PDA

View Full Version : www.hattrick.org

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7

Repserto LuaLua
18.03.02, 14:30
avastasin ca nädala eest...ülikõva mäng...lähemalt tutvustada ei viitsi, vaadake ise nende kodukalt.

www.hattrick.org

Maarek
19.03.02, 18:22
Tõesti kõva mäng, palju etem kui paljukiidetud Sundayleague.

Aga samas on ka mõningaid väikseid kalasid, kuna regamisel on seal mingi imelik järjekorrasüsteem, kus küsitakse, mis riigi liigas soov mängida. Mina panin muidugi Itaalia ja tiimi nime ka vastava, aga pärast tuli välja, et sokutati hoopis Venemaa liigasse (arvatavasti elukoha järgi), kusjuures regiooniks on märgitud Firenze(!!!) ja nüüd ma siis olengi Itaalia tiim Venemaa liigas nr. II.1, mis on vist päris kõrgel asetsev division.
Mäng ise toimub nö reaalajas, st. iga neljapäev on karika või sõprusmäng ja nädalavahetusel liigamäng.
Positiivseks erinevuseks Sundayleaguega ongi see, et siin arendad ise oma rahaasju, ehitad staadionit ja ostad-müüd mängijaid, annad raha noorte arenguks jne. Sundayleagues saad alguses natuke nutsu ja pärast pead juba krediitkaardi abil endale punkte ostma.

Siim
24.03.02, 00:50
Niisiis regasin end ka ära. Tahtsin Inglismaale, aga sattusin Soome:D . See selleks. Liigaks on IV.3 ja kui ma alustasin, olin viimane. Esimene mängki juba peetud. Võõrsil kohtusin liiga eelviimase tiimiga ja võitsin 3:0:) :) :) . Kuigi pean tunnistama, et line-upi panin suht huupi (krt, kes neil põdra nimedel vahet teeb :) ), aga näed, hästi läks! Esialgu ei saa kõigele veel pihta, aga asi iseenesest tundub ülistiilne. Pole varem sundayleaguet mänginud, seega võrdlusi ei oska tuua.

eston maravilha
24.03.02, 01:27
ma regasin ära panin liigaks argentiina. pärast tahtsin vahetada aga ei lasknud kuna ütles et detektis mu asukoha maaks argentiina. imelik. vatever. meekonda pole ma veel igatahes saanud kuigi tegin asja ära kohe kui originaalne postitius siia ilmus

TSA
30.03.02, 01:20
Tere olen siin alles uus (pole lihtsalt varem avastanud),vaatasin ka siis sinna leheküljele ja registreerisin end Sotimaale ja ütles nii ,et kui avaneb vaba koht siis antakse password umbes 4 päeva pärast,kuid paistab, et on päris lahe. Sundayleague kohta veel nii palju ,et see tüütab ära kui kaua mängida (raha ei ole ei saa ka midagi teha),seal oli mul üks mängija 50 a vana ja mängis.
Kes veel Soti liigas on võiks teada anda???? :)

vibu
30.03.02, 13:11
Maarek ja Siim. Kutsusin teid duellile... Egas mul veel nii k]va meeskond kokku pandud ole kui tahaks, aga.... no vaadakem....

eston maravilha
30.03.02, 13:20
***** küll miks mulel veel meeskonda pole antud

[wiinu: ei ropenda!]

vibu
30.03.02, 13:27
eston- asi võib olla puhtalt selles, et seal kust peaksid meeskonna saama on kõvasti tahtjaid juba ees. antakse ju selles järjekorras, kuidas ära regid.

guitz
30.03.02, 21:07
Mina asun Inglismaal kuskil Manchesteri piirkonnas.Keegi eestalne,kes ka Inglismaal asub,võiks märku anda,et saaks sõpruskohtumise pidada.

Martin
30.03.02, 21:13
Sõpruskohtumiseks ei pea olema sama riigi klubi, ise mängisin sõprusmängu nt. alles mingi Malaisia satsi vastu.

P.S. Olen oma grupi liider - Itaalia - ning tõusen kõrgemasse seltskonda järgmiseks hooajaks, loodetavasti :)

guitz
30.03.02, 21:17
Martin teeme siis ühe mängu see nädal.

(Martin: tegin sulle väljakutse)

Jyrka
30.03.02, 21:44
Mu id on 55017 kui keegi viitsib esitage väljakutse :kaval:

Repserto LuaLua
31.03.02, 18:30
mul krt täielik täkumeeskond, ainult võidud tulevad (Inglise V tsoonis olen)...a vahetasin miski 30 korda peatreenerit ja nüüd olen pankrotis...oku saboteeris mind ja ütles et võib 500 000 miinustesse minna...a nüüd selgus et hoopis 333 tuhat on see piir...anti 4 loginit aega, kui siis pole ma raha kokku ajanud on mu täkumeeskond ajalugu :(

TSA
01.04.02, 00:07
Kas keegi asub Doti või Inglismaa liigas ja kas sõprus mäng ka makasab midagi

eston maravilha
01.04.02, 02:47
***** käigu nad

isegi mu passwordi ei võta ta enam omaks

[wiiner: viimane hoiatus, üks karvane veel ja bänn!]

oku
01.04.02, 17:11
Saboteerimine oligi mu plaan, Lua :D
Sorry, tegelikult lugesin reegleid kusagilt valesti, Müü mõni oma täkkudest kiiresti maha, ehk jääd ellu veel.
Jama küll kui kinga saad, just läksid oma alagrupis liidriks :(

TSA
02.04.02, 00:34
kuulge üks küsimus :mille järgi ma vaatan kus kohal mängija asetseb,näiteks nii võin mingi kaitse venna väravasse panna,mis peab vv keeping olema:kas poor või Wretched,Inadequate,sest mu tiim on haledalt sitt

Maarek
02.04.02, 11:59
Orginally posted by TSA

kuulge üks küsimus :mille järgi ma vaatan kus kohal mängija asetseb,näiteks nii võin mingi kaitse venna väravasse panna,mis peab vv keeping olema:kas poor või Wretched,Inadequate,sest mu tiim on haledalt sitt

Siin reeglid abiks, aga järjekord midagi sellist (alates halvimast): disastrous, wretched, poor, inadequate, passable, solid, formidable, excellent jne. Rohkem enda meestel pole trehvanud.

Maarek
02.04.02, 12:06
Orginally posted by vibu

Maarek ja Siim. Kutsusin teid duellile... Egas mul veel nii k]va meeskond kokku pandud ole kui tahaks, aga.... no vaadakem....

Ma üritasin su soovile ka vastata, aga sa olid endale vastase juba leidnud ja minu challenge osa tühjemast tühjem.

Muuseas, ühte selli minu tiimist taheti Venemaa koondisse, aga koondise peatreener ütles, et parandagu ma enne tema staminat, aga mul pole ausalt öeldes õrna aimu ka, kuidas seda teha.

Liigadest
Rääkisin ühe Läti tüübiga ja ta väitis, et uuest hooajast hakkab olema ka Balti liiga ja siis vist kõikidel baltlastel variant sinna üle kolida.

Jyrka
02.04.02, 18:45
wiiner on sul mingid kompleksid või?

Siim
04.04.02, 23:05
FC Vibu (vibu) - Dinamo Mustamäe (Siim88) 1:3 (0:2)

Üldiselt võiks teised foorumlased, kes omavahel sõprusmänge peavad, samuti siia oma tulemusi üles riputada. Oleks huvitav vaadata.:)

oku
04.04.02, 23:23
LuaLua Breakers(Lua Lua) - Zuna's Killas(okuzuna) 4:1

Martin
05.04.02, 00:26
Tartu Sepik (MartinS) - FC Est (quitz) 2:0, võin oma vahetusmeeste mänguga rahule jääda....

TSA
05.04.02, 03:36
Kuulege kes tahab mängida sõprus mängu minu vastu,olen Soti liigas ja meeskonna id on (28658) või andke ise oma id korraldaks mõne sõprusmängu (mu mehed vajavad seda hädasti.
Muide kas kellegil clubhouse on ja kui suured on teie staadionid mul 7000

TSA
05.04.02, 03:38
muide mis te % trennis on ,ma mõtlen treeningu tõhusust.

Maarek
05.04.02, 13:38
Treeningu tõhusus mul 90 %

Staadioni suuruseks umbes 21000.

oku
05.04.02, 14:45
Treening 90% (treener on solid kusjuures :))
Staadion 12500

Küsimus - kui sõprusmängu kodus pead (ma olen neid ainult võõrsil pidanud), kas siis pealtvaatajate eest pappi ka saab?

TSA
05.04.02, 17:20
sõprusmängudega on nii ,et papp jagatakses kahe võistkonna vahel võrdselt ära ja kas keegi tahab siis mulle siin vastu astuda sõprus mängus,igav on juba.

TSA
05.04.02, 17:34
kui tahad leida klubi kuda ma leian seda ,otsisin klubi venemaalt aga ütleb sorry seda pole

guitz
06.04.02, 00:27
Originally posted by Martin

Tartu Sepik (MartinS) - FC Est (quitz) 2:0, võin oma vahetusmeeste mänguga rahule jääda....

Ma võin ka oma vahetusmeeste mänguga rahule jääda,arvestades et olen liigas eelviimasel kohal,sa esimesel.

TSA
06.04.02, 06:07
kuule Quitz teeme sõprus mängu ,esita mulle välja kutse olen Sotimaal III.1 liigas ja id on mul (28658) .oma liigas olen praegu 5.

guitz
07.04.02, 04:06
see nädal ei saa teha,sest sul mäng juba olemas.Järgmine nädal siis

Martin
07.04.02, 04:13
Ootan väljakutseid, mängin hea meelega võõrsil, Itaalia liigas asun, ID - 49609.

Ahjaa - kodustaadioni suuruseks on hetkel täpselt 23000, kuid tundub, et peab suurendama, sest kõik mängud v.a. sõprus on täiega välja müüdud.

Siim
08.04.02, 23:39
Kes soovib friendlysid pidada? Ootan meeskonda, kes mulle lõpuks ometi pähe teeks.:D Nimelt pole seni kaotusekibedust tundnud!:)
Asun Soomes.
ID 21715

TSA
09.04.02, 01:27
kuule siim88 ,ma oleks nõus mängima ühe mängu aga järgmine nädal.mu id on 28658

TSA
09.04.02, 01:46
Ma arvan siim,et või keegi muu kellel suur staadion on ,et tema staadionil võiks pidada mängu kuna siis saab rohkem raha ja pealegi mul on 7000 -ne ja hakkan nädala lõpus suurendama.
Muide te võiks oma staadioni nimesi ka mainida ,päris huvitab kohe ,minu liigas ühel on @Spunge aga minul on Highland Arena

Martin
09.04.02, 02:56
Sõprusmänguks on hea, kui 3000 kohale ujub ning kui pead viletsama klubi kodus, siis tuleb rahvast rohkem.

TSA
09.04.02, 13:59
mul on selline lugu,et lihtsalt sattus selline sitem klubi ja olen ainult ühe mängu mänginud aga kavatsen selle meeskonna korralikuks teha. Kas keegi teab midagi sellest Balti Liigast?????

TSA
10.04.02, 06:14
Muide üks tip teile.Vähemalt ma kasutan seda ,neil kellel ei ole team nii hea investeerige kas keskmiselt või maksimaalselt noortesse.ma tegin nii ja nende tase oli passable.promotisin ühe nooremängija ja ta oli nii hea ,et sai kohe alg koosseisu oli teistes kõvasti parem ja hind oli ka üle 40,000£ ,arvestage ,et ta on 18. Tehke omad järeldused ja mis selle klubimajaga seal on kas peab maksma vä?;)

Martin
10.04.02, 13:56
Ütleme nii, et Vibul on nüüd koduväljakul suurepärane võimalus mind alistada :)

Tartu Sepiku ülitugevas tiimis jooksevad selleks sõprusmänguks väljakule praktiliselt ainult vahetusmehed (2 põhimeest on ka, noh).

Kõige vanem mees, kes väljakule tuleb on 23. Kokku aga üks 17-aastane, kolm 18-aastast, üks 19-aastane, kaks 20-aastast ja siis natuke vanemad (üks 21, kaks 22 ning üks 23).

Peale selle jätan pingile oma super 17-aastase väravavahi, kelle näidud on juba praegu suht uskumatud. Samas ründes teeb debüüdi alles noortesüsteemist tõusnud 18-aastane Marco Bernardi, kes võib varsti põhikoosseisu koha saada.

Huvitav mäng tuleb loodetavasti ;)

Maarek
10.04.02, 14:22
Team Spirit: murderous :D :D :D

Kes tahab sõprusmängu;) : 28927

BTW, mul on noortemeeskond solid ja nädalane investeering 800000 rubla:D , aga ühtegi asjalikku tüüpi veel paraku pole saanud.

TSA
11.04.02, 14:15
kuule maarek ma esitasin sullle väljakutse ,võta see siis vastu mu meeskond on Highland Star ja asun Sotimaal,ootan sind külla oma Arenale.;)

TSA
11.04.02, 14:17
Mis treeningut te kasutatate ,ma mõtlem kas General,Defending või.......

Maarek
11.04.02, 14:59
Originally posted by TSA

kuule maarek ma esitasin sullle väljakutse ,võta see siis vastu mu meeskond on Highland Star ja asun Sotimaal,ootan sind külla oma Arenale.;)

Mõeldud, tehtud. Mul järgmiseks hooajaks suured plaanid tehtud (vaja ikka Venemaa Premieri jõuda:kaval: ) ja häid mänge ikka vaja;)

Treeningu tüüpi vahetan vähemalt kord nädalas, et meestel asi rutiinseks ei läheks;)

TSA
12.04.02, 03:23
kui sa tahad premieri jõuda siis mul tükk tegemist,et liigasse jääda aga ehitan meeskonda ja tahan järgmine aasta võidelda esikohtade pärast,olen raha raisanud üle 100,000£ uute mängijate peale ja staadiumi ehitus alles ees ,nii ,et raha jääb aasta alguseks umbes 70,000£ ,palju teistel raha on ,ma mõtlen eesti meestel???? kas keegi on raha hädas ka või????

Martin
12.04.02, 04:09
Nonii.

Uskumatu. Hävitasin siis oma vahetusmeestega (2 põhimeest oli ka) FC Vibu võõral väljakul 5:1 :) Tore mäng oli ;)

Mis aga puutub rahasse, siis mina olen kogu aeg pidevas miinuses, kuid nüüd, kus Itaalia IV liiga ilma ühtegi kaotust saamata kinni panen, siis peaks päris korraliku papi saama järgmiseks hooajaks.

Nii ma vähemalt loodan.

Maarek
12.04.02, 15:13
Originally posted by TSA

kui sa tahad premieri jõuda siis mul tükk tegemist,et liigasse jääda aga ehitan meeskonda ja tahan järgmine aasta võidelda esikohtade pärast,olen raha raisanud üle 100,000£ uute mängijate peale ja staadiumi ehitus alles ees ,nii ,et raha jääb aasta alguseks umbes 70,000£ ,palju teistel raha on ,ma mõtlen eesti meestel???? kas keegi on raha hädas ka või????

Liigade vahel on erinevused niivõrd suured, et näiteks sõprusmängudes lutivad Rootsi 3.liiga mehed mind keskmiselt tulemustega mingi 5:0, kuigi viimane mäng oli juba tera parem, ainult 2:0:D.

Mul oli veel eile kontojääk 21000000 rubla, mis tänaseks vist on miinusesse kukkunud, kuna ostsin mõned uued tegelased (1 tüübi 17000000 eest:kaval: ). Kurssidest pole paraku õrna aimugi, kuna isegi välismaalt tüüpe ostes näitab mulle hinda rublades. Minu andmetel oled sa ostnud 2 soomlast, kelle väärtused rublades on vastavalt 2004000 rubla(Pylkkönen) ja 2142200 (Savolainen). Müünud oled 1 tüübi 560000 rubla eest.

TSA
12.04.02, 20:40
kuule maarek ma panen tähele ,et oled minu klubi uurinud see teeb rõõmu,jah olen 2 sommi ostnud kuna sain hea hinnaga.Savolainen on ründaja ja võistlesin päris raevukalt tema eest (viimastel minutitel oksjoni lõppus käis tihe rabelemine) ja pylkkonen tema on kaitsja 30a (head kogemused) sain odavalt kuna ta vigastatud ja mul on kõige nõrgem on kaitse ,nii et lappin seda praegu .Praegu käivad läbirääkimised ühe HEA kaitse mehega kelle väärtus on üle 100,000£ aga tahetakse ta eest 20,000£ nime ei ütle kuna võibolla tuleb teil kiusatus.

TSA
12.04.02, 20:44
see on vist rootslaste tehtud portaal. Mängisin ka ühe rootsi klubiga ega ta teab mis liigas seal ei olnud aga sain lutti 4:0,pole midagi teha.kui vaatad teami id numbreid siis mida väiksem ,seda kauem on olnud :

vibu
14.04.02, 13:51
Damn:viha: :viha:
Keskväli ülinõrk, ülejäänuga võib rahule jääda. Tugevdasin meeskonda paari sommi ja hispaanlase näol. Praegu olen paari venelase jahil... Tänaõhtune liigamäng näitab, kuidas asi on. Muidu kutsuks nii mõnegi mehe revanšile, kuid üks rootslane tahtis sõprusmängu ja järgmine nädal on niisiis kinni. Aga te veel saate....:deemon: :deemon:

Martin
14.04.02, 17:46
Peaks lihtsustama sõpruskohtumistele kutsumist:

Vibu - 55010 (Inglismaa)
Lua-Lua - 54826 (Inglismaa)
Jyrka - 55017 (Inglismaa)
Oku - 55034 (Inglismaa)
guitz - 55053 (Inglismaa)
Mayhem-55071(Inglismaa)
MartinS - 49609 (Itaalia)
Siim88 - 21715 (Soome)
TSA - 28658 (Sotimaa)
Maarek - 28927 (Venemaa)
eston21 - ilma meeskonnata, asub Argentiinas :)
Artur - ilma meeskonnata, asub Itaalias, vist :)

Ootan väljakutseid ning tahan mängida võõrsil, kodus kotin niigi kõiki :)

Kui on veel Soccerneti inimesi, siis teatage!

Martin
14.04.02, 17:50
Ja veel üks väike idee:

Soccerneti Foorumi Cup järgmisest hooajast. Meistrite liiga reeglitel põhinev värk.

Alagrupid ja siis selgitatakse välja tugevaim klubi :)

Mis arvate?

Jyrka
14.04.02, 18:05
bro! :D

hmm kas keegi võiks need mangijate skillid paremuse jarjekorras siia postida?
danke

Hellik
14.04.02, 18:19
Mayhem-55071(Inglismaa)

Siim
14.04.02, 18:27
Siim88 - 21715 (Soome)

Aga Meistrite Liiga teeme muidugi ära!

Artur
14.04.02, 18:52
Niiviisi, sõbrad. Registreerisin ka ennast ära, asun Itaalias.
Smutt võib ju siin praegu oma võitudega kiidelda, aga olen üsna kindel, et minu suurepäraselt AC Dynamolt saate te kõik haledalt lutti. Ainuke viga on see, et asun selles nõmedas waiting listis ja pean veel vähemalt 4 päeva ootama, enne kui midagi teha saan.
Edu teile.
Parim võitku :)

Forza Dynamo!

eston maravilha
14.04.02, 20:35
kui üldse midagi teha saad. ma juba kolm nädalat veiting listis

peaks vist uuesti regima ennast kuskile inglismaale

Jyrka
15.04.02, 01:10
Ilus 4-2 laks liigas!
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: - :( :(

TSA
15.04.02, 03:52
muide selline tegelane nagu maarek on AC Fiorentinaga vene liigas

guitz
15.04.02, 15:33
Võitsin viimase mängu 5-0

Repserto LuaLua
15.04.02, 15:51
võitsin viimase mängu 8-0 ja võitsin V liiga oma tsoonis ära...nüüd kolmap. sõprusmäng Smutoviga ja Pühap. ülemineku play-off IV liiga junniga....

Tegin aga ränga vea pannes pühap. purjus peaga omal viimase liigamängu "match of the season"...nüüd üleminekumänguks on team spirit sitaks langenud....junnid oleks viimases mängus niiehknaa ära võitnud :(

Martin
15.04.02, 16:06
Ma kottisin siis ka möödaminnes oma viimast liigavastast 5:1, kuigi mu super noor ründetuus ei suutnud kahte võimalust veel lisaks ära kasutada. Krt.

Sain siis edasi, minu käsutuse all sai Tartu Sepik liigas ühe kaotuse ning karikas jõudsin teisse ringi, kus mul küll saba sõlme keerati.

Kokku:
Liigas - 14 mängu, 13 võitu, 1 kaotus, väravate vahe: 47 - 9, + 11 punkti teise koha ees.
Karikas - 2 mängu, võit ja kaotus, väravate vahe: 5 -4.
Sõprusmängud - 7 mängu, 4 võitu, 1 viik, 2 kaotust, väravate vahe: 17 - 10.

Ongi kõik.

Hetkel olen veel ka peaaegu 100 tuhande Euroga miinuses :)

Hooajaga jään aga rahule, sest meeskond on päris ülbe ning valmis uuteks liigaks. Ma loodan vähemalt.

Maarek
15.04.02, 16:16

Maarek - 28927 (Itaalia)

Hoopis Venemaal olen. Hattricki meeste bug.
Meeskond: AC Fiorentina
Regioon: Firenze
Riik: Venemaa:D .

Muuseas Venemaal on veel vähemalt 1 Eesti tüüp, kelle tiiminimi on FC Pullitaja või midagi seesugust ja regioon Milano:lahe:

Ise saavutasin oma divisionis (Venemaa II.1) 2.koha, mis tähendab, et peaks Rossias nagu paremuselt mingi 15 kandis olema. Tuleb välja, et tegu on mingi eriti nõrga liigaga, kuna ma ka nagu suhteliselt algaja veel.

eston maravilha
15.04.02, 17:50
tegin uue meeskonna. seekord inglismaal

varsti peaks meeskonna ka saama (loodetavasti)

TSA
15.04.02, 19:56
mulle lihtsalt sattus selline tiim mis oli lihtsalt väga sitt ja olen vahetanud välja esi 11 umbes 5-6 meest ja ikka ei ole ok.Raha on kulunud mestikult ja staadioni ehitamine läks ka u 70,000£ maksma,treenrit olen vahtanud ja nüüd olen sotimaal viimases liigas aga mida ma selle viimase 2 mänguga ikka oleks saand teha,
JÄRGMISE AASTA KÄSK TREENRILE on :tõusta kõrgemale or else......
teistele edu oma liigades ja palju võite teile

TSA
15.04.02, 20:06
muide kui te jälgite teiste maade premier divisione ja parimaid tiime siis mulle tundub,et paljud kasutavad 3-5-2 süsteemi ja ma sain mõlemad mängud pähe kui mu vastu kasutati 352 ise kasut 442.KAS 3-5-2 on parem????
mida teised arvavad sellest ja mida te ise kasutate??

oku
15.04.02, 22:44
Võitsin viimase mängu 5-2 ja jäin oma alagrupis (Inglismaa V.123) kolmandaks.
Ka minu järgmise hooaja eesmärk on vaid üks - tõusta.
Rahaga on hetkel sitad lood - äkki antakse hooaja lõpu puhul mingit pappi :D

oku
15.04.02, 22:46
Leidsin kogemata sellise tiimi nagu FC Maailmakunn (55556) :D
Keegi tunneb?

TSA
16.04.02, 01:25
kuulge palju teil neid assistente on ,ma mõtlen abi treenreid,väravavahi,arste,spokeperson jne mul igatahes igast üks ,kas tasub või ei ole neid vaja ???

TSA
16.04.02, 01:41
kolmapäeval toimub järgmine sõprus mäng:
Highland Star FC - AC Fiorentina
Date: 4/17/2002 at 11:30
Arena: Highland Arena

Maarek
17.04.02, 14:29
Originally posted by TSA

kuulge palju teil neid assistente on ,ma mõtlen abi treenreid,väravavahi,arste,spokeperson jne mul igatahes igast üks ,kas tasub või ei ole neid vaja ???

Mul oli vahepeal 9 assistenti ja 9 väravavahtide treenerit ning need läksid omavahel tülli.:doh: Seejärel soovitasid omanikud osad lahti lasta. Nüüd on mõlemat 5.

Maarek
17.04.02, 16:34
Tegin väikse investeeringu ja muutsin oma tobeda meeskonnanime Venemaa liigaga väheke rohkem seonduvaga ehk siis uueks nimeks FC Tundrakunnid.

Muuseas, olen Firenze regiooni kõige kõvema ränkinguga tiim:D :D , mis sest et minu tiim Venemaa liigas ja kõik ülejäänud Itaalia liigas(mis oma tasemelt vist oma 7 korda kõrgem). Aga sellegipoolest on igavesti hea tunne:õnnelik: :õnnelik: .

TSA
18.04.02, 01:06
Täna toimus siis TSA ja Maareki meeskondade vaheline sõprus kohtumine,info mängu kohta:
Teams:Highland Star FC - FC Tundrakunnid 1 - 3 (1-2)
formation:3-5-2 ja 4-4-2
Koht:Highland Arena,Sotimaa,Inverness City
Pealtvaatajad:2073
Date:4/17/2002 at 12:30
Väravalööjad:0 - 1.Daniil Hadartsev;0 - 2.Erik Engin;1-2.Lee Morgan;1-3.Zakhar Mikhaylov
Kirjeldus:The fortyfive minutes were dominated by Highland, with an impressive 56 percent possession of the ball.
Teine poolaeg:Highland held the ball, with a clear 65 percent possession rate.
Parimad:Malcolm Thain(Highland),Bogdan Bakunin.(Kunnid)
Loodan,et meeldis.:õnnelik:

guitz
18.04.02, 04:02
4/17/2002 (Friendly): FC Est(guitz) - FC Meerow(jyrka) 2 - 5
Krt,esimene poolaeg lõppes 2-2,kuid siis mäng lagunes ja lasti 3 väravat lüüa.Kuigi mul mängisid varumehed ja team attidute oli play it cool.Jyrka üks mees tegi hattricki.

Martin
18.04.02, 04:04
Nonii, lõppes ka minu hooaeg, 0:6 kaotusega LuaLua tiimi vastu :)

Peab ütlema, et kui eelmises kohumises olid vahetusmehed täiesti tasemel, siis selles mängus (taas 11 vahetusselli väljakul) ei teinud ükski nendest isegi enam-vähem mängu. Isegi kollikipper imes täiega.

Kuid hooaeg oli ikkagi suurepärane :)

vibu
18.04.02, 11:35
1. trevoqd 14 38 - 22 29

2. The Legend 14 27 - 19 26
3. Clapton Orient 14 30 - 16 25
4. grrrr 14 46 - 24 24

5. BlueArmy 14 29 - 35 19
6. zaru 14 21 - 30 19

7. Pompey Giants 14 16 - 39 14
8. FC Vibu 14 11 - 33 6

Jama lugu. Ei suutnud oma meeskonnaga midagi ära teha, et viimast kohta mitte saada:viha: . Punktide vahed olid ka megad, kui meeskonna kätte sain...
Kas keegi teab, millal hakkab uus hooaeg?

Repserto LuaLua
18.04.02, 13:54

Nonii, lõppes ka minu hooaeg, 0:6 kaotusega LuaLua tiimi vastu :)

Peab ütlema, et kui eelmises kohumises olid vahetusmehed täiesti tasemel, siis selles mängus (taas 11 vahetusselli väljakul) ei teinud ükski nendest isegi enam-vähem mängu. Isegi kollikipper imes täiega.

Kuid hooaeg oli ikkagi suurepärane :)

aitäh smutt toreda mängu eest...mehed said enne pühapäevast otsustavat mängu hea moraalisüsti sinu junne võites....

:õlu:

Maarek
18.04.02, 14:26
Originally posted by TSA

Täna toimus siis TSA ja Maareki meeskondade vaheline sõprus kohtumine,info mängu kohta:
Teams:Highland Star FC - FC Tundrakunnid 1 - 3 (1-2)
formation:3-5-2 ja 4-4-2
Koht:Highland Arena,Sotimaa,Inverness City
Pealtvaatajad:2073
Date:4/17/2002 at 12:30
Väravalööjad:0 - 1.Daniil Hadartsev;0 - 2.Erik Engin;1-2.Lee Morgan;1-3.Zakhar Mikhaylov
Kirjeldus:The fortyfive minutes were dominated by Highland, with an impressive 56 percent possession of the ball.
Teine poolaeg:Highland held the ball, with a clear 65 percent possession rate.
Parimad:Malcolm Thain(Highland),Bogdan Bakunin.(Kunnid)
Loodan,et meeldis.:õnnelik:

Ma rahule küll ei saanud jääda. 2 kiiret väravat ja siis hakkas mingi pull peale ja tänud väravavahile, et ainult üks šotlaste pealelöök väravasse jõudis. Keskväli oli ikka täielik null, milles pole aga midagi imelikku kuna panin ikka 1 väga vale mehe sinna. Sellest tuleneval Midfieldi reiting disastrous(!!!), kuigi kõik ülejäänud passable, solid ja excellent.

vibu
18.04.02, 14:30
Kuulge mehed, ma ei ole küll veel välja hablanud, kuidas formatsiooni muuta? Ja kas ta mitte ei näita, et 4-4-2 puhul meestel kogemus kõige suurem? Aga see vist muutub, kui mehed pidevalt ühte formatsiooni panevad...

Maarek
18.04.02, 15:17
Originally posted by vibu

Kuulge mehed, ma ei ole küll veel välja hablanud, kuidas formatsiooni muuta? Ja kas ta mitte ei näita, et 4-4-2 puhul meestel kogemus kõige suurem? Aga see vist muutub, kui mehed pidevalt ühte formatsiooni panevad...

Formatsiooni saad muuta enne igat matši, kui liigutad vastavaid mängijaid. Paned näiteks ühe kaitse extra inner midfielderiks ja ongi kohe 3-5-2. Siis paned veel 1 keskväljamehe extra forwardiks ja ongi kohe 3-4-3 jne., aga point siiski selles, et alguses on need taktikad kõik disastrous (4-4-2 seevastu excellent) ja kohe liigat panna suht mõtetu. Samas on veel see kala, et kui iga mäng neile mingit erinevat formatsiooni visata, siis võib nendel väike confusion tekkida (kehtib ainult liigamängudes kuna sõprusmängud team spirit't ei muuda) ja jälle halb. Nii et, jamamist ja sõprusmänge peab kõvasti olema, et kõik lõppkokkuvõttes rahul oleksid.

Repserto LuaLua
18.04.02, 15:50
tegin nüüd mitmele tegelasele siin pakkumise sõprusmänguks...kes esimesena acceptib ja saab mult vähem kui 5 väravaga pähe sellele olen :õlu: sees

guitz
18.04.02, 16:06
NO mina vist jõudsin esimesena acceptida.Vaatame,siis järgmine kolmapäev mis seis jääb.

Martin
18.04.02, 16:09
Hmmm, järgmine sõprusmäng kujuneb päris huvitavaks - vähemalt tundub nii.

Asi selles, et kuna ma liigat enam taguma ei pea, siis põhimehad vajavad ju ometi mängupraktikat ning Tundrakunnidelt tuli meeldiv kutse :)

Ehk siis - Top 11 läheb Venemaale Kunne sakutama, eks näis mis sellest välja tuleb....

Luureandmed näitasid, et ka Kunnidel on paar päri korralikku tegijat ning mehed pole just lükata-tõmmata sellid.

Siim
18.04.02, 16:25
See nädal sain mingitelt rootsi vendadelt selgelt 0-3 suhu.

Järgmiseks nädalaks mul sõprusmängu pole, nii et kes soovib, võib väljakutse esitada. Andmed on kusagil eespool.

Maarek
18.04.02, 16:28
Luureandmed näitasid, et ka Kunnidel on paar päri korralikku tegijat ning mehed pole just lükata-tõmmata sellid.

Ja minu luureandmed näitasid, et sul ühe mehe väärtuseks deklareeritud mingi 58000000 rubla + veel terve käputäis siukesi "pisemaid" tegijaid, kelle eest umbes paarkümmend milli vist välja käidaks. Kõigele lisaks on sinu tiim püsinud undefeated 9 liigamängu. Njaa, kerge ei saa vist olema:oih:

TSA
19.04.02, 03:29
Ma rahule küll ei saanud jääda. 2 kiiret väravat ja siis hakkas mingi pull peale ja tänud väravavahile, et ainult üks šotlaste pealelöök väravasse jõudis. Keskväli oli ikka täielik null, milles pole aga midagi imelikku kuna panin ikka 1 väga vale mehe sinna. Sellest tuleneval Midfieldi reiting disastrous(!!!), kuigi kõik ülejäänud passable, solid ja excellent

ksutasin 352 ja tüübid olid segaduses ja Midfieldil olid valed tüübid väga paMbus oli see peli.Ma ka rahule ei jäänud.

TSA
21.04.02, 05:16
Uus Hooaeg algab minu meelest vist 5.mai 2002.Nii et viimane võimalus komplekteerida uus meeskond uueks hooajaks ja pidada viimased sõprus mängud enne hooaja algust.Õnn kaasa kõigile.
Eestlased Tiitli võitudeni

Martin
23.04.02, 14:15
Oi,oi!

Minu teine hooaeg on eriti hästi alanud!

1) Ostsin endale 20-aastase poolik/kaitsja, kelle väärtus on juba hetkel 400 tuhat Eurot.
2) Sain endale peaaegu MAKSIMAALSE treeneri! Oujeee...
3) Loodan ka sellel hooajal alagrupist edasi pääseda.

Esimene teise hooaja testivastane on siis Maarek ;)

Kamikaze
23.04.02, 16:34
palju õnne!

proovige endale kellegi teise nimega veel üks meeskond saada ja oh imet- Võimalus valida ka Eesti, läti või leedu vahel!!!!!!!!!!!

Martin
23.04.02, 16:51
Hmmm, teiste nime EI TASU teha - võib juhtuda väike Cheat'i värk.

Kuid ümber peaks end registreerida küll saama ning Eesti alla tahaks küll minna, hakkaks seal siis teie vastu möllama :)

Nii, asun uurima....

Kamikaze
23.04.02, 17:09
Uuri välja jah kuidas saab ümber registreerida ja anname tuld!! Ai ja ise mängin esimest nädalat taanis ja meelsasti teeks järgmise sõpruskohtumise kellegiga eestimaalt. Võistkond Hiiu Kalur 19330. Staadion Komsomoli Staadion

Kamikaze
23.04.02, 19:09
Originally posted by Saiake

Uuri välja jah kuidas saab ümber registreerida ja anname tuld!! Ai ja ise mängin esimest nädalat taanis ja meelsasti teeks järgmise sõpruskohtumise kellegiga eestimaalt. Võistkond Hiiu Kalur 19330. Staadion Komsomoli Staadion

Pean siia veel ise lisama, et mul valitseb seal täielik segadus-nimelt on meeste hinnad üld nimekir´jas EESTI KROONIDES!!. Ometi mängin ju taanis ja igal pool mujal kus tehinguid teen maksan ja mulle makstakse taani kroonides.

TSA
24.04.02, 14:15
kuule see eesti teema on ju üli kõva ,kui keegi midagi teada saab kuidas reg end eestimaale ,siis andke kohe teada.2 Tiimi ei tohi vist olla ja kui teada saadakse siis visatakse välja,pealegi kõigil on oma tiimid juba üles ehitatud ja uuesti seda teha küll ei tahaks.Niisiis äkki saab kuidagi nii,et vana tiim alles jääb.:õnnelik: :) :D

Maarek
24.04.02, 16:47
FC Tundrakunnid - Tartu Sepik 3 - 2 (2:2)

Kunnid alustasid 3-5-2 formatsiooniga ja Sepik oli valinud strateegilise 4-4-2.
Pealtvatajaid 1930:D , neist 46 VIP boxis:D

Sepik alustas võimsalt ja juba 7-ndal minutil kasutas vastasete staar Roberto Lanzi kaitse eksimuse ära ja tulistas seisuks 0:1. 25-ndal minutil vastasid Kunnid, kui meeskonna staar Bakunin Ivanovile palli pea peale riputas ja tulemuseks 1:1. 34-ndal minutil sähvatas järjekordselt Lanzi, kelle vasakult äärel tulistatud pomm leidis tee väravasse. Seisuks 1-2 külalistele. Mõni hetk hiljem vastasid Kunnid, kui realiseerisid nurgalöögi. Väravalööjaks kaitse tugisammas Berezhnoi. Seis 2-2. 40-ndal minutil viis Bakunin peaaegu Kunnid ette, aga löök vuhises siiski mööda.
Esimest poolaega domineerisid Tundrakunnid 56 %-ga.

Teise poolaja alguses purjetas Tartu meeste kaitsjatest edukalt läbi Berezhnoi ja paigutas palli väravvahile püüdmatult võrku. 3-2 ja Kunnid esmakordselt juhtima. 77-ndal minutil sai teise kollase kaardi seesama Berezhnoi ja oli sunnitud lahkuma. Kunnid jäid 10-kesi. 77-ndal minutil päästis Sepiku hullemast väravavaht Mezzogori, kes tegi imelise tõrje. Paraku sai ta veel enne mängu lõppu vigastada ja vahetati välja. Teist poolaega domineeris Tartu Sepik 52 %-ga.

Parimateks olid Kunnide poolelt vasak winger Bakunin ja Sepikul keskkaitsja Clemente, kellel õnnestus tervelt 4 tärni saada.

Igaljuhul sai Sepiku keskkaitse reitinguks outstanding, vasakkaitse formidable ja paremkaitse excellent.:oih: Imestan, et mis valemiga need 3 kolli siis tee väravasse leidsid, aga ju siis oli õnne;) .

Siim
25.04.02, 20:18
Dinamo Mustamäe - FC Meerow 1:2 (1:1, 1:1)
6. Luigino Penzo - 30. Stephen Hajduch, 116. Rob Wright

Jyrka
25.04.02, 22:38
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Repserto LuaLua
25.04.02, 22:51
Originally posted by Repserto LuaLua

tegin nüüd mitmele tegelasele siin pakkumise sõprusmänguks...kes esimesena acceptib ja saab mult vähem kui 5 väravaga pähe sellele olen :õlu: sees

ei jää siiski õltsi sisse...

LuaLua breakers - FC Est 5 - 0
Date: 4/24/2002 at 21:00
Arena: SexRap Arena

õige pea tuleb meestel üle elada ülisuur meeskonna laialipeksmine ja uute meeste värbamine, sest sitad said Ülemineku playoffil lisaajal 3-2 pähe...kuigi 2-0 läksin juhtima...:( :( :(

dreyd
26.04.02, 23:57
olen nüüd ka seal kus teisedki. nr 54059, kes tahab suure skoorilisi võite, laske siis aga tulla:P :P

TSA
27.04.02, 20:07
kus sa siis oled ah??

Kamikaze
30.04.02, 14:42
Kas olete kursis ,et Hattrickis hakatakse iga hetk valima meie maale noorte ja maakoondise treenerit kuhu kõikvõimalikud kasutajad üle maailma üritavad head kohta saada!! Kes selleks saab , seda ütleme suurelt osalt meie kes tema poolt hääletama peame!! Vaadake
http://www.hattrick.org/Common/conference.asp?LeagueID=56 ja lugege hoolikalt mida keegi räägib või pakub.
Eestisse ümber registreerimisest niipalju , et kirjutasin National Game Materile kirja kus küsisin kas, kuidas ja mismoodi ma saaksin oma meeskonnaga hakata Eestis mängima ning sain vastuseks- Yes. First I need your promition to close your danish team, then when I have
confirmed you can apply for a new team in your own country.
Ehk siis kui ei taha oma praegusest meeskonnast lahtui saada on kaks varjanti 1. Ära hakka eestis mängima
2. Leia omale üks sõber kes teeks Eestisse oma meeskonna ja küsi talt luba et sellega ise majandada!! ( ma ei tea kas see on cheat aga mina niimoodi tegin ja praeguseks on mul oma meeskond nii taanis kui eestis).

Jõudu ja head volbrit

Martin
30.04.02, 14:50
Eestile eestlasest treenerid!

Välismaa pask mujale!

TSA
30.04.02, 16:46
ei tea aga mina tegin ka eestisse tiimi juba ära ja mul on ka veel sotimaal aga olen saatnud igalepoole kirju et kustutagu mu tiim sotimaal ära aga keegi pole midagi vastanud mulle.??? ei tea aga praegu on minu puhul tegemist cheatimisega.:oih:

TSA
01.05.02, 06:48
olen end juba eestimaale registreerinud ja kanditeerin koondise ja u20 treenriks ,seal national conferensis on ka minu omaduased kirjas miks peaks just mind valima,lugege ja MA LOODAN ET KÕIK SIIN VIIBIJAD TOETAVAD MIND JA VALIVAD MIND,pärast vaatame mis ma teie heaks teen.
Äitah :silm4:

Repserto LuaLua
03.05.02, 17:57
Originally posted by TSA

ei tea aga mina tegin ka eestisse tiimi juba ära ja mul on ka veel sotimaal aga olen saatnud igalepoole kirju et kustutagu mu tiim sotimaal ära aga keegi pole midagi vastanud mulle.??? ei tea aga praegu on minu puhul tegemist cheatimisega.:oih:

ärge keegi TSA poolt küll hääletage mingi valus tont...saatis kirja hattricki et mul inglismaa account ära kusutatakse...mõttetu vend mis see sinu asi on palju mul accounte on lammas....

guitz
05.05.02, 15:43
Lasin siis vana meeskonna Inglismaal ära kustutada ja kolisin Eestisse.Minu id on 94140 ,meile kes tahaks sõpruskohtumisi pidada.

Siim
06.05.02, 00:42
Minagi pesitsen nüüd Eestis.
Klubi nimeks Dinamo Tallinn

ID 94146

TSA
08.05.02, 05:33
ärge keegi TSA poolt küll hääletage mingi valus tont...saatis kirja hattricki et mul inglismaa account ära kusutatakse...mõttetu vend mis see sinu asi on palju mul accounte on lammas....

kuule tont oled sa ise ja ära levita laimu siin kuna ma pole lasknud midagi sul ära kustutada vaid lasin oma tiimi sotimaal ära kustutada.:viha: :viha: :viha:
Ennem mõtle mida sa suust välja ajad ,kui sa selline pikkade juhtmetega vend oled kes igast sõnast valesti aru saad siis kellel sind koondise treenriks on vaja ,suuga ehitad suure linna aga kui tegemiseks läheb siis....alla igasugust nulli.

Ausalt öeldes nii valelikku ja kahepalgelist inimest pole varem kohanud nagu seda on niinimetatud repsor Lua lua
:viha:

Ouroboros
10.05.02, 19:53
Olen minagi liitunud:
Luige United FC (94147)

Martin
14.05.02, 15:38
Nonii, võtaks selle teema taas üles, sest homme selgub Hattrickis Eesti koondise treeneripaar (A-koondise ning U-20 koondise).

Nendele, kes veel Hattrickiga liitunud pole soovitaks seda tehaa küll, sest tegemist on ikkagi väga huvitava mänguga, kuid selle mängimiseks läheb vaja esiteks ning kõige tähtsamalt pühendumust.

Siis tulevad ka tulemused. Kahju on sellest, et mitmed registreerunud ei viitsi nagu oma meeskondadega tegeleda. Häbi!

Repserto LuaLua
14.05.02, 15:46
Üks probleem on et paljud EI OSKA oma meeskonnaga tegeleda...Keegi kellel palju aega võiks tõlkida ingliskeelseid abimaterjale eesti keelde...

guitz
14.05.02, 21:24
Andke neid inglise keelseid kasvõi,abiks võivad needki olla.
Ei tea millal tehakse teatavaks kes siis koondise treeneriteks saavad?

Martin
15.05.02, 00:38
Originally posted by guitz

Andke neid inglise keelseid kasvõi,abiks võivad needki olla.
Ei tea millal tehakse teatavaks kes siis koondise treeneriteks saavad?

Võõrkeelsed on ju kenasti olemas Hattricki enda kodukal, lugele lihtsalt Help läbi või nii, ei tohiks eriti keeruline olla.

Treenerid tehakse teatavaks kolmapäeva hommikul.

Refieus
15.05.02, 05:27
Kuidas teil 2 vooru läinud on? Ise tegelen FC Watsoniga ja olen II Divisioni liider.. ptüi-ptüi-ptüi..

Jah, valige ikka eestlane, muidu akkab ehk sit'a panema..

Kui keegi täna Cupilt välja langeb, ehk teeks siis mõne sõpruskohtumise? ID 94153 FC Watson

Martin
15.05.02, 14:46
Peatreenerid siis:
A-koondis: Lua-Lua
U-20: Tsaag

Palju õnne mõlemale, kuid hoiatus, kuid tulemust ei tule, siis hakkavad pead lendama...:kaval:

Refieus
15.05.02, 15:27
Ka minu poolt. Vaadake, et siis asja endale selgeks teete ja võimalikult hästi panete. Samas, mul piisavalt häid mehi, noori eestlaseid, nii et vaadake mu mehed üle ehk keegi sobib.

Tallinnas olen reintingu järgi 2'ne. Nii, et keep on rolling..

Maarek
15.05.02, 19:06
Originally posted by amority
Samas, mul piisavalt häid mehi, noori eestlaseid, nii et vaadake mu mehed üle ehk keegi sobib.

Ega see nii lihtne olegi, sa pead kõigepealt nende postkasti oma mängijate statsidega ummistama ja pilt peaks täitsa huvitavaks muutuma kui kõik eestlased oma paremaid poegi pakkuma hakkavad;).

Refieus
15.05.02, 21:09
Originally posted by Maarek

Originally posted by amority
Samas, mul piisavalt häid mehi, noori eestlaseid, nii et vaadake mu mehed üle ehk keegi sobib.

Ega see nii lihtne olegi, sa pead kõigepealt nende postkasti oma mängijate statsidega ummistama ja pilt peaks täitsa huvitavaks muutuma kui kõik eestlased oma paremaid poegi pakkuma hakkavad;).

IRW a muidu õige jutt:)

Repserto LuaLua
15.05.02, 21:24
Mind pole veel peatreeneriks määratud ja ei saa veel koondisega midagi teha aga kõigi eelduste kohaselt on esimene sõprusmäng juba reedel ja LÄTIGA :õlu:...ilmselt sõidan poistega Riiga et ajaloolisele võidule lisada veel vöörsilvõidu au..

esimese kodumängu üritan organiseerida Venemaaga ! :oih:

oku
15.05.02, 22:35
Perse selle conferencega lahti on?
Midagi postitada ei saa.

Igatahes, mul on täielik täkkude punt ja kuigi ma veel olen tänu väravate vahele oma alagrupis II.4 teine, siis juba järgmise vooruga kavatsen fc kasekese auti taguda ja liidriks minna :)

Eestis on siiani mängud mõnnalt läinud -
3:0 (Liiga)
6:0 (Liiga)
4:0 (Karikas)
seega värav on puhas olnud juba 270 minutit järjest :)

Ainsaks eesmärgiks on kõrgemasse seltskonda tõusmine.

Repserto LuaLua
16.05.02, 00:43
Originally posted by oku

Perse selle conferencega lahti on?
Midagi postitada ei saa.

Homme vahetatakse serverit..ehk siis asi paraneb.

Ainsaks eesmärgiks on kõrgemasse seltskonda tõusmine.
Järgmine aasta Meistriliigas kohtume! :õnnelik:

kyps
25.07.02, 20:20
Muideks, kas selle topicu koht pole mitte teises kohas?

Ise kah nüüd seal \"hattrickis\" liige ja vana tava kohaselt on meeskonna nimeks Tupenugised ja hea tava kohaselt ei leidu mulle ka seal vastast:)

Järgmisel hooajal lükkan divaris platsi puhtaks ja ülejärgmine hooaeg kroonitakse mind juba kõrgliiga meistriks. Kui nii ei peaks minema, siis ilmselt on tegemist puhta sohiga.

kotkas0
17.08.02, 21:55
Ma aretasin endale ka miskit meeskonna (FC Miiduranna)
Ei tea kas peab mingid f\'a\'nnid ka korraldama n\'a\'iteks Jalgpalli Politsei:naer5:

Martin
21.08.02, 15:10
Nonii, sopaloopimise aeg on Hattrickis jälle käes.

Ehk siis - algasid U-20 koondise peatreeneri valmised, kus hetkel on olemas neli kandidaati, kellest kahe vahel läheb arvatavasti siis rebimiseks - Treix ja morien.

Ei saa jätta mainimata, et Treix olen mina ise :) ning morieni asemel näeks oma konkurendina ausalt öeldes hea meelega mõnda teist vähe kogenumat selli, sest tema koondise peatreeneriks saamises mina midagi positiivset ei näe.

Kui samas - ma ju jube objektiivne vend hetkel seletama :P

Hea seegi, et A-koondise peatreener minu poolt on ning Treix (Martin) - LuaLua duo on tõesti selline, mis tundub aravatavasti kõigile usaldusväärne ja kindel :)

Kuid üldiselt - Edu TÄNA algavaks hooajaks!

P.S. Valige Treix :)

Tembu
21.08.02, 16:05
Smutt, sa said mu hääle...Seega oleks õlle nagu sinu poolt.Või kuidas?:)

Martin
21.08.02, 16:24
Õlle sulle ka siis, kui Hattricki foorumi ka ilus postisus mu kogemustest ja sobivusest sellel kohale :P Niisama väljapressimisele ei allu :)

Chazlor
21.08.02, 17:00
Allo

Tegin täna ka selle Hatrickiga algust. Hetkel tundub asi küll suht koht keeruline olevat, aga eks ma vaatan ja proovin. Oskab keegi öelda, millal uus hooaeg hakkab?

Tervitades

PS! Kui on 12 meeskonda ootejärjekorras enne mind Tartu regiooni, kui pikalt see ooteaeg võib minna?

vandersell
21.08.02, 17:25

Kuid üldiselt - Edu TÄNA algavaks hooajaks!

Chazlor, see postitus oli tehtud 21-08-02 11:10:04

Chazlor
21.08.02, 17:31
Oops

Loll on loll, jäi kuidagi kahe silma vahele.

Udupasun
22.08.02, 01:56
Huvitav, kas nad seal maksevahendina ka Ühispanga \"suurepärast\" U- kaarti aktsepteerivad?:segadus:
Allakirjutanu ei kuulu nimelt nende kodanike ringi, kes omaks õiget krediitkaarti.:kurb4: :kurb4:

kyps
22.08.02, 13:26
Minu teada ei õnnestunud vähemalt ühel kodanikul U kaardiga maksetehingut sooritada. Aga sa võid ju siiski proovida.

Selline küsimus, et kas mõni inimkasutaja mõne arvutimeeskonna käest karika esimeses ringis kotti kah sai?

Tembu
22.08.02, 14:38
..ja kui saigi siis ei julge ta seda siin avalikkuse ees tunnistada:) Mina ei kaotanud!!!

kyps
23.08.02, 14:30
Ühte meest ma tean, nimelt oli see Anz Anzon:)

Hoopis tõsim lugu on lahti aga Eesti koondisega, kus 5 koondislast (kõik guitzi poolt juhendatava J-K Jotade mängijad) jäid Lätis prostituutide teenuste kasutamisega vahele ja ise olid samal ajal alkoholi joobes:(

Tembu
23.08.02, 14:41
Jube lahe,et minu meest, Laksu Arturit, pahale teele ei viidud..Põle tal vaja veel teada,mis maitsega viin ja naised on:)

kotkas0
25.08.02, 21:28
jah et nagu selle karikaga on siuke jama et kurat peris pasasti l\'a\'ks:kurb10: Tegelt jama selles et alles teisip\'a\'ev sain meeskonna k\'a\'tte ja 6htul polnd aega midagi jamada:Kurb11: mingi valus 0-3 tuli \'a\'ra:kurb2:

Martin
26.08.02, 15:32
Pärast esimest karikaringi on alles need meeskonnad:
Meistriliiga - 7 meeskonda (FC Kuressaare kaotas võõrsil Trans Tamsalule 1:2)
Esiliiga - 27 meeskonda
Teine liiga - 91 meeskonda
Kolmas liiga - 131 meeskonda

Tembu
27.08.02, 12:43
Mis on ühist Mööblimaja nn jalkalehel ja hattrick.org´i Rootsi rahvuskoondisel?
Vastus: neis mõlemais on meestel kuradima palju mõttetus koguses tärne:):)

kyps
27.08.02, 14:07
Vahe on aga selles, et hattrickis on rohkete tärnide korral tegemist ka väga hea mehega:)

Martin
29.08.02, 17:46
Nonii, möödas teine karikaring ning alles jäänud klubid siis jagunevad siis järgmiselt:
Meistriliigas - 5 meeskonda (alles kõik neli inimeste poolt juhtid klubi, kuid nt. mina sain edasi lisaaja kuldse väravaga :P)
Esiliigas - 25 meeskonda
Teises liigas - 62 meeskonda
Kolmandas liigas - 36 meeskonda

Eelmise vooruga siis võrreldes:
Meistriliigast kukkus välja 2 klubi
Esiliigast kukkus välja 2 klubi
Teisest liigast kukkus välja 29 klubi
Kolmandast liigast kukkus välja 95 klubi

Asi kisub huvitavamaks....

Aramis
30.08.02, 03:13
Ma ei kannaks ka IV.Liiga mehi maha - III.liiga inimvastane sai 2-7 ära, nüüd on järg II liiga venna käes ;)

Martin
11.09.02, 15:23
Nonii.

Täna siis taas karikamängud (millest üks vingemaid on vist Kaida vr. Martin ehk Fc Emaplaat vr. Treix United). :)

Kui enne seda ringi siis taas statistika, kust veel meeskonnad alles on:
Meistriliigas - 5 meeskonda (muutus 0)
Esiliigas - 24 meeskonda (-1)
Teises liigas - 33 meeskonda (-29)
Kolmandas liigas - 2 meeskonda (-34)

Ehk siis suure ringi küsimused oleks: kas kolmanda liiga (Level 4) meeskondadest vähemalt üks suudad veel järgmisse ringi tungida? kas Lammaste staadionil kukub järjekordne Meistriliiga klubi? kas see meistriliiga klubi on ainuke? jne....

Things get heated up........

Tembu
11.09.02, 15:42
Ei teagi nüüd kas teha panused karikaks või võtta asja lihtsamalt...Perspektiivis oleks koht 16ne hulgas reaalne,kui mitte enam:)
Igatahes täna kell 13.15 kohtuvad Tapa Tapalaval West-Wiru County FC vs JK Vasar...Mäng tuleb huvitav,i hope,kuid ühepoolne:)

Martin
13.09.02, 21:49
Nonii, selgunud on 32(!) meeskonda, kes jätkavad heitlust karika eest. Ja nende seal on siis:

Meistriliigas - 2 meeskonda (muutus -3)
Esiliigas - 16 meeskonda (-8)
Teises liigas - 13 meeskonda (-20)
Kolmandas liigas - 1 meeskond (-1)

Meistriliigas said siis kaotuse nii Pilvebaleriinid kui ka FC Oku. FC Oku alistanud Uku United peab aga sellel nädalal vastu võtma Treix Unitedi! Seega - kaks nädalat järjest karikas meistriliiga klubide vastu...

Kamikaze
26.09.02, 03:40
Kas on kellelgi aimu kas sarnast mängu ( ma ei mõtle fantasy mänge ) hattrickile ons veel mõni? Lihtsalt huvitav sest mängu ju tore.

priity
26.09.02, 04:16
saiake, eurosport.com saidilt sai kunagi osaleda mingis analoogses, kuid märksa põhjalikumas mängus, kus küll figureerisid juba riikides eksisteerivad klubid. selle eest tuli küll maksta ka, nädalakese proovida sai tasuta.

nike
02.10.02, 01:57
:oih: kuidas sinna sisse saada ma ei saa ta ütlem valid e-mail address

Swifty2002
04.10.02, 08:04
Tegin ka lõpuks hattricki oma tiimi IV.7 liigas olen 2. ja pole siiani ühtki liigamängu kaotanud kuid edasisaamislootused ikka väikesed.

Selline mäng on netis nagu itsagoal.com aga hattrick on siiski parem seal toimub mäng kell5 öösel ja seda ei saa mingil moel näha.

Lammas
04.10.02, 15:20
Jah edasipääsu lootused sul ,kahjuks puuduvad :)

FC Sitarattad

Martin
05.10.02, 03:36
Originally posted by Swifty2002
Selline mäng on netis nagu itsagoal.com aga hattrick on siiski parem seal toimub mäng kell5 öösel ja seda ei saa mingil moel näha.

Itsagoal on ikka väga metsa kukkunud mäng praegusel hetkel. Esiteks niivõrd veniv ja aeglane nagu kaameli ila ning teiseks veel ka suht utoopiline mäng.

Swifty2002
05.10.02, 05:54
ainus hea asi on seal et saab sponsoreid valida

Ma mõtlesin et minu viga et nii aeglane

kyps
08.10.02, 23:51
Njah, õnnestus endal karikas nelja parema hulka murda, aga nüüd on küll hunt rukkis, sest guitzi meeskond vastas. esiliigas oma grupis hoian kah hetkel veel tüüri meistriliiga suunas, aga eks paistab mis tulevik toob.

aiFo
23.10.02, 20:15
niih!

sai kah teisel katsel m2nguga algust tehtud...

kahju aint et esimene kord ta mind m2ngust 2ra kaotas... solvumine kestis ike tubli poolteist kuud... ja paraku pole sel hooajal enam midagi p22sta... viibin vaffas liigas IV.27 (11518), kust niipea p22su ei ole...:) a pole hullu, hetkel sealgi vaffa!:) viimaselt kohalt samah2sti kui eelviimaseks t6usnud juba:P

btw, kas j2rgmisel hoooajal on alagrupp sama?

ja miks krt asub asi OFFTOPICU all?! kas meil adminne ei ole, et m2ngude teema all kirjutajad hoobilt siia suunatakse?!

ok, a muidu... pRmt!

aiFo.Saekoda AFC

j2rgmisel hooajal leemurid tulevad ja v6idavad!!!:)

Taidur
24.10.02, 13:18
Originally posted by aiFo

aiFo.Saekoda AFC

j2rgmisel hooajal leemurid tulevad ja v6idavad!!!:)

Sõpruskohtumises oli mul au Saekoda AFC\'d võita. Võit oli napp ent veenev, seda enam, et tegemist oli mu esimese võidukalt lõppenud sõpruskohtumisega (muidu ikka viik ja kaotus).

Tembu
24.10.02, 14:23
Hmm,kui kellegil palju aega ja viitsimist on siis võib ta üle lugeda mitu mängu mulle pole väravat löödud ja milline on väravatevahe...:)

Austusega

West-Wiru County FC( III.7 2nd place hetkel)

kyps
24.10.02, 15:00
Ise loputasin kolmapäeval üht Läti satsi. Seda üritust oli tulnud vaatama, aga pea 7000 matsi.

Tembu on võitmatu püsind 12 mängu ja nii kaua pole talle ka väravat löödud. 63-0 oli vist väravatevahe. Mis ma nüüd võitsin?

Tembu
24.10.02, 16:18
Kyps,sa saad 4 likööriga kommi,mis mul laupäevast alles jäid!! Isegi siis kui sa mõne numbriga eksisid! Vot nii lahke inime ma olengi...
Igatahes pean liigas viimase mängu võitma ja siis saan vast üleminekumängudele...Ja siis ootab mind II divisjon.Värisege,II.mehed!

kyps
24.10.02, 16:36
Mis siin ikka väriseda, sa oled ju kahe tärni mees:)

aiFo
24.10.02, 18:53
Originally posted by Taidur

Sõpruskohtumises oli mul au Saekoda AFC\'d võita. Võit oli napp ent veenev, seda enam, et tegemist oli mu esimese võidukalt lõppenud sõpruskohtumisega (muidu ikka viik ja kaotus).

jah. t2nud s6pruskohtumise eest! tore oli, kui aint kohe m2ngu alguse kiire v2rav v2lja arvata... mis parata, noore v2ravavahi esimene m2ng... publik j2i esitusega rahule ning ka meeskond ei lasknud ennast kaotusest h2irida... ja mees, kes platsilt k2ruga koju viidi -- makar dyakanov -- saadab J6ud-nimelise tiimi ryndepaarile tervisi ja arvab, et kui tal ribid kokku kasvavad ja hambad j2lle korda saavad, siis ta tuleb ja n2itab kuidas leemurid m2ngida oskavad... nii kuu aja p2rast siis ehk...:P veelkord -- tore m2ng oli!!!

kyps ja tembu aga v6ivad oma iiriseid edasi syya...:) 6ige jalgpallielu on see, mis toimub madalamates liigades! kui ikka EESTI klubi suhtluskeeleks on rootsi v6i suahiili keel, siis... einoleino...:) neljas liiga rokib!!!

aiFo.

kyps
24.10.02, 19:28
kyps ja tembu aga v6ivad oma iiriseid edasi syya...:) 6ige jalgpallielu on see, mis toimub madalamates liigades! kui ikka EESTI klubi suhtluskeeleks on rootsi v6i suahiili keel, siis... einoleino...:) neljas liiga rokib!!!

aiFo.

Njah rahvuste suhtes on mul elu kirev, sest meeskonnas:

1 indu
1 itaallane
3 rootslast
1 austraallane
2 sakslast
1 austerlane
1 kanaadakas
1 jamaika ameeriklane
6 eestlast, kelledest 2 on A koondise nimekirjas ja 1 u20-e nimekirjas.

Aga küll need andekad noored eestlased ükskord väljamaalased minema kihutavad.

kyps
04.11.02, 16:01
HATI KOKKUTULEK!

Tänu minu hiilgavale intellektile ja amority kiirele tegutsemisele suundub hattricki sõbralik pere meelt lahutama Lahemaa rahvuspargi ürgse looduse rüppe. Palmse, Vihula ja Sagadi mõisakompleksid ei vaja just suurt tutvustamist ja saatuse tahtel toimub meie tore üritus eelmainituist viimases. Täpsemalt Ojaäärse puhkemajas. Mõningad pildid sellest asutusest leiate aadressilt: http://www.rmk.ee/pages.php3/0103020103

Muutus ajakavas. Rahva tungival soovil otsustati muuta ka kuupäevi, millal üritus toimub. Senisese 16/17 nov asemel nihkub üritus nädala võrra edasi ja leiab aset 23/24 novembril, millal toimuvad ka selle hooaja viimased liigamängud.

Kultuuriprogramm jääb üldjoontes samaks, aga on sisse toodud ka mõningad täiendused.

1) HAT-i mängude jälgimine internetis
2) Rootsi hat-i spetsialisti loeng koos küsimuste esitamise võimalusega
3) Striptiisishow by Amority
4) Erinevad võistlused: ujumine, käbi otsimine, mälumäng, fifa jne
5) Kuna hat-i kasutajate hulgas on ka nooremaid inimesi, siis käivad läbirääkimised Leopoldi sõbra Äpuga, et too tuleks esitaks oma viimase estraadikava
6) Eesti koondise peatreeneri koha kandidaadid esitavad oma valimiskõned.
7) Õhtu naelaks on LuaLua poolt esitatav erootilismütoloogiline näidend \"Kalevipoja eksirännakud\"
8) + veel mitmeid üllatusi

Lisaks sellele on meie käsutuses saun, maitsvat rooga valmistab peakokk guitz, baaris topless teenindus by Taimo(joogi eest tuleb maksta, seega soovitavalt võtke omad joogid kaasa (tuleb veidi odavam), tants ja trall.

Kuna üritus toimub pisut nooblimas kohas, kui algselt plaanitud kujuneb pileti hinnaks 175.-, kes tahavad maksta kohapeal, neile on ürituse maksumus 200.-. Soovitan soojalt kasutada esimest varianti!

Maksmine toimub järgmiselt: Ülekanne tuleb teha FC Little Devilsi omaniku Vipu arvele: Hansapank 221007137085 Raido Lillemets Makse selgituseks pange oma hati kasutajanimi ja meeskonna nimi, kui maksad ka n: oma neiu eest, pane oma nime taha +1. Kuna vipu töötab meil hansapangas saame selle aja jooksul kogutud pangaprotsentide eest tasuta õlli.

Palun kiirustage ülekannetega ja oma huvi näitamisega, see aitaks meil oluliselt kergendada asja orgunnimist.

Olge lisainfo jaoks kuuldel.

Tänan tähelepanu eest

Tembu
04.11.02, 16:45
Niisiis, sai otsitud Teie jaoks sobiv transport pidupaiga lähedale. Nimelt, Tallinnast otse sinna ei saa, Viitnas peab maha minema ja teisele omnibussile ümber istuma. Selle bussi graafiku leiate siit (http://www.bussireisid.ee/index.html?timm=1036410091)

Tembu
09.11.02, 17:15
Mida on seost Borodin Antsiferov´il (5823577) ja eesti jalgpallil? Mis kuradi nimi see on? Smutt,kas sa ise leiutasid selle?:)

kyps
25.11.02, 11:14
Nii nii, jälle üks hooaeg lõpukorral, järel veel ainult üleminekumängud. Aga ise olen nii äss et punnin end meistriliigasse:)

Rõõmu teeb veel see, et Eesti liigas on kokku juba üle 600 aktiivse kasutaja. Varsti hakkame juba MM-il tegusid tegema:)

Devil
26.11.02, 12:12

viibin vaffas liigas IV.27 (11518), kust niipea p22su ei ole...:) a pole hullu, hetkel sealgi vaffa!:) viimaselt

aiFo.Saekoda AFC

aifo kallis ma ka nyyd seal vaffas liigas:r66m15: :õnnelik: ... saad mulle 10:0 pähe teha sest ma hetkel ei saa sellest asjast sittagi aru, loodan uueks seasoniks hakata aru saama ... võimuiduolenviimanenagualati :D :r66m7:

aiFo
26.11.02, 14:43
Originally posted by Devil

aifo kallis ma ka nyyd seal vaffas liigas:r66m15: :õnnelik: ... saad mulle 10:0 pähe teha sest ma hetkel ei saa sellest asjast sittagi aru, loodan uueks seasoniks hakata aru saama ... võimuiduolenviimanenagualati :D :r66m7:

oioioioioi!!! :)

vaatan mina jah suurima imetlusega, et liigas muutused toimunud!:) vaffa!!! ehk l2heb nyt ka pisut torep6nevamaks kui eelmisel hooajal... tere tulemast devil!!!:õnnelik:

-Loom-
26.11.02, 19:21
nii. tegin ka omale meeskona ära Lehtse Utd ;)

kas keegi tark mees oskax mulle öelda, kas hatis saab klubi värve ka muuta ning kuida on lood logoga?

kyps
26.11.02, 19:46
Originally posted by Chobram

nii. tegin ka omale meeskona ära Lehtse Utd ;)

kas keegi tark mees oskax mulle öelda, kas hatis saab klubi värve ka muuta ning kuida on lood logoga?

Klubivärvide valik, logode panek ja palju muud staffi avaneb alles siis, kui oled hakanud supporteriks. Ehk siis tasunud u. 80 eeku kolme kuu kohta.

-Loom-
29.11.02, 15:28
Lehtse Utd igatahes tahab järgmisel aastal liiga kõrgemale jõuda.

Kuigi see mul esimene hooaeg hatis, loodan, et tehtud ostud tasuvad end ära:doh:

mjkk
30.11.02, 23:16
JUHHUUU! Sain III liigasse 51. vist.....jess...peannudeni läks üleminekumäng...vahva!!

:r66m14: :r66m14: :r66m14:

NB! Mikk`s United on meeskond

Leivo-Tigu Vimb
20.12.02, 14:54
üks rumal küsimus: kas mingid treenerite skillid ka ajaga arenevad ?

kyps
20.12.02, 15:11
Originally posted by Leivo-Tigu Vimb
üks rumal küsimus: kas mingid treenerite skillid ka ajaga arenevad ?

kui ta mängib siis tuleb expi juurde, ja stamina võib kah kasvada.
See tähtsaim skill aga ei muutu

illimar
30.12.02, 01:20
Andke nõu?
Olen loll, kui lauajalg.
kas saab ka praegu reg. selle mänguga?
On sellel mõtet, sest mäng käib juba ammu?

Aramis
30.12.02, 02:25
Anna aga tuld, sõdur!

Sa pole üldse nii hiljaks jääänud - üle poole hooajast on ees, selle jooksul saad asja selgerks ja järgmisel oledki tegija vend.Võrreldes suurte maadega on meil arenemisruumi laialt ,nii,et ka aasta pärast pole liituda tahtja veel hijaks jäänud.
Kui siis, ainult ühe teise põhjuse pärast, mida küll kohalike funktsionääride sõnul karta ei tule.

Leivo-Tigu Vimb
02.01.03, 15:50
Siis veel selline küsimus: kas mingite skillide arenemisel on pikem aeg kui teistel? St, tuleb rohkem kui 1 nädal korraga treenida, et vähemalt ühe astme võrra tõusta?

kyps
02.01.03, 17:26

Siis veel selline küsimus: kas mingite skillide arenemisel on pikem aeg kui teistel? St, tuleb rohkem kui 1 nädal korraga treenida, et vähemalt ühe astme võrra tõusta?

skillide treenimiseks läheb vähemalt 6-7 nädalat, sõltuvalt skillist ja mehe vanusest. Mõjutavad nii treener, treeningu intensiivsus ja abitreenerite arv.

Leivo-Tigu Vimb
02.01.03, 17:56
OK, aga kui on 6-7 nädalat, siis kas seda ühte tuleks treenida pidevalt või pigem nii, et nädal ühte skilli (näiteks stamina), nädal teist (näiteks playmaking) jne? ma mõtlesin, et osade puhul piisab ka ühest nädalast, kuna näiteks \"stamina\" paranes isegi ühe nädalaga

siis veel selline asi: millal on õige päev muuta treeningu tüüpi? seda ma tean, et muutus toimub neljapäeva ja reede vahel. aga kas ma peaksin treeningu tüüpi muutma neljapäeva päeval või hoopis reedel? kui liiga vara vahetada, võib see ju eelneva raisku lasta

Tembu
02.01.03, 18:28
Põhimõtteliselt on saab KÕIKE ka www.hattrick.org-st teada...Kindlasti tekib sul tuhandeid küsimusi,kuid vaevalt leidub siit selline inimene ,kes jõuaks(loe: viitsiks) nendele vastata..Sorry!:)

Leivo-Tigu Vimb
02.01.03, 18:50
mõttetu õelus:)
sealt ma muidugi juba lugesin.

Lammas
02.01.03, 19:54
Kle tembuu näita mulle seda kohta (pane link) kust ma näen millal ma pean treeningut vahetama, et ta mõjuks õigeaegselt ?

Martin
02.01.03, 20:06
LUGEGE reegleid. Palun. Täiesti nullküsimused ju. HT-reeglite imeline asi on see, et seal on praktiliselt KÕIK kirjas.

Uskumatu. Treeningu kohta http://www.hattrick.org/Common/gamerules.asp?find=training

Ja kui seal loed, siis on ka teada ning kui ei saa aru, siis mõtle ise. Nt. kui treening tuleb neljapäeval, siis KUNA on õige aeg muuta? Ehk reedel kuni kolmapäev, sest treening tuleb NELJAPÄEVAL.

Üldiselt aitab mõtlemine suhteliselt mitmed probleemid ja küsimused lahendada.

Leivo-Tigu Vimb
03.01.03, 12:24
novot, sellest ma saan juba aru. neidsamu hattricki juhiseid lugedes lihtsalt tekkis küsimus, kas treeningu efekti saamiseks peab setting olema kogu nädala neljapäeva õhtuni ühe ja sama asja peal või mitte. mina nimelt mõtlesin, et loogika järgi treenitakse kogu nädala ja neljapäeval selle tulemus lihtsalt ilmneb, mitte et piisab ka vahetult enne tähtaega settingu muutmisest. ühesõnaga, muutsin neljapäeva hommikul treeningu tüüpi ja õhtuks oli tulemus käes..
aga see selleks, rohkem küsimusi vist pole kah

Tembu
03.01.03, 12:43

novot, sellest ma saan juba aru. neidsamu hattricki juhiseid lugedes lihtsalt tekkis küsimus, kas treeningu efekti saamiseks peab setting olema kogu nädala neljapäeva õhtuni ühe ja sama asja peal või mitte. mina nimelt mõtlesin, et loogika järgi treenitakse kogu nädala ja neljapäeval selle tulemus lihtsalt ilmneb, mitte et piisab ka vahetult enne tähtaega settingu muutmisest. ühesõnaga, muutsin neljapäeva hommikul treeningu tüüpi ja õhtuks oli tulemus käes..
aga see selleks, rohkem küsimusi vist pole kah

Igatahes võid sa palju asju küsimata jätta, kui külastad hattricki national conference´i või/ja jutukat.
Edu!:)

Rainman
17.01.03, 00:07
Teema on liiga alla vajunud :) Igaljuhul on see foorum ilmselt parim koht, kust uusi hattricki sõltlasi värvata :P Hetkel siis Eesti liigas 818 meeskonda ja järekorras lausa 69 meeskonda! Läheneme juba tuhandele! Aga, et me veel kiiremini kasvaksime ja ka koondiste tasemel mehetegusid saaksime tegema hakata, on iga uus tulija hinnas. Noored talendid tahavad ju treenimist!

Väike hoiatus ka! Kes selle pisiku endale sisse saab, see jääbki sõltlaseks! :veryhappy

Glazza
17.01.03, 04:39
Originally posted by Rainman
Väike hoiatus ka! Kes selle pisiku endale sisse saab, see jääbki sõltlaseks! :veryhappy

Ära sa märgi :õnnelik:

Kuna ma oma esimesel täishooajal jõudsin karika 7ndasse ringi ehk 32 hulka, siis mõtlesin, et vaataks mis liigadest rahvas seal üldse on...

Ja kohe sattus ette ka tsiteeritu Rainman\'i tiiim:D Ka IV liiga (sic!)

Seega siis:
ML 3
II 10
III 15
IV 4
V 0

Seega kuulun auga 4 julge sipelga hulka. Aga kuna reeglid juba sellised on, siis lüüakse meid kõiki reitingu kõrgeimatega mesti:doh: nii, et - kahju, aga see unistus lõpeb siin:P

Ouroboros
18.01.03, 23:54
Originally posted by Stennur

Seega kuulun auga 4 julge sipelga hulka. Aga kuna reeglid juba sellised on, siis lüüakse meid kõiki reitingu kõrgeimatega mesti:doh: nii, et - kahju, aga see unistus lõpeb siin:P

annan selleks oma parima :kaval:

illimar
20.01.03, 02:07
Ka mina olen algaja ja inglise keelest võiks rohkem aru saada:oih:
Seega kõigest sotti saamiseks vajame ikka kogemusi ja abi.
Nt: Eelmine nädal muutsin oma meeskonnas platsil olevate mängijate positsioone.
Tänu sellele läks nädalane trenn untsu, sest mängijad ei saanud aru, mis toimub.:(
Jama kohe kui palju.

peapall
20.01.03, 17:08
Minu võistkond valdas palli 86% mängust ja kaotas ikka 1-6. Veidi ajuvaba?:deemon:

Tembu
20.01.03, 17:53
Originally posted by Rainman

Teema on liiga alla vajunud :) Igaljuhul on see foorum ilmselt parim koht, kust uusi hattricki sõltlasi värvata :P Hetkel siis Eesti liigas 818 meeskonda ja järekorras lausa 69 meeskonda! Läheneme juba tuhandele! Aga, et me veel kiiremini kasvaksime ja ka koondiste tasemel mehetegusid saaksime tegema hakata, on iga uus tulija hinnas. Noored talendid tahavad ju treenimist!

Njah, ei tasu vast liialt rõõmustada,kui arvestada,et 818st meeskonnast on tubli osa nn teised teamid,mida ühel ausal mängijal ei tohiks olla...Endal oli ka kunagi,tunnistan seda..Kuid loobusin sellest,et mitte West-Wiru County´t kaotada..
Treeninguga juhtus sama asi,millest siin juba kirjutati...Kuna ühele kohale väljakul pretendeerib liiga palju mängijaid,siis tekkisid konfliktid ja treening jäi saamata...

illimar
21.01.03, 00:24
Eks iga asi vajab hoolt ja tähelepanu.
Eks aeg näitab, kui sõltuvusse ma langen.

Devil
30.01.03, 11:38
2003-01-30 Hattrick in Estonian
One of Hattrick\'s most active and rapidly growing communities is the Eesti league. And now the Estonians are getting Hattrick in their own language. Thanks to a great translation effort, lead by GM-Treix, Estonian is today added as the 7th official Hattrick language. Tervist! :) ---

SUPPER, /me plaksutab Treixile(Martinile) ja kõigile teistele, kes sellele kaasa aitasid. Kindlasti toob see juurde uusi mängijaid ja kasvatab Eesti liiga taset. Kuigi peab tunnistama suht harjumatu seda eesti keeles lugeda :P

-Loom-
30.01.03, 13:16
..hmm ... vaatasin ka yle, minule t2itsa meeldis. igatahes HEA TÖÖ!

Leivo-Tigu Vimb
30.01.03, 18:10
ma olen ka nõus - tubli töö. samas on ikka vaja õige sagedasti järele vaadata, millele üks või teine asi inglise keeles vastas. ehk oleks hää, kui kuskil oleks algusaegadel väike \"spikker\" kõrval (kui võimalik).
ei saa ka päris mainimata jätta, et tõlge pole just kõige parem.

Martin
30.01.03, 18:19
ei saa ka päris mainimata jätta, et tõlge pole just kõige parem.

Ehk siis täpsustaks kah.

Leivo-Tigu Vimb
30.01.03, 19:03
vaatan järgmisel nädalal natuke põhjalikumalt, siis kirjutan. osa probleeme tuleb ilmselt sellest, et programm lükkab tüüplaused kokku

Aramis
30.01.03, 21:18
Mina leain, et töö on suurepärane ja leitud vigade arv julgelt alla keskmise arvestades kogu tõlketöö mahukust.Tuleb meelde aeg ,kui sa CM2 kommentaarid eesti keelde pandud.Seal oli suur häda ,sest ei saanud täpitähti kasutada.Hulleim oligi kirjeldada väravavahi poolt tehtavat tõrjet.Sõnad päästma,tõrjuma olid kohe väljas ,ka väravavaht kui sõna samamoodi.Blokeerima on variant üks-ühe vastu situatsioonides, aga näiteks kauglöögi puhul mulle meeldib väga väljend \"nurgast ära tooma\" ja jällegi kasutamiskõlbmatu.Kuna aga Hatis paistab täpitähe probleem puuduvat, siis saab eesti keelt kogu oma ilus ära kasutada ja nagu eelpool inimesed mainisid ,siis teatud kontingendi jaoks on eesti keel mängu mängimist hõlbustavaks teguriks.

Hellik
05.03.03, 16:28
Hattrick mingu kukele! :viha:

Sain Hati tegijatelt sellise kirja:
\"sen-dog, cypress hill, Pärnu City FC on suletud seoses kahtlusega, et meeskonnad
kuuluvad ühele ja samale omanikule või mõne muu petmisskeemi kasutamise kahtluse
tõttu.

Palume sellele kirjale MITTE VASTATA, kui Teil pole kindlaid tõendeid, et Te
pole selle pettusega seotud.\"

Täiesti jabur, mind seob sen-dog ja cypress-hill\'i nimeliste klubidega vaid see, et müüsin neile paar päeva tagasi kaks mängijat ära. Juhuslikult avastasin ka selle, et cypressi hilli omaniku kasutajanimi on sen-dog. Aga mille alusel mind süüdistatakse???

Hatti saadetud päringule pole ka vastust saadetud, haige värk.

kyps
05.03.03, 18:30
Mingu kukele jah, mina sain karikafinaalis ebaausa kaotuse kuna kohtunik oli ära ostetud.

Aga Mayhem, ma ei teadnudki et sina kah seal pelamas oled. Ehk saab veel kõik korda?

-Eemeez-*
16.03.03, 01:39
Ja teist aastat järjest on siis eesti meister Luige United FC

Ouroboros
18.03.03, 11:49
Originally posted by -Eemeez-*

Ja teist aastat järjest on siis eesti meister Luige United FC

kuidas siis muidu... :kaval:

kyps
18.03.03, 11:57
No järgmine hooaeg saad tappa mis tolmab!:D

Tembu
18.03.03, 12:41
ma ei luba midagi, kuna üllatan nii iseennast kui ka teid väga positiivse tulemusega...Positiivne tähendab siis seda et lüpsan ullult kõiki,mitte vastupidi!!:P

SoccerWorld
27.04.03, 16:07
mis kuradi jama nüüd selle hati jutukaga on, sisse ei saa!!!!!!!!:viha:

-Loom-
27.04.03, 18:56
soccerworld> kogu see server on maas t2na miski p2rast...mujale ka sisse ei saa

Marduk
28.04.03, 09:59
Kas on v6imalik kuidagi oma mehi/raha lihtsalt teisele meeskonnale anda v6i vahetada?

z3ro
28.04.03, 12:44
Originally posted by Marduk

Kas on v6imalik kuidagi oma mehi/raha lihtsalt teisele meeskonnale anda v6i vahetada?

:d heh see olex ju puhas tsiitimine! ei saa, ei tohi ja õnnex on ka GMid kes seda jälgivad, et 100k meest 10 milliga ei ostetax! kui raha tahad teenida, siis müü mehi, ennem soovitan nad tegijatex treenida ja siis maha müüa! nii on hea võimalus mitmeid kümneid miljoneid teenida :õnnelik:

Ott
28.04.03, 16:49
Njah tundub, et GMid ikka töötavad korralikult, ise olen V liigas ning minu grupist ostis keegi endale 800 000 kroonise vanamehe 8 miljoni eest :P . Mõtlesin, et kahtlane küll aga ei hakanud kitse panema kuna alles algaja ka Hattrickis...
Üleeile aga vaatasin, et see kahtlane klubi on uue omaniku saanud eks see pidi ikka GMi töö olema :)

idu_moos
30.04.03, 01:53
palju oleneb mängija vanusest, 10x hind peaks veel minuteada lubatud olema :] ei tea täpselt mis seal oli niiet ei oska kommenteerida, cheatida pole mõtet, GM-ide valvas silm siiski leiab neid ja raske rusikas karistab :kaval:

Marduk
30.04.03, 10:18
Well, ok teen n2iteks nalja ja panen mehe myyki 5 milliga kelle v22rtus 300k. Mingi suvaline mees vaatab et ohohoo huumoripoiss ja ostab selle tyybi 10 milliga 2ra. Kuda siin siis nyyd kindlaks tehakse et toimus cheat? Ostja v6ib ju olla kuskilt teiselt maalt suvalisest liigast. T6en2osus sellise asja puhul on vist 1/1000000 :D

Devil
30.04.03, 10:31
et nagu 10x hind on kindlasti lubatud ... tegelt on max bidiks lubatud 100kordne hind ... kunagi oli see 20 aga seda tõsteti kuna mõned noored on seda jubedalt väärt.

to marduk: tegelt on see tõenäoliselt cheat ja eks selle saab ikka järgi uurida kui tahta.
ja kui keegi teeks siukse pakkumise siis see oleks minu silmis enivei cheatimine isegi kui inimesed ei tunne yksteist ja pole kokku leppinud

z3ro
01.05.03, 17:15
einoh see minu eelmine hidade suhe oli jah veic poolik, nimelt ma mõtlesin ikka vanemaid mehi! 17 noori ostetaxe jah rohkem kui 10x hinnaga!

kaala
08.05.03, 16:55
tehke friendly mulle.id on 114295.olen eesti v liigas saare maakonnas:)

Swifty2002
11.05.03, 11:58
Originally posted by Ott

Njah tundub, et GMid ikka töötavad korralikult, ...

nojah aga nende \"valvas silm\" sai kätte ka mu sõbra kuna üritas uut tiimi teha aga asi selles ta pole saanud seda teha sest ta käib netis vaid minu pool või siis escapes(aga seal käisime ka koos , sest pold mul kodus vahepeal netti) ja ma olen näinud et ta pole seda teinud.

Jeeg
15.05.03, 14:59
Liitusin Hattrickiga aprilli alguses ja klubi nimeks on JK Soonlepa (Eesti IV.31).
Proovin see aasta sellele tasemele ka püsima jääda.

Taidur
15.05.03, 16:47
(Eesti IV.31). Proovin see aasta sellele tasemele ka püsima jääda

IV liigasse püsima jäämine ei tohiks eriti raske olla. Külla aga võib III liigasse tõusmine osutuda keerulisemaks kui alguses paistab. Krt, ma olen juba kaks hooaega järjest IV.8 teiseks jäänud ja sel aastal on hea kui kolmas koht tuleb.

Mul oli muidugi see asi ka et vahepeal ca 2 nädalat ei tegelenud meeskonnaga.
Igatahes järgmisel hooajal tahaks küll lõpuks ometi III liigasse jõuda. Nüüd on kodus püsiühenuds ka ja selle võrra ülesanne lihtsam.

Swifty2002
15.05.03, 22:13
Originally posted by Taidur

IV liigasse püsima jäämine ei tohiks eriti raske olla. Külla aga võib III liigasse tõusmine osutuda keerulisemaks kui alguses paistab. Krt, ma olen juba kaks hooaega järjest IV.8 teiseks jäänud ja sel aastal on hea kui kolmas koht tuleb.

Mul oli muidugi see asi ka et vahepeal ca 2 nädalat ei tegelenud meeskonnaga.
Igatahes järgmisel hooajal tahaks küll lõpuks ometi III liigasse jõuda. Nüüd on kodus püsiühenuds ka ja selle võrra ülesanne lihtsam.

nmjah mu sama värk IV.7 kaks aastat olen teisex jäänud esimene aasta(mis oli mul poolik) sai edasi FC sitarattad (praegune Lambad aasal) ja teine aasta läks siis FC Türi (kusjuures välja kukkusin tänu natuke nõrgema Fc amatööri mängude tõttu) njah aga see aasta ei kavatse kuidagi 3 jääda kuigi ega see võimatu pole eelmine voor oli 4 klubil sama palju punkte nüüd siis vist 3l aga jah ehk see aasta võidan mehed olid algul küll päris heas hoos aga nüüd natuke vajuma hakanud vorm

Markko
22.05.03, 18:15
III liigasse ei tasu ennem ronida, kui on räme supporterite arv olemas... Mingise 1000 ei tee midagi ära, sest III ja IV liiga vahe on ikka märgatav ja üüratu ja raha on see, mis on oluline. Kuskil 1700-1800 fänniga oleks optimaalne

Marduk
22.05.03, 21:56
Kas keegi oskab 8elda mis on see arv, et sul kogemus yhe pygala v6rra t6useks?

Swifty2002
24.05.03, 01:17
Originally posted by Markko

III liigasse ei tasu ennem ronida, kui on räme supporterite arv olemas... Mingise 1000 ei tee midagi ära, sest III ja IV liiga vahe on ikka märgatav ja üüratu ja raha on see, mis on oluline. Kuskil 1700-1800 fänniga oleks optimaalne

njah seda probleemi mul pole ..... mul 2035 fänni

euro_boss
27.05.03, 13:32

ma arvan sama et mingi 1000-1400 ei tee III mitte kui midagi. Eelmisel hooajal oli mul selline periood kus tuli kogu aeg aint mingi 7 supporterit korraga- see oli masendav. Nüüd on jälle normis ja tuleb ikka nii 13-14 korraga :õnnelik: Aga no arenemisruumi on ikka meeletult!

euro_boss
27.05.03, 13:35

arvatavasti said sa mängu alustades ka rohkem supportereid!!!?-1500 jah?, ma pidin vist mingi 600ga alustama- ei mäletagi täpselt seda arvu enam!

Swifty2002
27.05.03, 15:32
Originally posted by euro_boss

arvatavasti said sa mängu alustades ka rohkem supportereid!!!?-1500 jah?, ma pidin vist mingi 600ga alustama- ei mäletagi täpselt seda arvu enam!

õigus aga sul tuleb korraga ka rohkem juurde

Peku
28.05.03, 14:46
mää alustasin 300 fänniga nüüd on 650, poolteist hooaega olen mänginud, meeskonna nimi on JK nõmme viiking ja viiendas liigas:D ja teine olen

euro_boss
28.05.03, 15:04
Originally posted by Peku

mää alustasin 300 fänniga nüüd on 650, poolteist hooaega olen mänginud, meeskonna nimi on JK nõmme viiking ja viiendas liigas:D ja teine olen

mis sa treenid vv-d jah? tundus küll nii kui su teami vaatasin.
ma olen igatahes praeguseks võtnud suuna vv peale! Treenin neid veel 2 hooaega ja siis peaksid nad enamvähem komprendod olema, minu jaoks!:kaval:

Devil
28.05.03, 16:30
brgh ... mul 1100 fänni u. ... lootus on IIIndasse tõusta eks näeb mis saab, paanikat ei tekiks kui ei saaks. Ootaks yhe hooaja veel siis kui juba täkk olen ;), siis läen lammutama :).

Pätu
28.05.03, 18:26
niih.. mul igatahes 2111 fänni ja koht III-s liigas suht kindel :) staadion on hetkel ehitamisel 60000-ni.. kui hooaja algul täitub ka sellises suuruses jurakas siis läheb 80 või 90 000-ni ehitamiseks :D

Peku
28.05.03, 21:27
Originally posted by euro_boss

mis sa treenid vv-d jah? tundus küll nii kui su teami vaatasin.
ma olen igatahes praeguseks võtnud suuna vv peale! Treenin neid veel 2 hooaega ja siis peaksid nad enamvähem komprendod olema, minu jaoks!:kaval:

ostsin ta nelja miljoniga vist, kui sai odavalt:D , ülihea väravavaht on
igas mängus siiani mängu parimaks tunnistatud. hinna on igatahes üles löönd
teine mees on nõrk

kaala
29.05.03, 20:07
kuidas teil rahadega on? mina olen koguaeg paari milliga miinuses.alguses ehitasin kohe statat ja panid palju töötajaid ning sinna see raha lähebki:(

-Eemeez-*
30.05.03, 01:06
Alles paar päeva tagasi oli 24 miljonit ... aga siis sai mõned õlled võetud ja mingi keskväljamees ostetud ..:myts1:

Glazza
30.05.03, 01:07

Alles paar päeva tagasi oli 24 miljonit ... aga siis sai mõned õlled võetud ja mingi keskväljamees ostetud ..:myts1:

Kumma alla su 24 miljonit läks:kaval:

-Eemeez-*
30.05.03, 20:57
Originally posted by Glazza

Kahjuks keskväljamehe :D

aiFo
30.05.03, 21:08
tjah, eks hat\'is ole nende rahadega nagu on... 3. hooaeg (2. täishooaeg) jookseb, keskmiselt selle aja jooksul vast 7 milli miinustes. ei mäletagi nagu eriti, millal pikemaks ajaks alla 5 milli on miinuseid kukkunud... 2 korda staadionit ehitanud, selle aja jooksul 1 korraliku mehe ostnud, oma staare olen hoidnud ja hetkel sjuke tore rahvusmeeskond. suurem osa meestest alustanud 4. liiga tagumisest otsast, praeguseks 3. liiga miskises divaris suht norm positsioonil. tore on:) rasked ajad loodetavasti seljataga.

euro_boss
30.05.03, 22:53

Kahjuks keskväljamehe :D

24 miljoni eest pidid sa küll ju suht normi keskväljamehe saama- mis näitajatega ka oli?

Swifty2002
31.05.03, 00:09
njah mul komme raha saades see kohe ära raisata...kaks nädalat tagasi olin -5milli...praegu suht koht raha olemas et elada u. 4 milli vist-see ka mu nädala sissetulek umbes

kaala
31.05.03, 22:01
sõber mul on koguaeg 10 milli piires omal 6 meeskonda

17
31.05.03, 22:12
ehk siis mina;):P

-Eemeez-*
01.06.03, 02:52
24 miljoni eest pidid sa küll ju suht normi keskväljamehe saama- mis näitajatega ka oli?

playmaking oli formidable. 3,5 * toob ära.

Glazza
01.06.03, 13:07
Originally posted by mixer

Martin - loodan, et loed ka foorumit:lahe:

17
01.06.03, 14:28

Martin - loodan, et loed ka foorumit:lahe:

mix seda loodad ta sial hatis mingi gm we?:oih:

ugla
01.06.03, 15:43
Tema kasutajanimi on GM-Treix :D . Järeldused tee ise.

17
01.06.03, 22:21
Originally posted by ugla

apppiiiiii emmmmeeeeeee:oih: :oih: :oih: :oih: :oih: :P

17
19.06.03, 14:00

Originally posted by ugla

apppiiiiii emmmmeeeeeee:oih: :oih: :oih: :oih: :oih: :P

phhh nyyd võeti kõik meeskonnad käest ära,aga enam ei lase isegi ühte uut teha

Martin
19.06.03, 16:30
Jube jama küll. :oih:

Markko
19.06.03, 18:18
Martin, ära ole nii karm nende vastu. Las nad õpivad oma vigadest ja anna meeskond tagasi :)

Peku
19.06.03, 18:40
raisk... nüüd on häda käes ja järgmiseks nädalaks jään arvatavasti milliga miinusesse, kui mehe saan ostetud, siis miljon, kui mitte siis 500 000
ja järgmise liigamänguni kodus on 2 nädalat.

Peku
19.06.03, 18:41
ja miks mu sponsorid juba eiteakuikaua pettunud on olnud?!

17
19.06.03, 18:45

Martin, ära ole nii karm nende vastu. Las nad õpivad oma vigadest ja anna meeskond tagasi :)

õige jutt:D, aga tegelikult võiksid ju ühe anda küll

kyps
20.06.03, 10:18

ja miks mu sponsorid juba eiteakuikaua pettunud on olnud?!

ju sul siis promomehi pole, kes rahastajaid piisavalt seebiks.

Peku
20.06.03, 13:00
ooota.. tõsiselt või, pean pankureid ja neid ostma või?
vahva.. aitäh kyps

Markko
20.06.03, 13:15
altkäemaks on ju kõige alus

kyps
20.06.03, 13:19

ooota.. tõsiselt või, pean pankureid ja neid ostma või?
vahva.. aitäh kyps

Võta heaks:) Aga ma usun et reegleid lugedes leiad veel palju-palju huvitavat;)

Peku
22.06.03, 15:07
oo..
see mõjus, mis sest et kaotasin:D