PDA

View Full Version : Mis seis tuleb Eesti-vene mängus?

Zamora
21.03.02, 13:32
Loodame, et tuleb võit. Aga ennusta ise!!!
Minu ennustus 1:1 viik.

dreyd
21.03.02, 14:23
lähen sampust jooma panen 2:1 mõlemad kollid teadagi kellelt ;)

Jyrka
21.03.02, 14:35
3-0 Eestile :õnnelik:

borat
21.03.02, 14:59
3-0 Venemaale...:D

jyriöö
21.03.02, 15:28
Eesti-Venemaa 2:1
23' Hohlov 0-1
68' Oper 1-1
89' Reim 2-1
Kollased kaardid: 33' Saviauk - 26', 77' Kovtun. Eemaldamine 77' Kovtun. :ingel: :õlu: :õlu: :õlu:

INCE
21.03.02, 15:33
Olen rahul kui Eesti lööb ühe värava.:) Kui peaks tulenma võit olen väga rahul:õnnelik: kaotuse peale aga õige fänn ei mõtlegi.

Rainman
21.03.02, 22:09
Pakun 2:2 viiki :lahe:

Jaan
21.03.02, 22:31
Eesti kaotab 1-3. Venemaal on v6imas keskv2li ja kollid tulevad sealt - Karpin ja Mostovoi, 6nnetu mees lisab ka yhe. Eestlaste kolli saab Oper l6pu eel. Loodan, et l2heb v2he paremini muidugi.

eston maravilha
21.03.02, 22:51
tuleb lakki 3-0

bestjashtnõi hattu-temppu

Raix
22.03.02, 00:27
ei saagi aru mis meeltesegaduses ma ennist olin.... see on see 24 h arvutitaga tööd teha, nii et silme-ees krõllakad, kui välja lähed!! :D no ikka võit, mis muud seal tulla saab!! :õlu:

ROOTSI KUNN
22.03.02, 01:06
Mehed,millest te räägite ,kas saab õige fänn mõelda kunagi ,et omad kaotavad. Ei ja veel kord ei. See on ju raudreegel ,et olgu vastane kui tugev tahes ,uskuma peab VÕITTU.:deemon:
Kui just keegi totot mängib ,kuid siin me ju ei mängi.;)

Martin
22.03.02, 01:11
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Mehed,millest te räägite ,kas saab õige fänn mõelda kunagi ,et omad kaotavad. Ei ja veel kord ei. See on ju raudreegel ,et olgu vastane kui tugev tahes ,uskuma peab VÕITTU.:deemon:
Kui just keegi totot mängib ,kuid siin me ju ei mängi.;)

Loota ja unistada võib nii mõndagi, kuid võin täiesti ausalt öelda, et ei oodanud Eesti võitu Saudi-Araabia mängust ning ei oota ka Venemaa omast. Lootus ning loogika on ikka erinevad asjad.

Kui Eesti värava lööb, siis on väga hästi.

Jaan
22.03.02, 02:03
No kui hakata unistustest r22kima, siis ma tahan, et Eesti v6idab 10-0. Ja teema oli, et mis tulemus tuleb, mitte mida unes n2gid. Loomulikult ma loodan, et Eesti v6idab, aga proovin samas siiski mitte pilvedesse t6usta.

Chiller
22.03.02, 02:52
Oper ja Zelinski löövad kindlasti värava. Mängu lõpptulemus on venelaste otsustada.:kaval:

Hellik
22.03.02, 10:25
There's no doubt about it -3:1 . Mängukäik umbes sama, mis Hollandiga, aint Opi koksab nüüd oma teise ka ära ja l6pu6udus jääb olemata ;)

jyriöö
22.03.02, 12:58
Panen nüüd veidi teemast mööda, aga väike uudis Venemaa koondisega seoses. Karpin, kellel suvel Celtaga leping lõpeb, on John Gregory huviorbiiti sattunud. Gregory sõnul tahab ta Karpinit sõltumata sellest, kus divisionis järgmine aasta mängitakse. Allikas: www.therams.co.uk

oku
22.03.02, 15:59
1:2(1:0) meie poolt vaadatuna.
Teine poolaeg vajub ära.

mcnamara
22.03.02, 16:31
Ei ole originaalne, aga 2:2 :)

Juks
22.03.02, 17:29
Just sain kätte värsked andmed:
EESTI - VENEMAA 3:0
Väravad:
34' Zelinski
52' Reim pen.
78' Mostovoi omavärav

Hoiatused:
Karpin
Zelinski (särgi äravõtmise eest):D

Fännid:
Eesti hääl 1200 detsibelli
Vene hääl 56 detsibelli

Eesti sugeb Venemaad, kingituseks viin ja rulaad! :õnnelik:

Seniks:õlu:

greenday
23.03.02, 16:27
Eesti 1 Venemaa 0

vibu
23.03.02, 17:11
2:2 Eesti kasuks. Justnimelt kasuks, sest isegi see oleks mega, kui sellise viigi välja mängiks ja küllap ka mängime... (kuigi loomulikult loodan võitu...)

nwa
23.03.02, 17:39
ärge lootke liiga palju

:juuksed: :juuksed: :juuksed: :juuksed: :juuksed: :juuksed:
ma arvan nii

Peku
23.03.02, 20:53
Eesti 2 venemaa 0 milles küssa ni see tuleb väravad põrutavad zelinski 8 min-il ja oper 51-l punane kaart: mostovoi 90' min kollased kaardid: karpin, zelinski, kristal vastavalt 36; 47; 60 min-l ja vigastused: novikov90 (mostovoi sõidab talle vihahoos sisse ja saab punase ja 6-kuulise mängukeelu hiljem)
igastahes :õlu: edu!!:D

Jeeg
24.03.02, 11:36
Mulle tundub 2:2 viik väga südamelähedasena ;)

Kaarel
24.03.02, 12:33
2:1 meile.

P.S Keegi Subbotejat vaatas eile? KOhaliud muullased on ikk akiivalt Venemaa poolt.

jyriöö
25.03.02, 10:19
Orginally posted by Kaarel

P.S Keegi Subbotejat vaatas eile? KOhaliud muullased on ikk akiivalt Venemaa poolt.
Vanemad memmed/taadid olid küll valdavalt Venemaa poolt: a la oleks Eesti riik meiega enne hästi käitunud (loe niisama kodakondsuse andnud), oleks me kah Eesti poolt. No c'mon, mõelgu ka ikka enne, mida räägivad. Noorema generatsiooni puhul oli suhe enam-vähem pooleks. Tüübid/tibid mõtlesid natsa ja "mõ za estoniju, eto nasha rodina". Eks staadionil ole näha....

sosku
25.03.02, 10:43
Orginally posted by Kaarel

Noorema generatsiooni puhul oli suhe enam-vähem pooleks. Tüübid/tibid mõtlesid natsa ja "mõ za estoniju, eto nasha rodina". Eks staadionil ole näha.... [/quote]

... mida ei saa küll öelda TVMK särki kandnud Lasnamäe venkude suhtes. Need olid küll 100% "omade" poolt!

vibu
25.03.02, 10:44
Tähendab, mina arvan nii, et ennem ogu eesti venelased tulihingeliselt Vene poolt, kui lipitsevalt Eesti poolt. Kui inimesed järgivad südamehäält ja on sellepoolt, kes neile meeldib, siis why not. Mina nagu asjaga rohkem pead ei vaeva. Pessimistidele- Vene palus EJLult piiramatul hulgal vahetusi, mis näitab seda, et mehed võtavad mängu nagu treeningut. Mina näen asja nii, et kui nad teevad piiramatul hulgal vahetusi ja meie ka (kuigi meil poleks nagu põhjust, arvestades, et egas meie MMile lähe) ja seis tuleb venelaste kasuks- pole hullu. Isegi ei morjenda. Aga kui meie paneme paari vahetusega vaid ja kaotame, siis olen küll kurb. Aga Võidame Niikuinii... nii et eelnev vaid segane mõttelend...

jimmy
25.03.02, 14:06
...sina ei pea mitte kartma venelast...
..vaid eestlasest kiibitsejt...ala ah niikuinii saate suhu...
kusjuures pane tahele ta ytleb saate mitte saame ...:viha:

Mirkko
25.03.02, 16:19
Võidu laks. 3-2. Kaks kolli Zelinskilt, üks Stepanovilt nurgalöögijärgsest olukorrast. Karpin kaks kolli.

gaskoff
25.03.02, 21:11
...mis subbotejasse puutub, siis oli seal üks jõmm, kes väitis, et Eesti saab kindlalt lutti kuna venelased on igast eestlasest viis korda kiiremad.

jimmy
26.03.02, 13:23
Orginally posted by gaskoff

...mis subbotejasse puutub, siis oli seal üks jõmm, kes väitis, et Eesti saab kindlalt lutti kuna venelased on igast eestlasest viis korda kiiremad.

...millal see jobu veel nii jõudis öelda???
..rämedad tyybid kyll olid....tulevad näod peeretavad peas...otsivad mingit kurjaussi...kaklus tuleb? saate pähevää?? pole rahvuslik spordiala....
mõttetud peded...

yldiselt vaatasin selle pikniku pärast eile kõiki uudiseid ja võin öelda...kõige sitemini kajastas lugu tv3...täiesti jalgpallisõbra vaenulikult og siis valitsusmeelselt...ala et vottei saanudki aru mida need noored seal seisid või tahtsid..aga linnnavalitsus andis poistele palli ja puha...kanal 2 oli juba parem yritas neutralsex jääda...ja etv oli minuarust kõige positiivsem..meile....l.kuuse tegi yhesõnaga hea töö....ok see oli minu arvamus

kyps
26.03.02, 15:42
Selles subbotejas küsitlutest olid enamus eestlased sellised, et mis, et jalgpall ja et kas tõesti eestlased mängivad ja lõpus, et niikuinii "saavad" kotti.

No kurams küll:viha:

mg
26.03.02, 21:15
mänguseis 2:1 eestile, väravalööjad polev olulised:reiv: :veryhappy

Rainman
27.03.02, 11:49
Igatahes on see meie rongkäik nii kuum päevateema hetkel, et eile isegi füüsika loengul TTÜ-s õppejõud kasutas seda kui näidet alalisvoolu ja muutuva voolu seletamiseks :D

Elektrivool on elementaarosakeste suunatud liikumine, et see on nagu siis fännid, kes liiguvad Lilleküla staadioni poole. Ja kui siis mõni jalgpallihuligaan miskit märatseb, siis saab suunatud liikumisest kaootiline liikumine politseijaoskonna poole. PR on igatahes võimas praegu jalkafänluse ümber. Ja need, kes kiibitsevad, on lihtsalt kadedad.

Igatahes :õlu:

Peku
27.03.02, 21:24
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedsssssssssssssssss
eesti koondis on ikke üks superklubi!!!!!!!!!! kaks MM meeskonda kirstus mõned veel ees uuuuiuiuuuuu minu ennustus täide ei läinud, aaga mul ükskõik , sest eeeeesti võitis.. On ainult üks andres oper, ainult üks andres oper, üks andres ooooooppeeeeeer, on ainult üks andres oper..
me operit, me operit, me armastame operit!!!!!!!!!!!!! tõsiselt:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õlu: :õlu: :õlu:

Raix
27.03.02, 21:28
YYYYYYYYYYYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
FANTASTIKA!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
EESTI PANI SUPERVÕIMSALT!!!!!!!! :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu:

Jyrka
27.03.02, 22:01
paris paljud panid 2-1 täppi :õnnelik:

INCE
27.03.02, 23:53
Orginally posted by Jyrka

paris paljud panid 2-1 täppi :õnnelik:

Mis näitab , et soccernetis kommenteerib oluline osa tegelasi kes ka asjast midagi jagavad ja kes on loomulikult OMA koondise tulihingelised patrioodid!:lahe:

ugla
28.03.02, 00:06
KARM !!! Mäng oli super !!! :) :) :)
Ainult loomad staadionile ikka ei sobi...:viha:

cool555
28.03.02, 00:08
NO WORDS!!!!!!!!!!!! :хnnelik: :хnnelik: :хnnelik: :хnnelik: :хnnelik: :хlu: :хnnelik: :veryhappy: :veryhappy: :reiv: :reiv: :хlu: :хlu: :хlu: :veryhappy:

Ott
28.03.02, 00:08
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!1

EESTI VÕITIS!!!!!!!!!!!!!1

2:1

sUPER TULEMUS:) :) :)

(ma natuke joonud ka...)

sicmic
28.03.02, 00:09
mul ei ole sõnu...raske on uskuda---:õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu:

Glazza
28.03.02, 04:52
:õnnelik:

Eks fännid teavad ikka kõige paremini - 2:1 on enim soositud ja nii meie suureks joovastuseks ka läks!

dreyd
28.03.02, 09:15
puuduvad kommentaarid on vaid:õnnelik: :õnnelik: emotsoonid

ps pakusin ka skoori 2:1

mihkel
28.03.02, 09:21
:õnnelik: :) :sünna: :reiv: :õlu: :õlu:
Supeeeeeeeer.Täitsa lõpp, venelastele tõmmati kott ikka täiega pähe.

jyriöö
28.03.02, 10:08
Orginally posted by mihkel

:õnnelik: :) :sünna: :reiv: :õlu: :õlu:
Supeeeeeeeer.Täitsa lõpp, venelastele tõmmati kott ikka täiega pähe.
Siia võib lisada ainult :mupet: :ingel: :reiv: :reiv: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu:
Päris kaineks pole veel saanud....

Rainman
28.03.02, 13:50
Mul hääl ikka päris kähe laulmisest ja kaasaelamisest :kisakõri: Kõik emotsioonid sai ka juba välja elatud, teadvusse jõuab vist alles mõne aja pärast, millise teoga meie mehed eila hakkama said :õlu:

Keegi tahab ennustada, palju me pärast neid kahte võitu FIFA edetabelis tõuseme? :lahe:

Zamora
28.03.02, 14:21
Tegija mäng oli!! Nägu ooli kogu aeg selline:D peas. Operit :arm3: me kõik alati!
Kuri olen aga osade eestlaste peale: pileti ostsin VIII sektorisse ja loomulikult olid seal siinsed venelased ülekaalus. Kuid oli ka puhtaid eestlasi, kes selle asemel, et omadele häälekalt kaasa elada, kirusid neid iga halva söödu puhul. Jalgpallihaigla toetusel proovisin kõva häält teha, kuid kaasa ei tuldud. II poolajaks kolisin tõeliste fännide juurde ja seal sai endal kurk haigeks kisatud ja kõrv lukku. Aitäh mängijatele ja Jalgpallihaiglale.
Kas keegi oskaks aidata ja Jalgpallihaigla kontaktandmeid kirjutada.
VÕITLE, EESTI, VÕITLE.
Aga venelastele panime vingelt:kop: . Pärast mängu oli neil nii :juuksed: :suurnutt:
EESTI ROKIB :reiv:

alien86
03.04.02, 00:38
Allles nyyyd jjõõõuudis kkoohhaallee!!! :õnnelik: :õnnelik: :D :P :baibai: :idee:

EEEEEEEEEEESSSSSTTTTIIIII!!! - MMMMAAAAAAAAAAAAAIIIIIIILLLLLLMMMMMMAAAAAMMMMEEEEI IIIIISSSSSSTTTTTTEEEEERRRRR!!!
aga venelased raisk, see on teile::mupet:
a mängu ajal oli