320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kuidas ühendada arvuti telekaga?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas ühendada arvuti telekaga?

    Tere. Mul oleks siis selline küsimus, et kuidas saaks ühendada arvutit telekaga, nii et arvuti pilt läheks telekasse. Kuna mul arvuti pilt väike suht siis tahaks suure teleka ekraaniga CSi pelada. Et mis selleks tegema peab?

    #2
    Algselt postitas Infernokiller Vaata postitust
    Tere. Mul oleks siis selline küsimus, et kuidas saaks ühendada arvutit telekaga, nii et arvuti pilt läheks telekasse. Kuna mul arvuti pilt väike suht siis tahaks suure teleka ekraaniga CSi pelada. Et mis selleks tegema peab?
    ostma jalgpalli

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Infernokiller Vaata postitust
      Tere. Mul oleks siis selline küsimus, et kuidas saaks ühendada arvutit telekaga, nii et arvuti pilt läheks telekasse. Kuna mul arvuti pilt väike suht siis tahaks suure teleka ekraaniga CSi pelada. Et mis selleks tegema peab?
      Tee Eesti koondise alateemasse fotoalbum, kus on pildid sellest, kuidas sa väiksena isaga külgkorviga Javaga talvel kruusateel kaabekat tegid.

      Kommentaar


        #4
        Lohhid on siin ikka koos kõik ..
        Mida te pritsite kui tarka juttu teilt ei tule ?
        ma tean,et mõistus pole oma teha,aga vähemalt võiksite mitte välja näidata,et teil aju on rosina suurune .

        Aga kui teema juurde tagasi,siis oleks kah sihuke küsimus,ainult mitte CSi mängida,film näiteks vaadata või midagi sellest .

        Kommentaar


          #5
          http://www.kuidas.ee/332/kuidas-uhen...rvuti-telekaga

          Äkki aitab.

          Kommentaar


            #6
            Ma sain ühest teisest foorumist juba vastuse. Seal ühtegi TDI ja plekkpurgi taolist vastust ei tulnud

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Infernokiller Vaata postitust
              Ma sain ühest teisest foorumist juba vastuse. Seal ühtegi TDI ja plekkpurgi taolist vastust ei tulnud

              Sa nii taun ka et siis selle postitad

              Kommentaar

              Working...
              X