320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ettepanekud teatriringkondadelt...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ettepanekud teatriringkondadelt...

    Asi siis selline, et teatriringkonnad oleksid väga huvitatud Jalgpallihaigla toetamisest ja ühiste ürituste läbiviimisest (sõprusmängu pakkumine Rakvere teatri poolt ) jne. Mida rahvas asjast arvab? Omalt poolt pakuvad enamuses kuni 20%list halet etendustele...
    Ja et keegi ei arvaks, et küllap nad teevad seda omakasu eesmärgil (mida nad kindlasti ka teevad), siis teadmiseks, et need soodustuse värgid pakkusin neile ise välja. Ja need kellele pakkusin olid nagu kahe käega poolt...
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

    #2
    See on küll ülipositiivne. Ja et Rakvere teater sellist initsiatiivi üles on näidanud...wow

    Kommentaar


      #3
      Tubli vibu,tubli.Jalgpall ja teater mõlemad ju kultuur.Tore et keegi meist hoolib,võtame selle teema taas ülesse pärast Vene-Eestit.Kellega sa rääkisid,kas Üllar Saaremäega.Ma isiklikult tunnen teda suht hästi.Kui võimalik saada mulle meil kojammes1@hot.ee
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #4
        ..to Vibu


        Sa kirjutasid siin et teatrid on huvitatud toetamisest. Kas Rakvere Teater konkreetiselt. Kas on huvitatud ka materiaalsest toetamisest..meil on ju nüüd oma kontor kohe tulekul(järgmisest nädalast), äkki on nõus näiteks iga kuu 1000.- EEKi renti kompenseerima?
        Aga et sõpruskohtumised ja pileti ale..see on üli positiivne lähenemine ka minu arust. Näitab üldist suhtumist meisse.
        RummaBastards!

        Kommentaar


          #5
          Rakvere teatril on ju teada tuntud pikad jalgpallitraditsioonid. Isegi paari kohtumist vaatamas käinud, kus nad linnavalitsuselt mõõtu võtsid ja vähemasti ühel korral edukalt

          Muidu igati positiivne uudis. Tuleb ju ennast ka kultuurselt harida.

          Kommentaar


            #6
            Vinge!

            Kui nüüd proovida natuke nalja visata ning mitte Rakvere teatri aadressil, siis näitekunstiga on eriti tihedad sidemed lõunamaa jalgpalluritel.
            poborsky@jalgpallihaigla.ee

            Kommentaar


              #7
              Väga tubli töö! Teatriisadega madistaks vutti küll ja igasugune ale on alati teretulnud
              Sellised suhted parandavad kindlasti kogu meie fännkonna üldmuljet.
              Asi edeneb
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by Kaida
                See on küll ülipositiivne. Ja et Rakvere teater sellist initsiatiivi üles on näidanud...wow
                Ei siin ole nii imestada miskit. Rakvere teater küllalt spordilembene asutus. jalgpallivõistlusi ennegi pidanud ja L-Viru teises liigas kossumeeskond väljas (tõsi, viimasel kohal.. )

                Loodan, et see kossuvärk nüüd Rakvere Teatri mainet mõne silmis ei kahandanud..

                Alo

                Kommentaar


                  #9
                  Rakvere teater m2ngis juba ennevanasti kohaliku komsomolikomitee vastu vutti, hiljem linnavalitsus ja linnakodanikud. Nende viimaste vastu m2ngisid kyll mitte prominendid, vaid lihtsad 2rimehed, kellega ma aeg-ajalt isegi palli tagusin. Kolja Gontsharov, Muhhin, Antropov, kondimurdja Assanov ja paljud teised. Rakvere inimesed ehk teavad.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #10
                    Alates tänasest-
                    50% line soodustus Võru Harrastusteatri üritustele Jalgpallihaigla liikmekaardi esitajale.
                    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                    Kommentaar


                      #11
                      Üldse toetamisest- olgem ausad, ega meil eriti palju vastu pakkuda pole, seetõttu nagu eriti loota ei tasu, et teatriringkonnad hakkaksid lausa cashiga aitama. Minu arvates võiks selle üürivärgiga küll otse EJLi marssida ja seal natuke kahinat tekitada. Tonna kuus neile üle jõu ei käi, arvestades, et muud toetust nagu siiani materiaalse külje pealt eriti üles näidanud pole...
                      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by vibu

                        Üldse toetamisest- olgem ausad, ega meil eriti palju vastu pakkuda pole, seetõttu nagu eriti loota ei tasu, et teatriringkonnad hakkaksid lausa cashiga aitama. Minu arvates võiks selle üürivärgiga küll otse EJLi marssida ja seal natuke kahinat tekitada. Tonna kuus neile üle jõu ei käi, arvestades, et muud toetust nagu siiani materiaalse külje pealt eriti üles näidanud pole...
                        __________________________________________________ __________

                        Ma rohkem nagu naljapärast seda rahalist toetust silmas pidasin. See ju selge et teatritel ju ka meie õitsvas kapitalismis hetkel eriti hästi ei läe ja see veel puudus et nad jalkafänne toetama hakkaksid kel läheb ju hästi...
                        Aga muude sponsor pakettidega tegeleme (kaasaarvatud EJL- ehki just see viimane..no jah, ennem siga sõjaväkke vast). Ja selle asjaga on nii et algul raske aga kui toimima hakkab siis oleme kõik
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          #13
                          No ülikõva igatahes ja Vibu on nooled täpselt lendu lasknud. JH-üritab kuidagi omalt poolt teatrirahvast tänada
                          ehk õnnestub läbi ajakirjanduse. No mina ei oleks sellest
                          vallast küll meile toetust oodata osanud.
                          Kui õige korraldaks ükskord JH-likmete ühiskülastuse Rakvere Teatrisse,enne kui hooaeg läbi ? Ja hiljem suvel
                          mängiks vutti.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #14
                            Saalis sadakond kõvahäälset sinisärki. Usun, et kui ka mõnel mängul vastaste koorile alla jääme, siis teatris karjume küll üle
                            poborsky@jalgpallihaigla.ee

                            Kommentaar


                              #15
                              ... mjahh, minu viimane teatri külastus oli 30.12.1993 a. Draamateatris mil oma elukaaslasega veel kätthoides arvasin taset näidata(hiljem muidugi selgus et tal pole teatrist sooja ega külma.. ).... Nii et oleks aeg, seda enam et Rakvere Teatris pole kunagi käinudki...
                              RummaBastards!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X