320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Tubli

    Uuri välja jah kuidas saab ümber registreerida ja anname tuld!! Ai ja ise mängin esimest nädalat taanis ja meelsasti teeks järgmise sõpruskohtumise kellegiga eestimaalt. Võistkond Hiiu Kalur 19330. Staadion Komsomoli Staadion
    Kamikaze - " Like a friend dropping in"

    Kommentaar


      #92
      Originally posted by Saiake


      Uuri välja jah kuidas saab ümber registreerida ja anname tuld!! Ai ja ise mängin esimest nädalat taanis ja meelsasti teeks järgmise sõpruskohtumise kellegiga eestimaalt. Võistkond Hiiu Kalur 19330. Staadion Komsomoli Staadion
      Pean siia veel ise lisama, et mul valitseb seal täielik segadus-nimelt on meeste hinnad üld nimekir´jas EESTI KROONIDES!!. Ometi mängin ju taanis ja igal pool mujal kus tehinguid teen maksan ja mulle makstakse taani kroonides.
      Kamikaze - " Like a friend dropping in"

      Kommentaar


        #93
        Eestisse see on SUPER

        kuule see eesti teema on ju üli kõva ,kui keegi midagi teada saab kuidas reg end eestimaale ,siis andke kohe teada.2 Tiimi ei tohi vist olla ja kui teada saadakse siis visatakse välja,pealegi kõigil on oma tiimid juba üles ehitatud ja uuesti seda teha küll ei tahaks.Niisiis äkki saab kuidagi nii,et vana tiim alles jääb.

        Kommentaar


          #94
          Raske mäng

          FC Tundrakunnid - Tartu Sepik 3 - 2 (2:2)

          Kunnid alustasid 3-5-2 formatsiooniga ja Sepik oli valinud strateegilise 4-4-2.
          Pealtvatajaid 1930 , neist 46 VIP boxis

          Sepik alustas võimsalt ja juba 7-ndal minutil kasutas vastasete staar Roberto Lanzi kaitse eksimuse ära ja tulistas seisuks 0:1. 25-ndal minutil vastasid Kunnid, kui meeskonna staar Bakunin Ivanovile palli pea peale riputas ja tulemuseks 1:1. 34-ndal minutil sähvatas järjekordselt Lanzi, kelle vasakult äärel tulistatud pomm leidis tee väravasse. Seisuks 1-2 külalistele. Mõni hetk hiljem vastasid Kunnid, kui realiseerisid nurgalöögi. Väravalööjaks kaitse tugisammas Berezhnoi. Seis 2-2. 40-ndal minutil viis Bakunin peaaegu Kunnid ette, aga löök vuhises siiski mööda.
          Esimest poolaega domineerisid Tundrakunnid 56 %-ga.

          Teise poolaja alguses purjetas Tartu meeste kaitsjatest edukalt läbi Berezhnoi ja paigutas palli väravvahile püüdmatult võrku. 3-2 ja Kunnid esmakordselt juhtima. 77-ndal minutil sai teise kollase kaardi seesama Berezhnoi ja oli sunnitud lahkuma. Kunnid jäid 10-kesi. 77-ndal minutil päästis Sepiku hullemast väravavaht Mezzogori, kes tegi imelise tõrje. Paraku sai ta veel enne mängu lõppu vigastada ja vahetati välja. Teist poolaega domineeris Tartu Sepik 52 %-ga.

          Parimateks olid Kunnide poolelt vasak winger Bakunin ja Sepikul keskkaitsja Clemente, kellel õnnestus tervelt 4 tärni saada.


          Igaljuhul sai Sepiku keskkaitse reitinguks outstanding, vasakkaitse formidable ja paremkaitse excellent. Imestan, et mis valemiga need 3 kolli siis tee väravasse leidsid, aga ju siis oli õnne .
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #95
            Dinamo Mustamäe - FC Meerow 1:2 (1:1, 1:1)
            6. Luigino Penzo - 30. Stephen Hajduch, 116. Rob Wright

            Kommentaar


              #96

              Kommentaar


                #97
                Originally posted by Repserto LuaLua


                tegin nüüd mitmele tegelasele siin pakkumise sõprusmänguks...kes esimesena acceptib ja saab mult vähem kui 5 väravaga pähe sellele olen sees
                ei jää siiski õltsi sisse...


                LuaLua breakers - FC Est 5 - 0
                Date: 4/24/2002 at 21:00
                Arena: SexRap Arena

                õige pea tuleb meestel üle elada ülisuur meeskonna laialipeksmine ja uute meeste värbamine, sest sitad said Ülemineku playoffil lisaajal 3-2 pähe...kuigi 2-0 läksin juhtima...
                Howay the lads!

                Kommentaar


                  #98
                  olen nüüd ka seal kus teisedki. nr 54059, kes tahab suure skoorilisi võite, laske siis aga tulla:P :P

                  Kommentaar


                    #99
                    mida

                    kus sa siis oled ah??

                    Kommentaar


                      Eesti koondise treeneri valimine..

                      Kas olete kursis ,et Hattrickis hakatakse iga hetk valima meie maale noorte ja maakoondise treenerit kuhu kõikvõimalikud kasutajad üle maailma üritavad head kohta saada!! Kes selleks saab , seda ütleme suurelt osalt meie kes tema poolt hääletama peame!! Vaadake
                      http://www.hattrick.org/Common/confe...sp?LeagueID=56 ja lugege hoolikalt mida keegi räägib või pakub.
                      Eestisse ümber registreerimisest niipalju , et kirjutasin National Game Materile kirja kus küsisin kas, kuidas ja mismoodi ma saaksin oma meeskonnaga hakata Eestis mängima ning sain vastuseks- Yes. First I need your promition to close your danish team, then when I have
                      confirmed you can apply for a new team in your own country.
                      Ehk siis kui ei taha oma praegusest meeskonnast lahtui saada on kaks varjanti 1. Ära hakka eestis mängima
                      2. Leia omale üks sõber kes teeks Eestisse oma meeskonna ja küsi talt luba et sellega ise majandada!! ( ma ei tea kas see on cheat aga mina niimoodi tegin ja praeguseks on mul oma meeskond nii taanis kui eestis).

                      Jõudu ja head volbrit

                      Kamikaze - " Like a friend dropping in"

                      Kommentaar


                        Eestile eestlasest treenerid!

                        Välismaa pask mujale!
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          jama jah

                          ei tea aga mina tegin ka eestisse tiimi juba ära ja mul on ka veel sotimaal aga olen saatnud igalepoole kirju et kustutagu mu tiim sotimaal ära aga keegi pole midagi vastanud mulle.??? ei tea aga praegu on minu puhul tegemist cheatimisega.

                          Kommentaar


                            Valige MIND

                            olen end juba eestimaale registreerinud ja kanditeerin koondise ja u20 treenriks ,seal national conferensis on ka minu omaduased kirjas miks peaks just mind valima,lugege ja MA LOODAN ET KÕIK SIIN VIIBIJAD TOETAVAD MIND JA VALIVAD MIND,pärast vaatame mis ma teie heaks teen.
                            Äitah

                            Kommentaar


                              Originally posted by TSA


                              ei tea aga mina tegin ka eestisse tiimi juba ära ja mul on ka veel sotimaal aga olen saatnud igalepoole kirju et kustutagu mu tiim sotimaal ära aga keegi pole midagi vastanud mulle.??? ei tea aga praegu on minu puhul tegemist cheatimisega.
                              ärge keegi TSA poolt küll hääletage mingi valus tont...saatis kirja hattricki et mul inglismaa account ära kusutatakse...mõttetu vend mis see sinu asi on palju mul accounte on lammas....
                              Howay the lads!

                              Kommentaar


                                Lasin siis vana meeskonna Inglismaal ära kustutada ja kolisin Eestisse.Minu id on 94140 ,meile kes tahaks sõpruskohtumisi pidada.
                                C’mon Man United!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X