320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aplaus ETV-le

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aplaus ETV-le

    eh, minu arust on see ETV-st tubli, et nad kannavad üle Eesti-Venemaa kohtumist ja on suutnud ära näidata Eesti-Saudi-Araabia kohtumise väravad... Nüüd peaks hoidma sama joont ja paluma, et kantaks üle ka teised sõpruskohtumised.
    Ja siis pikema aja peale võiks üle kanda kõik Eesti koondise mängud (noh, nagu välismängud või nii)
    Aga see kõik on sellele hea algus, nii et aplaus.
    LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

    #2
    Einoh, see on tore küll. Kuid asi on ka parajalt üles haibitud, seega ei ole see üllatav. Asja miinus on see, et teatud seltskond rahvast läheb kergema vastupanu teed ja jääb kodusesse tugitooli ekraani jõllitama.

    Kommentaar


      #3
      sedand küll... aga always look on the bright side of life!!
      LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

      Kommentaar


        #4
        siin oleks brighter side see, et koju jääksid kõik mõttetud vännid, aga tõeline fänn tuleb alati ise kohale!!!!voh nii..
        ma küll ei usu, et koja või rootsi kunn selle pärast, et üle kantakse koju jäävad.. või mis??
        LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

        Kommentaar


          #5
          nojah mu jaoks see küll kergem vastupanu pole kuna papp puudub nii et suur tänu etvle
          Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Peku

            siin oleks brighter side see, et koju jääksid kõik mõttetud vännid, aga tõeline fänn tuleb alati ise kohale!!!!voh nii..
            ma küll ei usu, et koja või rootsi kunn selle pärast, et üle kantakse koju jäävad.. või mis??
            Aitäh, tunnen ennast jube hästi pärast sellist järeldust. Eesti ei lõpe Tallinnaga ära, mõni elab päris kaugel ja peab järgmisel hommikul vara tööl olema.

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by Mätas

              Orginally posted by Peku

              siin oleks brighter side see, et koju jääksid kõik mõttetud vännid, aga tõeline fänn tuleb alati ise kohale!!!!voh nii..
              ma küll ei usu, et koja või rootsi kunn selle pärast, et üle kantakse koju jäävad.. või mis??
              Aitäh, tunnen ennast jube hästi pärast sellist järeldust. Eesti ei lõpe Tallinnaga ära, mõni elab päris kaugel ja peab järgmisel hommikul vara tööl olema.
              eh, ma ei... tähendab, seda ma ei mõelnudki, palun vabandust!!
              LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

              Kommentaar


                #8
                ... ma siiski arvan et Eesti ei ole nii suur kui Venemaa või Prantsusmaa jne. et ei saaks kasvõi kaugemast otsast mängu vaatama tulla kartuses et ei jõua järgmiseks päevaks tööle..kõikke annab ju orgunnida kui vaid TÕELINE soov oleks. Ja krt olgu see pilet kallis 225/250 .- eeeki, no kui kasvõi 10 nädalat enne mängu hakkad koguma raha 20.- eeku/nädal siis saab raha ju ikkagi kokku, kas või läbi ussim.... Neid rahvuskoondise mänge ei ole ju iga nädal/kuu mida vaadata ja raha maksta. Kui ikka väga tahta siis ...
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  #9
                  Kas kellelgi äkki neid Saudi väravaid arvutis ei ole videofailidena? Mul kurat puudub selline instrument nagu telekas.
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #10
                    Jansaga nõus. Olen viimased kaheksa aastat mõelnud ja toiminud umbes sinu poolt kirjeldatud viisil.
                    poborsky@jalgpallihaigla.ee

                    Kommentaar


                      #11
                      Jansaga nõus. Olen viimased kaheksa aastat mõelnud ja toiminud umbes sinu poolt kirjeldatud viisil.
                      poborsky@jalgpallihaigla.ee

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by jansa

                        ... ma siiski arvan et Eesti ei ole nii suur kui Venemaa või Prantsusmaa jne. et ei saaks kasvõi kaugemast otsast mängu vaatama tulla kartuses et ei jõua järgmiseks päevaks tööle..kõikke annab ju orgunnida kui vaid TÕELINE soov oleks. .
                        Kell üheksa hommikul on istung, mis on paika pandud kolm kuud tagasi. Kahju küll, aga paljud asjad siin elus ei sõltu ainult minu organiseermisvõimest ja soovist. Las ma olen siis vänn ja happy selle üle.

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by greenday

                          Kas kellelgi äkki neid Saudi väravaid arvutis ei ole videofailidena? Mul kurat puudub selline instrument nagu telekas.

                          ...vohhhh õige punks pole telekat!!!!!
                          respect!!!!!

                          mis muidugi ei tähenda et minul telekat pole
                          jimmy.james

                          Kommentaar


                            #14
                            Pmst jäi minulgi Eesti teine värav nägemata, kuna eile ETV Sport seda ei näidanud, näitas vaid esimest, nii et kui keegi guru on kursis selle koha pealt, et ka netis neid väravaid on siis oleksin surmani tänulik peaaegu...
                            See kiri siin on all

                            Kommentaar


                              #15


                              Orginally posted by jansa
                              ... ma siiski arvan et Eesti ei ole nii suur kui Venemaa või Prantsusmaa jne. et ei saaks kasvõi kaugemast otsast mängu vaatama tulla kartuses et ei jõua järgmiseks päevaks tööle..kõikke annab ju orgunnida kui vaid TÕELINE soov oleks. Ja krt olgu see pilet kallis 225/250 .- eeeki, no kui kasvõi 10 nädalat enne mängu hakkad koguma raha 20.- eeku/nädal siis saab raha ju ikkagi kokku, kas või läbi ussim.... Neid rahvuskoondise mänge ei ole ju iga nädal/kuu mida vaadata ja raha maksta. Kui ikka väga tahta siis ...

                              Jansa,
                              Vaata, et jalgpallihaigla liiga usulahuks kätte ei läheks - kes ei mõtle ja ei tegutse nagu mina on nõme. Rohkem respekti nende vastu, kellel on muid prioriteete peale jalgpalli. Kellele küll meeldib jalgpall ja kes käib seda vaatamas, aga see pole tema jaoks ainuke asi. Nõme on ka oma töökoht kaotada sellepärast, et käid jalgpalli vatamas. Mulle tundub, et selline suhtumine st surve teiste organisatsiini liikmete pool võib asja kohustuslikuks muuta. Minumeelest võiks see olla täiest vabatahtlik - tahab käib inimene vaatamas, tahab, ei käi - sellepärast on tobe ju kedagi hukka mõista. Hoopis toredam oleks skui jalgpallivaatamine oleks privileeg - mitte kohustus.
                              memer of Gaskoff fan club

                              Kommentaar

                              Working...
                              X