320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Vene fännikohtumine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti-Vene fännikohtumine

    JalgpalliHaigla ametlik teadeanne!

    Vastavalt kokkulepetele Venemaalt Peterburist tulevate fännide esindajatega toimub Eesti-Venemaa jalgpallifännide sõpruskohtumine 26.03. k.a (s.o. teisipäeval) kell 16:00. Mängu toimumis koht : kas Lilleküla kunstmuruga abistaadionil, või halva ilma korral Maarjamäe sisehallis. Mängijate arv 6+1.
    Kohal on ja mängu kajastavad JH lisaks Eesti ja Venemaa trükimeedia väljaanded, Eesti telekanalid(ETV, TV3)
    Ootame kaasaelajaid!
    RummaBastards!

    #2
    Mina nagu ponks vähemalt kohal... Mängida ei saa, kuna riietus ei luba ja oskused pole piisavad.... irw. Aga lonksu kesvamärjukest ikka võtan kõrval...
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by vibu

      Mina nagu ponks vähemalt kohal... Mängida ei saa, kuna riietus ei luba ja oskused pole piisavad.... irw. Aga lonksu kesvamärjukest ikka võtan kõrval...
      Tere sõbrad sain oma eelajaloolise arvuti jälle töökorda ning tahan meeldetuletada,et kuna meil on politsei silm kogu aeg peal siis jääte kesvamärjukese tarbimisega ilusasti mõistuse piiridesse. Kas või juba sellepärast ,et organiseerijatele mitte käkki keerata. Kes seda palvet arvestada ei oska, nendega on üks jutt. Staadioni keeld ja
      mitte politsei vaid Jalgpallihaigla poolt ja see on igaljuhul
      karmim tõsiasi ,kui pollarite hoiatus.

      Parimate soovidega ,Toomas.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #4
        Kes seal meie au kaitseb?
        Kas mängijad on juba välja valitud või tuterdavad kõik kohale ja siis vaadatakse
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          #5
          Kui kellelgi mängijatest peaks juhuslikult mängu tarvis kaitsmeid või põlvikuid või midagi vaja minema olen nõus laenama kuna ise ei trügi mingi aasta jagu kindlasti platsile.
          Kamikaze - " Like a friend dropping in"

          Kommentaar


            #6
            kas fännivõistkonnas on aint JH liikmed meie poolel??
            selline küsimus siis
            ise loivan kindlalt kohale... vaatama siis.. ma võin laenata suuruses 40 siseputsasid kui kellelgi puudu jääb ja ka kedrasid ja väikseid kaitsmeid
            LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

            Kommentaar


              #7
              Kuna tegemist on Jalgpallihaigla poolt orgunnitud ja ametlike
              fännklubide vahelise rahvusvahelise matshiga siis mängida saavad vaid JH-liikmed.
              Koondise koostamine on usaldatud Frank-PAPA ülesandeks.
              Koondise treener on OTT
              Massööri koht vakantne
              Matshi org.JH-poolt- Rootsi Kunn
              Turvateenused- Jansa
              Taustajõud -Anti-Anti
              jne.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by ROOTSI KUNN

                Kuna tegemist on Jalgpallihaigla poolt orgunnitud ja ametlike
                fännklubide vahelise rahvusvahelise matshiga siis mängida saavad vaid JH-liikmed.
                Koondise koostamine on usaldatud Frank-PAPA ülesandeks.
                Koondise treener on OTT
                Massööri koht vakantne
                Matshi org.JH-poolt- Rootsi Kunn
                Turvateenused- Jansa
                Taustajõud -Anti-Anti
                jne.
                ..... Toitlustus ja jook : Koja
                ..... Masöör : Kata
                ..... Varustamine ja raha värk : Senaator
                ..... Meedia : Poborski
                .....
                .....
                .....
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  #9
                  Kui Kata masseerib, siis tahan mina ka mängida :P
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    #10
                    Porgandit ja piitsa teile einex.
                    Jalgpallihaigla liige.

                    Kommentaar


                      #11
                      Minu poolest võite te mind mängule mitte lasta, kuid mina hakkan juba 26ndal hommikul häälega Võrust Tallinna poole liikuma ja kui mul ei lubata õhtul kella neljaks vähemalt paari õllet lasta... No kamoon!!! minupoolest võite teie ju kuivada, kuid mina ei kavatse....
                      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                      Kommentaar


                        #12
                        See, et ma ei taha küll vibu solvata, kuid seni on tema osalus Eesti jalgpallielus piirdunud ainult lubadustedga (vabandan kui eksin) a'la tulen hollandisse - rsk ei saa tulla naine tõmbab terava jne.

                        Tead vibu teeks nii, et sa eriti enam sõna ei võta, muidu pead pärast jälle vabandama, tule lihtsalt ükskord mängule kohale ja ma teen sulle õlle välja.

                        PS. Mingi naine teema koondise mängu puhul ... no andke andeks - see ei ole normaalne - irw
                        Jalgpallihaigla Liige

                        Kommentaar


                          #13
                          Jots, ei taha nüüd sind solvata, kuid naist, keda mul pole, pole veel kunagi põhjenduseks toonud. Hollandisse ei lubanud tulla. Eelmise aasta Balti turniirile jätsin jah tulematta, kuigi eelnevalt olin lubanud, kuid nondest põhjendustest olen juba rääkinud, võin ka sulle selle õlleklaasi taga rääkida, mis Sa mulle teisipäeval välja teed...
                          keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                          Kommentaar


                            #14
                            Ütleme nii, et kodanik vibu viibimine staadionil kui mäng kah seal toimub oleks tõesti ime. Igatahes võiks teha nii, et fännisektoris hõikad kõlava ja selge häälega: tere mehed, mina oln vibu!!
                            Mitte et ma teravat tõmban või mõnitan, mu motiivid on väga lihtsad. nimelt tean/tunnen enamus inimesi, kes meie kallis foorumis kirjutavad või kes vähemasti aktiivsemad kribajad on. Sa võtad kah päris palju sõna ja tahaks kah su ära näha lõpuk.

                            by Kosk: Tegelt tegin mina selle postituse, lihtsalt Rain oli tagasihoidliku jooma käigus oma nime unustanud välja logida
                            piis!

                            Kommentaar


                              #15
                              Ja mina ütlen selle peale nii, et tutvustama ma ennast ei pea- rahvas tunneb mu ise ära, ja kui ei tunne, siis on midagi valesti. Ja loll peaks olema, kui jätan juba välja ostetud piletid PaPa kätte, pasuna Rootsi Kunnile jne... Aga läheb juba off topicuks. Saame siis fännikohtumisel kokku!
                              keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                              Kommentaar

                              Working...
                              X