PDA

View Full Version : rongkäik staadionile

hyttynen
21.03.02, 13:52
Kuna ametlik rongkäik Eesti-Venemaa mängus \"keelati\" ära,kas toimub mingi aletrnatiiv-variant? Kus toimub suurem kokkusaamine?

jansa
22.03.02, 12:58
.... eks ikka Tammsaare pargis kus mujal...

jansa
22.03.02, 13:00
Orginally posted by jansa

.... eks ikka Tammsaare pargis kus mujal...
.................................................. ...............
aga kui ilm kole siis Georges Brown on meeleldi meie võõrustaja...

vandersell
22.03.02, 13:02
Ilm on ilus!!:õlu: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

indrek
22.03.02, 14:31
Kell 17.00 hakkab rongkäik?
Või varem?
Halva ilma korral Time-Out oleks vist ka päris hea koht kookusaamiseks - seda eriti just vähemlikviidsemal rahval. Õlu 12.-

jansa
22.03.02, 18:18
Orginally posted by indrek

Kell 17.00 hakkab rongkäik?
Või varem?
Halva ilma korral Time-Out oleks vist ka päris hea koht kookusaamiseks - seda eriti just vähemlikviidsemal rahval. Õlu 12.-

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::

aga vähe rahvast mahub...GB lubas ka mingit 20 .-EEkist Warnsteiner vms. pakkuda ..-10% JH kaardiga lisaks..Time Out võiks olla nö. viimane pit stop enne statkale jõudmist;)

Poborsky
22.03.02, 18:51
Time Out on hea mõte.

Jeeg
25.03.02, 01:38
Hmm, kas ma saan õieti aru, et Eesti fännid koguvad oma kamba kokku George Browns'is? Kui, siis mis kell seal alustatakase ja mis kell sealt liikuma hakatakse?! ;)

jimmy
25.03.02, 13:59
..time out on hea m6te...ja 6lu 12veel parem...aga jansal on 6igus sinna ei mahu...ja weel selline kysimus...kas mulle tundub ainult v6i on gb kuidagi vaga yleolew suhtumine klienti...:viha: olen seda paarkorda nagu omal nahal tunnetanud....aga pole seal ka pikka aega kaind...kas on ehk midagi muutund..:хnnelik:

hyttynen
25.03.02, 14:04
Time Outis on vähe ruumi ja paras urgas kaa samas. Võiks siiski minna George Brown'i. Seal olevat kuuldavasti soodushinnaga õlu. Aga ega Sveijk ka halb mõte pole? Pubisse võiks ju varem minna 15.00/16.00?

vandersell
25.03.02, 14:05
Kui siiamaani on kõik kogunemised olnud Tammsaare pargis, siis ma ei saa aru, miks peaks see kusagil mujal toimuma. Kui asi on selles, et kardetakse politseile jalgu jääda n. õllejoomisega, siis jah... millal see enne on seganud, peaasi, et mõistuse piires :õlu: Ilm ei tohiks ka segavaks faktoriks olla, õlled püsivad külmad :D

ROOTSI KUNN
25.03.02, 19:39
Nagu kõik teavad on luba marsiks antud . Veel kord teavitan sellest tänasest jutuajamisest linnaisadega.
Kogunemine on Tammsaarepargis juba alates kella 2-3-st
Jasealt algab 16.30 liikumine etteplaanitud marshruuti pidi.
Pubides võib igaüks istuda ,kes tahab ,kuid ametlikult me baarides enne mängu ei kogune,sest ilm on ilus.
Ja nagu ma juba Jalgpallihaigla all olevas teemas kirjutasin
tuleb kõikjal pidada väga ranget korda.:viha:

sicmic
25.03.02, 21:07
mnjah. ses mõttes ma ei saagi aru, miks seda marsiluba taotlema mindi...kas soovisite ikka kaubelda välja luba autoteel liikuda? loogiline, et kõnniteel võib liikuda :D
kas rongkäik oli ainus põhjus piketiks?
kas keegi ehk selgitaks lühidalt piketi peamisi eesmärke, et täitsa selge oleks?

ma olen vist väga loll.

ROOTSI KUNN
26.03.02, 00:33
m1ck ,seletan sulle eraldi ,et saaksid ilusasti aru,mis toimus.
Ka esimene kord küsisime seda sama mida nüüdki.Me ei ole
ei eelmine ega ka seekord nõudnud liikluse sulgemist.Lihtsalt
seekord millegi pärast usuti meid ,et suudame korda pidada
ja lliklust ei häiri ning meile teatati ,et marssimine pole keelatud. Ilmselt tuli kusagilt kõrgemalt korraldus meid mitte takistada. Siis sai veel ka üht-teist staadioni teemal räägitud ,kuid midagi tarkka sealt ei kuulnud.Mingeid poliitilisi
teemasi me ei puudutanud samuti ei olnud juttu Aivar Pohlakust ega FCF-i rahadest. Kokkuvõttes on kõik poliitikud väga vastikud ja valelikud tüübid ,kes valetavad suusisse nii,et silm ka ei pilgu. KÕIK,SEE OLIGI PIKETI EESMÄRK
SAAVUTADA MARSSIMISE LUBA.

sicmic
26.03.02, 01:17
no tore, nüüd ma ei ole enam loll.
mina sain sellest telejutust nii aru, et keegi ei ole kunagi kõnniteel trampimist keelanud...seepärast jättis see pikett veidi mõttetu mulje mulle...a eks te teate neid tagamaid paremini.

eston maravilha
27.03.02, 00:21
rein langile oleks tahtnud terastoruga vastu pead anda seda juttu kuuldes mis ta seal mullitas

Jeeg
27.03.02, 09:13
Niisiis! Mina liitun wiineriga samaaegselt rongkäiguga kuskil kella 16:40-16:45 paiku, siis peaksin koolist tagasi olema! ;)

Kohtumiseni!

Ja Kosk - sa mulle veel Rocki sees ;)

ek
27.03.02, 11:09
kui kellelgi võimalus siis tasub kodus video ka lindistama panna. kes teab mis siit veel tulla võib :veryhappy

vandersell
27.03.02, 11:13
see peaks olema loogiline- endal on kõik viimase paari aasta mängud, mis eesti telekanalid üle kandnud :lahe:

vandersell
27.03.02, 11:58
Aga nendele, kes aknast välja ei näe, teadmiseks- temperatuur tõuseb :õnnelik: :õlu: http://www.ilm.ee/tallinn/

Stinger
27.03.02, 15:30
võix saada kokku juba varsti umbes kell 15 sest päike on seniidis ja aeg soojendusi tegema hakata!

gratos
27.03.02, 23:30
palju neid kannatanuid kah seal rongkäigu esimeses kakluses oli ja kas vastab tõele ,et kohe peale tunneli läbimist läks lahti järgmiseks kakluseks . Nii mõnigi verine nägiu jä vabaduse väljakule maha.
EI ole need tiblad ikka õiged inimesed :viha:
Aga mängu lõpptulemust vaadates :õlu:

hyttynen
28.03.02, 01:20
:viha: Nii ta oli sest 3 mu sõpra said Vabaduses täiga ketukat. kahju: 2 mptsi + 1 sall. Pealegi tüübid oli kõigest a*la 20 meetrit rahvast maas kui tiblade armaada peale sadas:-((
Kahju et elame sellises riigis, kus ei peeta arvet igasuguste vähemusrahvuste üle.

* rahvas,kes käis Hollandis, Eindhovenis saab aru mis on Fännil ja "fännil" vahet. Kui lahked olid hollandlased meie vastu? Idanaabrid, võtke eeskuju!!!!!!!!!

gratos
28.03.02, 09:40
ega keegi ei tea kuhu kadus eesti lipp, mille juures vabaduse platsi ääres see kaklus algas. Lipu rullis seal keegi kokku, kas see oli eesti või vene mees?
Lipp aga staadionile ei jõudnud:viha:
kui kellegil on infot siis 05157712