PDA

View Full Version : Eesti koondise särgid

ugla
20.03.02, 21:45
Seletage mulle palun miks ei ole meie koondise särkidele
trükitud mängijate nimed ? Kas tõesti on asi rahapuuduse
taga ??

Jyrka
20.03.02, 21:59
On

Jaan
20.03.02, 23:20
Miks peaks olema? Yldiselt pannakse nimed selja p22le ainult finaalturniiride tarvis. Niisama on need s22l ainult v2hestel v6istkondadel - Prantsusmaa, Holland, USA n2iteks.

Jyrka
20.03.02, 23:21
USAl on jalga tiim?:kulm:
e

Jaan
20.03.02, 23:38
On jah. Kusjuures Eestitki on nad kaks korda v6itnud. Viimati 1994.a. 4-0. Kuigi miskeid staare neil pole (ja nende kolledzhispordi systeem ei aita sellele mitte kaasa), on tegemist suhteliselt noore v6istkonnaga, kus on mitu tulevikulootust. N2iteks - Bobby Convey, Landon Donovan, DaMarcus Beasley.

maailmakunn
21.03.02, 00:16
Eesti koondise särkidele ei saa küll nimesid kuidagi panna, sest numbrid on meestele jagatud mängupositsioonide, mitte nimede järgi. Niikui keegi mängib ühes mängus üht positsiooni ja järgmisel mängul pannakse ta lippama kuhugi teise kohta, siis kohe ka nummer muutub. Selline Hollandi värk. Loodan, et saite asjale pihta, tuli vähe segane jutt.

Muideks kas keegi mäletab, siis Hollandi mängul olid kõigil mängijatel nimed seljal ning samuti ilusti positsioonide järgi. Huvitav on see, et lõplik koondis ju selgus arvatavasti eelmisel õhtul või mängupäeval. Ühesõnaga särkidele pandi nimed alles mängupäeval külge. Vot selline lugu. Neil ikka viitsitakse mämmerdada.

jansa
21.03.02, 09:48
Orginally posted by maailmakunn

Eesti koondise särkidele ei saa küll nimesid kuidagi panna, sest numbrid on meestele jagatud mängupositsioonide, mitte nimede järgi. Niikui keegi mängib ühes mängus üht positsiooni ja järgmisel mängul pannakse ta lippama kuhugi teise kohta, siis kohe ka nummer muutub. Selline Hollandi värk. Loodan, et saite asjale pihta, tuli vähe segane jutt.

Muideks kas keegi mäletab, siis Hollandi mängul olid kõigil mängijatel nimed seljal ning samuti ilusti positsioonide järgi. Huvitav on see, et lõplik koondis ju selgus arvatavasti eelmisel õhtul või mängupäeval. Ühesõnaga särkidele pandi nimed alles mängupäeval külge. Vot selline lugu. Neil ikka viitsitakse mämmerdada.
.................................................. .....................................

...natukene teine tasand ja taust ka ju kui meil veel. Mine tea mis 10 aastapärast meil toimub, äkki mängu päeva hommikul isegi särgi kujundus ja mudel muudetakse vastavalt ilmale või vastasele näiteks, rääkimata nimedest:P

DelPiero
21.03.02, 14:16
Minu kodu lähedalt West&Spordist saab nr.10 särki 1295.- krooniga

INCE
21.03.02, 14:42
Ton kolmsada on särgi eest ikka liig mis liig.Omal ajal sai Cityspordist ostetud mingi 700-800 krooni eest sama särk mida praegu 1300 müüakse.Samas on õige fänni püha kohus endale särk hankida, maksku mis maksab ja nii need kauplused meie pealt teenivadki.:viha:
Mis Lotto särkidesse puutub, siis olid need enamaltjaolt mängijate vanad särgid ja müüsid neid flora või jalkaliidu tüdrikud Kadrioru statkal.Praegu vist on nike selle müügiõiguse täielikult endale võtnud.Nii et ei mingeid vanu särke, ega mälestusi.:(

eston maravilha
21.03.02, 15:02
Orginally posted by maailmakunn

asi lihtsalt sellest et nike euroopa esindus on hollandis. tak vot

ja see et särke jagatakse positsioonide järgi ei ole veel näitaja. kui kluivertile anda nr 2 särk ja panna kaitsesse siis saab sinna särgile ka kluivert peale kribatud. ja hollandlastel on igaks mänguks uus särk mitte nagu eestis et pestakse puhtaks ja antakse järgmiseks mänguks mingile teisele sägale. eestlastel ei lubata isegi vastasmeeskonnaga särke mängu lõpus vahetada. aint vist peale ollandi mängu lubati seda

aga raha on, või õigemini selle puudumine on probleem. ja need eesti särgid on ju ka seeria toodang. sellise sinise särgi(ilma ejl vapita) või hollandsi iga mats osta

jimmy
21.03.02, 15:15
Orginally posted by Alessandro Del Piero

Minu kodu lähedalt West&Spordist saab nr.10 särki 1295.- krooniga

...sa pead siis silmas torinos väää????...kas eekudes või??
ok...

Miq
21.03.02, 17:43
Ma võin nüüd eksida, aga minuteada ei tohigi olla kvalifikatsioonimängudes mängijatel nimesid selja peal.

priity
21.03.02, 18:36
loen ennast ka üsna paadunud vänniks, kuid üle 1000-st koondise särki ei osta eales. ükskõik kui palju see ka mind viletsamaks teeb või au pihta käib. iga teise euroopa koondise või klubi särgi saab peale hooaja lõppu kusagil 600 eeku eest kätte, miks peaks eestis 2 korda rohkem maksma? lasen pigem vanaemal rahvuslikus mustris kampsuni kududa ja käin sellega koondist toetamas...

Fazz
21.03.02, 19:52
Orginally posted by INCE

Mis Lotto särkidesse puutub, siis olid need enamaltjaolt mängijate vanad särgid ja müüsid neid flora või jalkaliidu tüdrikud Kadrioru statkal.Praegu vist on nike selle müügiõiguse täielikult endale võtnud.Nii et ei mingeid vanu särke, ega mälestusi.:(

Endal õnnestus ka Tšehhi-Eesti mängu eel 500 eegiga see vana Lotto särk hankida, mis pealegi pikkade varrukatega :lahe:

Nike'i vastu valitseb aga niivõrd ületamatu antipaatia, et nende särki ei tahaks tasuta ka. Võibolla siis võtaks, kui nende embeem õnnestub maha harutada.

vandersell
22.03.02, 09:25
Kes ei jaksa särki osta,see tehku nii nagu mina- nurusin sünnipäevaks :D Kui on mingi natukenegi suurem sõpruskond, siis ei tee kamba peale liiga. Aga Lotto särk on ka olemas, sai nii u 4 aastat tagasi 600 eegu eest ostetud- ilgelt suur summa oli siis. Aga õigel fännil on ikka koondise särk olemas... :)

Alo
22.03.02, 09:45
Orginally posted by van der Sell

Kes ei jaksa särki osta,see tehku nii nagu mina- nurusin sünnipäevaks :D Kui on mingi natukenegi suurem sõpruskond, siis ei tee kamba peale liiga. Aga Lotto särk on ka olemas, sai nii u 4 aastat tagasi 600 eegu eest ostetud- ilgelt suur summa oli siis. Aga õigel fännil on ikka koondise särk olemas... :)

Sell, sa oled geenius!!! :)

Alo
särgitu ja ülejärgmisel nädalal sünnipäev.. :õnnelik:

jansa
22.03.02, 11:37
Orginally posted by priity

loen ennast ka üsna paadunud vänniks, kuid üle 1000-st koondise särki ei osta eales. ükskõik kui palju see ka mind viletsamaks teeb või au pihta käib. iga teise euroopa koondise või klubi särgi saab peale hooaja lõppu kusagil 600 eeku eest kätte, miks peaks eestis 2 korda rohkem maksma? lasen pigem vanaemal rahvuslikus mustris kampsuni kududa ja käin sellega koondist toetamas...
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::

sa võibolla ei peagi vägakaua ootama mil ilma Nike märgita eesti koondise särgi odavalt kätte saad..oota inffi...

vandersell
04.04.02, 13:16
Sorry võtke maha.. :oih:

Jakob
04.04.02, 14:18
Muuseas, Tartus on praegu koondise särk alla 800 eeku. :õnnelik:

vandersell
04.04.02, 14:21
kus poes ja mis suurused-seljanumbrid?

airmike
07.04.02, 23:57
nendel hetkedel valmib mul just särk,muide mõlemad värvid,kui valmis saab riputan särgi pildi kuhugi üles ka ja kui kellelgi siis huvi on annan juhtnööre kuda särgi valmis saab

airmike
08.04.02, 00:04
saab muide varsti toimuma:õlu:

vandersell
08.04.02, 12:47
Originally posted by jansa

sa võibolla ei peagi vägakaua ootama mil ilma Nike märgita eesti koondise särgi odavalt kätte saad..oota inffi...

Jansa, kuidas siis nende särkidega on??

jansa
08.04.02, 14:00
Originally posted by vandersell

Jansa, kuidas siis nende särkidega on??
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::

HÄSTI ON!

airmike
08.04.02, 20:26
Pärnu mnt.-l Tallinnas Kalevi kommivabriku juures on suur punane maja ,seal asuvad nii nike,kui ka lotto esindused.sealt saad põhimõtteliselt kauba odavamalt ,kui poest.ma kuskil ennem märkisin ka ,et ma teen praegu endale ise teemakohase särgi.kui see valmis on annan teistelegi juhendeid.

vandersell
08.04.02, 20:46
Äkki annad juhise salle suure punase maja numbri näol ;)

airmike
08.04.02, 21:11
ei oska aadressi öelda ,aga ses majas asub veel ajalehe SOOV toimetus.Kalevi vabrikust otse üle tee:kisakõri:

indrek
09.04.02, 14:48
muuseas Rademaris oli valge koondise särk 790.- vms. Kui ma ei eksi siis hinna sisse käib ka numbri peale panek. Number omal valikul.

vandersell
09.04.02, 16:01
Originally posted by airmike

Pärnu mnt.-l Tallinnas Kalevi kommivabriku juures on suur punane maja ,seal asuvad nii nike,kui ka lotto esindused.sealt saad põhimõtteliselt kauba odavamalt ,kui poest.ma kuskil ennem märkisin ka ,et ma teen praegu endale ise teemakohase särgi.kui see valmis on annan teistelegi juhendeid.
nonii, sain siis lõpuks teada, mis firmaga tegu-reklaamima ei hakka- aga samas sain teada, et nad ühekaupa ei müü. Kuidas sul õnnestus ja palju plekkima pidid:kratsti: mingi sahkermahker värk pidi olema ;)

Miq
19.04.02, 20:00
Ei viitsi siia teistkorda kirjutama hakata, aga http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=875&page=2 abiks.

kojamees
23.04.02, 00:16
Särk hinnaga 785.-Nii jah see on ja lausa igasorti suurusi:jump4: Täpsem info järgmine nädal:r66m11:

jansa
23.04.02, 13:28
...inimesed särgihuvilised..kes jäksab - oodake veel pisut, nii ummbes juuni keskpaigani ja siis saab särke u. alla 400 EEKi/tk. aga kes ei malda oodata see saab tukast sugeda st. maksab rohkem;)

dreyd
23.04.02, 13:45

...inimesed särgihuvilised..kes jäksab - oodake veel pisut, nii ummbes juuni keskpaigani ja siis saab särke u. alla 400 EEKi/tk. aga kes ei malda oodata see saab tukast sugeda st. maksab rohkem;)

ohohh,kasvõi silm punnis ja p***e junnis, ootan ma juuni keskpaigani, mida rõõmus uudis:) :) :õnnelik: :õnnelik:

rauno
23.04.02, 14:03
Nõus selle summa eest ootama kauemgi:)
seniks kannan tavalist sinist t-paitat:P

apunkto
24.04.02, 01:38

kas tegu on samasuguste särkidega, milles mängib koondis? kui ei siis millised on erinevused? Saaks praeguga ka üsna odavalt ju aga kui särk on SAMA siis milleks rohkem maksta saak oodata tsipa..

jansa
24.04.02, 12:11
Originally posted by apunkto

kas tegu on samasuguste särkidega, milles mängib koondis? kui ei siis millised on erinevused? Saaks praeguga ka üsna odavalt ju aga kui särk on SAMA siis milleks rohkem maksta saak oodata tsipa..

loomulikult samasugune, argentiina triibulist aga eesti sinisega ei ole ju mõtet teha ju või mis - kes seda ostaks. Kõik on sama 1:1 va. et pole Nike logot ...;)

silverman
24.04.02, 21:57
Et siis ka EJL-i logo on särgil olemas?

jansa
25.04.02, 13:33
Originally posted by silverman

Et siis ka EJL-i logo on särgil olemas?

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::

ei ole ei ole - Botswaana jalgpalliliidu oma on see eest küll:kaval:
Miks sellised elementaarsed küsimused - kui me teeme koondise särgi siis see ON koondise särk, koos sinnajuurde kuuluvaga (va NIKE). Saab tellida ka numbri ja oma nime - hüüdnime - lemmikmängija nime seljale kes tahab, see muidugi veic lisakulutusi toob kaasa...

Juks
25.04.02, 13:47
Nonii, eile sain suure shoki osaliseks, kui vaatasin RenTvst Saturni ja Peterburi Zeniidi mängu. Nimelt on Saturn võistkonna särgiks ei miski muu kui Eesti koondise ametlik särk. Kui ei usu, siis tshekkage http://www.saturn-fc.ru/team.html

Ausalt öeldes meel on mõru, kuidas saab mingil Vene liiga võistkonnal olla sama särk?????:viha:

vandersell
25.04.02, 15:20
what the f*** selline asi küll ei kõlba!! Tuleks kuhugi mingi protestinoot saata. Ei usu eriti, et russidel oleks sama särk enne eesti koondist olnud:deemon:

vello99
25.04.02, 20:51
Kusjuures grupipildit seda nii hästi ei näe aga kui vaadata mingit üksikut jorssi, nt. keegi Radu on sarnasus silmatorkav.

Samas ei ole mõtet venelasi süüdistada, Nike on lihtsalt läinud lihtsat tegema.

eston maravilha
25.04.02, 21:29
see ongi sama särk ju

aga mis te virisete mis te tõesti mõtlesite et nike ketras eestile kohe spets särgid või. need eesti särgid on kõige tavalisem masstoodag millega mängivad kindlasti kuskil indo-hiinas ka mingid vandid. ja kui väga tahad võid selle endale kitbag.com-ist tellida saad poole odavamalt. aint ejl märgi pead ise peale kuduma

apunkto
25.04.02, 22:06
njha kitbag.com näitab sulle keskmist sõrme...eriti idiootne firma millega pole eriti mõtet tegemist teha..aga seda särki võib jah iga neeger kanda ja sellega mängida..

Miq
27.04.02, 20:04

Noh, kahtlemata on 400 odav hind AGA... Minu arust on ikka originaalsärk originaalsärk ja igal inimesel, kes ennast koondise fänniks peab, peaks see olemas olema. Praegune hind 785 on tegelikult minimaalne, millega seda särki üldse ära antakse (kusjuures niipalju kui ma kuulnud olen, on ka särgimaterjal veidi erinev). Selle 400se särgi tellin ma ka, aga igatahes mängudel jään küll alati originaalsärgiga käima.

priity
28.04.02, 08:35
785.- kr minimaalne??? Mis hea eest siis analoogseid särke internetis 15 naelaga (u. 400 kr) pakutakse? Tootmiskulud ükskõik millisel särgil üle 10 naela tükist ei tule eales kõne alla. Keegi üritab fännidel mitut nahka koorida.

sicmic
28.04.02, 14:21
Originally posted by priity

785.- kr minimaalne??? Mis hea eest siis analoogseid särke internetis 15 naelaga (u. 400 kr) pakutakse? Tootmiskulud ükskõik millisel särgil üle 10 naela tükist ei tule eales kõne alla. Keegi üritab fännidel mitut nahka koorida.

Siin on tegemist vast nii koorimisega kui ka sellega, et postikulud on erikõrged rahvusvahelistel saadetistel :(

Martin
29.04.02, 17:43
Kui me teeme koondise särgi siis see ON koondise särk, koos sinnajuurde kuuluvaga (va NIKE). Saab tellida ka numbri ja oma nime - hüüdnime - lemmikmängija nime seljale kes tahab, see muidugi veic lisakulutusi toob kaasa...

Lihtsalt huvi pärast...

Mille poolest erineb see koondise särk nendest koondise särkidest, mida müüakse ühes kohas nimega Kadaka turg?

Alo
29.04.02, 18:30
Originally posted by Martin
Mille poolest erineb see koondise särk nendest koondise särkidest, mida müüakse ühes kohas nimega Kadaka turg?

Lihtsalt huvi pärast.. ;)

Kas Kadaka turul müüakse Eesti koondise särke?

Alo

jansa
29.04.02, 18:57
... lihtsalt huvipärast Kadaka turul ei käi ja ei lähegi.. ja kui seal tõepoolest Eesti särke müüakse siis minge ja ostke aga JH poolt tehtavad särgid erinevad nendest kindlasti sest nad saavad olema praktiliselt samasugused kui originaalid(küljevõrgud, käise otsa-kummid, krae, mustad triib´ud, lõige, EJL logo jne.) aint et ilma Niketa ja seda ilmselt sellisel tasandil et vahet teeb ainult spetsialist sest vastasel juhul lepingust lähtuvalt me partiid välja ei osta... Aga loomulikult ei keela keegi originaali omada-osta, mul endalgi originaal olem,as ja vaevalt et ma teda maha müün sest topelt ei kärise....:lahe:

Poborsky
29.04.02, 19:28
On ainult üks koondise särk. Aga on erinevate põhimõtetega inimesi.

aiFo
29.04.02, 20:22

seda võid sa - lihtsalt huvi pärast - varsti Kadaka turule võrdlema minna sest mina seal ei käi ja ei ole plaanis ka lähitulevikus minna. JH poolt tehtav särk tuleb originaaliga praktiliselt sarnane(krae, käisekummid, küljevõrk, lõige , EJL logo jne jne) vastasel juhul ei osta me partiid välja.
Mõleldud vastutulekuks kõigile jalgpalli sõpradele ja ka vingujatele kes peavad originaali hinda väga kõrgeks ja seetõttu ei tule ka staadionile omadele kaasaelama rahvuskoondise värvides vaid näiteks kolases T-shirtis....

hmm... EJL logo... mida öeldi EJL'st? neil on ju siduv leping logo kasutamiseks särkidel nikega... vai ei ole?...:oih:

ROOTSI KUNN
29.04.02, 22:21
Käisin kohe täna spetsiaalselt seal ,kus vanasti oli Kadaka turg ja nüüd uue Prisma ehitustander aga ühtegi Eesti koondise särgiga sarnanevatki hilpu ei näinud. Jalgpallisärkke peaaegu ei olnudki, kui mittearvestada mõningaid vanu inglise liiga klubisärkke.
Oh seda eestlase kadedusussi, küll tahab ussitada!!

Robyn
29.04.02, 23:38
Mu meelest (mitte et ma mingi ekspert oleks) on üldse need Kadaka vuffelsärgid odavamast materjalist - sünteetika :kop: Katsu ise vähemalt 90 minutit sellise nailonsärgiga ringi joosta!:doh: Lisan igaks juhuks juurde, et ka mina pole eriline Kadaka turu fänn:oih:

greenday
30.04.02, 04:46
Siin on minu 2 senti:

Esiteks, saan ma õieti aru, et jalgpalli haigla on mingilt firmalt tellinud nike särkide koopiad? Kui jah, kas siis Nike firmal selle kohta kobisemist pole? Loodetavasti mitte, sest see on väga ilus üritus. Ja eriti lahe on see, et saab nime peale lasta...

Teiseks, ma mingil juhul ei leia, et õigel fännil kõlbab käia ainult originaal Nike koondise särgis. Fänn käib selleks koondise särgis, et ennast hästi tunda ja teistele näidata, kes ta on. Ja mis on siis selles halba, kui ta on samasuguse särgi saanud kuskilt odavamalt? Minu meelest pole kena öelda, et need mehed on kehvemad, kes kannavad 400st särki mitte 1300st.

Jaan
30.04.02, 04:50
T2hendab, mina arvan niimoodi, et originaals2rk on originaals2rk ja koopia on koopia, yksk6ik kui sarnane ta originaalile ka poleks. Mulle koopiad ei meeldi.

greenday
30.04.02, 04:53
Originally posted by Jaan

T2hendab, mina arvan niimoodi, et originaals2rk on originaals2rk ja koopia on koopia, yksk6ik kui sarnane ta originaalile ka poleks. Mulle koopiad ei meeldi.Seda muidugi. Lihtsalt ei tasu halvustada neid, kes kannavad koopiat (mitte et sa seda teinud oleks).

Jaan
30.04.02, 05:01
Originally posted by greenday
Seda muidugi. Lihtsalt ei tasu halvustada neid, kes kannavad koopiat (mitte et sa seda teinud oleks).[/quote]

Iga klubi v6i koondise puhul ma paneks t2ie rauaga koopia kandjatele, aga Eesti koondise puhul ei ole eetiline nii teha. Eriti arvestades taustsysteemi, kust paistab korporatsioonide rahajanu. Maha globaliseerumine!!

greenday
30.04.02, 05:07

Seda muidugi. Lihtsalt ei tasu halvustada neid, kes kannavad koopiat (mitte et sa seda teinud oleks).

Iga klubi v6i koondise puhul ma paneks t2ie rauaga koopia kandjatele, aga Eesti koondise puhul ei ole eetiline nii teha. Eriti arvestades taustsysteemi, kust paistab korporatsioonide rahajanu. Maha globaliseerumine!![/quote]Väga õige!

Martin
30.04.02, 13:32
Iga klubi v6i koondise puhul ma paneks t2ie rauaga koopia kandjatele, aga Eesti koondise puhul ei ole eetiline nii teha. Eriti arvestades taustsysteemi, kust paistab korporatsioonide rahajanu. Maha globaliseerumine!!

See iseenesest päris huvitav mõte - maha globaliseerumine, nimelt, sest hetketrendi jälgides tõmmatakse üha enam võrdusmärke just globaliseerumise ja amerikaniseerumise vahele. Kui aga pidada silmas amerikaniseerumist, siis nt. poliitikateadlase Samuel P. Huntingtoni raamatus "Tsivilisatsioonide kokkupõrge" on amerikaniseerumise (globaliseerumise) ohud suhteliselt naeruväärseks tehtud.

Kuid see selleks.

Tulles selle lõigu esimese osa juurde, siis olen sinuga päri, et iga isik, kes kannab oma lemmikklubi/koondise piraatsärki peaks end lihtsalt öeldes põlema panema.

Samas ei ole nõus just su teise väitega, et Eesti puhul oleks see eetiline. Ok. Majanduslik taust pole just sama, mis nt. Inglismaal või kuskil mujal, samas särkide hinnavahe võrreldes nt. Newcastle või Leedsi või Sunderlandi klubisärki pole ju suur või on üldse olematu.

Kas sellest siis tuleneb, et nt. sina oled nõus küll toetama Newcastle korporatsiooni rahajanu, kuid täpselt sama hinnaklassi puhul Eesti koondise särki enam osta ei taha?

Küsimus pole ju tegelikult täielikult hinnas endas, sest see pole kujundatud Eesti poolt vaid Nike põhiesinduse, sest samas hinnas on ka kõik teised Nike koondisesärgid ning tegelikult ju puudub põhjus, miks Eesti särk peaks olema näiliselt odavam kui noh nt. Brasiilia oma. Või näed sa selles vahet?

Lisaks sellele on Nike nõus ka odavamalt müüma: vt. Miq poolt tehtud teemat, kus hinnavahahe oli minu mälu järgi umbes 300-400 krooni.

Igatahes näen mina asja hetkel nii: pakkumisele tuleb Eesti koondise piraatsärk ning selle ostja läheb iseendast vastuollu Eesti koondise toetamisega, sest originaalsärgi tulud läheksid osaliseks ka selle klubi/koondise rahakotti, mida ta toetama peaks.

Tegelikult ütles väga hästi Poborsky: "On ainult üks koondise särk. Aga on erinevate põhimõtetega inimesi."

Just my two cents...

INCE
30.04.02, 14:09
Ma loodan, et mind nüüd maatasa ei teha, aga paljalt sellepärast , et tribüün "sinisem" välja näeks pole küll tarvis kelleltki särke tellida (saati siis veel originaalile sarnaseid koopiaid).Nagu Martin juba ütles läheb Nike särkide müügist siiski mingi protsent ka koondise toetuseks ja mitte ainult.Kas te kujutaksite ennast ette näiteks kuskil Brüsseli pubis peale sõbraliku viigiga lõppenud mängu staadionil tuttavaks saadud belgia fänniga õlut joomas.Ning kui siis mees küsib , mis särk see sul seljas on, et pealtnäha nagu naik , aga nagu pole ka?Ja siis sa proovid talle seletada, et meil eestis... Aga tegelikult saab ju natuke igakuiselt kokku hoida küll ja aastaga suudaks EESTI KOONDISE särgi raha säästa küll, sest justnimelt ilma sellesama tühise naigimärgita pole su särk ÕIGE koondisesärk.Tegelikult oleks veelgi õigem kui müüaks juba korra (koondislaste poolt) kasutatud särke.Siis saaksid fännid osta särgi koos ajaloo, mälestuste ja emotsioonidega. Igaljuhul mina ostaks kindlasti Zelinskil hollandi mängu ajal seljas olnud särgi ja oleks nõus selle eest ka rohkem kui 1300.- eeku maksma. :lahe:

kyps
30.04.02, 14:10

Kas sellest siis tuleneb, et nt. sina oled nõus küll toetama Newcastle korporatsiooni rahajanu, kuid täpselt sama hinnaklassi puhul Eesti koondise särki enam osta ei taha?

Ilmselt ostavad neid särke ikka need, kellel ka kalleid Inglise jne klubide särke võimalik soetada pole.

Oma point oli ka Martini jutus sees, aga isiklikult nüüd küll selles särgis midagi paha ei näe. Seda särki ostes ei toeta sa ju mingit kahtlast musta äri ja isegi kui see müük mingit kasumit toodab, läheb see ju õigetesse kätesse ja ikka Eesti jalgpalli hüvanguks.

Martin
30.04.02, 14:21
Originally posted by kyps
Oma point oli ka Martini jutus sees, aga isiklikult nüüd küll selles särgis midagi paha ei näe.

Ma ka ei näe - idees nimelt. Särgis juba näen.

Idee on tegelikult väga hea, kuid vaid selle vahega, et kui särgi peale tuleb EJL-i logo, siis muutub see särk piraadiks. Mõte, et tribüünid oleksid sinised ja puha on väga hea ning nimi seljal aitab ainult tutvumisel - ülimegaheatore.

Sellest tulenevalt siis ka küsimus: miks mitte teha niisama "fännisärk" ilma EJL-i embleemita nt., sest ideelises plaanis on mõte väga hea ning positiivne, kuid oma arvamuse piraatlusest olen ka välja öelnud.

Loomulikult, kui soovitakse vuhvlit osta, siis kes saab masse peatada...

vandersell
30.04.02, 14:29
Minul on praeguseks kaks Eesti koondise originaalsärki- üks aastast´98 ja koondislase poolt päris ära kantud :) ja ka uus nike oma. aga sellegipoolest tahaks veel ühte, kuhu saan peale panna mulle meeldiva nime ja numbri. Aga see on Martini poolt õige mõte, et teha lihtsalt fännisärk, seal võiks kohe särgi peale mingi väikese kirja panna, et oleme SUURED fännid. Ja kui ma selle särgi endale saaksin, siis kahtlustan, et just sellega hakkaksin mängudel käima

kyps
30.04.02, 14:55
Üks variant oleks siis särgile EJL logo asemel panna EFF-i logo. Selliste embleemide tikkimine peaks ju suht-koht reaalne olema.

vandersell
30.04.02, 15:07

Üks variant oleks siis särgile EJL logo asemel panna EFF-i logo. Selliste embleemide tikkimine peaks ju suht-koht reaalne olema.
Kyps- 10 punkti selle mõtte eest!

Sen
30.04.02, 15:29

Jalgpallihaigla logo oleks veel parem. Ostaks isegi endale koondise särgi kõrvale.
Aga jah, EJL logo sellele särgile minu meelest kah ei kõlba.

Jansu
30.04.02, 15:37
Kõik ei ole ju JH liikmed veel...

Alo
30.04.02, 15:39

Omalt poolt veel 5 tugrikut juurde!

Teine variant, et asi päris stiilipuhas piraat oleks - EJL logo tuleks ka ise järgi teha.. :) See oli nali muidugi...

Alo

Alo
30.04.02, 15:41
Originally posted by Jansu
Kõik ei ole ju JH liikmed veel...

Mida sa sellega öelda tahad? Kas kõik, kel EJL logo särgil, on koondise või EJL liikmed?

Alo

jansa
30.04.02, 17:35
... mind paneb TÕELISELT HÄMMASTAMA kui palju on ikka eestlaste seas vingujaid ja kadedaid inimesi... Krt kõik hädaldasid veel paar kuud tagasi juba aastaid et Eesti sinisärgid :

1. pole kuskilt saada ...
2. siis kui müüki tulid - et on liiga kallid
3. kui olid liiga kallid - et siis võiks olla mingid odavamad ja sheffid särgid nimede jne. atribuutikaga...

Mida f.... ????
Kui nüüd saaks särgid kuhu on võimalus trükkida nimed, mis oleksid odavad ja kättesaadavad ja praktiliselt sarnased originaalile (kes soovib võib ju NIKE logo ka ise lisaks peale tikkida) siis palun milles probleem... Kas te auväärt aatelised Smuutovid&Co kes leiavad et me paneme sellega Eesti jalgpallile ja ennekõike EJLile(nagu ma aru sain) mingi raske tala või tünga kuna kasutame nende logomärki siis ausalt öeldes tahaks teiega silm silmavasta kokku saada ja räägiks teile veic lähemalt näiteks kasvõi sellest kuidas EJL-i perversse suhtumise tõttu oleksid ka meil sallid tegenmatta jäänud kuna nad soovisid oma rahasi ja ideid allapanemata aint ona f......g logoeest +25% salli hinnale vähemalt otsa lisanud ja MEID - fänne sellega koorinud. Kui nüüd särgiga sama viga korrata laseksime siis neid särke ei tuleks sest nad muutuksid mõttetult kalliks ja siis pole enam vahet kas osyta 1200 originaal või 700-800 nö. libaoriginaal... Kui me tahaksime mingi rämeda põhjalaskmise teha telliksime neid särke 5000 tk ja müüks ilma logota ja 100.- EEKi/tk...see oleks perse panemine mis EJL ilmselt ka materjaalset kahju teeks sest siis ilmselt ei ostaks kalleid särke keegi (mõned üksikud aastas) Minul näiteks on küll ja küll raha et osta endale originaale kasvõi paartükki kuus... et te arusaaksite veel kord teeme me seda üldise jalgpallifänninduse arenguks, et oleks kõigil valiku võimalus. Ja näiteks PrantsusmaaMMil ostsin ka muideks täiesti identselt sarnsase Brasiilia särgi mis oli nö. vufloo, samasuguste särkidega nägin fänne ka staadionil kaasa elamas , samuti Ingl-Sakas mängul Belgia EMil olid inglastel koopiasärgid seljas mida nad ka müüsid VÄGA edukalt statka ümbruses ja mille jätsin ostmata vaid põhjusel et sularaha pold taskus. KEEGI neist ei häbenenud neid särke mis neil seljas staadionidel olid,...veel vähem nad kellegi arust sellega oma maa jalgpallifederatsioonidele näkku pannud oleksid...
Jutu kokkuvõtteks tahan öelda...ärge mölisege inimeste kallal kes hingega asja kallal ja midagi ära teha üritavad, või siis tehke ise midagi mitte ärge loopige kaikaid kodaratesse sest muidu me vegeteerime samamoodi mittemilleski edasi nagu me seda eelnevad 10 kond aastat seisnud oleme. Ja teadmiskeks kes arvavad e´t särkide pealt keegi eraisik teenib siis kõik särkide müügipealt saadav tulu läheb JH arvele tulevaste suurprojektide(uued sallid, JH särgid, mütsid, pasunad, lipud-plagud, koondisemängude märgid, JH sallid,suvepäevad jne jne) ja enda majandamise(kontori üür, -tarbed, reklaam, firmasümboolika väljatöötlus jne) eelarveks...need kes seda teevad teenivad vaid oma raha tagasi mis me selle projekti alla paneme..

Kuri kiri tuli aga mis teha ..ajas lihtselt s...a keema, SRY

ROOTSI KUNN
30.04.02, 18:51
Jansa,tead mis teeme?
Need vingujad ja irisejad ja (kõiksugu aatelised),kes ainult targutavad ja oma käega pole elus veel kärbse sittagi teinud jäävad meie tellitud särkkidest küll raudselt ilma.
Ja üldse arvan ma ,et edaspidi ka kogu JH-poolt valmistatud sümboolikast. Las kurat väristavad kätt.

Peku
30.04.02, 19:06
...ei näe mina kah mingit põhjust iriseda.. särgid on ju 1:1 mis vahe sellel on, et kas on nii või naa, särk on särk ja peaaegu nagu päris... jah? kui ei meeldi, ära osta, endal igatahes kindel plaan olemas

Alo
30.04.02, 19:19

--- räägiks teile veic lähemalt näiteks kasvõi sellest kuidas EJL-i perversse suhtumise tõttu oleksid ka meil sallid tegenmatta jäänud kuna nad soovisid oma rahasi ja ideid allapanemata aint ona f......g logoeest +25% salli hinnale vähemalt otsa lisanud ja MEID - fänne sellega koorinud. Kui nüüd särgiga ---

Antud kontekstis veel eriti tahaks teada, miks ei võiks nondel särkidel olla EJL logo asemel JH oma?

Oh, ärge palun seda nüüd hädaldamisena võtke, tahan nii või naa seda särki saada... :)

Alo

silverman
30.04.02, 19:24
Põhimõtteliselt sama vahe, kas originaal CD või Kadaka turu CD. Kadaka plaatide massilise ostubuumi oleme üle elanud, selge see et sarnane etapp peab järgnema ka siin. Olen minevikus kehvades finantsoludes ostnud nii mõnegi koopia CD, nii et ei hakka ka selliste särkide ostjaid materdama (võib-olla ostan isegi). Aga kindel on ka see, et originaali ostan igal juhul.

Bobik
30.04.02, 19:41
Pole midagi üle elatud.Internet ja auto pagaš ruulivad.
Ja tahaks teada,kust võtab (üli)kooli õpilane raha üle 1000.- maksva särgi jaoks?
Hea on,et mõned tublid inimesed seda ilma komata särgi asja ajavad. Ei tunne küll süümekaid,et ma EJLi või Nike'i ei toeta.Ostan kindlasti J-Haigla kaudu.

ROOTSI KUNN
30.04.02, 19:51
Niipalju selgituseks Alole ,et JH-la särgid tulevad eraldi ja hetkel pole logo ka veel päris valmis.
Ja teiseks- peatselt müügile tulevad särgid EI OLE piraattoodang,sest me ei kasuta mitte mingisuguseid tuntud
sporditarbeid tootvate firmade sümboolikat.

jansa
30.04.02, 20:06
.. ilmselt kujutavad siinkohal paljud ette sellist kvaliteedis särki mis tõesti Kadaka turul ripuvad e. made in Turkey mis on nilbed ja paari pesuga kuluvad jne. ja mis tõesti veic kohatu ja näotu kanda ja jätab odava mulje...kinnitame veelkord ... JH poolt tehtavad särgid ei ole mingid odavast materjalist, väljaripnevate niidiotstega , ****lillat tooni, seljas kiskuv PORNO-shirt vaid sisuliselt samane originaalsärgiga.

Jaan
01.05.02, 08:12
Kaubam2rgiseadus paragrahv 5
3) Füüsiline ja juriidiline isik ei tohi kaubamärgiomaniku loata kasutada õiguskaitse saanud kaubamärgiga identset või äravahetamiseni sarnast kaubamärki samade või sarnaste kaupade ning teenuste tähistamiseks majandus- ja äritegevuses. Kaubamärgi kasutamiseks loetakse:

1) kauba või pakendi tähistamist kaubamärgiga;

2) kaubamärgiga tähistatud kaupade pakkumist müügiks, nende turustamist ja ladustamist müügi eesmärgil;

3) kaubamärgiga viidatud teenuste pakkumist ja osutamist;

4) kaubamärgiga tähistatud kaupade välja- ja sissevedu;

5) kaubamärgi kandmist majandus- ja äridokumentidele, reklaammaterjalidele ja kauba kasutusõpetusele.

(4) Kaubamärgiomanikul on õigus keelata kaubamärgi kasutamine samade või sarnaste kaupade ja teenuste ning teistegi kaupade ja teenuste puhul, kui kaubamärk on Eesti Vabariigis üldtuntud ja sellise kasutamisega kaasneb kaubamärgi eristatavuse või maine põhjendamatu ärakasutamine või eristatavuse või maine kahjustamine.

Aga eks te ise teate paremini, mida teete...

indrek
01.05.02, 14:56
Mis te virisete tegijate kallal. Üks teeb, kümme viriseb. Keegi ei sunni ju kedagi miskeid särke ostma - ei meeldi, ära osta. Kui asi ebaseaduslik, siis karistatakse müüjaid, mitte heauskseid ostjaid. Vähem möla, pikem samm.

rauno
01.05.02, 15:54
Jaan oleksid võind viimase Rootsi Kunni teksti läbi lugeda :(
kunagi ostan endale ka komaga originaalsärgi a seniks sobib JH poolt pakutav väga hästi :õnnelik:

silverman
01.05.02, 17:06
Eelnevaid kommentaare lugedes tundub, et NIKE ei tohiks küll midagi kobisemist väärt leida selles särgiäris. Kuidas aga EJL-iga on? Kas see nende logo on registreeritud kuskil kaubamärgina?

Jaan
02.05.02, 05:59
Ma teadsin kyll, et JH ei plaani s2rgile panna Nike'i logo. Palun mind edaspidi lolluses mitte kahtlustada. Aga ma arvan, et ka EJL-i embleem on seadusega kaitstud.

dieter
02.05.02, 19:31
Sorry kui ma panen offtopicut, kuid ma ei leidnud hetkel üles seda kohta, kus oli juttu nendest EJL-i logodest. Ma nagu kuskilt mäletan, et oli jutt mingist 40 kroonist logo eest. Helistasin jalkaliitu ja kontoris tädid sellest küll midagi ei teadnud, vähemalt kontoris neil neid logosid polevat.
Kas te targemad särgimehed oskate aidata - kus saada ühte logo. Kavatsen kasutada ühel jalgpalliga seotud atribuutikal (=mõnevõrra temaatilisel mütsil)

Miq
02.05.02, 19:46
Nii. Nüüd on nii, et ootan kõikidelt tellijatelt veelkord meili. Need, kes veel öelnud ei ole, peaks sinna kirjutama suuruse ja numbri, mida nad seljale soovivad. KÕIKIDELT ootan aga seda, kas tahetakse särki pikkade varrukatega või lühikestega ja nendel, kes veel andnud pole, paluks ka oma telefoninr igaks juhuks juurde panna. Ja valget särki saab ka tellida, siiski eeldan, et siiamaani tellijad (v.a. Rootsi Kunn) on huvitatud sinisest. Maksmisest niipalju, et ootan ka siis 785.- ülekandmist. Niipea kui kõik on maksnud (loodan et järgmise nädala alguseks), annan tellimuse sisse, mis täidetakse max nädalaga. Arvenumber on 221007107332. Arve omanik on Mihkel Keinast. Selgitusse pange Särk ja oma nimi/hüüdnimi, mille all olete tellimuse esitanud. Järgmine info tuleb siis, kui jälle miskit öelda on.

jots
03.05.02, 02:40
sorry poisid, ma ei tea kas jaan ja martins nüüd minuga enam räägivad ... aga mul rahaga nii kitsas, et mõtlesin tellida nike esindusest koondise särgi mudeliks oleva baassärgi ja logo ise peale õmmelda - saab ehk kuskil 700 hakkama.

Krt, nii kahju on, eks EJL teeb ju ränka tööd pidevalt neid logosid särkidele peale õmmeldes.

Samas neil ikka hea ärivaist - saavad suure partii särke kätte miski 500 krooniga, õmblevad EJL logo peale - 1000 krooni - poe juurdehindlus ja muud kulud 1300 krooni.

Jaanile niipalju, et klubide ja suuremate koondiste särgid trükitakse üldjuhul spetsiaalsete klubide jaoks - kogused suhteliselt väiksed (igasugused klubilogod jms asjad sisse tikitud jne) hinnad ka päris suured.

Suvalistele külaklubidele pakub nike ja ka kõik teised suurfirmad odavaid (~500 krooni) numbritega särke ehk siis masstoodangut, mida produtseeritakse sadade tuhandete kaupa.
Eestlased rotid tellisid nagu Ida-Nigeeria 3 liiga klubi Trisasdgi odavad särgid, õmblesid oma logo peale ja oligi särk valmis.

jyriöö
03.05.02, 14:01
Originally posted by dieter

Sorry kui ma panen offtopicut, kuid ma ei leidnud hetkel üles seda kohta, kus oli juttu nendest EJL-i logodest. Ma nagu kuskilt mäletan, et oli jutt mingist 40 kroonist logo eest. Helistasin jalkaliitu ja kontoris tädid sellest küll midagi ei teadnud, vähemalt kontoris neil neid logosid polevat.
Kas te targemad särgimehed oskate aidata - kus saada ühte logo. Kavatsen kasutada ühel jalgpalliga seotud atribuutikal (=mõnevõrra temaatilisel mütsil)

Seda juttu logode EJl-st ostmise kohta olen ka kuskilt lugenud. Siit väike küsimus: kui osutub tõeks, et EJL logosid saab lihtsalt osta, siis mis pagana kaubamärgiga (juhul, kui EJL logo ikka on kaubamärk) on tegu, mida suvaliselt ja väikese hinna eest rahvale müüakse? Kui Nike logo särgil pole ja EJL logo pole kaubamärk, siis kogu jura seadusepügalate ümber on mõttetu - rikkumist ju pole. Või kuidas?

Jaan
03.05.02, 23:01
Firmad jagavad aeg-ajalt oma symboolikaga n2nni lausa tasuta. On suur vahe, kas organisatsioon kasutab oma m2rki oma kasuks v6i siis teeb seda keegi teine, seejuures luba kysimata. K6ige targem on muidugi asi j2rgi uurida. Peaks eksisteerima selline asi nagu kaubam2rgiregister vms, sealt saab kindlasti teada.

oku
04.05.02, 17:39
Ühed hädised vigisejad olete siin.
Respect Jansale ja Kunnile ja jaksu edaspidiseks.
Mina tahan kindlasti seda "libasärki", nii et võite juba nimekirja panna.

tafka
05.05.02, 00:05
logosid saaks samuti ise teha, tuleb odavam:)

greenday
06.05.02, 04:52
Huvitav, millal tehakse Eesti koondisele esmakordselt spetsiaalsärk nagu suurtel riikidel ehk siis mitte masstoodang, millele Liidu logo listatud. Usun, et siis kindlasti, kui Eesti pääseb mõnele finaalturniirile.

Martin
06.05.02, 11:03
Ei saa küll 100% kindlusega väita, kuid kas kunagised Lotto särgid, olid ehk ainult Eesti jaoks tehtud.

Pean siin silmas mitte neid valgeid või siniseid, vaid just neid särle, mis olid mustriga. Ehk valge põhi ja siis sinine muster poolde rinda ühelt poolt diagonaalis (või siis vastupidi - sinine põhi ja valge muster).

Pole ise sellist särki kellelgi teisel kunagi näinud.

greenday
06.05.02, 17:08

Ei saa küll 100% kindlusega väita, kuid kas kunagised Lotto särgid, polnud ehk ainult Eesti jaoks tehtud.

Pean siin silmas mitte neid valgeid või siniseid, vaid just neid särle, mis olid mustriga. Ehk valge põhi ja siis sinine muster poolde rinda ühelt poolt diagonaalis (või siis vastupidi - sinine põhi ja valge muster).

Pole ise sellist särki kellelgi teisel kunagi näinud.Aga ma usun, et EJL logod olid ikka pealeõmmeldud.

kyps
06.05.02, 17:12
Aga ma usun, et EJL logod olid ikka pealeõmmeldud.

Minust on kõigil originaalsärkidel logod hiljem lisatud. Ainult vufloodel on nad sinna trükitud.

greenday
06.05.02, 17:28

Aga ma usun, et EJL logod olid ikka pealeõmmeldud.

Minust on kõigil originaalsärkidel logod hiljem lisatud. Ainult vufloodel on nad sinna trükitud. Olen ise näindud originaal Hispaania ja Argentiina särke, millel on logod peale tikitud. Tseki seda näiteks http://www.kitbag.com/product_images/maxzoom/prd_maxzoom_298741-blue.jpg

kyps
06.05.02, 17:32
Tõsi, selline variant läks mul meelest:oih: Aga igaljuhul on ka hiljem lisatud logoga originaalsärke:)

Jansu
06.05.02, 17:55
mina sellest särkide vaidlusest igatahes aru kyll ei saa....suht mõttetu nagu....:kulm:

ROOTSI KUNN
17.06.02, 03:42
Riputan ka siia teate ,et koondise särgid hinnaga 400.- eeki on jõudnud müügile
täpsemat infot lugege
ATRIBUUTIKA JA TEATED: Teema ; KOONDISE SÄRK VAID 400.-

kojamees
18.06.02, 01:42
Päris huvitav lugeda seda teemat,kuigi tahaksin lisada täpsustuseks mõningad seigad.
Esiteks:need särgid mida pakkub Miq on jah Originaalid ja selline hind kehtib Jalgpallihaigla liikmetele ,teistel vastavalt oma ära nägemise järele hind kauplustest.
Teiseks :pole siiani veel kindel kas neid n.n. vuhvelsärke toodab Jalgpallihaigla või mõni Jalgpallihaigla liikmest eraisik või eraisik "puu tagant".
Sellest lähtuvalt ei oska me veel kosta selle kohta kas nende särkide müügist tulev tulu läheb Sirtsusohu või Jalgpallihaiglale Eesti fännluse edasiarendamiseks.

Erapooletult öeldes on tegu täiesti iseseisva teosega mis visuaalselt sarnaneb tänu mõningatele elementidele Eesti Koondise ja mida iganes särkidele.
Tegu on Eesti Futifännidele mõeldud särkidele ,mis aitab liita ja suurendada ühtekuuluvus tunnet,lähtudes enamuse materjaalsest seisukorrast pole hind kirves ja seda ei müüda mingi Originaali pähe.kas tuleb ka mingi allahindlus Jalgpallihaigla liikmetele või õpilastele ja pensionääridele -pole ka hetkel kindel.Võtke asja rahulikult Härrased.:õnnelik:
P.S.To Smutov ma ei jaga muchvigi sellest kallistamise jutust aga kui see on häda vajalik,siis miks ei kallistanud sa mind 12.06.2002 a. Tartus.Viibisime ju mõlemad "Evita" etendusel. :õlu: :õlu:

[By Martin: Koja! Palun ülimalt vabandust, kuid lihtsalt ei näinud ning ning ju ei teinud ka sina mingit häält. Kahju. Igatahes - etendus oli täitsa pandav või mis arvad?]

Mätas
18.06.02, 12:23
Tjah, see 400.- oligi siis liiga ilus, et seda uskuda.

Aga aitäh Martin kalli eest, kesiganes Sa ka pole. :õnnelik:

Glazza
18.07.02, 23:58
Polegi keegi siia ammu kirjutanud..

See suur, et Sportlandi allahindluse kampaaniast võib mõnest poest (mina näituseks Rakverest) osta koondise särgi selle kohta vägagi odava hinna eest.

Kui ma puusse ei pane, siis peaks muidu jääma hind nii 1300 kanti, aga Sportlandist sain endale teise 999 eest. Seega võimalus endale odavalt ilus ja uhke sinine kehakate muretseda..

junks
19.07.02, 01:01
Kas Sportlandis müüakse ka pikkade varrukatega särke?
On sealt võimalik alati soovitud numbriga särk saada?:sega9:

junks
19.07.02, 01:01
Kas Sportlandis müüakse ka pikkade varrukatega särke?
On sealt võimalik alati soovitud numbriga särk saada?:sega9:

vx
19.07.02, 03:14
pärnus igatahes pikkade käistega särki polnud. numbrite valik oli, aga ei oska kommenteerida kas iga soovitud numbrit saab.
tore junks, et endalegi särgi hankisid. sama mis mul?

Miq
19.07.02, 16:47
AS Jalajäljest uuriti eelmise tellimuse ajal asja ja selgus, et Nike enam selliseid pikkade varrukatega särke ei teegi, nagu Eesti koondisel on. Samas kehtib ka veel see Jalgpallihaigla pakkumine minu kaudu, saada ükskõik mis numbriga sinine või valge originaal koondise särk 785.-

Poborsky
20.07.02, 00:54
Miq, palju sul ostjaid koos on? Ma tean ka kahte tuttavat, kes soovivad ja nende paar tuttavat kah. Originaal on ikka originaal. Mis su e-mail on?

junks
20.07.02, 02:56
Miq, kas need on lühikeste varrukatega särgid mida pakud?

Miq
22.07.02, 14:59
Originally posted by junks

Miq, kas need on lühikeste varrukatega särgid mida pakud?

Nagu ma juba mainisin, uuris kontaktisik Jalajäljes Nike Euroopa esindusest asja ja sai vastuse, et pikkade käistega särke enam selliseid ei tehtagi.

pastakanovic
22.07.02, 15:41
minu informaator jällegi väitis, et valikmängudeks on koondisel juba uued mudelid kasutusel.

Miq
22.07.02, 16:18
Ma ei tea, kes on sinu informaator, aga väga usaldusväärsetest allikatest võin väita, et hetkel Eesti koondisel leping Nikega puudub. Nii et võib üldse juhtuda, et enam Nikega ei mängita. See muidugi väga ebatõenäoline ja leping pidi suht lähedal olema. Aga nagu ma olen täheldanud, siis Nike teeb kõigile uutele partneritele need uued haitekk särgid, millega MM-il mängiti, samas, kuna disain jääb ju üldjoontes samaks ja fännidele kahekihilisi niikuinii ei tehta, siis vahet erilist pole.

Jaan
31.10.02, 21:57
Tegelikult pakutakse neid kahekihilise särke välismaal küll. Hind on aga tavalisest tunduvalt k6rgem.

greenday
01.11.02, 00:43
Lahe, kui koondisel tuleb uus särgimudel. Ootan seda huviga!

clever
22.11.02, 19:13
Ega keegi tea, kas kuskilt koondise siniseid särke laste suurustele kah müüakse.Tahaks jõulukingiks osta, aga pole kuskil näinud. Mujal maailmas on see kõva müügihitt ju.