320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mida teie arvate jalgpallivägivallast?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mida teie arvate jalgpallivägivallast?

    Minu arvates on seee lihtsalt matslik!Mingid joubud(a la bbb) tulevad kohale ja hakkavad lihtsalt laamendama.Neid nagu ei huvita kah, et see oma fännatav koondis/klubi saab pärast suured-suured trahvid!On vedanud, et need meie Levadikud pole veel laamendama hakanud.
    Igastahes siia ootaks ühte asjaliku debatti jalgpallihuligaansuse üle.
    Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

    #2
    njah, ega minagi sellistest bbb-sarnastest organisatsioonidest h2sti ei arva, aga niikauakui keegi surma ei saa ja keegi asja eest vastutab( seda v6ix rahaliselt teha need m2ssajad ise, mitte k6ik klubile veeretada), siis m2ssaku niipalju kui rahakott lubab. niisiis, huligaanicemine on teatud m22ral vastuv6etav, kui keegi ei saa viga ja keegi vastutab. aga seline bbb-le omane pidev lapsik j2rjekindlus v6ib olla kyll nende m2rk, kuid see on arglik ja ebaaus teiste ja klubi suhtes, kes k6ik need trahvid peab kini maxma.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #3
      irw...
      Teate kuidas mul mõte tuli?-des
      irw
      Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

      Kommentaar


        #4
        Huligaansus a'la BBB on tõesti kole ja mõttetu. Kuid minu arust ei tohiks huligaansuseks nimetada piletikontsu ja vile viskamist väljakule, nagu meil siin Eestis tehakse. Kui ikka viskab mõnel närvi üle, siis ega see väike paberilipakas midagi kurja ei tee. Igasugused pürotehnilised vahendid on palju ohtlikumad ja neid ei Eestlasted minuteada veel kasutusele võtnud.

        Kommentaar


          #5
          Midagi on väga valesti, kui teile seostub jalgpallihuligaansus mingisuguse slaavi pedega, kes tuleb oma IQ 60-ga jalkat vaatama ja meeleolu nautima. Tegelt käib ju kogu selle asjaga, vähemalt Inglismaal, kaasas kogu sotsiaalne olukord, mis vajab nii pikka seletamist, et lihtsalt ei viitsi sellesse laskuda. Aga Eestis ma hetkel ei usu, et keegi hakkaks jalgpalli kõrvalt märatsema, sest selleks pole meie riigis mõtet ning traditsioonid puuduvad ju ka.
          BE KIND TO QUEERS!

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by gaskoff
            Kui ikka viskab mõnel närvi üle, siis ega see väike paberilipakas midagi kurja ei tee.
            Vaadake näiteks Argentiina või Brasiilia liigade mänge, seal väljakud igasugu sodi (paberitükid, lindid, misiganes) täis pidevalt, kellelgi ei tule pähe midagi kobiseda. See seal lausa jalgpallikultuuri osa. Mingi huligaansuse alla seda tembeldada on lausa naeruväärne.
            Jalgpallihaigla patsient #172
            Diagnoos: raskekujuline futboliit

            Kommentaar


              #7
              Kurb , et sellinne asi olemas on

              Kommentaar


                #8
                Huvitav , kas selle teema all on mõeldud jalgpallurite üksteistele jalgadesse tagumint , või catche piirete taga

                Kommentaar


                  #9
                  Jalgpallihuligaansus on jah suur valupunkt.
                  Minu arust on see seotud eelkõige sellega, et jalkafännid lihtsalt joovad end liialt täis, plaan on küll juua (või siis vähemalt kunagi oli) endale hea tuju ja lauluhääl, kuid tavaliselt alkohol meelitab ära ja siis läheb nagu peakorrasus kah ära ja sealt algavad paljud probleemid (muidugi algab palju probleeme ka mujalt, aga see on asi milelle thaksin tähelepanu pöörata ja milel üle tasub tõsiselt mõtelda), Kas sa lähed siiski jalkat vataama(fännama, kisma) või lähed peatäit magama?
                  Ja üleüldse - see on siiski mäng (too vutt) ja elus on palju tähtsamaidki asju, ni iet ei tasu siis reaalsustaju päris kaotada, umbes nii on öelnud ka M. Poom Ram-ajakirjas.
                  See kiri siin on all

                  Kommentaar


                    #10
                    alkohol muudab vägivaldseks jahh

                    tooks siinkohal näite paari aasta tagusest uefa cupi finaalist Kopenhaagenis Arsenali Ja Galatasaray vahel, kus väidetavalt 1 täis türklane olevat visanud 1hes Kopenhaageni pubis õllekruusiga inglise jalkafännide lauapoole ja põhimõtteliselt ühe üksikisiku idiootsusest sai alguse päris suur arsenali ja gala fännide vaheline tänavakaklus kus mitmekümned inimesed said tõsiselt viga rääkimata kahjudest mis tehti linnale endale.Nii et igasugune fännide vaheline vägivald on täiesti idiootne aga aru küll ei saa miks osad siin nimetavad huligaansuseks näiteks paberlipakate loopimist platsile.Ahjaa ja siis veel alkoholi kohapealt meenub veel 1ks intsident Arsenal - AS Roma vahelisest sõprusmängust(0:1) Austrias kui 1ks purjus jalgpallihuviline hakkas ashley Cole`i lambist taga ajama ja viimasel ei jäänud muud üle kui pageda riietusruumi.Aga noh mis sa ikka teed, idioote ikka leidub ja ei kao ka jalkahuligaanid kuhugile, see on 1ks osa jalgpallist, kahjuks

                    Kommentaar


                      #11
                      Jalgpall poleks ilma vägivallata see

                      Paraku kui kaob vägivald üldse jalka ümbert, tähendab see ainult seda et inimesed on huvi selle mängu vastu kaotamas.
                      Ise ma pole üldse vägivaldne inimene, aga leian et vastasfännide vahel võiks ikka mingi hõõrumine olla.
                      No tegelt on toredad need soti ja iiri fännid kellega koos õlli juua, aga see toimib tänu sellele, et me pole neile tõsiselt võetavad rivaalid.
                      Kui vastas tiimi vastu on vaen siis on see ka ühest küljest austus teise tiimi vastu
                      Näiteks SAFC ja NUFC vaheline vaengi. Tegelikult on ju seal ka selline tiim nagu M\'boro aga neid ei peeta lihtsalt vihkamis vääriliseks.
                      No mis kired sul enam lõkkele saavad lüüa, kui kõik tiimid nii pagana sümpaatsed on, et varsti ei oskagi kellegi poolt olla.
                      Nii ja siis sodi väljakule loopimisest. Ilus see ei ole, aga samas saan neist aru kah. See on hetkeline vihapurse ja tüüpiline käitumine mitte introvertse inimese kohta. Igatahes on patt seda võrrelda sellega, kui sihilikult lähed vastasfänni juurde ja virutad tal vihaga moosipurgi lõhki.
                      Eriti masendav oli vaadata seda Saksa-Inglise mängu ajal tänavalt toimuvat, kus praktiliselt valiti mingi suvaline möödakäija, kellest saadi aru, et too Inglise pooldaja on, ja asuti kambaga jalgadega peksma. Väga lame igatahes.

                      Kommentaar


                        #12
                        Kõige masendavam näide jalgpallivägivallast on minu arust, see kui Türgis 2 Leedsi fänni maha koksati. Krt, selle eest oleks võinud türklastele UEFA ja CL keelu peale panna.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by Maarek

                          Kõige masendavam näide jalgpallivägivallast on minu arust, see kui Türgis 2 Leedsi fänni maha koksati. Krt, selle eest oleks võinud türklastele UEFA ja CL keelu peale panna.
                          no sulle või ju nii loomulikult tunduda, aga kas sa selle peale oled kunagi tulnud, et inglased olid need kes kogu asja üldse provotseerisid. s.t. nad võtsid vist türgi lipu ja kusesid selle peale või midagi muud sama juedat. loomulikult ei õigusta see 2 inimese elu aga sa pead laiemat konteksti vaatama.
                          BE KIND TO QUEERS!

                          Kommentaar


                            #14
                            mida arvan jalgpallivägivallast ? ma olen tüüpilise eestlase arvamusega : mul suht pohhui-nahhui sellest, kui just see minu tuttavaid ei puuduta. see jalgpallivägivald on täpselt nagu eestlased-venelased, ainult, et jalgpallivägivallatsejad (kena väljend mis ? ) on tsipa vanemad.
                            kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                            Kommentaar


                              #15
                              [/quote]
                              Vaadake näiteks Argentiina või Brasiilia liigade mänge, seal väljakud igasugu sodi (paberitükid, lindid, misiganes) täis pidevalt, kellelgi ei tule pähe midagi kobiseda. See seal lausa jalgpallikultuuri osa. Mingi huligaansuse alla seda tembeldada on lausa naeruväärne.[/quote]
                              Jajah. Neil on seal üldse nii, et kui mujal midagi juhtub, on kisa nagu kanalaudas.
                              Kultuuri osa? Brasiilias ja Argentiinas normaalsed inimesed eriti ei julgegi enam staadionidel käia, sest mingised vihased vennad kukuvad kogu aeg lööminguid korraldama. Mingi paar aastat tagasi pidasid Sao Paulo-Rio maanteel kaks "fännklubi" korraliku lahingu maha, automaatrelvadega ja puha.
                              Ja Argentiinas on suuremad "fännklubid", Riveri ja Boca omad eriti rohkem nagu organiseeritud kuritegevusele orienteeritud kollektiivid.
                              Inglased ja sakslased ja bbb on nende kõrval ikka täiesti memmed.
                              Vutti tuleb nautida nagu ka alkoholi ja kui inimese moodi ei oska, siis tuleks ühiskonnast eraldada selline element.
                              Mul on liiv ja sul on savi.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X