp ei suutnud ülemineku mängus vastasest jagu saada ning kukkus meie liigasse tagasi ja nüüd pesitseb 5 koha peal peal seda kui hooaja selgroog on murtud. ma jätkan 5 võidu ja 2 viigiga. järgmine meeskond jääb maha juba 5 punniga. loodan, et suudan erinevalt oma liigakaaslasest üleminu mängu ära teha ning V liigasse tõusta, suht kõrini on seal kuuendas passimisest. :P

mis meeskonnaga tegu?`

muidu napilt V tulles ei pruugi sul palju pidu olla :) lähed hooajaga VI tagasi saades iganädalasi saunu :)

magnisco
28.12.07, 16:48
Mul ongi nii.
Tõusin esimese hooajaga V liigasse, seal esimese mängu võitsin aga nüüd saan järjest peksa. Kukun tagasi kuuendasse ilmselt.

norsk
30.12.07, 03:26
Mul ongi nii.
Tõusin esimese hooajaga V liigasse, seal esimese mängu võitsin aga nüüd saan järjest peksa. Kukun tagasi kuuendasse ilmselt.
Ma tegin ka sama teekonna läbi, aga siis peksin kuuendas hooaja botte ja teine tõusmine viiendasse osutus juba märksa edukamaks.

Max313
01.01.08, 01:13

Ma juba kolm hooaega kuuendas passinud, aga nüüd vist läheb õnneks. Olen teinud ühe viigi ja ülejäänud mängud võitnud, aga teisel kohal olev tiim on ainult ühe punniga maas ja kolmandal kohal olev tiim on kolme punniga maas. Mul on ka kaks head kaitsjat vigastatud ja üks hea poolkaitsija on kah vigastatud :( . aga kui kõik läheb õieti, siis saan ikka viiendasse liigasse.

taku*
20.02.08, 14:21
annaksin oma meeskonna kellelegi hooldada, kes seda soovib... sats on 4 liigas.. rahaliselt üle 30 milli plussis, stata on suur ja mehed normaalsed... endal pole aega olnd enam eriti tegeleda sellega... on soovijaid?

Max313
20.02.08, 14:23
Ma võin ju sellega veits tegeleda.

taku*
20.02.08, 22:07
ma saatsin sulle privaatsõnum ioam msniga võta ühendust.

kyps
26.02.08, 10:19
Aga Eesti tuli jälle maailmameistriks, seekord siis noorte MM-il. Head internetipeded me ikka oleme. Tundub ju küll, et mis siin ikka, me vanad klikkijad ja see pole mingi ime, aga tegelikult jääb Eesti hattricki kogukond suuremate riikide omadele kümneid kordi suuruse poolest alla. Seega tuleb vahe mõistusega tasa teha ja Eesti edu on suhteliselt fenomenaalne.

Tembu
26.02.08, 10:23
Kui Eesti edu üle imestatakse, siis minu viiendasse liigasse langemise üle kindlasti mitte ei tehta:)

eston maravilha
26.02.08, 11:37
Aga Eesti tuli jälle maailmameistriks, seekord siis noorte MM-il. Head internetipeded me ikka oleme. Tundub ju küll, et mis siin ikka, me vanad klikkijad ja see pole mingi ime, aga tegelikult jääb Eesti hattricki kogukond suuremate riikide omadele kümneid kordi suuruse poolest alla. Seega tuleb vahe mõistusega tasa teha ja Eesti edu on suhteliselt fenomenaalne.

ei ole ju internetipeded, kui isegi tallinnat ei suuda aidata

mcnamara
27.02.08, 16:33
No palju õnne. Järjekordne p-sse keeratud hooajaalgus. Nad ei õpi iialgi, et piisavalt testimata tarkvarauuendus on enesetapp.
Õnneks oskab pärast kõiki neid aastaid seda ette aimata ja nendeks päevadeks mingeid üleminekuid ei plaani.

Malfoy
04.03.08, 16:11
5 aastat mängitud. kett maas, kellel huvi annan klubi üle. V lligas keskmik, staadion 74 000, pangas 140 milli vaba raha.

kennu93
04.03.08, 17:15
malfoy
oleks huvitatud su kasutajast :)

ekul
04.03.08, 17:54
5 aastat mängitud. kett maas, kellel huvi annan klubi üle. V lligas keskmik, staadion 74 000, pangas 140 milli vaba raha.

olen su kasutajast huvitatud

Olympi
04.03.08, 19:36
äritsejatele niipalju, et

Samuti ei tohi sa oma meeskonda kellelegi teisele üle anda, sest paljud inimesed ootavad järjekorras, et mängima hakata

vandersell
04.03.08, 20:56
See on kategooriliselt keelatud! Kui just koondise treenerile info ei anta :rolleyes:

kühle
04.03.08, 21:00
just nii see on

Riks
05.03.08, 13:50
mis meeskonnaga tegu?`

muidu napilt V tulles ei pruugi sul palju pidu olla :) lähed hooajaga VI tagasi saades iganädalasi saunu :)

Meeskond on FC Mulgi Raev (95630)
aga nüüd suutsin V liigasse ikkagi tõusta ja kui esimesed 3 liiga meeskonda välja arvata siis polegi nii karm justkui see liiga. esimese mängu suutsin siiski võita juba. ;)

Malfoy
05.03.08, 17:22
kennu, saada priva mulle, kui huvi jätkub. koondisetreener, sina ka

Devil
06.03.08, 09:55
Kas lisaks 140M on ka mängijaid, kellest lisa tulu teenida?
Sest koondise treeneri käpa kontrolli all ma lasen tal ikka farmiks muutuda ;).

Malfoy
06.03.08, 15:34
140 M raha ja mängijad, kellest saab lisa tulu teenida.

Devil
11.03.08, 15:30
kribasin sulle PMi

Devil
25.04.08, 22:50
MM läbi ja põrumine, vabandust.

vandersell
25.04.08, 23:03
Njaa, aegajalt olen jälginud, kuid pole tulemustesse süüvinud. Saksa taktika oli muidugi päris huvitav.

Devil
26.04.08, 00:33
saksa TS oli tiba kehv, seeps ka nii
nad samas korra mõtlesid ka poolkaitse kättesaamisele aga vahet pole. peale Läti joppamist meie vastu, pidime me nkn vaid neile lootma.

ekul
26.04.08, 11:20
ma regasin kah hea mäng on.

Riks
19.05.08, 23:45
miks mul peab nii raske V liiga olema? :D
Liiga: V.10 (13838) FC Mulgi Raev (95630)

tegelt on mul lihtsalt rookie meeskond. :D

norsk
26.07.08, 01:28
Raisk, hätt jooksis nädalaupdate'i ajal kokku. See ei tõota head :(

Shermann
18.08.08, 14:00
Hätil on uus kujundus tulemas :)

Paar pilti kah

Finantsseis (http://hattrick.org/Common/images/redesign/economy.png)

Klubi (http://hattrick.org/Common/images/redesign/club.png)

17
18.08.08, 14:21
Kole.

......

Devil
18.08.08, 15:01
hätt on yks mõttetu mäng kah :P.

kyps
18.08.08, 18:58
päris nunnu tegelt. fännide meeleolu kujutav pilt kah tuleb? deliiriumis fänne tahaks isegi näha.

KapsaPirukas
18.08.08, 22:40

Ise tuntud tegelane hatis, kuidas sa nii ytled:D :D . Kunagine koondisetreener ikkagi ju.:D

Riks
18.08.08, 22:46

jah, ise oled veel minuga ühes liigas mängimas. :D

Devil
18.08.08, 23:04
ma olen idle peal hetkel :P.

Kunagi oli HT samas parem kah :).

aga eks peale 6t aastat peabki vahepeal väike downtime olema.

Riks
19.08.08, 07:09
ma olen idle peal hetkel :P.

Kunagi oli HT samas parem kah :).

aga eks peale 6t aastat peabki vahepeal väike downtime olema.

jep, ma olen tähele pannud, et sa pole ainuke tüüp, kes meistrikast sedasi alla tulnud ja uuesti restradi teeb oma karjääriredelil. :)

kyps
25.08.08, 08:47
Ahaaaa:) Devil on meistrikat ainult mitme miili kauguselt näinud.

Devil
25.08.08, 08:59
Ahaaaa:) Devil on meistrikat ainult mitme miili kauguselt näinud. Eesti meistriliigas pole ma tõesti käinud, koledad inimesed seal.

aga Barbadosel on meistrikas võidetud :)

Marduk
25.08.08, 13:44
Hätil on uus kujundus tulemas :)

Paar pilti kah

Finantsseis (http://hattrick.org/Common/images/redesign/economy.png)

Klubi (http://hattrick.org/Common/images/redesign/club.png)

Mida nad seal muutnud on? Fonti suurust?

Shermann
25.08.08, 23:30
keri lehte allapoole ;)

Shermann
16.09.08, 15:10
Kuda siukest probleemi lahendada?

Olli Niukkanen on nii kena poisu, ei tekita kunagi treeningutel meile peavalu. Ta isegi armastab oma ema.

z3ro
17.09.08, 12:45
väike Oidipuse kompleks? :)

17
20.09.08, 14:15
15 hooaega viiendas liigas, aga suutsin oma tunni ära oodata ja neljandasse tõusta :lahe:

OOOOO
20.09.08, 22:20
Sai samuti 5. liiga võit kindlustatud. Kahjuks tuleb aga kvalifikatsiooni ka mängida.

erxu
20.09.08, 22:21
Kaotasin kahjuks tähtsa mängu 2:0, pallihoidmis protsent 68% ja 72% mulle. Aga vigastus ja kaardid mängisid rolli kõvasti, byebye fifth league.

Shermann
20.09.08, 22:30
järgmine hooaeg viiendasse!

smörgåsbord
20.09.08, 22:47
hattrick'i tase on nii palju tõusnud, et V liiga on mingi šedööver või?

paar aastat tagasi sai suhteliselt leige huviga pelades hõlpsasti III liigas püsitud. aktiivseid kasutajaid oli tollal isegi paar tuhat tükki rohkem kui praegu.

:myts5:

Devil
21.09.08, 12:24
maitea, ei ytleks, ma püsin 200k-se palgaga kenasti 5ndas :P.
rohkemaks ei ole praegu jaksu, aga küll ma hakkan kulutama, kui ma miljardi kätte saan., hetkel 365M puudu :P.

magnisco
21.09.08, 12:35
Ma sain 5ndas liigas neljanda koha, palk on 256 650 Krooni.

elx
23.09.08, 13:41
tükk aega sai IV istutud.. nüüd siis III, eks paistab kas pidama jääb.

päkapikk
23.09.08, 14:00
Ma sain 5ndas liigas neljanda koha, palk on 256 650 Krooni.
See on palk ühe mehe kohta?

Mul on see number 431 913........aga ikka passin viiendas liigas.

magnisco
23.09.08, 15:27
See on palk ühe mehe kohta?

Mul on see number 431 913........aga ikka passin viiendas liigas.

Ei, ikka kogu tiimi mängijate palk kokku.

päkapikk
23.09.08, 15:51
Ei, ikka kogu tiimi mängijate palk kokku.Hahhaaa,naljakas oled.

elx
23.09.08, 20:06
ee.. keskmine palk 191 000 ja kõik kokku 3 819 990, hooaja jooksul kusjuures pool miljonit kasvanud.. ja sellega tuli IV võit. muidugi mul on veidi multiskillsed mehed ka.

päkapikk
23.09.08, 22:06
ee.. keskmine palk 191 000 ja kõik kokku 3 819 990, hooaja jooksul kusjuures pool miljonit kasvanud.. ja sellega tuli IV võit. muidugi mul on veidi multiskillsed mehed ka.:) Mul võtavad 3 õige täkumat meest palganumbriteks juba 4 700 000 :)

Järelikult olen kuskil vales suunas liikunud.

elx
24.09.08, 13:38
tasub siis need täkumad mehed maha müüa ja veidi kasulikumad ning odavamad asemele muretseda;) ..kui muidugi tegemist koondislastega pole

päkapikk
24.09.08, 14:08
tasub siis need täkumad mehed maha müüa ja veidi kasulikumad ning odavamad asemele muretseda;) ..kui muidugi tegemist koondislastega poleKaks meest on enda treenitavad juba pikka aega,kolmas on koondislane küll,kuid endine fääri saarte koondislane :)

Varsti siis kaks müstilist ründajat müügis.

norsk
26.09.08, 20:58
hattrick'i tase on nii palju tõusnud, et V liiga on mingi šedööver või?

paar aastat tagasi sai suhteliselt leige huviga pelades hõlpsasti III liigas püsitud. aktiivseid kasutajaid oli tollal isegi paar tuhat tükki rohkem kui praegu.

:myts5:
Pigem just langenud. Ei kujuta hästi ette, kuidas viiendast saab välja kukkuda, kui siis ainult tahtlikult või viiendast alustades.

Ise võitsin teist korda järjest oma neljanda ära, aga kolmandasse esialgu veel ei roni, kuna käes on trennivahetus. Keskväljapede elu muutus igavaks, proovin nüüd äärtega mässata.

17
30.09.08, 19:58
Homseks sõpruskohtumist, keegi?

Shermann
30.09.08, 20:58
teeme!

FC Estonia United, 95257

17
30.09.08, 22:23
Mine nüüd vutvut acceptima ;)

aanvaller
30.09.08, 22:29
Ootan samuti homseks sõpruskohtumist!

Shermann
01.10.08, 14:17
Mine nüüd vutvut acceptima ;)

kole lugu juhtus. jäin magama :(

erxu
01.10.08, 14:58
krt, vastane ei pannud 9 mängijat väljakule ja nüüd ei saanud teada palju uus silmapaistev ründaja tegi. ;s Järgmine kolmap. karikas botiga.

Malfoy
03.10.08, 14:05
devil, kuidas endine talbootikum elab?

Devil
03.10.08, 14:24
anna andeks, ma enam ei tea isegi, andsin kogu oma info Muttaja kätte, kui ta mind välja vahetas.

Malfoy
03.10.08, 14:28
ei anna. :)
selge pilt.

elx
06.11.08, 19:16
ohoo.. sain oma pea nelja-aastase ht ajaloo jooksul esimese foorumibanni.. siiani arvasin, et on ainult kirjutamiskeeld aga lugeda ka ei saa.. noh, pole hullu, eks peale 24h teeb tasa:P

vaikiv mees
06.11.08, 19:22
Mine nüüd vutvut acceptima

automaatne friendlyte kokkuleppimine on mugav asi

vandersell
06.11.08, 20:28
Vigastused on nõmedad. +5 ja +7 eilses karikamängus. +kaotus.

SleepWalking
06.11.08, 20:47
liiga keeruline mäng mu jaoks.

sziczinche
08.11.08, 14:46
Heihopsti väikemehed, keegi kolmapäevaks sõpruskohtumist ei sooviks ? Oleks vägagi huvitatud. Meeskonna nimi fc sygnus, meeskonna id - 413330 .

Devil
10.11.08, 09:51
ohoo.. sain oma pea nelja-aastase ht ajaloo jooksul esimese foorumibanni.. siiani arvasin, et on ainult kirjutamiskeeld aga lugeda ka ei saa.. noh, pole hullu, eks peale 24h teeb tasa:P

mille eest?

elx
10.11.08, 13:43
julgesin ühe tegelase käest küsida, kas ta unustas ennast vale konto alt sisselogituks.

Devil
10.11.08, 17:53
:O, see on küll vähe karm tulem.

aanvaller
10.11.08, 22:42
Keegi mängu !

sziczinche
11.11.08, 00:37
Keegi mängu !

Oleks ehk huvitatud, kui pakkumine veel jõus. Tugev Eesti keskmik fc sygnus, meeskonna id : 413330 . :)

aanvaller
11.11.08, 00:58
kutsusin välja :)

elx
11.11.08, 18:21
noorteka mängu? kasutajanimi: elari

aanvaller
26.11.08, 02:35
HOMSEKS SÕPRUSKOHTUMINE!
Fc Ründeliin Estland (553927)

vandersell
26.11.08, 12:15
Kasuta loosiumi, väga mugav vahend.

mcnamara
26.11.08, 12:42
Kasuta loosiumi, väga mugav vahend.

Ootan huviga, milline see imeasi välja näeb. Hetkeseisuga jätkab meeskond veel karikas.

vaikiv mees
26.11.08, 14:07
Ootan huviga, milline see imeasi välja näeb.

nagu öeldud, väga mugav,
sõprusmängu kinnitamine võtab minuti

Hetkeseisuga jätkab meeskond veel karikas.

nii võib vist peale esimese poolaja 2-väravalist edu öelda küll
P.S. kiirustasin vist veidi,
73.min-ks on olukord muidugi oluliselt muutunud

mcnamara
26.11.08, 15:17
73.min-ks on olukord muidugi oluliselt muutunud

Jah. Täna oleks meeskonna kahte parimat mängijat, kaitsjat ja väravavahti tarvis läinud. Aga mehed ikka laatsaretis.
Aga nüüd saab siis loosiurni ära proovida.

z3ro
09.12.08, 10:46
tänasest uus disain siis.
Mind igastahes sisse logida ei luba :( kuigi sees olijate arv oli juba üle 25 000

elx
09.12.08, 11:01
mulle öeldakse ka, et pole lubatud, ehk lasevad riikide, serveri vms. kaupa ligi. vastasel korral joostaks nende baasid lihtsalt ümber.

kyps
09.12.08, 14:17
Pisut harjumatu ja mängijate lõustad on pärit nagu mõnest õudusfilmist, aga muidu on tore. Jälle natuke nokitsemist, et omale käejärgi asja saaks.

mcnamara
09.12.08, 14:57
Pisut harjumatu ja mängijate lõustad on pärit nagu mõnest õudusfilmist, aga muidu on tore. Jälle natuke nokitsemist, et omale käejärgi asja saaks.

On ikka näod küll välja mõeldud. Vanal inimesel hakkab hirm ja ega pimedas ühegi mängijaga väga kohtuda ei tahaks.

z3ro
09.12.08, 15:46
aga jah saan minagi sisse :) kuna hetkel pole supot ka, siis on need näod veel jubedamad :D

PatriotsFan
03.01.09, 02:48
Mõtlen et hakkaks mängima hattrick'i :) . Kas keegi oleks nii hea ja räägiks sellest mängust veits lähemalt , et mis seal huvitavat ja head on jne ja kas maksma peab ?

Yorro
03.01.09, 11:15
Mõtlen et hakkaks mängima hattrick'i :) . Kas keegi oleks nii hea ja räägiks sellest mängust veits lähemalt , et mis seal huvitavat ja head on jne ja kas maksma peab ?
Maksta võid, kui tahad mingeid lisa vidinaid, aga mängimist see otseselt ei mõjuta.

hattrick.org (http://www.hattrick.org) saad teada kõik mis seal huvitavat ja head on.

erxu
09.01.09, 19:52
Homme siis lõppeb hooaeg - lõpetan ise 4ndal kohal 5nda liiga kuna ei pelanud kaua-kaua. Järgmine hooaeg lähen kindlalt 4ndasse liigasse ära :)) Aga karikas üritan kaugele jõuda tänavu,

aanvaller
09.01.09, 20:09
ma pole aru saanud, et kas karikale peab kuidagi registreerima, või tulevad need ka automaatselt? Ise lõpetan enda liiga esikohal.

erxu
09.01.09, 22:12
Ei pea, peale hooaja lõppu läheb mingi 1-2. nädalat ja siis tuleb automaatselt vastane - enamasti on alati mingi BOT vastane ja kui võidad saad järgmisse ringi.

2mSööt3mMööda
09.01.09, 22:49
Vaatasin, et panin ka pmst juba oma kuuenda liiga kinni. Pole taktikat sättinud vist juba paar aastat. Liiga oli mul muidu suhteliselt hale sest kõik teised tiimid olid botid. Väravatevahe on suht soliidne hetkel 67-3 :)

Kuidas muidu vahepeal seal hätis neid uuendusi juurde on tulnud? Pole 3a midagi lugenud nende kohta. Kas uuesti asja sisse süvenemine oleks väga suur töö?

aanvaller
09.01.09, 22:53
Ei, lihtsalt uus layout on, muidu on kõik sama lihtne :)
daywalker, teeks väikest sõpruskohtumist?

erxu
10.01.09, 00:08
Mulle samuti sõpruskohtumised oodatud - hooajapausil peaks tulema meeskonna nimeks Türi Deportivo - nii, et võite siis otsida.

sziczinche
10.01.09, 01:32
Mulle samuti sõpruskohtumised oodatud - hooajapausil peaks tulema meeskonna nimeks Türi Deportivo - nii, et võite siis otsida.

Saada parem meeskonna ID, oleks huvitatud küll. fc sygnus ( 413330 ).

erxu
10.01.09, 13:01
ID on - 410986. Selleks nädalaks mis tuleb on mäng sõlmitud, aga järgmine kord saaks vabalt.

sziczinche
10.01.09, 13:39
ID on - 410986. Selleks nädalaks mis tuleb on mäng sõlmitud, aga järgmine kord saaks vabalt.

Oleme kokku leppinud. :)

norsk
10.01.09, 17:53
Vaatasin, et panin ka pmst juba oma kuuenda liiga kinni. Pole taktikat sättinud vist juba paar aastat. Liiga oli mul muidu suhteliselt hale sest kõik teised tiimid olid botid. Väravatevahe on suht soliidne hetkel 67-3 :)

Kuidas muidu vahepeal seal hätis neid uuendusi juurde on tulnud? Pole 3a midagi lugenud nende kohta. Kas uuesti asja sisse süvenemine oleks väga suur töö?
Reeglid tuleks kindlasti üle lugeda, muutusi on palju toimunud, aga põhimõte on ikka sama. Ma usun, et sealne foorum on vast õigem koht enda asjadega kurssi viimiseks.

norsk
10.01.09, 17:58
Ma korraldan sel hooajavahetusel Eesti - Ukraina maavõistlust, kui on huvi registreeruda, siis HT Eesti foorumist leiab täpsemat infot.

erxu
10.01.09, 19:09
Oho, norsk sa oled nuhkin vä? Päris lahe sa tegid mind just hiljuti toetajaksgi :)). Osaleks isegi seal maavõistlusel aga kohe varsti pean osalema oma sõbra turniiril.

norsk
10.01.09, 23:52
Oho, norsk sa oled nuhkin vä? Päris lahe sa tegid mind just hiljuti toetajaksgi :)). Osaleks isegi seal maavõistlusel aga kohe varsti pean osalema oma sõbra turniiril.Kipub nii olema jah :)

Malfoy
30.01.09, 09:43
sai pausi peetud ja nüüd taas otsast alustatud. eks paistab kui kaua püsivust on. eelmise klubiga sai 4 aastat jännatud, ei mäletagi, et algus nii kusine on... lehekülg ise on muidugi ilusa arenguhüppe teinud

norsk
30.01.09, 20:10
Suht põnevad valimised on meil üle pika aja aset leidmas.

Crackerz
30.01.09, 21:42
Sellest kolmapäevast algas ka registreerimine ERSK VIII Cupile.
Järgmisel kolmapäeval juba esimene/ed mängud.
Registreerida saab koguaeg..
http://www.ersk.org

Ei, ma ei ole Badiola.. olen crackerz :D

aanvaller
30.01.09, 22:53
kui ei esinda Eestit, kas siis ka võimalik?

Crackerz
30.01.09, 23:15

Kahjuks ei, ainult Eesti meeskonnad saavad.

KapsaPirukas
31.01.09, 11:29

Kas ei olnud mitte nii et peavad olema mängus 11 eestlast ja vahetustes ainult eestlased??

Crackerz
31.01.09, 11:53
Kas ei olnud mitte nii et peavad olema mängus 11 eestlast ja vahetustes ainult eestlased??

See ei ole ERSK. Seda korraldab keegi teine.

KapsaPirukas
31.01.09, 16:00
oih. see mida ma silmas pidaisn selle korraldaja oli lellekas... Suured vabandused...

erxu
03.02.09, 16:38
..Mängus ma siis Türi Deportivo ja kasutajaks Vuti2ss - Regioonikarikas olen Pärnumaa treener!
Pärnumaa mehed, kel karikas läbi andku endast märku - nii VI. kui ka V.liiga tüübid ja kõrgemad, sest algul tugevatel vähestel karikas läbi ja raske leida tugevaid.

Aidake mind ja aitan ka teid kõrgele!

zip
08.02.09, 20:38
Keegi kuuendast / viiendast liigast sõprusmängu viitsib pidada? Ise olen kuuendas liigas, FC Arensbourg United.

K2sn
16.02.09, 21:47
Keegi kuuendast / viiendast liigast sõprusmängu viitsib pidada? Ise olen kuuendas liigas, FC Arensbourg United.

j2rgmiseks n2dalaks sobib?

dwideng
12.03.09, 10:21
Kas keegi meeskonda ei sooviks saada? Pole aega, ega viitsimist korralikult asjaga tegeleda enam. Meeskond on IV liigas, annan täitsa tasuta ära.

Kui huvitatud saada priva, või postita siia!

kyps
12.03.09, 13:33
Teise tiimi omandamine on ht-s keelatud.

Tundmatu
12.03.09, 13:45
Kyps teab seda jah :D
Teised võtke kah teadmiseks ;)

kyps
12.03.09, 14:02
Mis sa vihjad mu alalõuale?

Tundmatu
12.03.09, 14:50
Täpselt, millele muule mul ikka vihjata oleks

dwideng
13.03.09, 06:55
Esimese oma ei ole!
Kui ei ole midagi öelda, siis ei ole midagi öelda!

Shermann
24.03.09, 15:56
Keegi noorte sõprusmängu reede õhtul tahab teha?

salajane33
24.03.09, 16:50
Keegi noorte sõprusmängu reede õhtul tahab teha?

Miks mitte, mul vajagi enne laupäeva varahommikust noorteliiga mängu testida oma noori, paremad palad viisin hiljuti põhimeeskonda üle ja nüüd tahaks uusi testida.

Tee kutse siis:
ID: 381385

Kaspy
01.04.09, 10:12
Keegi sõprusmängu täna? ID: 95619

aanvaller
01.04.09, 12:52
ka mina tahan täna teha väikest mängu

ID: 553927

ant
26.04.09, 15:46
lisan ennast ka listi
ID: 372845

sziczinche
04.06.09, 14:08
heihopsti kaasfoorumlased!

Keegi sõpruskohtumisest ei ole huvitatud ?

Eeldusel, et olete välja pudenenud karikast. Mäng toimuks kolmapäeval nagu ikka, kuna ajad on head, siis mul pmst ükskõik, kas mäng toimub minu jaoks kodus või võõrsil.

Aga andmed siin, kesine sats, tavaline harjukeskmine:
fc sygnus , meeskonna id: 413330

T2rmo
18.06.09, 17:16
hmm hakkasin kh siis uuesti...eks kui meeskonna kätte saan siis annan oma id ja võiks kh sõprusmängu proovida :)

Kaspy
07.07.09, 14:48
Keegi sõprusmängu homme? ID : 95619

vandersell
07.07.09, 14:58
Keegi sõprusmängu homme? ID : 95619
Kasuta väljakutsete lehel sõprusmängude urni, palju lihtsam sõpakas saada kui soccerneti foorumist seda oodata.

jorsu
12.08.09, 18:58
Tervist!
oleks abi vaja ;)
olen korduavlt proovinud hattricku registreerida aga asjatult nad ei aksepteeri seda vms.
minu arust peaks kõik korrektne olema.
aidake palun, väga tahaks seda mängu mängida.

Lambiahv
12.08.09, 19:57
Ütle oma meeskonna nimi, millega sa registreerida tahad. Ja sa pead õige elukoha andma

jorsu
12.08.09, 20:54
Kus ma üldse seda asukohta saan panna ?
registreerides panin kõik eesti asjad.

Lambiahv
12.08.09, 21:11
Täpset asukohta polegi vaja, regristreerimise all region ja sealt paned maakonna/linna

jorsu
13.08.09, 16:34
Jah ja ikka nad ei aksepteeri mu avaldust :S

smörgåsbord
13.08.09, 16:43
nad koinivad, jah, seal mingisuguste köömnete pärast -- saada GMile järelpärimine.

jorsu
13.08.09, 16:46
kui enne proovisin saatsin gmile midagi aga nad ei vastand sellele vms
ja ikka ei aksepteerind :D.
Praegu ootan jälle nö. meeskonda, saatsin gmile ka midagi

norsk
09.09.09, 14:08
Paistab, et hätt ei pidanud esimesele karikavoorule vastu ja jooksis kokku...

Riks
10.09.09, 07:05
tõstatage parem küsimus või palve, et keegi teeks kutse siin teile. isegi V liigades on sitaks palju bot tiime veel.

JK Mulgi Raev (115095)

magnisco
24.09.09, 16:31
Kaua aega läheb, et noortemeeskond eeskujulikuks saab, mul sitaks kaua juba hea peal seisnud.

Riks
24.09.09, 18:54
Kaua aega läheb, et noortemeeskond eeskujulikuks saab, mul sitaks kaua juba hea peal seisnud.

mul sai kuskil 3-4 nädalaga.
aga see eeldab seda, et sa pead 400 000 ikka investeerima iganädalaselt sinna sisse.

erxu
25.09.09, 15:15
Ega kellegil vutimeeskonda pole üle vedelemas igavusest? Kogenud hatimängija otsib meeskonda, et jätkata head teekonda.. :) ei viitsi hakata tegema uut meeskonda, tahan poolepealt alustada.

PM kui on. Võin õllehinda ka maksta.

magnisco
25.09.09, 15:19
mul sai kuskil 3-4 nädalaga.
aga see eeldab seda, et sa pead 400 000 ikka investeerima iganädalaselt sinna sisse.

Ma panengi 400 000, algul läks väga kiiresti, nüüd juba pikka aega seisab hea peal, mitu kuud ikka.

elx
25.09.09, 15:33
eeskujulik tuligi vist terve hooaeg, kui mu mälu seda mitme aasta tagust aega üldse mäletab.

z3ro
25.09.09, 16:06
eeskujulik tuligi vist terve hooaeg, kui mu mälu seda mitme aasta tagust aega üldse mäletab.

õigust räägid.
400k nädalas siis 1 hooaeg :)

norsk
30.09.09, 10:52
Ega kellegil vutimeeskonda pole üle vedelemas igavusest? Kogenud hatimängija otsib meeskonda, et jätkata head teekonda.. :) ei viitsi hakata tegema uut meeskonda, tahan poolepealt alustada.

PM kui on. Võin õllehinda ka maksta.
Sa arvet ka pead, mitmes see sul nüüd oleks juba? ;)

erxu
30.09.09, 22:59
See oleks mulle päris mitmes ma usun.. :D Kuskil 10nenda kanti kisub.

estsoccer
03.10.09, 12:01
Kumb on parem kas ehitada enda jalgpallikool või siis jätkata iga nädalast mängija edutamist?

salajane33
03.10.09, 12:04
Kumb on parem kas ehitada enda jalgpallikool või siis jätkata iga nädalast mängija edutamist?

Endal jalgpallikool ja sealt olen saanud päris mitmeid keda siis põhimeeskonda edutada ja hiljem hea raha eest maha müüa.

estsoccer
03.10.09, 19:36
Kas mingit noorteliigat ei ole kuskil?

2mSööt3mMööda
11.10.09, 14:25
Tõmbasin täna noortest 17a solid keeperi ja arvasin, et kõva sõna aga kui vaatasin antud mängijaga "transfer compare" alt, siis sellised mehed lähevad 5milku ringis juba müüki.

Kunagi ammu-ammu sain 17a solid keeperi eest ikka tubli mitukümmend miljonit. Mis konks siis on sellega? Kas aastatega on hätis raha väärtus tublisti tõusnud(pigem vastupidi?) või on sellistest mängijatest üleküllus.

mängija vanus 17 years and 4 days

In passable form, inadequate stamina.
A pleasant guy who is temperamental and dishonest.
Has disastrous experience and inadequate leadership abilities.
Owner: FC 6lid (since 11.10.2009)
Total Skill Index (TSI): 4 110
Wage: 55 000 Krooni/week
Warnings: 0
Injuries: Healthy

norsk
11.10.09, 14:56
Üleküllus. Noortekast tuleb korralikke solid vahte nagu saelaudu teadagi kust. Rahuldava eest ei saa enam sittagi.

Riks
24.10.09, 20:39
Noortemeeskonna liiga kutset?

JK Mulgi Raev II (1477503)

vandersell
28.10.09, 14:07
Tõmbasin täna noortest 17a solid keeperi ja arvasin, et kõva sõna aga kui vaatasin antud mängijaga "transfer compare" alt, siis sellised mehed lähevad 5milku ringis juba müüki.

Kunagi ammu-ammu sain 17a solid keeperi eest ikka tubli mitukümmend miljonit. Mis konks siis on sellega? Kas aastatega on hätis raha väärtus tublisti tõusnud(pigem vastupidi?) või on sellistest mängijatest üleküllus.

mängija vanus 17 years and 4 days
Nüüd on sama raha saamiseks ka kaitset ning standardit vaja.

Shermann
31.10.09, 17:25
keegi teab mõnd mybestteam.tk sarnast veebilehte või programmi, mis annaks ette hetke parima võimaliku koosseisu?

Shermann
27.11.09, 22:11
Mõnd aega hätis ei käinud ja sellega jõudsid 16 mängijast 7 saada 19 aastaseks ehk neid ei olnud enam võimalik noorteliigades kasutada. Järelejäänud 9 mängijaga suutsin ühe mängu isegi võita, aga 1 noor sai vigastada ja 1 mängukeelu. Õnneks saan homme uue mängija meeskonda tuua.

Tekkis ka selline küsimus, et kas selle tüübi näol on tegemist mingi tulevikutähega, või täiesti keskmise noorega?

http://img512.imageshack.us/img512/8886/hatt.png

Nohik
27.11.09, 23:51
Mis vahe on sellel mis riigis teed klubi? Kas hiljem saab muuta?

Milliseid abiprogramme ja lehti soovitate?

Shermann
27.11.09, 23:55
Mis vahe on sellel mis riigis teed klubi? Kas hiljem saab muuta?

Soovitatav oleks ikka Eestisse klubi regada (reeglite järgi vist peabki), siis saad Eesti liigat mängida. Riiki pärast muuta ei saa.