PDA

View Full Version : Eesti-Vene fännikohtumine

jansa
21.03.02, 10:30
JalgpalliHaigla ametlik teadeanne!

Vastavalt kokkulepetele Venemaalt Peterburist tulevate fännide esindajatega toimub Eesti-Venemaa jalgpallifännide sõpruskohtumine 26.03. k.a (s.o. teisipäeval) kell 16:00. Mängu toimumis koht : kas Lilleküla kunstmuruga abistaadionil, või halva ilma korral Maarjamäe sisehallis. Mängijate arv 6+1.
Kohal on ja mängu kajastavad JH lisaks Eesti ja Venemaa trükimeedia väljaanded, Eesti telekanalid(ETV, TV3)
Ootame kaasaelajaid!

vibu
21.03.02, 10:34
Mina nagu ponks vähemalt kohal... Mängida ei saa, kuna riietus ei luba ja oskused pole piisavad.... irw. Aga lonksu kesvamärjukest ikka võtan kõrval...

ROOTSI KUNN
21.03.02, 12:07
Orginally posted by vibu

Mina nagu ponks vähemalt kohal... Mängida ei saa, kuna riietus ei luba ja oskused pole piisavad.... irw. Aga lonksu kesvamärjukest ikka võtan kõrval...

Tere sõbrad sain oma eelajaloolise arvuti jälle töökorda ning tahan meeldetuletada,et kuna meil on politsei silm kogu aeg peal siis jääte kesvamärjukese tarbimisega ilusasti mõistuse piiridesse. Kas või juba sellepärast ,et organiseerijatele mitte käkki keerata. Kes seda palvet arvestada ei oska, nendega on üks jutt. Staadioni keeld ja
mitte politsei vaid Jalgpallihaigla poolt ja see on igaljuhul
karmim tõsiasi ,kui pollarite hoiatus.

Parimate soovidega ,Toomas.

oku
21.03.02, 13:01
Kes seal meie au kaitseb?
Kas mängijad on juba välja valitud või tuterdavad kõik kohale ja siis vaadatakse :)

Kamikaze
21.03.02, 15:54
Kui kellelgi mängijatest peaks juhuslikult mängu tarvis kaitsmeid või põlvikuid või midagi vaja minema olen nõus laenama kuna ise ei trügi mingi aasta jagu kindlasti platsile.:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Peku
21.03.02, 17:31
kas fännivõistkonnas on aint JH liikmed meie poolel??
selline küsimus siis
ise loivan kindlalt kohale... vaatama siis.. ma võin laenata suuruses 40 siseputsasid :D:D kui kellelgi puudu jääb ja ka kedrasid ja väikseid kaitsmeid:D
:õlu:

ROOTSI KUNN
21.03.02, 22:27
Kuna tegemist on Jalgpallihaigla poolt orgunnitud ja ametlike
fännklubide vahelise rahvusvahelise matshiga siis mängida saavad vaid JH-liikmed.
Koondise koostamine on usaldatud Frank-PAPA ülesandeks.
Koondise treener on OTT
Massööri koht vakantne
Matshi org.JH-poolt- Rootsi Kunn
Turvateenused- Jansa
Taustajõud -Anti-Anti
jne.;) ;) ;) ;)

jansa
22.03.02, 12:18
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Kuna tegemist on Jalgpallihaigla poolt orgunnitud ja ametlike
fännklubide vahelise rahvusvahelise matshiga siis mängida saavad vaid JH-liikmed.
Koondise koostamine on usaldatud Frank-PAPA ülesandeks.
Koondise treener on OTT
Massööri koht vakantne
Matshi org.JH-poolt- Rootsi Kunn
Turvateenused- Jansa
Taustajõud -Anti-Anti
jne.;) ;) ;) ;)

..... Toitlustus ja jook : Koja
..... Masöör : Kata
..... Varustamine ja raha värk : Senaator
..... Meedia : Poborski
.....
.....
.....

oku
22.03.02, 16:15
Kui Kata masseerib, siis tahan mina ka mängida :P

kojamees
22.03.02, 16:18
Porgandit ja piitsa teile einex.:õlu:

vibu
23.03.02, 19:46
Minu poolest võite te mind mängule mitte lasta, kuid mina hakkan juba 26ndal hommikul häälega Võrust Tallinna poole liikuma ja kui mul ei lubata õhtul kella neljaks vähemalt paari õllet lasta... No kamoon!!! minupoolest võite teie ju kuivada, kuid mina ei kavatse....

jots
24.03.02, 06:07
See, et ma ei taha küll vibu solvata, kuid seni on tema osalus Eesti jalgpallielus piirdunud ainult lubadustedga (vabandan kui eksin) a'la tulen hollandisse - rsk ei saa tulla naine tõmbab terava jne.

Tead vibu teeks nii, et sa eriti enam sõna ei võta, muidu pead pärast jälle vabandama, tule lihtsalt ükskord mängule kohale ja ma teen sulle õlle välja.

PS. Mingi naine teema koondise mängu puhul ... no andke andeks - see ei ole normaalne - irw

vibu
24.03.02, 08:45
Jots, ei taha nüüd sind solvata, kuid naist, keda mul pole, pole veel kunagi põhjenduseks toonud. Hollandisse ei lubanud tulla. Eelmise aasta Balti turniirile jätsin jah tulematta, kuigi eelnevalt olin lubanud, kuid nondest põhjendustest olen juba rääkinud, võin ka sulle selle õlleklaasi taga rääkida, mis Sa mulle teisipäeval välja teed...

Rain
24.03.02, 13:25
Ütleme nii, et kodanik vibu viibimine staadionil kui mäng kah seal toimub oleks tõesti ime. Igatahes võiks teha nii, et fännisektoris hõikad kõlava ja selge häälega: tere mehed, mina oln vibu!!
Mitte et ma teravat tõmban või mõnitan, mu motiivid on väga lihtsad. nimelt tean/tunnen enamus inimesi, kes meie kallis foorumis kirjutavad või kes vähemasti aktiivsemad kribajad on. Sa võtad kah päris palju sõna ja tahaks kah su ära näha lõpuk.

by Kosk: Tegelt tegin mina selle postituse, lihtsalt Rain oli tagasihoidliku jooma käigus oma nime unustanud välja logida

vibu
24.03.02, 13:34
Ja mina ütlen selle peale nii, et tutvustama ma ennast ei pea- rahvas tunneb mu ise ära, ja kui ei tunne, siis on midagi valesti. Ja loll peaks olema, kui jätan juba välja ostetud piletid PaPa kätte, pasuna Rootsi Kunnile jne... Aga läheb juba off topicuks. Saame siis fännikohtumisel kokku!

ROOTSI KUNN
24.03.02, 14:18
Nii nüüd on siis selge ,et ilm tuleb ilus ja mäng toimub Lillekülas sest kõik ilmajaamad räägivad ühte ja sama.
Meie koondiskoguneb teisipäeval kell 14 ja 30 min.
GEORGES BROWNI ja sealt sõidame väikebussiga soliidselt
Lillekülla. Ma ei tea ,kui kaugele Papa nimekirja ja kohtunikega on jõudnud. See selgub esmasp.

vibu
24.03.02, 14:42
koondis küll koguneb, kuid need kes koondisse ei mahhu- kas minek omal jalal ja vastutusel. Egas mul ka selle vastu midagi pole, kuid seltsis oleks nagu segasem...

jots
24.03.02, 19:41
karta on et olen vibule õlle sees

vandersell
25.03.02, 09:42
Selline küsimus. kas homne kohtumine linti ka võetakse? Kui vaja, olen nõus oma kaamera välja käima (lindi peab keegi teine ostma :D )

vibu
25.03.02, 10:13
Kuulge rahvas! Nüüd pikalt arvuti juurest ära. Keegi võik homme lõuna ajal helistada (kui selgunud, kus kokku enne mängu saadakse, millega Lillekülla liigutaks3e jne) ja kaugemalt tulijale ka teada anda. Arvatavasti hakkan juba hommikul häälega Tallinna liikuma. Mis kellaks jõuan, ei oska momendil öelda, aga pole juba ausalt öeldes aastaid Tallinna jõudnud, nii et minu jaoks nagu natsa võõras linn- ei oska nagu neid linnaliinikaid valida, millega linna sisse saab jne. Ja keegi võiks ka teada anda täpsed aadressid, kus mingi pubi asub, kus kokku saadakse. Austusega- Vibu 055 60 39 29

Poborsky
25.03.02, 12:19
Videokaamera omanikud, palun võtke tõepoolest linti see kohtumine!

vandersell
25.03.02, 12:22
sain just teada, et halvimal juhul olen homme kella viieni hõivatud :( Aga pakkumine on ikka jõus, kui vaja, võtke ühendust ;)

ROOTSI KUNN
25.03.02, 12:44
Nüüd siis lõplik ja kinnitatud info fännide vahelise sõprus-
kohtumise kohta.
Mäng toimub Teisipäeval kell 16.00 MAARJAMÄE SISEHALLIS
Lilleküla kunstmuru langes ära ,kuna seal on samal ajal
koondise treening.
Kõik se mees Maarjamäele siis homme.
ETV-võtab mängu videosse ja kohal on ka eesti ja vene pressiväljanded.

vandersell
25.03.02, 12:47
vabandan väga, et olen selline tumba, aga kuskohas see Maarjamäe sisehall on? :oih: ;)

ROOTSI KUNN
25.03.02, 12:55
ISSAND HOIDKU!!!
Maarjamäe sisehall on Maarjamäe staadioni kõrval kurat helista infoliini 1188 saad täpse aadressi. Sõidad nr.5 bussiga
läheb kesklinnast .:( :lahe:

vandersell
25.03.02, 12:57
1188 on kallis :D OK, ma siis liigutan oma näppe ja vaatan netist. aga ma ju hoiatasin ette, et olen tumba :kop: :P

oku
25.03.02, 14:30
Olen kohal ja võtan siis igaks juhuks kindad ka.
Seis jääb 20-0 :õlu:

vandersell
26.03.02, 12:48
Oskab keegi öelda, mis kellani üritus umbes kestab?
PS. Tean nüüd täpselt, kus Maarjamäe sisehall asub :D

oku
26.03.02, 21:08
Nüüd on see siis läbi.
8:5 (4:2) meile!
Oleme ausad, vastased olid "veidi" purjus ka.

mg
26.03.02, 21:17
sellega on otsustatud ka homse mängu tulemus, me võidame niikuinii

ROOTSI KUNN
26.03.02, 21:40
Nii ta on ,et fännimängu panime kinni kusjuures meil jäi veel ka pennal realiseerimata.
Venelased olid veits joonud,kuid seeest nooremad ja üsna tehnilised, eriti üks väike sell. Ma loodan ,et koondise omad ei taha meile alla jääda.;)
Üritus õnnestus igati ja suur tänu kõigile ,kes selle orgunnimisel kaasa lõid. Ka press ja TV-olid esindatud, vist
AK-näol. Endal on küll toss väljas ,kuigi platsil ei käinud.
Terve päev vene fännidega jahudes viskab lõpuks kopa ette.

Aramis
27.03.02, 00:51
Aga see situatsioon ,kus kohtunik lõpu eel soovis kollast anda ja vene poisiga embamiseks läks ja too talle salamisi paar maksahaaki pani - on keegi kohtunikuga rääkind või oli see silmapete?

oku
27.03.02, 10:39
Ei olnud silmapete, kohtunik äsas talle jah korra. Vähemalt nii palju nägin mina.

vandersell
27.03.02, 10:42
Aga mina nägin, et Oku tegi paar päris head tõrjet ;)

Rainman
27.03.02, 12:43
EPL Online (http://www.epl.ee/leht/artikkel.php?ID=199866), lõik artiklist:
---/Eilsel fännimängul muutus olukord eestlaste ja venelaste vahel korraks teravaks, sest külalised nõudsid kingiks Eesti koondise salle ning pahandasid, et kõik eesti fännid vene keelt ei kõnele. Nii mõnegi eesti fänni hinnangul võivad suhted tänase matši järel hoopis sõjakamaks muutuda./---

Kas tõesti tahtsid salle "kingiks" saada või pakkusid vahetuskaubana oma koondise salle vastu? :oih:

indrek
27.03.02, 12:52
Oku - sina, kindel käpp pendla löömises lõid mööda???

vandersell
27.03.02, 12:54
ma võin eksida, aga see oli vist Kosk, kes mööda (vastu väravavahti) lõi

Sen
27.03.02, 13:04
Orginally posted by Rainman

EPL Online (http://www.epl.ee/leht/artikkel.php?ID=199866), lõik artiklist:
---/Eilsel fännimängul muutus olukord eestlaste ja venelaste vahel korraks teravaks, sest külalised nõudsid kingiks Eesti koondise salle ning pahandasid, et kõik eesti fännid vene keelt ei kõnele. Nii mõnegi eesti fänni hinnangul võivad suhted tänase matši järel hoopis sõjakamaks muutuda./---

Kas tõesti tahtsid salle "kingiks" saada või pakkusid vahetuskaubana oma koondise salle vastu? :oih:

seda küll mitte!

teravaks muutus tõesti, sest 1 vene fänn kes oli kohe väga täis (ülejaanud lihtsalt täis) avaldas arvamust, et Joss on juut, sest ta ei oska vene keelt ja mina olen kah juut, sest ma ei kingi oma salli neile:D

Saades vastuse küsimusele, kui palju maksab sinine särk(70-80 USD) arvasid nad, et ma olen mingi rikkur ja et ma peaks neile pileti mängule ostma :D

Kakluseks siiski ei läinud, sest teised vene fännid rahustasid vennikese ikka maha.

Igaljuhul mulle jäi neist jobudest küll sitt mulje, rääkida nendega midagi ei olnud, ühesõnaga kamp joodikuid.
Aga need olid peterburist, räägitakse et moskvast tulevad fännid pidid veel hullemad olema.

ROOTSI KUNN
27.03.02, 13:36
HI-hi, hi-hi, hi-hi ega me ise ka välisreisidel suurt kainemad pole. Vahe selles ,et tülinorimist pole vist kusagil ette tulnud. Välja arvatud mõned käesurumised ,mis meie võiduga lõppenud:D :õnnelik:
Aga venelased on venelased ja sellised emotsioonid käivad
nendega alati kaasas ja kaotada pole nad kunagi osanud.

oku
27.03.02, 14:06
Kosk lõi penalti mööda. Ma ei läinud taset näitamagi :)

jansa
27.03.02, 16:31
Orginally posted by okuzuna

.................................................. .........................................

oku,,,,sa olid väga hea kollkiiper iseenesest, kuoi sind ei oleks olnud siis oles mäng ilmselt meie kaotusega lõppenud..

Kosk
28.03.02, 03:47
Orginally posted by okuzuna

Tähendab, ma ei löönud mööda, vaid pihku!!!!!!

kojamees
29.03.02, 11:59
To Kosk ja kuida siis tulemus ka oli kas postidevahele või jälle nagu alati püksi?:õlu:

Kosk
29.03.02, 12:29
Orginally posted by kojamees

To Kosk ja kuida siis tulemus ka oli kas postidevahele või jälle nagu alati püksi?:õlu:

Siiski raamidesse;)

vibu
29.03.02, 13:07
Kosk lõpuga rehabiliteeris end täiesti. Ja pidagem meeles- Võitjate üle kohut ei mõisteta!