320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

V.liiga lääs/lõuna alagrupp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    V.liiga lääs/lõuna alagrupp

    Seoses Lääne/Lõuna alagruppi sattumisega ttekkis nüüd küsimus, kas keelegil on mõne meeskonna kohta inffi.Absoluutselt tundmatud nimed paistavad olevat:
    Lääs/Lõuna
    JK Tajak
    FC Comwell
    T.F.T. Töfting
    FC Haapsalu
    Järvakandi JK Tribling
    Pärnu JK
    Kespo II
    FC Haiba

    #2
    paar hooaega tagasi togis FC Haapsalu kolmandas liigas. Tuumiku moodustasid pensi eelikud aga oli ka paar noort hulgas.
    kyhr

    Kommentaar


      #3
      Aramis , miks Te sellise käigu tegite?Kas meeskond jääb ikka samaks , mis eelmine aasta?

      Kommentaar


        #4
        Kõik jääb samaks .

        Kommentaar


          #5
          Mina pelan muidu Tajakus

          Luureinfot annan suure raha eest, kuid sõbralikult mängiks ehk mõnikord küll.

          Kus sa, Aramis, ise täpsemalt mängid siis?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #6
            Mängin FC Haibas.See on ex-Fc Infoweb ja ex-FC Käbi.Meeskond ,mille tegid kaks mu head sõpra ja meekond koosneebki sõpruskonnast ,kes peamiselt elavad Nõmme kandis.Regionaalsetel põhjustel oleme nüüd FC Haiba.

            Kommentaar


              #7
              Aramis, kuidas teil ka hooaja ettevalmistus kulgend on? Mängite või ehk otsite väikest sparringupartnerit?
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #8
                Välk ja pauk, Aramis!

                Hooaja esimeses kohtumises läheme meie sinuga karvupidi kokku!

                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by Martin

                  Välk ja pauk, Aramis!

                  Hooaja esimeses kohtumises läheme meie sinuga karvupidi kokku!

                  ja saate haledalt peksa :P

                  Kommentaar


                    #10
                    Milles seisneb herr Surnumatja nii positiivne ennustus?
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by Martin

                      Milles seisneb herr Surnumatja nii positiivne ennustus?
                      isklikel kogemustel

                      Kommentaar


                        #12
                        Oh seda õnnetust küll! Kohe karvupidi kokku.Nagu kombeks ,siis läbi Hoti mulle forfarditud ajakava ei jõudnud minuni.Tüüpiline! Aga vähemalt tänu siinsele inffi jagamisele tean juba esimest mängu.Ütle siis juba kuupäev ja kellaaeg ja koduväljak ka.
                        Ja Undertaker, ole hea ja ära tee paanikat!Ja kui ma juba sinu poole pöördusin ,siis minu komplimendid - sa seisid turniiril väravasuul väga uhkelt.Hea oli vaadata - ja väga korralikud lahtivisked.Kui suurt väravat sama hästi valdad, siis on Soccernetil üks kindel mees olemas.

                        Kommentaar


                          #13
                          Aramis - ajakava võid leida ikka sealt kus ta olema peaks - www.soccernet.ee/tajak .

                          Muidu - esimene mäng meie koduväljal ja üldse pallime esimesest neljast kolm kodus - mis on iseenesest veider nähtus. Kuupäevaks siis 4. mail
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #14
                            Pole selles midagi imelikku. Faunal oli eelmine aasta, n2iteks, esimesest nii umbes seitsmest m2ngust tervelt yks kodus.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #15
                              Vahepeal on alagrupis meeskonnad mutunud - ära läks Tajak ja asemele tuli Rapla Atli.Haiba mängiski esimese mängu Raplas ja kaotas võrdse mängu 0-1.suht kole kõva plats ja ilus palav ilma oli - võrdne mäng ja järelikult parem võitis.
                              Ka keegi teab miks igipõline 3.Liiga meeskond Atli 5.Liigasse tuli? Huvitav oleks teada - igal juhul lisab see kõvasti vürtsi meie alagruppi ja ma garanteerin revansi teiseks kohtumiseks.

                              PS! Nike-i ma saadan igatahes p****.Mõlemad putsad lagunesid selle mängu ajal ja kusjuures alt - viimased 15 minutit oli tõsine piin ja praegusedki villid talla all ei tee olekut just mõnusaks.JA ,et päev oleks täielik, siis rebenesid ka püksid jalge vahelt - hea sündsuse mõttes, et seal sees ka vooder oli ,)

                              Kommentaar

                              Working...
                              X